29/01/2016 / Близнюківський р-н

Вічна пам’ять в кетягах калини

Історичний альманах у Близнюківській ЦРБ

29 січня 2016 року в рамках відзначення Дня пам’яті Героїв Крут у читальному залі Близнюківської центральної районної бібліотеки для одинадцятикласників Близнюківського ліцею відбувся захід у формі історичного альманаху «Вічна пам’ять в кетягах калини».

 

 

Ця тема залишається особливо актуальною, адже в пам'яті поколінь назавжди залишиться подвиг студентів, що полягли під Крутами в боротьбі за вільну Україну. Про звитяжний подвиг розповіла присутнім бібліотекар Світлана Оришенко, доповнив розповідь учитель історії Близнюківського ліцею Володимр Куряченко. Затамувавши подих слухали школярі про безсмертний подвиг ровесників.
Присутня на заході перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Покас зазначила: "Герої Крут своїм подвигом перетворили багатьох людей на українців. І сьогодні вони надихають усіх нас і молодих людей, які майже через 100 років борються за свободу і незалежність України, як це було у 1918 році. Слова Василя Стуса, сказані про шістдесятників, справедливо можна віднести і до героїв-студентів, які віддали своє життя Україні: "Тільки такими синами славен народ – і нині й у віки вічні". Шануймо пам'ять героїв!".

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16