2018201720162015201420132012201120102009


20/04/2018
Нововодолазький р-н
Чорнобиль: від мирного атому до катастрофи

Книжково-ілюстративна виставка

Книжково-ілюстративна виставка «Чорнобиль: від мирного атому до катастрофи» діє в читальному залі Нововодолазької центральної районної бібліотеки.

 

20/04/2018
Великобурлуцький р-н
Дивосвіт рідної природи

До Дня довкілля

В Україні щорічно у третю суботу квітня відзначається День довкілля (День навколишнього середовища). Цього року свято припадає на 21 квітня.
Це свято було встановлено для того, щоб відзначити Стокгольмську конференцію з довкілля, яка відбулася 1972р. та стала однією з найважливіших в історії екологічного руху.
З нагоди святкування Дня довкілля в Україні громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань тощо.
КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» також долучилася до відзначення цього важливого для нашої України свята.

 

20/04/2018
Лозівський р-н
Сім чудес України

віртуальна подорож

20 квітня 2018 року в Надеждівській сільській бібліотеці-філії Лозівської ЦБС пройшла віртуальна подорож «Сім чудес України», присвячена Дню пам’яток історії та культури.

 

20/04/2018
Сахновщинський р-н
Чорнобиль, мов набат дзвенить над світом

Година скорботи

20 квітня 2018 року в Сахновщинській центральній бібліотеці годиною скорботи «Чорнобиль, мов набат дзвенить над світом» розпочався цикл масових заходів, присвячених Чорнобильській трагедії.

 

20/04/2018
м. Люботин
Майбутнє Землі у наших руках

До Дня Землі

Щорічно, 22 квітня, люди на всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.
До Дня Землі і Довкілля у Люботинській ЦБ представлена книжково-ілюстративна виставка «Матері природі – увагу і турботу».

 

20/04/2018
Нововодолазький р-н
Її величність Книга

Книжково-ілюстративна виставка

У Просянській бібліотеці-філії №1 Нововодолазької ЦБС, з метою популяризації читання в молодіжному середовищі, покращення іміджу бібліотеки та професії бібліотекаря, підняття престижу читання та друкованої книги відкрилася книжково-ілюстративна виставка «Її величність Книга», присвячена Всесвітньому дню Книги та авторського права, який святкують 23 квітня 2018 року.

 

19/04/2018
Кегичівський р-н
Впровадження систематизації документів за УДК

Ряд заходів

В 2018 році розпочато поетапне впровадження Універсальної десяткової класифікації українською мовою в практику роботи бібліотек Кегичівської ЦБС.
Враховуючи те, що бібліотечні фонди публічних бібліотек налічують більшість документів соціогуманітарного змісту, активно проводяться заходи з навчання та перенавчання працівників сільських бібліотек-філій наукової обробки документів, систематизації 8 розділу УДК «Мова. Мовознавство. Художня література. Літературознавство» та книжкової продукції краєзнавчого характеру, надається методична допомога в проведенні перешифрування бібліотечного фонду з ББК на УДК, а для якісного виконання розробляються й постійно доповнюються робочі таблиці.

 

19/04/2018
Краснокутський р-н
1918. Крим: боротьба за українську державу

Історична викладка


19 квітня 2018 року в приміщенні відділу соціально-побутової адаптації територіального центру Краснокутської РДА бібліотекарем читального залу Краснокутської центральної районної бібліотеки Китченко Євгенією Анатоліївною для відвідувачів відділу було проведено історичну викладку «1918. Крим: боротьба за українську державу» (до 100-річчя звільнення Криму від більшовиків).

 

19/04/2018
Вовчанський р-н
Азбука профорієнтації 21 століття

День старшокласника

Вибір професії – це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше – перед собою, яка, мабуть, найважливіша і полягає вона в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти.
19 квітня 2018 р. працівниками Вовчанської юнацької бібліотеки-філії №1 спільно із фахівцем з Вовчанського районного центру зайнятості Федорковою Світланою Олександрівною та учнями 9-х класів гімназії №1 був проведений День старшокласника «Азбука профорієнтації 21 століття».

 

18/04/2018
Нововодолазький р-н
Соціокультурна діяльність бібліотек та формування правової свідомості користувачів

Cемінар для бібліотечних працівників

18 квітня 2018 року пройшов семінар «Соціокультурна діяльність бібліотек та формування правової свідомості користувачів» для бібліотечних працівників Нововодолазької ЦБС.

 

18/04/2018
Зачепилівський р-н
Екскурсії до краєзнавчого музею

До Всеукраїнського Дня пам’яток історії і культури

18 квітня відзначається Всеукраїнський День пам’яток історії і культури.
Саме в цей день, з метою підвищення обізнаності громадськості з різноманіттям культурної спадщини заради збереження її для подальших поколінь, організовано екскурсії до краєзнавчого музею, що діє при Зачепилівській центральній районній бібліотеці.

 

18/04/2018
Краснокутський р-н
Як зробити правильний вибір

Профорієнтаційна година

18 квітня 2018 року в Краснокутській гімназії для учнів 5-В класу завідувачем центральної дитячої бібліотеки Павлюк Ольгою Василівною та бібліотекарем центральної дитячої бібліотеки Жижирій Інною Олександрівною проведена профорієнтаційна година «Як зробити правильний вибір».

 

18/04/2018
м. Чугуїв
Конкурс веселых и начитанных

Интеллектуально-познавательная игра

Интеллектуально-познавательная игра «Конкурс веселых и начитанных» была проведена 18 апреля 2018 года в читальном зале Чугуевской городской библиотеки для детей.

 

17/04/2018
Шевченківський р-н
Людське життя на тлі війни і миру

Книжкова виставка

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів відзначається 11 квітня за ініціативою ООН.
В Шевченківській центральній районній бібліотеці була оформлена книжкова виставка під назвою «Людське життя на тлі війни і миру», а в дитячій бібліотеці була організована книжкова «Дитинство за колючим дротом».

 

16/04/2018
Краснокутський р-н
Чорний біль України

година пам’яті

16 квітня 2018 року в Краснокутській гімназії для учнів 6-В класу завідувачем центральної дитячої бібліотеки Павлюк Ольгою Василівною та бібліотекарем центральної дитячої бібліотеки Жижирій Інною Олександрівною проведена година пам’яті «Чорний біль України» (до Дня Чорнобильської трагедії).

 

14/04/2018
Лозівський р-н
Екологічні проблеми Землі

Виховання екологічної культури

14 квітня 2018 року в читальному залі Лозівської центральної районної бібліотеки бібліотекарі запропонували молоді подивитися відео «Екологічні проблеми Землі» і обговорити, що ж кожен із нас може зробити для оздоровлення Планети Земля.

 

12/04/2018
Великобурлуцький р-н
Обпалені душі і серця

До Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів

Районні бібліотеки продовжують знайомити користувачів з визначними та пам’ятними подіями для українського народу, використовуючи для цього різні форми роботи та документи із книжкових фондів.
Так, з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів у КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» оформлено виставку-пам'ять «Обпалені душі і серця», у КЗ «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей» представлено виставку-реквієм «Пам’яті закатованих у нацистських таборах».

 

12/04/2018
Великобурлуцький р-н
Україна – космічна держава

До Дня авіації і космонавтики

12 квітня весь світ відзначає День авіації і космонавтики. Напередодні цієї історичні події у КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» почала діяти тематична полиця «Україна – космічна держава», у КЗ «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей» – книжково-ілюстративна виставка «Місія – космос».

 

12/04/2018
Краснокутський р-н
Вперед у майбутнє: відкриваємо таємниці космосу

Бесіда

12 квітня 2018 року бібліотекарем Мурафської сільської бібліотеки Дрижаног Ларисою Петрівною для учнів 8-го класу проведено бесіду «Вперед у майбутнє: відкриваємо таємниці космосу» (до Всесвітнього дня авіації та космонавтики).

 

12/04/2018
Краснокутський р-н
Україна. Космос. Люди

День інформації

12 квітня 2018 року в приміщенні Краснокутської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів для учнів 7 класу бібліотекарем читального залу Краснокутської ЦБ Китченко Євгенією Анатоліївною проведено день інформації «Україна. Космос. Люди».

 

12/04/2018
м. Люботин
Небо починається з землі

До Дня авіації і космонавтики

12 квітня весь світ відзначає День авіації і космонавтики. Це особливий день - день тріумфу науки та всіх тих, хто сьогодні працює в космічній галузі. 12 квітня 1961року старший лейтенант Ю.О. Гагарін на космічному кораблі «Восток» вперше в світі здійснив орбітальний обліт Землі, відкривши епоху пілотованих космічних польотів. Політ, що тривав всього 108 хвилин, став потужним проривом в освоєнні космосу. Сотні мільярдів планет, зірок і галактик, тисячі світлових років, неймовірні простори відкрилися людству!
До цієї знаменної дати працівники Люботинської ЦДБ організували тематичну викладку літератури «Небо починається з землі» і провели цикл пізнавальних бесід.

 

11/04/2018
Нововодолазький р-н
Немає кращої землі, ніж та, що зветься рідним краєм

Виставка

Слобожанщина – особливий край із своєрідною звичаєвою культурою, яка проявляється у народній творчості, ремеслах і промислах, світоглядних уявленнях.
Одне з чільних місць в Нововодолазькій центральній бібліотеці належить вихованню любові і дбайливого ставлення до рідної землі – своєї “малої батьківщини”, її історії, поваги до народних традицій і звичаїв, фольклору, любові до рідної природи.
В Нововодолазькій центральній районній бібліотеці експонується постійно діюча виставка “Немає кращої землі, ніж та, що зветься рідним краєм”, сторінки книг та буклетів, які експонуються, розповідають про сучасне і історичне минуле нашого краю.

 

11/04/2018
м. Люботин
Тих днів у пам’яті не стерти

До Міжнародного дня визволення в'язнів фашистських концтаборів

11 квітня 1945 року американські війська вторглися на територію найбільшого табору, який мав назву Бухенвальд. В’язні Бухенвальду підняли інтернаціональне повстання, результатом якого стало ліквідування табору. Всього на території Німеччини та окупованих нею країн діяло більше 14 тисяч концтаборів. Під час Другої світової війни в таборах смерті перебувало 18 мільйонів осіб, з них 5 мільйонів - громадяни Радянського Союзу. Біографії цих людей - це справжні уроки мужності для молодого покоління.
До Міжнародного дня визволення в'язнів фашистських концтаборів у бібліотеках міста Люботин організовано проведення тематичних заходів.

 

11/04/2018
Краснокутський р-н
Майн Рід – автор пригодницьких романів

Літературний вечір

11 квітня 2018 в Краснокутській гімназії для учнів 7-А класу завідувачем Краснокутської центральної дитячої бібліотеки Павлюк Ольгою Василівною та бібліотекарем центральної дитячої бібліотеки Жижирій Інною Олександрівною проведений літературний вечір «Майн Рід – автор пригодницьких романів» (до 200-річчя від дня народження М.Ріда, англійського письменника).

 

11/04/2018
Сахновщинський р-н
Вивчай права, не забувай про обов’язки

Виїзне засідання клубу «Правова планета»

11 квітня 2018 року відбулося виїзне засідання клубу «Правова планета» до с.Катеринівка Катеринівської сільської ради в рамках правового інформаційного релізу «Вивчай права, не забувай про обов’язки».

 

10/04/2018
м. Люботин
Великдень – свято Воскресіння

Книжково-ілюстративні виставки

У Люботинській центральній та дитячій бібліотеках експонуються книжково-ілюстративні виставки: «Великдень – свято Воскресіння» та «Христос воскрес – воскресне Україна».

 

10/04/2018
Дворічанський р-н
Що ми знаємо про писанку

Інформаційна година

10 квітня 2018 рокув Рідкодубівській бібліотеці- філії Дворічанської районної централізованої системи, відбулася інформаційна година «Що ми знаємо про писанку».

 

10/04/2018
Нововодолазький р-н
Встречаем светлый праздник Пасхи

Пізнавальний захід

Завершився Великий піст, і мільйони українців, зі світлими думками, починають новий виток життя. 8 квітня 2018 року всі православні християни вшанували велике свято – Великдень.
10 квітня в Охоченській сільскій бібліотеці-філії Нововодолазького району для дітей молодшого та середнього шкільного віку було проведено пізнавальний захід «Встречаем светлый праздник Пасхи».

 

10/04/2018
Краснокутський р-н
У зоряних лабіринтах

Усний журнал

10 березня 2018 року бібліотекарем Новоодеської сільської бібліотеки Трохан Світланою Василівною для користувачів 6-9 класів Козіївської ЗОШ I-III ступенів проведено усний журнал «У зоряних лабіринтах» (до Всесвітнього дня авіації і космонавтики).

 

10/04/2018
Зачепилівський р-н
Великдень – земне причастя небом

Засідання клубу за інтересами «Калина»

10 квітня 2018 року у Новоселівській сільській бібліотеці КЗ «Зачепилівська РЦБС» відбулося засідання клубу за інтересами «Калина». Тема засідання: «Великдень – земне причастя небом».

 

06/04/2018
Шевченківський р-н
Писанка мальована, з любов’ю дарована

Книжкова виставка

Великдень – Великий день. Кажуть, що і сонце на дощах у той день не заходить, тому він такий великий. Все радіє і на небі, і на землі. Воскресіння Христове святкуємо в Світлу неділю Пасхи. Це одне з найдавніших і найсвітліших християнських свят. Воно урочисто святкується з часів апостольських. Для християн Великдень або Пасха – це найрадісніше й найурочистіше свято.
В Шевченківській ЦБ з 6 по 13 квітня 2018 року діє книжкова виставка «Писанка мальована з любов’ю дарована».

 

06/04/2018
Близнюківський р-н
Зустрічаємо світле свято Великодня

Виставка-експозиція

Великдень – особливе свято нашого народу, яке духовними витоками сягає давнини та є ідентичним компонентом української культури. Тому важливо розповідати усім поколінням про його символічний зміст, цим самим зберігаючи вікові традиції.
6 квітня 2018 року працівниками Близнюківської центральної районної бібліотеки була оформлена виставка-експозиція на відкритому повітрі «Зустрічаємо світле свято Великодня».

 

06/04/2018
Сахновщинський р-н
Так натхненно дзвонять Великодні дзвони

Пасхальна година

Напередодні Великодніх свят працівники КЗ «Сахновщинська ЦБС» завітали до стаціонарного відділення територіального центру, щоб привітати мешканців будинку для пристарілих.

 

06/04/2018
Великобурлуцький р-н
Україна в Великодніх писанках

Етно-виставка

Напередодні Свята Світлого Воскресіння у КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» почала діяти етно-виставка на тему «Україна в Великодніх писанках».

 

06/04/2018
Сахновщинський р-н
Спорт заради миру

Спортивний калейдоскоп

6 квітня 2018 року у Сахновщинській районній дитячій бібліотеці для поціновувачів здорового способу життя, фізичної культури та спорту відбулося свято у вигляді спортивного калейдоскопу під назвою «Спорт заради миру».

 

06/04/2018
Нововодолазький р-н
Під Просянським небокраєм книгу люблять і читають

Тиждень дитячої книги

З метою заохочення дітей до читання, розвитку естетичних потреб особистості, виховання в дітвори любові до книги, культури читання з 2 квітня по 6 квітня018 року у Просянській бібліотеці-філії №1 пройшов традиційний Тиждень Дитячої книги. Цьогорічний Тиждень дитячої книги був неймовірно насиченим та приніс купу сюрпризів. Тиждень відкрила виставка-запрошення «Добрий день, Книжковий Тиждень!».

 

05/04/2018
Красноградський р-н
Найкращий читач Красноградщини

Конкурс

Вже стало доброю традицією у Красноградській районній бібліотеці для дітей щорічно проводити районний конкурс «Найкращий читач Красноградщини». Цього року найактивніші читачі, переможці шкільних етапів сільських та міських шкіл боролися за престижний титул найкращого читача.

 

05/04/2018
Близнюківський р-н
Мій рідний край, моя ти Близнюківщина!

Краєзнавчий урок

5 квітня 2018 року, в рамках проведення заходів до 95-ї річниці утворення Близнюківського району, в читальному залі Близнюківської центральної районної бібліотеки відбувся краєзнавчий урок «Мій рідний край, моя ти Близнюківщина!» для учнів 8-А класу Близнюківської ЗОШ І-ІІІст. (вчитель В.В.Куряченко).

 

05/04/2018
Великобурлуцький р-н
Книга і читач – це друзі назавжди

Посвята в читачі

Видатний український педагог Василь Сухомлинський сказав: «Людина, для якої книжка уже в дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчує себе обділеною, збіднілою, спустошеною».
5 квітня 2018 року, з метою залучення дітей до читання, у Великобурлуцькій районній бібліотеці для дітей відбулося традиційне свято «Посвята в читачі». До бібліотеки завітали учні 2-х класів Великобурлуцької ЗОШ І-ІІІ ст. разом із класним керівниками.

 

04/04/2018
Лозівський р-н
Читання, навчання, дозвілля: грані оптимального співвідношення

Cемінар для бібліотечних працівників

Зважаючи на те, що професія бібліотекаря вимагає глибокої обізнаності з усіма складовими бібліотечної діяльності, систематичного оновлення знань, постійного ознайомлення з новинками фахової літератури, в Лозівській ЦБС проведено семінар «Читання, навчання, дозвілля: грані оптимального співвідношення», присвячений іноваційним формам залучення дітей до читання.

 

04/04/2018
м. Чугуїв
Книжкова країна дитинства

Тиждень дитячого читання

4 квітня 2018 року в Чугуївській міській бібліотеці для дітей відбулося відкриття Тижня дитячого читання за участю чугуївської письменниці Надії Вербовської. На зустріч завітали учні 2-го класу ЗОШ №2 (класний керівник Ракша Світлана Олександрівна).

 

04/04/2018
Кегичівський р-н
СНІД – інфекція, яка загрожує життю

Урок-міркування

7 квітня – Всесвітній день здоров`я. З цієї нагоди 4 квітня 2018 року працівники Кегичівської центральної районної бібліотеки провели для учнів ПТУ-60 урок-міркування «СНІД – інфекція, яка загрожує життю», що відбувся рамках чергового засідання правового клубу «Феміда».

 

03/04/2018
Кегичівський р-н
Барвистий світ дитячої книги

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

У вінок весняних свят гарно вплітається свято – Всеукраїнський тиждень дитячого читання, прикрашене особливим колоритом – дитячими дзвінкими голосами, сміхом, гумором і книгами.
Традиційно такий тиждень вкотре пройшов і в Слобожанській міській бібліотеці-філії під гаслом «Ми читаємо завзято, а читати нам – це свято».

 

03/04/2018
Дворічанський р-н
Будівничий соборів наших душ

Книжкова виставка

Бібліотекарі запрошують читачів Дворічанської центральної районної бібліотеки відвідати книжкову виставку, яку обладнано до100-річного ювілею з дня народження Олеся Гончара.

 

03/04/2018
Дворічанський р-н
Будівничий соборів наших душ

Мультимедійна презентація

3 квітня 2018року виповнюється 100 років з дня народження того, хто був Прапороносцем української літератури, став Реставратором Собору українського духу, кого за життя хвалили і ганили, а після смерті визнали Героєм України...
«Будівничий соборів наших душ» - під такою назвою у Рідкодубівській бібліотечній філії, для відвідувачів бібліотеки, була представлена мультимедійна презентація про життя та творчий шлях Олеся Гончара.

 

03/04/2018
Шевченківський р-н
Книгоманія – 2018

Всеукраїнський конкурс

З дитячих років книжка допомагає дітям пізнавати себе і зрозуміти світ. Книга… Вона володіє магічною силою, яка спроможна схвилювати, порадувати, розгнівати. Безмежна сила книжки, без неї людина сліпа. Дружіть із книгою – усі скарби знань розкриє перед вами це найбільше чудо з усіх чудес, створених людством.
Так, 3 квітня 2018 року в Шевченківській центральній районній бібліотеці був проведений Всеукраїнський конкурс під назвою “Книгоманія – 2018».

 

03/04/2018
Нововодолазький р-н
Собор душі Олеся Гончара

Книжкова виставка

3 квітня вся світова спільнота вшановує пам'ять видатного українського письменника, громадського діяча, академіка АН України, Героя Соціалістичної Праці, Героя України, першого лауреата премії ім. Тараса Шевченка, голови Спілки письменників України (1959-1971), депутата Верховної Ради СРСР Олеся Терентійовича Гончара.
У читальному залі Нововодолазької ЦРБ всім відвідувачам запропоновано переглянути книжкову виставку «Собор душі Олеся Гончара».

 

02/04/2018
Дворічанський р-н
Дивовижні пригоди в лісовій школі

Презентація книги В.Нестайка

На Тиждень дитячого читання завідуюча Вільшанською бібліотечною філією Щетинін Л.О. завітала до 1-го класу Вільшанською ЗОШ, де провела презентацію книги В.Нестайка "Дивовижні пригоди в лісовій школі".

 

02/04/2018
м. Люботин
Книга - друг назавжди

До Міжнародного дня дитячої книги

На початку квітня діти і дорослі святкують день народження дитячої книги.
Це свято відзначається в День народження великого датського казкаря Г.Х.Андерсена (1805-1875). Основа свята - популяризація дитячої книги та читання, яке підкреслює величезне значення книги у духовному й інтелектуальному розвитку нових поколінь .
З нагоди свята у Люботинській центральній дитячій бібліотеці для дітей організовано цикл літературних поличок.

 

02/04/2018
м. Люботин
Сміх – це життя!

Гумористичний мікс

Перше квітня, або День сміху – це завжди особливе свято, адже воно, не маючи офіційного статусу, так чи інакше торкається кожного. Саме в цей день всі, дорослі і діти, можуть забути про свою повсякденну серйозність і від душі пожартувати і посміятися над оточуючими, а найголовніше – над собою.
В Люботинській центральній бібліотеці до Всесвітнього дня гумору представлений гумористичний мікс.

 

02/04/2018
Дергачівський р-н
Струни української поезії

Літературно-музичний вечір

Чи задумувались ви коли-небудь, звідки в душі людини народжуються геніальні вірші? Від чого з’являється дивовижний дар, який спонукає звичайні слова звучати по-новому.
Кожен вірш — це сповідь поета, якийсь незабутній епізод з його життя. Переконатись в цьому мали змогу учні Токарівського НВК 2 квітня - гості літературно-музичного вечора «Струни української поезії».

 

02/04/2018
Лозівський р-н
Є новинка для вас!

День нової книги

2 квітня 2018 року в Катеринівській сільській бібліотеці-філії Лозівської ЦБС пройшов День нової книги.

 

02/04/2018
Дергачівський р-н
У світі пернатих

Бесіда

Завідувач Цупівської бібліотеки-філії №4 Павлюк Г.П. 2 квітня 2018року провела бесіду «У світі пернатих» для учнів молодших класів Цупівського НВК.

 

02/04/2018
Лозівський р-н
Зі сторінок казок на кіноекрани

Тиждень дитячої книги

2 квітня в рамках Тижня дитячої книги бібліотекарем Орільської міської бібліотеки-філії №1 Лозівської ЦБС Ніколаєнко Л.В для членів клубу «Друзі бібліотеки» було проведено бук трейлер «Зі сторінок казок на кіноекрани».

 

02/04/2018
Нововодолазький р-н
Книжок країна нас чекає

Літературно-пізнавальна мандрівка

Щороку 2 квітня, починаючи з 1967 року, за рішенням Міжнародної ради дитячої книги в день народження видатного датського письменника-казкаря Ганса Крістіана Андерсена, весь світ відмічає Міжнародний день дитячої книги.
Свято дитячої книги збирає в бібліотеках справжніх шанувальників літератури. До цього свята в дитячій бібліотеці Нововодолазької селищної ради була проведена літературно-пізнавальна мандрівка «Книжок країна нас чекає».

 

30/03/2018
Дергачівський р-н
Тут здавна люди сонце несли...

Презентация книги

В Русско-Лозовской сельской библиотеке состоялась презентация книги "Тут здавна люди сонце несли...".

 

30/03/2018
Сахновщинський р-н
Голодомор 1932-1933 років в Україні

Семінар у Сахновщинській ЦБС

У 2018 році минає 85 років з часу найбільшого злочину сталінізму, скоєного проти українського народу – Голодомор.
Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людей, і життя країни. Багато сторінок вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких і був Голодомор 1932-1933рр. Не було ні війни, ні посухи. А була тільки зла воля одних людей проти інших.
30 березня 2018 року у КЗ «Сахновщинська ЦБС» було проведено семінар «Голодомор 1932-1933 років в Україні».

 

29/03/2018
Лозівський р-н
Книга, що народжує мрію

Щорічний творчий конкурс

Бібліотеки Лозівської ЦБС взяли участь у п’ятому щорічному творчому конкурсі «Книга, що народжує мрію», метою якого є відродження інтересу до читання та сприяння талановитій молоді, зокрема з особливими потребами, в розвитку і реалізації творчого потенціалу.

 

29/03/2018
Краснокутський р-н
Ці книжки для вас, малюки

Літературне карооке

29 березня 2018 року в Краснокутській гімназії для учнів 2-А класу завідувачем центральної дитячої бібліотеки Павлюк Ольгою Василівною та бібліотекарем центральної дитячої бібліотеки Жижирій Інною Олександрівною проведено літературне карооке «Ці книжки для вас, малюки» (до Міжнародного дня дитячої книги).

 

29/03/2018
Зачепилівський р-н
Найкращий читач України-2017

Другий етап Всеукраїнського конкурсу

29 квітня 2018 року в Зачепилівській районній дитячій бібліотеці відбувся другий (районний) етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України-2017».

 

29/03/2018
Ізюмський р-н
З любов’ю до літератури

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Кращий читач 2018 року»

29 березня 2018 року в Ізюмській центральній районній бібліотеці відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Кращий читач 2018 року».
Одинадцять переможців І етапу конкурсу, який проводився в сільських бібліотеках, змагалися між собою за перемогу.

 

29/03/2018
м. Первомайський
Бібліотека ХХI століття у новому соціокультурному вимірі

Практична конференція

Центральною бібліотекою для дітей м.Первомайський 29 березня 2018 року для фахівців шкільних бібліотек була проведена міська практична конференція «Бібліотека ХХI століття у новому соціокультурному вимірі».

 

28/03/2018
Краснокутський р-н
Птахи рідної землі

Туристичний екскурс

28 березня 2018 року в Краснокутській гімназії для учнів 3-В класу бібліотекарем центральної дитячої бібліотеки Жижирій Інною Олександрівною та співробітником Національного природного парку «Слобожанський» Колонтаєвською Анною Олександрівною проведений туристичний екскурс «Птахи рідної землі» (до Міжнародного дня птахів).

 

28/03/2018
Дергачівський р-н
Поезія – мова серця

Засідання літературно-музичної вітальні

В Вільшанській бібліотеці для дорослих пройшло засідання літературно-музичної вітальні, присвячене весні, поезії, добру, щастю. Вільшанська бібліотека для дорослих запросила всіх бажаючих до незвичайної країни - країни Поезії.

 

28/03/2018
Кегичівський р-н
Нарада бібліотечних працівників Кегичівської ЦБС

28 березня 2018 року на базі Кегичівської центральної районної бібліотеки була проведена чергова щомісячна нарада бібліотечних працівників Кегичівської ЦБС.

 

28/03/2018
Кегичівський р-н
Великдень крашанки малює

Засідання інформаційно-етнологічного клубу

Напередодні великодніх свят при Кегичівській районній дитячій бібліотеці пройшли засідання інформаційно-етнологічного клубу за інтересами «Росавочка» у формі православного усного журналу.

 

28/03/2018
Зачепилівський р-н
Тече ріка поезії

Літературно-музична вітальня

У Зачепилівській центральній районній бібліотеці відзначили Всесвітній день поезії, організувавши літературно-музичну вітальню «Тече ріка поезії».

 

28/03/2018
Лозівський р-н
Книжковий дім відкритий всім

Конкурсно-розважальна програма

Щороку, починаючи з 2005 року, у місті Лозова проходить 2-й етап конкурсу «Найкращий читач України», де зустрічаються найактивніші читачі 6-7 класів, які люблять нетлінне і вічне творіння людства – книгу.
2018 рік ювілейний для організатора районного туру конкурсу - Лозівської районної бібліотеки для дітей. Саме 28 березня їй виповнилося 70 років. Цій даті і була присвячена конкурсно-розважальна програма «Книжковий дім відкритий всім».

 

27/03/2018
м. Лозова
На гостини до митців слова

Урок літератури

Незвичайний урок літератури відбувся для шестикласників ЗОШ №3 27 березня 2018 року в Лозівській юнацькій бібліотеці.

 

27/03/2018
Дворічанський р-н
Упровадження Універсальної десяткової класифікації в роботу публічних бібліотек

Семінар для бібліотечних працівників

27 березня 2018 року на базі центральної районної бібліотеки Дворічанської РЦБС відбувся семінар для бібліотечних працівників системи за темою «Упровадження Універсальної десяткової класифікації в роботу публічних бібліотек».

 

27/03/2018
Великобурлуцький р-н
Книгоманія-2018

Районний етап конкурсу

27 березня 2018 року в комунальному закладі «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей» з метою популяризації української та світової літератури, заохочення дітей до читання, прищеплення любові до книги та знань проведено районний етап конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2018» з визначенням «Найкращого читача України».

 

26/03/2018
Дергачівський р-н
Образам – ні, прощенню – так

Година спілкування

Дворічнокутянська бібліотека запросила учнів Дворічнокутянської ЗОШ на годину спілкування «Образам – ні, прощенню – так».

 

26/03/2018
Дергачівський р-н
Поезія – це завжди неповторність

До дня народження Ліні Костенко

В Дергачевскій центральній бібліотеці пройшло чергове засідання клубу за інтересами «Розрада». Воно було присвячене Ліні Костенко, яка відзначила свою 88-му річницю.

 

26/03/2018
Дергачівський р-н
Чари рідного краю

Екологічна подорож

За доброю традицією, 26 березня 2018 року до Токарівської бібліотеки-філії завітали учасники театрального колективу «Криниця» Токарівського СК, щоб здійснити віртуальну екологічну подорож Дергачівським районом «Чари рідного краю».

 

24/03/2018
м. Куп`янськ
Скільки народів – стільки казок

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

У вінок весняних свят гарно вплітається свято – Всеукраїнський тиждень дитячого читання, прикрашене особливим колоритом – дитячими дзвінкими голосами і книгами. Традиційно такий тиждень пройшов і в міській бібліотеці №1 м. Куп’янська.

 

24/03/2018
Лозівський р-н
Похід за рецептом щастя

Зустріч членів клубу «Епіцентр»

24 березня 2018 року члени клубу «Епіцентр» Лозівської центральної районної бібліотеки разом з завідувачем відділу обслуговування Мудрак Н.В. відправились в похід «за рецептом щастя».

 

23/03/2018
м. Лозова
Велика мудрість маленької ляльки

Народознавчий урок

В Міжнародний день лялькаря, який відзначається 21 березня, до Лозівської юнацької бібліотеки на народознавчий урок про ляльку-мотанку завітали п’ятикласники ЗОШ №3 на чолі з вчителем праці Н.Громило.

 

23/03/2018
Кегичівський р-н
Мої перші кроки в бібліотеці

Посвята першокласників у читачі

Кожного року на першокласників чекає їх улюблене свято «Посвята в читачі», яке вже стало доброю традицією для Кегичівської районної дитячої бібліотеки. Цьогорічне свято пройшло під патронатом голови Кегичівської районної державної адміністрації Романа Гончарова.
Метою даного заходу було розкриття значення книги в житті людини, виховання бережного ставлення та любові до неї. Важливим є той факт, щоб у дітей виникав інтерес до читання. Саме тому учням було розкрито всю цінність бібліотеки.

 

23/03/2018
Нововодолазький р-н
Поезія – це завжди неповторність,якийсь безсмертний дотик до душі…

Літературно-музичн композиці до Дня поезії

Кажуть, що поезія – це загущеність думки й почуття. Зокрема, Іван Франко назвав поезію «кристалізацією» життя, Ліна Костенко – неповторнісю, безсмертним дотиком до душі…
З нагоди Всесвітнього дня поезії у Нововодолазьській центральній районній бібліотеці було проведено літературно-музичну композицію «Поезія це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі...» для учнів 10-го класу Нововодолазького ліцею.

 

23/03/2018
Сахновщинський р-н
Все про Європу, читай, дізнавайся

В бібліотеках Сахновщинського району продовжується цикл заходів які сприяють усвідомленню дітей та молоді – місця України серед інших країн Європи, допомогти зрозуміти важливість Європейського об’єднання, приналежність України до європейської сім’ї народів;розвивати інтерес до культурної спадщини народу,мову якого вони вивчають.

 

23/03/2018
Вовчанський р-н
Тиждень дитячого читання розпочатов Вовчанській центральній дитячій бібліотеці

Щорічно в Україні проходить Всеукраїнський Тиждень дитячого читання. Відкриття цього свята відбулося 23 березня 2018 року у Вовчанській дитячій бібліотеці.

 

23/03/2018
м. Люботин
Даремно часу ви не гайте! Ось цю книгу прочитайте!

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія»

23 березня 2018 року у Люботинській ЦДБ відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія», який традиційно проходить навесні.

 

23/03/2018
Краснокутський р-н
І слово лине із серця і душі

Зустріч у поетичному колі

23 березня 2018 року в Краснокутській центральній районній бібліотеці проведено зустріч у поетичному колі «І слово лине із серця і душі» (до Всесвітнього дня поезії).

 

23/03/2018
м. Чугуїв
Як захиститися від туберкольозу

Бесіда з лікарем

У сучасному світі від туберкульозу гине більше людей, ніж від основних інфекцій разом взятих, включаючи чуму, холеру, малярію, СНІД та інші. Третина населення світу заражена туберкульозом і наражається на ризик тяжко захворіти. 24 березня - Всесвітній День боротьби з туберкульозом.
Напередодні цього дня, для бесіди з учнями 6-В класу ЗОШ № 1 (кл. керівник Суворова Марина Іванівна) бібліотекарі Чугуївської центральної бібліотеки запросили в гості дитячого лікаря-фтизіатра Чугуївської ЦРЛ Гречко Світлану Володимирівну.

 

23/03/2018
м. Чугуїв
Зустріч з поетом

Вітальня Літературне сяйво

23 березня 2018 року в бібліотеці для юнацтва Чугуївської ЦБС у літературній вітальні "Літературне сяйво" відбулась творча зустріч з поетом, прозаїком, публіцистом, перекладачем , почесним громадянином міста Чугуєва, членом НСПУ з 1990 р. Володимиром Родіоновим.

 

23/03/2018
Кегичівський р-н
Солоне озеро – водний феномен нашого краю

Краєзнавчий калейдоскоп

Щороку 22 березня світова спільнота відзначає Всесвітній День води, проведення якого у 1992 році започатковано Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй.
Кегичівська централізована бібліотечна система також не залишилася осторонь. В рамках відзначення Всесвітнього Дня води, Антонівська сільська бібліотека-філія 23 березня 2018 року організувала краєзнавчий калейдоскоп «Солоне озеро – феномен нашого краю», у якому взяли участь учні старших класів Кегичівського ліцею.

 

23/03/2018
м. Чугуїв
Найкращий читач Чугуєва - 2018

Конкурс

23 березня 2018 р. в читальному залі Чугуївської міської бібліотеки для дітей зібралися кращі юні читачі нашого міста для участі у другому міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України -2018».

 

22/03/2018
Сахновщинський р-н
Правове регулювання протидії домашньому насильству в Україні

Круглий стіл

Здатність людини розуміти правила співжиття і вимоги законів та відповідно поводитися не є вродженою, вона формується під впливом спеціальних виховних заходів, є наслідком спілкування з іншими людьми, участь в різних видах діяльності.
З метою підвищення рівня правової культури та набуття необхідного рівня правових знань, в рамках проекту «Я маю право», в Сахновщинській центральній бібліотеці 22 березня 2018 року відбувся круглий стіл «Правове регулювання протидії домашньому насильству в Україні».

 

22/03/2018
Зачепилівський р-н
Поезія – це завжди неповторність

літературний урок

22 березня 2018 року у Миколаївській сільській бібліотеці до Всесвітнього дня поезії провели літературний урок з юнацтвом на тему: «Поезія – це завжди неповторність».

 

22/03/2018
Краснокутський р-н
Поезія, ти сила чарівна

Година поезії

22 березня 2018 року бібліотекарем Чернещанського міського філіалу Краснокутської ЦБС Войтенко Тетяною Ернестівною була проведена година поезії «Поезія, ти сила чарівна» для учнів Краснокутського професійно-аграрного ліцею (до Всесвітнього дня поезії).
Організатори заходу – Чернещанський міський філіал Краснокутської ЦБС.

 

22/03/2018
Кегичівський р-н
Я залишуся в серці твоєму на сьогодні, на завтра, навік…

Поетичний дебют

21 березня в усьому світі відзначається Всесвітній день поезії. У відривному «Українському народному календарі» він вперше з’явився у 2004 році. У поезії є свій початок та своя історія. Саме тому з цієї нагоди Кегичівською центральною районною бібліотекою 22 березня 2018 року було проведено поетичний дебют під назвою «Мій перший вірш».

 

22/03/2018
Лозівський р-н
Нас зібрала одна природа

Екологічний круїз

22 березня 2018 року Лозівська центральна районна бібліотека запросила учнів 9-го «Б» класу ЛНВК № 10 «ЗНЗ-ДНЗ» на екологічний круїз «Нас зібрала одна природа».
Бібліотекарі вирішили нагадати дітям, що природа – це наше життя, наше здоров’я і ми всі повинні оберігати її, як дбайливі господарі.

 

22/03/2018
Ізюмський р-н
Дорослішати – зась, або Квитків у дитинство немає!

Зустріч у бібліотеці

22 березня 2018 року до читачів Ізюмської ЦРБ, Капитолівської сільської бібліотеки та учнів Оскільського ліцею завітали в гості чотирнадцятирічна львівська письменниця Соломія-Анна Мазур – автор книги «Дорослішати – зась, або Квитків у дитинство немає!» зі своєю мамою, поетесою Оксаною Мазур.
Повість юної письменниці у 2016 році стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «У пошуках літературних талантів»у номінації «Проза». В книзі описані переживання дівчинки-підлітка, пригоди зі шкільного життя її однокласників.

 

22/03/2018
Дергачівський р-н
Живе поезія у мові, у посмішці, в любові

До Міжнародного дня поезії

Творчому об’єднанню «Літературне мереживо», що діє при Пересічанській бібліотеці, виповнилося 5 років від дати його створення. На честь цієї події та напередодні Дня поезії відбулося свято «Живе поезія у мові, у посмішці, в любові».

 

21/03/2018
Великобурлуцький р-н
Поезія – духовний хліб людини

Тематична поличка

Поезія – це життя, яке розквітає весною, а для романтичних і обдарованих людей – це стимул для написання поетичних творів. Саме тому 21 березня святкують Всесвітній день поезії. Вперше Всесвітній день поезії відсвяткували у Парижі, одному з найромантичніших міст Землі. Запровадила свято ЮНЕСКО у 1999 році. А з 2004 року цей день також відзначають і в Україні.
З нагоди цієї дати працівниками КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» було оформлено тематичну поличку «Поезія – духовний хліб людини».

 

21/03/2018
Краснокутський р-н
Українська поезія

Усний журнал

21 березня 2018 року для учнів 6-го класу Колонтаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів бібліотекарем Любівського сільського філіалу Кіктенко Ніною Василівною проведено усний журнал «Українська поезія» (до Всесвітнього дня поезії).

 

21/03/2018
Кегичівський р-н
Найкращий читач України

Конкурс дитячого читання

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Найкращий читач України» вже став традиційним в Кегичівській централізованій бібліотечній системі. Як завжди, він є відкритим і проводиться в формі творчого змагання серед користувачів бібліотек Кегичівського району, які одночасно є учнями 6-7 класів.
21 березня 2018 року на базі Кегичівської районної дитячої бібліотеки відбувся ІІ районний етап конкурсу.

 

21/03/2018
Близнюківський р-н
Поезія – це завжди неповторність

Поетичний калейдоскоп

21 березня 2018 року відзначається Всесвітній день поезії. Цього дня в районній ветеранській організації для шанувальників поезії співробітником Близнюківської ЦБ був проведений поетичний калейдоскоп «Поезія – це завжди неповторність».

 

21/03/2018
м. Люботин
У нас в Люботині поети є свої

Вечір поезії

21 березня 2018 року простора читальна зала Люботинської центральної бібліотеки зустрічала усіх бажаючих зануритися у прекрасний світ поезії, світ людської душі, де народжуються вірші.

 

21/03/2018
Дворічанський р-н
Поезія – це завжди неповторність

Літературній годині

З надзвичайною теплотою і невимушеністю відбулося святкування Всесвітнього дня поезії в Рідкодубівській бібліотечній філії Дворічанської РЦБС 21 березня 2018 року.

 

21/03/2018
Нововодолазький р-н
Поезія дарує нам красу

Година поетичного настрою

Щороку у березні світ відзначає Всесвітній день поезії. У житті все починається з чогось. Так і поезія входить в наше життя з дитинства з творами Тараса Шевченка і Лесі Українки, І.Франка і О.Пушкіна, Л. Костенко і В.Стуса. Ці імена входять в наше життя з дитинства і залишаються з нами до кінця. Кожний знаходить в поезії щось своє, близьке і зрозуміле. Духовно бідною залишається та людина, якій байдуже поетичне слово.
З нагоди Всесвітнього дня поезії, в дитячій бібліотеці Нововодолазької селищної ради відбулася година поетичного настрою «Поезія дарує нам красу» з користувачами бібліотеки.

 

21/03/2018
Вовчанський р-н
Поезія – спів душі

Поетичний вечір

Поезія пробуджує людину, бо поезія – це життя, а воно розквітає весною, а для романтичних і обдарованих людей – це стимул для написання поетичних творів
21 березня 2018 року в Вовчанській центральній бібліотеці відбувся поетичний вечір, присвячений Міжнародному дню поезії «Поезія – спів душі».

 

21/03/2018
Сахновщинський р-н
Панорама Європейської культури

Мистецька подорож

21 березня 2018 року в Сахновщинській ЦБ відбулась літературно-мистецька подорож «Панорама Європейської культури», представлена аматорами с.Новодмитрівка, яку підготували працівники сільської бібліотеки та клубу.

 

21/03/2018
Краснокутський р-н
Поезія – радість життя, любов до краси

Вечір поезії (Краснокутська ЦБС)

21 березня 2018 року бібліотекар Основ’янського сільського філіалу Краснокутської ЦБС Войтенко Тетяна Ернестівна провела для учнів 2 - 9 класів вечір поезії «Поезія – радість життя, любов до краси» (до Всесвітнього дня поезії).

 

21/03/2018
Дергачівський р-н
День лялькаря

Дергачівська ЦБС

Козачолопанська бібліотека-філія Дергачівської ЦБС провела 21 березня 2018 року у Козачолопанській школі День лялькаря.

 

20/03/2018
м. Люботин
Люботинщина поетична

Бесіда біля книжкової виставки

До дня народження Станіслава Шумицького у Люботинській центральній дитячій бібліотеці була проведена бесіда біля книжкової виставки «Люботинщина поетична».

 

19/03/2018
Дергачівський р-н
Шевченківські дні

Літературно-мистецька вітальня

Шевченківськими днями Пересічанська бібліотека перетворилась у літературно-мистецьку вітальню.
Поезія Т. Шевченка здобула загальнонародне визнання, принесла її творцеві любов читачів і невмирущу славу. Але не менш багатою і цікавою є творчість Шевченка - художника.

 

19/03/2018
Дергачівський р-н
Книгоманія-2018

Творче змагання

З метою популяризації найкращих надбань української та світової літератури, заохочення дітей до читання та любові до книги, у Пересічанській бібліотеці-філії №12 було проведено творче змагання «Книгоманія-2018» серед учнів 6 та 7 класів.

 

19/03/2018
Дергачівський р-н
Літературними стежками

Літературний квест

19 березня 2018 року в Дергачівській центральній дитячій бібліотеці пройшов пізнавальний літературний квест "Літературними стежками".

 

17/03/2018
Шевченківський р-н
Тобі, єдина Україно, натхнення, творчість і любов

Виставка

Кожен народ пишається своїми здобутками. А ми, українці, пишаємося не лише своєю історією. Україна, найкраща країна, найкращий куточок на землі. І ми пишаємося найродючішими чорноземами, найкращою природою, найніжнішою солов’їною мовою на світі, найпрекраснішими традиціями і найталановитішими людьми, які відроджують ці традиції і народні мистецтва.
На нашій чарівній і прекрасній, мелодійній і співучій Шевченківщині живуть і творять неперевершені народні майстри, які передають своє вміння творити прекрасне, з покоління в покоління. Це вишивальниці, художники, майстри по дереву, майстри плетіння з лози, соломки, бісеру. Кожен виріб наших майстрів відрізняється своєю неповторністю.
Так, 17 березня 2018 року на районному огляді-конкурсі «Хай ллється пісня», в фойє районного будинку культури працівниками центральної районної бібліотеки та бібліотеками-філіями Шевченківської ЦБС була організована виставка «Тобі, єдина Україно, натхнення, творчість і любов».

 

17/03/2018
Краснокутський р-н
Не багато поетів живе на землі

Поетично-музичний вернісаж

17 березня 2018 року завідуючою Колонтаївським сільським філіалом Гавриленко Тетяною Дмитрівною в приміщенні бібліотеки проведено поетично-музичний вернісаж «Не багато поетів живе на землі» (до Всесвітнього дня поезії).

 

16/03/2018
Дергачівський р-н
І знову у мандри запрошують книги

Літературна година

Дитячий письменник Всеволод Нестайко веселить і повчає не одне покоління. Саме йому була присвячена літературна година « І знову у мандри запрошують книги», яка відбулася для учнів 6-х класів у Вільшанській дитячий бібліотеці.

 

16/03/2018
Лозівський р-н
Рідний край вивчаю я, це історія моя

Краєзнавчі мандри

16 березня 2018, з метою виховання почуття любові до рідного краю, заохочення читачів до вивчення історії міста Харкова, визначних місць, життя і досягнень видатних земляків, завідувач Надеждівської бібліотеки-філії Лозівської ЦБС Сухомлин І.В. провела краєзнавчі мандри «Рідний край вивчаю я, це історія моя».

 

15/03/2018
Шевченківський р-н
Шевченкова криниця не зміліє

Тематичні книжкові виставки

В Шевченківській центральній районній бібліотеці та в районній бібліотеці для дітей діють тематичні книжкові виставки «Шевченкова криниця не зміліє», «О думи мої, о слава злая».

 

15/03/2018
Сахновщинський р-н
Відкрий для себе Європу

Культурно-масові заходи

Культурна спадщина складає значну частину нашого життя. Вона оточує нас в будівлях міст і виражається через природні ландшафти та археологічні визначні місця. Європейський рік культурної спадщини передбачає події і заходи.
З цієї нагоди в бібліотеках КЗ «Сахновщинська ЦБС» розпочали низку культурно-масових заходів під назвою «Відкрий для себе Європу», які проводяться в координації із закладами культури.

 

15/03/2018
Лозівський р-н
Споживачі та їх права

Всесвітній день захисту прав споживачів

Всі люди, в тій чи іншій мірі, є безпосередніми споживачами певних товарів і послуг. І, як правило, саме покупці залишаються найбільш незахищеними в наш час. Тому у 1983 році день 15 березня був закріплений в міжнародному календарі святкових дат як Всесвітній день захисту прав споживачів. Цей день відзначила і Лозівська ЦРБ.

 

15/03/2018
Великобурлуцький р-н
Україна є, Україна буде!

Книжкова полиця

З метою виховання у громадськості патріотичних почуттів і любові до Батьківщини працівниками КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» оформлено книжкову полицю «Україна є,Україна буде!» та проведено інформхвилинку.

 

15/03/2018
Зачепилівський р-н
Пам’ятаємо, любимо, шануємо

Засідання круглого столу

15 березня 2018 року Зачепилівській у центральній районній бібліотеці було проведено засідання круглого столу «Пам’ятаємо, любимо, шануємо», виставку документів, які висвітлюють громадську та політичну діяльність В’ячеслава Чорновола та його біографію.

 

15/03/2018
Дергачівський р-н
Краю мій, оспіваний у віршах

Бібліоквест

15 березня 2018 року для учнів 3-А класу Козачолопанського НВК, завідувачка Козачолопанської бібліотеки Стеблак Ольга Юріївна провела бібліоквест «Краю мій, оспіваний у віршах».

 

14/03/2018
Лозівський р-н
Рядки, народжені душею

Прес-повідомлення

14 березня 2018 року в читальному залі Лозівської центральної районної бібліотеки до Дня українського добровольця було організовано прес-повідомлення «Рядки, народжені душею».

 

14/03/2018
Нововодолазький р-н
Міжнародний день числа «Пі»

Година цікавих повідомлень у Нововодолазькій бібліотеці для дітей

14 березня 2018 року – Міжнародний день числа «Пі». Це досить оригінальне свято відзначають з 1988 року. День «Пі» був придуманий американським фізиком Ларрі Шоу, який працював у музеї "Експлораторіум" в Сан-Франциско.
Числовий вираз числа «Пі» нескінчений, але його прийнято приймати за 3,14... Саме тому датою для святкування Міжнародного дня числа «Пі» був обраний 3 місяць і його 14 день.
В цей день дитяча бібліотека Нововодолазької селищної ради теж провела з користувачами бібліотеки годину цікавих повідомлень на тему «Міжнародний день числа «Пі»

 

13/03/2018
Дворічанський р-н
Поети пишуть жінку пензлем слова…

Засідання клубу «Осінні барви».

В Дворічанській районній бібліотеці зібралися члени клубу «Осінні барви». Тематичне засідання було присвячене нашій землячці, харків’янці, видатній акторці 40-х років Валентині Сєровій.

 

13/03/2018
Кегичівський р-н
Шевченківські дні на Кегичівщині

Цикл заходів

Минає березень, а разом з ним і славетні Шевченківські дні. Але ця непересічна особистість варта того, щоб про неї пам’ятали завжди. Багато часу минуло з тих пір, як Великий Кобзар відійшов у небуття, а й досі не знайшлося у світі людини рівної надзвичайного таланту, його далекоглядності, чуттєвості і мудрості. Тож з цього приводу з 9 по 10 березня у бібліотеках Кегичівської централізованої системи було проведено велику кількість заходів присвячених Тарасу Григоровичу Шевченку та його творчості.

 

13/03/2018
Краснокутський р-н
Кобзар – книга на віки

Літературне знайомство

13 березня 2018 року в Краснокутській гімназії для учнів 4-В класу завідувачем Краснокутської центральної дитячої бібліотеки Павлюк Ольгою Василівною та бібліотекарем центральної дитячої бібліотеки Жижирій Інною Олександрівною проведено літературне знайомство «Кобзар – книга на віки» (до Дня народження Т.Г. Шевченка (1814-1861) - українського поета, художника, мислителя).

 

13/03/2018
Шевченківський р-н
Провісник духовної свободи

Тематична полиця

В Шевченківській центральній районній бібліотеці діє тематична полиця «Провісник духовної свободи», присвячена 80-річчю від Дня народження В’ячеслава Чорновола.

 

13/03/2018
м. Чугуїв
Сторінками казок та віршів Наталі Забіли

Книжкова подорож

13 березня 2018 року у Чугуївській бібліотеці для дітей учні 1-В класу ЗОШ №1 (класний керівник Фініка Т.В.) разом з бібліотекарем Рускіх О.О. здійснили подорож сторінками дитячих казок, віршів та оповідань української дитячої письменниці – Наталі Львівни Забіли.

 

13/03/2018
Вовчанський р-н
Здравствуй, весно-панно!

Свято приходу весни

Весна - найпрекрасніша пора року. Весною пробуджується від сну природа, ласкаво пригріває сонечко, розтає сніг, дзвенять струмки, вдягаються в зелень дерева, линуть з вирію пташки. Та й люди стають добрішими, уважнішими один до одного. То ж з цієї нагоди 13 березня 2018 року в Лиманській сільській бібліотеці був проведений захід весни: "Здравствуй, весно-панно!».
Учасниками цього свята стали масові читачі Лиманської сільської бібліотеки - жителі Лимана та Симинівки. До бібліотеки завітали дорослі та діти.

 

13/03/2018
Вовчанський р-н
Поетичне слово Кобзаря

Година поезії

На початку березня по всій Україні відзначають день народження Великого Кобзаря Тараса Шевченка. Минуло 204 роки з дня народження народного поета, але й сьогодні його слово живе між нами.
З метою популяризації творів поета, в Вовчанській центральній районній бібліотеці проходять Шевченківські дні, під час яких в усіх бібліотеках проводяться масові заходи до цієї видатної дати.
13 березня 2018 року в Вовчанській центральній бібліотеці проведено годину поезії «Поетичне слово Кобзаря», на яку завітало чимало читачів районної бібліотеки.

 

13/03/2018
Вовчанський р-н
Він був як полум’я

Година поезії

З нагоди дня народження Т.Г.Шевченка, 13 березня 2018 року в Симинівській сільській бібліотеці проведено година поезії «Він був як полум’я».

 

12/03/2018
Сахновщинський р-н
Вивчай права, не забувай про обов’язки

Інформаційний реліз

З метою підвищення рівня правової свідомості громадян та їхньої спроможності відстоювати свої права, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право», 12 березня 2018 року з жителями с. Апполонівка працівниками Сахновщинської центральної бібліотеки (Сініченко Л.В.), Апполонівської СБФ (Грузінова Л.І), відділу «Сахновщинське бюро правової допомого»( Клімова Л.В.), спеціалістом РВДРАЦС (Нестеренко О.П.) проведено виїзне засідання клубу «Правова планета» у формі правового інформаційного релізу «Вивчай права, не забувай про обов’язки».

 

12/03/2018
Шевченківський р-н
Тарас Шевченко - геній пензля та пера

До дня народження Т.Шевченко

До постаті Тараса Шевченка багато років поспіль зверталися і будуть звертатися люди. Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури.
12 березня 2018 року у приміщенні Волоськобалаклійської бібліотеки-філії для учнів 5-8 класів відбувся захід «Тарас Шевченко - геній пензля та пера».

 

09/03/2018
Нововодолазький р-н
Віч-на-віч із Шевченком

Kнижкова виставка

9 березня українська громадськість відзначає 203-ї річницю від дня народження українського генія Тараса Григоровича Шевченка.
Задля вшанування пам’яті цієї насправді сакральної постаті для всіх минулих, сучасних та прийдешніх поколінь українців в читальному залі Нововодолазької центральної бібліотеки розгорнуто книжкову виставку «Віч-на-віч із Шевченком».

 

09/03/2018
Краснокутський р-н
Шевченкове слово сяє у віках

Вечір-портрет

09 березня 2018 року бібліотекарем Костянтинівської міської бібліотеки, Шевченко Лілією Миколаївною для учнів 7-го класу Костянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено вечір-портрет «Шевченкове слово сяє у віках» (до Дня народження Т.Г.Шевченка, українського поета, художника , мислителя).

 

08/03/2018
Сахновщинський р-н
Жінко, ти у весни позичила чарівність…

Свято жінок

Крізь несподівані березневі віхоли й морози лине до нас сонячна весна, бентежить душу світлими сподіваннями. В тій природній мінливості, у змаганні холоду й тепла, похмурості та ясності є дивовижне свято – 8 Березня.
Саме цього дня усіх жінок села Новодмитрівка запросили до сільського клубу на вечір «Жінко, ти у весни позичила чарівність…», спільний захід сільської бібліотеки (зав. Круглих І.А.) та клубу (зав. Бакулін О.Ф.).

 

07/03/2018
Великобурлуцький р-н
Геній слова і пензля

Виставка-вшанування

Традиційно у цю весняну пору ми згадуємо Великого сина нашого народу – Тараса Григоровича Шевченка. Український письменник, поет, художник, громадський і політичний діяч, Людина з великої літери – народився на нашій українській землі, під нашим благословенним небом, але належить він до тих людей, які стають дороговказом для всього людства. Кобзареве слово – слово незгасної любові до свого народу, що вкарбовується в пам'ять і живе в серці кожного з нас.
До 204-річниці від дня народження Т. Шевченка для користувачів КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» презентовано виставку-вшанування «Геній слова і пензля» та проведено бібліографічний огляд літератури «Струни Кобзаревого серця».

 

07/03/2018
Дворічанський р-н
Жінка - одвічна загадка природи

Літературна година

Літературна година «Жінка - одвічна загадка природи» пройшла 7 березня 2018 року в Митрофанівській бібліотечній філії Дворічанської районної централізованої бібліотечної системи з нагоди Міжнародного жіночого дня.

 

07/03/2018
Нововодолазький р-н
Я просто жінка…

Книжкова виставка

Коли земля пробуджується від зимового сну, яскравіше починає світити сонечко, всі з нетерпінням чекають чудове жіноче свято. Усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.
«Я просто жінка… Та в усі віки в моє ім’я творили і вмирали». Це слова поетеси Олени Іськової, які стали назвою книжкової виставки у Нововодолазькій центральній районній бібліотеці.

 

07/03/2018
Дергачівський р-н
По нотах Лесиних поезій

Поетична година

Леся Українка – одна із найвизначніших постатей в історії української літератури. Вона народилася слабкою і тендітною, але завдяки таланту, самобутності і незалежності стала символом самої України.
Завдяки творчості Лесі Українки українська література зайняла одну з найвищих позицій у світовій культурі, а про українців і Україну заговорили у всьому світі.
7 березня 2018 року в Токарівській бібліотеці-філії відбулася поетична година, присвячена творчості Лесі Українки «По нотах Лесиних поезій».

 

07/03/2018
Дергачівський р-н
Жінка. Весна. Кохання

Літературно-музична композиція

Усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Без жінок не було б стільки світла, любові і тепла. Вони наповнють будні яскравими фарбами, спонукають до шляхетних вчинків і добрих справ.
До літературно-музичної композиції «Жінка. Весна. Кохання», що проведено в сільському клубі, Токарівська бібліотека організувала виставку-настрій "Я просто жінка… Та в усі віки в моє ім'я творили і вмирали!".

 

07/03/2018
Дергачівський р-н
За віршами Кобзаря

Літературна гра

У Пересічанській бібліотеці до дня народження Т.Г. Шевченка 7 березня 2018 року відбулася літературна гра за віршами Кобзаря.

 

07/03/2018
Золочівський р-н
Ім'я тобі - Жінка

засідання жіночого клубу заінтересами «Зустріч»

У Золочівській ЦБ відбулося чергове засідання жіночого клубу за
інтересами «Зустріч», присвячене жіночому дню.

 

06/03/2018
Сахновщинський р-н
Краса і велич державних символів

Цикл заходів

Герб держави України символізує мир і творчу працю, споріднення поколінь, він є продовженням глибинних історичних традицій українського народу.
25 лютого 2018 року виповнилося 100 років, відколи Тризуб став державним гербом Української Народної Республіки.
З метою відзначення цієї події бібліотеки КЗ «Сахновщинська ЦБС» презентували цикл заходів «Краса і велич державних символів».

 

06/03/2018
Сахновщинський р-н
Дивосвіт вишивки

Виставка-презентація

Українська вишивка, рушники віють на серце кожного з нас часом рідної стихії і є живлющим бальзамом, який сповнює нас споконвічною могутньою силою українського народу.
Чим є для українця «вишиванка»? І що у ній за таємнича суть?» - краще, ніж Анатолій Матвійчук, не скажеш… У цьому переконався кожен, хто відвідав 6 березня 2018 року виставку-презентацію «Дивосвіт вишивки», присвячену Міжнародному жіночому дню, яку організували працівники КЗ «Сахновщинський РІКМ» та Сахновщинської центральної бібліотеки.

 

05/03/2018
Дергачівський р-н
Йду з дитинства до Тараса

До дня народження Т.Шевченка

9 березня 2018 року виповнюється 204 роки з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
Шевченко уособлює собою незламний дух українського народу, вічне прагнення до волі та боротьбу за правду.
Напередодні святкування у Пересічанській бібліотеці-філії №12 оформлено виставку та проведено бібліографічний огляд літератури у супроводі електронної презентації «Йду з дитинства до Тараса».

 

05/03/2018
Лозівський р-н
Березнева нарада бібліотечних працівників Лозівського району

5 березня 2018 року бібліотекарі Лозівської ЦБС зібралися у читальній залі Лозівської ЦРБ для участі у виробничій нараді.

 

05/03/2018
Дергачівський р-н
Шлях Великого Кобзаря

До дня народження Т.Шевченка

Щороку на початку березня в Україні відзначають Шевченківські дні, які потрапляють на роковини народження і смерті поета.
Вшанувати пам’ять великого українського письменника, поета, художника, громадського та політичного діяча Тараса Шевченка 5 березня 2018 року до Токарівської бібліотеки-філії завітали учасники дитячого театрального колективу «Криниця».

 

03/03/2018
Лозівський р-н
Єднайте душі словом Кобзаря

Поетичний акорд

3 березня 2018 року Лозівська центральна районна бібліотека відзначила день народження Т.Г.Шевченка поетичним акордом «Єднайте душі словом Кобзаря».

 

02/03/2018
Лозівський р-н
Николай Гумилев - последний денди Серебряного века

Вечір поетичного настрою

2 березня 2018 року в Лозівській центральній районній бібліотеці відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Гармонія». Члени клубу були запрошені на вечір поетичного настрою «Николай Гумилев-последний денди Серебряного века».

 

02/03/2018
Краснокутський р-н
Чарівниця слова

Літературна зустріч

02 березня 2018 року в Краснокутській гімназії для учнів 4-Б та 2-А класі завідувачем центральної дитячої бібліотеки Павлюк Ольгою Василівною та бібліотекарем центральної дитячої бібліотеки Жижирій Інною Олександрівною проведена літературна зустріч «Чарівниця слова» (до 115-річчя від дня народження Н.Л.Забіли, української поетеси, драматурга).

 

02/03/2018
Зачепилівський р-н
Великий українець Богдан Хмельницький

Літературно-історичний вечір

2 березня 2018 року в Зачепилівській районній бібліотеці відбулося засідання клубу за інтересами «Бібліотечна світлиця», на якому пройшов літературно-історичний вечір присвячений життєвому шляху великого українця Богдана Хмельницького.

 

01/03/2018
Красноградський р-н
Мудра людина із щирим серцем

Віртуальна прес-мандрівка

З метою поглибленого вивчення творчості видатного українського письменника В. О. Сухомлинського, Красноградська районна бібліотека для дітей завітала в гості до учнів початкової школи ЗОШ №1 ім. О.І. Копиленка.

 

01/03/2018
Лозівський р-н
Єднаймо душі словом Кобзаря

Літературна стежина

1березня 2018 року Лозівська районна бібліотека для дітей запросила своїх читачів пройти літературною стежиною «Єднаймо душі словом Кобзаря».

 

01/03/2018
Вовчанський р-н
Медична реформа в Україні

Зустріч-діалог

1 березня 2018 року в Вовчанській районній бібліотеці відбулася зустріч-діалог читачів з працівниками Комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району» та громадським політологом Бураковим Олександром Павловичем.

 

28/02/2018
Зачепилівський р-н
Нарада бібліотечних працівників КЗ «Зачепилівської РЦБС»

Цікаво та результативно пройшла нарада бібліотечних працівників КЗ «Зачепилівської РЦБС» 28 лютого 2018 року, яка відбулася в читальному залі центральній районній бібліотеці.

 

28/02/2018
Сахновщинський р-н
Бібліотека - центр правової інформації

Інформаційна година

2018 рік – рік реалізації Всеукраїнського проекту «Я маю право». В наш час бібліотеки перетворюються в складний інформаційний центр інформації з правової освіти населення.
З метою підвищення рівня правової освіти, Сахновщинська центральна бібліотека підготувала і провела інформаційну годину «Бібліотека - центр правової інформації».

 

28/02/2018
Кегичівський р-н
Вічне слово Кобзаря

Hайонний фестиваль читців-аматорів

28 лютого 2018 року в актовому залі Кегичівського ПТУ-60 відбувся вже VІІ традиційний районний фестиваль читців-аматорів «Вічне слово Кобзаря».
Незмінним організатором районного фестивалю виступає відділ культури і туризму Кегичівської РДА, його головним куратором – провідний методист Кегичівської ЦРБ Пахомова Альона. До проведення фестивалю активно долучаються працівники Кегичівської ЦБС та клубних установ, які готують учасників і самі беруть участь у заході.

 

26/02/2018
Дергачівський р-н
З любов'ю до книги

День бібліотеки

День бібліотеки для учнів початкових класів провела завідувачка Козачолопанської бібліотеки-філії №6 Дергачівської ЦБС О.Ю. Стеблак.

 

26/02/2018
Дергачівський р-н
Українська хустка

Пізнавальна година

Ліснянська бібліотека провела пізнавальну годину «Українська хустка».

 

26/02/2018
Дергачівський р-н
З бібліотекою з першого по одинадцятий

Фотосесія в бібліотеці

В котрий раз Вільшінська сільська бібліотека стала місцем для фотосесії випускників Вільшанської школи!

 

26/02/2018
Вовчанський р-н
Насильство: як протидіяти

Засідання Гендерно-ресурсного центру

26 лютого 2018 року в Вовчанській центральній районній бібліотеці відбулося засідання Гендерно-ресурсного центру за темою «Насильство: як протидіяти», в ході якого були розглянуті питання проти насильства в родинах та дії оточуючих щодо захисту прав людини.

 

25/02/2018
Краснокутський р-н
Довідковий фонд

Бібліотечний урок

25 лютого 2018 року для учнів 6-7 класів Колонтаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів бібліотекарем Любівського сільського філіалу Кіктенко Ніною Василівною проведено бібліотечний урок «Довідковий фонд».

 

25/02/2018
Вовчанський р-н
Моя мова – ти чарівна зірниця

Бібліотечний урок

25 лютого 2018 року в Василівський сільській бібліотеці відбувся бібліотечний урок «Моя мова – ти чарівна зірниця» (До міжнародного дня рідної мови).

 

24/02/2018
Дергачівський р-н
Балет «Ромео и Джульетта» С. Прокофьева

Встреча в гостиной «Музыка и слово»

24 февраля 2018 года в читальном зале Дергачёвской центральной библиотеки состоялась встреча любителей книги в гостиной «Музыка и слово». Тема встречи ««Балет «Ромео и Джульетта» С. Прокофьева» связана с юбилейной датой. В 2018 году исполняется 80 лет со дня премьеры балета.

 

23/02/2018
Краснокутський р-н
Наша мова – мова вічної землі, наше слово – слово вічного народу

Літературно-поетична година

23 лютого 2018 року в фойє Краснокутської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 для учнів 1-9 класів бібліотекарем читального залу Краснокутськоъ ЦБ Китченко Євгенією Анатоліївною було проведено літературно-поетичну годину «Наша мова – мова вічної землі, наше слово – слово вічного народу» (до Міжнародного дня рідної мови).

 

23/02/2018
Сахновщинський р-н
Методика систематизації фонду за класифікацією УДК

Семінар-практикум

Лютнева зустріч бібліотечних працівників Сахновщинської ЦБС
проходила в формі семінару-практикуму за темою «Методика систематизації фонду за класифікацією УДК».

 

22/02/2018
Дергачівський р-н
Светила русской поэзии

Поэтический вечер

В рамках проведения недели зарубежной литературы в Дергачевской ЦБ было открыто литературное кафе, в котором прошел поэтический вечер, посвященный лирике двух российских поэтов А.С.Пушкина и М.Ю.Лермонтова. Совместное мероприятие сельской библиотеки и учителя зарубежной литературы Токаревского НВК Чуб Н.В. состоялось 22 февраля 2018 года.

 

22/02/2018
Краснокутський р-н
Малевич і Україна

Мистецько-краєзнавча година

22 лютого 2018 року в Краснокутській гімназії для учнів 6-В класу завідувачем Краснокутськоїцентральної дитячої бібліотеки Павлюк Ольгою Василівною проведена мистецько-краєзнавча година «Малевич і Україна» (до 140-річчя від дня народження К.С.Малевича, українського живописця).

 

22/02/2018
Дергачівський р-н
Незвичайна зимова пригода

Театралізоване дитяче свято

Важко переоцінити значення книги в житті людини. Перше знайомство відбувається, зазвичай, у ранньому дитинстві. І найчастіше – це книга казок, а казка – це диво. Вона дає нам привід для роздумів, повчає, приносить багато радості.
Впродовж тижня Вільшанська дитяча бібліотека вітала у себе в гостях учнів Вільшанської школи, які прийшли на зустрічі з казкою, зимовими святами та пригодами.

 

22/02/2018
Зачепилівський р-н
Мова рідна – то життя народу

Заходи до Міжнародного Дня рідної мови

Українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна, як держава. У Зачепилівській РЦБС відбулися заходи, присвячені Міжнародному Дню рідної мови.

 

22/02/2018
Зачепилівський р-н
Повсякденне життя. Моральний стан радянського суспільства

Екскурсія до краєзнавчого музею


Днями учні 11-го класу Зачепилівської ЗОШ та вчитель історії Владимирець О.М. провели заняття в місцевому краєзнавчому музеї, який діє при центральній районній бібліотеці КЗ «Зачепилівська РЦБС».
Тема уроку - «Повсякденне життя. Моральний стан радянського суспільства».

 

22/02/2018
Зачепилівський р-н
Небесна Сотне, ви тепер святі!

Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

Роки відділяють нас від подій Революції Гідності – лютневих днів, коли кращі з кращих віддали своє життя за право жити у вільній державі. Народ назвав їх Небесною Сотнею – українців та іноземців, які загинули в Києві на Майдані.
З нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні, працівники КЗ «Зачепилівська РЦБС» організували книжкові виставки, виставки-вшанування, тематичні полички, провели виховні години, уроки памяті, патріотичні години.

 

22/02/2018
Нововодолазький р-н
У їхніх серцях жила Україна

Година пам’яті

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.
З метою вшанування пам’яті героїв Небесної сотні та патріотичного виховання молоді, у Нововодолазькій центральній районній бібліотеці було оформлено тематичну виставку «Небесна сотня…Герої не вмирають!» та проведено годину пам’яті «У їхніх серцях жила Україна» для учнів 9-х класів Нововодолазького ліцею.

 

21/02/2018
Золочівський р-н
Найбільше і найдорожче добро - рідна мова

Дитячий ранок

Особливе місце в системі соціокультурної роботи Золочівської районної бібліотеки в 2018 році посідає виховання патріотичної культури молоді на сучасному етапі. Першоосновою патріотизму є рідна мова. Мова – це великий дар природи, розвинутий і вдоскональний за тисячоліття, це скарб, який треба шанувати, берегти і своєю діяльністю сприяти ще більшому розквіту рідної мови.

 

21/02/2018
Краснокутський р-н
Мова Шевченкова, мова Франкова, рідна моя соловейкова мова…

Літературно-музична композиція

21 лютого 2018 року в Мурафській сільській бібліотеці бібліотекарем Дрижаног Ларисою Петрівною для учнів 6,7,9 класів Мурафської ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено літературно-музичну композицію «Мова Шевченкова, мова Франкова, рідна моя соловейкова мова…» (до Міжнародного дня рідної мови).

 

21/02/2018
Краснокутський р-н
О мово моя, як спів солов’я

Мовознавчий екскурс

21 лютого 2018 року в Краснокутській гімназії для учнів 4-А класу завідувачем Краснокутської центральної дитячої бібліотеки Павлюк Ольгою Василівною та бібліотекарем центральної дитячої бібліотеки Жижирій Інною Олександрівною проведений мовознавчий екскурс «О мово моя, як спів солов’я» (до Міжнародного дня рідної мови).

 

21/02/2018
Сахновщинський р-н
Небесна Сотня. Зима, що змінила країну

Патріотична година

21 лютого 2018 року працівниками Сахновщинської центральної бібліотеки в Сахновщинській ЗОШ №2, була проведена патріотична година «Небесна Сотня. Зима, що змінила країну».

 

21/02/2018
м. Люботин
Мово моя – це душі джерело

Заходи до Міжнародного дня рідної мови

Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші предки. Мова є душею нації у глибинах якої народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.
21 лютого 2018 року до відзначення Міжнародного Дня рідної мови долучилася вся Люботинська бібліотечна система.

 

21/02/2018
Сахновщинський р-н
Нехай же слово золоте сміється і цвіте

Вікторина

21 лютого 2018 року бібліотекарем В’язівської сільської бібліотеки Петрик Тетяною Олексіївною для учнів 7-го класу В’язівської ЗОШ І-ІІІ ст. була проведена вікторина ”Нехай же слово золоте сміється і цвіте” (до Міжнародного дня рідної мови).

 

21/02/2018
Шевченківський р-н
Із слова починається людина, із мови починається мій рід

Літературний екскурс

21 лютого 2018 року в Шевченківській центральній районній бібліотеці пройшов літературний екскурс «Із слова починається людина, із мови починається мій рід» до Міжнародного Дня рідної мови для учнів 7-го класу ліцею Шевченківської районної ради.

 

21/02/2018
Кегичівський р-н
Мово рідна моя, не мовчи!

До Міжнародного Дня рідної мови

21 лютого 2018 року в Красненській сільській бібліотеці з користувачами 6-го класу ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Красне (вчитель української мови та літератури Нікітіна Алла Василівна) відбулося свято «Мово рідна моя, не мовчи!», присвячене Міжнародному Дню рідної мови.

 

21/02/2018
Зміївський р-н
Мова - духовний скарб нації

Інформаційна годин

Щасливі ми, що народилися і живемо на такій чудовій мальовничій землі, на нашій славній Україні. Тут жили наші батьки – тут корінь роду українського. І де б ми не були, скрізь відчуваємо поклик рідної землі, хвилюємося до сліз, зачувши рідне слово…
21 лютого 2018року у Зміївській центральній бібліотеці проведено інформаційну годину «Мова - духовний скарб нації».

 

21/02/2018
Красноградський р-н
Найрідніша мова

Захід-вікторина з української мови

21 лютого увесь світ святкував День Рідної Мови. З нагоди цього чудового свята у Красноградській районній бібліотеці відбувся чудовий захід-вікторина з української мови.

 

20/02/2018
Великобурлуцький р-н
Борімося - поборемо!

Документальна фотовиставка

Минає четверта річниця від трагічних подій на Майдані. Цими днями Україна вшановує пам’ять загиблих від пострілів снайперів. Вони пожертвували своїм життям заради щастя інших, за кращу долю для нашої держави. Небесна Сотня - це наша біль і наша гордість, наші сльози і вдячність за все, що її бійці зробили для нас.
З нагоди цієї дати у комунальному закладі «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» оформлено документальну фотовиставку «Борімося - поборемо!».

 

20/02/2018
Дергачівський р-н
Вони тримають небеса - Атланти України

Година пам'яті

20 лютого 2018 року в Слатинському НВК Слатинською бібліотекою проведена година пам'яті "Вони тримають небеса - Атланти України".

 

20/02/2018
Шевченківський р-н
Ціною життя

Героїко-патріотична година

В Шевченківській центральній районній бібліотеці 20 лютого 2018 року пройшла героїко-патріотична година «Ціною життя» до Дня пам’яті Небесної Сотні.

 

20/02/2018
Близнюківський р-н
Герої не вмирають. Просто йдуть з Майдану - в небо

Урок мужності та патріотизму

20 лютого 2018 року в Близнюківській центральній районній бібліотеці з метою виховання шанобливого ставлення до Героїв Небесної Сотні, воїнів, загиблих у боротьбі за свободу та цілісність України, відбувся урок мужності та патріотизму «Герої не вмирають. Просто йдуть з Майдану - в небо» з учнями 8-А класу Близнюківської ЗОШ І – ІІІ ст. (класний керівник А. Гарибян).

 

20/02/2018
Краснокутський р-н
Небесна Сотня – то в серцях вогонь, який палав за Україну

Година пам’яті

20 лютого 2018 року в Мурафській сільській бібліотеці для учнів 10-го класу Мурафської ЗОШ І-ІІІ ст. бібліотекарем Мурафської сільської бібліотеки Дрижаног Ларисою Петрівною проведено годину пам’яті «Небесна Сотня – то в серцях вогонь, який палав за Україну» (до Дня Героїв Небесної Сотні).

 

20/02/2018
Краснокутський р-н
Історія, написана кров’ю: Небесна Сотня

Урок патріотизму

20 лютого 2018 року в Краснокутській ЗОШ №2 І-ІІІ ст., для учнів 6-8 класів, бібліотекарем читального залу Краснокутської ЦБ Китченко Євгенією Анатоліївною проведено урок патріотизму «Історія, написана кров’ю: Небесна Сотня».

 

20/02/2018
Нововодолазький р-н
Герої сьогодення – небесна сотня

Експрес- інформація

В Нововодолазькій дитячій бібліотеці Нововодолазької селищної ради до Дня Героїв Небесної Сотні користувачам бібліотеки була надана експрес- інформація «Герої сьогодення – небесна сотня».

 

20/02/2018
Золочівський р-н
Сльозою омивається душа

Година пам’яті

20 лютого 2018 року, з метою вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні, у Золочівській ЦБ була проведена година пам’яті: «Сльозою омивається душа».

 

20/02/2018
Дергачівський р-н
Ріка нашої пам’яті

Година-реквієм

Дворічнокутянська бібліотека (завідувач Стечишина Г.І.) разом з завучем по виховній роботі Дворічнокутянської школи Сировою В.А. провели годину-реквієм «Ріка нашої пам’яті».

 

20/02/2018
Вовчанський р-н
Ми сотнею пішли до неба…

Година пам?яті

20 лютого 2018 року в Симинівській сільській бібліотеці було проведена година пам?яті «Ми сотнею пішли до неба…» разом з учнями 5-8кл. Лиманського НВК.

 

20/02/2018
Вовчанський р-н
Диво калинове – чари барвінкові

Поетичний вернісаж

20лютого 2018 року в Лиманській сільській бібліотеці було проведено поетичний вернісаж «Диво калинове – чари барвінкові» разом з учнями 5-8 кл. Лиманського НВК.

 

19/02/2018
м. Люботин
Ціною життя

Заходи у Люботинській ЦБС

До Дня Героїв Небесної Сотні у бібліотеках Люботинської ЦБС проходять заходи, присвячені вшануванню подвигу українців, загиблих під час Революції Гідності. Фінальним і найбільш драматичним етапом якої стали події у Києві 18 – 20 лютого у ході яких загинуло більше сотні найкращих патріотів. Згідно указу президента України від 21 листопада 2014 року, всім Героям Небесної Сотні присвоєно звання Героя України.
До цього дня у бібліотеках Люботинської ЦБС проводяться заходи.

 

19/02/2018
Дергачівський р-н
Звичаї і обряди українського народу

Година спілкування

Засідання клубу «Берегиня» Шовкоплясівської бібліотеки пройшло в Дергачівському територіальному центрі соціального обслуговування.
Однією з тем засідання була година спілкування «Звичаї і обряди українського народу».

 

18/02/2018
м. Люботин
Широка масляна

Виставка

У Люботинській центральній бібліотеці експонується виставка «Широка масляна».

 

18/02/2018
Шевченківський р-н
Масляна гуляй, млинцями пригощай

Свято проводів зими

Масляна - це веселе проведення зими, осяяне радісним чеканням близького тепла, весняного відновлення природи. Проходили століття, мінялося життя, але широка Масляна продовжує жити.
Свято проводів зими й зустрічі весни — одне з найбільш улюблених для всіх шевченківців, яке відображає загальну радість у зв’язку з настанням бажаної весни, із розквітом природи й самої людини.
Співробітники Шевченківської ЦБ взяли участь у святі, яке відбулося на площі перед районним будинком культури.

 

18/02/2018
Дворічанський р-н
Масляна у бібліотеці

Зустріч жіночого клубу «Уют»

Культура народу – це той великий скарб, національне
надбання, що передається від покоління до покоління,
примножується, збагачується. Тому значення бібліотеки як
осередку культури, центру спілкування та інформації стає дедалі
важливішим. Адже бібліотека – місце, де завжди можна зустріти
однодумців, поспілкуватися з цікавими людьми, поділитися
своїми думками та враженнями і гарно відпочити.
Саме таким місцем для жіночого клубу «Уют» є Новоєгорівська бібліотечна філія.

 

17/02/2018
Лозівський р-н
Сьогодні млинець – завтра весна

Фольклорні посиденьки

17 лютого 2018 року в читальному залі Лозівської центральної районної бібліотеки відбулися фольклорні посиденьки «Сьогодні млинець – завтра весна».

 

16/02/2018
Сахновщинський р-н
Вогнем чужої обпалені, охрещені навік

Урок мужності

16 лютого 2018 року в Сахновщинській центральній бібліотеці відбувся урок мужності «Вогнем чужої обпалені, охрещені навік» з учнями 8-А класу Сахновщинської ЗОШ №1.

 

16/02/2018
Близнюківський р-н
Я маю право

Виставка-стенд

2018 рік – рік реалізації правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право». Стратегічним завданням цього проекту, який діятиме протягом 2017-2019 років, є підвищення рівня знань українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та їх спроможності захищати свої права.
До реалізації цього проекту долучилися і бібліотеки району. Близнюківська центральна районна бібліотека організувала виставку-стенд «Я маю право».

 

16/02/2018
м. Лозова
Вища освіта в Польщі

Відкрита презентація

16 лютого 2018 року в Пункті європейської інформації юнацької бібліотеки відділу культури Лозівської міської ради Харківської області відбулася презентація Польських університетів.

 

16/02/2018
м. Чугуїв
Господарі та гості шляхового палацу

Лекція-дискусія

Цього року Чугуїв святкуватиме своє 380-річчя. 16 лютого 2018 року в бібліотеці для юнацтва Чугуївської ЦБС для учнів НВК №6 та ЗОШ №4 пройшла лекція-дискусія «Господарі та гості шляхового палацу».

 

15/02/2018
Лозівський р-н
Книгою призначена зустріч

Година літературного читання

Лозівська районна бібліотека для дітей ставить собі за мету подружити дітей із книгою, адже читання відіграє вирішальну роль в розвитку особистості, а книга — унікальне джерело не тільки знань, але й почуттів, яких так не вистачає у наш стрімкий час: любові, дружби, милосердя, гуманності, співчуття.

 

15/02/2018
Дергачівський р-н
Мій біль – Афганістан

Година пам’яті

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Однією з таких подій для нашої країни є афганська війна, що продовжувалася з 1979 року по 1989 рік.
Цього дня Токарівською сільською бібліотекою спільно з Токарівським НВК було проведено годину пам’яті «Мій біль – Афганістан».

 

15/02/2018
Дергачівський р-н
Афганістан – болить в моїй душі

Година мужності

Малоданилівська бібліотека-філія №8 разом з Малоданилівським ліцеєм та селищною радою провели годину мужності «Афганістан – болить в моїй душі».

 

15/02/2018
Дергачівський р-н
А сотню вже зустріли небеса…

Патріотична година

У Пересічанській бібліотеці оформлено тематичну виставку та проведено патріотичну годину «А сотню вже зустріли небеса…».

 

15/02/2018
Зачепилівський р-н
Як довго ця вiйна тривала

Патріотична година

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 15 лютого 2018 року в Руновщинській сільській бібліотеці КЗ «Зачепилівська РЦБС» відбулася патріотична година «Як довго ця вiйна тривала».

 

14/02/2018
Близнюківський р-н
Свято усіх закоханих

Сюрприз від бібліотекарів

Бібліотекарі абонементу Близнюківської центральної районної бібліотеки Олександра Бакай та Ольга Шевченко вирішили привітати своїх читачів зі святом усіх закоханих.

 

14/02/2018
Дергачівський р-н
Як на Масляну млинці готують

Урок народознавства

Масляна – це веселе слов’янське свято, тісно пов’язане з язичницькими традиціями прощатися з короткими зимовими днями. Масляна передує семитижневому Великому посту і завершується Прощеною неділею.
Разом з церковними дзвонами, увечері 18 лютого 2018 року розпочнеться Великий піст.
Дворічнокутянська бібліотека провела урок народознавства «Як на Масляну млинці готують».

 

14/02/2018
Краснокутський р-н
Муза кохання

Художньо-літературний вечір

14 лютого 2018 року бібліотекарем Володимирівської сільської бібліотеки Юхно Катериною Петрівною було проведено художньо-літературний вечір «Муза кохання» (до дня Святого Валентина).

 

14/02/2018
Сахновщинський р-н
Любов - то душі найвищий злет

Година поетичного настрою

Кохання – святе почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято. Воно відзначається особливо, майже по всьому світу, 14 лютого і називається днем святого Валентина.

Тож 14 лютого 2018 року Сахновщинська районна бібліотеки провела спільно з Сахновщинською ЗОШ№1 для учнів 8-11 класів годину поетичного настрою «Любов - то душі найвищий злет».

 

14/02/2018
м. Люботин
Найсердечніші вітання у Всесвітній день кохання

Виставки-привітання

14 лютого - День святого Валентина - одне з наймолодших свят в нашій країні, яке відмічають з початку 90-х років.
Люботинська центральна та дитяча бібліотеки запрошують всіх бажаючих на перегляд виставки-привітання: «Найсердечніші вітання у Всесвітній день кохання».

 

14/02/2018
м. Люботин
Афганістан: правда крізь роки

Виставка-факт

Люботинська центральна бібліотека запрошує переглянути виставку-факт: «Афганістан: правда крізь роки».

 

14/02/2018
Нововодолазький р-н
Світ починається з любові

Книжково-ілюстративна виставка

На 14 лютого припадає один з найбільш зворушливих неофіційних свят – День святого Валентина. У багатьох європейських країнах цей день вже давно служить прекрасним приводом для закоханих зізнатися в своїх почуттях. Традиція дарувати валентинки чарівні листівочки з визнаннями в любові прижилася і в нашій країні. В цей день прийнято висловлювати свої почуття любові і прихильності друзям, родичам, коханим. Символом цього дня стали яскраво – червоні сердечка, купідони, букети троянд.
До цього свята в дитячій бібліотеці Нововодолазької селищної ради була організована книжково-ілюстративна виставка «Світ починається з любові».

 

14/02/2018
Кегичівський р-н
Посмішка на кожен день

До Міжнародного дня дарування книг

14 лютого 2018 року з нагоди Міжнародного дня дарування книг у Кегичівській ЦРБ була проведена акція «Посмішка на кожен день».

 

14/02/2018
Кегичівський р-н
Масляна весну закликає

Українські вечорниці

14 лютого у приміщенні Кегичівської районної дитячої бібліотеки було весело та людно, працівниками дитячої та центральної бібліотеки було проведено українські вечорниці під тематичною назвою «Масляна весну закликає».

 

14/02/2018
Дергачівський р-н
Міжнародний день книгодарування

Щороку 14 лютого Великопроходівська бібліотека філія №23 проводить День книгодарування. Цей день об’єднує й тих, хто дарує книги й тих, хто прищеплює любов до читання.

 

14/02/2018
Краснокутський р-н
Ти – вічний біль, Афганістан

Вечір-зустріч

14 лютого 2016 року бібліотекарем Мурафської сільської бібліотеки Дрижаног Ларисою Петрівною для учнів 10-11 класів проведено вечір-зустріч «Ти – вічний біль, Афганістан» (до Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав).

 

14/02/2018
Ізюмський р-н
Бібліотечне краєзнавство, як фактор збереження історичних подій та культурних традицій

Cемінар-нарада

14 лютого 2018 року в Ізюмській центральній районній бібліотеці відбувся семінар-нарада для бібліотекарів району на тему «Бібліотечне краєзнавство, як фактор збереження історичних подій та культурних традицій».

 

14/02/2018
Краснокутський р-н
І досі сниться їм Афганістан

Вечір шани

14 лютого 2018 року завідуючою Качалівським сільським філіалом Чаговець Галиною Петрівною в Качалівській сільській раді для масового читача проведено тематичний вечір шани «І досі сниться їм Афганістан» (до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав).

 

14/02/2018
Дергачівський р-н
Серцю властиво любити

Гурман-вечір

Любити людину — це велике щастя і відповідальність, це постійне очікування та жертов¬ність, це безмірне розуміння та бажання принести коханим трепетну мить радості. Щасливі ті, які під¬няти готові любов до мудрості і мудрість до любові.
Про любов і щастя йшла мова в Дергачівській центральній бібліотеці на гурман-вечорі «Серцю властиво любити».

 

14/02/2018
м. Чугуїв
Валентинів день – це подарунки і вітання

Акція до Дня святого Валентина

Свято, якого з нетерпінням чекають усі закохані – від школярів до літніх людей, свято, коли обов'язково звучать зворушливі визнання і виконуються заповітні бажання, свято, наповнене любов'ю і ніжністю – День святого Валентина. Центральна бібліотека Чугуївської ЦБС приєдналася до святкування цього дня.

 

14/02/2018
Вовчанський р-н
Щаслива мить кохання

Літературно-музичний вечір

14 лютого весь світ святкує День Святого Валентина. З нагоди цього романтичного свята в приміщенні Вовчанської центральної районної бібліотеки для студентів Вовчанського медичного коледжу відбувся літературно-музичний вечір «Щаслива мить кохання».

 

14/02/2018
Зачепилівський р-н
Свято Валентина – знає кожна дитина

Засідання гуртка « Країна творчої фантазії»

14 лютого 2018 року у Миколаївській сільській бібліотеці КЗ «Зачепилівська РЦБС» відбулося засідання гуртка « Країна творчої фантазії» до Дня Святого Валентина. Тема засідання: «Свято Валентина – знає кожна дитина».

 

14/02/2018
Шевченківський р-н
Молодість, опалена війною

Урок пам’яті

14 лютого 2018 року в Шевченківській центральній районній бібліотеці відзначили День пам’яті воїнів-афганців. Урок пам’яті проведений під назвою «Молодість, опалена війною».

 

14/02/2018
Красноградський р-н
День Закоханих

Свято в бібліотеці

В цей день всі слова стають зайвими…
В лютому усі країни світу відзначають День Закоханих, який не обійшов стороною і рідні стіни Красноградської районної бібліотеки. Для юних читачів бібліотекарі В. Котець, I. Шипакова та В. Довгопол підготували та провели молодіжно-розважальну шоу-програму.

 

13/02/2018
Дергачівський р-н
Книготерапія, або ліки від нудьги

Книжкові виставки

Перше враження про фонди бібліотеки читач отримує з оформлених у ній книжкових виставок. Саме книжкові виставки безпосередньо зв’язані з процесом сприйняття людиною візуальної інформації.

 

13/02/2018
Зачепилівський р-н
Обговорення актуальних питань соціального захисту населення в ОТГ

Засідання «круглого столу»

13 лютого 2018 року заступник голови районної державної адміністрації Лариса Ружинська взяла участь у засіданні «круглого столу» на тему «Обговорення актуальних питань соціального захисту населення в ОТГ», який пройшов в читальному залі Зачепилівської центральної районної бібліотеки.

 

13/02/2018
Зачепилівський р-н
Іди, Масляно, до нас

Свято проводів зими

«Іди, Масляно, до нас» - під такою назвою в Зачепилівській районній бібліотеці 13 лютого 2018 року відбулося фольклорне свято проводів зими – Масляна.

 

13/02/2018
м. Чугуїв
Афганістан – і біль, і смуток, чиєсь обірване життя

Зустріч з ветеранами афганської війни

Напередодні дня виводу військ із Афганістану, 13 лютого 2018 року, бібліотека-філія м-ну « Дружба» м. Чугуїв спільно з ЗОШ№7 вже традиційно зустрічали своїх давніх друзів, наставників, ветеранів афганської війни, щоб торкнутися сторінок пам’яті.

 

12/02/2018
Нововодолазький р-н
Афганістан: подвиг, біль, пам’ять

Книжково-ілюстративна виставка

З метою вшанування учасників бойових дій на території Афганістану, в читальному залі Нововодолазької центральної районної бібліотеки діє тематична книжково-ілюстративна виставка «Афганістан: подвиг, біль, пам’ять».

 

12/02/2018
Краснокутський р-н
Афганістан болить в моїй душі

Вечір-зустріч

12 лютого 2018 року в Краснокутській гімназії для учнів 8 -Б класу завідувачем Краснокутської центральної дитячої бібліотеки Павлюк Ольгою Василівною проведений вечір-зустріч з воїном – інтернаціоналістом, учасником війни в Афганістані Коломійцем Анатолієм Олексійовичем «Афганістан болить в моїй душі» (до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

 

10/02/2018
Лозівський р-н
Вічна казка кохання

Xергове зібрання клубу за інтересами «Епіцентр»

10 лютого 2018 року в Лозівській центральній районній бібліотеці відбулося чергове зібрання клубу за інтересами «Епіцентр» під назвою «Вічна казка кохання», присвячене самому романтичному і самому красивому святу – Дню всіх закоханих.

 

09/02/2018
Краснокутський р-н
Книги великого мрійника

Літературна експедиція

09 лютого 2018 року в Краснокутській гімназії для учнів 6-А класу завідувачем Краснокутської центральної дитячої бібліотеки Павлюк Ольгою Василівною та бібліотекарем центральної дитячої бібліотеки Жижирій Інною Олександрівною проведена літературна експедиція «Книги великого мрійника», присвячена 190-річчю від дня народження Ж.Верна, французького письменника.

 

09/02/2018
Кегичівський р-н
Людина і світ професії

Шкільний курс за вибором

9 лютого 2018 року Андріївська сільська бібліотека-філія взяла участь у шкільному курсі за вибором для учнів 8-го класу "Людина і світ професії".

 

08/02/2018
Краснокутський р-н
В.Н.Каразін: його життя та суспільна діяльність

Історичний альбом

8 лютого 2018 року завідувачем відділу обслуговування Краснокутської центральної районної бібліотеки Кузьміною Валентиною Євгеніївною для відвідувачів відділу соціально-побутової адаптації територіального центру Краснокутської РДА був проведений історичний альбом «В.Н.Каразін: його життя та суспільна діяльність» (до 245- річчя від дня народження).

 

07/02/2018
Лозівський р-н
Як не заплутатись в Інтернет-павутині

Бесіда

В перший вівторок лютого Україна разом з іншими європейськими країнами відзначає День безпечного Інтернету.
З нагоди цієї дати завідувачка Катеринівської сільської бібліотеки-філії Лозівської ЦБС Зозуля О.С. провела 7 лютого 2018 року довірчу бесіду для дітей та юнацтва «Як не заплутатись в Інтернет-павутині».

 

07/02/2018
Дергачівський р-н
Що в Україні най-най…

Віртуальна мандрівка

Що в Україні най-най: чим славиться наша земля, чим вона багата, чим пишається український народ 7 лютого 2018 року дізналися учні молодших класів Токарівського НВК, здійснивши віртуальну подорож по Україні разом з Токарівською бібліотекою.

 

07/02/2018
Краснокутський р-н
Стань же окрасою цілого світу

Патріотичний репортаж

07 лютого 2018 року в приміщенні Козіївської сільської бібліотеки бібліотекарем Скрипник Оленою Федорівною було проведено патріотичний репортаж «Стань же окрасою цілого світу» (до 100-річчя затвердження Тризуба гербом Української Народної Республіки).

 

07/02/2018
м. Чугуїв
Загадочный мир природы Михаила Пришвина

Литературный зоокалендарь

7 февраля 2018 года в Чугуевскую городскую библиотеку для детей были приглашены учащиеся 1 класса ООШ № 2 (кл. руководитель Романенко И.В.) на литературный зоокалендарь «Загадочный мир природы Михаила Пришвина».

 

07/02/2018
Лозівський р-н
Казковими стежками

Літературна мандрівка

«Любіть травинку, і тваринку, і сонце завтрашнього дня, вечірню в попелі жаринку, шляхетну інохідь коня» - такими словами з вірша Л.Костенко в Перемозькій сільській бібліотеці-філії Лозівської ЦБС 7 лютого 2018 року розпочалася літературна мандрівка.

 

06/02/2018
Краснокутський р-н
Василь Каразін – видатний український вчений і просвітитель

Краєзнавча година

06 лютого 2018 року в Краснокутській гімназії для учнів 8-А класу завідувачем Краснокутської центральної дитячої бібліотеки Павлюк Ольгою Василівною та бібліотекарем Жижирій Інною Олександрівною проведена краєзнавча година «Василь Каразін – видатний український вчений і просвітитель», присвячена 245-річчю від дня народження В.Н. Каразіна (1773 – 1842), українського вченого, винахідника, освітнього та громадського діяча.

 

05/02/2018
Зачепилівський р-н
Разом проти раку

Інформаційна година

05 лютого 2018 року на базі Миколаївської сільської бібліотеки КЗ «Зачепилівська РЦБС» був проведений захід з юнацтвом до Всесвітнього дня боротьби проти раку.

 

05/02/2018
Шевченківський р-н
Мужність і відвага крізь роки

Урок пам’яті

5 лютого Шевченківщина відзначила 75-у річницю визволення нашого селища від німецько-фашистських загарбників. В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам учасникам Другої Світової війни.
Тож в цей день в Шевченківській центральній районній бібліотеці було проведено урок пам’яті під назвою «Мужність і відвага крізь роки», з учнями 9-Б класу ліцею Шевченківської районної ради.

 

03/02/2018
Дергачівський р-н
Незвичайні подорожі Жюля Верна

Година повідомлень

Книжкова виставка, та проведена 3 лютого 2018 року година повідомлень «Незвичайні подорожі Жуля Верна» в Токарівській бібліотеці до 190-річчя від дня народження французького письменника, знайомлять читачів з творчістю та передбаченнями Жюля Верна і їх втіленням у винаходах нашого часу.

 

02/02/2018
Сахновщинський р-н
Моніторинг основних планових показників роботи системи за 2017 рік та результати оцінки бібліотечної діяльності ЦБС

Нарада працівників СахновщинськоїЦБС

02 лютого 2018 року працівники Сахновщинської районної бібліотечної системи зібралися в читальному залі центральної бібліотеки на нараду «Моніторинг основних планових показників роботи системи за 2017 рік та результати оцінки бібліотечної діяльності ЦБС».

 

01/02/2018
м. Чугуїв
Аліса в країні див

Книжка - у подарунок

Чугуївська міська бібліотека для дітей отримала першу українську книжку з доповненою реальністю "Аліса в країні див" Льюїса Керролла.

 

01/02/2018
Нововодолазький р-н
Підведення підсумків роботи бібліотек Нововодолазької ЦБС у 2017 році, та планування роботи на 2018 рік

Cемінар бібліотечних працівників

"Підведення підсумків роботи бібліотек Нововодолазької ЦБС у 2017 році, та планування роботи на 2018 рік" - такою була тема першого у цьому році семінару бібліотечних працівників Нововодолазької ЦБС, який пройшов 1 лютого 2018 р. на базі Нововодолазької ЦРБ.

 

01/02/2018
Нововодолазький р-н
Місце зустрічі – бібліотека

Пізнавально-оглядова екскурсія

Книга - це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає дітям оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а дитяча бібліотека допомагає залучати дітей до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній смак і самостійність суджень дітей.
Саме з цією метою 1 лютого 2018 року в дитячій бібліотеці КЗ "Публічна бібліотека територіальної громади Нововодолазької селищної ради" була організована пізнавально-оглядова екскурсія.

 

01/02/2018
м. Чугуїв
Літературний глобус Жюля Верна

Кругосвітня подорож

1 лютого 018 року в Чугуївській міській бібліотеці для дітей учні 6-го класу ЗОШ №2 змогли зробити неймовірну кругосвітню подорож разом з героями фантастичних романів великого письменника - Жюля Верна.

 

01/02/2018
Харківський р-н
Неймовірно важко це збагнути... Біль навік запікся і застиг

Героїко-патріотична година

1 лютого 2018 року у КЗ "Мереф'янська міська центральна бібліотека" пройшла героїко-патріотична година до Дня пам'яті героїв Крут "Неймовірно важко це збагнути... Біль навік запікся і застиг".

 

31/01/2018
Лозівський р-н
Підведенню підсумків роботи в 2017 році та визначенню основних завдань на 2018 рік

Семінар-нарада

31 січня в читальній залі центральної районної бібліотеки зібрались працівники сільських бібліотек-філій Лозівської ЦБС на плановий семінар-нараду по підведенню підсумків роботи в 2017 році та визначенню основних завдань на 2018 рік.

 

31/01/2018
Кегичівський р-н
Січнева нарада бібліотечних працівників

Кегичівська ЦБС

Перша у 2018 році нарада для бібліотечних працівників Кегичівської ЦБС відбулася 31 січня. Незважаючи на не надто сприятливі погодні умови, явка завідуючих сільськими бібліотеками-філіями була майже стовідсотковою.

 

31/01/2018
Красноградський р-н
Належати до тих, кого вбивають…

Пам’яті жертв Голокосту

Наприкінці січня в Красноградській районній бібліотеці було проведено захід «Належати до тих, кого вбивають…», присвячений пам’яті жертв Голокосту.

 

30/01/2018
Зачепилівський р-н
Підведення підсумків за 2017 рік, основні завдання на 2018 рік

Виробнича нарада бібліотечних працівників КЗ «Зачепилівська РЦБС»

30 січня 2018 року на базі центральної районної бібліотеки відбулася нарада бібліотечних працівників району на тему «Підведення підсумків за 2017 рік, основні завдання на 2018 рік».

 

30/01/2018
Вовчанський р-н
Вони пішли в безсмерття

Заходи до Дня пам'яті героїв Крут

29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.
В бібліотеках КЗ «Вовчанська ЦБС» для вшанування пам?яті героїв-захисників проведені масові заходи.

 

30/01/2018
Сахновщинський р-н
Герої Крут – для нащадків взірець

Година пам’ятної дати

29 січня – День пам’яті героїв Крут - саме там, у 1918 році, відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.
30 січня 2018 року співробітник юнацького абонементу Сахновщинської центрально бібліотеки Шимко Л.О. спільно з бібліотекарем Сахновщинської ЗОШ № 2 підготували і провели годину пам’ятної дати «Герої Крут – для нащадків взірець».

 

29/01/2018
Великобурлуцький р-н
Їх слава буде пломеніти

Урок історичної пам’яті

29 січня 2017 року ми знову згадуємо трагічну сторінку в історії України – 100 років з часу битви на залізничній станції Крути між військовими підрозділами Української Народної Республіки та російською більшовицькою армією під командуванням М. Муравйова.
З нагоди цієї вікопомної дати працівники КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» підготували та провели урок історичної пам’яті на тему «Їх слава буде пломеніти».

 

29/01/2018
Краснокутський р-н
Герої Крут: трагічні події 29 січня 1918 року

Година спілкування

29 січня 2018 року в Мурафській сільській бібліотеці бібліотекарем Дрижаног Ларисою Петрівною для учнів 10-11 класу Мурафської ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено годину спілкування «Герої Крут: трагічні події 29 січня 1918 року» (до 100-річчя від Дня пам’яті Героїв Крут).

 

29/01/2018
м. Люботин
Там цвіт прекрасний України довічним сном калинно спить

Заходи до Дня пам’яті Героїв Крут

29 січня в Україні відзначають День пам’яті Героїв Крут – саме там 100 років тому відбувся бій, який увійшов в історію як вияв самовідданого патріотизму, жертовної любові до рідної землі та героїчного втілення національної ідеї.
З метою ознайомлення читачів з трагічними сторінками українського народу та виховання патріотизму, любові до нашої рідної країни, 23 січня у Люботинській ЦБ організована книжково-ілюстративна виставка «Там цвіт прекрасний України довічним сном калинно спить».

 

29/01/2018
Сахновщинський р-н
Вічна біль Крут

Історична прогулянка

До 100-річчя бою під Крутами, 29 січня 2018 року Сахновщинська центральна бібліотека спільно з Сахновщинською ЦДБ та Сахновщинським районним будинком культури в приміщенні РБК провели захід – історичну прогулянку «Вічна біль Крут». Також була експонована тематична виставка «Герої Крут. Лицарський дух юних українців».

 

27/01/2018
Дергачівський р-н
Пам’ятай про Крути!

Заходи до Дня пам’яті Героїв Крут

Бібліотеки Дергачівської ЦБС провели ряд заходів з відзначення Дня пам’яті Героїв Крут.
Для українського народу він став символом героїзму і жертовності молодого покоління у боротьбі за незалежність країни. Цей день – день пам’яті про героїчний подвиг і звитягу в ім’я України та її незалежності і водночас день скорботи й туги про найкращих її синів.

 

26/01/2018
Ізюмський р-н
Крути – символ героїзму українського юнацтва

Урок мужності в Ізюмській ЦБ

29 січня українці вшановують пам’ять Героїв Крут. 100 років тому молоді захисники щойно створеної Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.
До цієї дати працівники Ізюмської центральної районної бібліотеки провели для старшокласників урок мужності «Крути – символ героїзму українського юнацтва», метою якого є виховання інтересу і поваги до історичного минулого своєї країни, до борців за незалежність України.

 

26/01/2018
Сахновщинський р-н
Запобігання та протидія домашньому насильству

Інформаційно-правова година в Сахновщинській ЦБ

З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я маю право».

 

26/01/2018
м. Люботин
Голокост – трагедія Всесвіту

До Міжнародного Дня пам'яті жертв Голокосту (Люботинська ЦБС)

Щорічно 27 січня ми відзначаємо Міжнародний День пам'яті жертв Голокосту. Допоки жива людська пам'ять, трагедію Голокосту слід згадувати із соромом і жахом. Людство мусить не забувати про мільйони ні в чому неповинних чоловіків, жінок і дітей, яких було знищено варварськими методами, і віддавати їм належну шану.

 

26/01/2018
Вовчанський р-н
Голокост. Цього не можна забути

Година-реквієм у Вовчанській юнацькій бібліотеці

26 січня 2018 року працівниками Вовчанської юнацької бібліотеки філії спільно з учнями 9-а, 11-а, 11-б класів гімназії № 1 провели годину-реквієм
«Голокост. Цього не можна забути».

 

26/01/2018
Нововодолазький р-н
Крути: подвиг і трагедія

Заходи у Нововодолазькій ЦБ

У народній пам'яті зберігається історія про 300 героїв, що загинули, захищаючи свою землю від нападників. У давніх греків це були 300 спартанців при Фермопілах, у грузинів - 300 арагвійців на підступах до Тбілісі, а в українців - 300 козаків під Берестечком та 300 юнаків під Крутами.

 

26/01/2018
Краснокутський р-н
Крути: найбільше важить слово правди

Урок історичної правди (Краснокутська ЦБС)

26 січня 2018 року бібліотекарем читального залу Краснокутської ЦБ Китченко Євгенією Анатоліївною для учнів 7 - 8 класів Краснокутської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів проведено урок історичної правди «Крути: найбільше важить слово правди».

 

26/01/2018
Краснокутський р-н
Від жаху застигли поля біля Крут…

Урок відваги в Колонтаївській сільській бібліотеці

26 січня 2018 року завідуючою Колонтаївським сільським філіалом Гавриленко Тетяною Дмитрівною, проведено урок відваги «Від жаху застигли поля біля Крут…» (до Дня пам’яті Героїв Крут, 100- річчя бою під Крутами).

 

26/01/2018
Нововодолазький р-н
Мандрівка книжковим містом

Екскурсія до бібліотеки

26 січня 2018 року працівники дитячої бібліотеки КЗ «Публічна бібліотека Нововодолазької ОТГ» відвідали ДНЗ «Малятко».

 

26/01/2018
Зачепилівський р-н
Всі твої, Україно, ми діти…

До Дня пам’яті Героїв Крут

26 січня 2018 року, напередодні Дня пам’яті Героїв Крут, в Зачепилівській центральній районній бібліотеці відбувся круглий стіл «Всі твої, Україно, ми діти…».

 

25/01/2018
Великобурлуцький р-н
Голокост – шрам на серці людства

До дня пам’яті жертв Голокосту (Великобурлуцька ЦБС)

З нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту у Великобурлуцькій ЦБС підготовлено виставки.

 

25/01/2018
Краснокутський р-н
Голокост – шрам на серці людства

Інформаційно-історична година в Пархомівській сільській бібліотеці

25 січня 2018 року в Пархомівській ЗОШ І-ІІІ ст. для учнів 5-9 класів бібліотекарем Пархомівської сільської бібліотеки №1 Сіліною Наталією Петрівною була проведена інформаційно-історична година «Голокост – шрам на серці людства» (до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту).

 

25/01/2018
Дергачівський р-н
Ковток води із Стусових глибин

Вечір пам’яті в Дергачівській ЦБ

В Дергачівській центральній бібліотеці пройшов вечір пам’яті великого українського поета, борця за свободу України, блискучого перекладача, патріота і правдолюба Василя Стуса.

 

25/01/2018
Дергачівський р-н
Герої Крут – для нащадків взірець

Години пам’яті у Пересічанській бібліотеці–філії

У Пересічанській бібліотеці – філії № 12 про ходять години пам’яті «Герої Крут – для нащадків взірець».

 

24/01/2018
Сахновщинський р-н
У сузір’ї літературних ювілеїв

Виставка-літературний календар (Сахновщинська ЦБ)

Серед письменників-ювілярів 2018 року є багато гучних імен. Це люди, які залишили яскравий слід в українській та зарубіжній літературі.
Календар 2018 року багатий десятками знаменних дат, особливе місце серед яких відведено роковин з дня народження «геніїв пера». Творчість літераторів відкриває можливість насолодитися атмосферою почуттів і емоцій, почерпнути дорогоцінні знання та знайти відповіді на нагальні питання.
В Сахновщинській центральній бібліотеці експонована книжкова виставка-літературний календар під назвою «У сузір’ї літературних ювілеїв».

 

24/01/2018
Великобурлуцький р-н
В.М.Чорновіл – постать на тлі епохи

До 80-річчя від дня народження В.Чорновола (Великобурлуцька ЦБС)

До 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола - видатного державного, громадського, політичного діяча, журналіста, народного депутата України I - III скликань, одного із лідерів українського правозахисного руху, багаторічного лідеру Народного Руху України, Героя України - в бібліотеках Великобурлуцького району проходять тематичні заходи з метою вшанування пам’яті невгамовного борця за незалежність України.

 

24/01/2018
Вовчанський р-н
Соборність України: від ідеї до сьогодення

Патріотична година в Вовчанській юнацькій бібліотеці-філії № 1

День Соборності України - свято, що відзначається щороку в день проголошення возз'єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.
24 січня 2018 року працівники юнацької бібліотеки філії № 1 м. Вовчанськ разом з учнями 9-гокласу ЗОШ № 3 провели патріотичну годину «Соборність України: від ідеї до сьогодення».

 

23/01/2018
Сахновщинський р-н
Народжена бути єдиною

Tкскурс в історію (Сахновщинська ЦБС)

23 січня 2018 року в Сахновщинській ЗОШ № 2 для учнів 9-А класу відбувся екскурс в історію «Народжена бути єдиною», а також підготовлена книжкова виставка «Соборних душ гучний гомін».

 

23/01/2018
Дергачівський р-н
Різдвяні традиції Слобожанщини

Театралізований захід (Дергачевская ЦБС)

Зима — це та чудова пора року, яка дарує нам свята, яких усі чекають.
Напередодні свята Водохреща в Пересічанському історико-краєзнавчому музеї відбувся театралізований захід «Різдвяні традиції Слобожанщини».

 

22/01/2018
Краснокутський р-н
Возз’єднались в ті далекі роки Наші предки навіки

Година спілкування в Мурафській сільській бібліотеці

22 січня 2018 року в Мурафській сільській бібліотеці для учнів 10-го класу Мурафської ЗОШ І-ІІІ ст. бібліотекарем Мурафської сільської бібліотеки Дрижаног Ларисою Петрівною було проведено годину спілкування «Возз’єднались в ті далекі роки Наші предки навіки» (до Дня Соборності України).

 

22/01/2018
м. Люботин
Соборність – це єдність нашихземель

Тематичний урок в Люботинській ЦБ

У Люботинській центральній бібліотеці 22 січня 2018 року був проведений тематичний урок: «Соборність – це єдність наших
земель».

 

22/01/2018
Дергачівський р-н
Соборна мати-Україна

Заходи до Дня Соборності в Дергачівській ЦБС

22.01.18 в бібліотеках Дергачівської ЦБС було проведено заходи до Дня Соборності.

 

22/01/2018
Великобурлуцький р-н
Великий день злуки

Виставки до Дня Соборності України (Великобурлуцька ЦБС)

У сучасному українському національному календарі дата 22 січня посідає одне з провідних місць як велике державне свято – День Соборності України.
З нагоди цієї важливої історичної події у КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» діє книжково-ілюстративна виставка «Злука. Соборність. Воля», у КЗ «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей» представлена експрес-виставка «Великий день злуки».

 

22/01/2018
Зачепилівський р-н
Соборна мати – Україна – одна на всіх, як оберіг

Інформаційна година в Миколаївській сільській бібліотеці

22 січня 2018 року, до Дня Соборності України, бібліотекар Миколаївської сільської бібліотеки-філії Чуб Н.Г. провела інформаційну годину з учнями восьмого класу на тему: «Соборна мати – Україна – одна на всіх, як оберіг».

 

22/01/2018
Золочівський р-н
Соборність - Величний день Злуки

Виставка-свято в Золочівській ЦБ

В історії становлення незалежності і соборності України, особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з’єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою прийнято визначати як свято – День незалежності і соборності України.

 

21/01/2018
Краснокутський р-н
Моя Україна

Брейн-ринг в Любівськый сільській бібліотеці

21 листопада 2018 року для учнів 6-7 класів Колонтаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів бібліотекарем Любівського сільського філіалу Кіктенко Ніною Василівною проведено історичний брейн-ринг «Моя Україна» (до 100-річчя проголошення незалежної Української Народної Республіки).

 

19/01/2018
Краснокутський р-н
День Соборності України – символ національного єднання

Історичний екскурс в Краснокутській ЦБ

19 січня 2018 року бібліотекарем читального залу Краснокутської ЦБ Китченко Євгенією Анатоліївною для учнів 9-Б класу Краснокутської гімназії проведено історичний екскурс «День Соборності України – символ національного єднання».

 

19/01/2018
Краснокутський р-н
…І синьо – жовтим стягом усміхнулася Вкраїна

Інформаційна година в Колонтаївській сільській бібліотеці

19 січня 2018 року завідуючою Колонтаївським сільським філіалом Гавриленко Тетяною Дмитрівною, проведено інформаційну годину «…І синьо – жовтим стягом усміхнулася Вкраїна» (до Дня Соборності України).

 

19/01/2018
Близнюківський р-н
Соборність України – запорука єдності держави

До Дня Соборності України (Близнюківська ЦБС)

19 січня 2018 року, напередодні Дня Соборності України, в Близнюківській районній бібліотеці для дітей відбувся урок державності «Соборність України – запорука єдності держави» для учнів 7-А класу Близнюківської ЗОШ І-ІІІст.

 

19/01/2018
Краснокутський р-н
Соборність України: під прапором волі

Історичний віраж (Краснокутська ЦБС)

19 січня 2018 року для учнів Слобідської ЗОШ І-ІІ ступенів бібліотекарем Слобідського сільського філіалу Божко Валентиною Іванівною проведено історичний віраж «Соборність України: під прапором волі» (до Дня Соборності України).

 

18/01/2018
Краснокутський р-н
Корзина казок Шарля Перро

Казкова вікторина в Краснокутській ЦБ

18 січня 2018 року в Краснокутській гімназії для учнів 3-Б класу бібліотекарем Краснокутської центральної дитячої бібліотеки Жижирій Інною Олександрівною проведена казкова вікторина «Корзина казок Шарля Перро» (до 390-річчя від дня народження Ш.Перро, французького письменника).

 

18/01/2018
Лозівський р-н
Україна неповторна, єдина, свята

Свято Соборності в Лозівськый ЦРБ

18 січня 2018 року Лозівська центральна районна бібліотека гостинно запросила учнів 8-А класу ЛНВК № -10 «ЗНЗ-ДНЗ» на свято Соборності «Україна неповторна, єдина, свята».

 

18/01/2018
Лозівський р-н
Слово поета не змовкне в віках

Поетичне перевесло в Орільській міській бібліотеці

18 січня 2018 року в Орільській міській бібліотеці-філії №2 Лозівської ЦБС для учнів Орільского НВК пройшло поетичне перевесло «Слово поета не змовкне в віках», присвячене поетам-ювілярам січня 2018 року.

 

18/01/2018
м. Чугуїв
Молодіжний лідер року

Нагородження переможців (Чугуївська міська ЦБС)

18 січня 2018 року у малій залі засідань Харківської обласної державної адміністрації пройшла урочиста церемонія нагородження переможців і лауреатів щорічного обласного фестивалю «Молодіжний лідер року – 2016-2017».

 

16/01/2018
Нововодолазький р-н
22 січня – День Соборності України

Книжкова виставка в Нововодолазькій ЦРБ

У читальному залі Нововодолазької ЦРБ діє книжкова виставка, присвячена Дню Соборності України. Мета виставки: поглибити знання молоді про історію виникнення свята Соборності України та Свободи, виховувати патріотичні почуття, повагу до державних свят та викликати інтерес до вивчення історії України.

 

16/01/2018
Нововодолазький р-н
Крути: подвиг і трагедія

Книжкова поличка в Нововодолазькій ЦРБ

З метою формування у відвідувачів Нововодолазької центральної районної бібліотеки почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого та розвитку мотивації, спрямованої на підготовку до захисту Вітчизни, на прикладі подвигу однолітків та вшанування пам’яті Героїв Крут, у читальному залі Нововодолазької ЦРБ експонується книжкова поличка «Крути : подвиг і трагедія».

 

16/01/2018
Краснокутський р-н
Ми вдячні Богові та долі за гарне свято-свято-волі

Всторичний круїз в Козіївській сільській бібліотеці

16 січня 2018 року в приміщенні Козіївської сільської бібліотеки бібліотекарями Скрипник Оленою Федорівною та Чебаненко Людмилою Миколаївною за участю учнів 11 класу Козіївської ЗОШ І-III ст. було проведено історичний круїз «Ми вдячні Богові та долі за гарне свято-свято-волі» (до 100-річчя проголошення незалежної Української Народної Республіки).

 

15/01/2018
Дергачівський р-н
Зимові зустрічі в бібліотеці

Kітературно-музична вітальня у Вільшанській бібліотеці

З початком нового року розпочала свою діяльність і літературно-музична вітальня у Вільшанській бібліотеці для дорослих. Учасники літературного клубу «Пегас» вирішили розширити рамки свого спілкування. Зараз своє дозвілля вони проводять разом з фольклорним гуртом «Натхнення». До новорічно-різдвяних свят шанувальники пісні, поезії, музики організували та провели літературно-музичні вечори «Зимовий калейдоскоп» та «Мереживо зимових свят».

 

14/01/2018
Дергачівський р-н
Новорічні іграшки

Засідання клубу «Дозвілля» в Русько-Лозівській бібліотеці

В Русько-Лозівській сільській бібліотеці пройшло чергове засідання клубу за інтересами «Дозвілля». Для учасників клубу та читачів бібліотеки організовано майстер-клас.

 

13/01/2018
Дворічанський р-н
Щедрий вечір, добрий вечір

Святкова акція

Традиційні ознаки новорічного свята в Україні від середини XIX століття і дотепер: ритуальний стіл, щедрування й засівання (обходи домівок із поздоровленнями, побажаннями), ворожіння, рядження, веселощі й забави). Відродженням цих традицій займаються працівники культури.

 

12/01/2018
Харківський р-н
Йде до нас у гості Щедрий Добрий вечір!

Фольклорно-етнографічний вечір у Мереф'янській міській ЦБ

У приміщенні Мереф'янської міської центральної бібліотеки 12 січня 2018 року пройшов фольклорно-етнографічний вечір " На радість дорослим, на втіху малечі йде до нас у гості Щедрий Добрий вечір!". На свято були запрошені читачі бібліотеки.

 

12/01/2018
м. Чугуїв
Зимова круговерть

Свято в Чугуївській бібліотеці для дітей

12 січня 2018 року, напередодні Старого Нового року, в Чугуївській бібліотеці для дітей відбулося свято під назвою «Зимова круговерть», яке провела завідувачка Клугіно-Башкирівської бібліотеки Єрмолаєва Н.В.

 

11/01/2018
Дергачівський р-н
Сузір’я наших читачів

Виставка в Дергачівській ЦБ

В Дергачівській центральній бібліотеці організована традиційна виставка «Сузір’я наших читачів».

 

10/01/2018
м. Куп`янськ
У жорнах репресій

Виставка в Куп’янській міській бібліотеці №1

У зв’язку із 80-ми роковинами Великого терору - масових політичних репресій 1937-1938 років, в міській бібліотеці №1 міста Куп’янськ оформлена постійно діюча виставка «У жорнах репресій».

 

10/01/2018
м. Чугуїв
Я на землю упал с рождественской звезды..

К 95-летию со дня рождения Б.А.Чичибабина

В среду, 10 января 2018 года, библиотекари Чугуевской ЦБС побывали в гостях в Харьковской специализированной музикально-театральной библиотеке им. К.С.Станиславского на вечере "Я на землю упал с рождественской звезды...", посвященном 95-летию со дня рождения Б.А.Чичибабина.

 

09/01/2018
Лозівський р-н
Бо прийшли до тебе три празники в гості

Бібліотечний уїкенд в Надеждівській сільській бібліотеці

9 січня 2018 року в Надеждівській сільській бібліотеці-філії Лозівської ЦБС пройшов бібліотечний уїкенд «Бо прийшли до тебе три празники в гості».

 

06/01/2018
Дергачівський р-н
Як добре те, що смерті не боюсь я...

Виставка в Токарівській бібліотеці-філії

З 6 січня 2018 року в Токарівській бібліотеці-філії демонструється література, присвячена життю і творчості українського поета Василя Стуса.

 

05/01/2018
Краснокутський р-н
Обряди, традиції, звичаї

Година народознавства у Володимирівській сільській бібліотеці

5 січня 2018 року бібліотекарем Володимирівської сільської бібліотеки Юхно Катериною Петрівною проведено годину народознавства «Обряди, традиції, звичаї» (до Різдва Христова).

 

04/01/2018
Краснокутський р-н
Наперекір заборонам – В.Стус

Літературна година в Краснокутськый ЦРБ

04 січня 2018 року бібліотекарем читального залу Краснокутської центральної районної бібліотеки Китченко Євгенією Анатоліївною для відвідувачів відділу соціально-побутової адаптації територіального центру Краснокутської РДА було проведено літературну годину «Наперекір заборонам – В.Стус» (до 80-ї річниці від дня народження українського поета).

 

 

Якщо потрібно, скористайтесь функцією пошуку:

 

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2018   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16