22/09/2021

Подружитись зі смартфоном? Не проблема!

Тренінг з цифрової грамотності та використання смартфонів і планшетів для підопічних територіального центру соціального обслуговування населення Московського району Харкова

Школярі та студенти вже розпочали навчальний рік, проте вивчення нового та опанування нових навичок можливе в будь-якому віці. Це вкотре доводять учасники циклу тренінгів з цифрової грамотності та використання смартфонів "Цифрова освіта на часі". 22 вересня нова група подружилась зі своїми смартфонами, перестала боятись вимикати їх та почала впевнено використовувати жести в управлінні роботою ґаджетів.

 

 

Цього разу ми приділили досить багато часу кнопкам на панелі швидкого доступу. Розглянули майже всі: й корисні, й непотрібні. На тренінгах нам напрочуд часто задають питання, пов'язані з цим інструментом, адже він іноді відкривається випадково і викликає у користувачів смартфонів багато питань. Цікаво, що навіть ті, хто довго користується смартфоном або планшетом можуть не знати, для чого потрібна "оця падаюча зверху штука", яка часто називається "шторкою". Яке ж задоволення й радість панували в групі, коли з'ясувалось, що в "шторці" можна розмістити дуже корисні інструменти, такі як режим читання, ліхтарик або автоматичне налаштування яскравості екрану.

Словом, насолоджувались процесом і тренери, і учасники, як завжди на наших тренінгах.

 

Якщо ваші рідні, знайомі або ви самі маєте проблеми з використанням смартфона – записуйтесь на тренінг-курс з цифрової грамотності та використання смартфонів! Ми з радістю допоможемо вам опанувати новий ґаджет, розкажемо про те, як зробити його своїм помічником у всіх сферах життя: від перегляду розважальних відео до сплати комунальних платежів та запису до лікаря.

Телефонуйте: 731-25-16

 

Проекти, програми