26/01/2016 / Кегичівський р-н

Без творчості нема життя

Літературний вечір (Кегичівська ЦБС)

В Антонівській сільській бібліотеці-філії Кегичівської ЦБС відбувся літературний вечір «Без творчості нема життя», присвячений 125-річчю від дня народження українського поета Павла Григоровича Тичини.

 

 

Творчість поета минулого сторіччя не просто музикальна, зіткана з численних пісенних образів, передає одвічний космічний світло-ритм, переливається і плине, як музична ріка. Відданість творчості позначилась і на поезії Тичини – не завжди рівній, часто суперечливій, здушеній гнітючими силами тоталітаризму. Але все те краще, що створив поет, стало надбанням української культури.
Павла Тичину справедливо вважають одним з основоположників української поезії для дітей. У великому серці поета жила безмежна любов і трепетна ніжність до Батьківщини, могутня полум’яна сила борця. Девізом творчості співця було: «Тобою хочу я звучати, народе мій рідний, любий мій!» Творчість П.Г.Тичини – це художній літопис нашої держави.
Організовуючи захід, бібліотекар намагалася ввести користувачів-дітей у чарівний світ поезії митця через художнє слово, розкрити багатство душі поета. У виконанні Ольховської А., Сухорукової О., Ольховської С., Салко А., Обертинської А., Головко А., Бабенків Насті та Юлі, Ковальчук В. – були прочитані вірші автора. Отож читаймо Павла Тичину, і нехай його життєві мудрості западуть нам у душу, у самісіньке серце. Впустіть їх до свого єства так, як це зробили юні читачі Антонівської бібліотеки.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16