24/08/2012 / м. Лозова

„Бібліотечне містечко на святі Незалежності України”

Акція „Читальний зал під відкритим небом” у Лозовій

Цього року в місті Лозова до загальноміського святкування Дня Незалежності України приєдналася юнацька бібліотека. Вона вперше провела акцію «Читальний зал під відкритим небом».

 

 

Посеред площі розмістилося таке собі дитяче містечко. Бібліотекарі прикрасили його повітряними кульками, вишитими рушниками, яскравими плакатами. Всі охочі мали змогу, зручно розмістившись за столиком, погортати дитячі журнали і книги, представлені на виставках. Потенційні читачі знайомилися з літературою, яка розповідає про національні символи України. Дехто виявив бажання записатися до бібліотеки.
Кожен з малят залишив на пам'ять про перебування на святі свою долоньку. Її вирізали з кольорового паперу і підписували своїм ім’ям. А потім з них створювали аплікації і розміщували на великому ватмані. Так невдовзі тут з’явилися павич, метелик, сонечко, дубок, ялинка і їжачок.
Діти охоче відповідали на запитання вікторини, що вони знають про Україну, згадували українські казки. Та найбільше малечі припав до серця майстер-клас з виготовлення ляльки мотанки. Звичайно ж, дітлахам запропонували зробити найпростіші з них – янгола і зайчика-на-пальчик, для чого знадобилися лише один клаптик тканини і шматочок синтепону. Приєдналися до цього заняття мами й бабусі. Вони допомагали своїм чадам зав’язувати вузлики. Таких іграшок було виготовлено кілька десятків. Їх, зроблених власноруч, діти забрали з собою разом із призами.
А наостанок бібліотекарі роздали малятам кольорову крейду і запропонували розмалювати величезну мапу України, контур якої заздалегідь був зображений просто на асфальті.

 

Новини та події

30/04/2021
Котилася писанка, як дитяча пісенька
Книжкові інсталяції 30/04/2021
Великдень іде – свято в душі несе
Виставка 30/04/2021
Христос Воскрес! Усе радіє
29/04/2021
Великдень природи, Великдень душі
Святкова виставка 29/04/2021
Зі святом Христового Воскресіння
29/04/2021
Пасхальний дзвін лунає звідусіль
Відкритий перегляд літератури 29/04/2021
Великодня радість землю обіймає
Народознавча виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16