01/03/2012 / Зміївський р-н

«Складові успішної діяльності сучасної бібліотеки»

Семінар-практикум для бібліотечних фахівців Зміївського району


28 лютого 2012 року на базі Зміївської центральної районної бібліотеки відбувся семінар-практикум для бібліотечних фахівців під назвою «Складові успішної діяльності сучасної бібліотеки».

 

 

Цього дня понад 40 працівників сільських, селищних, міських бібліотек району зібрались з метою обмінятись досвідом, обговорити важливі проблеми, разом розробити стратегію і тактику їх вирішення.
На загальний розгляд було представлено п’ять презентацій бібліотек ЦБС: Зміївської центральної, центральної дитячої бібліотеки, Шелудьківської, Соколівської та Геніївської сільських бібліотек, де діють Інтернет-центри. В них йшлося про перші спроби впровадження інноваційних методів обслуговування користувачів Інтернет-центрів, нещодавно відкритих у нашій місцевості. Презентації були створені працівниками Зміївської ЦБС, які освоїли сучасне комп’ютерне обладнання та оволоділи навиками роботи з програмним забезпеченням завдяки Харківському регіональному тренінговому центру, що діє у Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці.
В підготовці і проведенні семінару брав участь волонтер Зміївської ЦБС Валерій Павлович Яшин. Завдяки його безкорисливій і плідній діяльності всі комп’ютери знаходяться у чудовому стані і відмінно працюють. «Цей Інтернет-центр став для мене, як фахівця з програмного забезпечення, у величезній нагоді, - говорить Валерій Павлович. Я також є його користувачем, і маю змогу регулярно і своєчасно знайомитись із ноу-хау, що підвищує мій професійний рівень. Особливої уваги варта висока швидкість та потужність зв’язку, зручність у режимі роботи бібліотеки – вихідний вівторок, безкоштовний доступ до світової інформаційної мережі. Дякую вам за те, що ви є».
До уваги присутніх було доведено графік проведення тренінгових занять на базі Зміївської центральної бібліотеки для бібліотечних працівників району по темі «Основи комп’ютерної грамотності. Основи роботи в Інтернет».

 

Новини та події

30/04/2021
Котилася писанка, як дитяча пісенька
Книжкові інсталяції 30/04/2021
Великдень іде – свято в душі несе
Виставка 30/04/2021
Христос Воскрес! Усе радіє
29/04/2021
Великдень природи, Великдень душі
Святкова виставка 29/04/2021
Зі святом Христового Воскресіння
29/04/2021
Пасхальний дзвін лунає звідусіль
Відкритий перегляд літератури 29/04/2021
Великодня радість землю обіймає
Народознавча виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16