01/12/2021

Смартфон з користю!

Використовувати смартфон на максимум навчали цього тижня тренерки РТЦ.

Сучасний смартфон - не просто засіб зв'язку, іграшка або забаганка. За допомогою смартфона можна записатись до лікаря, замовити державні послуги, придбати або продати щось та навчатись.

Цього тижня у РТЦ знов була насичена програма: два заняття в Університеті третього віку "Протон", а також тренінг у Терцентрі соціального обслуговування населення Московського району м. Харкова. Але тема була одна - корисні можливості смартфона.

Відкриттям для учасників сав додаток HELSI, який дає змогу записатись до лікаря онлайн, переглядати свої медичні дані, електронні направлення та іншу медичну інформацію, яка міститься в державній електронній системі.

А після відвідування лікаря постає питання, де придбати ліки так, щоб не залишити в аптеці всі гроші. Тут на допомогу приходить інший додаток, який шукає всі цінові пропозиції на ліки певного виробника і показує на карті, де можна придбати найдешевше.

А ще цього тижня ми показували, як зареєструватись та використовувати онлайн-платформу "Дія. Цифрова освіта", яка продовжує розвиватись та пропонує велику кількість корисних освітніх серіалів. Особливо відзначили гостьовий курс "Смартфон для батьків" та курс для батьків про безпеку дітей в інтернеті.

 

Проекти, програми