06/10/2021

Безпечний онлайн для пенсіонерів

Зустріч Регіонального тренінгового центру з підопічними Територіального центру соціального обслуговування населення Московського району м. Харкова

Інтернет приховує безліч небезпек: від маніпулятивних повідомлень до шахраїв, які прагнуть заволодіти вашими грошима. Але це не привід відмовитись від використання сучасних технологій в своєму житті, а лише мотивація до навчання! Принаймні для учасників тренінгу з безпечного використання інтернету в смартфоні.

 

 

Такі явища, як спам, прихована реклама, джинса, маніпуляції, фейки та пропаганда трапляються сьогодні на шляху кожного користувача інтернету. До того ж, не знаючи, як працює інтернет, можна потрапити у пастку зловмисників, які крадуть персональні дані або скоюють інші неправомірні або просто морально неприпустимі речі. Учасники не були впевнені, як правильно реагувати на різноманітні негативні явища інтернету, тому тренери дали їм корисну шпаргалку з критичного мислення та позитивного використання інтернету.

Декілька присутніх зізнались, що вже отримували шахрайські дзвінки, повідомлення або натрапляли на пости шахраїв в соцмережах. Це лише доводить необхідність навчання інформаційній грамотності серед старшого населення. Регіональний тренінговий центр та проєкт "Майстерня медійної грамотності" продовжують розповсюджувати цифрову та медіаінформаційну грамотність серед населення Харкова та області. Долучайтесь до медіаграмотної спільноти!

 

Проекти, програми