Чемпіон, Кириченко Віктор

Кириченко Віктор
Чемпіон


Кириченко В.О. Чемпіон : оповідання / В.О.Кириченко. – Х. :Майдан, 2008. – 104 с. – (Проза Слобожанщини).

 

У новій книзі прози Віктора Кириченка, члена Національної спілки письменників України, висвітлено глибинні теми спорту, сьогодення. Оповідання, повісті променяться і оптимізмом, і любов'ю до чуйних і добрих людей, aкварельно-поетично змальовують, сучасне життя –і на Слобожанщині, і в Криму, і на Далекому Сході.

Біографічна довідка

Віктор Олексійович Кириченко поет, прозаїк, автор текстів пісень,композитор. Народився 2 липня 1941 року в с. Родіонівка на Донеччині. В 1950 р. сім’я переїхала в м. Мерефу Харківської області. Відвідував
літературний гурток при міській дитячій бібліотеці. Активно займався спортом. Кандидат у майстри спорту з футболу, туризму, греблі на байдарці.
Після травми перейшов до тренерської роботи. Закінчив Харківський інститут інженерів залізничного транспорту, працював на Курилах, у Харкові – на провідних профспілкових та інженерних посадах. Друкувався в газетах, відвідував літературні студії.
Автор книжок: “Моя Україна” (1994), “Дороги” (1997), “Золоті ворота” (1998), “Слобідська раїна” (1999), “Український сонцептах” (2004), “Сонця м’яч непереможний” (2006), “Ялтинські акварелі” (2007),“Чемпіон” (2008), “Настуся-сонечко” (2009).
Член Національної Спілки письменників України.

 

Спортзал інституту займав два поверхи: вікна другого поверху виходили в коридор. Себто рами було вийнято і цікаві могли згори спостерігати за тим, що відбувається в спортзалі.. Коли Олег відчинив двері у спортивне приміщення, то Юрій Волдунян зосереджено закінчував натягувати бадмінтону сітку. – Ну що, Олег, почнемо? – З однією умовою, Юрко, спочатку розімнемось біля сітки, а потім опрацюємо високо-далекі удари, домовились? – Згоден, заодно і треба ракетки відчути. Гравці розійшлись кожен на свій майданчик, і невдовзі волан почав скакати з одного боку на інший...

 

 

 Сучасна літературна Слобожаншина

Вакуленко Володимир «Слово, як шанс на виживання»
Глєбова Ірина Миколаївна «Хроники семьи Волковых»
Грабовськая Марія «Троеночие»
Гулаков Павло «Горечь полыни»
Доценко Лідія «У любові довга пам'ять...»
Катаєва Рімма «Ступени»
Мельницька Інна «Украинский эшелон»
Мироненко Іван «На життєвому роздоріжжі»
Омельченко Василь «Путешествие в страну надежд»
Пашков Іван «Ясный колодец души»
Саратов Іван «Харківський полковник Іван Дмитрович Сірко»
Скоробогатий Ігор «Горіхова паличка»
Стадниченко Юрій «Перевтілення»
Тимченко Антоніна «Ба6инець»
Тимченко Віктор «Два вікна»
Шудрик Ігор Олексійович «Наталівка – перлина Слобожанщини»


Виставку підготовлено у 2009 році

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16