15/02/2016 / Зачепилівський р-н

Ціна чужої війни

Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших (Зачепилівська ЦБС)

Війна… В нашу лексику чорним тавром впеклося це лунке, як постріл, слово. Для тисяч українських родин воно зажди залишається грізним знаменом біди, символом невгамовних душевних мук. Не відболить це горе, не виплачеться і не відпечалиться на нашій землі, допоки житимуть батьки, брати і сестри, вдови і діти підступно загублених синів України, які пролили кров, несучи миротворчу місію народам Угорщини, країнам Близького і Далекого Сходу, Югославії, Лівану, Іраку, і найболючішої нашої рани – Афганістану.

15 лютого 2016 року, до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Зачепилівською централізованою бібліотечною системою проведено низку заходів: виставка-реквієм «Афганська війна: Грудень 1979 – Лютий 1989», вечір пам’яті «Ціна чужої війни», книжкова виставка «Війна. Чужа. Неждана. Непотрібна». Бібліотеками проводиться презентація книги «Афган у серці пломеніє», присвяченої воїнам-афганцям Зачепилівського району та учасникам бойових дій на території інших держав.
15 лютого не відзначене червоним у жодному календарі. Але це дата – дата виведення військ з Афганістану – закарбувалася в серцях тисяч людей.
Летять, відлітають у вічність роки. Скільки б їх не було, не зітруть у пам’яті народній імена воїнів-афганців.
Слава воїнам-афганцям! Низький уклін до землі за їхній невмирущий подвиг. Щастя, здоров’я, миру і душевного спокою, злагоди і добробуту у рідному домі, який зветься Україна.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16