27/06/2012 / Зачепилівський р-н

„Українська Конституція – правовий фундамент законності»

Засідання круглого столу у Зачепилівській ЦРБ

27 червня 2012 року в Зачепилівській центральній районній бібліотеці спільно з відділом внутрішньої політики районної державної адміністрації відбулося засідання круглого столу на тему „Українська Конституція – правовий фундамент законності».

 

 

Конституція увійшла в суспільне життя як головний символ державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а найвищою соціальною цінністю – людину, її життя і здоров’я, честь і гідність, безпеку і недоторканість.
Перед початком заходу, запрошені переглянули книжкову виставку „Конституція України – загальне набрання», розгорнуту у бібліотеці. За підтримки Зачепилівської районної організації ХООВМГО «Молоді регіони» всім учасникам круглого столу було подаровано брошури «Конституція України».
Після вступного слова директора бібліотеки Лілії Бособрод, своє бачення конституційного процесу в Україні висловили головний спеціаліст управління юстиції в Зачепилівському районі Погорілий Віталій Олександрович, Пашкова Світлана Іванівна – начальник відділу внутрішньої політики райдержадміністрації, Сорочинська Тетяна Григорівна – головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації, представники інших організацій.
На завершення всі присутні прийшли до спільної думки, що не слід забувати якими б демократичними не були конституційні норми, вони самі по собі не змінять життя на краще. Сьогодні усім нам, як ніколи, потрібні підвищена відповідальність та самовіддана праця заради однієї мети – процвітання України як цивілізованої Європейської держави.

 

Новини та події

14/05/2021
Володар дум – селянських В.Стефаник
Виставка-шана 14/05/2021
Неперевершений майстер соціально-психологічної прози
Книжково-ілюстративна виставка 14/05/2021
Творець і неперевершений майстер новели
Книжкова виставка 14/05/2021
Василь Стефаник – майстер психологічної новели
Викладка література 14/05/2021
Магія далеких країн
Відеоподорож 14/05/2021
Україна – це Європа
Книжкові виставки 14/05/2021
Рідна домівка, рідна сім’я – тут виростає доля моя
Тематична полиця

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16