Україна в Другій світовій війні: погляд з ХХІ століття,

Україна в Другій світовій війні: погляд з ХХІ століття


Україна в Другій світовій війні: погляд з ХХІ століття : історичні нариси у 2 кн. – Київ : Наукова думка, 2011. – 943 с.

 

У виданні висвітлюється широке коло концептуальних питань одного з найбільш драматичних періодів історії України – періоду Другої світової та Великої Вітчизняної воєн.
На основі критичного аналізу вже опублікованих матеріалів і нових масивів джерел, більшість з яких вводиться до наукового обігу, подається сучасне бачення мобілізаційних і режимних заходів радянського керівництва, стратегічних і фронтових операцій на території України, політики німецької та румунської окупаційної влади, повсякденного життя цивільного населення в умовах нацистського режиму, боротьби партизанів та підпільників у тилу нацистських окупантів, діяльності самостійницьких інституцій, становища військовополонених, суспільно-політичних та соціокультурних процесів воєнної доби, стану радянської економіки в роки війни та відбудовний період, з’ясовуються долі жертв нацистських переслідувань, демографічні втрати українського народу в роки війни.
Видання розраховано на всіх, хто цікавиться минулим України.

 

 

 

 Україна у роки Другої світової війни

 «Друга світова війна в історичній пам’яті України»
 «Друга світова війна і доля народів України»
 «Україна в полум’ї війни 1941–1945»
Іван Патриляк «Україна в роки Другої світової війни»
Петр Конюшенко «Украина. Три года в фашистской неволе, 1941–1944»
Фелікс Левітас «Друга світова війна: український вимір»


Виставку підготовлено у 2015 році

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16