201720162015201420132012201120102009


27/04/2017
Краснокутський р-н
Чорнобиль не має минулого часу

Урок пам’яті Мурафській сільській бібліотеці

27 квітня 2017 року бібліотекарем Мурафської сільської бібліотеки Дрижаног Ларисою Петрівною для учнів 7-8 класів Мурафської ЗОШ І-ІІІ проведено урок пам’яті «Чорнобиль не має минулого часу» (до дня Чорнобильської трагедії).

 

27/04/2017
Ізюмський р-н
Краєзнавча робота бібліотеки як засіб патріотичного виховання

Семінар-нарада в в Ізюмській ЦБ

27 квітня 2017 року в Ізюмській центральній районній бібліотеці відбувся семінар-нарада на тему: «Краєзнавча робота бібліотеки як засіб патріотичного виховання».

 

27/04/2017
м. Лозова
Скорботна біль і пам’ятка живим

Виставка-перегляд в Лозівській міській бібліотеці

Виставка-перегляд «Скорботна біль і пам’ятка живим», яка діє в Лозівській міській бібліотеці, нагадує відвідувачам не тільки про трагедію українського Полісся, а й про жах і горе, що приніс злий атом українському народу.

 

27/04/2017
м. Люботин
Чорна спадщина Чорнобиля

(до дня Чорнобильської трагедії)Люботинська ЦБС

На долю нашого народу випала безліч трагічних подій, спогади про які гострим болем пронизують серце. Однією з таких подій стала трагедія на Чорнобильській АЕС, коли 26 квітня 1987 року квітуче Полісся накрила хмара радіаційного вибуху. Відтоді Чорнобиль став чорною плямою на нашій блакитній планеті.

 

26/04/2017
 
ПОТРІБНА ДОПОМОГА

Понад 30 років ГАЛИНА ВІКТОРІВНА СТУДЕНІКІНА працює в Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці, 20 з них вона очолює роботу відділу комплектування. Скільки книжок за цей час пройшло через її руки, скільки надано допомоги у формуванні фондів бібліотек області, скількох молодих спеціалістів виховала Галина Вікторівна! Завжди усміхнена, доброзичлива, активна.

 

26/04/2017
Сахновщинський р-н
Чорнобиль. У слові цим бринить і жаль, і відчай нашої держави

Літературно-музичний вечір (Сахновщинська ЦБС)

26 квітня 2017 року Сахновщинський РБК спільно з працівниками Сахновщинської центральної бібліотеки провели літературно-музичний вечір «Чорнобиль. У слові цим бринить і жаль, і відчай нашої держави».

 

26/04/2017
Зачепилівський р-н
Заходи у Зачепилівській ЦБС до Дня Чорнобильської трагедії

26 квітня 2017 року виповнився 31 рік від дня аварії на Чорнобильській АЕС. За міжнародною шкалою ядерних подій Чорнобильську аварію визнали найбільшою ядерною аварією в світі, найбільшою техногенною катастрофою за всю історію людства.

 

26/04/2017
Кегичівський р-н
І все перекреслив урановий атом

Вечір-пам’яті у Кегичівській ЦРБ

Минув уже 31 рік з моменту, коли світ сколихнула страшна трагедія, що назавжди увійшла в усі хроніки людства як невигойна рана на тілі України. Рівно 31 рік тому у ніч з 25 на 26 квітня о 1 годині 23 хвилини 40 секунд над четвертим реактором Чорнобильської атомної електростанції нічну пітьму розірвало полум'я.
26 квітня 2017 року у Кегичівській ЦРБ було проведено вечір-пам’яті «І все перекреслив урановий атом», з метою згадати трагедію століття – вибух на ЧАЕС.

 

26/04/2017
Великобурлуцький р-н
Чорна сповідь твоя, Україно!

Виставка-реквієм у Великобурлуцькій РБД

Сучасне покоління не має права забувати трагічні сторінки історії. З цією метою в читальній залі КЗ «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей» бібліотекарем Маргаритою Ніконенко була оформлена книжково-ілюстративна виставка-реквієм «Чорна сповідь твоя, Україно!».

 

26/04/2017
Кегичівський р-н
Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій Землі

Година пам’яті в Кегичівській

Чорнобиль… Минув 31 рік. Тепер це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль.
З нагоди Дня Чорнобильської трагедії 26 квітня 2017 року в Кегичівській центральній районній бібліотеці було проведено годину пам’яті «Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій Землі», на яку були запрошені учні 9 класу Кегичівського ліцею з учителем української мови та літератури Ольгою Михайлівною Данько.

 

26/04/2017
Дергачівський р-н
Чорнобиль - трагедія, подвиг, попередження

Година пам’яті (Дергачівської ЦБС)

26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна катастрофа ХХ сторіччя — аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, розташованої у м.Прип'ять Київської області.
Годину пам’яті «Чорнобиль - трагедія, подвиг, попередження», яка пройшла 26 квітня 2017 року, провели Токарівська бібліотека та місцевий клуб для учнів молодших класів Токарівського НВК.

 

26/04/2017
Дергачівський р-н
Чорнобиль в серці України

Година спілкування Малоданилівській бібліотеці-філії

26 квітня 2017 року виповнюється 31 рік, як відбулася наймасштабніша техногенна катастрофа за весь час використання атомної енергетики - аварія на Чорнобильській атомній електростанції, яка привела до жахливих наслідків.
В Малоданилівській бібліотеці-філії №8 відбулася година спілкування з учнями ліцею та ліквідаторами Чорнобильської аварії.

 

26/04/2017
Лозівський р-н
Школа молодого бібліотекаря

Лозівська ЦБС

26 квітня 2016 року на базі Надеждівської бібліотеки-філії відбулось заняття школи молодого бібліотекаря, яка створена і не один рік діє в Лозівській ЦБС.

 

26/04/2017
Дворічанський р-н
Біль Чорнобиля

Літературно-музична година у Вільшанській бібліотеці

Кожного року працівники Вільшанської бібліотеки – Щетиніна Л.О. та директор СБК Семизенко Л.Г. проводять заходи по відзначенню Чернобильської трагедії. Так і 26 квітня 2017 року було проведено літературно-музичну годину «Біль Чорнобиля» для учнів 1-4 класів Вільшанської ЗОШ.

 

26/04/2017
Краснокутський р-н
Над Чорнобилем летять журавлі…

Набат скорботи в Колонтаївській сільській бібліотеці

26 квітня 2017 року завідувачкою Колонтаївської сільської бібліотеки Гавриленко Тетяною Дмитрівною для учнів 5- 6 класів Колонтаївської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено набат скорботи «Над Чорнобилем летять журавлі…» (до дня Чорнобильської трагедії).

 

26/04/2017
м. Чугуїв
Пам'ятати, щоб жити!

До дня Чорнобильської трагедії (Чугуївська ЦБС)

Фестиваль документального кіно про права людини Doсudays UA, кіноклуб якого діє при бібліотеці для юнацтва Чугуївської ЦБС, в рамках пам’яті Чорнобильскої катастрофи завітав до Чугуївського міського територіального центру для літніх людей.

 

26/04/2017
Дергачівський р-н
Чорнобиль – біль України

Година пам’яті у Пересічанській селищній бібліотеці

26 квітня 2017 року виповнився 31 рік з дня найстрашнішої за наслідками катастрофи минулого тисячоліття.
Жодна катастрофа ХХ сторіччя не мала таких тяжких екологічних наслідків, як чорнобильська. Радіоактивні викиди згубно вплинули на природне довкілля величезного регіону планети, уклад життя і здоров'я людей.
Згадували про Чорнобильську катастрофу у Пересічанській селищній бібліотеці учні 1-х класів Пересічанського НВК під час години пам’яті «Чорнобиль – біль України».

 

26/04/2017
м. Чугуїв
Зустріч з ліквідатором ЧАЄС в бібліотеці для юнацтва Чугуївської ЦБС

З нагоди відзначення Дня Чорнобильської трагедії, яка рівно 31 рік тому сколихнула всю планету, до бібліотеки для юнацтва Чугуївської ЦБС завітали учні 6-го класу (кл.керівник Нестеренко Г.С.) та 8-го класу (кл.керівник Моргун Л.В.) Чугуївської ЗОШ № 4 I-II ст. на зустріч з ліквідатором ЧАЄС - Шумченко Юрієм Володимировичем.

 

25/04/2017
Великобурлуцький р-н
Зона відчуження – жорстокий урок історії

Виставка-спогад у Великобурлуцькій ЦРБ

31 рік лунає чорнобильський полиновий дзвін над багатостраждальною Україною та повертає нашу пам'ять до днів трагедії, яка змінила долі багатьох міст, сіл та лишила болючий слід чи не у кожній українській родині.
З нагоди пам’ятної дати – Дня Чорнобильської трагедії – у КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» почала діяти книжково-ілюстративна виставка-спогад «Зона відчуження – жорстокий урок історії».

 

25/04/2017
Близнюківський р-н
Терновий вінець Чорнобиля

Година-реквієм в Близнюківській ЦРБ

25 квітня 2017 року, в рамках проведення заходів до Чорнобильської трагедії, бібліотечні працівники Близнюківської центральної районної бібліотеки Олександра Бакай та Ольга Шевченко підготували годину-реквієм «Терновий вінець Чорнобиля» для відвідувачів відділення соціально-побутової адаптації Близнюківського територіального центру соціального обслуговування.

 

25/04/2017
м. Куп`янськ
Життя, гідне наслідування

До 90-річчя В. І. Кошелєва (Куп`янська міська бібліотека №2)

Майже в кожному місці та селищі є свої герої, конкретні люди, дякуючи яким цей населений пункт зростав та розвивався.
В Куп`янській міській бібліотеці №2 відкрилася виставка «Життя гідне наслідування», присвячена 90-річчю В. І. Кошелєва, Почесного Громадянина м. Куп`янськ.

 

25/04/2017
Дергачівський р-н
Капітан дитячої літератури

Година спілкування в Токарівській бібліотеці-філії

25 квітня 2017 року виповнилось 110 років від дня народження українського письменника та журналіста Миколи Трублаїні (Трублаєвського Миколи Петровича), який став одним із перших українських письменників пригодницького жанру.

 

25/04/2017
Краснокутський р-н
Довідкова література

Бібліотечний урок в Любівській сільській бібліотеці

25 квітня 2017 року для учнів 5-6 класів Колонтаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів бібліотекарем Любівського сільського філіалу Кіктенко Ніною Василівною проведено бібліотечний урок «Довідкова література».

 

24/04/2017
Великобурлуцький р-н
Романтик Далекої Півночі

Книжково-ілюстративна виставка (Великобурлуцька ЦБС)

Комунальний заклад «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» запрошує відвідувачів ознайомитися з книжково-ілюстративною виставкою «Романтик Далекої Півночі», яка присвячена 110-річчю від дня народження, життю та творчості відомого українського письменника, журналіста, педагога, невтомного мандрівника Миколи Петровича Трублаїні.

 

24/04/2017
Дворічанський р-н
Болем Чорнобиля серце болить…

Засідання клубу «Діалог» в Дворічанській ЦРБ

24 квітня 2017 року в читальному залі Дворічанської центральної районної бібліотеки відбулося засідання клубу «Діалог». Темою зустрічі був Чорнобиль.

 

23/04/2017
Ізюмський р-н
Знай і шануй українську книгу

До Всесвітнього дня книги і авторського права (Ізюмська ЦБС)

23 квітня - це один із знакових днів у міжнародному календарі. Адже саме у квітні 1995 р. Генеральна конференція ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день книги і авторського права, який щорічно відзначається.
Цю дату було обрано з огляду на її символічність для світової літератури. Адже 23 квітня померли Сервантес, Шекспір, Інко Гарсіласо де ла Вега, Михайло Коцюбинський. І цього ж дня народилися Моріс Дрюон, Володимир Набоков, Григорій Тютюнник.
Працівники Ізюмської центральної районної бібліотеки привітали своїх читачів з Всесвітнім днем книги.

 

22/04/2017
Лозівський р-н
Стежками Чорнобильського лиха

Відеоекскурс в Лозівській ЦРБ

22 квітня 2017 року в Лозівській центральній районній бібліотеці відбулося вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.

 

21/04/2017
м. Люботин
Дзвонять дзвони Великодня

Заходи у Люботинській ЦБС

Великдень – одне із шанованих свят, яке відзначають щороку в Світлу Неділю навесні. У цей день освячують паски, писанки і крашанки.
Щоб згадати пов?язані з Великоднем народні й сімейні звичаї, на абонементі Люботинської центральної бібліотеки експонується книжкова виставка-вернісаж «Дзвонять дзвони Великодня».

 

21/04/2017
м. Лозова
Поетичний відеоміст в Лозівській юнацькій бібліотеці

Напередодні Міжнародного Дня книги та авторського права в Лозівській юнацькій бібліотеці вже вдруге відбувся відеоміст між лозівським клубом "Лігос" і літературним об'єднанням "Світанок", який діє при центральній бібліотеці міста Слов'янськ.

 

19/04/2017
м. Чугуїв
По обе стороны проходной

Презентация книги (ко Всемирному дню книги и авторского права) Чугуевская ЦБС

19 апреля 2017 года в библиотеке-филиале микрорайона «Дружба» Чугуевской ЦБС состоялась встреча заводчан по очень приятному и важному поводу: вышла в свет новая книга «По обе стороны проходной», посвященная памяти Анатолия Михайловича Злобина - почетного гражданина города Чугуева, первого директора Чугуевского завода топливной аппаратуры. Ее страницы посвящены не только удивительному человеку, истории, добрым делам, большим свершениям, но и главному нашему богатству – людям.

 

19/04/2017
Великобурлуцький р-н
Зелений туризм як інноваційна діяльність сільських бібліотек

Семінар для бібліотечних працівників Великобурлуцької ЦБС

9 квітня 2017 року працівниками комунального закладу «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» було організовано та проведено семінар на тему «Зелений туризм як інноваційна діяльність сільських бібліотек».

 

18/04/2017
Сахновщинський р-н
Великдень – свято радості, життя, любові

Година духовності (Сахновщинська ЦБС)

У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Великодні дні зазвичай спонукають усіх по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще бути добрішими, милосердними, терплячішими, благороднішими один до одного.

 

18/04/2017
Барвінківський р-н
Христос Воскрес! Радійте люди!

Майстер-клас у Барвінківській ЦБ

У Барвінківській ЦБ пройшов майстер-клас по оздобленню пасхальних яєць.

 

18/04/2017
Кегичівський р-н
Виїзди до сільських осередків культури

(Кегичівська ЦБС)

Як і планувалося, наприкінці 2016 року – навесні 2017 розпочалися виїзди працівників Кегичівської центральної районної бібліотеки з методичною підтримкою в сільські бібліотеки району. Незважаючи на далеко не весняну погоду, перший такий виїзд відбувся 18 квітня 2017 року.

 

18/04/2017
м. Чугуїв
Встреча радиоаматоров

Ко Всемирному дню радиолюбителя (Чугуевская ЦБС)

18 апреля 2017 года на базе городской библиотеки для детей Чугуевской ЦБС состоялась скайп-связь с Луганской областной универсальной научной библиотекой им. М. Горького.

 

14/04/2017
м. Чугуїв
Путешествие по сказкам Чуковского в Чугуевской библиотеке для детей

В рамках Недели детской книги сотрудники Чугуевской библиотеки для детей пригласили своих маленьких читателей отпраздновать день рождения известного детского писателя Корнея Ивановича Чуковского.

 

14/04/2017
Великобурлуцький р-н
На столі – духмяна пасха

Книжкова виставка у Великобурлуцькій ЦРБ

Навесні, коли весь світ оживає після зимового сну, до нас приходить найсвітліше, найбільш шановане в народі свято Великдень - Світле Воскресіння Христове, яке символізує перемогу добра над злом і світла над пітьмою. Христос вчить нас воскрешати себе мудрістю і терпимістю. Якраз на цей час припадає поворот сонця на літо, а це означало пробудження всього живого, воскресіння природи, перемогу життя над смертю, правди над облудою.

 

14/04/2017
Великобурлуцький р-н
Україна в великодніх писанках

Виставка-експозиція у Великобурлуцькый ЦРБ

Серед річного кола свят українці особливо вшановують найвеличніше – Великдень. Це свято здавна символізує звільнення від гріхів для віруючих людей, оновлення світу.
Комунальний заклад «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» запрошує переглянути виставку-експозицію «Україна в великодніх писанках». Серед річного кола свят українці особливо вшановують найвеличніше – Великдень. Це свято здавна символізує звільнення від гріхів для віруючих людей, оновлення світу.

 

14/04/2017
м. Куп`янськ
Писанка мальована – з любов`ю подарована

Виставка малюнків в Куп`янській міській бібліотеці №2

Найсвітліше та найголовніше свято всіх християн – світле Христове Воскресіння, або Пасха. Це свято зберегло своє значення як диво оновлення людини і природи, що несе у світ радість і мир.
З 10 по 15 квітня 2017 року в Куп`янській міській бібліотеці №2 діяла виставка малюнків «Писанка мальована – з любов`ю подарована», присвячена святу Великодня.

 

14/04/2017
Дворічанський р-н
Чарівна писанка

Майстер-клас у Тавільжанській бібліотечній філії

Напередодні святкування світлого свята Пасхи у Тавільжанській бібліотечній філії для учнів третього класу пройшов майстер-клас по розпису писанок-оберегів. 

 

13/04/2017
Краснокутський р-н
Великодня писанка-мальована

Урок народознавства (Краснокутська ЦБС)

13 квітня 2017 року в Мурафській сільській бібліотеці Краснокутської ЦБС для учнів 5 класу місцевої ЗОШ І-ІІІ ст. до Світлого Христового Воскресіння бібліотекар Дрижаног Лариса Петрівна провела урок народознавства «Великодня писанка-мальована».

 

13/04/2017
м. Чугуїв
Солнышко и его друзья

Поэтическая встреча(Чугуевская ЦБС)

13 апреля 2017 года в Чугуеве прошла поэтическая встреча «Солнышко и его друзья», которую подготовили и провели заведующая библиотеки для детей Толмачева С.В. и заведующая методико-библиографическим отделом Чугуевской ЦБС Самко А.В. Ведущие познакомили ребят с творчеством замечательной Чугуевской поэтессы Вербовской Надежды Григорьевны.

 

12/04/2017
м. Люботин
Чарівна майстерня

Гурток дитячої творчості у бібліотеці

Нещодавно на базі Люботинської центральної дитячої бібліотеки під керівництвом Неуступової Д.В. відбулося чергове заняття гуртка дитячої творчості «Чарівна майстерня».

 

12/04/2017
м. Люботин
Читай найкраще!

Перегляд нової літератури у Люботинській ЦБ

До Люботинської центральної бібліотеки надійшли нові книги сучасної української художньої літератури. Працівники бібліотеки підготували для своїх користувачів цікавий перегляд нової літератури «Сучасна українська література».

 

12/04/2017
Лозівський р-н
Больше, чем поэт…

Засідання клубу за інтересами в Лозівській ЦРБ

У Лозівській центральній районній бібліотеці пройшло чергове засідання клубу за інтересами «Гармонія». Цього разу любителі художнього слова разом з членами клубу «Лігос» зібралися у приміщені Лозівського краєзнавчого музею на літературний вечір «Больше, чем поэт…», присвячений пам’яті відомого поета Є. Євтушенка.

 

12/04/2017
Краснокутський р-н
Загадки зоряного неба

Космічна вікторина (Краснокутська ЦБС)

12 квітня 2017 року бібліотекар Слобідського сільського філіалу Краснокутської ЦБС Божко Валентина Іванівна провела для учнів Слобідської ЗОШ І-ІІ ступенів космічну вікторину «Загадки зоряного неба» (до Всесвітнього дня авіації та космонавтики).

 

12/04/2017
Дергачівський р-н
Ясний Великдень на землі

Година спілкування (Дергачівська ЦБС)

12 квітня 2017 року в Малоданилівській бібліотеці-філії №8 Дергачівської ЦБС була проведена година спілкування на тему: «Ясний Великдень на землі – багато радості і пісень приніс».

 

12/04/2017
м. Чугуїв
Путешествуй с библиотекой в Космос

К Международному дню космонавтики (Чугуевская ЦБС)

12 апреля 2017 года сотрудники Чугуевской централизованной библиотечной системы Ермолаева Наталья и Самко Анжела к Международному дню космонавтики подготовили веселое путешествие в космос для учащихся 3 класса ЗОШ № 4 (кл. руководитель Бутенко Людмила Юрьевна).

 

12/04/2017
м. Люботин
Міжнародний День визволення в’язнів фашистських концтаборів

Заходи у Люботинській ЦБС

До міжнародного Дня визволення в’язнів фашистських концтаборів, який щорічно відзначається 11 квітня за ініціативою ООН, у Люботинській централізованій бібліотечній системі відбувся ряд заходів, зокрема у Люботинській ЦБ була представлена книжково-ілюстративна виставка «Очима болю і вустами гніву».

 

12/04/2017
Великобурлуцький р-н
Шлях у космос

Презентація виставки у Великобурлуцькій РБД

Цікаві факти про космос, як правило, привертають до себе масу читачів у всьому світі. Таємниці і загадки Всесвіту не можуть не хвилювати нашу уяву. Що ж ховається там, високо-високо в небі? Чи є життя на інших планетах? Як багато часу потрібно, щоб дістатися до сусідньої галактики? Погодьтеся, відповіді на ці питання хочеться отримати всім, незалежно від віку, статі чи, скажімо, соціального статусу. Відповісти на ці та інші питання користувачам КЗ «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей» допоможе книжково-ілюстративна виставка-подорож «Шлях у космос», презентація якої відбулася у Всесвітній день авіації та космонавтики 12 квітня 2017 року.

 

11/04/2017
Зачепилівський р-н
Уроки пам’яті людської…

До Дня визволення в’язнів фашистських концтаборів (Зачепилівська ЦБС)

Згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН з 1991 року 11 квітня у світі відзначається День визволення в’язнів фашистських концтаборів. Цю дату було встановлено в пам’ять про інтернаціональне повстання в’язнів найбільшого концентраційного табору – Бухенвальд. Саме 11 квітня 1945 року останній в’язень вийшов із його воріт із сумно відомим написом «Jedem das Seine» – «Кожному своє». Після цього хвиля звільнень досягла інших концтаборів – Дахау, Освенціма, Майданека тощо.

 

11/04/2017
Зачепилівський р-н
Здорові діти - здорова нація

Година спілкування в Леб’язькій сільській бібліотеці

В Леб’язькій сільській бібліотеці для дітей молодшої та середньої категорії проведена година спілкування «Здорові діти - здорова нація».

 

11/04/2017
Ізюмський р-н
Біль пам'яті, який не забувають

Історична година пам’яті в Ізюмській ЦРБ

З ініціативи ООН 11 квітня світ щорічно відзначає Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів. Біль пам'яті, який не забувають
Саме цій даті була присвячена історична година пам’яті «Біль пам'яті, який не забувають», яку організувала та провела Ізюмська центральна районна бібліотека для працівників територіального центру.

 

11/04/2017
Краснокутський р-н
Подорож у космос

Бесіда до Дня космонавтики (Краснокутська ЦБС)

11 квітня 2017 року у Володимирівській сільській бібліотеці Краснокутської ЦБС відбулась бесіда «Подорож у космос», присвячена Всесвітньому дню авіації та космонавтики.
Провела її бібліотекар Юхно Катерина Петрівна.

 

11/04/2017
Барвінківський р-н
Щирий сміх подовжує життя

Засідання клубу за інтересами в Барвінківській ЦРБ

В нашій країні День сміху, свято дуже популярне. Гумор та сміх в цей день лунав і в Барвінківській центральній районній бібліотеці.

 

10/04/2017
м. Лозова
Японія – країна див

Заходи в Лозівській юнацькій бібліотеці

25 років виповнюється ипломатичним відносинам України і Японії, тому 2017 рік оголошено у нас Роком Японії. Багато цікавого для школярів заплановано в Лозівській юнацькій бібліотеці.

 

10/04/2017
Дворічанський р-н
Імперія смерті

Книжкова виставка в Дворічанській ЦРБ

Книжкову виставку під назвою «Імперія смерті» обладнано в Дворічанській центральній районній бібліотеці. Вона присвячена Міжнародному дню визволення в’язнів фашистських концтаборів. Цей день відзначається 11 квітня за ініціативою ООН.

 

10/04/2017
Лозівський р-н
Якщо на землі є пекло…

10 квітня 2017 року в Лозівській центральній районній бібліотеці користувачі Інтернет-центру переглянули відео «Якщо на землі є пекло..», приурочене до Міжнародного Дня визволення в’язнів фашистських концтаборів.

 

10/04/2017
Лозівський р-н
Нам не забути вас

Слайд-спогад (Лозівська ЦБС)

10 квітня 2017 року Катеринівська сільська бібліотека-філія Лозівської ЦБС запросила своїх читачів на слайд-спогад присвячений Міжнародному дню визволення в’язнів фашистських концтаборів «Нам не забути вас».

 

10/04/2017
Сахновщинський р-н
Хай квітую моя земля

Заходи в Олійниківській сільській бібліотеці

Найбільшу насолоду і радість, найпалкішу любов до рідного краю, до життя викликає спілкування з природою. Вона чарувала і чарує, хвилювала і хвилює кожну людину, а особливо дітей. Але чи буде так завжди?

 

07/04/2017
м. Чугуїв
Таємниці Книжкового палацу

Казкове свято (Чугуївська міська ЦБС)

Щорічно Чугуївська міська бібліотека для дітей на початку квітня відкриває Тиждень дитячого читання. Ось і цього року, а саме 6 квітня, бібліотека зібрала маленьких любителів книг в актовій залі КЦ «Імідж» на казкове свято «Відкриваємо таємниці Книжкового палацу».

 

07/04/2017
м. Лозова
Синій кіт. І життя прекрасне!

Творча акція в Лозівській юнацькій бібліотеці

7 квітня 2017 року в Лозівській юнацькій бібліотеці відбулася творча акція «Синій кіт. І життя прекрасне!».

 

06/04/2017
Кегичівський р-н
Кольори життя

До Всесвітнього дня здоров’я (Кегичівська ЦБС)

Всім відомо, що коли щаслива жінка, то й здорова її родина. Тому не дивина, що українці, у пошуках гармонії в житті, звертаються до традицій прадавньої культури, культу Берегині Роду. Лялька-мотанка на Кегичівщині – це не лише культурний символ, а: хатньо-побутовий оберіг, обрядовий атрибут, іграшка для дітей і дорослих, оригінальний сувенір та прикраса інтер’єру оселі.
Так, вивчаючи сімейну творчість, в бібліотечному краєзнавстві Кегичівського краю, знаходимо нові імена, дізнаємось більше про родинну творчість та народні ремесла, зокрема, способи виготовлення народної ляльки.
Тож 6 квітня 2017 року, напередодні Всесвітнього дня здоров’я, в приміщенні Кегичівської центральної районної бібліотеки пройшли творчі бесіди «Кольори життя», присвячені вивченню досвіду виготовлення ляльки-мотанки.

 

06/04/2017
Дергачівський р-н
Країна сонця, що сходить

Заходи у Токарівській сільській бібліотеці

За ініціативи Президента України 2017 рік оголошено роком Японії в Україні. Таке рішення було прийнято задля зміцнення дружніх, ділових та культурних зв’язків обох країн. Гоптівські сільські заклади культури вирішили теж підтримати державні ініціативи.

 

06/04/2017
Сахновщинський р-н
Краю мій, оспіваний в віршах

Заходи в Новочернищанській сільській бібліотеці

Людина має завжди пам’ятати звідки вона родом, де її коріння, глибоко знати історію свого народу,його мову, культуру.
В Новочернищанській сільській бібліотеці велика увага приділяється патріотичному вихованню молоді, бо від того, якою вона буде сьогодні , які цінності стануть ядром її світогляду, залежить майбутнє нашої країни.

 

06/04/2017
м. Чугуїв
В цьому житті чи бути здоровим - вирішуєш ти!

До Всесвітнього дня здоров`я (Чугуївська міська ЦБС)

7 квітня відзначається Всесвітній день здоров`я. Саме цього дня було створено Всесвітню організацію охорони здоров`я (ВООЗ). З`явившись в 1948 році, ця організація об`єднала у своїх рядах представників 191 держави світу. Вперше святкування Всесвітнього дня здоров`я відбулося в 1950 році.
У цей день у бібліотеці для юнацтва Чугуївської ЦБС відбувся захід ''В цьому житті чи бути здоровим - вирішуєш ти!''.

 

06/04/2017
Великобурлуцький р-н
Вони пройшли гітлерівську машину смерті

Виставка-спомин у Великобурлуцькій РБД

Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів відзначається 11 квітня. Саме 11 квітня 1945 року в’язні Бухенвальду підняли інтернаціональне повстання проти гітлерівців і вийшли на волю. Здається, так давно це було. Але тільки не для тих, хто пройшов крізь жахіття фашистських катівень. Біографії цих людей - це справжні уроки мужності для молодого покоління.

 

05/04/2017
Сахновщинський р-н
Заходи у Костянтинівській сільській бібліотеці

Рідний край – це мала Батьківщина, частинка нашої неньки України. Вивчення його історії, популяризація традицій, культурних цінностей, надбаних народом протягом століть, у наш час є одним із найголовніших завдань, які поставила перед собою завідуюча Костянтинівською сільською бібліотекою Сідорова Раїса Василівна.

 

05/04/2017
Краснокутський р-н
Шана тобі, дитяча книго!

Літературний екскурс в Краснокутській ЦДБ

5 квітня 2017 року в Краснокутській центральній дитячій бібліотеці для вихованців старших груп Краснокутського ДНЗ №1 завідувачем центральної дитячої бібліотеки Павлюк Ольгою Василівною проведений літературний екскурс «Шана тобі, дитяча книго!» (до Міжнародного дня дитячої книги).

 

05/04/2017
Кегичівський р-н
Сільський туризм, як засіб пізнання рідного краю

Семінар для працівників Кегичівської ЦБС

На сучасному етапі формування в Україні соціально-орієнтованої економіки європейського типу особливої актуальності набуває проблема соціально-економічного розвитку сільських територій. В широкому розумінні поняття «сільський туризм» - це відпочинок у приватних господарствах сільської місцевості, що зацікавлює туристичними об’єктами. Основне, що приваблює у даному різновиді туризму, - це комплекс чинників, що сприятливо впливають на людину: оздоровчий, естетичний, пізнавальний.
5 квітня 2017 року для бібліотечних працівників Кегичівського району та завідуючих сільськими бібліотеками-філіями було проведено семінар «Сільський туризм, як засіб пізнання рідного краю. Шляхи та перспективи розвитку туристсько-інформаційних пунктів Кегичівської ЦБС».

 

05/04/2017
Вовчанський р-н
Подорож в країну казок у Вовчанській РБД

5 квітня 2017 року в приміщення Вовчанської районної дитячої бібліотеки відбувся день казок «Подорож чарівною країною».

 

05/04/2017
Дергачівський р-н
Ми святкуємо сьогодні твої, книго, іменини

Засідання клубу «Пізнайко» в Солоницівській бібліотеці (Дергачівська ЦБС)

Значення книг у житті всіх людей надзвичайно велике. Із книгами ми знайомимося ще задовго до школи. Багато цікавих книжок є на світі і всі вони з нетерпінням чекають зустрічі з вами.
5 квітня 2017 року в Солоницівській бібліотеці пройшло засідання клубу «Пізнайко» за темою «Ми святкуємо сьогодні твої, книго, іменини».

 

04/04/2017
Зачепилівський р-н
Хронологія Української революції

Історичний урок в Зачепилівській ЦБ

2017 рік Президентом України Петром Порошенком оголошено Роком Української революції 1917-1921 років.
4 квітня 2017 року в Зачепилівській районній бібліотеці для учнів ЗОШ І –ІІІ ступенів був проведений історичний урок до 100-річчя подій Української революції на тему «Хронологія Української революції».

 

03/04/2017
Зачепилівський р-н
Крилаті друзі

Заходи до Дня птахів (Зачепилівська ЦБС)

З нагоди Міжнародного дня птахів, що відзначається 1 квітня, у Миколаївській загальноосвітній школі I-III ступенів 3 квітня 2017 року завідувачкою сільською бібліотекою Чуб Н. Г. проведено пізнавальну годину «Це цікаво знати».

 

02/04/2017
Зачепилівський р-н
Друг, що розуму навчає, розважає і єднає

До Міжнародного дня дитячої книги (Зачепилівська ЦБС)

Щороку, 2 квітня, в день народження великого казкаря Г.К.Андерсена, весь світ відмічає Міжнародний День дитячої книги.
В бібліотечних закладах Зачепилівського району це свято відзначали з метою пропаганди дитячого читання, яке є ефективним інструментом духовного та інтелектуального розвитку людини.

 

01/04/2017
Дворічанський р-н
В гостях у дідуся Корнія

Свято до дня народження К.І.Чуковського (Дворічанська ЦБС)

Наприкінці березня ми відзначили ювілей одного з найулюбленіших дитячих письменників Корнія Івановича Чуковського. На Всеукраїнському тижні дитячого читання в гості до «Дідуся Корнія» своїх читачів вирішили запросити і працівники Дворічанської дитячої районної бібліотеки.

 

01/04/2017
Лозівський р-н
Свято веселих і кмітливих

Пізнавально-розважальна програма в Лозівській ЦБ

1 квітня 2017 року Лозівська центральна районна бібліотека запросила членів клубу «Епіцентр» на пізнавально-розважальну програму «Свято веселих і кмітливих», присвячену Дню сміху.

 

31/03/2017
Великобурлуцький р-н
Світ японської літератури

З метою активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв’язків між Україною та Японією, а також на виконання домовленостей, досягнутих за результатами офіційного візиту Президента України до Японії, 2017 рік було оголошено Роком Японії в Україні.
Комунальний заклад «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» запрошує всіх бажаючих ознайомитися та збагатити свої знання про дивовижну «країну сонця», переглянувши виставку-калейдоскоп під назвою «Світ японської літератури».

 

31/03/2017
Дворічанський р-н
Подорож у книжкове царство

Свято до тижня дитячої книги(Дворічанська ЦБС)

Свято до тижня дитячої книги відбулося у с.Богданівське, його підготували завідуюча Богданівською бібліотечною філією Дворічанської районної централізованої бібліотечної системи і завідуюча шкільною бібліотекою.

 

30/03/2017
м. Куп`янськ
Тиждень дитячого та юнацького читання в Куп`янській міській бібліотеці №2

Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги щорічно проходить у березні і покликаний просувати позитив у суспільстві. Усі мудрі люди знають: книжки необхідні в нашому житті. Головне завдання цього заходу – проявлення інтересу дітей до читання, популяризація бібліотеки і дитячих книг. В Куп`янській міській бібліотеці №2 пройшла низка заходів у рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги.

 

30/03/2017
Зачепилівський р-н
Другий етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання у Зачепилівській ЦБС

Справжнім святом книги в Зачепилівській центральній районній дитячій бібліотеці можна вважати другий етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія» («Найкращий читач України – 2017»), який відбувся 30 березня 2017 року.

 

30/03/2017
Зачепилівський р-н
Нарада бібліотечних працівників Зачепилівської ЦБС

30 березня 2017 року в читальному залі Зачепилівської районної бібліотеки відбулася нарада бібліотечних працівників, на якій обговорено ряд важливих питань сьогодення.

 

29/03/2017
Куп`янський р-н
Тиждень дитячого читання в Куп’янській міській бібліотеці

22- 29 березня 2017 року в Куп’янській міській бібліотеці №1проходив Всеукраїнський тиждень дитячого читання, в рамках якого було проведено багато цікавих та змістовних заходів.

 

29/03/2017
Лозівський р-н
Герої завжди поміж нас!

Година духовності та патріотизму в Чернігівській сільській бібліотеці

29 березня 2017 року в Чернігівській сільській бібліотеці-філії пройшла година духовності та патріотизму «Герої завжди поміж нас!».

 

29/03/2017
м. Ізюм
Найкращий читач Ізюмського району – 2017

Конкурс (Ізюмська ЦБС)

Знову в гостинній залі Ізюмської центральної районної бібліотеки зібралися кращі юні читачі сільських бібліотек, учні 6-7 класів на районний етап читацького конкурсу «Найкращий читач Ізюмського району - 2017», який щорічно проходить в рамках Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія».

 

29/03/2017
Кегичівський р-н
І в читача буває бенефіс

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання (Кегичіська ЦБС)

29 березня 2017 року, під патронатом голови Кегичівської районної державної адміністрації Романа Гончарова, у рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання, на базі Кегичівської районної дитячої бібліотеки був проведений ІІ районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України – 2017» під назвою «І в читача буває бенефіс».

 

29/03/2017
Шевченківський р-н
Найкращий читач 2017 року

ІІ етап конкурсу (Шевченківська ЦБС)

Безмежна сила книжки... без неї людина сліпа. Ми так часто спілкуємося з книгою, що навіть не замислюємось, яке це чудо. Книга веде тебе у безкраї простори космосу, розкриває таємниці моря, лісу. Вона пробуджує допитливість, допомагає в навчанні, розвиває розум, вчить глибше відчувати, ширше мислити.
29 березня 2017 року зібралися юні читачі Шевченківської ЦБС на ІІ етап конкурсу «Найкращий читач 2017 року», щоб показати свою любов до книги, свою ерудицію та начитаність. Вперше конкурс «Найкращий читач року» проводився у 2005 році. Проводить його громадська організація «Форум видавців» спільно з Національною бібліотекою для дітей.

 

28/03/2017
Великобурлуцький р-н
Найкращий читач Великобурлуцького району – 2017

Конкурс (Великобурлуцька ЦБС)

Перед книгою віками схиляло в шанобі голову людство, вважаючи її святинею. Книга - справжній маг. Читаючи, уявляємо себе чарівниками, здатними розуміти мову речей, рослин i тварин. Скільки дивовижних таємниць відкривається нам завдяки книгам! Скільки безцінних скарбів трапляється на шляху читачів! А скільки незабутніх зустрічей з літературними героями вже відбулися, а ще скільки відбудеться!

 

28/03/2017
Великобурлуцький р-н
Читаємо від березня до березня

Заходи у Великобурлуцькій РБД

Щорічно в Україні, у березні, під час шкільних канікул, проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Традицію започатковано в далекому 1944 році. В той непростий час, обпалені крилом війни, приділялась велика увага дитячій книзі, яка несла святе слово дітям — майбутнім творцям, винахідникам, вченим. У незалежній Україні тиждень дитячої та юнацької книги було засновано 22 лютого 1993 року, а з 2009 року він отримав назву Всеукраїнський.

 

26/03/2017
Лозівський р-н
Стежками рідного краю

Засідання клубу за інтересами (Лозівська ЦБС)

26 березня 2017 року в Перемозькій сільській бібліотеці-філії пройшло засідання клубу за інтересами «Contemporary» на тему «Стежками рідного краю».

 

24/03/2017
Вовчанський р-н
Тиждень дитячого читання в Вовчанській ЦДБ

24 березня 2017 року в Вовчанській центральній дитячій бібліотеці відбулося святкове відкриття «Тижня дитячого читання», який проходить кожного року під час весняних канікул. На це свято були запрошені учні шкіл міста Вовчанська, які є активними читачами дитячої бібліотеки.

 

24/03/2017
Сахновщинський р-н
Креативність, як необхідний принцип сучасного бібліотекаря, або Ярмарок креативних ідей

Семінар бібліотечних працівників Сахновщинської ЦБС

24 березня 2017 року в читальному залі центральної бібліотеки відбувся семінар бібліотечних працівників Сахновщинської ЦБС на тему «Креативність, як необхідний принцип сучасного бібліотекаря, або Ярмарок креативних ідей».

 

24/03/2017
м. Лозова
Відкриття Тижня дитячої та юнацької книги в Лозівській юнацькій бібліотеці

24 березня 2017 року в Лозівську юнацьку бібліотеку завітали на екскурсію учні 4-А класу ЗОШ №12.

 

24/03/2017
м. Люботин
ІІ-й тур конкурсу «Найкращий читач – 2017року»

(Люботинська ЦБС)

24 березня 2017 року на базі Люботинської центральної дитячої бібліотеки пройшов ІІ-й відбірковий тур конкурсу «Найкращий читач – 2017року», в якому взяли участь переможці першого відбіркового туру.

 

24/03/2017
Дергачівський р-н
Конкурс «Найкращий читач України – 2017» в Дергачівській ЦБС

«Найкращий читач України» — це конкурс, де зустрічаються найактивніші читачі 6-7-х класів та їх улюблені герої. Це свято книги і тих, хто любить це нетлінне і вічне творіння людства. Книга - справжній маг. Читаючи, ми уявляємо себе чарівниками, здатними розуміти мову речей, рослин і тварин. Скільки дивовижних таємниць відкривається завдяки книгам! Скільки безцінних скарбів трапляється на шляху читачів!
24 березня 2017 року в залі Дергачівської районної бібліотеки для дітей було проведено другий етап конкурсу «Найкращий читач України – 2017».

 

23/03/2017
Лозівський р-н
Життя, мов спалах…

Національно-патріотичне виховання в бібліотеках Лозівської ЦБС

Для патріотичного виховання, на прикладі Героїв АТО, у бібліотеках Лозівського району організовуються різні заходи: години пам’яті, зустрічі з рідними загиблих, обговорення та презентації книг, які нещодавно отримали всі бібліотеки: С.Лойко «Аеропорт»; З.Миронова «Люди Донбасса. Жизнь сначала»; Б.Гуменюк «Блокпост»; Є.Положій «Іловайськ»; О.Забужко «І знов я влізаю в танк…» та інші.

 

23/03/2017
Великобурлуцький р-н
Поетичний автограф

Творча зустріч у Великобурлуцькій ЦРБ

«Поетичний автограф» – під такою назвою 23 березня 2017 року у комунальному закладі «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» відбулася зустріч з поетами Великобурлуччини, присвячена Всесвітньому дню поезії.

 

23/03/2017
м. Люботин
З книгою через століття

Інформаційна година в Люботинській ЦБ

23 березня 2017 року в Люботинській ЦБ для учнів Люботинського НВК № 2 біля книжкової виставки «Книги – ювіляри 2017 року» була проведена інформаційна година «З книгою через століття».

 

23/03/2017
Краснокутський р-н
З поезією в серці

Поетичний вернісаж (Краснокутська ЦБС)

23 березня 2017 року бібліотекарем читального залу Китченко Євгенією Анатоліївною для читачів Краснокутської центральної бібліотеки проведено поетичний вернісаж «З поезією в серці» (до Всесвітнього дня поезії).

 

22/03/2017
Вовчанський р-н
Життя та творчість Христини Алчевської

Урок українознавства у Вовчанській юнацькій бібліотеці

22 березня 2017 року для учнів 10-х класів Вовчанської гімназії №1 бібліотекарі Вовчанської юнацької бібліотеки спільно з викладачами провели урок українознавства «Життя та творчість Христини Алчевської», з нагоди 135-річчя з дня народження ХристіАлчевської – української письменниці, педагога, перекладача.

 

22/03/2017
Шевченківський р-н
Екскурсія у Шевченківській ЦБ

У світі існує понад 40 тисяч професій. За підрахунками спеціалістів щороку з’являється 500 нових професій і відмирає 680. Отож, як писав дитячий письменник Анатолій Костецький: «Професій в світі є чимало, сповна їх вистачить на всіх».
Важливо тільки правильно обрати свій шлях, свою професію, а для цього потрібно добре орієтуватись в світі професій. Тому бібліотекарі Шевченківської ЦБ вірішили розповісти про свою професію вихованцям старших груп дитсадка «Калинка».

 

22/03/2017
м. Первомайський
Крізь простір і час книга запрошує в подорож нас

Свято дитячого читання в Первомайській ЦДБ

22 березня 2017 року в Первомайській центральній бібліотеці для дітей відбулося свято дитячого читання „Книгоманія”. Це був другий етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання, який проходив під назвою „Крізь простір і час книга запрошує в подорож нас”.

 

22/03/2017
Великобурлуцький р-н
Дитячі казки живуть вічно

Літературна гра-подорож у Великобурлуцькій РБД

Казки та вірші Корнія Чуковського завжди дарували, дарують і даруватимуть радість. Вони веселі й мудрі, їх краще читати гуртом та в родинному колі. Вже не одне покоління виросло на казках К. Чуковського.
22 березня 2017 року в КЗ «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей» відбулася літературна гра-подорож «Дитячі казки живуть вічно», присвячена 135-й річниці з дня народження дитячого поета Корнія Чуковського. На захід завітали учні 4-х класів Великобурлуцької ЗОШ І-ІІІ ст. разом зі своїми класними керівниками.

 

21/03/2017
Кегичівський р-н
Що для тебе значить щастя?

До Міжнародного дня щастя (Кегичівська ЦБС)

Щастя - це не тільки психологічне, а й філософське питання, здавна хвилююче людство. Чим старше ви стаєте, тим більше зобов’язані бути щасливішими, адже щасливі люди живуть довше!
Уже понад п’ять років 20 березня офіційно вважається Міжнародним днем щастя, і з цієї нагоди у період з 13 по 21 березня 2017 року у Кегичівській ЦРБ серед колективу та відвідувачів було проведено анкетування «Що для тебе значить щастя».

 

21/03/2017
Ізюмський р-н
Зустріч з поетом в Ізюмській ЦРБ

21 березня 2017 року, в рамках відзначення Всесвітнього дня поезії, працівники Ізюмської центральної районної бібліотеки підготували для своїх користувачів та учнів старших класів зустріч з місцевим поетом Володимиром Вакуленко.

 

21/03/2017
Вовчанський р-н
Поезія – це безсмерний дотик душі

Засідання клубу за інтересами «Письменники Вовчанщини» (Вовчанська ЦБС)

21 березня 2017 року в Вовчанській центральній бібліотеці проведено чергове засідання клубу за інтересами «Письменники Вовчанщини». Темою цього засідання став Всесвітній день поезії.

 

21/03/2017
Краснокутський р-н
Японія: традиції та сучасність

Віртуальна подорож у Володимирівській сільській бібліотеці

22 березня 2017 року бібліотекарем Володимирівської сільської бібліотеки, Юхно Катериною Петрівною, проведено віртуальну подорож «Японія: традиції та сучасність» (присвячену оголошенню 2017 року Роком Японії в Україні).

 

21/03/2017
Кегичівський р-н
Мені болить – тому читаю вірші

Авторський вечір у Кегичівській ЦРБ

21 березня, в день весняного сонцестояння, в усьому світі відмічається Всесвітній день поезії. Ця визначна дата започаткована ухвалою, прийнятою на 30-й сесії генеральної конференції ЮНЕСКО у 1999 році. У рішенні ЮНЕСКО зазначено, що поезія може стати відповіддю на найгостріші і глибокі духовні питання сучасної людини, але для цього необхідно залучити до неї як можна більш широку громадську увагу.
Саме тому Кегичівська центральна районна бібліотека як соціокультурний центр, що зберігає у собі первинне функціональне покликання популяризації книги, 21 березня 2017 року організувала і провела авторський вечір під назвою «Мені болить – тому читаю вірші».

 

21/03/2017
м. Люботин
Поезія, мов цілюща вода

Вечір-портрет в Люботинській ЦБ

21 березня 2017 року в Люботинській центральній бібліотеці був проведений вечір-портрет «Поезія, мов цілюща вода», присвячений 80-річчю нашого видатного земляка Шумицького Станіслава Васильовича, який, беззаперечно, лишається єдиним на тлі караванської історії, як найобдарованіша людина свого краю.

 

20/03/2017
Сахновщинський р-н
Духовна криниця українських традицій

Краєзнавчий вечір (Сахновщинська ЦБС)

Село – колиска держави. Село – це криниця, глибока й повноводна, з якої наш народ черпає щедрість житейську, культуру та звичаї народні.
У цьому році село Дубові Гряди відзначає 180-річчя заснування, а Дубовогрядська сільська бібліотека 80-річчя утворення.

 

20/03/2017
Сахновщинський р-н
Хай квітне щаслива моя Україна

Літературно-музичний вечір (Сахновщинська ЦБС)

20 березня 2017 року в Мар`ївському сільському клубі в рамках районного огляду «Твої таланти, Сахновщино!» відбувся літературно-музичний вечір «Хай квітне щаслива моя Україна», підготовлений працівниками Олійниківського СБК, Мар`ївських сільського клубу та бібліотеки. В програмі — інсценізація літературних творів письменників-ювілярів 2017 року.

 

18/03/2017
Кегичівський р-н
Веселка твого щастя

Пізнавальна гра (Кегичівська ЦБС)

Напередодні Міжнародного дня щастя, 18 березня 2017 року, в приміщенні Медведівської сільської бібліотеки-філії відбулася пізнавальна гра «Веселка твого життя».

 

17/03/2017
м. Первомайський
Україна у вирі національно-визвольної революції

До Року Національно-визвольної революції 1917-1921 років (Первомайська міська ЦБС)

17 березня виповнюється 100 років від початку національно визвольного руху в Україні. В зв’язку з цією датою 2017 рік в Україні оголошено Роком Національно-визвольної революції 1917-1921 років.

 

17/03/2017
Дергачівський р-н
Жіноче обличчя української поезії

Усний журнал в Токарівській бібліотеці

В березні всі шанувальники української поезії відзначають день народження талановитої поетеси, громадського діяча Ліни Костенко. Вона живий поет, наша сучасниця, але її ім’я згадується поруч із іменами Пабло Неруди, Гарсіа Лорки, Анни Ахматової, Павла Тичини.
Токарівська бібліотека-філія теж відзначила цю дату усним журналом «Жіноче обличчя української поезії. Ліна Костенко» для учнів Токарівського НВК.

 

17/03/2017
Дворічанський р-н
Той, хто дарує радівсть людям

До 135-річчя від дня народження Корнія Чуковського (Дворічанська ЦБС)

17 березня 2017 року в Миколаївській бібліотечній філії Дворічанської районної централізованої бібліотечної системи для учнів 1-4 класів відбулася літературна мандрівка по творам К.Чуковського.

 

16/03/2017
Сахновщинський р-н
Життя і книга в долю заплелись

До ювілею Гришівської сільської бібліотеки

Гришівській сільській бібліотеці Сахновщинської ЦБС незабаром виповнюється 55 років.

 

16/03/2017
Дергачівський р-н
Тиждень Великого Кобзаря в Малоданилівській бібліотеці

В Малоданилівській бібліотеці-філії № 8 продовжується тиждень Великого Кобзаря.

 

16/03/2017
Кегичівський р-н
Висока зоря Алчевської

Бібліографічний огляд літератури в Кегичівській ЦРБ

16 березня 2017 року в Кегичівській центральній районній бібліотеці з учнями ПТУ-60 було проведено бібліографічний огляд літератури «Висока зоря Алчевської». Саме в цей день виповнюється 135 років українській письменниці, педагогу, перекладачу, нашій землячці Христині Олексіївні Алчевській.

 

16/03/2017
м. Чугуїв
Лучший читатель Чугуева - 2017

Городской этап конкурса (Чугуевская ЦБС)

16 марта 2017 года Чугуевская городская библиотека для детей провела второй раунд самого лучшего и самого масштабного конкурса Украины для любителей чтения «Лучший читатель Украины - 2017».

 

15/03/2017
Сахновщинський р-н
Захист прав споживачів в Україні

Зустріч в Сахновщинській ЦБ

15 березня 2017 року в Україні відзначають Всесвітній день захисту споживачів. В Сахновщинській центральній бібліотеці відбулася зустріч «Захист прав споживачів в Україні».

 

15/03/2017
Лозівський р-н
Захід до Всесвітнього дня захисту прав споживачів

(Лозівська ЦБС)

15 березня 2017 року, коли в світі відзначається Всесвітній день захисту прав споживачів, до працівників Лозівської центральної районної бібліотеки завітав заступник начальника відділу правопросвітництва Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Катеринник М.С.

 

15/03/2017
Нововодолазький р-н
Чарівний світ поетичного слова

Книжкова виставка у Нововодолазькій ЦРБ

З нагоди Всесвітнього дня поезії в читальному залі Нововодолазької центральної районної бібліотеки функціонує книжкова виставка «Чарівний світ поетичного слова».

 

15/03/2017
м. Первомайський
Зустріч з правознавцями у Первомайській ЦБ

15 березня 2017 року в Первомайській центральній бібліотеці пройшла зустріч з правознавцями в межах співпраці з Бюро Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

15/03/2017
Кегичівський р-н
Фантазії із глини

Творча лабораторія (Кегичівська ЦБС)

15 березня 2017 року на базі Кегичівської центральної дитячої бібліотеки, за ініціативи інформаційно-етнологічного клубу за інтересами для дітей та молоді «Росавочка», відбулося засідання керівників дитячого читання у формі творчої лабораторії «Фантазії із глини».

 

12/03/2017
Кегичівський р-н
Хто Шевченка прочитав, той багатий серцем став

Захід до дня народженя Т.Г.Шевченка (Кегичівська ЦБС)

Скільки часу минуло з тих пір, коли Великий Кобзар відійшов у небуття, а й досі не знайшлося, не явилося світові людини рівної того надзвичайного таланту, того багатоликого потенціалу, його далекоглядності і мудрості. Лише один літературний аспект творчості Шевченка містить такий об’єм тем і сюжетів, що залишається актуальним протягом тривалого часу для різних поколінь.
В Антонівській сільській бібліотеці-філії 12 березня 2017 року відбувся захід «Хто Шевченка прочитав, той багатий серцем став», присвячений Світочу нашого народу – Тарасу Григоровичу Шевченку.

 

11/03/2017
Дергачівський р-н
Жінка. Весна. Кохання.

Свято жіночності (Дергачівська ЦБС)

Нарешті до нас прийшла весна. Весна, як жінка, дарує людям народження нового життя… Недаремно на початку весни в березні відзначаємо ми свято жіночності.
11 березня 2017 року в Токарівському СК відбулося свято "Жінка. Весна. Кохання."

 

10/03/2017
Кегичівський р-н
Вічне слово Кобзаря

VІ районний фестиваль читців-аматорів (Кегичівська ЦБС)

10 березня 2017 року в концертному залі Кегичівського ПТУ №60 у пам'ять про Великого Кобзаря, відважного Сина України, геніальну особистість, шанованого українського поета Тараса Григоровича Шевченка, відбувся вже VІ районний фестиваль читців-аматорів «Вічне слово Кобзаря».

 

10/03/2017
Дворічанський р-н
Бібліотека і люди похилого віку

Семінар для завідуючих бібліотечними філіями (Дворічанська ЦБС)

«Бібліотека і люди похилого віку» - за такою тематикою в Дворічанській центральній районній бібліотеці відбувся семінар для завідуючих бібліотечними філіями району.

 

10/03/2017
Шевченківський р-н
Світ краси Шевченкового слова

До дня народження Тараса Шевченка (Шеченківська ЦБС)

Весна-весняночка… Це вона привітна і щедра подарувала Україні Пророка – Тараса Григоровича Шевченка. Ім’я дала йому рідна мати - Тарас, що означає бунтар.Є у нашій українській літературі імена, що увібрали в себе живу душу народу, стали часткою його життя. Таким ім’ям для нас, українців, стало ім’я Тараса Григоровича Шевченка, чия поезія от уже понад двісті років викликає в людях почуття гордості і захоплення красою, своєю силою і народною мудрістю.
10 березня 2017 року в приміщенні Шеченківської центральної районної бібліотеки пройшов захід «Світ краси Шевченкового слова».

 

10/03/2017
Дворічанський р-н
Засідання клубу «Осінні барви» в Дворічанській ЦРБ

10 березня 2017 року в святково прибраній залі Дворічанської центральної районної бібліотеки було проведено показовий масовий захід для завідуючих бібліотечними філіями району.

 

10/03/2017
Лозівський р-н
Чим живе віддалене село?

Позастаціонарне бібліотечне обслуговування (Лозівська ЦБС)

Село Червоний Кут, що належить до Перемозької сільської ради, віддалене від центральної садиби. Та потенційні читачі тут не залишаються позбавленими інформаційного забезпечення, бо в наш час в основу діяльності публічних бібліотек покладено принципи доступності інформації, просування знань до населення. Вони покликані забезпечувати право мешканців всіх населених пунктів на читання, знання та інформацію, що гарантується Законом України «Про бібліотеки та бібліотечну справу».

 

09/03/2017
Великобурлуцький р-н
Поет духовної свободи

Книжкова виставка у Великобурлуцькый ЦРБ

В історії залишаються імена, які пам'ятає, шанує та з гордістю вимовляє все людство. Серед них ім'я великого сина України, геніального поета, мислителя і художника Тараса Григоровича Шевченка. Вже традиційно у цей весняний час українці на своїй землі і в зарубіжжі відзначають річницю від дня народження нашого Великого Поета, постать якого у своїй величі була, є і залишиться ні з чим не зрівняною, невичерпною для людського подиву й осягнення.
Доторкнутися до живого Шевченкового слова, ближче ознайомитися із надбаннями великого українця зможе кожен, переглянувши книжкову виставку-вшанування «Поет духовної свободи», яка діє у читальному залі комунального закладу «Великобурлуцька центральна районна бібліотека».

 

09/03/2017
Сахновщинський р-н
Сахновщина читає Шевченка

Поетичний марафон в Сахновщинській ЦБ

В день народження Кобзаря, 9 березня 2017 року, в Сахновщинській центральній бібліотеці відбувся поетичний марафон «Сахновщина читає Шевченка», присвячений 203-й річниці великого поета.

 

09/03/2017
Зачепилівський р-н
Слово Тарасове вічне, як вічна матінка-земля

Ряд заходів у бібліотеках Зачепилівської ЦБС

На початку весняної пори ми вшановуємо Великого Кобзаря, світоча українського народу Тараса Шевченка. 9 березня 2017 року минає 203-я річниця від його дня народження, а 10 березня – 156-і роковини смерті.
Ці дві дати – світла і трагічна – в уяві кожного українця переплітаються у вінок щемливої синівської любові до нашого духовного батька, людини-велета, котра все життя поклала на вівтар служіння своєму народові, його захисту й возвеличення.
З цієї нагоди у бібліотеках Зачепилівського району проведено ряд заходів.

 

09/03/2017
Дергачівський р-н
Засідання літературної вітальні «Джерело» в Малоданилівській бібліотеці

В Малоданилівській бібліотеці-філії №8 вібулося засідання літературної вітальні «Джерело», перша частина якого була присвячена 203-й річниці з дня народження геніального сина українського народу — Великого Кобзаря.

 

09/03/2017
Краснокутський р-н
Духовна велич Шевченка

Вечір-портрет в Любівській сільській бібліотеці

9 березня 2017 року для учнів 5-8 класів Колонтаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів бібліотекарем Любівського сільського філіалу Кіктенко Ніною Василівною проведено вечір-портрет «Духовна велич Шевченка» (до дня народження Т.Г.Шевченка).

 

09/03/2017
Краснокутський р-н
Пітьму освітив Прометея вогнем…

Усний журнал у Колонтаївській сільській бібліотеці

9 березня 2017 року завідуючою Колонтаївським сільським філіалом Гавриленко Тетяною Дмитрівною та директором СБК Удовицькою Іванною Богданівною для учнів 2-го класу Колонтаївської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено усний журнал «Пітьму освітив Прометея вогнем…» (до дня народження Т.Г.Шевченка, українського поета, художника, мислителя).

 

09/03/2017
Вовчанський р-н
Шлях Кобзаря - це шлях народу

Заходи до дня народження Тараса Шевченка (Вовчанська ЦБС)

На початку березня виповнилося 203 роки з дня народження Тараса Шевченка – геніального поета, сина українського народу Його ім?я, яке з гордістю вимовляє і шанує людство, назавжди залишилось в історії України. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народу.
9 березня 2017 року в бібліотеках КЗ «Вовчанська централізована бібліотечна система» організовано і проведено тематичні заходи, присвячені цій даті.

 

09/03/2017
Краснокутський р-н
І слава Кобзаря і пам’ять про співця безсмертна у віках

Літературна подорож в Козіївській сільській бібліотеці

09 березня 2017 року, до дня народження Т.Г. Шевченка, бібліотекарями Козіївської сільської бібліотеки Чебаненко Людмилою Миколаївною та Скрипник Оленою Федорівною було проведено літературну подорож «І слава Кобзаря і пам’ять про співця безсмертна у віках» для учнів 3-го класу Козіївської ЗОШ I-III ступенів.

 

09/03/2017
м. Лозова
Тараса заповіт ніхто з нас не забуде

Поетична зустріч в міській бібліотеці ЛМР

В міській бібліотеці Лозівської міської ради відбулася поетична зустріч «Тараса заповіт ніхто з нас не забуде». Шанувальники справжньої поезії читали вірші генія-пророка з «Кобзаря».

 

09/03/2017
Ізюмський р-н
Зустріч з письменником в Капитолівській сільській бібліотеці

9 березня 2017 року в Капитолівській сільській бібліотеці Ізюмського району відбулася зустріч з місцевим письменником та поетом Володимиром Вакуленко, який давно вже відомий не тільки в Україні, а й за її межами.

 

09/03/2017
Дергачівський р-н
Відеомандрівка по Шевченківським містам в Солоницівській бібліотеці

Постать Тараса Шевченка давно стала символічною для України. Тараса Шевченка знає кожен українець ще змалечку. Творчість Шевченка оригінальна – за його віршами та художніми полотнами можна вивчати історію України.
9 березня в Солоницівській бібліотеці була проведена відеомандрівка по Шевченківським містам України.

 

09/03/2017
Шевченківський р-н
Живе під сонцем любові Шевченкова весна

Заходи у Шевченківській ЦБС

В бібліотеках Шевченківської ЦБС 9 березня 2017 року пройшли заходи, присвячені життю і творчості Т.Г. Шевченка.

 

09/03/2017
Дворічанський р-н
Тарас Шевченко - геній і пророк

Шевченківські читання (Дворічанська ЦБС)

Є в Україні імена великих людей, які не можна забувати, бо вони знакові, бо ними вимірується велич України. Серед таких імен — Тарас Шевченко — великий український пророк, поет, художник, одна з найвидатніших постатей нашого народу.
В бібліотеках Дворічанської районної централізованої бібліотечної системи з нагоди вшанування видатного поета пройшли Шевченківські читання «Тарас Шевченко – геній і пророк», обладнано цикл книжкових виставок ««Великий син українського народу».

 

08/03/2017
Дворічанський р-н
Вітайте жінку: матір і кохану...

Свято жінки (Дворічанська ЦБС)

Жінки можуть все! Але ким би вони не були, які рекорди не встановлювали, вони завжди залишаються жінками. І довічно стоятимуть поруч слова жінка – дружина, жінка – сестра, жінка – мати. Свято жінки підготували працівники культури Миколаївського Будинку культури і Миколаївської бібліотечної філії.

 

08/03/2017
Дворічанський р-н
Свято весни і жінок

(Дворічанська ЦБС)

Свято весни і жінок відбулося у Вільшанському Будинку культури, підготували його заідуюча Вільшанською бібліотечною філією Щетиніна Л.О. та завідуюча БК Семізенко Л.

 

07/03/2017
Сахновщинський р-н
День вшанування прекрасних дам в Сахновщинській ЦБ

Бринять струмки, розквітають перші квіти, зігріті теплом сонячного проміння, співають пташки, прийшла весна, а разом з нею – Міжнародний жіночий день.

 

07/03/2017
Краснокутський р-н
Тарасовими шляхами

Віртуальна мандрівка (Краснокутська ЦБС)

7 березня 2017 року в Краснокутській гімназії для учнів 4-А класу завідувачем Краснокутської ЦДБ Павлюк Ольгою Василівною та бібліотекарем Жижирій Інною Олександрівною проведена віртуальна мандрівка «Тарасовими шляхами» (до дня народження Т.Г.Шевченка, українського поета, художника, мислителя).

 

07/03/2017
Дергачівський р-н
Живе і вічне слово Кобзаря

До дня народження Тараса Шевченка (Дергачівська ЦБС)

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас, і щороку новим, неповторним. Як весна оновлює природу, так і поезія Тараса Григоровича Шевченка оновлює наші серця, вчить бути милосердним і любити свою Україну.
Збірка поета «Кобзар» стала взірцем української поезії, прикладом для наступних поколінь. Надихнула поезія Шевченка також поетів-аматорів, членів творчого об`єднання «Літературне мерживо», що діє при Пересічанській бібліотеці.

 

07/03/2017
Дергачівський р-н
Нетлінне слово Кобзаря

Книжкова виставка в Токарівській бібліотеці-філії

Щороку на початку березня відзначають українці на своїй землі і в зарубіжжі річницю від дня народження великого сина України, геніального поета і художника Тараса Шевченка. Талановитий поет та художник Шевченко цілком справедливо посідає перше місце серед великих українців, був і залишається духовним батьком нашого народу.

 

06/03/2017
Великобурлуцький р-н
Світ очима жінок

Виставка-огляд у Великобурлуцькій ЦРБ

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей святковий день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія та кохання – пов’язане з жінкою.
Саме в день 8 березня так багато квітів, привітань адресують коханим, милим, неповторним, єдиним жінкам. І кожній жінці напередодні свята хочеться виглядати яскравіше і привабливіше, ніж зазвичай. Тому на першому плані у них – створення святкового образу – макіяж, манікюр, зачіска та вбрання.
Створити ідеальний образ прекрасній половині людства допоможе виставка-огляд під назвою «Світ очима жінок», що діє у комунальному закладі «Великобурлуцька центральна районна бібліотека».

 

06/03/2017
Зачепилівський р-н
Вам, дорогі жінки!

Літературно-музичний вечір у Зачепилівській ЦБ

ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято - 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання пов’язане з жінкою. Жінка виступає берегинею роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі.

6 березня 2017 року в Інтернет-центрі Зачепилівської центральної районної бібліотеки проведено літературно-музичний вечір «Вам, дорогі жінки!».

 

04/03/2017
м. Первомайський
Вечір поезії в Первомайській міській ЦБ

Творче аматорське об'єднання користувачів Первомайської міської бібліотеки ввійшло в практику бібліотечної роботи. Його популярність та життєздатність приваблює дружньою та теплою в ньому атмосферою.
4 березня 2017 року в центральній бібліотеці міста відбувся черговий вечір поезії в межах літературного клубу «Тепло», що створений спільно з молодіжною громадською організацією BrainUP; з метою залучення нових користувачів, розширення їх світогляду, об'єднання людей різного віку та професій для організації їх дозвілля.

 

04/03/2017
Лозівський р-н
Живий у правді віковій, в піснях і слові «Заповіту»

До Дня народження Тараса Шевченка (Лозівська ЦБС)

4 березня 2017 року читачі Лозівської центральної районної бібліотеки мандрували поетичними стежинами творчості Великого Кобзаря на заході «Живий у правді віковій, в піснях і слові «Заповіту».

 

04/03/2017
Дергачівський р-н
Романтика и вдохновение «Лебединого озера» П. Чайковского

Встреча в музыкально-литературной гостиной (Дергачевская ЦБС)

4 марта исполнилось 130 лет со дня премьеры балета «Лебединое озеро» П.И.Чайковского. К этому событию приурочена встреча в рамках музыкально-литературной гостиной «Музыка и слово» в Дергачевской центральной библиотеке.

 

03/03/2017
Дергачівський р-н
Відкриваємо багатства журнального царства

День періодики в Дергачівській ЦБ

Періодичні видання - одне із джерел надання оперативної, оригінальної інформації. Для заохочування користувачів до читання і взагалі до користування книгозбірнею, Дергачівська центральна бібліотека провела День періодики. Газети та журнали допомагають задовольнити загальноосвітні, духовні, професійні потреби читачів. Кожен рік Дергачівська ЦБ передплачує 56 назв журналів та 26 назв газет.

 

03/03/2017
Краснокутський р-н
Український байкар – дітям

Літературні читання у Рябоконівській сільській бібліотеці

03 березня 2017 року бібліотекарем Рябоконівського сільського філіалу Івановою Ольгою Павлівною проведено літературні читання «Український байкар – дітям» (до 190-річчя від дня народження Л.І.Глібова, українського байкаря). Захід відбувся для малечі у Рябоконівському дошкільному навчальному закладі.

 

03/03/2017
Лозівський р-н
Зелений туризм як інноваційна діяльність бібліотеки

Семінар бібліотечних працівників Лозівської ЦБС

3 березня 2017 року в Лозівській центральній районній бібліотеці відбувся семінар працівників бібліотек району на тему «Зелений туризм як інноваційна діяльність бібліотеки».

 

02/03/2017
м. Чугуїв
Мій Шевченко

До Дня народження Тараса Шевченка (Чугуївська ЦБС)

До Дня народження Тараса Шевченка 2 березня 2017 року в читальній залі бібліотеки для юнацтва Чугуївської ЦБС пройшов цікавий захід «Мій Шевченко» для учнів 7-Б класу НВК №6 (кл. керівник Шоміна М.В..

 

01/03/2017
Кегичівський р-н
Березнева нарада бібліотечних працівників Кегичівської ЦБС

1 березня 2017 року на базі Кегичівської центральної районної бібліотеки була проведена чергова щомісячна нарада бібліотечних працівників Кегичівської ЦБС.

 

01/03/2017
Ізюмський р-н
Семінар-нарада для працівників Ізюської ЦБС

1 березня 2017 року Ізюській в центральній районній бібліотеці для працівників сільських бібліотек району проведено виробничу семінар-нараду. Обговорювалися різні професійні питання, серед яких головне – участь бібліотек району в Всеукраїнському конкурсі «Найкращий читач України-2017» та міжрегіональному конкурсі дитячої листівки «Бібліотека. Книга. Родина».

 

01/03/2017
Зміївський р-н
Подаруй книгу – подаруй світ

Акція до Міжнародного дня дарування книг (Зміївська ЦБС)

На Зміївщині відзначили Міжнародний день дарування книг.
28 лютого 2017 року у приміщення районного Будинку культури в рамках Міжнародного дня дарування книг відбулася акція «Подаруй книгу – подаруй світ» за ініціативи комунального закладу «Централізована бібліотечна система Зміївського району». Свято відкрили всім нам відомі герої улюблених книжок.

 

27/02/2017
Ізюмський р-н
Символи нашої держави

Історичний екскурс в Ізюмській ЦРБ

Символіка – своєрідна візитна картка країни, вона ніби представляє її, підтверджує її існування. Україна вистраждавши, виборовши незалежність, має нині свої державні та національні символи, які уособлюють її історію, її сутність.
З метою виховання у дітей та молоді патріотизму, шанобливого ставлення до державних символів України, працівники Ізюмської центральної районної бібліотеки провели для своїх юних користувачів, учнів 7-8 класів, історичний екскурс «Символи нашої держави», присвячений 25-річчю затвердження Верховною Радою Державного Гімну, Прапора та Герба України.

 

27/02/2017
м. Лозова
Сирний тиждень у Лозівській юнацькій бібліотеці

Одним із напрямків роботи Лозівської юнацької бібліотеки є збереження і примноження народних звичаїв і традицій. Тут привчають юні покоління знати і любити все, чим багата культура рідного краю.
Вже традиційно, кілька років поспіль, разом з відвідувачами бібліотека святкує Масницю, запрошуючи до частування млинцями.

 

27/02/2017
Вовчанський р-н
Леся Українка – велика дочка українського народу

Літературна година в Іванівській сільській бібліотеці

27 лютого 2017 року в Іванівській сільській бібліотеці-філії відбулась літературна година, присвячена 146-й річниці з дня народження Леся Українки, на яку були запрошені учні Іванівської ЗОШ.

 

27/02/2017
Великобурлуцький р-н
Патріотична свідомість дітей – майбутнє України

Ряд заходів у Великобурлуцькій РБД

Актуальність національно патріотичного виховання дітей в сучасних умовах значною мірою зумовлюється вимогами сучасних державнотворчих процесів на засадах гуманізму, демократії, соціальної справедливості та забезпечення усім громадянам рівні стартові можливості для розвитку та застосування їхніх потенційних здібностей.
Отже, проблема національно-патріотичного виховання дітей залишається нагальною і важливою бо саме у ранньому віці набагато легше полюбити свою Батьківщину, ніж у дорослому, тому треба виховувати це почуття у дітей вже з дитинства. І хто як не бібліотека для дітей призначена, маючи всі доступи до інформації, донести і розповсюдити національно-патріотичну ідею.
Тому працівники КЗ «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей» саме бібліотечними формами роботи сприяють становленню громадянина-патріота України, готового самовіддано розбудовувати її як суверенну, незалежну, демократичну державу, прагнучого знати свої права і обов’язки, цивілізовано відстоювати їх.

 

27/02/2017
Краснокутський р-н
Таїнство Прощеної неділі

Народознавча бесіда в Основ’янській сільській бібліотеці

26 лютого 2017 року бібліотекарем Основ’янського сільського філіалу Войтенко Тетяною Ернстівною для учнів 1-9 класів Краснокутської гімназії в Основ’янському сільському клубі проведено народознавчу бесіду «Таїнство Прощеної неділі».

 

24/02/2017
м. Лозова
Свято Масляної в Лозівській міській ЦБ

«Колодій! Весна на порозі!» — такими словами з народознавчої виставки зустріла запрошених на свято Масляної Лозівська міська бібліотека.

 

24/02/2017
Великобурлуцький р-н
Людина, яка була театром

Виставка-знайомство у Великобурлуцькій ЦБ

25 лютого 2017 року виповнюється 130 років від дня народження відомого українського режисера, актора, теоретика і реформатора театру, публіциста, педагога, творчого та ідейного лідера театру «Березiль» - Леся Курбаса. Його ім'я стоїть поряд з іменами Станіславського і Мейєрхольда, Крега і Аппіа, Брехта і Арто.
До цієї дати у Великобурлуцькій центральній районній бібліотеці діє виставка-знайомство «Людина, яка була театром».

 

24/02/2017
Кегичівський р-н
А сьогодні гай гуде! Щира Масляна іде!

Українські вечорниці в Кегичівській ЦДБ

24 лютого 2017 року в Кегичівській центральній дитячій бібліотеці відбулися українські вечорниці «А сьогодні гай гуде! Щира Масляна іде!». На захід були запрошені учні 6-Б класу Кегичівського ліцею.

 

24/02/2017
Сахновщинський р-н
Бібліотека для дітей: працюємо в сучасному форматі

День методичного консультування (Сахновщинська ЦБС)

24 лютого 2017 року для працівників сільських бібліотек-філій Сахновщинської ЦБС проведено день методичного консультування «Бібліотека для дітей: працюємо в сучасному форматі», на якому розглядалися питання застосування інноваційних форм і методів в обслуговуванні користувачів-дітей бібліотечними закладами району.

 

24/02/2017
Дергачівський р-н
Не помилися, вибираючи професію

Зустріч у Цупівській сільській бібліотеці

Праця завжди була і буде основою життя кожної людини. Від того, як людина працює, залежить не тільки добробут її та родини, але й достаток держави і майбутнє країни.
З метою допомогти випускникам Цупівського НВК у виборі професії у Цупівській сільській бібліотеці відбулася зустріч «Чарівний світ професій».

 

24/02/2017
Шевченківський р-н
Варенички рум’яні - варенички в сметані

Урок народознавства в Шевченківській РБД

24 лютого 2017 року в Шевченківській районній бібліотеці для дітей пройшов урок народознавства з учнями 2-го класів Шевченківської ЗОШ №1.
Працівники бібліоте ки - заступник директора по роботі з дітьми Любченко Олена та бібліотекар Гета Людмила - познайомили дітей з одним із найулюбленіших свят Київської Русі - Масляною, з тим, як її чекали, як готувались до неї.

 

23/02/2017
Великобурлуцький р-н
У завитку, у візерунку, руки творять творчу думку

Виставка дитячих поробок у Великобурлуцькій РБД

Творчість – це вершина духовного життя людини, показник найвищого ступеня розвитку її інтелекту, почуттів, волі. Душа дитини – чиста і відкрита. І найвище завдання бібліотекаря – домогтися того, щоб дитина відчувала прекрасне, захоплювалася ним, дивувалася з нерукотворної краси природи і прекрасних творінь людських рук і розуму.
Працівники КЗ «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей» свою роботу прагнуть побудувати так, щоб з року в рік перед юними читачами дедалі глибше розкривався світ великих ідей, відображених у живопису, музиці, театрі.

 

23/02/2017
Ізюмський р-н
Зустріч мобільного соціального офісу в Ізюмській ЦРБ

23 лютого 2017 року читачі Ізюмської центральної районної бібліотеки та мешканці приладобудівного мікрорайону, в рамках роботи мобільного соціального офісу, зустрілися зі спеціалістами органів соціального захисту населення міста та району для обговорення найбільш актуальних для них проблем.

 

23/02/2017
Дергачівський р-н
Кохання в житті людини

Засідання клубу «Берегиня» (Дергачівська ЦБС)

У приміщенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дергачівської РДА для підопічних відділення денного перебування відбулося засідання клубу за інтересами «Берегиня» Шовкоплясівької бібліотеки-філії №19. Засідання було присвячене темі кохання в житті людини.

 

22/02/2017
Кегичівський р-н
Поповнимо бібліотечні фонди україномовними книгами

(Кегичівська ЦБС)


Нещодавно на базі Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки Кегичівська ЦБС отримала одне з найбільших поповнень книжкових фондів - майже 1,5 тис. примірників книг різноманітного формату та жанру. Дані твори друку випущені на замовлення Державного комітету телебачення і радіомовлення України за програмою «Українська книга» 2016 року.

 

22/02/2017
Сахновщинський р-н
Над пам’яттю Небесної Сотні не згасне волі смолоскип

Година пам’яті в Сахновщинській ЦБ

22 лютого 2017 року в Сахновщинській центральній бібліотеці з учнями 7-го класу Сахновщинської гімназії відбулася година пам’яті «Над пам’яттю Небесної Сотні не згасне волі смолоскип».

 

22/02/2017
Дергачівський р-н
Поетична палітра для Козачолопанської бібліотеки

Гарно співпрацювала Козачолопанська бібліотека філія № 6 з 2-А класом Козачолопанського НВК під час тижня початкових класів.

 

22/02/2017
Шевченківський р-н
Бринить, співає наша мова, чарує, тішить і п’янить

Книжкова виставка в Шевченківській ЦРБ

В Шевченківській ЦРБ з 10 по 22 лютого 2017 року діяла книжкова виставка «Бринить, співає наша мова, чарує, тішить і п’янить» (до Міжнародного дня рідної мови).

 

22/02/2017
Лозівський р-н
Я в серці маю те, що не вмирає

Літературно-поетична програма (Лозівська ЦБС)

22 лютого 2017 року в Лозівській центральній районній бібліотеці відбулося чергове засідання літературно-художнього клубу за інтересами «Гармонія».
Цього разу літературно-поетична програма «Я в серці маю те, що не вмирає» була присвячена Лесі Українці, слабкій і тендітній жінці, яка стала символом України, її непокори, самобутності, незалежності.

 

22/02/2017
Зачепилівський р-н
О мова вкраїнська!.. Хто любить її, той любить мою Україну!

Низка заходів у бібліотеках Зацепилівської ЦБС

21 лютого у всьому світі відзначається Міжнародний день рідної мови. Цей день відзначається щороку, починаючи з 2000 року за ініціативи ЮНЕСКО з метою захисту мовної та культурної багатоманітності.
Бібліотекарями Зачепилівського району організовано низку заходів з цієї нагоди.

 

22/02/2017
м. Люботин
Мова наша солов’їна

Книжкові виставки до Міжнародного дня рідної мови (Люботинська ЦБС)

В усіх бібліотеках Люботинської централізованої бібліотечної системи для користувачів різних вікових категорій до Міжнародного дня рідної мови організовані та оформлені ілюстровані книжкові виставки.

 

22/02/2017
Золочівський р-н
Заходи у Золочівській ЦРБ

У лютому 2017 року в Золочівській ЦРБ відбувся ряд заходів, присвячений різним подіям.

 

21/02/2017
Вовчанський р-н
Ти могутня, рідна мово!

Літературний ранок в Вовчанській ЦДБ

21 лютого всі народи світу відзначають Міжнародний день рідної мови, адже в кожного народу є своя рідна мова, і вона, як ненька, є найріднішою для кожного.
20 лютого 2017 року в Вовчанській центральній дитячій бібліотеці проведено літературний ранок до Міжнародного дня рідної мови.

 

21/02/2017
Вовчанський р-н
У самовара з млинцями

Свято Масляної в Лиманській сільській бібліотеці-філії

Налетіла та накрила всіх Масляна. Все навкруги пропахло духмяними млинцями, адже в країні з 20 по 26 лютого справляють Масляну неділю.
21 лютого в Лиманській сільській бібліотеці-філії проведено свято «У самовара з млинцями».

 

21/02/2017
Великобурлуцький р-н
Потужна сила рідного слова

Тематична полиця у Великобурлуцькій ЦБ

До Міжнародного Дня рідної мови, який відзначаєтся щорічно 21 лютого в багатьох країнах світу, у КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» оформлено тематичну полицю на тему «Потужна сила рідного слова».

 

21/02/2017
Лозівський р-н
Ти стара і вічно нова, велична рідна мова

Хвилинка мовної ерудиції в Лозівській РБД

Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. До Міжнародного дня рідної мови 21 лютого 2017 року Лозівська районна бібліотека для дітей запросила своїх читачів на хвилинку мовної ерудиції «Ти стара і вічно нова, велична рідна мова».

 

21/02/2017
Краснокутський р-н
Рідна мова моя, поетична й пісенна

Свято мови в Любівській сільській бібліотеці

21 лютого 2017 року для учнів 5-8 класів Колонтаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів бібліотекарем Любівського сільського філіалу Кіктенко Ніною Василівною проведено свято мови «Рідна мова моя, поетична й пісенна» (до Міжнародного дня рідної мови).

 

21/02/2017
м. Первомайський
Їх серця б’ються на небесах

Заходи до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні (Первомайська міська ЦБС)

20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні.
В цьому році виповнилася третя річниця від дня, коли відстоюючи ідеї демократії, свої права і свободи, під час сутичок в центрі Києва, загинули понад 100 осіб, було багато поранених та зниклих безвісті. Згодом загиблих учасників акції протесту почали називати «Небесною Сотнею», на знак вшанування їх відваги, сили духу і стійкості.
До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні в бібліотеках Первомайської міської ЦБС проведені інформаційно-патріотичні заходи, присвячені цій даті.

 

21/02/2017
Дергачівський р-н
Масляну гуляємо, весну зустрічаємо!

Засідання літературного клубу «Пегас» (Дергачівська ЦБС)

Свято проводів зими й зустрічі весни — одне з найбільш улюблених для всіх слов’янських народів, яке відображає загальну радість у зв’язку з настанням бажаної весни, із розквітом природи й самої людини. Масляну святкують по-різному, але постійна основа свята — боротьба сил Зими й Весни, що завершується спаленням символу Зими — опудала й загальним святкуванням, святковою трапезою, у центрі якої млинець як символ сонця.
До свята Масляної і Міжнародного дня рідної мови у Вільшанський бібліотеці для дорослих проведено засідання літературного клубу «Пегас».

 

21/02/2017
Сахновщинський р-н
Герої не вмирають

Мітинг-реквієм (Сахновщинська ЦБС)

21 лютого 2017 року в приміщенні Сахновщинської РДА відбувся мітинг-реквієм «Герої не вмирають», приурочений пам’яті Небесної Сотні та підготовлений районними закладами культури.

 

21/02/2017
Великобурлуцький р-н
Квітни, мово, зірницями слова

Cвято рідної мови у Великобурлуцькій ЦБ

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначили Міжнародний день рідної мови, адже різноманіття мов є величезним культурним надбанням людської спадщини. У кожного народу є своя мова, і вона для нього – найрідніша. А для нас найдорожчою є наша поетична, пісенна, щира, добра і натхненна українська мова.
Тому з метою виховання у підростаючого покоління любові до своєї Батьківщини та рідної мови, бібліотекарем КЗ «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей» було підготовлено та проведено для учнів 2-Б кл. Великобурлуцької ЗОШ І-ІІІ ст. свято рідної мови «Я мовою своєю буду говорити, я щастя, миру хочу. І на тім стою».

 

21/02/2017
Нововодолазький р-н
Моя велична українсько мово!

Година спілкування в Нововодолазькій РДБ

Щороку 21 лютого народи нашої планети святкують Міжнародний день рідної мови. Це незвичайне свято, і відзначають його по – особливому. В цей день люди нагадують одне одному про те, як важливо берегти рідну мову. Адже мова – це великий скарб народу.
Цього дня до Нововодолазької РДБ на годину спілкування «Моя велична українсько мово!» завітали учні 8-го класу Нововодолазького ліцею та поетеса Ірина Мироненко – наша землячка, член спілки письменників України, редактор Харківського обласного радіо.

 

21/02/2017
Барвінківський р-н
Наше диво калинове, кохана українська мово!

Бібліотечний урок в Барвінківській ЦРБ

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови.
Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, на бібліотечний урок «Наше диво калинове, кохана українська мово!» зібрали читачів Барвінківської ЦРБ завідувачка сектору обслуговування абонементу №1 Т.О.Мандрика та в.о. директора КЗ «Барвінківська ЦБС» Л.С.Черняк.

 

20/02/2017
Великобурлуцький р-н
Нові книги чекають на читачів

Нові надходження(Великобурлуцька ЦБС)

У січні 2017 року фонд КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» поповнився великою кількістю книг, що безкоштовно надійшли з ОКЗ «Харківська обласна універсальна наукова бібліотека» за державною програмою «Українська книга 2016 року» та програмою «Щодо здійснення придбання українських книг для поповнення фондів публічних бібліотек» в кількості 1035 примірників на суму 78 329 грн.

 

20/02/2017
м. Первомайський
Декада популяризації української мови в Первомайській міській ЦБС

21 лютого все прогресивне людство відзначає Міжнародний день рідної мови. Країни всього світу вшановують свою рідну національну мову. Для нас - це українська мова, мова наших батьків, дідів і прадідів.
У лютому в Первомайській міській ЦБС організована декада популяризації української мови, під час якої в бібліотеках проходили заходи по шануванню рідної мови.

 

20/02/2017
Барвінківський р-н
Герої нашого часу

Виховна година в Нікопольській сільській бібліотеці

11-го лютого 2015-го року Указом Президента України № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в країні встановлено особливий пам’ятний день - «День Героїв Небесної Сотні», який відзначається тепер щорічно 20-го лютого.
І в цей день до Нікопольської бібліотеки завітали учні 6 та 9 класів Гусарівської ЗОШ, для яких проведено виховну годину «Герої нашого часу».

 

20/02/2017
Зачепилівський р-н
Небесна Сотня: герої, що змінили хід історії

Заходи у бібліотеках Зачепилівської ЦБС

Указом Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
З цієї нагоди у бібліотечних закладах Зачепилівського району проведено ряд заходів.

 

20/02/2017
Ізюмський р-н
Пам’яті героїв Небесної Сотні

Перегляд відеоматеріалів (Ізюмська ЦБС)

20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

 

20/02/2017
Шевченківський р-н
Україна: Гідність і Свобода

До Дня Героїв Небесної Сотні (Шевченківська ЦБС)

В Шевченківській ЦРБ з 16 по 20 лютого 2017 року діяла виставка-спогад «Україна: Гідність і Свобода», присвячена пам’яті Героїв Небесної Сотні та проведена бесіда «Герої не вмирають» за книгою «Поетична енциклопедія. Герої Майдану».

 

20/02/2017
Дергачівський р-н
Герої, які змінили хід історії

До Дня Героїв Небесної Сотні (Дергачівська ЦБС)

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого. Це день увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.

 

20/02/2017
Лозівський р-н
Патріотами лишились назавжди

Алея героїв в Катеринівській сільській бібліотеці

20 лютого 2017 року художній керівник Катеринівського СБК Р.В.Іончикова та завідувачка Катеринівської сільської бібліотеки-філії Лозівської ЦБС О.С.Зозуля запросили катеринівців до алеї героїв «Патріотами лишились назавжди», що була присвячена Дню Героїв Небесної Сотні.

 

20/02/2017
Кегичівський р-н
Хоробрі серця

Акція пам’яті у Слобожанській міській бібліотеці

До Дня Героїв Небесної Сотні у Слобожанській міській бібліотеці-філії відбулася акція пам’яті «Хоробрі серця».

 

20/02/2017
Кегичівський р-н
Імена, які стали легендою

Урок пам’яті в Рояківській сільській бібліотеці

Минула третя річниця від трагічних і героїчних подій на Майдані.
На шляху до незалежності український народ приніс у жертву своїх найкращих синів і дочок. Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на вулицях Грушевського та Інститутській, відстоюючи полягли за честь, за волю, за право бути Українцями і за свою Батьківщину.
До цієї дати в Рояківській сільській бібліотеці проведено урок пам’яті з вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні «Імена, які стали легендою».

 

20/02/2017
Дергачівський р-н
Герої завжди поміж нас

Патріотична година у Пересічанській біліотеці

20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
Не залишили без уваги цю трагічну подію і у Пересічанській біліотеці-філії №12, в якій було проведено патріотичну годину «Герої завжди поміж нас», присвячену подіям в Україні у лютому 2014 року.

 

18/02/2017
Дергачівський р-н
Наша мова, як та пісня солов’їна

Творча зустріч у Малоданилівській бібліотеці-філії

18 лютого 2017 року господарка Малоданилівської бібліотеки-філії №8 Тетяна Петрівна Сівоконь зібрала у своєму закладі членів літературного клубу селища на чергове засідання, присвячене рідній українській мові.
На тематичному вечорі були присутні місцеві поети та прихильники літературної творчості, а також Малоданилівський селищний голова Олександр Олександрович Гололобов.

 

17/02/2017
Дворічанський р-н
Вони помирали, щоб жила Україна

Книжкова виставка в Дворічанській ЦБ

В Дворічанській центральній районній бібліотеці обладнано книжкову виставку з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні. На виставці представлено художню літературу та суспільно-політичну.

 

17/02/2017
Вовчанський р-н
Герої Небесної Сотні

Година пам`яті в Вовчанській ЦРБ

17 лютого 2017 року в Вовчанській районній бібліотеці було проведено годину пам`яті «Герої Небесної Сотні». На цей захід було запрошено читачів бібліотек міста, для того щоб розповісти їм про патріотів, які загинули під час трагічних подій на майдані. Адже герої Небесної Сотні – це не звичайні люди, а обрані, бо поклали своє життя в жертву на користь нашої держави та наших інтересів.

 

17/02/2017
м. Лозова
Сам собі психолог

Зустріч за круглим столом у міській бібліотеці ЛМР

Зустріч за круглим столом «Сам собі психолог» організувала міська бібліотека ЛМР для жіночого клубу «Родовід». Була запрошена психолог Лиховод Алла Володимирівна.

 

17/02/2017
Великобурлуцький р-н
Небесна Сотня: герої, які змінили хід історії

Виставка-пам'ять у Великобурлуцькій ЦРБ

Минула третя річниця від трагічних і героїчних подій на Майдані. Цими днями Україна вшановує пам’ять загиблих від пострілів снайперів, померлих у лікарнях Героїв Небесної Сотні. Вони пожертвували своїм життям за щастя інших, за кращу долю для нашої держави. Небесна Сотня – це наша біль і наша гордість, наші сльози і вдячність за все, що її бійці зробили для нас.

 

17/02/2017
Близнюківський р-н
Майдан...горіли і шини, і душі

Патріотичний урок у Близнюківській ЦРБ

17 лютого 2017 року у читальній залі Близнюківської центральної районної бібліотеки відбувся патріотичний урок «Майдан...горіли і шини, і душі», присвячений вшануванню пам’яті героїв Небесної Сотні, на якому були присутні учні 8-Б класу Близнюківської опорної ЗОШ I-III ступенів.

 

16/02/2017
Дергачівський р-н
День пам’яті героїв Небесної сотні в Дворічнокутянській бібліотеці-філії

Темними сторінками в історії сучасної України стали події 18-21 лютого 2014 року, коли, захищаючи честь і майбутнє нашої держави, загинули сотні людей.
В пам'ять про трагічні лютневі події 2014 року завідувачкою Дворічнокутянської бібліотеки-філії №13 Галиною Іванівною Стечишиною та керівником художнім Григорівського сільського клубу Оксаною Олександрівною Бредихіною 16 лютого 2017 року був проведений День пам’яті героїв Небесної сотні для учнів 3-А класу (класний керівник Бузівська Алла Іванівна) та 3-Б класу (класний керівник Руденко Наталля Іванівна) Дворічнокутянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

16/02/2017
Краснокутський р-н
Небесна Сотня – янголи, які стали героями

Історичний портрет(Краснокутська ЦБС)

16 лютого 2017 року в Краснокутській гімназії для учнів 6-Б класу завідувачем Краснокутської центральної дитячої бібліотеки Павлюк Ольгою Василівною проведений історичний портрет «Небесна Сотня – янголи, які стали героями» (до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні).

 

16/02/2017
Вовчанський р-н
Сузір`я кращих творів

Літературна година в Вовчанській юнацькій бібліотеці-філії

16 лютого 2017 року в Вовчанській юнацькій бібліотеці-філії проведено літературну годину «Сузір`я кращих творів» спільно з учнями 10-А класу Вовчанської гімназії №1.

 

16/02/2017
Дворічанський р-н
Історичні джерела української символіки

Книжкова виставка в Дворічанській ЦБ

В Дворічанській центральній районній бібліотеці продовжує діяти книжкова виставка «Історичні джерела української символіки», яка було обладнана в січні цього року.

 

16/02/2017
Нововодолазький р-н
Підведення підсумків роботи бібліотек Нововодолазького району в 2016 році та планування на 2017 рік

Семінар бібліотечних працівників

16 лютого 2017 року на базі Нововодолазької ЦРБ пройшов семінар бібліотечних працівників «Підведення підсумків роботи бібліотек Нововодолазького району в 2016 році та планування на 2017 рік».

 

16/02/2017
Лозівський р-н
Час і досі не загоїв рани

Інформаційний анонс в Надеждівській сільській бібліотеці

16 лютого 2017 року в Надеждівській сільській бібліотеці-філії Лозівської ЦБС відбувся інформаційний анонс «Час і досі не загоїв рани» на честь вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

 

16/02/2017
Сахновщинський р-н
Доторкнися серцем до подвигу афганця

Зустріч в Сахновщинській ЦБ

Чи потрібно взагалі згадувати про війну? Деякі кажуть, що не потрібно. Ми думаємо, що потрібно, необхідно до тих пір, поки людство неспроможне бути сказати: «Ми не не тільки не хочемо війни, ми зробили все, щоб, її не було».
16 лютого 2017 року в Сахновщинській центральній бібліотеці відбулася зустріч «Доторкнися серцем до подвигу афганця».

 

16/02/2017
м. Чугуїв
Афганістан - це втрати і біль, рани і горе

Історична година (Чугуївська ЦБС)

15 лютого вся Україна вшановує пам’ять учасників бойових дій на території інших держав, а також 28-му річницю виведення радянських військ з Афганістану.
Ця війна залишила невиліковну рану в душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків.
16 лютого 2017 року бібліотека для юнацтва Чугуївської ЦБС з шкільною бібліотекою НВК № 6 провела історичну годину «Афганістан - це втрати і біль, рани і горе» для учнів 8-А класу НВК № 6 (кл.керівник Кореневська Г.М.).

 

15/02/2017
Зачепилівський р-н
Афганістан - гіркий біль і вічна пам`ять

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав(Зачепилівська ЦБС)

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 15 лютого 2017 року в Руновщинській сільській бібліотеці представлена виставка- реквієм "Афганістан - гіркий біль і вічна пам`ять".

 

15/02/2017
Барвінківський р-н
Афганістан – мій біль, моя пекуча пам’ять

Зустріч у Барвінківській ЦБ

Наша сьогоднішня зустріч у Барвінківській центральній районній бібліотеці «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам’ять» — це данина пам'яті всім, хто причетний до героїчної й трагічної афганської війни, яка тривала у два рази довше, ніж Велика Вітчизняна.

 

15/02/2017
Краснокутський р-н
Чарівний край боліт

Екологічна година в Краснокутській ЦДБ

15 лютого 2017 року для учнів 3 класу Пархомівської ЗОШ І-ІІІ ст.. завідувачем ЦДБ Павлюк Ольгою Василівною, бібліотекарем центральної дитячої бібліотеки Жижирій Інною Олександрівною та співробітниками Національного природного парку «Слобожанський» Каплоух Наталією Олексіївною і Койчуренко Артуром Сергійовичем проведена екологічна година «Чарівний край боліт» (до Всесвітнього дня водно-болотних угідь).

 

15/02/2017
Кегичівський р-н
Солдат війни не вибирає

Година історії в Кегичівськай ЦРБ

15 лютого 2017 року в Кегичівськай районній бібліотеці пройшла година історії «Солдат війни не вибирає». Адже, цього дня відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

 

15/02/2017
Кегичівський р-н
Простим героям – честь і слава

Урок вшанування у Кегичівській ЦДБ

15 лютого 2017 року Кегичівською центральною дитячою бібліотекою було проведено урок вшанування учасників бойових дій на території інших держав «Простим героям – честь і слава».

 

14/02/2017
м. Лозова
Свято двох сердець в міській бібліотеці Лозівської Міської Ради

Читальний зал прикрашений валентинками та кульками з формою сердечок, лунають пісні про кохання... Так розпочалося «Свято двох сердець» в міській бібліотеці Лозівської Міської Ради, присвячене Дню святого Валентина, організоване для студентів Автодорожнього технікуму.

 

14/02/2017
м. Люботин
Під знаком Купідону

Книжково-ілюстративна виставка у Люботинській ЦБ

У відділі абонемента Люботинської ЦБ представлена книжково-ілюстративна виставка-сюрприз «Під знаком Купідону», присвячена одному з наймолодших свят України — Дню всіх закоханих, котрий відзначається щороку 14 лютого.

 

14/02/2017
Лозівський р-н
Калейдоскоп заходів до Дня святого Валентина в бібліотеках Лозівської ЦБС

День Валентина – свято доволі розповсюджене. Його святкують майже в усіх країнах світу. А якщо і не святкують, то точно десь про нього чули. В цей день в бібліотеках Лозівської ЦБС під час заходів намагались формувати поняття кохання, розвивати у підлітків духовність, естетичні смаки, виховувати повагу до протилежної статі, весело організувати дозвілля.

 

14/02/2017
Кегичівський р-н
Де є любов, там є життя

Поетичні читання у Кегичівській ЦБ

Сьогодні найромантичніше свято у році – День святого Валентина. І з цієї нагоди, 14 лютого 2017 року працівниками Кегичівської центральної районної бібліотеки були проведені поетичні читання і розроблена книжкова виставка «Де є любов, там є життя».

 

14/02/2017
Дергачівський р-н
Афганістан. Ціна чужої війни

До Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав (Дергачівська ЦБ)

В Дергачівській центральній бібліотеці відбувся захід «Афганістан. Ціна чужої війни». Ми ставили собі за мету розширити знання учнів про історичні події афганської війни; викликати повагу і шану до воїнів-нтернаціоналістів; розповісти про земляків, що служили в Афганістані; віддати данину пам’яті полеглим воїнам-афганцям і всім, хто причетний до героїчної і трагічної афганської війни, яка тривала в два рази довше, ніж друга світова.

 

14/02/2017
Кегичівський р-н
Найсердечніше вітання у всесвітній день кохання

Година дозвілля в Шляхівській сільській бібліотеці

14 лютого в усіх куточках планети закохані зізнаються у своїх почуттях. Не оминуло це свято і село Шляхове. 12 лютого 2017 року в Шляхівській сільській бібліотеці-філії пройшла година дозвілля "Найсердечніше вітання у всесвітній день кохання", на яку було запрошено молодь села.

 

14/02/2017
м. Чугуїв
Ключ до закоханного серця

День святого Валентина в Чугуевской библиотеке для детей

День святого Валентина или День всех влюбленных – праздник, который отмечают многие люди по всему миру, и Чугуевская библиотека для детей не стала исключением. Это день, когда можно проявить свои самые нежные чувства к любому человеку: родному или просто знакомому, к которому испытываешь симпатию.

 

14/02/2017
Зачепилівський р-н
Трагедія і подвиг афганської війни

Історична бесіда у Миколаївській сільській бібліотеці

14 лютого 2017 року у Миколаївській ЗОШ I – III ступенів був проведений захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

 

14/02/2017
Барвінківський р-н
Життя без любові, як небо без сонця

Лірична година в Барвінківській ЦРБ

День святого Валентина, або свято всіх Закоханих, - це миле, домашнє, забавне і незвичайне свято. Незвичайне воно тому, що зовсім не слов’янське... Але Європа святкує його з великим задоволенням вже 120 років.
Мабуть, це чудово, що до черги жіночо-чоловічих свят приєдналося ще одне – прекрасне свято з надзвичайно сумною і романтичною історією, про яку і йшла мова в Барвінківській центральній районній бібліотеці на ліричній годині «Життя без любові, як небо без сонця».

 

14/02/2017
Краснокутський р-н
Ти – вічний біль, Афганістан

Вечір-зустріч у Мурафській сільській бібліотеці

14 лютого 2016 року бібліотекарем Мурафської сільської бібліотеки Дрижаног Ларисою Петрівною для учнів 10-11 класів проведено вечір-зустріч «Ти – вічний біль, Афганістан» (до Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав).

 

14/02/2017
Вовчанський р-н
Вічне, щасливе кохання

День закоханих в Вовчанській районній бібліотеці

14 лютого 2017 року в Вовчанській центральній районній бібліотеці відбувся літературний екскурс «Вічне, щасливе кохання» до Дня всіх закоханих.

 

14/02/2017
м. Чугуїв
Спогади приходять, мов тихе зітхання

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (Чугуївська ЦБС)

14 лютого 2017 року бібліотека-філія м-ну « Дружба» Чугуївської ЦБС в приміщенні актової зали ЗОШ№ 7, напередодні 28-ої річниці з дня виведення обмеженого контингенту наших військ з Афганістану, в честь Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, зібрались щоб теплими словами вдячності подякувати нашим землякам, ветеранам локальних війн, за чесне виконання військової присяги при виконанні інтернаціонального обов’язку в інших державах.

 

13/02/2017
Близнюківський р-н
На шляху відродження української державності

Інформаційна година (Близнюківська ЦБС)

З метою вшанування традицій боротьби за незалежність та соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності та у зв’язку з відзначенням на державному рівні 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років, 10 лютого 2017 року бібліотечні працівники Близнюківської ЦРБ завітали до Близнюківського територіального центру соціального обслуговування з інформаційною годиною «На шляху відродження української державності».

 

13/02/2017
м. Первомайський
Афганістан – пам'ять і вічний смуток

Викладка літератури в Первомайській міській ЦБ

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в Первомайській центральній бібліотеці протягом 10-16 лютого 2017 року діє тематична викладка літератури під назвою «Афганістан – пам'ять і вічний смуток».
Біля виставки для відвідувачів періодично проводиться хвилина мужності «Миттєвості подвигів воїнів – інтернаціоналістів», під час якої йде мова про мужність воїнів та тяжкі наслідки Афганської війни.

 

13/02/2017
Лозівський р-н
Афганістан – осколки пам’яті

Ретро-перегляд в Лозівській ЦБ

В читальному залі Лозівської центральної районної бібліотеки до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав було організовано ретро-перегляд «Афганістан – осколки пам’яті».

 

13/02/2017
м. Куп`янськ
Була в їхньому житті війна

Година спогадів в Куп’янській міській бібліотеці №1

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав в Куп’янській міській бібліотеці №1 відбулася година спогадів «Була в їхньому житті війна» за участі голови Куп’янської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Михайла Папуціна та заступника голови Віктора Удовіка.

 

13/02/2017
Лозівський р-н
Любов – прекрасна вигадка поета

Зустріч членів клубу «Епіцентр» (Лозівська ЦБС)

13 лютого 2017 року Лозівська центральна районна бібліотека запросила членів клубу «Епіцентр» на чергове засідання, присвячене Дню Святого Валентина.

 

13/02/2017
Лозівський р-н
З книгою жити – з добром дружити

Акція до Міжнародного дня дарування книг (Лозівська ЦБС)

13 лютого 2017 року в Тихопільській сільській бібліотеці-філії до Міжнародного дня дарування книг пройшла акція «З книгою жити – з добром дружити».

 

13/02/2017
Сахновщинський р-н
Сильніший, ніж смерть

Урок-портрет (Сахновщинська ЦБС)

13 лютого 2017 р. працівники Сахновщинської районної дитячої бібліотеки та бібліотекар Сахновщинської загальноосвітньої школи № 2 провели урок-портрет «Сильніший, ніж смерть», присвячений 60-річчю від дня народження Олександра Стовби та Дню вшанування воїнів, які брали участь у бойових діях на територіях інших держав.

 

11/02/2017
Нововодолазький р-н
Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя…

Виставка-спогад у Нововодолазькій ЦБ

15 лютого в нашій країні відзначають скорботний День пам’яті воїнів-афганців. Всі ті, хто воювали на афганській землі і повернулися з Афганістану, і ті, хто назавжди залишилися там, і ті, хто вірили в перемогу, довго чекали цього дня – 15 лютого 1989 року.
Нововодолазька центральна районна бібліотека підготувала до цієї дати книжкову виставку-спогад „Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя…”, яка експонується в читальному залі.

 

11/02/2017
Лозівський р-н
І квітне на землі кохання

Лірично-жартівлива мозаїка в Катеринівській сільській бібліотеці

11 лютого 2017 року у клубі за інтересами «Друзі бібліотеки», що працює при Катеринівській сільській бібліотеці-філії Лозівської ЦБС, відзначали День святого Валентина.

 

10/02/2017
м. Люботин
Афган прописаний у серці

Виставка-вшанування в Люботинській ЦБ

В Люботинській центральній бібліотеці до Дня вивода військ з Афганістану діє книжкова виставка-вшанування «Афган прописаний у серці», яка акцентує увагу на важких, жахливих буднях тієї війни.

 

10/02/2017
Зачепилівський р-н
Творець українського байкарства

Літературна година у Зачепилівській ЦДБ

Відзначаючи 205-у річницю від дня народження Євгена Гребінки, 10 лютого 2017 року працівники Зачепилівської центральної районної дитячої бібліотеки спільно з дев’ятикласниками загальноосвітньої школи організували і провели літературну годину «Творець українського байкарства».

 

09/02/2017
Барвінківський р-н
Зиму проводжаємо, весну зустрічаємо

Традиції Масляної у Барвінківській ЦРБ

Масляна є традиційним святом для слов’ян, що символізує закінчення зими і настання весни. І напередодні цього свята читачі Барвінківської центральної районної бібліотеки та члени клубу «Золота пора» зібрались, щоб пізнати всі тонкощі святкування весняного свята Масляна.

 

09/02/2017
Краснокутський р-н
Не питай про гори Гіндукуша

Урок мужності в Колонтаївській сільській бібліотеці

9 лютого 2017 року завідуючою Колонтаївським сільським філіалом Гавриленко Тетяною Дмитрівною та директором СБК Удовицькою Іванною Богданівною в Колонтаївській ЗОШ І-ІІІ ст.. для учнів 7-11 класів проведено урок мужності «Не питай про гори Гіндукуша» (до дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав).

 

08/02/2017
м. Лозова
Юний поліглот

Гурток вивчення німецької мови в юнацькій бібліотеці відділу культури Лозівської міської ради

Сучасний стан міжнародних зв’язків України, вихід її до європейського та світового простору зумовлюють розглядати німецьку мову як важливий засіб міжкультурного спілкування. До того ж, в Україні 2017-2018 навчальний рік проголошено Роком німецької мови.
В рамках роботи Пункту європейської інформації в юнацькій бібліотеці відділу культури Лозівської міської ради проводяться заняття для наймолодших відвідувачів – дітей віком 5-8 років.

 

08/02/2017
Лозівський р-н
Твоя безпека в Інтернеті

Заходи у Лозівській ЦБС

7 лютого наша країна відзначає День безпечного Інтернету. У бібліотеках-філіях Лозівської ЦБС відбулися заходи для юних користувачів.

 

07/02/2017
Краснокутський р-н
Сучасна українська дитяча література

Літературознавчий урок (Краснокутська ЦБС)

7 лютого 2017 року для користувачів — учнів 5-6 класів Краснокутської гімназії— завідувачем Краснокутської ЦДБ Павлюк Ольгою Василівною та бібліотекарем центральної бібліотеки Китченко Євгенією Анатоліївною проведений літературознавчий урок «Сучасна українська дитяча література».

 

07/02/2017
Сахновщинський р-н
Ідол англійської літератури

Літературний портрет в Сахновщинській ЦРБ

7 лютого 2017 року в Сахновщинській центральній бібліотеці був проведений літературний портрет «Ідол англійської літератури».

 

06/02/2017
Великобурлуцький р-н
Я дякую за мить

Літературна афіша у Великобурлуцькій ЦРБ

У житті людини відбувається багато радісних подій. Деякі дати, такі як, наприклад, день народження – це завжди особливе, приємне свято, а ювілей – тим більше.
8 лютого 2017 року відзначає свій ювілейний день народження прекрасна жінка, чудова поетеса, людина з надзвичайно тонкою, ліричною душею, великобурлучанка Людмила Склярова. 50-літньому ювілею цієї талановитої жіночки присвячена літературна афіша під назвою «Я дякую за мить», яка представлена у КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека».

 

06/02/2017
Дергачівський р-н
Творческая встреча в Малоданиловской библиотеке

Первое в 2017 году заседание литературной гостиной Малоданиловской библиотеки-филиала № 8 было посвящено творческой деятельности члена литературной гостиной О.И.Шатуха.

 

03/02/2017
Лозівський р-н
Нарада-семінар в Лозівській ЦБС

Питання підвищення кваліфікації є одним із важливих елементів діяльності Лозівської центральної районної бібліотеки. Система підвищення кваліфікації, що створена раніше, продовжує існувати і зараз. На сьогодні вона удосконалюється з урахуванням змін у нашому суспільстві.
Нарада-семінар – одна з форм підвищення кваліфікації бібліотечних працівників. Вона складається з двох частин: наради, на якій обговорюються назрілі питання та завдання бібліотечної роботи, і семінару, під час якого учасники прослуховують ряд повідомлень, одержують консультації, тематично пов’язані з питаннями, що розглядались на нараді.

 

03/02/2017
Дергачівський р-н
Знаю, що правду пишу…

До дня народження Є. П. Гребінки (Дергачівська ЦБС))

В лютому виповнилось 205 років від дня народження українського поета-лірика, байкаря, блискучого прозаїка Євгена Павловича Гребінки.

 

02/02/2017
Великобурлуцький р-н
Календарний серпантин у Великобурлуцькій ЦРБ

КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» продовжує знайомити відвідувачів бібліотеки з талановитими письменниками-ювілярами, відомими не тільки в українській, а й у світовій літературі.

 

02/02/2017
Великобурлуцький р-н
Живе в народі пам’ять вічна

Виставка-пам'ять у Великобурлуцькій ЦРБ

 

01/02/2017
Кегичівський р-н
Обізнаність і скоординованість – запорука результативної роботи

Нарада бібліотечних працівників Кегичівської

1 лютого 2017 року на базі Кегичівської центральної районної бібліотеки була проведена чергова щомісячна нарада бібліотечних працівників Кегичівської централізованої бібліотечної системи.

 

31/01/2017
Сахновщинський р-н
Вічна біль Крут

Історична подорож (Сахновщинська РДБ)

Тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, спить в знаних і безіменних могилах, розкиданих по рідній землі…
Цвіту нашого народу, його славним синам і дочкам, що в розквіті своїх духовних і фізичних сил віддали молодість і найдорожче, що є в кожного з нас – життя…
Тим, кого в умовах більшовицької тиранії ми повинні були забути і викреслити з своєї пам’яті та історії – присвячена історична подорож «Вічна біль Крут», яка відбулася 31 січня 2017 року в Сахновщинській районній дитячій бібліотеці для учнів 9 класів гімназії та всіх бажаючих.

 

30/01/2017
Сахновщинський р-н
Пам’яті героїв Крут

Патріотична година (Сахновщинська ЦБ)

29 січня 1918 року назва невеликої станції, що розташована на Чернігівщині уздовж лінії Бахмач – Київ, ознаменувала відлік нового духовного злету нації, який уже протягом майже століття є національним символом для десятків поколінь борців за свободу та незалежність. 300 хлопчиків пішли в безсмертя прямо зі студентської аудиторії чи шкільного класу.

 

30/01/2017
Зачепилівський р-н
Крути: і сум, і біль, і вічна слава

Година скорботи в Зачепилівській ЦРБ

Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.

 

30/01/2017
Зачепилівський р-н
Нарада бібліотечних працівників Зачепилівської РЦБС

30 січня 2017 року на базі КЗ «Зачепилівська РЦБС» відбулася нарада бібліотечних працівників району, на якій розглядався ряд важливих питань. Зокрема, директор ЦБС Харченко Л.Є, завідувачка районною дитячою бібліотекою Мосунова О.М. та методист Дудка Т.П. зупинились на питанні аналізу роботи бібліотек за 2016 рік.

 

29/01/2017
Дергачівський р-н
День памяті героїв Крут

Година пам’яті (Дергчівська ЦБС)

Подія, яка відбулася 29 січня 1918 року, набула для українського народу символічного значення. Адже Крути стали символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.
Саме про цю трагічну сторінку історії України розповідав під час проведення години пам’яті у Пересічанській бібліотеці-філії №12 член творчого об’єднання «Літературне мереживо» Білоус Олексій Тимофійович.

 

29/01/2017
Вовчанський р-н
Героїка трагедії Крут

Історичний екскурс у Вовчанській юнацькій бібліотеці-філії №1

29 січня 2017 року працівники Вовчанської юнацької бібліотеки відвідали гімназію № 1 з екскурсом до сторінок історії, адже цього дня минають роковини з дня трагедії під Крутами.

 

28/01/2017
Краснокутський р-н
Невиплакані сльози України

Історична година (Краснокутська ЦБС)

28 січня 2017 року працівники Пархомівської сільської бібліотеки №1 та Пархомівської сільської бібліотеки №2, Сіліна Наталія Петрівна та Лапа Вікторя Віталіївна провели в Пархомівському СБК №2 історичну годину «Невиплакані сльози України» (до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту).

 

28/01/2017
Лозівський р-н
Простір знань не має меж

Засідання клубу за інтересами (Лозівська ЦБС)

28 січня 2017 року в Катеринівській сільській бібліотеці Лозівської ЦБС пройшло чергове засідання клубу за інтересами «Друзі бібліотеки».

 

27/01/2017
Великобурлуцький р-н
Нам не забути славу Крутів

Виставка-пам'ять у Великобурлуцькій ЦРБ

29 січня 2017 року ми знову згадуємо трагічну сторінку з історії України та вшановуємо пам'ять про загиблих юнаків під Крутами. З нагоди цієї дати працівниками КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» оформлена книжково-ілюстративна виставка-пам'ять «Нам не забути славу Крутів» та проведено бібліографічний огляд літератури «Юні оборонці Батьківщини» для відвідувачів бібліотеки.

 

27/01/2017
Дергачівський р-н
Казкова плутанина

Зимова вистава (Дергачівська ЦБС )

Вже стало доброю традицією, що на початку року молодші школярі місцевої школи приходять у Вільшанську дитячу бібліотеку на зимову виставу «Казкова плутанина».

 

27/01/2017
Ізюмський р-н
Крути: і сум, і біль, і вічна слава

Виставка-вшанування (Ізюмська ЦБС)

Бій під Крутами став символом патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежну Україну. До цієї дати, яка відзначається 29 січня, в читальній залі Ізюмської центральної районної бібліотеки оформлена виставка-вшанування «Крути: і сум, і біль, і вічна слава».

 

27/01/2017
Сахновщинський р-н
Стогнали Крути і молився вітер

Інформаційний урок (Сахновщинська ЦБС)


29 січня відзначається річниця трагедія під Крутами, де у 1918 році у нерівному бою з більшовицькими військами полягли більше трьохсот захисників Української Народної Республіки.

 

27/01/2017
Сахновщинський р-н
Аналіз роботи з користувачами книгозбірень нашої системи за 2016 рік

Методичний день для завідуючих сільськими бібліотеками Сахновщинської ЦБС

Для завідуючих сільськими бібліотеками-філіями 27 січня 2017 року в приміщенні Сахновщинської центральної бібліотеки відбувся методичний день за темою «Аналіз роботи з користувачами книгозбірень нашої системи за 2016 рік».

 

27/01/2017
Краснокутський р-н
Крути: честь і трагедія України

Інформаційний вісник (Краснокутська ЦРБ)

27 січня 2017 року бібліотекар читального залу Краснокутської центральної районної бібліотеки Китченко Євгенія Анатоліївна провела для учнів 5, 7 - 9 та 11 класів Краснокутської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів інформаційний вісник «Крути: честь і трагедія України».

 

27/01/2017
м. Чугуїв
Путешествие в Андерсенландию

День 27 января 2017 года для Чугуевской детской библиотеки был особенным. За окном мороз, а в стенах библиотеки тепло, тепло от добрых сказок Г. Х. Андерсена, наполненных красотой и добром. Поделиться радостью от встречи со сказками этого волшебника-сказочника мы пригласили учащихся 3-А класса гимназии №5 (кл. руководитель Зверева Ольга Владимировна).

 

27/01/2017
Зачепилівський р-н
Голокост – шрам на серці людства

Урок пам’яті в Зачепилівській ЦРБ

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.
До цієї дати 27 січня 2017 року в читальному залі Зачепилівської центральної районної бібліотеки з метою поглиблення знань з історії України для учнів Зачепилівської ЗОШ було проведено урок пам’яті «Голокост – шрам на серці людства».

 

26/01/2017
м. Первомайський
Крути: подвиг і трагедія України

Виставка-пам'ять в Первомайській міській ЦБ

29 січня — День пам’яті героїв Крут. Щорічно в Україні відзначається цей день, в який український народ згадує трагічну сторінку з історії нашої держави та вшановує пам’ять про загиблих юнаків біля станції Крути, де у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.
Відзначаючи цю дату, в Первомайській центральній бібліотеці оформлена історико-патріотична виставка-пам'ять під назвою «Крути: подвиг і трагедія України», яка буде діяти протягом 25-30 січня 2017 року.

 

26/01/2017
Зачепилівський р-н
Юнацтво, сповнене надій

Година-спогад (Зачепилівська ЦБС)

Бібліотекар Зачепилівської районної дитячої бібліотеки Олена Мосунова розпочала годину-спогад «Юнацтво, сповнене надій», яка відбулася 26 січня 2017 року, віршем Миколи Луківа «Крути». Захід був присвячений річниці трагедії під Крутами, де у 1918 році в нерівному бою з більшовицькими військами полягли за незалежність України більше 300 молодих патріотів – студентів Київського університету Святого Володимира та учнів Кирило-Мефодіївського братства.

 

26/01/2017
Близнюківський р-н
Згадаймо юність, що горіла в Кутах

Історико-патріотичний урок в Близнюківській ЦБ

Сьогодні як ніколи важливою складовою патріотичного виховання є ознайомлення юнацтва з історичним минулим своєї країни. Саме тому 26 січня 2017 року у читальній залі Близнюківської центральної районної бібліотеки відбувся історико-патріотичний урок «Згадаймо юність, що горіла в Кутах» для учнів 9-Б класу Близнюківської ЗОШ І-ІІІст. (класний керівник О. Балакарєва), присвячений вшануванню пам’яті тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України.

 

26/01/2017
Дворічанський р-н
Криваві події на станції Крути

Книжкова виставка в Дворічанській ЦРБ

В Дворічанській центральній районній бібліотеці з 26 січня 2017 року діє книжкова виставка «Криваві події на станції Крути».

 

25/01/2017
Зачепилівський р-н
День святої Тетяни

Засідання клубу «У колі друзів» (Зачепилівська ЦБС)

25 січня православна церква шанує пам’ять святої мучениці Татіани Римської, а у народі в цей день відзначають один з найважливіших зимових свят – Тетянин день.
Історії виникнення свята було присвячене чергове засідання клубу за інтересами «У колі друзів», який діє при Зачепилівській районній центральній бібліотеці «День святої Тетяни».

 

25/01/2017
Дергачівський р-н
Вільшана від подиху століть до сьогодення

Краєзнавчий екскурс(Дергачівська ЦБС )

У Вільшанській бібліотеці для дорослих пройшов краєзнавчий екскурс «Вільшана від подиху століть до сьогодення».

 

25/01/2017
Сахновщинський р-н
Знай і поважай свої права

Правова подорож (Сахновщинська ЦБС)

Тісна співпраця поєднує Сахновщинську бібліотечну систему з Сахновщинським бюро правової допомоги. Працівники бюро надають безкоштовну консультативну допомогу користувачам бібліотек, проводячи виїздні засідання.

 

24/01/2017
Великобурлуцький р-н
Книжкова виставка – активний помічник читача

Виставки у Великобурлуцькій РБД

Січень 2017 року видався дуже насиченим на свята та події, тому працівниками КЗ «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей» для користувачів було розроблено та оформлено ряд книжкових виставок.

 

23/01/2017
м. Люботин
Заходи до Дня Соборності в Люботинській ЦБС

22 січня в Україні святкують День Соборності та Свободи, як річницю проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, яке відбулося в 1919 році.
Напередодні Дня Соборності та Свободи в Люботинській централізованій бібліотечній системі було проведено цикл заходів.

 

23/01/2017
Дворічанський р-н
Україна – наш рідний дім

Виховні заходи до Дня Соборності України (Дворічанська ЦБС)

В Тавільжанській сільській бібліотеці Дворічанської ЦБС були проведені виховні заходи до Дня Соборності України.

 

23/01/2017
Сахновщинський р-н
Соборність душ єднає Україну

Історична година (Сахновщинська ЦБС)

22 січня 2017 року цього року Україна відзначає чергову річницю з дня проголошення Акта Злуки всіх українських земель в єдину Українську державу. Це був один з найпрекрасніших моментів нашої історії. Високий принцип соборності своїх земель – найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація.

 

20/01/2017
Зачепилівський р-н
Подаруй бібліотеці книгу

Акція в Зачепилівській ЦБС

Вже стало доброю традицією проведення акції «Подаруй бібліотеці книгу» в стінах Зачепилівської РЦБС. Не став винятком і минулий, 2016 рік.

 

20/01/2017
Кегичівський р-н
Соборність України – соборність нашої свідомості

Бесіда у Кегичівській ЦРБ

20 січня 2017 року в читальному залі Кегичівської центральної районної бібліотеки було проведено бесіду «Соборність України – соборність нашої свідомості» та представлено книжкову виставку з аналогічною назвою, адже 22 січня відзначається День Соборності України.

 

20/01/2017
Кегичівський р-н
Воз’єднались в ті далекі роки наші предки на віки

Історико-патріотична година в Слобожанській міській бібліотеці

20 січня 2017 року в Слобожанській міській бібліотеці-філії завідуюча Дичка Людмила спільно з директором краєзнавчого музею смт. Слобожанське Абдиєвою Валентиною провели історико-патріотичну годину «Воз’єднались в ті далекі роки наші предки на віки».

 

20/01/2017
Лозівський р-н
Соборність України – соборність наших душ

Панорама фактів в Лозівській ЦРБ

20 січня 2017 року Лозівська центральна районна бібліотека запросила старшокласників ЛНВК № 10 «ЗНЗ – ДНЗ» на панораму фактів «Соборність України – соборність наших душ», присвячену Дню Соборності України.

 

20/01/2017
Краснокутський р-н
Возз’єдналась Україна від Дніпра до Збруча

Екскурс в минуле (Краснокутська ЦБС)

20 січня 2017 року бібліотекарем читального залу Краснокутської ЦРБ Китченко Євгенією Анатоліївною для учнів 9-11 класів Краснокутської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів проведено екскурс в минуле «Возз’єдналась Україна від Дніпра до Збруча» (до Дня Соборності України).

 

20/01/2017
Кегичівський р-н
У єдності сила

Година державності у Кегичівській ЦДБ

20 січня 2017 року на базі Кегичівської центральної дитячої бібліотеки до Дня Соборності України було проведено годину державності під назвою «У єдності сила», на яку було запрошено 9 і 10 класи Кегичівського ліцею.

 

20/01/2017
м. Первомайський
Вечір поезії в Первомайській центральній бібліотеці

Вже стало традицією проводити вечори поезії в Первомайській центральній бібліотеці спільно з членами молодіжної організації міста.
20 січня 2017 року пройшов черговий такий вечір поезії ''Pro бел'' від літературного клубу ''Тепло'' - молодіжної громадської організації BrainUP.

 

20/01/2017
Зачепилівський р-н
Від історичної злуки до омріяної згоди

Заходи до Дня Соборності (Зачепилівська ЦБС)

22 січня – День Соборності України. Це свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно - Української Народної Республіки. До цієї дати працівники Зачепилівської районної бібліотечної системи організували і провели цикл патріотичних заходів «Від історичної злуки до омріяної згоди».

 

20/01/2017
Дергачівський р-н
Соборність – це єдність і злагода

Бесіда до Дня Соборності (Дергачівська ЦБС)

Протягом віків український народ мріяв про соборність своїх земель. Про це 20 січня 2017 року розповідалося у Пересічанській бібліотеці-філії №12 під час бесіди «Соборність – це єдність і злагода».

 

20/01/2017
Дергачівський р-н
Це наше - і це твоє

Інформаційна година (Дергачівська ЦБС)

Токарівською бібліотекою-філією було проведено інформаційну годину «Це наше - і це твоє» з учнями молодших класів Токарівського НВК.

 

19/01/2017
Великобурлуцький р-н
Сила Соборної нації

Історико-патріотична година у Великобурлуцькій ЦРБ

22 січня виповнюється 98 років відтоді, як на Софіївській площі в Києві було проголошено про об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину державу. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом – Днем Соборності.
З нагоди цієї доленосної події 19 січня 2017 року у читальному залі КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» було проведено історико-патріотичну годину «Сила Соборної нації».

 

19/01/2017
Близнюківський р-н
Незламний дух Соборності і Злуки

Година спілкування (Близнюківська ЦБС)

19 січня 2017 року до дня Соборності України бібліотечні працівники Близнюківської центральної районної бібліотеки Світлана Орищенко та Олександра Бакай провели годину спілкування «Незламний дух Соборності і Злуки» з учнями 9-А класу Близнюківської ЗОШ І- ІІІ ст. (класний керівник Олена Балакарєва).

 

19/01/2017
Вовчанський р-н
І обнялися береги одного вічного народу

Урок пам?яті в Вовчанській юнацькій бібліотеці

19 січня 2017 року працівники юнацької бібліотеки-філії провели урок пам?яті «І обнялися береги одного вічного народу», присвячений дню Соборності України.

 

19/01/2017
Красноградський р-н
Різдвяні пригоди у Красноградській ЦРБ


19 січня 2017 року фойє Красноградської районної біблітеки перетворилося на казковий театралізований майданчик, де головні герої – читачі бібліотеки для дітей – потрапили у чарівні різдвяні пригоди.

 

18/01/2017
Краснокутський р-н
Соборна мати Україна

Відеоподорож у Краснокутській ЦДБ

18 січня 2017 року завідувачем Краснокутською ЦДБ Павлюк Ольгою Василівною для користувачів учнів 7-Б класу Краснокутської гімназії проведена відеоподорож у минуле «Соборна мати Україна» присвячена Дню Соборності України.

 

18/01/2017
Барвінківський р-н
Алан Мілн – творець Вінні-Пуха

Година цікавих повідомлень (Барвінківська ЦБС)

18 січня 2017 року виповнилося 135 років з дня народження Алана Олександра Мілна – англійського дитячого письменника, драматурга.
В цей день в Нікопольській сільській бібліотеці та Барвінківській центральній районній бібліотеці провели годину цікавих повідомлень «Алан Мілн – творець Вінні-Пуха».

 

18/01/2017
м. Чугуїв
Зачарованное место на верхушке Холма в Лесу

Литературное путешествие (Чугуевская городская ЦБС)

18 января исполнилось 135 лет со дня рождения знаменитого английского детского писателя Алана Александра Милна.
Уже с самого раннего детства у многих детей появляется плюшевый Мишка, который становится их верным другом на долгие годы. А вот сказку о глупом плюшевом медвежонке Винни, чья голова была наполнена опилками, придумал английский писатель Алан Александр Милн, с которым и встретились гости Чугуевской городской библиотеки для детей - ученики 3-А класса ООШ №8.

 

17/01/2017
Вовчанський р-н
Вечір авторської пісні в Вовчанській ЦБ

17 січня 2017 року в Вовчанській центральній районній бібліотеці відбувся творчий вечір авторської пісні місцевого барда Валерія Шахова.

 

17/01/2017
Лозівський р-н
Дружба без кордонів

Країнознавча подорож в Перемозькій сільській бібліотеці

17 січня 2017 року в Перемозькій сільській бібліотеці-філії Лозівської ЦБС пройшла країнознавча подорож «Дружба без кордонів», присвячена року Японії в Україні.

 

16/01/2017
Дворічанський р-н
Історичні джерела української символіки

Книжкова виставка в Дворічанській ЦБ

Поважаймо свій народ, свою землю, яка є найкращою у світі! Любімо Україну, пишаймося її символами! Наш патріотизм, любов до історії, сприяє зціленню наших душ.
25 років тому в січні-лютому Верховна Рада України ухвалила та затвердила Державні символи України.
З нагоди цієї дати в Дворічанській центральній районній бібліотеці обладнано книжкову виставку «Історичні джерела української символіки». Запрошуємо всіх бажаючих переглянути виставку.

 

16/01/2017
Зачепилівський р-н
У моєму серці Україна

Патріотична година у Миколаївській сільській бібліотеці

15 січня 2017 року виповнилося 25 років з того часу, як Верховна Рада ухвалила офіційну музичну редакцію Державного гімну.
З цієї нагоди 16 січня у Миколаївській сільській бібліотеці для учнів 7-8 класів проведено патріотичну годину «У моєму серці Україна».

 

13/01/2017
м. Лозова
Святкове засідання клубу «Родовід» у міській бібліотеці ЛМР

В міській бібліотеці Лозівської міської ради відбулося засідання клубу «Родовід», присвячене різдвяно-новорічній святковості.

 

13/01/2017
м. Чугуїв
Щедрик, коляда і хрещенська вода!

Година народознавства в Чугуївській бібліотеці для юнацтва

13 січня 2017 року в бібліотеці для юнацтва Чугуївської ЦБС для учнів 6-го класу ЗОШ № 4 (кл. керівник Нестеренко Г.С.) пройшла година народознавства "Щедрик, коляда і хрещенська вода" за участі наукового співробітника краєзнавчого відділу КЗ "Художньо-меморіальний музей І.Ю.Репіна" Юрченко Ганни Володимирівни.

 

13/01/2017
м. Куп`янськ
Іде до нас в гості Щедрий добрий вечір

Бібліотечні посиденьки в Куп`янській міській бібліотеці №2

Різдвяні Святки починаються в Сочельник, день перед Різдвом. Ці дні вважалися днями благодійності та співчутливості. Небо і земля славлять Різдво Христове, а людські серця сповнюються добром.
13 січня 2017 року в приміщенні Куп'янської міської бібліотеки №2 відбулися бібліотечні посиденьки «Іде до нас в гості Щедрий добрий вечір». Підготували цей захід бібліотекар Грініна Л. В. і завідувачка Нардід О. М.

 

13/01/2017
Зачепилівський р-н
Семенівські колядки

Cвято різдвяної колядки в Семенівській сільській бібліотеці

13 січня 2017 року в Семенівській сільській бібліотеці відбулося свято різдвяної колядки "Семенівські колядки". Святковий захід став можливим дякуючи підтримці Сомівкого сільського голови Віри Пашенко та інших місцевих меценатів.

 

13/01/2017
Краснокутський р-н
Сійся, родися

Година народознавства (Краснокутська ЦБС)

13 січня 2017 року бібліотекарем Китченківського сільського філіалу Тимченко Тамарою Вікторівною проведено годину народознавства «Сійся, родися» (до Новорічних свят (свято Меланки).

 

12/01/2017
м. Лозова
Літературне свято у міській бібліотеці Лозівської міської ради

Діти ЗОШ №12 відвідали міську бібліотеку ЛМР, де для них влаштували літературне свято з цікавою інформацією, з іграми, з конкурсами щедрівок та колядок.

 

12/01/2017
Близнюківський р-н
Меланкові вечорниці в Близнюківській ЦРБ

12 січня 2017 року, напередодні Щедрого вечора, в Близнюківській центральній районній бібліотеці відбулося засідання жіночого клубу «Берегиня», яке пройшло у формі «Меланкових вечорниць».

 

12/01/2017
Барвінківський р-н
У бабусі на Різдво

Народознавчий альманах в Барвінківській ЦБ

Кожен раз після бою курантів в новорічну ніч люди сподіваються на те, що прийдешній рік принесе більше позитивних подій, ніж минулий. Який символ 2017 року, як він впливатиме на подальше життя? Чого очікувати? Що обіцяє він для сімейних пар, молодих і літніх людей? Якими рисами потрібно володіти, щоб супроводжувала удача? Все це обговорили на народознавчому альманасі «У бабусі на Різдво» з читачами бібліотеки та членами клубу «Золота пора» співробітники Барвінківської ЦБ.

 

11/01/2017
Ізюмський р-н
В гостях у зими чарівниці

Виставка новорічних поробок в Ізюмській ЦРБ

Традиція робити іграшки на ялинку та інші новорічні прикраси своїми руками з’явилася разом із самою ялинкою. Чому б сьогодні не повернутися в ті часи, коли ще не існувало фабрик, які виготовляли новорічні прикраси, коли вся родина збиралася у вітальні — і кожен майстрував, що міг, з різних підручних матеріалів?
Так у працівників Ізюмської центральної районної бібліотеки народилася ідея виставки поробок «В гостях у зими чарівниці», яку вони оформили для своїх читачів.

 

11/01/2017
м. Первомайський
''Година коду'' - і навчання, і розвага!

Акція в Первомайській міській ЦБ

11 січня 2017 року в Первомайській центральній міській бібліотеці відбулася акція «Година коду».
Година коду - захід, який залучає десятки мільйонів учнів у більш як 180 країнах світу. Цікавий інтерактивний онлайн проект, за допомогою якого можна познайомитися в ігровій формі з азами алгоритмізації і програмування, написати свій код і допомогти персонажам виконати завдання. В заході, до якого долучилася бібліотека взяли участь учні 7-11 класів, керівники міста, молодіжні лідери.

 

06/01/2017
м. Лозова
Коляда від Лозівської юнацької бібліотеки

Одним з напрямків роботи Лозівської юнацької бібліотеки є етнографічне просвітництво юного покоління. Дітей тут навчають любити і берегти традиції нашого народу, залучають до цікавих заходів, разом відзначають календарно-обрядові свята.

 

06/01/2017
Дергачівський р-н
Різдвяна вистава у Пересічанській бібліотеці

Щороку 7 січня весь православний світ відзначає одне з найголовніших християнських свят - Різдво Христове. Велике свято Різдва Христового починається напередодні, 6 січня, з Різдвяного Святвечора. Його значення настільки велике, що навіть літочислення ми ведемо саме від моменту появи на небі першої зірки, що знаменує Народження Ісуса Христа.

 

05/01/2017
Краснокутський р-н
Над вертепом зірка ясна весь світ осіяла

Народознавчий екскурс в Краснокутській ЦРБ

5 січня 2017 року бібліотекарем читального залу Краснокутської центральної районної бібліотеки Китченко Євгенією Анатоліївною для відвідувачів відділу соціально-побутової адаптації територіального центру Краснокутської РДА було проведено народознавчий екскурс «Над вертепом зірка ясна весь світ осіяла».

 

05/01/2017
Великобурлуцький р-н
Хай Різдво у вашу хату принесе добра багато

Різдвяна мозаїка у Великобурлуцькій РБД

7 січня особлива духовна радість обіймає кожного з нас, бо цей день – незвичайний. Ми прославляємо одну з найвеличніших подій Священної історії щирим і сповненим радості привітанням: „Христос рождається – славіте Його!”
Тому, не порушуючи традицію святкування Різдва, КЗ «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей» 5 січня 2017 року разом зі своїми користувачами підготувала та провела різдвяну мозаїку «Хай Різдво у вашу хату принесе добра багато».

 

05/01/2017
Лозівський р-н
Рукотворні дива до Святого Різдва

Година коворкінгу у Катеринівській сільській бібліотеці

5 січня 2017 року у Катеринівській сільській бібліотеці-філії пройшла година коворкінгу «Рукотворні дива до Святого Різдва».

 

 

Якщо потрібно, скористайтесь функцією пошуку:

 

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2017   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16