Краща сільська бібліотека / 2004

Oбласний конкурс-огляд

2004 року на Харківщині було оголошено обласний огляд-конкурс «Краща сільська бібліотека», проведення якого передбачало за мету :

Харківською обласною універсальною науковою бібліотекою було розроблено «Положення про обласний конкурс-огляд Краща сільська бібліотека», за допомогою якого оцінювалась ефективність роботи бібліотек учасниць конкурсу. Огляд–конкурс тривав майже три місяці і проводився у два тури.

  • привернення особливої уваги місцевих органів влади із залученням додаткових коштів на фінансування;
  • підвищення ролі бібліотек у соціально-економічному розвитку села;
  • поповнення бібліотечних фондів новими книгами і періодичними виданнями;
  • розповсюдження досвіду роботи кращих сільських бібліотек, пошук нових форм і методів роботи з читачами;
  • стимулювання творчої активності працівників сільських бібліотек, підвищення їх професійної майстерності;
  • укріплення матеріально-технічної бази.

 

Окрім визначення перших місць передбачалися такі номінації:

  • Краща краєзнавча робота в сільській бібліотеці
  • Краща робота з дітьми та юнацтвом
  • Кращий читацький клуб, любительське об'єднання
  • Краща організація роботи із соціально незахищеними верствами населення
3 січня 2005 року відбулося засідання журі, на якому були підведені підсумки цього конкурсу. 15 квітня 2005 року в Харківському державному академічному російському драматичному театрі ім. О.С. Пушкіна відбулося урочисте нагородження переможців і номінантів.

 

 

 

Бібліотеки-переможці

Піскорадьківська сільська бібліотека Борівського району

завідувачка бібліотекою - Шинкаренко Наталія Антонівна

 

Смирнівська сільська бібліотека Лозівського району

завідувачка бібліотекою - Кривогуз Алла Володимирівна

 

Аполонівська сільська бібліотека Сахновщинського району

завідувачка - Грузінова Лідія Іванівна

 

Гетьманівська сільська бібліотека Шевченківського району

заівдувачка - Овчарова Олена Григорівна

 

Нікопольська сільська бібліотека Барвінківського району

завідувачка - Барабаш Євгенія Миколаївна

 

 

Інші конкурси

Бібліотеки-переможці за номінаціями

Краєзнавча робота

Глушківська сільська бібліотека Куп’янського району
завідувачка - Апришко Світлана Омелянівна

 

Бібліотечна династія

Старовірівська сільська бібліотека Нововодолазького району
завідувачка - Животкова Олена Вікторівна

 

Кращий читацький клуб

Русько-Лозівська сільська бібліотека Дергачівського району
завідувачка - Ігнатова Світлана Семенівна

 

Бібліотека-музей

Геніївська сільська бібліотека Зміївського району
завідувачка - Козлова Лідія Іванівна

 

Краща робота з дітьми та юнацтвом

Гур-Козачанська сільська бібліотека Золочівського району
завідувач бібліотекою - Гур’єв Олексій Якович

 

Краща робота із соціально-незахищеними верствами населення

Капітолівська сільська бібліотека Ізюмського району
завідувачка - Котяхова Тетяна Іванівна

 

За ентузіазм і відданість професії

Скалонівська сільська бібліотека Зачепилівського району
завідувачка Ріка Світлана Миколаївна

 

За роботу по інформаційному забезпеченню органів місцевого самоврядування

Губарівська сільська бібліотека Богодухівського району
завідувачка - Тризна Ірина Олексіївна

 

За організацію інформаційного забезпечення спеціалістів сільського господарства

Артемівська сільська бібліотека Харківського району
завідувачка - Вакуленко Юлія Миколаївна

 

За високий внесок у розвиток бібліотечної справи району

Халімонова Віра Олексіївна
директор централізованої бібліотечної системи Харківського району

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2017   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16