22/02/2016 / Лозівський р-н

Гордість Лозівщини – моя Катеринівка!

Презентація книги

22 лютого 2016 року в Катеринівській сільській бібліотеці-філії Лозівської ЦБС відбулася презентація краєзнавчої книги Козороза О.Г. «Гордість Лозівщини – моя Катеринівка». Захід підготувала і провела завідуюча цієї бібліотеки Зозуля Оксана Станіславівна. Він був задуманий, не тільки як презентація нової книги, а і як показовий для бібліотекарів району. Оксані Станіславівні це вдалося.

 

 

Автор книги Козороз Олександр Григорович – наш земляк, колишній голова колгоспу, людина, яка все своє життя присвятила рідному краю, намагалась робити все, щоб слава та добробут рідного села примножувались. Це не просто книга – це збірка фактів, нарисів, документів, досліджень та людських історій. Її герої – не якісь вигадані персонажі, а реальні люди, які все життя прожили поряд з нами – наші сусіди, родичі, знайомі.
Олександра Григоровича прийшли привітати багато гостей. Серед них рідні та друзі, колеги, керівники району, односельчани, а найбільше – бібліотекарі. На згадку про цей важливий день в своєму житті від щирого серця в кожну бібліотеку автор подарував свою книгу. Бо сам – активний читач, великий шанувальник бібліотеки, дослідник краєзнавчого матеріалу. Присутні, дякуючи йому за таку книгу, поряд з традиційними побажаннями висловили надію на те, що він буде продовжувати вивчення історії Лозівщини і видавати нові книги. А спонсори, такі як Рева Богдан Костянтинович та Обора Андрій Миколайович, допоможуть у цьому, адже дякуючи їх фінансовій підтримці ця книга побачила світ.
Всіх присутніх, а особливо сільських бібліотекарів, вразили зміни в бібліотеці. Зміст роботи, як завжди, в цій бібліотеці був традиційно на високому рівні. А от матеріальна база як у всіх. Але цього разу всі були в захваті від побаченого інтер’єру: нові стелажі, столи, стільці, освітлення, покриття підлоги і т.д. Не гірше, а може і краще, ніж в Європі. Надто приємно те, що ініціатор таких змін в бібліотеці – сільський голова Чабан Андрій Андрійович, який наполіг на тому, щоб бібліотека його громади мала найкращий вигляд. Йому це вдалося на всі 100%.
Тісна співпраця бібліотеки та влади на прикладі Катеринівки показала, що умови для такої бібліотеки європейського зразка можна створити в кожній сільській громаді, було б бажання.

 

Новини та події

18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки 18/06/2021
Батьківська любов найкраща в світі
Книжкову виставку 18/06/2021
Зелена неділя літо починає
Засідання клубу «Берегиня» 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Народознавча виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16