21/08/2012 / Зачепилівський р-н

„Україна – єдина і неповторна”

Цикл заходів до річниці Незалежності України у Зачепилівській ЦРБ

У житті кожної нації є події, які визначають подальшу ії історію, сенс буття, ії місце у світовому просторі. Є такі події і у нас, українців. Одна з них – проголошення Верховною Радою 24 серпня 1991 року Акту про Незалежність України. Ця знаменна дата увійшла в наші серця не просто, як день народження держави, а передусім, як світле свято пам’яті про не одне покоління наших предків, які з любов’ю творили й плекали українську націю, рідну мову, мужньо боролися за утвердження державності.
Готуючись до відзначення Дня Державного прапора та 21-ї річниці Незалежності України Зачепилівська центральна районна бібліотека провела цикл заходів.

 

 

20.08.2012 р. відбулося засідання клубу «Візерунки долі». На зустріч прийшли майстрині у піднесеному настрої, захопивши із собою шедеври своєї майстерності. Атмосфера надихала, роботи переливалися різноманітними кольорами та техніками. Усіх поєднала любов до України, наших звичаїв та традицій. Під час зустрічі любителів вишивки майстрині ділилися секретами вишивання.
21.08.2012 року у читальному залі бібліотеки було проведено “круглий стіл” з нагоди Дня Державного прапора та Дня незалежності України на тему «Україна – єдина і неповторна», у якому взяли участь заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради Бойко Н.Г., начальник Зачепилівського районного управління юстиції, депутат районної ради Кисіль В.О., начальник управління економіки райдержадміністрації Шаповал Т.В., начальник відділу культури і туризму Варкентін І.В., завідуюча сектором з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації Пашкова С.І., представники громадськості та засобів масової інформації.
Ведучі Дикун Я.Є. та Корнєєва Т.В. розпочали зустріч з огляду літератури «Україна незалежна й суверенна», коротко ознайомили з історією виникнення прапора та панорамою фактів подій історії України після здобуття незалежності.
Метою проведення заходу було розширити серед присутніх поняття про незалежність і волю народу України, а також формувати національну свідомість, любов до рідної землі, мови, історії та гордості за свою Батьківщину. Бібліотекарі ознайомили присутніх з символікою нашої держави. Особливе задоволення присутні отримали від виставки декоративно-ужиткового мистецтва «Українські вишиванки – наче райдуги світанки», рзгорнутої у бібліотеці та перегляду документального фільму «Таємний код прапора».
Учасники “круглого столу” за чашкою запашного чаю з солодощами обговорили основні принципи України як суверенної держави, історію становлення і утвердження державних символів України.

 

Новини та події

14/05/2021
Володар дум – селянських В.Стефаник
Виставка-шана 14/05/2021
Неперевершений майстер соціально-психологічної прози
Книжково-ілюстративна виставка 14/05/2021
Творець і неперевершений майстер новели
Книжкова виставка 14/05/2021
Василь Стефаник – майстер психологічної новели
Викладка література 14/05/2021
Магія далеких країн
Відеоподорож 14/05/2021
Україна – це Європа
Книжкові виставки 14/05/2021
Рідна домівка, рідна сім’я – тут виростає доля моя
Тематична полиця

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16