23/02/2016 / Краснокутський р-н

Оспівана в віршах і в прозі ти будеш жити у віках

До Міжнародного дня рідної мови (Краснокутська ЦБС)

23 лютого 2016 року керівниками гуртків Краснокутського районного будинку культури Бєрєжною Іриною Дмитрівною та Бєрєжним Миколою Івановичем і бібліографом Краснокутської центральної районної бібліотеки Китченко Євгенією Анатоліївною у фойє районного будинку культури було проведено спільний районний захід – свято мови «Оспівана в віршах і в прозі ти будеш жити у віках» (до Міжнародного дня рідної мови).

 

 

В ході заходу в святково вбраній в українському стилі залі ведучі свята Бєрєжная Ірина Дмитрівна та Бєрєжний Микола Іванович говорили про красу і велич української мови, про її значення в житті українського народу і кожного громадянина України особисто, про необхідність берегти і захищати найбільший скарб кожної нації – її мову.
В заході взяли участь поетеси Краснокутщини О.М.Кабашна, В.С.Дяченко та Л.І.Покусай, які декламували глядачам власні вірші про рідну мову, Україну та наш рідний край. Бібліограф Краснокутської центральної районної бібліотеки Китченко Є.А. представила присутнім організований в фойє відкритий перегляд літератури «Мужай, прекрасне наше слово…» та прочитала декілька віршів про мову Краснокутського поета і музиканта Г.С.Акулова.
Також у святі активну участь взяли діти з аматорського гуртка «Джерельце» (керівник Бєрєжная І.Д.), які теж декламували вірші про рідну мову та виконали пісню «Ой, дівчино – горлиця»). У виконанні ансамблю «Надвечір’я» (керівник Бєрєжная І.Д.) та хору «Обрій» (керівник Рідна Ю.О.; аккомпонемент – Жмакін О.І.) звучали українські пісні. Жартівливий танок «Гречаники» у виконанні самодіяльного об’єднання «Грація» (керівник Бєрєжной М.І.) своєю енергетикою запалив усіх глядачів, а дехто з них навіть приєднався до танцю.
Багато хто з глядачів виходив до мікрофона і читав свої улюблені вірші про рідну мову і рідний край. Свято закінчилося «Піснею солов’їною» у виконанні дуету Миколи та Ірини Бєрєжних. Музичний супровід заходу здійснював технік звукопідсилюючої апаратури Краснокутського РБК Станіслав В’юнник.
Свято пройшло в атмосфері загального єднання і піднесення. По закінченні заходу всі його учасники сфотографувалися на загальне фото.

 

Новини та події

10/06/2021
Василь Шкляр – найбільш читаний та містичний сучасний письменник
Огляд творів 09/06/2021
Погляд в минуле
Відкриття краєзнавчого куточка 09/06/2021
Батько українського бестселера
Книжкова виставка 08/06/2021
Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріто
Літературна парасолька 05/06/2021
День нової книги
05/06/2021
Люби цей світ, моя дитино!
Екогодина 05/06/2021
Природи скарби - для всіх збережи
Виставка-заклик

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16