2021202020192018201720162015201420132012201120102009


31/12/2016
Дворічанський р-н
Новорічне свято в селі Миколаївка

Дворічанська ЦБС

Дід Мороз і Снігурка, казкові і літературні персонажі стали учасниками новорічного свята, яке пройшло в селі Миколаївка.

 

30/12/2016
Вовчанський р-н
Звіт Вовчанської центральної бібліотеки перед читачами

30 грудня 2016 року в Вовчанській центральній бібліотеці відбувся звіт бібліотеки перед читачами. До бібліотеки завітали в цей день самі активні читачі: постійні відвідувачі бібліотеки, члени клубів за інтересами, учасники вікторин і конкурсів.

 

29/12/2016
м. Люботин
Новий рік - казкове свято

Виставки в Люботинській ЦБ

Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і яку з нетерпінням чекають люди, різні у своїх етно-національних традиціях і релігійних переконаннях.

 

29/12/2016
Близнюківський р-н
Крокує Новий рік і наближається Різдво

Цикл новорічно-різдвяних заходів в Близнюківській ЦБ

З 20 грудня 2016 року в Близнюківській центральній районній бібліотеці проходить цикл новорічно-різдвяних заходів.

 

27/12/2016
Ізюмський р-н
Новорічно-різдвяна смакота

Виставка-порада в Ізюмській ЦРБ

День за днем, година за годиною наближається Новий Рік, який з нетерпінням очікують як діти, так і дорослі. Це свято завжди асоціюється із домашнім затишком, родинним колом і традиціями.
Щорічно перед кожною господинею напередодні свята постають питання: що приготувати новенького, смачненького та чим здивувати гостей? Аби не гаяти часу в пошуках цікавих рецептів, завітайте в читальну залу Ізюмської центральної районної бібліотеки.

 

26/12/2016
м. Люботин
Разом з книгою в Новий рік

Заходи в Люботинській ЦДБ

День Святого Миколая, Новий рік, Різдво, Щедрий вечір та ще багато інших зимових свят несуть у наші оселі затишок, любов та віру в чудеса. В Люботинській центральній дитячій бібліотеці співробітники підготували до свят ряд заходів.

 

26/12/2016
Дергачівський р-н
Сузір’я кращих читачів

Виставка-бенефіс в Дергачівській ЦБ

Дергачівська центральна бібліотека організувала виставку-бенефіс «Сузір’я кращих читачів». Ця виставка традиційно створюється наприкінці року і має на меті привернути увагу до книги через близькі інтереси користувачів.

 

23/12/2016
м. Первомайський
Веселка ялинкових прикрас в Первомайській ЦБ

Бібліотеки Первомайської міської ЦБС разом зі своїми користувачами приготувались до святкування новорічних та різдвяних свят. Так уже з 20 грудня 2016 року проводиться цикл заходів «Сяйво новорічних свят».

 

22/12/2016
м. Первомайський
Новорічні візерунки

Новорічно-різдвяні святкування в Первомайській міській ЦБС

По всій планеті розпочалося святкування новорічно-різдвяних свят. Бібліотеки Первомайської міської ЦБС також підготувалися до зустрічі Нового року.

 

20/12/2016
Дворічанський р-н
Свято Миколая у Кутьківській сільській бібліотеці

Загадкою про св.Миколая розпочала завідуюча Кутьківською бібліотечною філією Бердник І.М. театралізоване свято за участю Чортика, ангелів і святого Миколая, яке відбулося у Кутьківському Будинку культури.

 

20/12/2016
м. Лозова
Лотерея від Святого Миколая у Лозівській юнацькій бібліотеці

Безперечно, найулюбленішим зимовим святом для дітлахів є день Святого Миколая. Діти з нетерпінням чекають щедрого Миколая, пишуть листи, вивчають вірші, співають пісні, беруть участь у конкурсах і змаганнях. Святий Миколай щороку приходить у кожну хатину і обдаровує кожну дитину. Він любить усіх людей, та найбільше – слухняних та чемних дітей.

 

19/12/2016
Краснокутський р-н
Святий Миколай до нас завітав

Час цікавих повідомлень (Краснокутська ЦРБ)

19 грудня 2016 року бібліотекар читального залу центральної районної бібліотеки Китченко Є.А. провела для учнів 1 – 4 та 8 класів Краснокутської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів час цікавих повідомлень «Святий Миколай до нас завітав».

 

19/12/2016
Лозівський р-н
Тук, тук, тук! Я – Миколай! Привiтаннячко тримай!

Народознавча мозаїка (Лозівська ЦБС)

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших свят української дітвори. Цього дня кожен хлопчик та кожна дівчинка сподіваються на диво. І завідуюча Катеринівської сільської бібліотеки-філії Зозуля О.С. та художній керівник Катеринівського СБК Іончикова Р.В. завжди намагаються додати і свою часточку до святкового настрою дітлахів.
19 грудня вони підготували для юних катеринівців народознавчу мозаїку «Тук, тук, тук! Я – Миколай! Привiтаннячко тримай!».

 

19/12/2016
м. Чугуїв
Кто такой Святитель Николай. Удивительные истории

Чугуевская ЦБС

19 декабря мы празднуем День Святого Николая. Он отмечается в память о реальном человеке, Николае, жившем во второй половине III века и прославившемся своей всепоглощающей добротой ко всем людям. Святой Николай – один из самых почитаемых святых во всем православном мире.
Для учащихся 9-х классов 2-й и 8-й общеобразовательных школ, методисты Чугуевской ЦБС подготовили и провели праздничное мероприятие «Кто такой Святитель Николай. Удивительные истории».

 

19/12/2016
Кегичівський р-н
Святий Миколай, ти до нас завітай

Свято у Кегичівській ЦБС

19 грудня ми святкуємо світле зимове свято – свято Святого Миколая Чудотворця. Його в усі часи шанували люди й зараз шанують за велике милосердя і любов до ближнього.
Цього дня в Красненській сільській бібліотеці спільно з клубом (завідуюча Сочкова Надія Олексіївна) та учнями 3 класу ЗОШ I-III ступенів с. Красне (класний керівник Пензова Тетяна Володимирівна) відбулося свято «Святий Миколай, ти до нас завітай».

 

19/12/2016
Дергачівський р-н
Святий Миколай, до нас у гості завітай

Година спілкування (Дергачівська ЦБС)

19 грудня 2016 року у Великопроходівську сільську бібліотеку-філію №23 завітали учні 1-2 класів Великопроходівського НВК.
Завідувач бібліотеки Пегліванян Олена Миколаївна провела годину спілкування на тему «Святий Миколай, до нас у гості завітай».

 

17/12/2016
Краснокутський р-н
Миколай, Миколай, подарунки роздавай

Літературно-музича композиція (Краснокутська ЦБС)

17 листопада 2016 року бібліотекар Пархомівської сільської бібліотеки №2 Краснокутської ЦБС Лапа В.В. та завідуюча дитячим сектором Редченко Л.П. провели у Пархомівському СБК №2 літературно-музичну композицію «Миколай, Миколай, подарунки роздавай».

 

17/12/2016
Лозівський р-н
День Святого Миколая у Лозівській ЦРБ

17 грудня 2016 року з нагоди Дня Святого Миколая у Лозівській центральній районній бібліотеці було організовано народознавчі посиденьки «По країні з краю в край ходить святий Миколай».

 

17/12/2016
Дергачівський р-н
Сміються, плачуть солов'ї...

Літературний вечір (Дергачівська ЦБС)

17 грудня 2016 року в Малоданилівській бібліотеці-філії № 8 Дергачівської ЦБС відбувся вечір «Життя і творчість Олександра Олеся».

 

16/12/2016
м. Чугуїв
С искренним сердцем из края в край ходит добрый Николай!

Детский праздник (Чугуевская ЦБС)

День Святого Николая – покровителя детей и путешественников, последние годы становится все более популярным в Украине. Детский праздник отмечают в ночь с 18 на 19 декабря. Каждое утро в день 19 декабря, засунув руку под подушку или любопытный носик в сапожок, дети находят разные гостинцы, которые принес Святой Николай.
В честь праздника сотрудники Чугуевской ЦБС А.В.Бармина и Н.В. Ермолаева посетили учеников 4 – В класса (кл. руководитель Финика Т.В.) общеобразовательной школы №1.

 

16/12/2016
м. Чугуїв
Открытка Святому Николаю

Мастер-класс в Чугуевской детской библиотеке

15 декабря 2016 года в Чугуевской детской библиотеке прошел мастер-класс для детей под названием «Открытка Святому Николаю». В «новогоднюю мастерскую» пришли ученики 3-А класса гимназии №5 (классный руководитель – Зверева О.В.).

 

16/12/2016
Лозівський р-н
Миколая святкуємо – радість даруємо

Бібліотечні гостини (Лозівська РДБ)

Майже цілий рік усі ми – дорослі й малята – з нетерпінням очікуємо зимові свята. День 19 грудня – особливий, бо свято Миколая пов’язане з дивами, подарунками, гарним настроєм. Якраз такими і були бібліотечні гостини «Миколая святкуємо – радість даруємо», які пройшли у Лозівській районної бібліотеці для дітей напередодні свята, 16 грудня 2016 року.

 

16/12/2016
м. Лозова
День Святого Миколая

Дитяче свято у бібліотеці

З настанням зимових свят у природі ніби починається щось нове. Пишеться неповторна зимова казка і наші буденні речі перетворюються на чарівні свята.
16 грудня 2016 року учні третього класу Лозівської ЗОШ №12 завітали до міської бібліотеки ЛМР на одне із таких свят – Святого Миколая.

 

16/12/2016
Краснокутський р-н
Миколай мандрує світом

Народознавча година (Краснокутська ЦДБ)

16 грудня 2016 року працівники Центральної бібліотеки для дітей провели для першокласників Краснокутської гімназії народознавчу годину «Миколай мандрує світом».

 

16/12/2016
Близнюківський р-н
Із неба в український край іде зимовий Миколай

Пізнавально-розважальний захід (Близнюківська ЦБС)

16 грудня 2016 року, напередодні одного із найбажанішого і найулюбленішого для дітей свята – дня Святого Миколая, у Близнюківській районній бібліотеці для дітей відбувся пізнавально-розважальний захід «Із неба в український край іде зимовий Миколай».

 

16/12/2016
м. Чугуїв
Новий Рік – наших мрій і надій оберіг

Новорічний вогник до Дня Святого Миколая

16 грудня 2016 року в бібліотеці-філії м-ну "Дружба" Чугуївської ЦБС в теплім і дружнім колі традиційно зібралися учні 10 класу ЗОШ №7 на Новорічний вогник "Новий Рік – наших мрій і надій оберіг", приурочений до найулюбленішого, найочікуванішого свята – Дня Святого Миколая. Дня, який поєднав у собі одне з найголовніших православних свят та свято казки, чуда, звершення бажань.

 

15/12/2016
Лозівський р-н
Чим багата українська хата

Народознавча скарбничка в Лозівській РБД

Нам – сучасним українцям – завжди було цікаво, як жили наші предки, які оселі будували, як вони облаштовували свій побут, як харчувалися, що вдягали.

 

15/12/2016
Сахновщинський р-н
А душа людська пам’ятає вас

Виставка-спомин в Сахновщинській ЦБ

2016 рік оголошено роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.

 

15/12/2016
Лозівський р-н
Наші права – щасливе майбутнє

Правова гра-вікторина (Лозівська ЦБС)

15 грудня 2016 року в Перемозькій сільській бібліотеці-філії пройшла правова гра-вікторина під назвою «Наші права – щасливе майбутнє».

 

14/12/2016
Дворічанський р-н
Тиждень права в Дворічанській ЦРБ

В рамках Тижня права Дворічанська центральна районна бібліотека спільно з Дворічанським офісом Мережі Правового Розвитку, що діє на базі громадської організації «Фонд сільських громад Дворічанщини» провели спільні заходи.

 

14/12/2016
Кегичівський р-н
Пропусти Чорнобиль крізь серце

Година-роздум (Кегичівська ЦБС)

14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. З цієї нагоди працівники Центральної районної бібліотеки провели годину-роздум «Хрещені атомним вогнем» у Кегичівському професійно-технічному училищі № 60 і організували тематичну книжкову виставку.

 

14/12/2016
м. Люботин
Гортаючи Чорнобильський щоденник

До Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС (Люботинська ЦБ)

14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС – людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС.

 

14/12/2016
м. Первомайський
Пам’ятаймо уроки Чорнобиля

Бесіда-вшанування у Первомайській ЦБ

Страшна техногенна катастрофа на Чорнобильській атомній електростанції у 1986 році сколихнула увесь світ. До сьогоднішнього дня чуються відголоски тієї аварії. Від її наслідків продовжує страждати велика кількість людей.
В пам'ять про тих, хто захищав людство від смертельної радіації, хто ціною свого життя, жертвуючи своїм здоров’ям, ліквідували аварію на ЧАЕС, 14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

 

13/12/2016
Дергачівський р-н
Творча зустріч у Вільшанах

Дергачівська ЦБС

Нещодавно у Вільшанській бібліотеці для дорослих відбулася зустріч учасників клубу любителів поезії та поетів-початківців «Пегас» з представниками Пересічанського творчого об’єднання «Літературне мереживо» Лихно М. Г., Білоусом О.Т., Романовою Г.І., Северіною Р.С.

 

12/12/2016
Дергачівський р-н
Солнечный блеск «Севильского цирюльника» Дж. Россини

Музыкально-литературная гостиная(Дергачевская ЦБС)

Музыкально-литературная гостиная «Музыка и слово» Дергачевской центральной библиотеки вновь пригласила читателей на встречу с классической музыкой, а именно с искрометными, солнечными мелодиями выдающегося итальянского композитора Джоаккино Россини. В читальном зале библиотеки представлены интересные и разнообразные материалы, знакомящие любителей книги с жизнью и творчеством оперного мастера, которого Г. Гейне называл «солнцем Италии, расточающим свои звонкие лучи всему миру».

 

09/12/2016
Барвінківський р-н
Музика вальсу

Історичний екскурс в Барвінківській ЦРБ

Історичний екскурс, який відбувся в Барвінківській центральній районній бібліотеці, був особливим. Мова йшла про вальс.

 

09/12/2016
Лозівський р-н
Уроки права – уроки життя

Всеукраїнський тиждень права в Лозівській ЦБС

В бібліотеках Лозівської централізованої бібліотечної системи в рамках «Всеукраїнського тижня права» проведено низку заходів. Зокрема, відвідувачі книгозбірень стали учасниками інформаційно-правових годин, проблемних дискусій, презентацій професії правознавця та правозахисника.

 

09/12/2016
Краснокутський р-н
Новинки законодавства України - 2016

Огляд рубрик періодичних видань(Краснокутська ЦБС)

9 грудня 2016 року бібліотекарем читального залу Китченко Євгенією Анатоліївною для читачів бібліотеки проведено огляд рубрик періодичних видань «Новинки законодавства України - 2016» (до Всеукраїнського тижня права).

 

09/12/2016
Близнюківський р-н
Захист прав учасників АТО в нашій державі

Правова година (Близнюківська ЦБС)

9 грудня 2016 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права в Близнюківській центральній районній бібліотеці заступником начальника відділу «Близнюківське бюро правової допомоги» Людмилою Тищенко спільно з бібліотекою та Близнюківським районним центром зайнятості проведено правову годину на тему: «Захист прав учасників АТО в нашій державі».

 

09/12/2016
Вовчанський р-н
Роль і місце бібліотеки в патріотичному вихованню дітей у сучасному бібліотечному вимірі

Семінар-нарада бібліотечних працівників району(Вовчанська ЦБС)

9 грудня 2016 року в Вовчанській районній бібліотеці відбувся семінар бібліотечних фахівців району і міста під назвою «Роль і місце бібліотеки в патріотичному вихованню дітей у сучасному бібліотечному вимірі».

 

09/12/2016
Шевченківський р-н
Закон один для всіх

Тиждень права в бібліотеках Шевченківської ЦБС

З 5 по 9 грудня 2016 року в бібліотеках Шевченківської ЦБС пройшов тиждень права «Закон один для всіх».

 

09/12/2016
Дворічанський р-н
Я і мої права

Всеукраїнський Тиждень права в Дворічанській ЦБС

Всеукраїнський Тиждень права — цікаво, змістовно — пройшов бібліотеками Дворічанської районної централізованої бібліотечної системи.

 

08/12/2016
м. Первомайський
Є право – значить є надія

Тиждень популяризації правових знань в Первомайській міській ЦБС

5-12 грудня 2016 року в Первомайській міській ЦБС проходить тиждень популяризації правових знань серед населення міста.

 

08/12/2016
м. Люботин
Закон і право для всіх єдині

Тиждень права в Люботинській ЦБС

В місті Люботин з 05 по 09 грудня 2016 року проходить Всеукраїнський тиждень права, в якому взяла участь Люботинська централізована бібліотечна система.

 

08/12/2016
Краснокутський р-н
Право знати свої права

Година права у Любівський сільській бібліотеці

8 грудня 2016 року бібліотекарем Любівського сільського філіалу Кіктенко Ніною Василівною для учнів 5-6 класів Колонтаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено годину права «Право знати свої права».

 

08/12/2016
Краснокутський р-н
Живописець правди

Інформаційне повідомлення(Краснокутська ЦБС)

8 грудня 2016 року бібліотекарем читального залу Краснокутської центральної районної бібліотеки Китченко Євгенією Анатоліївною для відвідувачів відділу адаптації територіального центру Краснокутської РДА було проведено інформаційне повідомлення «Живописець правди» (до 85-ої річниці від дня народження українського письменника Григора Тютюнника).

 

08/12/2016
Краснокутський р-н
Твоє життя, твій вибір

Бесіда за круглим столом (Краснокутська ЦБС)

08 грудня 2016 року бібліотекарями Козіївської сільської бібліотеки Чебаненко Людмилою Миколаївною та Скрипник Оленою Федорівною в читальному залі Козіївської сільської бібліотеці була проведена бесіда за круглим столом «Твоє життя, твій вибір» (до Всеукраїнського тижня права).

 

07/12/2016
Лозівський р-н
Правознавчий світогляд

Турнір в Лозівській ЦРБ

7 грудня 2016 року в Лозівську центральну районну бібліотеку були запрошені учні 9-го класу ЛНВК№10 «ЗНЗ-ДНЗ» на турнір «Правознавчий світогляд», який проходив в рамках Тижня права.

 

07/12/2016
Вовчанський р-н
Мої права – моє життя

Година права у Вовчанській районній бібліотеці

В рамках Всеукраїнського тижня права, 7 грудня 2016 року, в Вовчанській центральній бібліотеці спільно зі спеціалістами територіального центру проведено годину права «Мої права – моє життя».

 

06/12/2016
Кегичівський р-н
Казка в гості завітала

До Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями(Кегичівська ЦБС)

Третього грудня українське суспільство разом із світовим співтовариством відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Для посилення соціальної допомоги таким особливим людям кожного року відбуваються різноманітні благодійні акції, фестивалі, конференції, конкурси. Тож і Кегичівська районна дитяча бібліотека, долучившись до цього дня, провела чудовий захід для таких особливих діток — «Казка в гості завітала».

 

06/12/2016
Дергачівський р-н
Руками створена краса

Виставка дитячої творчості у Малоданилівській бібліотеці

У Малоданилівській бібліотеці-філії проходить виставка дитячої творчості «Руками створена краса», яка дала можливість насолоджуватися експонатами усім відвідувачам бібліотеки та мешканцям селища.

 

06/12/2016
Великобурлуцький р-н
З вірою в любов і милосердя

Виставка-персоналія у Великобурлуцькій ЦРБ

«З вірою в любов і милосердя» – під такою назвою у КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» діє виставка-персоналія, присвячена 85-річчю від дня народження Григора Михайловича Тютюнника – українського письменника, неперевершеного майстра короткого жанру (новели, оповідання), перекладача, дослідника національного характеру в українській літературі 1960–70-х рр.

 

06/12/2016
Дергачівський р-н
Виставка хусток у Ліснянській бібліотеці

На Україні особливим елементом жіночого одягу була хустка. Ходити простоволосою, тобто байдуже «світити» волоссям, для заміжніх жінок вважалося тяжким гріхом і могло викликати неврожай, падіж тварин або якусь іншу біду.

 

06/12/2016
Дергачівський р-н
Незвична виставка у Вільшанській бібліотеці для дорослих

Талантами багатий Дергачівський край, це вкотре доводить Вільшанська бібліотека для дорослих, де відбулася незвична виставка робіт жительки смт Солоницівка, користувача Вільшанської бібліотеки, Червинської Тамари.

 

06/12/2016
Кегичівський р-н
За свободу! За державу!

Патріотична година в Кегичівській ЦРБ

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків.
6 грудня 2016 року наш народ відзначає 25-ту річницю Дня Збройних Сил України. І з цієї нагоди працівники Кегичівської ЦРБ провели патріотичну годину «За державу! За свободу!», гостями якої стали учні Кегичівського ПТУ №60.

 

06/12/2016
Шевченківський р-н
Герої живуть поряд із нами

Зустріч з учасниками АТО(Шевченківська ЦБС)

В Шевченківській центральній районній бібліотеці 6 грудня 2016 року пройшла зустріч з воїнами АТО. Працівники ЦРБ — заступник директора по роботі з дітьми Любченко Олена та редактор Гутнік Олена — розповіли учням 9-го класу ліцею Шевченківської районної ради про героїв-земляків, які пішли захищати нашу землю виконуючи свій обов’язок перед Батьківщиною. Серед них і 61 житель нашого району.

 

06/12/2016
Сахновщинський р-н
Маю право на права

Тиждень права (Сахновщинська ЦБС)

Невід'ємною та значимою частиною бібліотечної роботи в КЗ «Сахновщинська централізована бібліотечна система» є правова освіта населення району, яка спрямована на прищеплення поваги до прав та свобод людини; виховання поваги до Конституції, законів України, засвоєння основ державного, трудового, цивільного, сімейного і кримінального права; формування глибокого усвідомлення взаємозв’язку між ідеями свободи, правами людини та її громадською відповідальністю; виховання поваги до прав і свобод інших людей; формування активної протидії випадкам порушення законів.

 

05/12/2016
Ізюмський р-н
Служу народу України

Виставка в Ізюмській ЦРБ

День Збройних сил України був встановлений постановою Верховної Ради України в 1993 році та святкується щороку 6 грудня — в день прийняття в 1991 році Закону України «Про Збройні сили України».

 

05/12/2016
Дворічанський р-н
Ми скажем СНІДу: «Ні!»

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом (Дворічанська ЦБС)

В Дворічанській районній бібліотеці відбулося засідання клубу «Діалог», а також зустріч в Дворічанському ліцеї-інтертнаті у співпраці з районним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді за темою «Ми скажем СНІДу: «Ні!».

 

01/12/2016
Великобурлуцький р-н
Ідея свободи

Тематична полиця (Великобурлуцька ЦБС)

1 грудня 2016 року минає 25 років з дня проведення Всеукраїнського референдуму, на якому український народ переконливою більшістю голосів підтримав Акт проголошення незалежності України і, по суті, легітимізував утвердження України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної та правової держави.

 

01/12/2016
Великобурлуцький р-н
Зупини насильство в твоєму оточенні!

Виставка-заклик(Великобурлуцька ЦБС)

Щорічно, починаючи з 2001 року, в період з 25 листопада по 10 грудня в усіх регіонах України проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка закликає людство до припинення усіх форм насильства.

 

01/12/2016
Дергачівський р-н
Жити у світі, в якому є ВІЛ/СНІД

Усний журнал у Дергачівській ЦДБ

1грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом, головна мета якого звернути увагу суспільства на проблему ВІЛ/СНІД.
У Дергачівській бібліотеці для дітей пройшов усний журнал «Жити у світі, в якому є ВІЛ/СНІД».

 

01/12/2016
Кегичівський р-н
СНІД – це лихо чи провина людства

Інформаційна панорама у Кегичівській ЦДБ

1 грудня 2016 року, до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, у Кегичівській центральній дитячій бібліотеці відбулася інформаційна панорама «СНІД – це лихо чи провина людства» для учнів 10-го класу Кегичівського ліцею, на яку було запрошено лікаря-інфекціоніста центральної лікарні Саргсян Гоар Вачаганівну та вчителя основ безпеки життєдіяльності ліцею Марченко Любов Олексіївну.

 

01/12/2016
Вовчанський р-н
СНІД – шлях у безодню

Урок-застереження у Вовчанській юнацькій бібліотеці

1 грудня — Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Як відомо, СНІД – одна з найважливіших проблем, з якою людство ввійшло у ХХI століття. Мабуть, кожному здається, що СНІД існує дуже далеко і зовсім його не стосується. Проте це не так. Легковажність чи необачність може привести до трагічних наслідків.

 

01/12/2016
Краснокутський р-н
Хто попереджений, той захищений

Година-застереження (Краснокутська ЦБС)

01 грудня 2016 року в Слобідській ЗОШ І-ІІ ступенів для учнів 6-9 класів бібліотекарем Слобідського сільського філіалу Божко Валентиною Іванівною проведена година-застереження «Хто попереджений, той захищений» (до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом).

 

01/12/2016
м. Чугуїв
Зупинимо насильство разом

Кінопоказ(Чугуївська ЦБС)

1 грудня 2016 року фестиваль документального кіно про права людини Doсudays UA, який діє при бібліотеці для юнацтва Чугуївської ЦБС, в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" завітав до дев'ятикласників Чугуївського НВК № 6 (кл.керівник І.В.Крижановська).

 

30/11/2016
Лозівський р-н
Ми українці І це звучить гордо

Презентація книги в Перемозькій сільській бібліотеці

«Ми українці І це звучить гордо» - під такою назвою 30 листопада 2016 року в Перемозькій сільській бібліотеці-філії пройшла презентація книги «Почесні громадяни Харківської області», яку бібліотека щойно отримала.

 

29/11/2016
Краснокутський р-н
Скорботна свічка пам’яті святої

Урок історичної правди (Краснокутська ЦБС)

29 листопада 2016 року бібліотекарем читального залу Краснокутської ЦБ Китченко Євгенією Анатоліївною для учнів 5-6 класів Краснокутської гімназії проведено урок історичної правди «Скорботна свічка пам’яті святої».

 

29/11/2016
Лозівський р-н
Кожен вибирає для себе

Круглий стіл в Орільській міській бібліотеці

Орільська міська бібліотека-філія №2 Лозівської ЦБС запросила учнів Орільських шкіл до круглого столу на тему: «Кожен вибирає для себе».

 

29/11/2016
Сахновщинський р-н
Непідкорені голодом у 1933-му — непереможні нині

Урок-реквієм в Сахновщинській ЦБ

29 листопада 2016 року в Сахновщинській ЗОШ №2 з учнями 6-А класу працівниками Сахновщинської центральної бібліотеки було проведено урок-реквієм «Непідкорені голодом у 1933-му — непереможні нині».

 

29/11/2016
Зачепилівський р-н
Семінар-нарада працівників Зачепилівської ЦБС

29 листопада 2016 року в Зачепилівській центральній районній бібліотеці відбувся семінар-нарада бібліотечних працівників району на якому, окрім бібліотекарів, були присутні заступник голови районної державної адміністрації Л.М.Ружинська, начальник відділу культури і туризму Т.В.Корнєєва та методист Будинку дитячої та юнацької творчості Ю.І.Буланов.

 

28/11/2016
Сахновщинський р-н
Горить свіча. І хліб лежить, і пам'ять полум’ям горить

Цикл заходів в Сахновщинській ЦБС

Цикл заходів «Горить свіча. І хліб лежить, і пам'ять полум’ям горить», присвячений річниці Голодомору 32 – 33 років, пройшов у всіх бібліотеках Сахновщинського району.

 

28/11/2016
Шевченківський р-н
З біллю у душі назад в минуле

Заходи до до Дня пам’яті жертв голодомору(Шевченківська ЦБС)

Кожна людина, як і все свідоме людство, живе у трьох вимірах: учора, сьогодні і завтра. Вчора — це наша історія. Ми не знали її. А вона — бездонна, невичерпна криниця духу, мудрості, перемог і стравждань. Сьогодні з нашої історичної криниці належить вичерпати багато солоної від горя й сліз води. Багато трагедій пережив український народ, але страшнішого лиха, ніж голод 30-х років, історія України не знає.

 

27/11/2016
Дворічанський р-н
Пам’яті свіча горить

До Дня пам'яті жертв Голодомору (Дворічанська ЦБС)

Захід «Пам’яті свіча горить» підготовлений Кутьківською бібліотечною філією до Дня пам'яті жертв Голодомору. До цього дня підготовлено інформаційну годину, обладнано книжкову виставку, зроблено огляд літератури та запалено свічку пам’яті.

 

26/11/2016
Дергачівський р-н
Чорні жнива

До Дня пам’яті жертв Голодомору (Дергачівська ЦБС)

26 листопада – День пам’яті жертв Голодомору, щорічний національний пам’ятний день в Україні. До цього дня Великопроходівською бібліотекою-філією № 23 проведено годину спілкування .

 

26/11/2016
Дергачівський р-н
Добро починається з тебе

Тиждень добра та милосердя в Дворічнокутянській бібліотеці

Добро, милосердя… Ми часто чуємо ці слова і навіть вживаємо їх у мовленні, іноді не відчуваючи всю глибину їх змісту.
Якщо вдуматись, то можна сказати, що вони означають безцінні риси характеру, які допомагають людям жити, творити, роблять життя гарним та прекрасним.
Щоб розбудити в серцях людей ці почуття, Дворічнокутянська бібліотека-філія №13 Дергачівської ЦБС організувала тиждень добра та милосердя.

 

25/11/2016
Дергачівський р-н
Хліб – всьому голова

До Дня вшанування пам'яті жертв голодомору (Дергачівська ЦБС)

Хліб... Звичне і в той же час чудове слово! Хліб – символ життя, здоров’я, благополуччя, багатства. Сьогодні хліб на столі в кожній оселі – звичне явище. Але так було не завжди і не в усіх. В тяжкі час людства хліб мали не всі, що спричиняло таку тяжку катастрофу людства як голод.

 

25/11/2016
Лозівський р-н
Трагедія не знищеної долі

Історичний віраж в Краснопавлівській міській бібліотеці

25 листопада 2016 року в Краснопавлівській міській бібліотеці-філії №2 Лозівської ЦБС пройшов історичний віраж "Трагедія не знищеної долі", присвячений Дню пам’яті жертв голодомору 1932 -33 років.

 

25/11/2016
м. Первомайський
Біль душі людської

До Дня пам’яті жертв голодомору (Первомайська міська ЦБС)

Мало знайдеться в історії не тільки України, а й світу, таких жахливих трагедій, як голодомор 1932-1933 років. Багатовікова історія українського народу мала не одну трагічну сторінку, але голодомор цих років став найчорнішою сторінкою історії нашої держави. Тільки протягом 1932-1933 років загинула третя частина сільського населення України. Минають роки та десятиліття. А пам’ять про заморених, житиме вічно.

 

25/11/2016
Зачепилівський р-н
Біль і трагедія українського народу

До Дня пам'яті жертв Голодомору (Зачепилівська ЦБС)

Бібліотеки Зачепилівської районної бібліотечної системи постійно беруть активну участь в акціях вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.

 

25/11/2016
Вовчанський р-н
Смертю смерть подолали

Година скорботи в Вовчанській районній бібліотеці

25 листопада 2016 року в Вовчанській центральній бібліотеці до Дня пам'яті жертв Голодоморів проведено годину скорботи «Смертю смерть подолали».

 

25/11/2016
Кегичівський р-н
Голодний рік. Жорстокий світе

Година-реквієм у Кегичівській ЦДБ

З метою гідного вшанування закатованих українців під час страшного голоду 1932-1933 років та донесення до учнівської молоді об’єктивної інформації про трагічні події української історії, у Кегичівській центральній дитячій бібліотеці 25 листопада 2016 року відбулася година-реквієм «Голодний рік. Жорстокий світе».

 

25/11/2016
Дергачівський р-н
Забуттю не підлягає

Вечір пам’яті жертв Голодомору у Дергачівській ЦДБ

У кожного народу є свої темні сторінки історії - війни, революції та інші події, ставлення до яких часом буває неоднозначним і може змінюватися залежно від епохи та ідеології. Саме до таких явищ належить Голодомор 1932-1933 років в Україні.

 

25/11/2016
Сахновщинський р-н
Приваблива сільська бібліотека: сучасні технології популяризації знань, читання та інформації

День професійного спілкування (Сахновщинська ЦБС)

25 листопада 2016 року в КЗ «Сахновщинська ЦБС» був проведений день професійного спілкування «Приваблива сільська бібліотека: сучасні технології популяризації знань, читання та інформації».

 

25/11/2016
м. Чугуїв
Страдания от кибермании

Круглый стол(Чугуевская ЦБС)

26 ноября отмечается Всемирный день информации.
25 ноября 2016 года состоялся круглый стол «Страдания от кибермании» с учащимися 8-А класса ЗОШ № 1 и сотрудниками центральной библиотеки Чугуевской ЦБС, посвященный проблеме компьютерной зависимости.

 

25/11/2016
м. Чугуїв
Голодомор. Геноцид України

Година пам'яті (Чугуївська ЦБС)

25 листопада 2016 року в бібліотеці для юнацтва Чугуївської ЦБС для учнів 6-го класу ЗОШ №4 (кл. керівник Нестеренко Г.С.), пройшла година пам'яті "Голодомор. Геноцид України" за участі наукового співробітника краєзнавчого відділу КЗ "Художньо-меморіальний музей І.Ю.Репіна" Юрченко Ганни Володимирівни.

 

24/11/2016
Ізюмський р-н
Скорботна свічка пам’яті

Виставка-реквієм в Ізюмській ЦРБ

З 23 по 28 листопада 2016 року в читальній залі Ізюмської центральної районної бібліотеки для користувачів експонується книжкова виставка-реквієм «Скорботна свічка пам’яті».

 

24/11/2016
м. Куп`янськ
Забуттю не підлягає

Відкритий перегляд літератури в Куп’янській міській бібліотеці №1

В Куп’янській міській бібліотеці №1 оформлений відкритий перегляд літератури «Забуттю не підлягає» до Дня пам’яті жертв голодомору.

 

23/11/2016
Вовчанський р-н
Проти насильства над жінками

Засідання гендерно-ресурсного центру в Вовчанській ЦРБ

23 листопада 2016 року в Вовчанській районній бібліотеці бібліотекарі спільно з працівниками територіального центру провели засідання гендерно-ресурсного центру «Гендер і Україна».

 

23/11/2016
Нововодолазький р-н
Голодомор – наша печаль і скорбота

Книжкова виставка в Нововодолазькій ЦРБ

До Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій в читальному залі Нововодолазької ЦРБ презентовано книжкову виставку «Голодомор – наша печаль і скорбота».

 

23/11/2016
Нововодолазький р-н
Хліб усьому голова

Тематичний вечір в Охоченській сільській бібліотеці

«Хліб — всьому голова» — всім відоме українське прислів'я. В ньому закладена вікова мудрість українського народу, який протягом усього розвитку приділяв хлібу велику увагу. Якщо буде хліб, буде мир, буде щасливе здорове життя народу нашої країни. З давніх-давен у житті українців було і залишається на першому місці виховання з раннього дитинства дбайливого ставлення до хліба.

 

22/11/2016
Сахновщинський р-н
Нові часи - нові герої

Година-реквієм в Сахновщинській ЦБ

22 листопада 2016 року працівники Сахновщинської центральної бібліотеки провели годину-реквієм «Нові часи-нові герої» з учнями 9-го класу Сахновщинської ЗОШ № 2.

 

21/11/2016
Зачепилівський р-н
Події, що змінили долю України

Патріотична бесіда в Миколаївській бібліотеці

21 листопада 2016 року бібліотекарем Миколаївської бібліотеки-філії Чуб Н.Г. у Миколаївській ЗОШ з учнями 7-го класу проведено бесіду патріотичного спрямування «Події, що змінили долю України» (до Дня гідності та свободи).

 

21/11/2016
м. Первомайський
За України волю стояв Майдан

Прес-виставка в Первомайській міській ЦБ

21 листопада в Україні відзначається третя річниця початку подій на Майдані.
Відзначаючи цей день, в центральній бібліотеці міста Первомайський оформлена та діє прес-виставка під назвою «За України волю стояв Майдан».

 

21/11/2016
Кегичівський р-н
Герої не вмирають!

Захід до День Гідності і Свободи(Кегичівська ЦБС)

За останні 3 роки серед державних дат, які ми святкуємо щорічно, з’явилися ще декілька, про які також варто пам’ятати. Однією з них є День Гідності і Свободи. 21 листопада 2016 року у Кегичівській центральній районній бібліотеці з цієї нагоди відбувся захід.

 

21/11/2016
Зачепилівський р-н
Революція Гідності: підсумки та перспективи

Круглий стіл в Зачепилівській ЦРБ

21 листопада 2016 року в Зачепилівській центральній районній бібліотеці відбувся круглий стіл на тему «Революція Гідності: підсумки та перспективи».

 

21/11/2016
Дергачівський р-н
Студентськи роки – часточка нашого життя

Бібліотечний журфікс в Дергачівській ЦБ

Нещодавно Дергачівська центральна книгозбірня провела бібліотечний журфікс для учнів 11-А класу Дергачівської гімназії №3 (кл.керівник Кантемир Л.М.) «Студентськи роки – часточка нашого життя».

 

21/11/2016
Краснокутський р-н
Рік, який змінив долю України

Година мужності в Пархомівській сільській бібліотеці

21 листопада 2016 року бібліотекарем Пархомівської сільської бібліотеки №1 Бойко Вірою Петрівною для учнів 5-11 класів Пархомівської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено годину мужності «Рік, який змінив долю України» (до Дня Гідності і Свободи).

 

20/11/2016
м. Лозова
Цікава астрологія

Зустріч членів клубу «Родовід» в Лозівській міській бібліотеці

«Пропонуємо ознайомитись! Астрологія для Вас!» — такими словами розпочалася зустріч в Лозівській міській бібліотеці ЛМР з членами клубу «Родовід».

 

20/11/2016
Шевченківський р-н
Це повинні знати всі діти

Тиждень безпеки дорожнього руху в Шевченківська РДБ

Нещодавно в Шевченківській районній бібліотеці для дітей, в рамках “Тижня безпеки дорожнього руху”, який проходив з 14 по 20 листопада 2016 року, були проведені заходи, присвячені безпеці на дорозі.

 

18/11/2016
Шевченківський р-н
Стоп насиллю

До Дня захисту від сексуального насильства та сексуальної експлуатації(Шевченківська ЦБС)

Сексуальне насильство, експлуатація та сексуальне розбещення дітей набули тривожних розмірів на національному та міжнародному рівнях, зокрема, зважаючи на зростаюче використання як дітьми, так і злочинцями інформаційних та комунікаційних технологій, попередження та боротьба з цим явищем вимагає міжнародної співпраці.
Рада Європи ініціювала запровадження 18 листопада Дня захисту від сексуального насильства та сексуальної експлуатації.

 

18/11/2016
Ізюмський р-н
День, який змінив долю України

Патріотична година в Ізюмській ЦРБ

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, в який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років.
В Ізюмській патріотична година центральній районній бібліотеці пройшла патріотична година «День, який змінив долю України», присвячена цій даті. На захід були запрошені учнівська молодь та ізюмська поетеса Тетяна Гребенюк.

 

18/11/2016
Краснокутський р-н
Майдан - це стан душі і поклик серця

Година мужності в Краснокутській ЦРБ

18 листопада 2016 року бібліотекарем читального залу Краснокутської ЦРБ Китченко Євгенією Анатоліївною для учнів 8-10 класів Краснокутської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено годину мужності «Майдан - це стан душі і поклик серця» (до Дня Гідності і Свободи).

 

17/11/2016
Зачепилівський р-н
Навчіть дитину захищатись

Круглий стіл в Зачепилівській ЦРБ

17 листопада 2016 року в Зачепилівській центральній районній бібліотеці проведено круглий стіл на тему «Навчіть дитину захищатися» до Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.

 

17/11/2016
Лозівський р-н
Єгипет – дитя тисячоліть

Історико-мистецький екскурс в Лозівській РБД

17 листопада 2016 року члени клубу за інтересами Лозівської районної бібліотеки для дітей «Книжкові посиденьки» відправилися в історико-мистецький екскурс в минуле «Єгипет – дитя тисячоліть».

 

17/11/2016
Краснокутський р-н
Майдан – це стан душі і поклик серця

Урок мужності в Мурафській сільській бібліотеці

17 листопада 2016 року бібліотекарем Мурафської сільської бібліотеки Дрижаног Ларисою Петрівною проведено урок мужності «Майдан – це стан душі і поклик серця» (до Дня Гідності і Свободи України).

 

17/11/2016
м. Чугуїв
Вандализм и жестокое обращение с животными

Заседание клуба «Молодежь и закон» (Чугуевская ЦБС)

17 ноября 2016 года сотрудниками Чугуевской библиотечной системы в актовом зале музыкальной школы было проведено очередное заседание клуба «Молодежь и закон», где обсуждались невыдуманные истории, о которых невозможно молчать. Тема мероприятия была «кричащей» и звучала так: «Вандализм и жестокое обращение с животными».

 

16/11/2016
м. Чугуїв
Наскільки я толерантна людина

Беседа в Чугуевской ЦБ

16 ноября 2016 года сотрудники центральной библиотеки Чугуевской ЦБС провели для детей 3-А класса ООШ №1 беседу в форме игры «Наскільки я толерантна людина», посвященную Международному дню толерантности.

 

16/11/2016
м. Чугуїв
Толерантність врятує світ

Година толерантності (Чугуївська міська ЦБС)

До Міжнародного дня толерантності, який відзначався 16 листопада, бібліотека для юнацтва Чугуївської ЦБС провела в бібліотеці НВК №6 годину толерантності «Толерантність врятує світ» для учнів 7- Б класу (кл. керівник Шоміна М.В).

 

16/11/2016
Лозівський р-н
Планета Толерантність

Година спілкування в Лозівській ЦРБ

16 листопада 2016 року в читальному залі Лозівської центральної районної бібліотеки відбулася година спілкування «Планета Толерантність».

 

16/11/2016
Лозівський р-н
Прекрасні прояви душі

Календар добрих свят у Катеринівській сільській бібліотеці

16 листопада 2016 року, у Міжнародний день толерантності, у Катеринівській сільській бібліотеці-філії Лозівської ЦБС було проведено слайд-календар добрих свят «Прекрасні прояви душі».

 

15/11/2016
Дергачівський р-н
Родичі гарбузові

Літературно-музичне свято (Дергачівська ЦБС)

У Вільшанській дитячій бібліотеці для учнів 1-2 класів Вільшанської школи відбулося літературно-музичне свято «Родичі гарбузові».

 

14/11/2016
м. Лозова
Толерантна Україна – шлях до Європи

Тиждень толерантності в Лозівській юнацькій бібліотеці

Щороку 16 листопада світова спільнота відзначає Міжнародний день толерантності, підтримуючи право кожної людини на індивідуальність і дотримання своїх переконань, наголошуючи, що толерантність – це аж ніяк не поступливість, поблажливість, потурання чи терпиме ставлення до соціально неприйнятного, – це передусім, активна життєва позиція, що формується на основі визнання універсальних прав та основних свобод людини.

 

14/11/2016
Дергачівський р-н
Читай, як я — читай краще мене

Бенефіс читача в Малоданилівській бібліотеці

Захопити дитину читанням — завдання не просте. Масова робота — один з шляхів Малоданилівської бібліотеки-філії для досягнення цієї мети. Бібліотекою проведено бенефіс читача «Читай, як я — читай краще мене».

 

14/11/2016
Дворічанський р-н
Ні – насильству!

Виставка-порада в Дворічанській ЦРБ

18 листопада за ініціативою Ради Європи відзначається день захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації.
В Дворічанській центральній районній бібліотеці було підібрано художню літературу та літературу з психології, в якій висвітлюється тема сексуального насилля над дітьми. Виставка-порада «Ні – насильству!» діє з 14 листопада 2016 року.

 

11/11/2016
Лозівський р-н
Робота з дитячим читачем: сходинки до майстерності

Заняття школи бібліотекаря-початківця (Лозівська ЦБС)

В методичній діяльності Лозівської централізованої бібліотечної системи використовуються як нові, так і традиційні форми навчання, які спрямовані на те, щоб бібліотекарі філій отримали нові знання, познайомилися з досвідом колег, навчились вирішувати проблемі питання.
11 листопада 2016 року на базі Катеринівської сільської бібліотеки-філії було проведено заняття школи бібліотекаря-початківця на тему «Робота з дитячим читачем: сходинки до майстерності».

 

11/11/2016
м. Чугуїв
Прекрасный мир животных и птиц Евгения Чарушина

К 115-летию со дня рождения (Чугуевская городская ЦБС)

11 ноября 2016 года исполняется 115 лет со дня рождения Евгения Ивановича Чарушина – настоящего мастера детской книги о животных. Сотрудники Чугуевской ЦДБ посвятили мероприятие творчеству этого замечательного писателя и художника.

 

11/11/2016
Дергачівський р-н
Осіннє свято поезії в Солоницівській бібліотеці

В Солоницівській бібліотеці-філії №10 Дергачівської ЦБС 11 листопада 2016 року пройшло засідання клубу за інтересами «Пізнайко». Тема засідання — «Осіннє свято поезії».

 

11/11/2016
Лозівський р-н
Одним стихам вовек не потускнеть

Засідання літературно художнього клубу «Гармонія» (Лозівська ЦБС)

11 листопада 2016 року в Лозівській центральній районній бібліотеці відбулося чергове засідання літературно художнього клубу «Гармонія». Зустріч була присвячена відомому в Україні та за її межами харківському поету Борису Чичибабіну.

 

10/11/2016
Барвінківський р-н
Основи планування на 2017 рік та вимоги до звітності бібліотек району за 2016 рік

Семінар для бібліотечних працівників Барвінківської ЦБС

В Барвінківській центральній районній бібліотеці відбулося семінарське заняття для бібліотечних працівників району на тему «Основи планування на 2017 рік та вимоги до звітності бібліотек району за 2016 рік».

 

09/11/2016
м. Куп`янськ
Я – українець, я за єдину державну мову

Книжкова виставка в Куп’янській міській бібліотеці №1

В Куп’янській міській бібліотеці №1 відкрита книжкова виставка «Я – українець, я за єдину державну мову» до Дня української писемності та мови.
Найбільше й найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давне життя, і свої сподівання, розум, досвід, почування. (с) П.Мирний

 

09/11/2016
Дергачівський р-н
Фототворчество Сергея Голуба

Заседания литературной гостиной (Дергачевская ЦБС)

«Фототворчество Сергея Голуба» — тема очередного заседания литературной гостиной, которое состоялось в Малоданиловскй библиотеке-филиале №8 в конце октября.
Поселок Малая Даниловка богат своими талантливыми и творческими людьми. Кроме писателей, поэтов, художников, музыкантов, известных ученых в поселке живут еще и профессиональные фотохудожники, среди которых и Сергей Викторович Голуб.

 

09/11/2016
Краснокутський р-н
О слово рідне, мова рідна…

Інформаційне повідомлення(Краснокутська ЦБС)

09 листопада 2016 року бібліотекарем читального залу Краснокутської ЦРБ Китченко Євгенією Анатоліївною для учнів 9-А класу Краснокутської гімназії проведено інформаційне повідомлення «О слово рідне, мова рідна…» (до Дня української писемності та мови).

 

09/11/2016
Дергачівський р-н
До мови доторкніться серцем

Засідання літературного клубу «Пегас» у Вільшанський бібліотеці для дорослих

У Вільшанський бібліотеці для дорослих відбулося засідання літературного клубу «Пегас», присвячене Дню української писемності та мови, перемозі Оксани Супруненко в регіональному фестивалі-конкурсі вокального мистецтва «Душі криниця» та презентації поетичного путівника Дергачівщини «Шукаю слово скарбом таємничим», складеного Дергачівською центральною районною бібліотекою.

 

09/11/2016
Краснокутський р-н
У дзеркалі слова

Літературна гра в Краснокутській ЦДБ

9 листопада 2016 року бібліотекарем Краснокутської центральної дитячої бібліотеки Жижирій Інною Олександрівною та завідувачем ЦДБ Павлюк Ольгою Василівною для користувачів учнів 8-А класу Краснокутської гімназії проведена літературна гра «У дзеркалі слова», присвячена Дню української писемності та мови.

 

09/11/2016
Вовчанський р-н
Байдужість - шлях до злочину

Урок правового виховання в Вовчанській юнацькій бібліотеці

9 листопада 2016 року в Вовчанській юнацькій бібліотеці-філії №1 бібліотекарі спільно з працівниками центру соціальних служб для сім?ї, дітей та молоді провели урок правового виховання з читачами.
Для проведення цього заходу були запрошені студенти 1-го курсу Вовчанського медичного коледжу.

 

09/11/2016
Дергачівський р-н
Свято мови в Малоданилівській сільській бібліотеці

9 листопада відзначається День української писемності та мови. До Малоданилівської книгозбірні завітали учні 8-го А класу на свято мови разом з класним керівником Серенко В.М. та завідуючою шкільною бібліотекою Базир Л.О.

 

09/11/2016
Дергачівський р-н
Рідна мова калинова

Свято до Дня української писемності та мови (Дергачівська ЦБС)

Щороку 9 листопада вся українська громада відзначає велике духовне свято – День української писемності та мови. До цього свята готувалися і учні Пересічанського НВК. У Пересічанській селищній бібліотеці було проведено захід «Рідна мова калинова».

 

09/11/2016
Кегичівський р-н
Від рідного слова ти сил набирайся, ніколи й ніде ти його не цурайся

Поетичний лабіринт в Кегичівській ЦДБ

Українська мова є національною мовою українського народу і бере свій початок із глибини віків. Кожна справжня людина вивчає і шанує рідну мову – дорогоцінний скарб, духовну спадщину, передану нам попередніми поколіннями.
Саме тому, 9 листопада 2016 року, в День української писемності та мови, в Кегичівській центральній дитячій бібліотеці відбувся поетичний лабіринт «Від рідного слова ти сил набирайся, ніколи й ніде ти його не цурайся», на який завітали учні 6-го класу Кегичівського ліцею.

 

08/11/2016
Лозівський р-н
Рідна мова – культури нашої основа

Година мовної ерудиції в Лозівській РБД

8 листопада 2016 року в Лозівській районній бібліотеці для дітей відбулася година мовної ерудиції «Рідна мова – культури нашої основа», присвячена Дню української писемності та мови, яку провела провідний бібліотекар Л.І.Кошарна.

 

08/11/2016
Зачепилівський р-н
Осінній дивограй

Літературно-музичний вечір у Зачепилівській ЦРБ

Ось і завітала щедра осінь, яка повноцінно панує уже третій місяць. З давніх давен люди відмічали свято осені, свято зібраного урожаю. Тож 8 листопада 2016 року у Зачепилівській центральній районній бібліотеці пройшов літературно-музичний вечір «Осінній диво грай».

 

08/11/2016
Ізюмський р-н
Мова рідна – слово рідне

Книжкова експозиція в Ізюмській ЦРБ

Починаючи з 1997 року, в Україні 9 листопада, до дня вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця, відзначається День української писемності та мови.
До цієї дати в Ізюмській центральній районній бібліотеці оформлено книжкову експозицію «Мова рідна – слово рідне».

 

08/11/2016
м. Куп`янськ
Нашу душу гріє мова – українська, барвінкова

Літературна година в Куп`янській міській бібліотеці №2

Любити, шанувати і плекати рідну мову – святий обов`язок кожного українця. З 1997 року, в рік тисячоліття писемності в Київській Русі, 9 листопада, в день смерті Преподобного Нестора-Літописця, в Незалежній Україні відзначається чудове свято – День української писемності і мови.
8 листопада 2016 року в приміщенні Куп`янської міської бібліотеки № 2, до Дня української писемності та мови, для учнів середнього шкільного віку відбулася літературна година «Нашу душу гріє мова – українська, барвінкова».

 

08/11/2016
Вовчанський р-н
Олесь Досвітній. Життя і творчість

Літературний екскурс в Вовчанській ЦРБ

Серед персоналій бурхливого життя 20-30р.р. ХХ століття чимало є ще таких, чия творчість досі лишається недослідженою, чи то за браком часу, чи уваги. Саме сюди можна віднести Олеся Досвітнього. Цього року відзначається 125-річчя від дня народження Олеся Досвітнього. Це не просто дата біографії письменника, це ціла драматична доба в історії української літератури. У ній Олесь Досвітній був однією з першорядних постатей.

 

07/11/2016
Лозівський р-н
Веселкова наша мова

Інтелект-вікторина в Лозівській ЦРБ

7 листопада 2016 року в Лозівській центральній районній бібліотеці завідуюча відділом обслуговування Мудрак Н.В. зібрала членів клубу за інтересами «Епіцентр» на інтелект-вікторину «Веселкова наша мова», яку присвятили Дню української писемності і мови.

 

05/11/2016
м. Первомайський
Вечір поезії та живої музики в Первомайській центральній бібліотеці

5 листопада 2016 року в читальній залі Первомайської центральної міської бібліотеки відбувся поетичний вечір. Прочитати свої вірші і поезію улюблених авторів зібралися юнаки та дівчата.

 

04/11/2016
Барвінківський р-н
Звідки ви, рум’яні пиріжки?

Свято пиріжків в Барвінківській ЦРБ

В остання роки спостерігається значне підвищення інтересу українців до своїх першовитоків, своєї історії, культури. Сьогодні, як і у всі часи, важливе місце в житті народу займають традиції, вірування та національні страви.
З давніх давен і наші предки готувалися до великих народних свят з великою повагою та старанністю. Жодне свято не обходилося без пирогів та пиріжків. І для членів клубу «Золота пора» Барвінківської центральної районної бібліотеки підготували свято пиріжків під назвою «Печений та смажений – дуже поважний».

 

04/11/2016
Краснокутський р-н
Професії від А до Я

Огляд літератури в Краснокутській ЦРБ

4 листопада 2016 року, бібліотекарем читального залу Краснокутської ЦРБ для учнів 10-х класів Краснокутської гімназії було проведено бібліографічний огляд літератури «Професії від А до Я».

 

04/11/2016
Зачепилівський р-н
Національно-патріотичне виховання молодого покоління в сільських бібліотеках

Виїзний семінар бібліотечних працівників(Зачепилівська ЦБС)

4 листопада 2016 року на базі Семенівської сільської бібліотеки (відповідно до плану роботи Комунального закладу «Зачепилівська районна централізована бібліотечна система») останній раз в цьому році проведено виїзний семінар бібліотечних працівників на тему «Національно-патріотичне виховання молодого покоління в сільських бібліотеках».

 

03/11/2016
Краснокутський р-н
Перші книги

Бібліотечний урок (Краснокутська ЦБС)

3 листопада 2016 року бібліотекарем центральної дитячої бібліотеки Жижирій Інною Олександрівною та завідувачем ЦДБ Павлюк Ольгою Василівною для користувачів учнів 2-А класу Краснокутської гімназії проведений бібліотечний урок «Перші книги».

 

02/11/2016
Краснокутський р-н
Права дітей

Інформаційна бесіда в Краснокутській ЦРБ

02 листопада 2016 року бібліотекарем читального залу Краснокутської ЦРБ Китченко Євгенією Анатоліївною для учнів 8-10 класів Краснокутської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів було проведено інформаційну бесіду «Права дітей».

 

02/11/2016
Лозівський р-н
Книга – рук людських творіння

День читацьких задоволень в в Лозівській ЦРБ

2 листопада 2016 року в Лозівську центральну районну бібліотеку на день читацьких задоволень «Книга – рук людських творіння» завітали учні 8-го А класу ЛНВК №10 «ЗНЗ – ДНЗ».

 

02/11/2016
Кегичівський р-н
Нарада бібліотечних працівників Кегичівської ЦБС

2 листопада 2016 року в читальному залі Кегичівської центральної районної бібліотеки відбулася чергова нарада для бібліотечних працівників Кегичівської ЦБС.

 

31/10/2016
Дергачівський р-н
Екскурсія до Дубівської бібліотеки-філії

В дні шкільних канікул учні 2-го та 3-го класів (класні керівники - Бондаренко А.М., Тельних В.Г.) Цупівського НВК завітали до Дубівської бібліотеки-філії.

 

31/10/2016
Дергачівський р-н
Веселый Хеллоуин в библиотеке

Выставка в Токаревской библиотеке

Хеллоуин — современный праздник, восходящий к традициям древних кельтов Ирландии и Шотландии, история которого началась на территории современных Великобритании и Северной Ирландии. Хеллоуин отмечается 31 октября, в канун Дня всех святых и традиционно празднуется в англоязычных странах.

 

31/10/2016
Барвінківський р-н
Оригінальні книжкові закладки

Майстер-клас в Барвінківській ЦДБ

Працівники Барвінківської центральної дитячої бібліотеки для учнів 4-5 кл. ЗОШ №1 разом з шкільним бібліотекарем провели майстер-клас з виготовлення незвичайних книжкових закладок.

 

31/10/2016
м. Люботин
Тих років не згасне пам’ять

До Дня звільнення країни від фашистських загарбників (Люботинська ЦБС)

Вся Україна 28 жовтня відзначає День звільнення країни від фашистських загарбників. Це свято стало загальнонаціональним.
У цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, що постраждало від дій фашистських окупантів.
Люботинська ЦБС провела цикл заходів, присвячених Дню звільнення країни від фашистських загарбників.

 

30/10/2016
Дворічанський р-н
Мої роки - моє надбання

Тематичний вечір (Дворічанська ЦБС)

Завідуюча Колодязненською бібліотечною філією Білоус Р.О., разом з ветеранською організацією села та Колодязненською сільською радою, підготували тематичний вечір «Мої роки - моє надбання», з метою вшанування людей праці, які все своє життя присвятили нелегкій праці в усіх галузях сільського господарства, в освіті, медицині і культурі села.

 

28/10/2016
Великобурлуцький р-н
Стоїть у почесній варті пам’ять

До Дня визволення України від фашистських загарбників (Великобурлуцька ЦБС)

З нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників, 28 жовтня 2016 року для користувачів Великобурлуцької районної бібліотеки для дітей проведено годину доблесті «Незгасаючий урок безсмертя» та оформлено книжкову виставку «Тих днів не змовкне слава», на якій представлені документи, що розповідають про події тих буремних днів.

 

28/10/2016
Вовчанський р-н
Шлях до Перемоги

Вечір-реквієм в Вовчанській центральній бібліотеці

Кожного року в кінці жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників.
28 жовтня 2016 року в Вовчанській центральній бібліотеці було проведено вечір-реквієм «Шлях до Перемоги». Для участі в заході були запрошені ветерани праці і війни.

 

28/10/2016
Нововодолазький р-н
Засідання районного методичного об'єднання шкільних бібліотекарів

(Нововодолазька ЦБС)

28 жовтня 2016 року на базі Нововодолазької районної дитячої бібліотеки відбулося засідання районного методичного об'єднання шкільних бібліотекарів на якому було розглянуто теми: «Підвищення якості інформаційного сервісу бібліотек навчального закладу» та «Популяризація дитячого читання засобами бібліотечної роботи».

 

28/10/2016
м. Чугуїв
Пам'ять серця

До Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників(Чугуївська міська ЦБС)

28 жовтня 2016 року, до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників, в Чугуївській міській центральній бібліотеці відбулося засідання клубу ветеранів війни та праці «Затишок».

 

27/10/2016
Ізюмський р-н
Пам'ять про подвиг вічна

Перегляд літератури в Ізюмській ЦРБ

Щорічно 28 жовтня ми відзначаємо День визволення України від фашистських
загарбників. Свято встановлене відповідно до Указу Президента України від 20 жовтня 2009 року "з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні".

 

26/10/2016
м. Первомайський
Бібліотека об’єднує молодь

Проект Первомайської міської ЦБС

26 жовтня 2016 року працівники Первомайської міської централізованої бібліотечної системи провели зустріч з керівниками міста та лідерами молодіжних громадських організацій.

 

25/10/2016
Вовчанський р-н
Чарівна осінь

Cвято осені в Жовтневій сільській бібліотеці

25 жовтня 2016 року, осіннього сонячного дня, до Жовтневої сільської бібліотеки (с.Лиман) завітала малеча на свято осені, яке підготували працівники бібліотек місцевої громади.

 

25/10/2016
Дворічанський р-н
Патріотичне виховання дітей та підлітків. Роль і місце бібліотеки

Семінар для бібліотечних працівників Дворічанської ЦБС

25 жовтня 2016 року на базі Дворічанської дитячої районної бібліотеки відбувся семінар для бібліотечних працівників на тему: «Патріотичне виховання дітей та підлітків. Роль і місце бібліотеки».

 

25/10/2016
Ізюмський р-н
Нагородження переможців ІІ обласного патріотичного форуму “Віват, Україно!”

Ізюмська ЦБС

25 жовтня 2016 року в обласному організаційно-методичному театрально-концертному центрі (малій залі ХНАТОБу) відбувся ІІ обласний патріотичний форум “Віват, Україно!”. На святковій сцені відбулося нагородження найактивніших читачів Харківщини і переможців цьогорічних творчих змагань – всеукраїнських конкурсів «Книгоманія-2016», «Мрії про Україну: дитячий погляд» та міжрегіонального (Харківська, Луганська, Донецька області) дитячого мистецького конкурсу листівок «Дім. Родина. Батьківщина».

 

24/10/2016
Дергачівський р-н
Покажи мені свою бібліотеку

Пізнавально-оглядова екскурсія в Великопроходівській сільській бібліотеці

З метою пошуку активних форм популяризації літератури, вихованню у дітей щоденної потреби в читанні книг в Великопроходівській бібліотеці-філії Дергачівської ЦБС було організовано пізнавально-оглядову екскурсію під назвою «Покажи мені свою бібліотеку».

 

24/10/2016
Дергачівський р-н
А пам'ять серця вічна

Урок пам’яті у Вільшанській сільській бібліотеці

28 жовтня - День визволення України від німецьких загарбників. У Вільшанській сільській бібліотеці пройшов урок пам’яті, присвячений цій даті. Не можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя за мир.
Свідків тих подій дедалі менше і тим цінніші їхні спогади. До Вільшанської бібліотеки на зустріч з учнями 7-х класів запросили Мартинець Ніну Іванівну - доньку Мартинця Івана Миколайовича, визволителя селища Вільшани.

 

24/10/2016
Дворічанський р-н
Жінка-осінь

Вечір для жінок (Дворічанська ЦБС)

Вже стало доброю традицеєю у працівників Вільшанського Будинку культури і Вільшанської бібліотечної філії Дворічанської ЦБС кожного року збирати осінньою порою жінок.

 

24/10/2016
Вовчанський р-н
Свято сімейного читання у Вовчанській дитячій бібліотеці

24 жовтня 2016 року в Вовчанській дитячій бібліотеці працівниками бібліотеки спільно з відділом освіти Вовчанської РДА проведено свято сімейного читання.

 

19/10/2016
м. Чугуїв
Это должен знать каждый!

Профилактические информационные минуты (Чугуевская городская ЦБС)

Почему во всех цивилизованных странах население бросает курить? Курение – главный фактор, который влияет на здоровье населения развитых и развивающихся стран. C табакокурением борются и в Украине. В городе Чугуеве сейчас проходит акция «Чугуев – город свободный от табакокурения».

 

19/10/2016
Ізюмський р-н
Українська книга, бібліотека, читач: погляди на проблеми

Семінар-нарада в в Ізюмській ЦРБ

19 жовтня 2016 року в Ізюмській центральній районній бібліотеці пройшов семінар-нарада бібліотечних працівників ЦРБ та сільських бібліотек району на тему: «Українська книга, бібліотека, читач: погляди на проблеми».

 

19/10/2016
Великобурлуцький р-н
Нам є ким пишатись, на кого рівнятись

Краєзнавча розвідка у Великобурлуцькій РБД

Любов до малої Батьківщини, знання про свій рід, історію і культуру рідного краю – одна з складових виховання громадянина-патріота.
Працівники Великобурлуцької районної бібліотеки для дітей докладають багато зусиль для того, щоб юні користувачі не тільки пасивно сприймали інформацію, але й самі долучалися до вивчення свого краю.

 

18/10/2016
Шевченківський р-н
Ходить гарбуз по городу

Виставка в Шевченківській ЦРБ

Ми живемо серед лона природи. Це вона вкриває і зачаровує нас білою пухнастою ковдрою, а коли зійдуть сніги – радує нас різнокольоровим килимом, який змінюється протягом літа і осені. Осінь… Золота, пишна, щедра, багата. Вона пригощає яблуками, виноградом, грушами, радує гарними плодами овочів, готує землю під новий врожай.

 

17/10/2016
Дергачівський р-н
Музею в Черкаській Лозовій 5 років

(Дергачівська ЦБС)

17 жовтня 2016 року в Черкасько-Лозівському музеї було проведено спільний захід з бібліотекою-філією Дергачівської ЦБС, усіма організаціями «Від минулого до сьогодення», присвячений 5-річчю його заснування.

 

16/10/2016
Краснокутський р-н
Традиції Запорожської Січі

Історичний екскурс (Краснокутська ЦБС)

16 жовтня 2016 року в Пархомівській сільській бібліотеці №1 було проведено історичний екскурс «Традиції Запорожської Січі» (до Дня українського козацтва.)

 

14/10/2016
Кегичівський р-н
Свято мужності й відваги

Година державності в Кегичівській ЦБ

В минулому році, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності держави, Президентом України було видано наказ про святкування Дня захисника України, який щорічно має відзначатися 14 жовтня.
До цього дня в Кегичівській центральній районній бібліотеці було проведено годину державності на честь мужніх доблесних воїнів, які нині героїчно воюють, захищаючи рідну землю і кожного з нас. Їх ніколи не має забути жодне українське серце!

 

14/10/2016
Дергачівський р-н
Нескорена сила козацького роду

Літературно-художній вечір в Солоницівській бібліотеці-філії

Враховуючи історичне значення і заслуги Українського козацтва у ствердженні української державності та суттєвий внесок у сучасний процес державотворення, Указом Президента України в нашій країні установлений День Українського козацтва, який відзначається щорічно 14 жовтня – в день свята Покрови Пречистої Богородиці.

 

14/10/2016
Вовчанський р-н
Козацька слава у серцях у нас

Усний журнал в Вовчанській юнацькій бібліотеці

У світлий день покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо День українського козацтва. Козацтво завжди було символом невмирущості нашого народу, уособленням національного характеру, сили та мужності. У тяжкі часи іноземної неволі українці, плекаючи віру в національне визволення пов'язували свої надії та сподівання з козацтвом.

 

14/10/2016
Нововодолазький р-н
Козацької слави пам’ ять невмируща

До Дня українського козацтва (Нововодолазька ЦРБ)

14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці. І водночас у цей день відзначається День українського козацтва. Цей день – данина всім козакам, які зробили величезний внесок у формування української народності та досягнення Україною своєї незалежності. Саме виникнення козацтва допомогло консолідувати українців в боротьбі проти численних ворогів, які в ХУ-ХУІІ століттях неодноразово намагалися завоювати українські землі.

 

14/10/2016
Дергачівський р-н
Під твій покров, Матінко Божа, ми прибігаєм

Духовний вечір в Полівській сільській бібліотеці

14 жовтня 2016 року Полівська сільська бібліотека-філія №17 Дергачівської ЦБС організувала та провела духовний вечір «Під твій покров, Матінко Божа, ми прибігаєм».

 

13/10/2016
Дворічанський р-н
На захист рідної землі

Книжкова виставка в Дворічанській ЦРБ

14 жовтня, на Покрову, українці відзначають велике державне свято — День захисника України. З метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, в Дворічанській центральній районній бібліотеці обладнано книжкову виставку «На захист рідної землі».

 

13/10/2016
Великобурлуцький р-н
На вірність Україні

Заходи у Великобурлуцькій ЦРБ

14 жовтня вся Україна відзначатиме свята, які є невід’ємною складовою духовного розвитку та становлення нашої держави. Це – День українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України.
«На вірність Україні» – під такою назвою у читальному залі КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» бібліотечними працівниками була оформлена книжково-ілюстративна виставка та проведена історико-патріотична година, присвячена Дню захисника України.

 

13/10/2016
Ізюмський р-н
Будьмо гідними слави героїв!

Патріотична година в Ізюмській ЦРБ

В усі часи український народ шанував своїх героїв, адже захист Вітчизни - справа свята, що вимагає від людей сміливості, честі та відваги, величезної самопожертви і самовіддачі.
З 2015 року День захисника України відзначається 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва і є державним святом.
З метою національно-патріотичного виховання молоді Ізюмська центральна районна бібліотека провела для своїх читачів, учнівської молоді, історико- патріотичну годину «Будьмо гідними слави героїв!»

 

13/10/2016
м. Первомайський
Ми діти козацького роду

Заходи до Дня українського козацтва та Дня захисника України (Первомайська міська ЦБС)

14 жовтня в Україні відзначається подвійне свято – День українського козацтва та День захисника України.
Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії, на славних прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців. Козацтво – історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг.
Відзначаючи цей день, в бібліотеках Первомайської міської ЦБС була організована та проведена низка історико-патріотичних заходів.

 

13/10/2016
Сахновщинський р-н
Під Покровом твоїм, Богородице!

Пізнавальна година (Сахновщинська ЦБС)

14 жовтня відзначаються одночасно три свята - День Козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України. І якщо День захисника України відносно нове свято, то День Козацтва починає свою історію ще з 1492 року. Саме козацтво було тією силою, яка активно впливала на історію України, сприяла захисту політичних, економічних та культурних досягнень українського народу. Символічно свято Покрови і День Козацтва відзначають в один день, адже Богородиця є покровителькою усіх збройних формувань.

 

13/10/2016
Великобурлуцький р-н
Де козак, там і слава

Заходи до Дня українського козацтва у Великобурлуцькій РБД

14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці. І водночас у цей день відзначається День українського козацтва. Цей день – данина всім козакам, які зробили величезний внесок у формування української народності та досягнення Україною своєї незалежності.

 

13/10/2016
Лозівський р-н
Слава козацька

Цикл заходів до Дня українського козацтва та Дня захисника України (Лозівська ЦБС)

До Дня українського козацтва та Дня захисника України, що відзначаються в Україні 14 жовтня, працівники Лозівської центральної районної бібліотеки організували і провели цикл заходів «Слава козацька».

 

13/10/2016
Дергачівський р-н
Історія українських земель

Історична година (Дергачівська ЦБС)

Напередодні Дня українського козацтва у Вільшанській бібліотеці пройшла історична година з демонстрацією документального фільму «Історія українських земель».

 

13/10/2016
Краснокутський р-н
Україна - понад усе!

Година мужності (Краснокутська ЦБС)

13 жовтня 2016 року бібліотекарем Слобідського сільського філіалу Божко В.І. та шкільним бібліотекарем Слобідської ЗОШ І-ІІ ступенів Івановою Н.І. проведена година мужності «Україна - понад усе!», присвячена Дню захисника України.

 

13/10/2016
Краснокутський р-н
Незламні герої: українські кіборги

Медіа-презентація в Краснокутській ЦБ

13 жовтня 2016 року бібліотекарем читального залу Китченко Євгенією Анатоліївною для учнів 9-Б класу Краснокутської гімназії проведено медіа-презентацію «Незламні герої: українські кіборги» (до Дня захисника України).

 

13/10/2016
Кегичівський р-н
І оживає дух козацький

Година слави (Кегичівська ЦБС)

Пізнавальні заходи до Дня українського козацтва пройшли в Слобожанській бібліотеці-філії.

 

13/10/2016
Шевченківський р-н
Правовий лекторій в Шевченківській ЦРБ

13 жовтня 2016 року Шевченківським бюро правової допомоги, разом з працівниками Шевченківської районної бібліотеки, було проведено правовий лекторій для працівників районної організації ветеранів України.

 

13/10/2016
м. Чугуїв
З глибин сторічь козацький клич

До Дня Захисника України та Дня українського козацтва (Чугуївська ЦБС)

До Дня Захисника України та Дня українського козацтва 13 жовтня 2016 року завідувачка Клугіно-Башкирівської бібліотеки Н.В.Єрмолаєва та методист Чугуївської ЦБС Г.В.Барміна завітали до ЗОШ I-III ступенів №4, щоб вирушити у цікаву подорож до наших прапрадідів, запорізьких козаків.

 

12/10/2016
Дергачівський р-н
Під покровом Богородиці слава козацька живе

Тематична виставка в Токарівській бібліотеці-філії

14 жовтня наша країна святкує День захисника України — свято, що відзначається в Україні у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року День захисника України є державним святом і неробочим днем.

 

12/10/2016
м. Лозова
З гарбузом на «Ти»

Засідання клубу «Родовід» в Лозівській міській бібліотеці

В Лозівській міській бібліотеці запрацював жіночій клуб «Родовід» - можливість для спілкування жінок за межами сім’ї, обмін досвідом у ведені домашнього господарства, ознайомлення з цікавими новинками міста та світу, фактами та історіями з життя.

 

12/10/2016
Близнюківський р-н
Героям слава - кажемо по праву

Екскурс в історію (Близнюківська ЦРБ)

12 жовтня 2016 року до Дня захисника України та Дня українського козацтва у читальному залі Близнюківської центральної районної бібліотеки відбувся екскурс в історію «Героям слава - кажемо по праву, бо струм козацький в генах не загас» для учнів 8-Б класу Близнюківської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

12/10/2016
Дергачівський р-н
Місце зустрічі — бібліотека

Рекламна акція(Дергачівська ЦБС)

Скориставшись досвідом пересічанських бібліотекарів, Вільшанська дитяча бібліотека та бібліотека для дорослих вирішили відволікти людей від комп’ютерів, телевізорів та повсякденних турбот і запропонувати як альтернативу книги чудову періодику і, взагалі, бібліотеку, як місце зустрічі та спілкування.

 

11/10/2016
м. Люботин
Уклін всім, хто край свій боронить

До Дня захисника України (Люботинська ЦБ)

В Люботинській центральній бібліотеці до Дня захисника України, що відзначається 14 жовтня, у день святої Покрови Пресвятої Богородиці, підготовлено виставку "Уклін всім, хто край свій боронить”.

 

11/10/2016
Близнюківський р-н
Від козаків до наших днів збережемо вогонь батьків

До Дня захисника України та Дня українського козацтва (Близнюківська ЦРБ)

11 жовтня 2016 року в рамках проведення заходів до Дня захисника України та Дня українського козацтва в Близнюківській районній бібліотеці для дітей відбувся захід під гаслом «Від козаків до наших днів збережемо вогонь батьків».

 

11/10/2016
Краснокутський р-н
Безсмертні імена не йдуть у вирій

День інформації в Краснокутській ЦРБ

11 жовтня 2016 року бібліотекарем читального залу Краснокутської ЦРБ Китченко Євгенією Анатоліївною для учнів 7-9 класів Краснокутської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів було проведено день інформації «Безсмертні імена не йдуть у вирій» (до Дня українського козацтва).

 

07/10/2016
м. Лозова
Шкідливі звички – ворог молодості та краси

Захід в Лозівській міській бібліотеці

Лозівська міська бібліотека провела масовий захід «Шкідливі звички – ворог молодості та краси» в місцевому ліцеї.

 

07/10/2016
Зміївський р-н
Чудовий світ краси і творчості

Привітання колеги (Зміївська ЦБС)

7 жовтня 2016 року в читальній залі Комунального закладу «Зміївська ЦБС» зібралися ветерани бібліотечної справи, члени творчого об’єднання талантів «Поетична світлиця», яка працює при Зміївській дитячій бібліотеці, щоб познайомитися з професійними та творчими досягненнями нашої колеги Петровської Галини Михайлівни. До уваги присутніх була підготовлена виставка-вернісаж «Мистецтво дивитись і бачити». Мистецька мандрівка «Чудовий світ краси і творчості» підготовлена працівниками Зміївської центральної та дитячої бібліотек.

 

07/10/2016
м. Чугуїв
Славні сини і доньки України

Розважально-виховна година в Чугуївській ЦДБ

7 жовтня 2016 року Чугуївська бібліотека для дітей зустрічала учнів 5-А класу ЗОШ №8. До Дня українського козацтва та Дня захисника України, який відмічається 14 жовтня, співробітники бібліотеки підготували розважально-виховну годину «Славні сини і доньки України».

 

07/10/2016
Сахновщинський р-н
Я повинен знати свої права

Інформаційно-пізнавальна подорож у Сахновщинській ЦБ

Право, закони супроводжують людину все його життя. Щоб уміло і правильно користуватися своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, не порушуючи права і законні інтереси інших, потрібно знати закони.

 

06/10/2016
Барвінківський р-н
Чергове засідання членів клубу «Золота пора» в Барвінківській ЦРБ

Осіннім теплим днем Барвінківська центральна районна бібліотека радо зустрічала гостей та членів клубу «Золота пора» на черговому засіданні.

 

06/10/2016
Великобурлуцький р-н
Життя в картинах квітне, зігріте між долонь

Книжково-ілюстративна виставка у Великобурлуцькій ЦРБ

Щороку в другу неділю жовтня майстри пензля відзначають День художника. З цієї нагоди у КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» почала діяти книжково-ілюстративна виставка «Життя в картинах квітне, зігріте між долонь», на якій представлені матеріали про життя і творчість видатних художників України та світу, видання, у яких зібрані найкращі живописні твори народного декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва.

 

05/10/2016
Дергачівський р-н
Знайомство з бібліотекою

(Дергачівська ЦБС)

5 жовтня 2016 року до Малоданилівської бібліотеки філії №8 завітали учні 2-го класу Малоданилівського ліцею, з класним керівником Музикою О. А.

 

05/10/2016
Вовчанський р-н
Мої роки – моє багатство

Вечір-зустріч в Петрівській сільській бібліотеці

5 жовтня 2016 року в Петрівській сільській бібліотеці працівниками культури проведено вечір-зустріч до Дня людей поважного віку «Мої роки – моє багатство».

 

04/10/2016
Дворічанський р-н
Сторінками життя Л.Гурченко

Літературний вернісаж в Дворічанській ЦРБ

Вже стало доброю традицією на початку жовтня збиратися членам клубу «Осінні барви» в читальній залі Дворічанської центральної районної бібліотеки.
4 жовтня 2016 року, за чашечкою чаю, в дружньому сімейному колі зібралися люди, бажаючі поспілкуватися. На засіданні клубу мова йшла про нашу землячку, харків’янку Людмилу Марківну Гурченко.

 

04/10/2016
Краснокутський р-н
Книжковий БУМ

Book-шоу в Краснокутській ЦДБ

4 жовтня 2016 року бібліотекарем Краснокутської центральної дитячої бібліотеки Жижирій Інною Олександрівною та завідувачем ЦДБ Павлюк Ольгою Василівною для користувачів - учнів 5-В класу Краснокутської гімназії - проведене book-шоу «Книжковий БУМ».

 

03/10/2016
Зачепилівський р-н
Жертви Голокосту, пам’ять, наша шана

Заходи в Зачепилівській ЦРБ

У зв'язку з відзначенням Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту в Зачепилівській районній централізованій бібліотечній системі підготовлені тематичні заходи для всіх бажаючих, хто цікавиться фактами історичної долі України та її громадян.

 

02/10/2016
Дергачівський р-н
Заходи до дня народження Івана Багряного

(Дергачівська ЦБС)

2 жовтня виповнюється 110 років від дня народження українського поета, прозаїка, публіциста, політичного діяча Івана Багряного (Лозов'ягіна Івана Павловича).

 

01/10/2016
Сахновщинський р-н
Осінній вальс моїх років

До Міжнародного дня людей похилого віку (Сахновщинська ЦБС)

Щорічно, 1 жовтня, відзначається Міжнародний день людей похилого віку. День літньої людини – це чисте і світле свято. Свято наших батьків, бабусь та дідусів, день, коли ми віддаємо їм свою любов і повагу. В цей чудовий день ми від усієї душі вітаємо загартованих, працелюбних людей, відданих сім’ї, відданих рідній землі.

 

30/09/2016
м. Первомайський
Там, де живе мудрість

Тиждень популяризації бібліотек (Первомайська міська ЦБС)

30-го вересня в нашій країні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Вже стало традицією щорічно, в останній тиждень вересня, в бібліотеках Первомайської міської ЦБС проводити тиждень популяризації бібліотек.

 

30/09/2016
Дворічанський р-н
Бібліотека – джерело духовної культури

Літературно-музична година в Дворічанській ЦДБ

Бібліотека – це книжковий храм, джерело ідей і скарбниця думок, що прокладають стежки у майбутнє. Храм збереження часу нашої історії. Наші бібліотеки були об’єднані в централізовану бібліотечну систему в березні 1976 року.

 

30/09/2016
Близнюківський р-н
Урочисті заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек

(Близнюківська ЦБС)

30 вересня 2016 року в Близнюківській центральній районній бібліотеці відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято не тільки професійне, для тих, хто тут працює, це свято всіх громадян, всього українського суспільства, бо послугами бібліотек хоча б раз у житті користувалася кожна людина. Бібліотека – це храм книги, це історія рідного краю.

 

30/09/2016
Шевченківський р-н
Вони дарують людям мудрість книг

До Всеукраїнського дня бібліотек (Шевченківська ЦБС)

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек, свято загальнонародне, бо через бібліотеки на різних етапах життя проходить все населення країни. Це свято численної кагорти працівників культури – бібліотекарів, за словами художника і філософа Реріха – “перших вісників Краси і Знань”, тих, хто зберігає і передає нащадкам найдорожче, що накопичило людство – інтелектуальний доробок, хто професійно виконує свої обов'язки і відкриває читачам силу слова, несе їм “розумне, добре, вічне” – книгу. Адже бібліотеки є єдиною надійною і незнищенною пам’яттю людського роду.

 

30/09/2016
Сахновщинський р-н
Знання і мудрості надійний оберіг

До Всеукраїнського дня бібліотек (Сахновщинська ЦБС)

30 вересня в Україні традиційно відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Бібліотеки – це не тільки книги. Це концентрат спресованого часу, поєднання тисячоліть людської думки, перенесеної в життя. Це своєрідний оазис, де кожен пов’язує свою долю зі світом цивілізованої культури.

 

30/09/2016
Зачепилівський р-н
Наше життя — велика книга

До Всеукраїнського дня бібліотек (Зачепилівська ЦБС)

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником друкованого слова — вічних пам'яток писемності, а її служителі — вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь. Нині в Україні послугами книгозбиралень користуються близько 18 мільйонів читачів, а кількість бібліотечних працівників становить понад 53 тисячі чоловік. Тільки Зачепилівська районна централізована бібліотечна система налічує 18 бібліотек, якими користуються більше 10000 мешканців району.

 

29/09/2016
Великобурлуцький р-н
Історія і трагедія Бабиного Яру

Заходи у Великобурлуцькій ЦРБ

З 27 по 30 вересня 2016 року для читачів КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» оформлена тематична полиця «Історія і трагедія Бабиного Яру». Бібліографом Іриною Арсенійчук було проведено інформаційну годину під назвою «Голокост від куль: масові розстріли євреїв».

 

29/09/2016
Лозівський р-н
Літописець і поборник України

Хвилина історичної правди (Лозівська ЦБС)

29 вересня 2016 року в Лозівській центральній районній бібліотеці відбулася хвилина історичної правди «Літописець і поборник України», приурочена 150-й річниці від дня народження М.С.Грушевського.

 

29/09/2016
Дворічанський р-н
Михайло Грушевський – видатний український історик та громадсько-політичний діяч

Книжкова виставка в Дворічанській ЦДБ

До 150-річчя від дня народження першого президента України Михайла Грушевського в Дворічанській дитячій районній бібліотеці розгорнута книжкова виставка про життя видатного історика, державного діяча, літературознавця, письменника.

 

29/09/2016
Ізюмський р-н
В його серці жила Україна

Хвилина історичної пам’яті в Ізюмській ЦРБ

29 вересня 2016 року Україна відзначає 150-річчя від дня народження видатного українського державного та політичного діяча, Голови Центральної Ради Української Народної Республіки Михайла Грушевського. Саме з його діяльністю пов'язані ідеї відродження української культури і науки, історичної свідомості й національної гідності народу.

 

29/09/2016
Дергачівський р-н
Свято Віри, Надії та Любові у Вільшанській бібліотеці

30 вересня жінки та дівчата, які носять імена Віри, Надії, Любові та Софії святкують свої іменини, радо приймаючи привітання та подарунки. І хоча сумний контекст історії виникнення свята відомий до нині, саме святкування є радісним, сповненим гарних емоцій та теплих слів.

 

29/09/2016
Дворічанський р-н
Найменший читач

Конкурс в Дворічанській ЦДБ

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек в Дворічанській дитячій районній бібліотеці вперше пройшов конкурс «Найменший читач». Відбувся він за підтримки голови Дворічанської райдержадміністрації Валерія Приходька та сприяння голови районної організації товаровиробників Василя Акулова.

 

29/09/2016
Близнюківський р-н
Проводи на військову службу

(Близнюківська ЦБС)

29 вересня 2016 року в читальній залі Близнюківської центральної районної бібліотеки відбулися урочисті проводи призовників району на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

 

29/09/2016
Зачепилівський р-н
Ярмарок українських традицій

Засідання гуртка у Миколаївській сільській бібліотеці

29 вересня 2016 року на базі Миколаївської ЗОШ відбулося засідання гуртка «Країна творчої фантазії», який діє при Миколаївській сільській бібліотеці-філії. Цього разу зустріч була присвячена темі: «Ярмарок українських традицій».

 

28/09/2016
 
Всеукраїнський день бібліотек

Вітаємо!!!

 

28/09/2016
Дергачівський р-н
Поза межами розуміння

Інформаційна година в Токарівській сільській бібліотеці

Бабин Яр… Трагедія Бабиного Яру – одна з найстрашніших у ХХ сторіччі. Вбивство мирних мешканців Києва – євреїв, українців, росіян, ромів, більшість з яких були жінками, дітьми, людьми похилого віку – стає застережним «знаком біди» для наших сучасників. Тут було також страчено військовополонених, футболістів київського «Динамо», матросів і командирів Дніпровського загону Пінської військової флотилії.

 

28/09/2016
Нововодолазький р-н
Заходи до Всеукраїнського Дня бібліотек

(Нововодолазька ЦБС)

28 вересня 2016 року на Нововодолажчину завітали начальники відділів культури та директори ЦБС Харківської області на чолі із заступником начальника управління культури і туризму Харківської ОДА Плотнік Н.А. для продовження урочистостей з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек, які розпочалися з ранку в Харківській обласній бібліотеці для юнацтва.

 

28/09/2016
Вовчанський р-н
Зігріємо серця добротою

Вечір-зустріч в Вовчанській ЦБ

День літньої людини – це чисте і світле свято. Свято наших батьків, бабусь та дідусів, день, коли ми віддаємо їм свою любов і повагу. Саме тому в 1990 році Генеральна Асамблея ООН прийняла рішення про заснування Міжнародного дня літніх людей, призначивши його на перший день жовтня. Тож 28 вересня 2016 року в Вовчанській центральній бібліотеці проведено засідання за круглим столом.

 

27/09/2016
Зачепилівський р-н
Місто майстрів

Участь у ярмарку (Зачепилівська ЦБС)

Працівники Зачепилівської районної централізованої бібліотечної системи взяли активну участь у містечку майстрів Великої Слобожанської ярмарки, де були представлені роботи умільців нашого району.

 

27/09/2016
Дергачівський р-н
М.С.Грушевський – історик та будівничий української нації

До дня народження М.С.Грушевського (Дергачівська ЦБС)

29 вересня виповнюється 150 років від дня народження М.С.Грушевського - історика, літературознавця, письменника, публіциста, громадського і державного діяча.

 

27/09/2016
Великобурлуцький р-н
Вересневі виставки у Великобурлуцькій РБД

Останні дні вересня дуже насищенні святами та подіями, тому КЗ «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей» пропонує увазі відвідувачів цикл виставок.

 

26/09/2016
Лозівський р-н
Свято книжкової господи

До Всеукраїнського дня бібліотек (Лозівська ЦБС)

Всеукраїнський день бібліотек – чи не найулюбленіше свято юних читачів Катеринівської сільської бібліотеки-філії Лозівської ЦБС. Завжди напередодні цього дня у читальній залі проводиться розширене засідання клубу за інтересами «Друзі бібліотеки» з різноманітними вікторинами, іграми, конкурсами та розвагами.

 

26/09/2016
Дергачівський р-н
Бібліотека - це круто!

Бібліотечна фотосесія (Дергачівська ЦБС)

Відомо, що інтернет став справжнім конкурентом бібліотек, але живе спілкування та особливу ауру книгозбірень він замінити не в змозі.

 

23/09/2016
Дворічанський р-н
Дворічанщина – рідний край

Краєзнавча година в Рідкодубівській сільській бібліотеці

“Немає кращої в світі землі, ніж рідна. Ліси і лани утопають в зелені садків, хати та незрівняний Оскіл – все це наша Дворічанщина, любов до якої живе в кожному з нас з самого дитинства. Рідна домівка із ароматом свіжого хліба, запашна весна з квітучими садочками, яскраве літнє сонечко з прозорою річкою, в якій віддзеркалюються високі гіллясті верби та сосни, назавжди житимуть в наших серцях” - такими словами в Рідкодубівській бібліотечній філії 23 вересня 2016 року була розпочата краєзнавча година «Дворічанщина – рідний край» для учнів 8-го та 9-го класу.

 

23/09/2016
Великобурлуцький р-н
Туристичні перлини Великобурлуччини

Книжково-екскурсійна виставка у Великобурлуцькій ЦДБ

Щороку 27 вересня, згідно з Указом Президента України “Про День туризму” від 21 вересня 1998 року № 1047/98, вся туристична спільнота нашої держави святкує День туризму в Україні, який співпадає з Всесвітнім днем туризму. Свято це, так чи інакше, стосується кожного з нас. Будь-яка людина хоча б раз в житті подорожувала, змінювала обстановку і тим самим відчувала більшу повноту життя.

 

22/09/2016
Вовчанський р-н
День миру в Вовчанській ЦДБ

У Вовчанській районній дитячій бібліотеці відбулася виховна година, присвячена Міжнародному дню миру.

 

22/09/2016
Ізюмський р-н
Незгасиме полум’я народної війни

Виставка-пам’ять в Ізюмській ЦРБ

22 вересня у всіх регіонах України відзначається День партизанської слави. Свято встановлено «...на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, увічнення їх пам'яті...» згідно з Указом Президента України «Про День партизанської слави» від 30 жовтня 2001 року № 1020/2001. Цей день - данина всенародної поваги всім, хто боровся за свободу своєї країни, свого народу не шкодуючи ні сил, ні власного життя.

 

22/09/2016
Дергачівський р-н
Серце, віддане народові

Година спілкування (Дергачівська ЦБС )

У Протопопівській бібліотеці-філії №16 до 150-річчя з дня народження Івана Франка було проведено годину спілкування. На заході були присутні учні 7-го класу Протопопівського НВК.

 

22/09/2016
Великобурлуцький р-н
Незламний фронт відваги й доблесті

Патріотична година у Великобурлуцькій ЦРБ

З метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни та увічнення їх пам'яті, працівниками Великобурлуцької районної бібліотеки для дітей 22 вересня 2016 року проведено патріотичну годину «Незламний фронт відваги й доблесті».

 

22/09/2016
Краснокутський р-н
Вони помирали, щоб жила Україна

Заходи до Дня партизанської слави (Краснокутська ЦБС)

22 вересня 2016 року бібліотекарями Козіївської сільської бібліотеки була проведена година-реквієм «Вони помирали, щоб жила Україна» (до Дня партизанської слави). Захід пройшов у приміщенні бібліотеки Козіївської ЗОШ I-III ст.

 

21/09/2016
Краснокутський р-н
Духовна спадщина Івана Багряного

Літературна розвідка (Краснокутська ЦДБ)

21 вересня 2016 року бібліотекарем Краснокутської центральної дитячої бібліотеки Жижирій Інною Олександрівною та завідувачем ЦДБ Павлюк Ольгою Василівною для користувачів - учнів 9-Б класу Краснокутської гімназії - проведена літературна розвідка «Духовна спадщина Івана Багряного», присвячена 110-й річниці від дня народження видатного українського письменника.

 

20/09/2016
Близнюківський р-н
Михайло Грушевський: історик і будівничий нації

Викладка літератури в Близнюківській ЦБ

29 вересня 2016 року Україна відзначає 150-річний ювілей від дня народження М.С.Грушевського, українського політичного діяча, першого Президента України, історика, літературознавця, письменника, який багато років тому проголосив народження нової європейської держави – Української Народної республіки, і першим президентом якої його обрала Центральна Рада.

 

20/09/2016
Ізюмський р-н
З Україною в серці!

Виставка-експозиція до Міжнародного дня миру (Ізюмська ЦБС)

Щорічно 21 вересня весь світ відзначає Міжнародний день миру. Це день глобального припинення вогню і відмови від насильства, у цей день всім державам і народам, де йдуть військові дії, запропоновано припинити вогонь, щоб хоча б 24 години не проливалася людська кров. В усьому світі символом миру вважається білий голуб.

 

20/09/2016
Краснокутський р-н
Партизанський рух на Краснокутщині

Історико-краєзнавчий урок в Краснокутській ЦДБ

20 вересня 2016 року бібліотекарем Краснокутської центральної дитячої бібліотеки Жижирій Інною Олександрівною для користувачів учнів 7-Б класу Краснокутської гімназії проведений історико-краєзнавчий урок «Партизанський рух на Краснокутщині».

 

20/09/2016
Краснокутський р-н
Подвигу жити вічно

Година мужності (Краснокутська ЦБС)

20 вересня 2016 року бібліотекарем Чернещанського міського філіалу Войтенко Тетяною Ернстівною проведена година мужності «Подвигу жити вічно», присвячена Дню партизанської слави.

 

19/09/2016
Дворічанський р-н
Пам'ять про минуле

Літературна година в Дворічанській ЦБ

День партизанської слави України відзначається в країні щорічно 22 вересня. Це свято було встановлено в 2001 році Указом Президента України, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху на Україні в роки Великої Вітчизняної війни, і відзначається як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи ні сил, ні самого життя.

 

19/09/2016
Вовчанський р-н
Твій слід на землі

Вечір-зустріч з ветеранами АТО в Вовчанській юнацькій бібліотеці

19 вересня 2016 року в Вовчанській юнацькій бібліотеці-філії №1 було проведено вечір-зустріч з ветеранами АТО «Твій слід на землі».

 

19/09/2016
Сахновщинський р-н
Михайло Грушевський: Великий Українець

Книжкова виставка у Сахновщинській ЦБ

2016 рік оголошено роком Михайла Грушевського, якому 29 вересня виповнюється 150 років від дня народження. М. Грушевський належить до історичної постаті першої величини. Цей визначний вчений і патріот свого народу, перший створив повне дослідження з історії України. Він став символом української нації.

 

19/09/2016
Сахновщинський р-н
Земля, письменник і творець

Літературна зустріч (Сахновщинська ЦБС)

Літературні зустрічі, приурочені 106-й річниці з дня народження письменника-земляка Михайла Івановича Чабанівського, пройшли в селі Лигівка 19 вересня 2016 року.

 

19/09/2016
Дергачівський р-н
Зустріч з поетесою у Подвірській сільській бібліотеці

19 вересня 2016 року до Подвірської сільської бібліотеки завітала землячка, поетеса Ніна Лебеденко, щоб зустрітися з читачами.

 

18/09/2016
м. Лозова
Лозова – європейське місто!

День міста (Лозівська юнацька бібліотека)

16 вересня 2016 року Лозова відсвяткувала День міста. На площі біля Палацу культури та в парку Перемоги для лозівчан та гостей міста пропонувалися різноманітні розваги. Тут відбувся святковий концерт, працювала алея майстрів, бажаючі стрибали на батуті, грали у велетенські шашки, брали участь у веселих конкурсах.

 

17/09/2016
Сахновщинський р-н
Сахновщина: роки, обпалені війною

Вечір з нагоди визволення від нацистських окупантів (Сахновщинська ЦБС)

17 вересня 2016 року Сахновщина відсвяткувала 73-тю річницю визволення селища від нацистських окупантів у Другій світовій війні. Із Сахновщини пішли захищати Батьківщину 12 тисяч чоловік, половина з них не повернулася.

 

17/09/2016
Дергачівський р-н
Припятский синдром

Презентація книги (Дергачівська ЦБС)

17 вересня 2016 року в приміщенні Козачолопанського Будинку культури пройшла презентація книги Л.Сироти «Припятский синдром». Рекламний банер, розташований перед входом, також запрошує читачів ознайомитися з цією книгою.

 

16/09/2016
Близнюківський р-н
Війною палала рідна земля

Заходи до Дня визволення від німецьких загарбників (Близнюківська ЦБС)

16 вересня 2016 року Близнюківщина відзначає 73-тю річницю визволення району від німецьких загарбників.
В читальній залі Близнюківської центральної районної бібліотеки 14 вересня для учнів 10-го класу Близнюківської ЗОШ І- ІІІ ст. було проведено історико-краєзнавчу годину «Війною палала рідна земля» та 15 вересня годину пам’яті «Все пам'ятає батьківська земля - і грім гармат, і визволення день».

 

16/09/2016
м. Первомайський
Первомайський: історія та сьогодення

Цикл заходів у Первомайській міській ЦБС

16 вересня 2016 року виповнилося 25 років від дня присвоєння селищу Первомайський статусу міста обласного підпорядкування та 73-я річниця визволення його від фашистських загарбників.

 

16/09/2016
Дергачівський р-н
Встреча с путешественником

Заседание литклуба в Малоданиловской сельской билиотеке

После летних каникул Малоданиловский литературный клуб возобновил свою работу. Первое его осеннее заседание состоялось 16 сентября 2016 года в помещении местной библиотеки-филиала №8.

 

15/09/2016
м. Куп`янськ
Вірний син свого народу

Відкритий перегляд літератури в Куп’янській міській бібліотеці №1

В Куп’янській міській бібліотеці №1 оформлений відкритий перегляд літератури «Вірний син свого народу» до 150-ої річниці з дня народження українського історика, громадського та політичного діяча М.С.Грушевського.

 

14/09/2016
м. Первомайський
Засновник української державності

Виставка-персоналія (Первомайська міська ЦБС)

В історії української науки і культури одне із почесних місць по праву належить Михайлу Сергійовичу Грушевському - видатному вченому, людині широкої ерудиції, надзвичайної працьовитості. Грушевський - це визначний історик і патріот свого народу, який створив перше найбільш повне, узагальнююче дослідження з історії України, перший Президент Української Народної Республіки. Як вчений і політик М. С. Грушевський боляче переживав за долю свого народу.

 

14/09/2016
Вовчанський р-н
Ми і наші діти

Засідання клубу за інтересами в Вовчанській ЦБ

14 вересня 2016 року в Вовчанській центральній бібліотеці відбулося засідання клубу за інтересами «Молода сім'я», на яке були запрошені підопічні денного перебування територіального центру, парапсихолог Пісоцький Сергій Павлович та лікар Балабай Ольга Михайлівна.

 

14/09/2016
Нововодолазький р-н
Храми Якима Погрібняка

Презентація книги Арсена Зінченка (Нововодолазька ЦБС)

Книга є постійним супутником по життю: книга – порадник, книга –
учитель, книга – відпочинок. 14 вересня 2016 року у приміщенні Нововодолазького РБК відбулася презентація нової книга доктора історичних наук, професора Арсена Леонідовича Зінченка «Храми Якима Погрібняка».
Презентацію провів Станіслав Чандер, завідуючий відділом обслуговування Нововодолазької ЦРБ.

 

13/09/2016
Великобурлуцький р-н
Віршенятко для малятка

Свято поезії (Великобурлуцька ЦРБ)

13 вересня 2016 року у Великобурлуцькій ЗОШ І-ІІІ ст. для учні 3-4 кл. Відбувся захід під назвою «Віршенятко для малятка», яке підготувала та провела бібліотекар КЗ «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей» Валентина Сула.

 

12/09/2016
Краснокутський р-н
Довкілля має бути безпечним

Бібліографічний огляд літератури в Краснокутській ЦРБ

12 вересня 2016 року для учнів 9-го класу Краснокутської ЗОШ № 2 бібліографом Краснокутської центральної районної бібліотеки Китченко Євгенією Анатоліївною проведено бібліографічний огляд літератури «Довкілля має бути безпечним».

 

11/09/2016
Ізюмський р-н
Я недаремно прожитим вважаю кожен прийдешньому відданий день

Літературно-музична композиція (Ізюмська ЦБС)

В роботі бібліотек Ізюмщини значне місце займає популяризація творчості поетів і письменників рідного краю. Їхня творча спадщина - це наш духовний скарб.
11 вересня 2016 року мало б виповнитися 80 років від дня народження ізюмського поета – Івана Єгоровича Мірошниченка. До цієї ювілейної дати центральна районна бібліотека провела для своїх читачів літературно-музична композиція «Я недаремно прожитим вважаю кожен прийдешньому відданий день».

 

09/09/2016
Близнюківський р-н
Бюро правової допомоги – посилення правової спроможності громад

Засідання «круглого столу» в Близнюківській ЦРБ

9 вересня 2016 року в читальній залі Близнюківської центральної районної бібліотеки відбулося засідання «круглого столу» на тему «Бюро правової допомоги – посилення правової спроможності громад». Мета заходу - налагодження комунікації Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з територіальною громадою Близнюківського району та презентація концепції бюро правової допомоги.

 

09/09/2016
Сахновщинський р-н
Інноваційні «фішки» бібліотек

Калейдоскоп нових ідей(Сахновщинська ЦБС)

9 вересня 2016 року для працівників сільських бібліотек Сахновщини проведено калейдоскоп нових ідей «Інноваційні «фішки» бібліотек».

 

09/09/2016
Зміївський р-н
О Любви и сексуальной энергии

Презентація книги (Зміївська ЦБС)

9 вересня 2016 року у приміщенні Комунального закладу «Зміївська ЦБС» відбулася презентація книги Тетяни Мікушиної «О Любви и сексуальной энергии».

 

08/09/2016
Лозівський р-н
Помилилочка

Бліц-вікторина в Катеринівській сільській бібліотеці

Міжнародний день грамотності, який відзначається щорічно з 1966 року, 8 вересня, нагадує всім нам, що отримання знань – це велика цінність. Запроваджений він ООН з метою пропагування грамотності, підтримки і розвитку мови, як духовного потенціалу нації і патріотичної свідомості.

 

08/09/2016
Близнюківський р-н
Краса зроблена своїми руками

Виставка-хобі (Близнюківська ЦБС)

8 вересня 2016 року працівниками Близнюківської центральної районної бібліотеки була організована виставка-хобі «Краса зроблена своїми руками».

 

08/09/2016
Сахновщинський р-н
Функції та завдання бюро правової допомоги

Семінар для працівників Сахновщинської ЦБС

8 вересня 2016 року в Сахновщинському районі було відкрите бюро правової допомоги, на базі якого для працівників КЗ «Сахновщинська централізована бібліотечна система» був проведений семінар «Функції та завдання бюро правової допомоги».

 

08/09/2016
Зміївський р-н
Я візьму той рушник

Виставка-презентація в Зміївській ЦДБ

8 вересня 2016 року в Зміївській дитячій бібліотеці пройшла виставка-презентація «Я візьму той рушник», з нагоди 65-річчя вишивальниці та колеги Л.О. Адамович.

 

07/09/2016
Дергачівський р-н
Бібліотека рідного селища

Рекламний флешмоб у Пересічанській бібліотеці

Інтенсивний розвиток комп’ютерних технологій, посилення впливу Інтернет-культури і телебачення призвели до різкого падіння інтересу населення до читання.
Тому Пересічанська бібліотека-філія №12 вирішила активізувати свою роботу з популяризації книги і читання та провела рекламний флешмоб під назвою «Бібліотека рідного селища».

 

02/09/2016
Лозівський р-н
Нове знайомство

2 вересня 2016 року в центральній районній бібліотеці зібралися всі працівники Лозівської ЦБС, щоб привітати нового директора.

 

02/09/2016
Лозівський р-н
Бібліотечне краєзнавство публічних бібліотек

Семінар для бібліотечних працівників Лозівської ЦБС

2 вересня 2016 року в Лозівській центральній районній бібліотеці відбувся семінар «Бібліотечне краєзнавство публічних бібліотек» для працівників бібліотек району.

 

01/09/2016
Сахновщинський р-н
Наш стяг – пшениця у степах під голубим склепінням неба

Участь в акції (Сахновщинська ЦБС)

Працівники центральної бібліотеки КЗ «Сахновщинська централізована бібліотечна система» стали учасниками всеукраїнської акції «Прапор України – прапор миру» (керівник Лисенко Сергій Миколайович).

 

01/09/2016
Зміївський р-н
Я живу в Україні

Урок знань (Зміївська ЦБС)

1 вересня – День знань, хвилююче свято для всіх. Немає людини, котра не пам’ятає день першого дзвоника, першу вчительку, шкільних товаришів. В цей день у школах проводять урочисті заходи, студентам вручають студентські квитки.
Ніколи не лишається осторонь і дитяча бібліотека селища Сложанське (Комсомольськ) Зміївського району.

 

01/09/2016
м. Ізюм
Усе моє, все зветься Україна

Заходи до Дня знань (Ізюмська міська ЦБС)

1-го вересня розпочався новий навчальний рік і вже стало доброю традицією перший урок проводити в бібліотеці. До Ізюмської центральної міської бібліотеки завітали учні 9 та 11 класу ЗОШ № 4. Тема цьогорічної зустрічі була присвячена 25-річчю Незалежності України: «Від проголошення Незалежності до нової України».

 

01/09/2016
Зачепилівський р-н
День знань в Зачепилівській ЦБС

Україна. Країна чорнобривців і калини, золотих степів та зелених долин. Рідний наш край, оспіваний у піснях та віршах.
Саме нашій неньці Україні був присвячений усний журнал «Щоб у серці жила Батьківщина», який у день знань провели бібліотекарі Зачепилівської ЦРБ для учнів 9-го класу.

 

31/08/2016
м. Куп`янськ
Літературне сузір’я Куп’янщини

Відкритий перегляд літератури в Куп’янській міській бібліотеці №1

В Куп’янській міській бібліотеці №1 оформлений відкритий перегляд літератури «Літературне сузір’я Куп’янщини».

 

29/08/2016
Дергачівський р-н
Книга на екрані

До 160-річчя І.Я.Франка(Дергачівська ЦБС)

Для підняття настрою та позитиву на засіданні літературного клубу «Пегас» при Вільшанській дорослій бібліотеці-філії №14 було вирішено запровадити показ старих фільмів. Додатково почне діяти програма «Книга на екрані».

 

28/08/2016
м. Куп`янськ
Зустріч з цікавими людьми нашого міста

Відкритий мікрофон

В м. Куп’янськ міськими бібліотеками був організований відкритий мікрофон «Зустріч з цікавими людьми нашого міста».

 

27/08/2016
Кегичівський р-н
Я син народу. Що вгору йде

Літературна година в Улянівській сільській бібліотеці

27 серпня 2016 року в Улянівській сільській бібліотеці-філії відбулася літературна година «Я син народу, що вгору йде», до 160-ї річниці від дня народження І.Я Франка.

 

27/08/2016
Дергачівський р-н
Іван Франко – будівничий української державності

Електронна презентація (Дергачівська ЦБС)

До 150-річчя від дня народження Івана Франка в Солоницівській сільській бібліотеці було проведено електронну презентацію під назвою “Іван Франко – будівничий української державності”.

 

26/08/2016
Ізюмський р-н
Він трепетно живе у кожному рядку

Виставка-персоналія в Ізюмській ЦРБ

«Я ніколи не зраджував великої мети – бути корисним своїй батьківщині і, насамперед, своєму українському народові», – зазначав великий Каменяр, український Мойсей, Іван Франко, 160-ту річницю від дня народження якого ми відзначаємо 27 серпня 2016 року.

 

26/08/2016
Зачепилівський р-н
Національно-патріотичне виховання молодого покоління в сільських бібліотеках

Семінар для бібліотечних працівників(Зачепилівська ЦБС)

Тема семінарів «Національно-патріотичне виховання молодого покоління в сільських бібліотеках» для бібліотечних працівників Зачепилівського району залишається незмінною протягом 2016 року. 26 серпня, вже втретє в поточному році, відбувся виїзний семінар на базі Новомажарівської сільської бібліотеки.

 

25/08/2016
м. Первомайський
Велетень духу і праці

До дня народження І.Я.Франка(Первомайська міська ЦБС)

З нагоди відзначення 160-ї річниці з дня народження та 100-річчя з дня смерті великого сина українського народу, письменника, літературного критика, громадського та політичного діяча Івана Франка, 2016 рік проголошено Роком І.Я.Франка.

 

25/08/2016
Зачепилівський р-н
Уклін нев’янучий любові

Вечір ліричної поезії в Зачепилівській РЦБС

27 серпня 2016 року виповнюється 160 років від дня народження Івана Яковича Франка. З метою ефективного проведення заходів щодо вшанування пам’яті видатного українського письменника, вченого та громадського діяча, популяризації його літературної творчості, в Зачепилівській РЦБС 25 серпня 2016 року організовано вечір ліричної поезії «Уклін нев’янучий любові», учасниками якого стали відвідувачі клубу за інтересами «У колі друзів».

 

25/08/2016
Золочівський р-н
Серпневі заходи в Золочівській ЦРБ

Україна - земля прапращурів і наших батьків,земля героїчного народу. Наші предки зберегли і нам передали неоціненні скарби: не тільки землю й те, що є в ній і на ній, а й мову, пісні, звичаї - все те, що ми звемо нашим рідним, українським.

 

25/08/2016
Краснокутський р-н
На далеку дорогу життя Франкове візьмемо слово

Літературна година (Краснокутська ЦБС)

25 серпня 2016 року у відділі соціально-побутової адаптації територіального центру Краснокутської РДА було проведено літературну годину «На далеку дорогу життя Франкове візьмемо слово» (до 160-річчя від дня народження І.Я.Франка, українського поета та письменника).

 

24/08/2016
Сахновщинський р-н
Під вільним сонцем моя Україна величним розмаєм цвіте

До Дня Незалежності України (Сахновщинська ЦБС)

24 серпня 1991 року, продовжуючи тисячолітню традицію державотворення в Україні, Верховна Рада урочисто проголосила незалежність України та створення самостійної української держави - України. Ось вже 25 років, як Україна виборола і вистраждала свою незалежність.

 

24/08/2016
м. Первомайський
Героїчна Україна – від минулого до сьогодення

Заходи до Дня Незалежності України (Первомайська міська ЦБС)

24 серпня вся Україна святкувала 25-річчя своєї незалежності.
Бібліотеки Первомайської міської ЦБС відзначали ювілейну дату незалежності нашої держави циклом заходів.

 

24/08/2016
м. Лозова
Україна – європейська держава!

До Дня Незалежності України (Лозівська юнацька бібліотека)

Лозівська юнацька бібліотека долучилася до загальноміського святкування Дня Незалежності України. Основним гаслом «Бібліомістечка» було: «Україна – європейська держава!»

 

24/08/2016
Зачепилівський р-н
Вічно живи, Україно!

Заходи до Дня Незалежності України (Зачепилівська ЦБС)

З нагоди святкування 25-ї річниці Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України, з 22 по 25 серпня 2016 року в бібліотеках Зачепилівського району відбулися різноманітні заходи.

 

24/08/2016
Барвінківський р-н
Дім наш – вільна Україна!

До Дня Незалежності України (Барвінківська ЦБС)

Двадцять п’ять років для історії людської цивілізації – це лише одна мить. Для України з часу здобуття нею незалежності в 1991р. ці двадцять п’ять років умістили цілу епоху, наповнену подіями і процесами далеконосного значення.

 

24/08/2016
Дворічанський р-н
Моя родина – Україна

Інформаційна година (Дворічанська ЦБС)

Інформаційна година до 25-ї річниці Незалежності України «Моя країна –Україна» пройшла в І-Пісківській бібліотечній філії Дворічанської районної централізованої бібліотечної системи.

 

24/08/2016
Вовчанський р-н
В Україні наша доля і воля

Свято єднання в Петрівській сільській бібліотеці

24 серпня 2016 року, з нагоди Дня Незалежності України, в Петрівській сільській бібліотеці розпочалося свято єднання, яке організували і провели завідуюча Петрівською бібліотекою і директор Петрівського БК О.Мазниця.

 

23/08/2016
Краснокутський р-н
Для мене в світі ти одна, моя чарівна Україна

Урок державності в Козіївській сільській бібліотеці

23 серпня 2016 року бібліотекарями Козіївської сільської бібліотеки Чебаненко Людмилою Миколаївною та Скрипник Оленою Федорівною був проведений урок державності «Для мене в світі ти одна, моя чарівна Україна» (до 25-ої річниці незалежності України).

 

23/08/2016
Дворічанський р-н
Дім, родина, Україна

Родинне свято в Жовтневій бібліотеці

Родинне свято до 25-ї річниці Незалежності України пройшло в Жовтневій бібліотечній філії Дворічанської районної централізованої бібліотечної системи.

 

22/08/2016
Дергачівський р-н
З днем народження, вільна країно!

Заходи до Дня Незалежності України (Дергачівська ЦБС)

Цього року наша країна святкує свій 25-й день народження. Саме 25 років тому в історії України відбулися такі події, що засвідчили прагнення українського народу до вільного незалежного життя.
З метою відзначення Дня Незалежності України в Токарівській бібліотеці-філії № 22 було проведено ряд заходів.

 

22/08/2016
Близнюківський р-н
Краса та неповторність моєї Батьківщини

Літературно-патріотична година в Близнюківській ЦБ

22 серпня 2016 року, напередодні святкування Дня державного Прапору України та 25-ї річниці Незалежності України, в читальній залі Близнюківської центральної районної бібліотеки було проведено літературно-патріотичну годину «Краса та неповторність моєї Батьківщини».

 

22/08/2016
Лозівський р-н
Синє небо, жовте сонце загляда в моє віконце

Музична година в Лозівській ЦРБ

22 серпня 2016 року в читальній залі Лозівської центральної районної бібліотеки відбулася музична година «Синє небо, жовте сонце загляда в моє віконце».

 

22/08/2016
Краснокутський р-н
Є на світі одна країна, найчарівніша, як перлина – це моя Україна!

Урок державності (Краснокутська ЦБС)

22 серпня 2016 року бібліотекарем Мурафської сільської бібліотеки Дрижаног Ларисою Петрівною був проведений урок державності «Є на світі одна країна, найчарівніша, як перлина – це моя Україна!» (до 25-ої річниці Незалежності України).

 

20/08/2016
Дергачівський р-н
Шлях до незалежності

Година інформації у Малоданилівській бібліоте

20 серпня 2016 року, до Дня селища та дня Незалежності, Малоданилівська бібліотека-філія №8 провела годину інформації «Шлях до незалежності» та організувала перегляд книжкової виставки « Мала Данилівка- гордість моя».

 

19/08/2016
Лозівський р-н
Мед – дивовижний витвір природи

Пізнавальне застілля в Лозівській ЦРБ

19 серпня відзначаеться свято Спасу і меду. Цього дня в читальній залі Лозівської центральної районної бібліотеки для користувачів Інтернет-центру було організовано пізнавальне застілля «Мед – дивовижний витвір природи».

 

19/08/2016
Лозівський р-н
Україна – єдина країна

До Дня незалежності України (Лозівська ЦБС)

19 серпня 2016 року в Краснопавлівській міській бібліотеці-філії №2 пройшов захід «Україна – єдина країна», присвячений 25-річчю незалежності України .

 

19/08/2016
Лозівський р-н
Пахне яблуком і медом наш серпневий спас

Народознавча година в Перемозькій сільській бібліотеці

19 серпня 2016 року в Перемозькій сільській бібліотеці-філії пройшла народознавча година «Пахне яблуком і медом наш серпневий спас».

 

18/08/2016
Ізюмський р-н
Участь бібліотек у популяризації актуальних подій суспільства

Семінар-нарада до Дня Незалежності (Ізюмська ЦБС)

В цьому році ми святкуємо 25-ту річницю від дня народження нашої держави.
24 серпня 1991 року було проголошено Акт про Незалежність України. Відтоді ця дата в нашій державі відзначається як загальнонаціональне свято - День Незалежності.
Ізюмська центральна районна бібліотека проводить активну роботу по відзначенню ювілею Незалежності нашої держави.

 

17/08/2016
Лозівський р-н
Україна. 25 років Незалежності

Арт-виставка в Лозівській ЦРБ

З 17 серпня 2016 року в читальній залі Лозівської центральної районної бібліотеки діє розгорнута арт-виставка «Україна. 25 років Незалежності».

 

13/08/2016
Лозівський р-н
Острів скарбів в Перемозькій сільській бібліотеці

13 серпня 2016 року в Перемозькій сільській бібліотеці-філії відбувся краєзнавчий квест під назвою «Острів скарбів».

 

11/08/2016
Краснокутський р-н
Краснокутщина: на шляху до визволення

Історико-краєзнавчий калейдоскоп у Краснокутській ЦБ

11 серпня 2016 року у Краснокутській центральній районній бібліотеці для відвідувачів відділу адаптації територіального центру Краснокутської РДА було проведено історико-краєзнавчий калейдоскоп «Краснокутщина: на шляху до визволення» (до 73-ої річниці визволення Краснокутщини від нацистських окупантів).

 

09/08/2016
Вовчанський р-н
Діти Салтівщини - за мир!

Конкурс дитячих малюнків в Старосалтівській селищній бібліотеці

9 серпня 2016 року в Старосалтівській селищній бібліотеці пройшов конкурс дитячих малюнків. Темою для конкурсу став День визволення селища Старий Салтів від нацистських загарбників.

 

08/08/2016
м. Люботин
Ми пишаємося своєю країною вільною і незалежною

Книжково-ілюстрована виставка в Люботинській ЦРБ

До Дня Незалежності України Люботинська центральна бібліотека запрошує мешканців міста на перегляд книжково-ілюстрованої виставки «Ми пишаємося своєю країною вільною і незалежною».

 

04/08/2016
Великобурлуцький р-н
Граємо. Творимо. Малюємо.

Творчі розваги у Великобурлуцькій РБД

З закінченням навчального року починаються довгоочікувані літні канікули! Літній відпочинок - це не тільки сонце, свіже повітря та приємні враження, це ще й невід’ємний компонент покращення здоров’я та духовного зростання підростаючого покоління. Літній відпочинок дітей не є бездумним гаянням часу, байдикуванням, адже золотих теплих днів вистачить не тільки на річку, море, заняття спортом та рухливими іграми, його вистачить і на активне читання.
Проводячи канікули разом з бібліотекою, діти отримують позитивні враження, радісні емоції, спілкуються з однолітками, читають, пробуджують свою фантазію і творчість.

 

04/08/2016
Лозівський р-н
Айм менеджмент в Перемозькій сільській бібліотеці

4 серпня 2016 року в Перемозькій сільській бібліотеці-філії пройшов тренінг “Айм менеджмент”.

 

30/07/2016
Лозівський р-н
Дружба. Яка вона?

Пізнавально-розважальна година в Лозівської ЦРБ

30 липня 2016 року, в Міжнародний день дружби, в читальній залі Лозівської ЦРБ зібралися друзі бібліотеки на пізнавально-розважальну годину «Дружба. Яка вона?». Говорили про дружбу і те, яким повинен бути справжній друг.

 

29/07/2016
Зачепилівський р-н
Нарада бібліотечних працівників Зачепилівської РЦБС

29 липня 2016 року відбулася виробнича нарада бібліотечних працівників Зачепилівської РЦБС, на якій було обговорено актуальні питання на наступний робочий місяць.

 

28/07/2016
Зачепилівський р-н
Великий день – Хрещення

Коментована книжкова виставка(Зачепилівська ЦБС)

День хрещення Київської Русі-України – державна пам'ятна дата в Україні на честь Хрещення Русі, що відзначається щорічно 28 липня – у день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира.
З нагоди цієї визначної події на абонементі Зачепилівської центральної районної бібліотеки організовано коментовану книжкову виставку «Великий день – Хрещення».

 

25/07/2016
Вовчанський р-н
Торгівля людьми – це можна трапитись з кожним

Дискусія за круглим столом у Вовчанській ЦБ

30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Цей день має на меті підвищити проінформованність громадськості про цю глобальну проблему і привернути увагу до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохотити активно допомагати і протидіяти злочину.

 

23/07/2016
Лозівський р-н
Краплина водиці — всюди цариця

Екологічний моціон в Лозівській ЦРБ

23 липня 2016 року користувачі Лозівської ЦРБ стали учасниками екологічного моціону «Краплина водиці — всюди цариця», адже вода — одна із найголовніших речовин на нашій планеті, значення якої важко переоцінити.

 

22/07/2016
м. Первомайський
Вивчай англійську – йди в ногу з часом

Книжкова виставка в Первомайській центральній бібліотеці

Ураховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, указом Президента України 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні.

 

21/07/2016
Зачепилівський р-н
Щоб село розросталося і квітло

День села (Зачепилівська ЦБС)

Уже стало доброю традицією, що жителі Бердянської сільської ради Зачепилівського району на початку липня святкують День села. Завідувачка Бердянської сільської бібліотеки Ірина Терещенко подбала, аби вразити своїх односельців оригінальним облаштуванням святкового дійства.

 

21/07/2016
Краснокутський р-н
Поетеса вогненних меж

Літературна година у Краснокутській ЦБ

21 липня 2016 року бібліотекарем відділу обслуговування Краснокутської центральної бібліотеки Кузьміною Валентиною Євгеніївною у відділі соціально-побутової адаптації територіального центру Краснокутської РДА було проведено літературну годину «Поетеса вогненних меж – Олена Теліга» (до 110-річчя від дня народження).

 

18/07/2016
м. Лозова
Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся разом з нами!

Перемога в конкурсі Юнацької бібліотеки відділу культури Лозівської міської ради

Українська бібліотечна асоціація оголосила конкурс для бібліотек на участь у проекті «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки програми Європейського Союзу «Еразмус+ (Жан Моне)».

 

15/07/2016
Ізюмський р-н
Від Декларації – до Державності

Книжкова виставка в Ізюмській ЦРБ

16 липня 1990 року – день прийняття Декларації про державний суверенітет України, перший крок до відновлення історичної справедливості, відродження української державності як ідеї соборності українського народу та його земель.
Щоб розкрити історичне значення цієї події та донести її суть до користувачів бібліотеки, з 11 липня в читальній залі Ізюмської центральної районної бібліотеки була організована виставка та проведена експрес-інформація «Від Декларації – до Державності».

 

13/07/2016
Лозівський р-н
Художня майстерня Івана Франка

Літературна візитка (Лозівська ЦБС)

13 липня 2016 року в Краснопавлівській міській бібліотеці-філії №2 Лозівської ЦБС пройшла літературна візитка ''Художня майстерня Івана Франка''.

 

12/07/2016
Зачепилівський р-н
Я розповім вам пісню...

Літературно-музичний вечір, присвячений творчості Марка Бернеса (Зачепилівська ЦРБ)

Іноді кажуть, що ім'я Марка Бернеса нині відомо тільки людям старшого покоління, а молодь його практично не знає. З цим важко погодитися, тому що пісні у виконанні Бернеса звучать у радіоефірі та телевізійних программах. Як і раніше, демонструються фільми, знімаються телепередачі, присвячені його життю та творчості, його досить непростій долі. Крізь метушню буднів ми продовжуємо чути глухий і нескінченно проникливий голос Марка Бернеса, чиї пісні підкорюють серця щирістю і людяністю в поєднанні з дивовижною чоловічою надійністю.

 

11/07/2016
Лозівський р-н
Все в шоколаді

День шоколаду в бібліотеках Лозівської ЦБС

Щорічно, 11 липня, любителі солодощів відзначають Всесвітній день шоколаду. Свято було засновано і вперше проведено французами у 1995 році. З цього дня цей солодкий продукт стали вшановувати в усьому світі.
Бібліотеки Лозівської ЦБС теж не залишилися осторонь.

 

08/07/2016
Вовчанський р-н
Азбука сімейного життя

Свято родини в Вовчанській центральній бібліотеці

8 липня кожного року в Україні відзначають День родини. Це відносно молоде свято і відзначається з 2012 року. Відповідний Указ Президента України “Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят” був підписаний 30 грудня 2011 року. Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня.
З цієї нагоди 8 липня 2016 року в Вовчанській центральній бібліотеці провели родинне свято «Азбука сімейного життя».

 

07/07/2016
Лозівський р-н
Чари купальської ночі

Народознавчий захід у Лозівській ЦРБ

7 липня 2016 року в Лозівській центральній районній бібліотеці пройшла народознавча відеохвилинка «Чари купальської ночі».

 

07/07/2016
Лозівський р-н
Фольклорні посиденьки

Тематичний захід у клубі за інтересами «Надвечір’я» (Лозівська ЦБС)

7 липня, в день традиційного українського свята Івана Купала, на базі Орільської міської бібліотеки-філії №1 Лозівської ЦБС відбулися фольклорні посиденьки членів клубу за інтересами «Надвечір’я», які прийшли на зустріч разом з дітлахами. Святкування відбулося на подвір’ї: з піснями, танцями, іграми та ритуалами.

 

06/07/2016
Лозівський р-н
Ти пливи вінок по воді

Засідання клубу за інтерасами (Лозівська ЦБС)

6 липня 2016 року в Краснопавлівській міській бібліотеці-філії №2 Лозівської ЦБС відбулося засідання клубу за інтерасами «Кругозір» на тему: «Ти пливи вінок по воді», присвячене святу Івана Купала.

 

05/07/2016
м. Первомайський
Жива вода купальської ночі

Виставка-враження у Первомайській міській ЦБ

Щорічно бібліотеки Первомайської міської ЦБС відзначають свято Івана Купала в межах популяризації українських народних звичаїв, традицій та обрядів.

 

04/07/2016
Дергачівський р-н
Ой на Івана, ой на Купала

Виставка в Токарівській бібліотеці-філії (Дергачівська ЦБС)

З 6 на 7 липня українці традиційно святкують ніч на Івана Купала, яка здавна вважається святом молоді і кохання. ''Квітне'' папороть, дівчата плетуть вінки, хлопці розпалюють вогнище.

 

01/07/2016
Кегичівський р-н
Нарада бібліотечних працівників Кегичівської ЦБС

1 липня 2016 року у читальному залі Центральної районної бібліотеки, за участі начальника відділу культури і туризму Кегичівської РДА Олени Терех, відбулася чергова нарада працівників Централізованої бібліотечної системи.

 

01/07/2016
Сахновщинський р-н
У ніч Купальську тиху запалюють вогні

Книжкова виставка у Сахновщинській ЦБ

З 1 липня 2016 року в читальному залі Сахновщинської центральної бібліотеки експонується книжкова виставка «У ніч Купальську тиху запалюють вогні».

 

30/06/2016
Великобурлуцький р-н
Літо – пора веселих розваг та відпочинку

Бібліотечне свято у Великобурлуцькій РБД

Ось і розпочалося довгоочікуване літо. Пора року, яку діти чекають з великим нетерпінням. Літо – пора веселих розваг та відпочинку. КЗ «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей» організовує та проводить для дітей заходи, які найбільш актуальні влітку.

 

30/06/2016
Дергачівський р-н
Родюча Земля на таланти

Авторська виставка у бібліотеці (Дергачівська ЦБС)

У Вільшанській бібліотеці для дорослих філії № 14 пройшла виставка робіт місцевої майстрині Чепки Альони Євгенівни. Експонувалося небагато робіт, але вони яскраво розкривали її багатогранний творчий талант.

 

30/06/2016
Дергачівський р-н
Души прекрасные порывы

Вечер поэзии (Дергачевская ЦБС)

30 июня 2016 года в Русско-Лозовской библиотеке-филиале №21 Дергачевской ЦБС состоялся вечер поэзии «Души прекрасные порывы».

 

29/06/2016
Сахновщинський р-н
Сто талантів наших читачів

Виставка у Сахновщинській ЦРБ

В читальній залі Сахновщинської центральної бібліотеки експонується виставка-хобі «Сто талантів наших читачів».

 

29/06/2016
Зачепилівський р-н
Національно-патріотичне виховання дітей та молоді в сільській бібліотеці

Семінар бібліотечних працівників Зачепилівської ЦБС

2016 рік – оголошено Роком національно-патріотичного виховання. Сьогодні доволі гостро постало питання патріотичного виховання. У ранньому віці набагато легше полюбити свою Батьківщину, ніж у дорослому, тому треба виховувати це почуття у дітей вже з самого дитинства.
Згідно плану роботи методичного відділу Зачепилівської централізованої бібліотечної системи напередодні Дня Конституції на базі Абазівської сільської бібліотеки-філії методичною службою проведено віїздний семінар за темою: «Національно-патріотичне виховання дітей та молоді в сільській бібліотеці» для сільських бібліотечних працівників. До співпраці у цьому семінарі були запрошені сільські голови Миколаївської, Лебязької та Забаринської сільських рад.

 

29/06/2016
Дергачівський р-н
Конституція – компас суспільства

Презентація до Дня Конституції України (Дергачівська ЦБС)

День прийняття Конституції України — свято волі, цивільного миру й доброї згоди всіх людей на основі закону й справедливості. 28 червня 1996 року Верховна Рада прийняла Конституцію України.

 

27/06/2016
Сахновщинський р-н
Літо з книгою

Нарада бібліотечних працівників Сахновщинської ЦБС

27 травня 2016 року відбулася чергова нарада бібліотечних працівників Сахновщинської ЦБС на тему: «Літо з книгою: робота бібліотек з дітьми під час літніх канікул».

 

27/06/2016
Сахновщинський р-н
Конституція України – перепустка у світ гідного життя

Книжкова виставка у Сахновщинській ЦРБ

В читальному залі Сахновщинської центральної бібліотеки оформлена книжкова виставка «Конституція України – перепустка у світ гідного життя».

 

25/06/2016
Сахновщинський р-н
Етнографічно-краєзнавча вітальня у бібліотеці

Сахновщинська ЦБС

25 червня 2016 року в Гришівській сільській бібліотеці Сахновщинського району була відкрита етнографічно-краєзнавча вітальня.

 

24/06/2016
Ізюмський р-н
Конституція України: від гетьмана до Президента України

Тематична виставка в Ізюмській ЦРБ

Напередодні Дня Конституції України в читальній залі Ізюмської центральної районної бібліотеки презентовано інформаційно-тематичну виставку «Конституція України: від гетьмана до Президента України».

 

24/06/2016
Близнюківський р-н
Конституція – оберіг держави

Правова розмова у Близнюківській ЦРБ

24 червня 2016 року в Близнюківській центральній районній бібліотеці було проведено правову розмову з юнацтвом під назвою «Конституція – оберіг держави».

 

24/06/2016
Шевченківський р-н
Конституція України: шляхи становлення

Вивчаємо історію своєї країни (Шевченківська ЦРБ)

Ми живемо у незалежній країні, ім’я якій Україна.
Всі ці роки – то роки нашого воскресіння, єднання, осмислення своєї долі, історії. А перед ними, цими роками незалежності, були століття, якими українці йшли до своєї держави.

 

24/06/2016
Кегичівський р-н
Вимріяна поколіннями

Заходи До Дня Конституції України у Кегичівській ЦРБ

23-24 червня 2016 року в приміщенні читальної зали Кегичівської центральної районної бібліотеки відбулися заходи з нагоди 20-ї річниці з дня прийняття Конституції України.

 

24/06/2016
Кегичівський р-н
Свої права ти добре знай, їх шануй і поважай

Правознавча година (Кегичівська ЦБС)

Конституція України – Основний закон держави України. З нагоди ювілею основного державного документу в Чапаєвській міській бібліотеці-філії Кегичівської ЦБС пройшла правознавча година «Свої права ти добре знай, їх шануй і поважай».

 

23/06/2016
Шевченківський р-н
В гості до бібліотеки

Екскурсія до Шевченківської РДБ

Безмежна сила книги. Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам історію рідного краю, звичаї, традиції… Книга мудрий друг і порадник, вона, не вміючи говорити, розповідає про пригоди і подорожі, про чудеса та навколишній світ.
До Шевченківської районої дитячої бібліотеки завітали дошкільнята з дитячого садка “Калинка”, які в майбутньому стануть її читачами.

 

23/06/2016
м. Первомайський
Конституція – паспорт держави

До Дня Конституції України (Первомайська міська ЦБС)

Протягом 23-29 червня 2016 року у бібліотеках Первомайської міської ЦБС пройшов цикл заходів до Дня Конституції України під назвою «Конституція – паспорт держави».

 

23/06/2016
Краснокутський р-н
Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо

Година патріотичного спілкування (Краснокутська ЦБС)

23 червня 2016 року в Китченківському сільському філіалі Краснокутської ЦБС пройшла година патріотичного спілкування «Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо» (до Дня Конституції України).

 

23/06/2016
Лозівський р-н
Наркотики, STOP!

Конкурс плакатів в Лозівській ЦРБ

23 червня 2016 року Лозівська центральна районна бібліотека організувала конкурс плакатів до Міжнародного дня зі зловживанням наркотиками та їх незаконним обігом «Наркотики, STOP!».

 

22/06/2016
Великобурлуцький р-н
Ті дні у пам’яті народній

Книжкова виставка у Великобурлуцькій районній бібліотеці для дітей

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу — Велика Вітчизняна, яка забрала життя кожного п'ятого співвітчизника. Воєнні дії на Україні точилися 40 місяців. В руїни і згарища перетворилися 714 українських міст і селищ, 28 тисяч сіл. День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.

 

22/06/2016
Сахновщинський р-н
41–й... Незабутній

Книжкова виставка у Сахновщинській ЦРБ

75 років віддаляють нас від страшної дати – 22 червня 1941 року – дня початку Великої Вітчизняної війни – найтрагічнішої війни в історії людства.
В Сахновщинській центральній бібліотеці оформлена книжкова виставка-пам'ять «41 – й... Незабутній».

 

22/06/2016
Лозівський р-н
Коли війна прийшла в наш дім

Героїко-патріотична викладка літератури у Лозовій

22 червня 2016 року Лозівська центральна районна бібліотека презентувала у міському сквері Шевченка героїко-патріотичну викладку «Коли війна прийшла в наш дім».

 

21/06/2016
Барвінківський р-н
Літні канікули в бібліотеці

Програма літнього читання в Барвінківській ЦДБ

Літо – найулюбленіша пора всіх дітей. Останніми роками бібліотеки стали місцем, де можна цікаво, весело, а головне – корисно провести свій літній відпочинок.
Не стала винятком і Барвінківська центральна дитяча бібліотека.
Для корисного і веселого відпочинку в дні літніх канікул, бібліотека організовує і проводить заходи в рамках Програми літнього читання.

 

21/06/2016
Кегичівський р-н
Летять роки, а пам'ять не зітреться

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні (Кегичівська ЦБС)

21 червня 2016 року в Рояківській сільській бібліотеці-філії Кегичівської ЦБС відбулася година пам’яті «Летять роки, а пам'ять не зітреться» до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Також тут оформлена книжкова виставка «Подвигу жити в віках».

 

17/06/2016
м. Чугуїв
Книга – твій найкращий друг

Цикл літніх бібліотечних екскурсій (Чугуївська міська дитяча бібліотека)

Влітку головне завдання бібліотек полягає в тому, щоб охопити змістовним відпочинком якомога більше школярів, розширити їх кругозір, навчити творчості спілкування, привити любов до книги, бережливе ставлення до неї. Під час літніх канікул в бібліотеці завжди гамірно і весело. За традицією на екскурсію в міську дитячу бібліотеку прийшли учні молодших класів з пришкільних таборів міста Чугуєва на зустріч з книгою та казкою.

 

17/06/2016
м. Куп`янськ
Их помнит мир спасенный

Презентація книги (Куп’янська міська бібліотека №1)

17 червня 2016 року в приміщенні бібліотеки (ЗОШ№4) м. Куп’янська пройшла презентація книги О.І.Тарасенка, Є.П. Прокопенка «Их помнит мир спасенный».

 

17/06/2016
Дергачівський р-н
Свята Трійця єднає, надихає, береже

Книжкова виставка в Дергачівській ЦБ для дітей

Свято Трійці – одне з найулюбленіших в Україні, бо дарує надію на щедрий урожай. Свято Трійці, або, як його ще називають, Зелені святки, святкують на п’ятидесятий день після Великодня. Цей день об’єднує всіх християн з Богом, єдиним у трьох особах: Богом-Батьком, Богом-Сином, Богом-Святим Духом. Головний зміст свята – прославити рослинний світ, Сонце, предків.

 

17/06/2016
Барвінківський р-н
Зелені Свята – святкуймо з нами

Урок народознавства

Свято Троїці належить до 12 найбільших. Його відзначають на 50-й день після Пасхи. У народі Трійцю називають Зеленими святами.
У Нікопольській сільській бібліотеці Барвінківської ЦБС пройшов урок народознавства «Зеленеє свято у травах іде».

 

16/06/2016
Дворічанський р-н
Літо в бібліотеці

Дворічанська ЦБС

Літо – найулюбленіша пора всіх дітей. Літо… канікули... Але перед канікулами в багатьох бібліотеках Дворічанської ЦБС було проведено ряд заходів для дітей, які відвідують пришкільневий майданчик.

 

16/06/2016
Дворічанський р-н
Літні читання у Жовтневій бібліотеці

Жовтнева бібліотечна філія Дворічанської районної централізованої бібліотечної системи тісно співпрацює зі школою. Метою успішного проведення літніх читань у Жовтневій бібліотечній філії для дітей є створення дружнього, комфортного простору для дитини, а також території для гри і фантазій.

 

16/06/2016
м. Чугуїв
Летние библиозабавы в Чугуевской библиотеке для детей

Каникулы… Веселая пора отдыха от тетрадок и учебников. Поэтому Чугуевская городская библиотека для детей каждое лето старается сделать для своих читателей необыкновенным, незабываемым. Это прекрасная пора с пользой провести свободное время, пополнить багаж знаний; найти интересное занятие; пообщаться со сверстниками; принять участие в конкурсах и викторинах, праздниках и других библиотечных мероприятиях.

 

16/06/2016
Дергачівський р-н
Літні заходи в Дергачівській ЦБС

В літні шкільні канікули діти не забувають книги, а бібліотеки Дергачівської ЦБС проводять активну роботу серед читачів.

 

16/06/2016
Кегичівський р-н
Неповторна краса Івана Миколайчука

Вечір пам’яті в Чапаєвській міській бібліотеці

16 червня 2016 року в Чапаєвській міській бібліотеці-філії Кегичівської ЦБС відбувся вечір пам’яті «Неповторна краса Івана Миколайчука» присвячений 75-й річниці від дня народження І.В Миколайчука.

 

16/06/2016
Дергачівський р-н
Потрійна сила зелених свят

Народознавча година в Дергачівській ЦБ

На Зелену неділю проводжають весну і зустрічають літо. І , як відмітила Ліна Костенко, «земля цвіте, все зеленіє. Поглянь, усе навколо зацвіло».
Люди прикрашають своє помешкання травами, гілками дерев, окрім осики. Лікарські трави набувають сили, особливо в п’ятницю. Дівчата плетуть вінки - символи свята, готуються різні святкові страви.

 

16/06/2016
Близнюківський р-н
З вірою у серці, з любов’ю до дітей

Засідання круглого столу

16 червня 2016 року в Близнюківській районній бібліотеці для дітей відбулося засідання круглого столу «З вірою у серці, з любов’ю до дітей». Очолила захід заступник голови Близнюківської райдержадміністрації Олена Ляпкало.

 

15/06/2016
Ізюмський р-н
Подорож в світ природи

Пізнавально-ігровий захід в Ізюмській ЦРБ

14 та 15 червня 2016 року, в рамках дії пришкільного табору, бібліотекарі Ізюмської центральної районної бібліотеки Ю.Копійка та Т.Максименко провели для своїх маленьких читачів, учнів 1-4 класів, пізнавально-ігровий захід «Подорож в світ природи».

 

14/06/2016
м. Чугуїв
Літо. Книга. Я та друзі

Пізнавально-розважальний ланцюжок (Чугуївська ЦБС)

В дитинстві найбільш привабливою та цікавою є ігрова діяльність. Тому кожне літо Чугуївська бібліотека для дітей робить для своїх читачів незвичайним, незабутнім, включаючи елементи гри. Конкурси, вікторини, пригоди, літературні подорожі дозволяють зробити дозвілля дітей цікавим та різноманітним. Читання, пазли, малювання, ігри, забави... Все це таке чудесне, коли знаходишся у колі друзів серед книжкового Всесвіту!

 

14/06/2016
Лозівський р-н
Літечко строкате на свята багате

Святкова круговерть у Лозівській ЦДБ

Багата народними святами, традиціями та обрядами наша рідна Україна. Читачі Лозівської районної бібліотеки для дітей поринули у святкову круговерть «Літечко строкате на свята багате».

 

13/06/2016
Краснокутський р-н
Пошуковий орієнтир читачів

Бібліотечний урок в Краснокутській ЦРБ

13 червня 2016 року для користувачів - вихованців шкільного табору «Веселка», учнів 3-6 класів Краснокутської ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів, - завідувачем центральною дитячою бібліотекою Павлюк Ольгою Василівною проведено бібліотечний урок «Пошуковий орієнтир читачів».

 

13/06/2016
Барвінківський р-н
Англійська мова в бібліотеці

(Барвінківська ЦБ)

Нещодавно двері Барвінківської ЦБ знову відчинилися для учнів Гусарівської ЗОШ . Цього разу це були дітки з пришкільного англомовного табору «Smiley» на чолі з вчителями англійської мови Левенець Н.М., Коваленко О.А. Педагоги поділилися з нами, що метою створення такого табору є формування навичок усного мовлення, набуття досвіду комунікативного спілкування; подолання мовного бар’єру і що найголовніше – сприймання мотивацій до вивчення іноземних мов шляхом поєднання навчання та змістовного відпочинку.

 

11/06/2016
Дергачівський р-н
Вечір-автограф у Черкасько-Лозівській бібліотеці

У Черкасько-Лозівській бібліотеці-філії №20 Дергачівської ЦБС відбувся вечір-автограф Свіченської Любові Дмитрівни та Москалець Катерини Митрофанівни.

 

10/06/2016
Сахновщинський р-н
Зелені свята, свята Трійця

Rнижкова виставка в Сахновщинській ЦБ

З 10 червня 2016 року в Сахновщинській ЦБ експонується книжкова виставка «Зелені свята, свята Трійця».

 

09/06/2016
Сахновщинський р-н
Усвідомлений вибір майбутнього покликання та проф. діяльності – запорука життєвого досвіду

Бесіда з випускниками в Сахновщинській ЦРБ

9 червня 2016 в Сахновщинській центральній районній бібліотеці була проведена бесіда з випускниками 9-тих класів Сахновщинської гімназії «Усвідомлений вибір майбутнього покликання та проф. діяльності – запорука життєвого досвіду». В юнацькому абонементі організована книжкова виставка-рекомендація «Людина і професія».

 

09/06/2016
м. Чугуїв
Є багато країн на землі, та найкраща завжди – Батьківщина!

Мандрівка (Чугуївська ЦБС)

Цього літа Чугуївська міська бібліотека для дітей значну частину заходів, що проводяться нею, присвячує рідній країні – Україні.
9 червня 2016 року в прикрашеній рушниками, квітами, книжковою виставкою, плакатом і атрибутами для конкурсів читальній залі відбувся захід під назвою «Є багато країн на землі, та найкраща завжди – Батьківщина!»

 

08/06/2016
Ізюмський р-н
Знайомство з бібліотекою та абетка безпеки

Літні заходи в Ізюмській ЦРБ

Літо - пора веселощів і безтурботності, особливо для дітей. Безпека на літніх канікулах дуже важлива. Дотримання елементарних правил допоможе зберегти дитині здоров'я і навіть життя. Тому дуже важливо провести з дітьми бесіду про правила поведінки вдома, на дорозі на вулиці, на воді, з незнайомими людьми тощо.

 

08/06/2016
м. Куп`янськ
Інформаційні лабіринти сучасної бібліотеки

Екскурсія в Куп’янській міській бібліотеці

Від початку червня в загальноосвітній школі № 4 працює пришкільний табір «Барвінок» (керівник Левенець Л.П.). По давній традиції Куп’янська міська бібліотеці №1 гостинно запрошує дітлахів на різноманітні заходи. Цього року бібліотекарі підготували цикл цікавих екскурсій.

 

08/06/2016
Дергачівський р-н
Читаємо під парасолькою

Бібліо-пікнік в Пересічанській бібліотеці

У рамках районного конкурсу «Інноваційна діяльність бібліотеки з популяризації книги та читання», організованого Дергачівською ЦБ, в Пересічанській бібліотеці весело та незвично пройшов бібліо-пікнік «Читаємо під парасолькою».

 

08/06/2016
Лозівський р-н
День Шерлока Холмса

Літературний детектив в Лозівській ЦРБ

8 червня 2016 року в Лозівській центральній районній бібліотеці проведено літературний детектив «День Шерлока Холмса».

 

08/06/2016
Зміївський р-н
Бібліотека приходить на допомогу

8 червня на базі Зміївської ЦБС відбувся виїздний тренінг "Принципи працевлаштування та ефективний пошук роботи"

 

07/06/2016
м. Ізюм
Читаємо, граємо, літо зустрічаймо

Канікули з книгою (Ізюмська міська ЦБС)

На початку літніх канікул бібліотеки міста Ізюм радо зустрічають дітей з пришкільних таборів. Для маленьких відвідувачів бібліотекарі міської централізованої бібліотечної системи підготували цікаві і різноманітні заходи.

 

07/06/2016
Краснокутський р-н
Містами України європейського ґатунку

Віртуальне турне в Краснокутській ЦБ

7 червня 2016 року для учнів Краснокутської ЗОШ № 2 (з пришкільного табору «Веселка») в приміщенні школи бібліографом Краснокутської центральної районної бібліотеки Китченко Євгенією Анатоліївною проведено віртуальне турне «Містами України європейського ґатунку».

 

07/06/2016
Близнюківський р-н
Ідеш - не минай, візьми книгу прочитай

Книжкова лавка в Близнюківській РБД

7 червня 2016 року працівники Близнюківської районної бібліотеки для дітей організували біля бібліотеки книжкову лавку «Ідеш, не минай, візьми книгу прочитай», де були представлені нові надходження дитячої літератури.

 

07/06/2016
м. Чугуїв
Такі цікаві пазли

Зустріч з вихованцями пришкільного табору (Чугуївська ЦБС)

7 червня 2016 року маленькі читачі Чугуївської бібліотеки для дітей знову отримали можливість зазирнути у «Бабусину скриню». Вихованці пришкільного табору «Ромашка» гімназії №5 познайомилися з пазлами: «Сорочка-вишиванка», «Рушник», «Віночок», «Кукла-мотанка».

 

07/06/2016
м. Чугуїв
Козацькому роду нема переводу

Зустріч в рамках патріотичного виховання дітей (Чугуївська ЦБС)

Чугуївська міська бібліотека для дітей продовжує проводити заходи в рамках патріотичного виховання дітей. 7 червня 2016 року працівники бібліотеки зустрічали вихованців третього загону «Росинка» ЗОШ №4. Діти мали можливість пройтися «козацькими стежками», познайомившись з козаками і їх життям.

 

07/06/2016
м. Первомайський
Ура, канікули!

Енциклопедія дозвілля (Первомайська ЦБС)

Протягом червня 2016 року у школах міста Первомайський діють літні шкільні табори. Первомайською центральною бібліотекою для відпочиваючих у таборах підготовлена енциклопедія дозвілля «Ура, канікули!»

 

06/06/2016
Великобурлуцький р-н
Екологія здоров’я та безпеки нації

Екологічна година у Великобурлуцькій РБД

В наш час проблеми екології турбують всіх. Не обходять вони і користувачів КЗ «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей», які 3 червня 2016 року зібрались на екологічну годину «Екологія здоров’я та безпеки нації», присвячену Всесвітньому дню охорони навколишнього середовища.

 

06/06/2016
Дворічанський р-н
Бібліотекарі – за чисте довкілля

Акція до Всесвітнього Дня охорони навколишнього середовища (Дворічанська ЦРБ)

Проблема смітників стоїть перед людством, мабуть, з того самого часу, як воно з'явилося на Землі, і чимдалі, тим вона стає серйознішою. На сьогодні в Україні ця проблема – одна з найважливіших і найактуальніших серед проблем забруднення навколишнього середовища.

 

03/06/2016
Нововодолазький р-н
Робота бібліотек Нововодолажчини в літній період

Семінар бібліотечних працівників

3 червня 2016 року на базі Нововодолазької районної дитячої бібліотеки відбувся семінар бібліотечних працівників району на тему: «Робота бібліотек Нововодолазького району в літній період».

 

03/06/2016
Близнюківський р-н
Я знаю як пройти в бібліотеку

Екскурсія в Близнюківській РБД

Залучення дітей до читання, до відвідування бібліотеки – сучасна задача бібліотек. Близнюківська районна бібліотека для дітей, в рамках проведення заходів під час роботи пришкільних таборів, 3 червня 2016 року розпочала екскурсією «Я знаю як пройти в бібліотеку» для учнів Софіївської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

03/06/2016
Кегичівський р-н
Лунають «Слобожанські передзвони»

Виставка робіт аматорів народного мистецтва (Кегичівська ЦБС)

Ми стоїмо на порозі славного ювілею – 25-річчя Незалежності України. З цієї нагоди Харківщиною крокують «Слобожанські передзвони». 3 червня 2016 року Кегичівський район також представив творчий звіт «Талантами квітне земля Кегичівська», в рамках обласного огляду-конкурсу аматорів народного мистецтва Харківської області «Слобожанські передзвони».

 

03/06/2016
м. Чугуїв
Скарби бабусиної скрині

Етнографічний пазл (Чугуївська міська ЦБС)

В Чугуївській міській бібліотеці для дітей продовжуються Літні читання. Цього року ми вирішили присвятити їх патріотичному вихованню дітей. «Скарби бабусиної скрині» – під такою назвою 3 червня 2016 року пройшла зустріч з вихованцями пришкільного табору «Перлина» ЗОШ № 8.
Щоб ближче познайомитися з традиціями та обрядами нашого народу, бібліотекарі запропонували дітям зазирнути у бабусину скриню.

 

02/06/2016
Близнюківський р-н
Подаруємо сміх дитині

Свято в Близнюківській РБД

На святкову ігрову програму “Подаруєм сміх дитині”, яка відбулася у районній бібліотеці для дітей 2 червня 2016 року, були запрошені кращі читачі, учні Близнюківського ліцею. Підготували свято для дітвори бібліотекарі Оксана Іваненко та Раїса Подушко і приурочили його до Дня захисту дітей. Прийшли привітати юних ерудитів начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Тетяна Захарчук та начальник енергозбуту Олена Василевська.

 

02/06/2016
Лозівський р-н
Періодика – вікно в світ

День періодики в Лозівській ЦРБ

2 червня 2016 року Лозівська центральна районна бібліотека з метою популяризації періодичних видань на позастаціонарному пункті в ЛМФ ДУ ХОЛЦДСЕС провела День періодики «Періодика – вікно в світ».

 

02/06/2016
м. Чугуїв
На всіх вітрилах разом з бібліотекою

Свято до Міжнародного дня захисту дітей (Чугуївська міська ЦБС)

1 червня весело та захоплююче пройшло свято в Чугуївській міській бібліотеці для дітей, присвячене Міжнародному дню захисту дітей. Разом з казковими літературними героями та бібліотекарями діти на всіх вітрилах поринули в літо.

 

02/06/2016
м. Чугуїв
Мы разные, но мы вместе!

Путешествия в страну Всезнаек и Почемучек (Чугуевская городская ЦБС)

Лето – время увлекательных игр, соревнований, красочных праздников. Организация досуга наших читателей в летнее время становится неотъемлемой частью работы библиотеки. Именно библиотека превращает летние каникулы ребят в увлекательное путешествие. В библиотеке-филиале микрорайона « Дружба» Чугуевской городской ЦБС накоплен богатый опыт по проведению мероприятий, призванных помочь детям найти нужную информацию и получить удовольствие от посещения библиотеки.
2 июня 2016 года в библиотеке состоялись ежегодные литературно-игровые путешествия в волшебную страну Всезнаек и Почемучек. Путешествие проходило под девизом «Мы разные, но мы вместе!»

 

02/06/2016
м. Чугуїв
Дружные ребята

Праздник к Международному дню защиты детей (Чугуевская городская ЦБС)

2 июня 2016 года в библиотеке-филиале микрорайона «Дружба» Чугуевской ЦБС праздновали Международный день защиты детей.

 

01/06/2016
Первомайський р-н
День захисту дітей в Первомайській ЦДБ

1-го червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято, що спонукає дорослих думати про дітей. Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно більш ніж у 30 країнах світу.

 

01/06/2016
Великобурлуцький р-н
Хай буде дитинство щасливим!

До Міжнародного дня захисту дітей (Великобурлуцька ЦБС)

У перший день літа ми традиційно відзначаємо Міжнародний день захисту дітей, одне із найдавніших міжнародних свят.
Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії у листопаді 1949 року. ООН підтримала цю ініціативу та оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

 

01/06/2016
Нововодолазький р-н
Книга, природа, екологія

Книжкова виставка у Нововодолазькій ЦРБ

5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища. У читальному залі Нововодолазької ЦРБ до цієї події розгорнуто книжкову виставку «Книга, природа, екологія».

 

01/06/2016
Сахновщинський р-н
У барвах сонячного дитинства

Свято до Міжнародного дня захисту дітей (Сахновщинська ЦБС)

Міжнародний День захисту дітей широко відзначається і в Україні. Це не дивно, адже до дітей в будь-якій країні відношення однакове — як до майбутнього людей і держави.
У Сахновщині з цього приводу влаштовуються всілякі заходи, спрямовані на те, щоб нагадати: дитина — слабкіше дорослого і залежить від його дій. У цей же день люди особливо стараються донести до малюків кілька простих думок: світ не такий вже й поганий, в ньому є радість і місце веселощам, а справедливість завжди торжествує. Ми намагаємося сказати дітям, що їм готові допомагати не тільки батьки, але й інші люди, що доброта зустрічається не тільки в казках.

 

01/06/2016
Дергачівський р-н
Дитяче свято у Токарівці

До Міжнародного дня захисту дітей (Дергачівська ЦБС)

1 червня по всій планеті вже багато років відзначається День захисту дітей. В цей день особливо гостро піднімається питання дитинства, адже і сьогодні, у ІІІ-му тисячолітті, сотні, тисячі дітей не мають можливості нормально жити і розвиватися, вчитися і лікуватися. Тому різні громадські організації багатьох держав, в тому числі дитячі, опираючись на конвенцію ООН про права дитини, борються за щасливе, достойне життя будь-якої дитини у всіх куточках Землі.
Для дітей, які відвідують табір відпочинку Токарівського НВК сільською бібліотекою-філією спільно з Токарівським клубом, шкільною бібліотекою була підготовлена цікава концертна програма, веселі ігри та конкурси.

 

01/06/2016
Дворічанський р-н
Світ дитячих мрій

Свято до Дня захисту дітей (Дворічанська ЦБС)

У селі Кутьківка відбулося свято до Дня захисту дітей. Діти — це цвіт Землі, майбутнє нашої країни, найдорожчий скарб, безмежна радість і щастя. Приходять діти у світ зовсім маленькими і безпомічними, а дорослі, повинні їх виростити, огорнути затишком і теплом, щирою ніжністю, батьківською турботою і великою та святою материнською любов’ю, то дорослі і подарували дітям свято радості.

 

01/06/2016
Нововодолазький р-н
Літо – час читати хороші книги

Нововодолазька РДБ до Дня захисту дітей

1 червня в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – Міжнародний День захисту дітей. Воно приходиться на перший день довгоочікуваного літа та шкільних канікул. Цього дня проходять численні заходи для дітей: виставки творчих робіт, різноманітні розважальні програми, конкурси, ігри тощо.

 

01/06/2016
Вовчанський р-н
Свято дитинства в бібліотеках Вовчанщини

1 червня світ відзначає День захисту дітей, який вважається одним із найдавніших міжнародних свят. В Україні цей день відзначається з 1998 року.
Cвято приходить до нас в перший день літа. Це чудова пора літніх розваг, відпочинку, адже свято співпадає з початком літніх канікул. День цей особливий. 1-го червня відбуваються різноманітні заходи, що підкреслюють увагу до дитячих прав і до формування гармонійної особистості. Святкування відбувається повсюдно, адже діти – майбутнє кожної держави, вони потребують особливого захисту й піклування.

 

31/05/2016
Барвінківський р-н
Читайте з нами українське

Рандеву з книгою в Барвінківській ЦДБ

Ви любите читати? Вам, певно, сумно без справжньої книги? Нова хвиля української літератури – яскрава, різножанрова, захоплююча. Вона є дзеркалом сьогодення та скарбом для майбутніх поколінь!
«Час читати найкраще» – такими словами розпочалася літературна година «Читай українською» для учнів 4-го класу ЗОШ № 3.

 

31/05/2016
Нововодолазький р-н
Книга відкриває світ

Літературне свято в Нововодолазькій РБД

31 травня 2016 року в Нововодолазькій районній дитячій бібліотеці відбулося літературне свято «Книга відкриває світ». На захід завітали учні 1-го та 2-го класів пришкільного табору Нововодолазького ліцею «Ліцейний квартал» разом з вчителями початкових класів.

 

30/05/2016
Ізюмський р-н
Коли сміються діти, посміхається небо

Фотосесія в Ізюмській ЦРБ

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

 

30/05/2016
Лозівський р-н
За здорове життя

Книжкова виставка в Лозівській ЦРБ

30 травня 2016 року До Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням в Лозівській центральній районній бібліотеці організовано книжкову виставку «За здорове життя».

 

27/05/2016
Сахновщинський р-н
Літо з книгою: робота бібліотек з дітьми під час літніх канікул

Чергова нарада бібліотечних працівників Сахновщинської ЦБС

27 травня 2016 року відбулася чергова нарада бібліотечних працівників Сахновщинської ЦБС на тему: «Літо з книгою: робота бібліотек з дітьми під час літніх канікул».

 

27/05/2016
Вовчанський р-н
Мандрівка по книжковому місту

Екскурсія в Вовчанській ЦДБ

27 травня 2016 року, напередодні літніх канікул, до Вовчанської центральної дитячої бібліотеки завітали на екскурсію учні 1-А та 1-Б класів школи-ліцею №2.

 

26/05/2016
Великобурлуцький р-н
Всесвітній дня без тютюну

Урок здоров’я в Великобурлуцькій РБ

Тютюнопаління останнім часом набуло планетарного характеру і стало важливою екологічною проблемою.
Сучасна молодь вступає в життя не тільки в період бурхливого розвитку науки й техніки, а й у період негативного впливу на здоров`я низки чинників. Перше місце серед них посідає тютюнопаління, шкідлива дія якого відчувається не відразу, а поступово. Паління та його вплив на організм стали сьогодні медичною та соціальною проблемою.

 

26/05/2016
Дергачівський р-н
Екскурс в історію Вільшани

Віртуальна подорож у Вільшанській бібліотеці №14

Віртуальну подорож «Екскурс в історію Вільшани» для учнів 9-х класів Вільшанської ЗОШ провела Вільшанська бібліотека-філія №14 для дорослих.

 

26/05/2016
Дергачівський р-н
Вдосконалення бібліотечно-інформаційного сервісу

Семінар-практикум в Дергачівській ЦБ

26 травня 2016 року в Дергачівській центральній бібліотеці відбувся семінар-практикум «Вдосконалення бібліотечно-інформаційного сервісу».

 

26/05/2016
Дворічанський р-н
Бібліотечне краєзнавство публічних бібліотек

Семінар для бібліотечних працівників Дворічанської ЦБС

В життєписі кожного народу, в книзі його буття є багато сторінок, котрі він свято шанує, гордиться ними. Український філософ Григорій Сковорода сказав: «Пізнай свій край, пізнай себе, свій рід, свою землю – побачиш свій шлях, по якому найбільше розкриваються твої здібності».

 

25/05/2016
Барвінківський р-н
Бібліотечна реклама як засіб підвищення престижу бібліотеки

Семінарське заняття для бібліотекарів Барвінківської ЦБС

25 травня 2016 року в Барвінківській центральній районній бібліотеці відбулося семінарське заняття для бібліотекарів ЦБС.

 

25/05/2016
Близнюківський р-н
Бібліотечне краєзнавство публічних бібліотек

Семінар бібліотечних працівників в Близнюківській ЦБ

25 травня 2016 року у читальному залі Близнюківської центральної районної бібліотеки відбувся районний семінар бібліотечних працівників на тему: «Бібліотечне краєзнавство публічних бібліотек».

 

25/05/2016
Вовчанський р-н
Лабіринти права

Урок права в Вовчанській районній бібліотеці

Права людини – це система матеріальних та духовних умов та благ, без якої неможлива її нормальна життєдіяльність і розвиток індивідуальних якостей особистості. Одна з найгостріших людських проблем – бути захищеним у правовому полі, може бути реалізована завдяки правовій освіті та вихованню громадян. При Вовчанській центральній бібліотеці працює лекторій «Право і закон», який об'єднав людей, що мають особистий інтерес до права.

 

24/05/2016
Барвінківський р-н
Моя країна – Україна

Огляд-презентація в Барвінківській ЦДБ

Згідно комплексної програми з історико-патріотичного виховання «Історична доля України», працівниками Барвінківської центральної дитячої бібліотеки було проведено огляд-презентацію «Моя країна – Україна».

 

24/05/2016
Лозівський р-н
Стежками рідного краю

Краєзнавча подорож (Лозівської ЦБС)

24 травня 2016 року в Надеждівській сільській бібліотеці-філії Лозівської ЦБС відбулося засідання клубу за інтересами «Вогник». Юні читачі завітали на гроно краєзнавчих цікавинок «Стежками рідного краю».

 

23/05/2016
Зачепилівський р-н
Туризм. Стежками Зачепилівщини

Виставка в Зачепилівській ЦРБ

Зачепилівська центральна районна бібліотека пропонує, інформує, запрошує! До уваги користувачів бібліотеки та гостей представлена виставка «Стежками Зачепилівщини», яка розповідає про край, що чарівним куточком притулився на півдні Харківщини. З північної та західної сторін оточений Полтавщиною, з півдня – Дніпропетровщиною, а зі сходу – Кегичівським і Красноградським районами.

 

23/05/2016
м. Ізюм
Зерна ниви слов’янської писемності

Книжкова виставка в Ізюмській ЦБ

Щорічно 24 травня в Україні відзначається День слов’янської писемності і культури відповідно до Указу Президента України від 17 вересня 2004 року. Свято приурочене до дня вшанування пам'яті святих рівноапостольних Кирила й Мефодія – слов'янських просвітників та проповідників християнства.

 

21/05/2016
Нововодолазький р-н
Ці знайомі європейці

Книжкова виставка в Нововодолазькій ЦРБ

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. В 2016 році День Європи в Україні відзначали 21-го травня.
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

 

20/05/2016
Дергачівський р-н
Туризм. Яка користь від мандрівок

Година повідомлень в Дергачівській ЦБ

В Дергачівській ЦБ пройшла година повідомлень «Туризм. Яка користь від мандрівок».

 

20/05/2016
Сахновщинський р-н
Бібліотека – територія добра

Зустріч з представниками благодійної організації (Сахновщинська ЦБС)

20 травня 2016 року в Сахновщинській центральній бібліотеці відбулася чергова зустріч координаторів благодійної організації «БФ Станція Харків» з переселенцями, які проживають в Сахновщинському районі.

 

20/05/2016
Лозівський р-н
Формування, використання і зберігання бібліотечних фондів. Бібліотечно-інформаційні пошукові системи

Заняття школи молодого бібліотекаря в Лозівській ЦБС

Згідно плану підвищення кваліфікації бібліотекарів Лозівської ЦБС, 20 травня 2016 р. в центральній районній бібліотеці проведено заняття школи молодого бібліотекаря по темі: «Формування, використання і зберігання бібліотечних фондів. Бібліотечно-інформаційні пошукові системи», на якому були присутні бібліотекарі-початківці.

 

20/05/2016
Кегичівський р-н
Світ музичних інструментів

Музичний вернісаж в Чапаєвській міській бібліотеці

Сьогодні важко собі уявити молоду освічену, культурну людину, байдужу до музики. Почуття прекрасного, естетичний смак, любов до мистецтва закладаються і виховуються з дитинства. Мистецтво і музика мають дуже великий вплив на становлення особистості. 20 травня 2016 року Чапаєвська міська бібліотека-філія Кегичівської ЦБС запросила всіх бажаючих на музичний вернісаж «Світ музичних інструментів».

 

20/05/2016
Кегичівський р-н
Вишиванки: різні і рідні

Свято вишиванки (Кегичівська ЦБС)

Ось уже 10 років поспіль у третій четвер травня в Україні святкують День вишиванки. Не оминуло це свято і Центральну дитячу бібліотеку Кегичівської ЦБС, яка запросила до себе на гостини учнів 7-го класу Кегичівського ліцею.

 

20/05/2016
м. Люботин
Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі

Свято вишиванки у Люботинській ЦБ

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення – щороку в третій четвер травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен українець одягає вишиванку й виходить у ній на роботу, в університет, школу чи садочок.
19 травня 2016 року до дня вишиванки у Люботинський центральній бібліотеці відкрилася виставка-презентація «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі». Люботинська центральна дитяча бібліотека провела інформаційну годину «Моя вишиванка – душа України, і зірка яскрава для дочок-синів».

 

20/05/2016
м. Ізюм
Бібліотечне краєзнавство: основні напрями краєзнавчої діяльності бібліотек

Семінар бібліотечних працівників в Ізюмській міській ЦБ

20 травня 2016 року в Ізюмській центральній міській бібліотеці відбувся семінар бібліотечних працівників за темою: «Бібліотечне краєзнавство: основні напрями краєзнавчої діяльності бібліотек».

 

20/05/2016
м. Куп`янськ
Бережи українське – носи вишиванку

Урок народознавства в Куп`янської міської бібліотеки №2

Вже 10 років, починаючи з 2007 року, Україна і весь світ відзначають День вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнографічного українського одягу.

 

19/05/2016
Кегичівський р-н
Кегичівщина вдягла вишиванку

Свято вишиванки (Кегичівська ЦБС)

День вишиванки – звичайний будній день, третій четвер травня. Але для кегичан цей день став святковим. Адже відділ культури і туризму Кегичівської РДА запросив усіх виявити свою причетність до української культури, одягнувши вишиванки та ставши учасником флешмобу «Кегичівщина вдяга вишиванку!»

 

19/05/2016
Дворічанський р-н
День Європи та День вишиванки в Дворічанській ЦРБ

19 травня 2016 року в Дворічанській ЦРБ святкували одразу два свята: День Європи та День вишиванки.

 

19/05/2016
Дергачівський р-н
Мрії про Україну: дитячий погляд

Виставка робіт в Пересічанській сільській бібліотеці

У Пересічанській бібліотеці Дергачівської ЦБС в рамках конкурсу дитячої творчості «Мрії про Україну: дитячий погляд» відбулася виставка робіт у номінації «Малюнки».

 

19/05/2016
Нововодолазький р-н
Світ української вишиванки

Книжково-ілюстративна виставка в Нововодолазькій ЦБ

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи.

 

19/05/2016
м. Первомайський
Вишиванка – національна святиня

Виставка-повідомлення в Первомайській міській ЦБ

До Дня вишиванки в центральній бібліотеці міста Первомайський оформлена та діє книжкова виставка-повідомлення під назвою «Вишиванка – національна святиня».

 

19/05/2016
м. Ізюм
Права людини в українському суспільстві

Зустріч з представниками органів соціального захисту (Ізюмська ЦБС)

19 травня 2016 року в приміщенні Ізюмської центральної районної бібліотеки, в рамках роботи мобільного соціального офісу, відбулася чергова зустріч спеціалістів органів соціального захисту населення з читачами бібліотеки та мешканцями приладобудівного мікрорайону.

 

19/05/2016
Лозівський р-н
Я по світу іду в вишиванці

Свято вишиванки в Катеринівській сільській бібліотеці

19 травня 2016 року в Україні відзначався День вишиванки. Цього дня працівники Катеринівської сільської бібліотеки-філії Лозівської ЦБС підтримали всеукраїнський флешмоб та одягли на роботу вишиті сорочки.

 

19/05/2016
Лозівський р-н
Часточка душі моєї

Всеукраїнський день вишиванки в Яковлівській сільській бібліотеці

В Яковлівській сільській бібліотеці-філії Лозівської ЦБС 19 травня 2016 року пройшов Всеукраїнський день вишиванки. Це свято проходило під назвою «Часточка душі моєї».

 

19/05/2016
Лозівський р-н
А над світом вишивка цвіте

До дня вишиванки (Лозівська ЦБС)

19 травня 2016 року в Краснопавлівській міській бібліотеці-філії № 2 Лозівської ЦБС пройшов захід на під назвою «А над світом вишивка цвіте», присвячений Дню вишиванки.

 

19/05/2016
Кегичівський р-н
У серці кожного українця

Заходи до Дня вишиванки (Кегичівська ЦБС)

19 травня 2016 року, в День української вишиванки, с.Андріївка долучилася до всеукраїнського флешмобу. На захід, який організувала Андріївська сільська бібліотека-філія Кегичівської ЦБС, зібралися жителі села та учні школи в ошатних вишиваних вбраннях, з гарним настроєм, на цікаве дозвілля. І вони не були розчаровані. Адже розважитись було чим, особливо дітлахам.

 

19/05/2016
м. Ізюм
Казкова мандрівка країнами Європи

Літературний екскурс в Ізюмській міській дитячий бібліотеці

19 травня 2016 року в Ізюмській міській дитячий бібліотеці до дня Європи пройшов літературний екскурс «Казкова мандрівка країнами Європи» для дітей 3–А класу ЗОШ № 4.

 

17/05/2016
м. Люботин
Зверни своє серце до книги

Бесіда в Люботинській ЦДБ

17 травня 2016 року Люботинська центральна дитяча бібліотека провела бесіду «Зверни своє серце до книги» для учнів 2-3 класів Люботинського НВК № 2.

 

16/05/2016
Кегичівський р-н
Геній у царстві новел

Літературний вечір (Кегичівська ЦБС)

До 145-ої річниці від дня народження В.С.Стефаника в Чапаєвській міській бібліотеці-філії Кегичівської ЦБС пройшов літературний вечір «Геній у царстві новел».

 

16/05/2016
Близнюківський р-н
Материнська любов та ласка безмежні

Свято Матері у Близнюках

Все найкраще, що є на землі, починається з сім’ї, немає наймилішої для нас людини, людини з прекрасним і гордим іменем – Мати.
16 травня 2016 року в приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості центральна районна бібліотека спільно з відділенням соціально-побутової адаптації Близнюківського територіального центру соціального обслуговування запросили на свято «Материнська любов та ласка безмежні» жінок – матерів, щоб сказати слова подяки їм за те, що вони виховали і виховують дітей та онуків, за їхню материнську доброту і ласку, за вірне материнське серце.

 

16/05/2016
Дворічанський р-н
Сучасні берегині

Зустріч учасників клубу (Дворічанська ЦБС)

Україна, держава, жінка… Всі ці слова жіночого роду. Колись слов’янська богиня Берегиня оберігала затишок, спокій і саме життя. Тож не випадково серед користувачів Граківською бібліотечною філією Дворічанської РЦБС давно зріла ідея створення жіночого клубу, бо хто ж, як не жінка має взяти на себе обов’язки берегині. А держава – то велика родина, де запорукою майбуття є спокій та злагода.

 

16/05/2016
Лозівський р-н
Парад країн Європи

Європейські перегони в Лозівській ЦРБ


16 травня 2016 року Лозівська центральна районна бібліотека запросила старшокласників ЛНВЗ №10 «ДНЗ-ЗНЗ» на європейські перегони «Парад країн Європи», щоб відзначити День Європи.

 

15/05/2016
Сахновщинський р-н
Усі гордості і велич світу від матері

До Міжнародного Дня Матері та Міжнародного Дня сім`ї (Сахновщинська ЦБ)

15 травня 2016 року Жовтнева бібліотека-музей спільно з працівниками Сахновщинської ЦБ та вокальним ансамблем Гришівського СБК завітали в гості до жителів села Жовтень на вечір-роздум, вечір-діалог, вечір-спомин «Усі гордості і велич світу від матері», присвячений Міжнародному Дню Матері та Міжнародному Дню сім`ї.

 

15/05/2016
Дергачівський р-н
Свято на честь жінок-мироносиць

(Дергачівська ЦБС)

15 травня 2016 року Дворічнокутянська бібліотека-філія №13 Дергачівської ЦБС разом з недільною школою провели свято, присвячене жінкам-мироносицям.

 

13/05/2016
м. Первомайський
Україна від минувшини до майбуття

До Дня пам’яті жертв політичних репресій (Первомайська міська ЦБС)

Бібліотеки Первомайської міської ЦБС щорічно відзначають День пам’яті жертв політичних репресій. Так в центральній бібліотеці міста оформлена постійно діюча розвернута книжкова виставка-реквієм під назвою «Україна від минувшини до майбуття», в якій є розділ під назвою «Наслідки тоталітарного режиму».

 

13/05/2016
Великобурлуцький р-н
Пам’яті безвинно звинувачених

До дня пам'яті жертв політичних репресій (Великобурлуцька ЦБС)

Щороку у третю неділю травня в Україні відзначається День пам'яті жертв політичних репресій.
13 травня 2016 року працівниками Великобурлуцької районної бібліотеки для дітей за участю директора Великобурлуцького краєзнавчого музею було організовано та проведено для учнів 7-х класів Великобурлуцької ЗОШ І-ІІІ ст. годину пам’яті «У жорнах репресій». Метою заходу було формування національної свідомості, патріотичного виховання дітей та гідного вшанування жертв політичних репресій.

 

13/05/2016
м. Ізюм
Відкриваємо Європу разом

Книжкова виставка в Ізюмській міській ЦБ

З 2003 року в Україні, відповідно до Указу Президента України від 19 квітня 2003 року №339/2003 "Про День Європи", у 3-тю суботу травня відзначається День Європи.

 

13/05/2016
м. Люботин
Моя вишиванка – душа України

Свято вишиванки в Люботинській ЦБС


Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення – щороку, в третій четвер травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен українець одягає вишиванку й виходить у ній на роботу, в університет, школу чи садочок.

 

12/05/2016
Великобурлуцький р-н
Політичним репресіям – ні!

Виставку-роздум у Великобурлуцькій ЦРБ

Щороку в третю неділю травня українці згадують своїх співвітчизників, які загинули внаслідок політичних репресій комуністичного режиму, були ув’язнені у концтаборах або заслані у далекі безлюдні землі. Згадують знищених радянською владою селян, розстріляну інтелігенцію, закатованих патріотів. До цієї дати по всій Україні проводяться різноманітні заходи, присвячені пам’яті про ці страшні події.

 

12/05/2016
Дергачівський р-н
Майстри художнього слова – дітям

Літературна година у Вільшанській дитячій бібліотеці

З метою популяризації дитячого читання та української книги серед дітей, 12 травня 2016 року у Вільшанській дитячій бібліотеці-філії №15 Дергачівської ЦБС для учнів 5-6 класів пройшли літературні години під назвою «Майстри художнього слова – дітям».

 

12/05/2016
Дворічанський р-н
Мамина пісня

День матері в Дворічанській ЦБ

Ось і прийшов на нашу землю травень, оспіваний у піснях, гартований солов’їним співом, і приніс нам чудове свято – День матері.
12 травня 2016 року до Дворічанської центральної районної бібліотеки завітали учасники клубу «Осінні барви» на свято « Мамина пісня», присвячене Дню Матері.

 

12/05/2016
м. Чугуїв
Это слово святое и неизмеримое – мама!

Празднование Дня матери (Чугуевская ЦБС)

12 мая 2016 года двери Чугуевской городской библиотеки для детей были открыты для учащихся 2-б класса гимназии № 5. Сотрудники библиотеки пригласили их на теплый, светлый праздник, посвященный Дню матери, девизом которого стали слова писателя и педагога Василия Сухомлинского "Первый цветок, который украсил землю, – маме!»

 

11/05/2016
Сахновщинський р-н
На хвилі читацьких захоплень

Книжкова виставка в Сахновщинській ЦБ

В Сахновщинській центральній бібліотеці представлена книжкова виставка «На хвилі читацьких захоплень».

 

09/05/2016
Дворічанський р-н
Уклонимося тим, хто поліг у бою

Літературно-музична композиція (Дворічанська ЦБС)

В селі Тополі Кам’янської сільської ради відбулося свято до 71-ї річниці Перемоги.

 

08/05/2016
Краснокутський р-н
У світі все починається з мами

Година поезії в Маяківській сільській бібліотеці

08 травня 2016 року в Маяківській сільській бібліотеці було проведено годину поезії «У світі все починається з мами» (до Дня матері).

 

08/05/2016
Вовчанський р-н
Тиждень слави в Вовчанській ЦБ

Кожного року 9 травня ми відзначаємо День Перемоги, і ніколи не згасне пам'ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для нашого щастя.

 

07/05/2016
Дергачівський р-н
Цілую ніжно материнські руки

Літературно-художній вечір в Солоницівській бібліотеці

У травні, коли прокидається від сну природа, теплий весняний вітер приносить свято Матері.
Материнство — це нескінченність людського роду. Кожна мати, народжуючи дитину, сподівається, що вона буде кращою за неї, тому намагається передати їй свої знання і вміння.

 

07/05/2016
Красноградський р-н
Великодні передзвони

Година народознавства у Красноградській РБ

На порозі – Свято. Свято барвисте, яскраве, мов писанки, тепле, мов паски і радісне, мов очі людей. Весняного дня, коли відцвітає верба, приходить до українців світле свято Великодня. Приходить з дитячим сміхом і кольоровими крашанками, з високою паскою і яскраво прикрашеним кошиком. Кожна дитина повинна знати свята, традиції та звичаї українців. Молодші відвідувачі завітали до Красноградської районної бібліотеки на годину народознавства «Великодні передзвони».

 

07/05/2016
Барвінківський р-н
Цих днів не змовкне слава!

Година пам’яті (Барвінківська ЦРБ)

Дорогою ціною заплатив український народ у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 років.
Вже минуло 71 рік з тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир, довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною, ціною крові і сліз.
Все далі відходять грізні і важкі роки Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам’ять про тих, хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів.

 

06/05/2016
Близнюківський р-н
Знов білим цвітом вкрилися сади, і знов приходить свято Перемоги

Година історичної пам’яті в Близнюківській ЦРБ

5 травня 2016 року, напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Близнюківська центральна районна бібліотека провела годину історичної пам’яті «Знов білим цвітом вкрилися сади, і знов приходить свято Перемоги».

 

06/05/2016
Ізюмський р-н
Про мужність, героїзм і Перемогу

Історико-патріотична інформіна в Ізюмській ЦРБ

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
В Ізюмській центральній районній бібліотеці в рамках відзначення цих дат для учнівської молоді провели історико-патріотичну інформіну під назвою «Про мужність, героїзм і Перемогу».

 

06/05/2016
Нововодолазький р-н
Герої безсмертного подвигу

Виставка літератури у Нововодолазькій ЦБ

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставитися до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших.

 

06/05/2016
м. Первомайський
Цих днів не змовкне слава

Заходи до Дня Перемоги (Первомайська міська ЦБС)

З кожним роком все далі відходять у історію роки війни. Підростаюче покоління не грає у війну. Для них війна – це історичний факт, про який розповідають на уроках історії.

 

06/05/2016
Дергачівський р-н
Сивий голубе, солдате, дякуємо тобі за свято

Книжкова виставка в Дергачівській ЦБ

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Чотири довгих роки, 1418 днів і ночей тривала на нашій землі сама кровопролитна війна. За ці роки в Україні загинув кожен шостий громадянин. Хто візьметься підрахувати, скільки вони могли б зробити, скільки б могли пізнати радісних хвилин. Якщо за кожного загиблого у другій світовій війні оголосити хвилину мовчання, світ мовчав би п’ятдесят років.

 

06/05/2016
Великобурлуцький р-н
Пам’ять про війну: крізь роки та покоління

Виставка-панорама у Великобурлуцькій ЦРБ

До Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» діє виставка-панорама «Пам’ять про війну: крізь роки та покоління», на якій експонується література воєнної тематики.

 

06/05/2016
Великобурлуцький р-н
Незгасаючий вогонь безсмертя

Бесіда у Великобурлуцькій бібліотеці для дітей

З нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення – 8 травня та Дня Перемоги – 9 травня працівники КЗ «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей» організували та провели бесіду «Незгасаючий вогонь безсмертя» для учнів 6-Б класу Великобурлуцької ЗОШ І-ІІІ ст. (кл. кер. Подус Г.М.). Темою бесіди були солдатські трикутники-листи, що йдуть у безсмертя.

 

06/05/2016
м. Ізюм
Про мужність, героїзм та Перемогу

Книжкова виставка в Ізюмській ЦБ

71 рік тому, у квітучому травні 1945 року, наш народ переміг у найжорстокіший війні ХХ століття, подарувавши людству мир і спокій. День Перемоги – це особливе свято з радістю і сльозами на очах. Події тих буремних років вражають силою народного духу, величчю подвигу мільйонів людей, які захищали свою землю.

 

06/05/2016
Сахновщинський р-н
Вечір пам’яті в Сахновщинській ЦБ

Як тільки вберуться у чарівні білі квіти сади навесні, засвітять дивовижні свічки каштани, а в повітрі розіллється тонкий і ніжний аромат, в бузкових кущах заллються піснями невсипущі солов’ї, а вся земля випромінюватиме радість і щастя, нестримну жагу до життя, в один з таких прекрасних днів, 9 травня, ми відзначаємо велике свято – День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

06/05/2016
Дергачівський р-н
Перемога одна на всіх

Година пам’яті в Малоданилівській бібліотеці

В Малоданилівській бібліотеці-філії №8 Дергачівської ЦБС пройшла година пам’яті «Перемога одна на всіх».

 

06/05/2016
Дергачівський р-н
Подвиг дідів – гордість нащадків

Засідання творчого об’єднання «Літературне мереживо» (Дергачівська ЦБС)

Ми народились і виросли у мирний час. Ми ніколи не чули виття сирен, які сповіщають при військовій тривозі, не бачили зруйнованих фашистськими бомбами будинків, не знаємо, що таке нетоплене житло і убогий військовий пайок. Нам важко повірити, що людське життя обірвати так само просто, як ранковий сон. Про окопи і траншеї ми можемо знати лише з кінофільмів та розповідей фронтовиків. Для нас війна – історія.

 

05/05/2016
Сахновщинський р-н
Війна пройшла крізь їхні долі

Вечір-зустріч в Сахновщинській ЦБ

5 травня 2016 року, напередодні Дня Пам’яті та примирення та Дня Перемоги, в Сахновщинській центральній районній бібліотеці проведено вечір-зустріч «Війна пройшла крізь їхні долі».

 

05/05/2016
Лозівський р-н
І пам’ять про війну нам книга оживляє

Година пам’яті в Лозівській РБД

В Лозівській районній бібліотеці для дітей пройшла година пам’яті «І пам’ять про війну нам книга оживляє», присвячена Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

05/05/2016
Лозівський р-н
І пісня йшла дорогами війни

Літературно-музичний калейдоскоп в Надеждівській сільській бібліотеці

5 травня 2016 року в Надеждівській сільській бібліотеці-філії для юних читачів бібліотеки проведено літературно-музичний калейдоскоп «І пісня йшла дорогами війни».

 

04/05/2016
Дергачівський р-н
Виставка вишитих бісером ікон в Дергачівській ЦРБ

Вишиванка – одне з напрямів українського мистецтва, улюблений вид народної творчості. Окрім одягу, рушників, серветок та інших виробів існує мистецтво вишивки ікон. До свята Великодня в Дергачівській центральній бібліотеці демонструвалась виставка вишитих бісером ікон.

 

04/05/2016
Дергачівський р-н
Свято Книги в Гаврилівській бібліотеці

В Гаврилівській бібліотеці-філії №11 Дергачівської ЦБС було проведено Свято Книги в рамках районного конкурсу по просуванню книги та читання.

 

04/05/2016
Дергачівський р-н
Посвята в читачі Козачолопанської бібліотеки

«Я буду читати книги» – про це з гордістю зможуть сказати першокласники Козачолопанського НВК, яких запросили на свято книги і урочисто прийняли в юні читачі Козачолопанської бібліотеки-філії №6 Дергачівської ЦБС.

 

03/05/2016
Шевченківський р-н
Золоті руки наших майстрів

Огляд-конкурс «Слобожанські передзвони»(Шевченківська ЦБС)

Кожен народ пишається своїми здобутками… А ми, українці, пишаємося не лише своєю історією. Україна, найкраща країна, найкращий куточок на землі. І ми пишаємося найродючішими чорноземами, найкращою природою, найніжнішою солов’їною мовою на світі, найпрекраснішими традиціями і найталановитішими людьми, які відроджують ці традиції і народні мистецтва.

 

02/05/2016
Сахновщинський р-н
Як Великдень на дворі, то й писанка на столі

Година духовності (Сахновщинська ЦБ)

Разом з пробудженням природи від зимового сну на нашій землі, в Україні, починається цикл народних весняних свят. Головним святом є Великдень – найбільше християнське свято, світле й радісне свято Воскресіння Сина Божого – Ісуса Христа.
2 травня 2016 року Сахновщинська центральна бібліотека провела в стаціонарному відділенні терцентру годину духовності «Як Великдень на дворі, то й писанка на столі».

 

30/04/2016
м. Первомайський
Паска Христова – дар нового життя

Виставки в Первомайській міській ЦБС

Великдень – велике християнське свято. З тих часів, коли Україна – Русь прийняла християнство, обряд викликання весни став розпочинатися з Великодня. Незважаючи на те, що напередодні Великодня розіп'яли Христа, свято це сповнене радістю, бо Христос Воскрес. Саме слово «пасха» у перекладі з грецької мови означає «страждання», а з єврейської – «рятунок». Тому свято Пасхи – це символічний тріумф життя над смертю, перемога добра над злом, правди над брехнею. З цим світлим святом пов'язані певні звичаї, які передаються з покоління в покоління і яких людство дотримується століттями.

 

30/04/2016
Дергачівський р-н
Пасочки духмяні, писанки червоні

Виставки в Дергачівській дитячій бібліотеці

До Великодніх свят в Дергачівській центральній дитячій бібліотеці демонструвалась виставка-інсталяція «Пасочки духмяні, писанки червоні».

 

30/04/2016
Дворічанський р-н
Свято Великдня

Дворічанська ЦБС

Свято Великдня пройшло в клубі «Берегиня», що діє на базі Граківської бібліотечної філії Дворічанської районної централізованої системи.

 

30/04/2016
Близнюківський р-н
Озвались дзвони Великодні

Великодній вернісаж в Близнюківській ЦРБ

Незабаром світле і добре свято Великодня. Саме цьому дню присвячений Великодній вернісаж «Озвались дзвони Великодні», який підготували працівники Близнюківської центральної районної бібліотеки для своїх читачів.

 

30/04/2016
Барвінківський р-н
Христос Воскрес! Радійте діти!

Великоднє свято в Барвінківській ЦБ

Великдень, або Пасха, в розумінні сучасної людини – свято виключно християнське. Однак це найпоширеніше свято весни і весняного рівнодення, яке зустрічається в багатьох народів світу. І в нас в Україні кожна сім’я готується до цього свята.

 

29/04/2016
Великобурлуцький р-н
Великдень природи – Великдень душі

Виставка-експозиція у Великобурлуцькій ЦБ

Великдень – це найбільше релігійне свято, яке відзначають навесні. У цей день, згідно з християнською легендою, воскрес Ісус Христос після того, як його було розіп'ято на хресті. Це чудо символізує звільнення від гріхів для віруючих людей. У народному уявленні це свято оновлення землі та природи.

 

29/04/2016
Зачепилівський р-н
Ювілей Сомівської сільської бібліотеки

29 квітня 2016 року Сомівська сільська бібліотека-філія відзначила свій ювілей – 65 річницю.

 

29/04/2016
Лозівський р-н
Пасхальна веселка

Креатив-конкурс в Надеждівській сільській бібліотеці

29 квітня 2016 року завідуюча Надеждівською сільською бібліотекою-філією провела креатив-конкурс «Пасхальна веселка». Зустріч була присвячена маленькому диву – великодній писанці, символові життя, оберегові.

 

28/04/2016
Кегичівський р-н
Котилась писаночка з гори на долину…

Етнографічний відпочинок у Кегичівській ЦДБ

Ще з давніх-давен на українських землях панував чудовий звичай: кожного разу перед Великднем збиралися дорослі та малі писанки малювати. Розмальовували яєчка різними кольорами, прикрашали чарівними візерунками… І так весело, радісно всім було: всі сміялися, жартували, та й діло корисне робили. Бо писанки людей від усякого зла весь рік захищали.

 

28/04/2016
Шевченківський р-н
Чорнобиль. Трагедія. Пам’ять

Година мужності в Шевченківській ЦРБ

28 квітня 2016 року в читальній залі Шевченківської центральної районної бібліотеки для учнів 8-10 класів ліцею Шевченківської райради відбулась година мужності, присвячена 30-й річниці від дня аварії на Чорнобильській АЕС.

 

28/04/2016
Лозівський р-н
Книга що народжує мрію

Виробнича нарада в Лозівській ЦРБ

28 квітня 2016 року в Лозівській центральній районній бібліотеці відбулася виробнича нарада працівників бібліотек-філій, яка розпочалася з приємної події: переможцям районного етапу конкурсу «Книга що народжує мрію» від спонсора КП «Лозівська друкарня» (директор Рева Б.К.) були вручені подарунки.

 

28/04/2016
Великобурлуцький р-н
Лунають великодні дзвони

Заходи у Великобурлуцькій РБД

28 квітня в читальній залі КЗ «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей» оформлено книжково-ілюстративну виставку «Лунають великодні дзвони».

 

27/04/2016
Кегичівський р-н
Гідна праця – безпечна праця!

Інформаційно-правова година в Кегичівській ЦРБ

27 квітня 2016 року в читальній залі Кегичівської центральної районної бібліотеки до Всесвітнього дня охорони праці, який відзначають щорічно 28 квітня, відбулася інформаційно-правова година «Гідна праця – безпечна праця!» На захід були запрошені бібліотекарі сільських та міської бібліотек-філій Кегичівської ЦБС.

 

27/04/2016
Нововодолазький р-н
На Чорнобиль журавлі летіли

Вечір пам’яті в Нововодолазькій ЦРБ

27 квітня 2016 року в Нововодолазькій центральній районній бібліотеці було проведено вечір пам’яті «На Чорнобиль журавлі летіли», присвячений 30-ій річниці з дня катастрофи на Чорнобильській АЕС.

 

27/04/2016
Близнюківський р-н
Згадувати боляче, забути не можливо

Заходи до 30-річчя Чорнобильської трагедії (Близнюківська ЦБС)

До проведення заходів по відзначенню річниці трагічної дати в історії нашої країни – Чорнобильської катастрофи – долучилися і сільські книгозбірні Близнюківської ЦБС.

 

27/04/2016
м. Ізюм
Гірчить Чорнобиль, крізь віки гірчить

До 30-річчя Чорнобильської трагедії (Ізюмська міська ЦБС)

Чорнобильська трагедія... Ось уже 30 років пройшло після аварії на ЧАЄС, а біль не вщухає, тривога не покидає людей. До цієї дати бібліотеки Ізюмської централізованої бібліотечної системи підготувала заходи, присвячені цій трагічної дати в історії нашої країни. Мета заходів згадати про героїв, що в перші часи аварії ціною власного життя врятували нас від загрози атомного смерчу, вшанувати ліквідаторів наслідків на ЧАЕС та довести молодому поколінню необхідність запобігати подібного лиха, якого зазнала Україна 26 квітня 1986 року.

 

26/04/2016
Барвінківський р-н
Чорнобиль – довгий слід трагедії

Виставки в Барвінківської ЦБС

Минуло 30 рокiв, а чорний день Чорнобильської трагедiї продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пiзнiше народився далеко вiд покривдженої землi. Цей день не минув безслiдно, вiн розплодив по свiту багато трагедiй; вiн буде завжди об'єднувати всiх одним спогадом, однiєю печаллю, однiєю надiєю.

 

26/04/2016
Вовчанський р-н
Скорбота пам'яті людської

День пам'яті у Вовчанській юнацькій бібліотеці

Чорнобильський вітер по душах мете, Чорнобильський пил на роки опадає, годинник життя безупинно іде, лиш пам'ять усе пам’ятає…
26 квітня 2016 року працівники юнацької бібліотеки-філії №1 провели з учнями старших класів школи-ліцею №2 день пам'яті «Скорбота пам'яті людської».

 

26/04/2016
м. Первомайський
Чорнобиля гіркий полин

Цикл заходів в Первомайській міській ЦБС

26 квітня 1986 року страшна трагедія сколихнула весь світ. Сталася вона на Чорнобильській атомній станції. Серце кожного українця, білоруса та росіянина здригається від слова «Чорнобиль». Адже, згідно офіційним даним, радіоактивне опромінювання отримали понад 8 мільйонів мешканців України, Білорусії та Росії, що перевищує чисельність населення Австрії. В цьому році виповнилося 30 років від того трагічного дня, але від наслідків цієї техногенної катастрофи і сьогодні продовжує страждати велика кількість людей.

 

26/04/2016
Близнюківський р-н
Поріс чорнобилем Чорнобиль, бідою нашою поріс

До 30-річчя Чорнобильської трагедії (Близнюківська ЦБС)

Чорнобильська трагедія… Ось уже 30 років минуло відтоді, а пам’ять змушує нас зупинитись і озирнутись в той страшний 1986 рік.

 

26/04/2016
Великобурлуцький р-н
Пересторога всій Землі – Чорнобиль

Виставка-застереження у Великобурлуцькій РБД

26 квітня весь світ схиляє голову в пам'ять жертвам Чорнобильської катастрофи. Аварія на Чорнобильській АЕС, полум'я її бурхливої пожежі висвітило кожного, хто там працював і хто там жив, хто був поруч з бідою у ту трагічну хвилину і хто нині з відстані літ несе у серці біль за страшну трагедію людства.
Цей день є днем пам'яті про цю небачену трагедію, наслідки якої люди відчуватимуть ще багато років. На постраждалій від вибуху території й зараз проживають люди.

 

26/04/2016
Кегичівський р-н
І гіркота пече полинна…

Заходи до 30-річчя від Дня Чорнобильської трагедії (Кегичівська ЦБС)

Чорнобиль. Нині це слово знає весь світ. Скільки б не минуло років – воно полум’янітиме в нашій пам’яті чорним вогнищем скорботи. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це наш нестерпний біль. В бібліотеках Кегичівської ЦБС до 30-річчя від Дня Чорнобильської трагедії підготовлено ряд заходів.

 

26/04/2016
Сахновщинський р-н
Чорна спадщина Чорнобиля

Виставка-реквієм в Сахновщинській ЦБ

Вже 30 років поспіль ми згадуємо найбільшу техногенну та екологічну катастрофу сучасності, яка змінила екологічне середовище та світогляд усього світу – Чорнобильську трагедію.

 

26/04/2016
Кегичівський р-н
Про серйозні речі для малечі

До 30-річчя Чорнобильської трагедії (Кегичівська ЦБС)

26 квітня 2016 року в Медведівському дошкільному закладі за ініціативи завідуючої Медведівською сільською бібліотекою-філією Кегичівської ЦБС Галини Рудні пройшов захід присвячений Чорнобильської трагедії.

 

26/04/2016
Кегичівський р-н
В ніч із забуття

До 30-річчя аварії на Чорнобильській АЕС (Кегичівська ЦБС)

26 квітня 2016 року в Софіївській ЗОШ І-ІІ ступенів спільно з Софіївською та Рояківською сільськими бібліотеками-філіями Кегичівської ЦБС відбулася година-зустріч, присвячена 30-річчю аварії на Чорнобильській АЕС.

 

26/04/2016
Кегичівський р-н
Дзвони Чорнобиля

Година-застереження в Кегичівській ЦДБ

30 років тому нечуваною бідою увійшов у наші серця і душі Чорнобиль. І ще довго нестерпним болем нагадуватиме він про себе, навіть майбутнім поколінням. Чорнобиль… немов незагойна рана на живому тілі України, нагадує він нам про себе тисячами втрачених життів, героїзмом наших ліквідаторів, які прийняли на себе виклик некерованої ядерної стихії та перемогли.
Чорнобиль – це вже історія України, тому дітей треба навчати вболівати за минуле своєї держави, виховувати почуття сприймання чужого болю як свого, загальнонародного горя – як особистого, почуття любові до людини, землі, до держави, виховувати почуття поваги і пам’яті до трагічних сторінок України.

 

26/04/2016
Кегичівський р-н
Біль, що буде завжди непокоїти душу

Вечір-зустріч в Шляхівській сільській бібліотеці

26 квітня 2016 року в Шляхівській сільській бібліотеці-філії Кегичівської ЦБС відбувся вечір-зустріч ліквідаторів Чорнобильської АЕС з учнями місцевої школи.

 

26/04/2016
Зміївський р-н
Попіл Чорнобиля

Година пам’яті в Комсомольській дитячій бібліотеці

26 квітня 2016 року в Комсомольській дитячій бібліотеці-філії Зміївської ЦБС для учнів 4-В класу Комсомольського ліцею №1 була проведена година пам’яті «Попіл Чорнобиля».

 

26/04/2016
м. Куп`янськ
Мій біль – Чорнобиль

Інформаційна година в Куп’янській міській бібліотеці № 1

Інформаційна година «Мій біль – Чорнобиль» проведена в Куп’янській міській бібліотеці № 1 до 30-ї річниці Чорнобильської аварії.

 

26/04/2016
Дворічанський р-н
Вічний біль Чорнобиль

До 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи (Дворічанська ЦБС)

Захід до 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи підготувала і провела для учнів Токарівської ЗОШ завідуюча Токарівською бібліотечною філією Дворічанської районної централізованої бібліотечної системи О.М. Танцюра.

 

26/04/2016
Краснокутський р-н
Чорнобиля гіркий полин…

Вечір пам’яті (Краснокутська ЦБС)

26 квітня 2016 року в актовому залі Каплунівського НВК до 30-річчя з дня Чорнобильської аварії пройшов вечір пам’яті «Чорнобиля гіркий полин…».
Організатор заходу Каплунівська сільська бібліотека Краснокутської ЦБС.

 

26/04/2016
Зачепилівський р-н
Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять

Виставка-інсталяція (Зачепилівська ЦБС)

26 квітня – сумна вікопомна дата в історії України. Дата найбільшої в світі техногенної катастрофи на Чорнобильській АЕС. Ліквідація її наслідків тривала роки, її потрясіння люди відчувають вже 30 років і відчуватимуть ще десятки й десятки, а то й сотні літ, бо, без перебільшень, трагедія набула планетарного масштабу, безмежних екологічний руйнувань.

 

26/04/2016
Барвінківський р-н
На Чорнобиль журавлі летіли…

Урок пам’яті в Нікопольській сільській бібліотеці

На урок пам’яті «На Чорнобиль журавлі летіли…» до Нікопольської сільської бібліотеки Барвінківської ЦБС завітали учні 5-го класу Гусарівської ЗОШ, з вчителем української літератури Коваленко Оленою Анатоліївною. До уваги учнів була представлена книжково-ілюстрована виставка «Чорнобиль: два кольори ».

 

25/04/2016
Дворічанський р-н
Ми тепер не просто діти, ми – маленькі читачі

Посвята в читачі в Рідкодубівській бібліотеці

Є багато див на землі, створених природою і зроблених руками людини. І серед них найбільше диво – книга. Книги — вірні, мудрі друзі. Вони ведуть нас у дивний і прекрасний світ, розповідають про землю, космос, про життя людей у нашій країні та за її межами. З ними ми становимось розумнішими, добрішими, сильнішими.

 

25/04/2016
Великобурлуцький р-н
Не стихає Чорнобильський дзвін

Виставка у Великобурлуцькій ЦРБ

З того моменту, коли сталася аварія на Чорнобильській атомній електростанції, минає вже 30 років. Ця трагедія лишила болючий слід чи не у кожній родині. Одна мить змінила долі міст, сіл, людей, підприємств, перекреслила все нажите, винесла вирок багатьом долям.

 

25/04/2016
Сахновщинський р-н
Чорнобиль не має минулого часу

Вечір-реквієм у Жовтневій бібліотеці-музеї

У зв’язку з тридцятиріччям Чорнобильської катастрофи, громадськість усього світу знову з підвищеною увагою і тривогою осмислює її наслідки, розмірковує про подальші шляхи їх знешкодження. 30 років – строк чималий. За цей період сталося багато насамперед політичних подій епохального значення.

 

24/04/2016
Зміївський р-н
Чудові зустрічі з мистецтвом і народною творчістю

Виставка народної творчості (Зміївська ЦБС)

Весняними днями у Комсомольському Палаці Культури панувала святкова атмосфера, тому що відбулося грандіозне свято творчості: фестиваль «Веселковий світ народних мелодій», концертні виступи його учасників у Великому залі та ще виставка робіт народних умільців у бібліотеці!

 

22/04/2016
Ізюмський р-н
Її величність книга

До Всесвітнього дня книги і авторського права (Ізюмська ЦБС)

23 квітня щорічно відзначається Всесвітній день книги і авторського права, який в 1995 році заснувала Генеральна конференція ЮНЕСКО.

 

22/04/2016
м. Ізюм
Чорнобиль: трагедія, подвиг, застереження

Книжкова виставка в Ізюмській міській ЦБ

До 30-х роковин з дня аварії на Чорнобильській АЕС в Ізюмській центральній міській бібліотеці оформлена книжкова виставка «Чорнобиль: трагедія, подвиг, застереження».

 

22/04/2016
Дергачівський р-н
Бібліотечний урок до Дня книги в Дергачівській ЦБ

Дату цього свята затверджено ЮНЕСКО в 1995 році. Традиція святкування Дня книги народилася у Каталонії, де в цей день, 23 квітня, дарували троянду за кожну куплену книжку. Завдяки книзі ми отримуємо доступ до знань, ідей, до розуміння краси та духовних і моральних цінностей.

 

22/04/2016
Кегичівський р-н
У світі книги чарівної

Екскурсія до Чапаєвської міської бібліотеки

«У світі книги чарівної» – так називалася екскурсія до Чапаєвської міської бібліотеки-філії Кегичівської ЦБС, присвячена Всесвітньому дню книги та авторського права.

 

22/04/2016
Краснокутський р-н
Чорнобиль. Без права на забуття

Вечір-зустріч в Краснокутській ЦДБ

22 квітня 2016 року Краснокутською центральною дитячою бібліотекою для учнів 6-Б класу місцевої гімназії проведено вечір-зустріч з учасником ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Вечір мав назву «Чорнобиль. Без права на забуття» та був присвячений 30-річчю з дня аварії на Чорнобильській АЕС.

 

22/04/2016
Краснокутський р-н
Чорнобиль був. Чорнобиль попередив

Вечір-зустріч в Краснокутській ЦБ

22 квітня 2016 року в читальній залі Краснокутської ЦРБ для учнів 5-Б класу Краснокутської гімназії проведено вечір-зустріч «Чорнобиль був. Чорнобиль попередив» (до 30-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС).

 

22/04/2016
Зміївський р-н
Чорнобиль – рана і біль планети

Година пам’яті в Зміївській ЦБ

30 років минуло від дня страшного лиха – Чорнобильської трагедії, яке відчув на собі увесь світ. В пам'ять про ті події у приміщенні Комунального закладу «Зміївська централізована бібліотечна система» 22 квітня 2016 року було проведено годину пам’яті «Чорнобиль – рана і біль планети» в рамках засідання любительського об’єднання «Пам'ять».

 

22/04/2016
Вовчанський р-н
Мужність і біль Чорнобиля

Година пам'яті і скорботи в Вовчанській центральній бібліотеці

26 квітня… В пам'яті українського народу це День чорнобильського лиха, болю, суму, і забути це й викреслити із нашої пам'яті – неможливо.

 

22/04/2016
Дергачівський р-н
Вечір-зустріч в Дворічнокутянській бібліотеці до 30-річчя Чорнобильської трагедії

22 квітня 2016 року в приміщенні Дворічнокутянської ЗОШ відбулась зустріч героїчних земляків. Дворічнокутянська бібліотека-філія №13 Дергачівської ЦБС традиційно провела вечір-зустріч, присвячений чорнобильським подіям.

 

22/04/2016
Близнюківський р-н
Бюро правової допомоги – посилення правової спроможності громад

Година правової інформації в Близнюківській ЦРБ

22 квітня 2016 року в рамках проведення заходів по правовій освіті в Близнюківській центральній районній бібліотеці було проведено годину правової інформації на тему: «Бюро правової допомоги – посилення правової спроможності громад».

 

22/04/2016
м. Чугуїв
Зустріч у кіноклубі документального кіно

До Дня Чорнобильської трагедії (Чугуївська міська ЦБС)

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA вже 11 років крокує Україною.
Кращі документальні стрічки з прав людини демонструються не тільки навесні у Києві в ході конкурсної програми, але й знаходять свого зацікавленого глядача під час щорічного Мандрівного фестивалю, що осінню вирушає містами й селами України, аби показати вітчизняному глядачеві шедеври світової кінодокументалістики.
Крім того, з цього року Фестиваль став фактично перманентним, адже партнерські організації започаткували у низці регіонів постійно діючі кіноклуби. З 2014 року один з таких кіноклубів для юнаків та дівчат діє на базі Чугуївської юнацької бібліотеки.

 

21/04/2016
Близнюківський р-н
Заходи в Близнюківській ЦРБ до 30-ї річниці з дня Чорнобильської трагедії

В рамках проведення заходів до 30-ї річниці з дня Чорнобильської трагедії, 20-го та 21-го квітня в Близнюківській центральній районній бібліотеці відбулися заходи до цієї дати, яка і сьогодні болем відгукується в наших серцях.

 

21/04/2016
Нововодолазький р-н
Ціною життя

Виставка-реквієм у Нововодолазькій ЦРБ

Чорнобиль – нестерпний біль і незагоєна рана українського народу, знак планетарної біди, що не знає ні відстані, ні кордонів. Від початку цієї техногенної й екологічної катастрофи минає 30 років. І весь цей час дзвони Чорнобиля б’ють на сполох, попереджуючи про загрозу неконтрольованого атому.

 

21/04/2016
Лозівський р-н
І пам'ять згадкою торкає…

Репортаж в Лозівській ЦБ

21 квітня 2016 року Лозівська центральна районна бібліотека актуальним репортажем «І пам'ять згадкою торкає…» розпочала цикл заходів в бібліотеках Лозівської ЦБС приурочених 30-річчю аварії на Чорнобильській АЕС.

 

21/04/2016
Кегичівський р-н
Безпека дорожнього руху – запорука життя

Захід в рамках тижня охорони праці (Кегичівська ЦБС)

21 квітня 2016 року в рамках тижня охорони праці Кегичівською центральною дитячою бібліотекою проведено захід під назвою «Безпека дорожнього руху – запорука життя», на якому були присутні учні 9-го класу Кегичівського ліцею.

 

21/04/2016
м. Первомайський
Первомайський довжиною в 25 років

Краєзнавча виставка-експозиція (Первомайська міська ЦБС)

21 квітня 2016 року в місті Первомайському відбувся обласний огляд-конкурс аматорів народного мистецтва Харківської області «Слобожанські передзвони», присвячений 25-й річниці Дня незалежності України.

 

20/04/2016
Дергачівський р-н
Чорнобиль… Біль і пам'ять вічні

Година пам’яті у Вільшанскій бібліотеці

У Вільшанскій бібліотеці-філії № 14 для дорослих Дергачівської ЦБС пройшла година пам’яті «Чорнобиль… Біль і пам'ять вічні». 30-річчю техногенно-екологічної катастрофи присвячена також і виставка-факт «Щоб Земля не перестала жити».

 

20/04/2016
м. Люботин
Ознайомча екскурсія в Люботинській ЦБ

20 квітня 2016 року Люботинська центральна бібліотека, Люботинський краєзнавчий музей разом з Управлінням Державної пенітенціарної служби України Люботинського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції на чолі з інспектором Антоновою Вікторією Валеріївною провели ознайомчу екскурсію для молоді.

 

20/04/2016
м. Ізюм
Знак біди: слідами Чорнобильської трагедії

Вечір-спомин в Ізюмській міській ЦБ

Минуло 30 років з дня аварії на Чорнобильській АЕС, а відлуння цих трагічних подій є однією із найбільших проблем на планеті. Наслідками цієї катастрофи стало забруднення довкілля, а найжахливіше є те, що і сьогодні існує загроза здоров’ю людей.

 

20/04/2016
Зачепилівський р-н
Чергове засідання клубу «У колі друзів» в Зачепилівській ЦРБ

В Зачепилівській центральній районній бібліотеці 20 квітня 2016 року пройшло чергове засідання клубу «У колі друзів», присвячене видатному українському актору театру і кіно, кінорежисеру, сценаристу та народному артисту України Леоніду Бикову.

 

20/04/2016
Зміївський р-н
Здолавши віками карбований час, прибилась писанка нині до нас

Година народознавства в Комсомольській міській бібліотеці

20 квітня 2016 року у приміщенні Комсомольської міської бібліотеки-філії Зміївської ЦБС було проведено годину народознавства «Здолавши віками карбований час, прибилась писанка нині до нас».

 

19/04/2016
Сахновщинський р-н
Бібліотека – територія добра

Зустріч з внутрішньо переміщеними особами в Сахновщинській ЦБ

Наша країна переживає складну соціально-політичну ситуацію, наслідком якої є те, що велика частина людей покинули свої домівки і тимчасово перемістилися в інший регіон України. Відповідно до норм міжнародного права, вони становлять нову категорію людей – внутрішньо переміщених осіб.

 

19/04/2016
Кегичівський р-н
Довкілля моє неповторне

Заходи до Дня навколишнього середовища у Кегичівській ЦБС

1998 року Президент України на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього середовища та ядерної безпеки України й інших суспільних природоохоронних організацій ухвалив День навколишнього середовища. Має він ще одну назву – День довкілля. Відзначати його слід кожної третьої суботи квітня. Бібліотеки Кегичівської ЦБС активно працюють у даному напрямку.

 

16/04/2016
Дергачівський р-н
Юбилею С. С. Прокофьева посвящается

Ряд мероприятий в Дергачевской ЦРБ

11 апреля 2016 года исполнилось 125 лет со дня рождения выдающегося композитора 20-го века Сергея Сергеевича Прокофьева. В Дергачевской центральной библиотеки прошел ряд мероприятий, приуроченных к этому событию.

 

16/04/2016
Дергачівський р-н
Чорнобиль – біль і трагедія

Година пам’яті (Дергачівська ЦБС)

16 квітня 2016 року до 30-ї річниці Чорнобильської трагедії Малоданилівська бібліотека-філія №8 Дергачівської ЦБС провела годину пам’яті «Чорнобиль – біль і трагедія» та організувала виставку «Чи знаєш ти світе, як сиво ридає полин…»

 

15/04/2016
Ізюмський р-н
Патріотичне виховання як пріоритет молодіжної політики сьогодення

Семінар-нарада в Ізюмській ЦБС

15 квітня 2016 року в Ізюмській центральній районній бібліотеці відбувся семінар-нарада для бібліотечних працівників району на тему: «Патріотичне виховання як пріоритет молодіжної політики сьогодення».

 

15/04/2016
м. Люботин
Чорнобиль не має минулого часу

До 30-річчя Чорнобильської трагедії (Люботинська ЦБ)

26 квітня 1986 року почався відлік чорнобильської катастрофи. Вона вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом незвіданої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне наступне покоління.
З тої пори минуло 30 років, а чорний день Чорнобильської трагедії все одно хвилює людей – і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто народився далеко від покривдженої землі.

 

13/04/2016
Красноградський р-н
Патріотичне виховання у Красноградській районній бібліотеці

Сьогодні, в умовах розбудови України як суверенної держави, перед бібліотеками стоїть відповідальне завдання – виховання патріота, свідомого громадянина держави, який прагнутиме волі та відстоюватиме свободу і територіальну цілісність, проявлятиме високу патріотичну свідомість та міцну громадянську позицію на прикладах героїв Другої світової війни, героїв Небесної Сотні, українських військових, добровольців, волонтерів.

 

13/04/2016
Дергачівський р-н
Земля в ілюмінаторі

Книжкова виставка в Дергачівській ЦБ

В 2016 році минає 55 років з того дня, коли 12 квітня 1961 року Юрій Гагарін вперше у світі здійснив орбітальний обліт Землі, відкривши еру пілотованих космічних польотів. Політ тривав 1 год. 48 хв. і став потужним проривом в освоєнні космосу людством.

 

13/04/2016
Великобурлуцький р-н
Казкар української літератури – Оксана Іваненко

Виставка у Великобурлуцькій бібліотеці для дітей

Серед найвідоміших казкарів української літератури почесне місце займає Оксана Іваненко, творчий діапазон якої надзвичайно широкий.
13 квітня 2016 року на абонементі КЗ «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей» оформлено виставку «Від серця до серця», присвячену 110-й річниці від дня народження Оксани Дмитрівни Іваненко.

 

12/04/2016
Лозівський р-н
Далекий, незнаний, вражаючий…

Віртуальна космічна подорож в Лозівській РБД

12 квітня 2016 року читачі Лозівської районної бібліотеки для дітей відправилися у велику віртуальну космічну подорож «Далекий, незнаний, вражаючий…», присвячену 55-річчю першого польоту людини в космос.

 

12/04/2016
м. Первомайський
Людина і космос

До 55-річчя від дня першого польоту людини в космос(Первомайська МЦБС)

Всесвіт завжди надзвичайно вабив людство. Думки про космос існували в людській свідомості вже за часів міфологічної давнини. Багато віків підряд інтерес до майбутнього освоєння космосу підтримувала художня література. Літератори різних епох, часів і народів вигадували неймовірні фантастичні подорожі до інших планет та галактик.

 

12/04/2016
Великобурлуцький р-н
Підкорювач космосу

Інформаційна година у Великобурлуцькій ЦРБ

55 років тому, 12 квітня 1961 року, відбулась одна з найбільш важливих подій минулого століття: у космос полетіла людина. Пілотом-космонавтом корабля-супутника «Восток» був льотчик, майор Юрій Олексійович Гагарін. Здійснення польоту людини в космічний простір відкривав грандіозні перспективи підкорення космосу людством.

 

12/04/2016
Великобурлуцький р-н
Шлях до зірок

До Дня авіації і космонавтики (Великобурлуцька ЦБС)

12 квітня 2016 року світ відзначав День авіації та космонавтики ? професійне свято працівників космічної галузі. Ця визначна дата присвячена першому польоту людини в космос ? великій події, що дозволила людству заглянути за межі Земної оболонки. Саме 12 квітня 1961 року радянський космонавт Юрій Гагарін на космічному кораблі "Восток-1" вперше за всю історію людства облетів навколо нашої планети. Його політ тривав 108 хвилин. У 1962 року Указом Президії Верховної Ради СРСР був встановлений День авіації і космонавтики, а через 6 років, в 1968 році, це свято отримало міжнародний статус.

 

11/04/2016
Дергачівський р-н
Людина в космосі. Осмислення шляху

Історичний екскурс (Дергачівська ЦБС)

11 квітня 2016 року в Солоницівській бібліотеці-філії №11 Дергачівської ЦБС було проведено історичний екскурс на тему «Людина в космосі. Осмислення шляху» та оформлено тематичну полицю «Через книги до зірок» до 55-річчя першого польоту в космос.

 

11/04/2016
Дергачівський р-н
Украина - космическая держава

Час интересных сообщений (Дергачевская ЦБС)

11 апреля 2016 года заведующая Великопроходовской библиотекой-филиалом № 23 Дергачевской ЦБС Пегливанян Е.Н. провела час интересных сообщений «Украина - космическая держава» для учеников 6-7 классов Великопроходовского НВК.

 

11/04/2016
Дворічанський р-н
Мученицький шлях

Книжкова виставка в Дворічанській ЦРБ

В Дворічанській районній центральній бібліотеці підібрано книжкову виставку до Міжнародного дня визволення в'язнів фашистських концтаборів, який відзначається 11 квітня.

 

11/04/2016
Сахновщинський р-н
Колумб Всесвіту

Книжкова виставка в Сахновщинській ЦБ

12 квітня 1961 року людина здійснила перший політ у космос. Щороку у цей день відзначають Міжнародний день космонавтики.

 

11/04/2016
м. Люботин
Якщо на землі є пекло

До Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів (Люботинська ЦБС)

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. Цього дня Україна разом із усім світом низько вклоняється людям, що пройшли через фашистське пекло. Ми віддаємо данину скорботної пам’яті мільйонам мучеників, для яких нацистські концтабори стали дорогою в небуття.

 

11/04/2016
Лозівський р-н
Обпалені війною душі

Інформаційна хвилинка в Краснопавлівській міській бібліотеці

11 квітня 2016 року в Краснопавлівській міській бібліотеці-філії № 2 пройшла інформаційна хвилинка "Обпалені війною душі".

 

11/04/2016
Великобурлуцький р-н
Розколота пам'ять

Книжково-ілюстративна виставка у Великобурлуцькій ЦРБ

Щорічно, 11 квітня 2016 року, відзначається Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. В цей день Україна разом з усім світом вклоняється людям, які пройшли тяжкий шлях через фашистські табори.

 

11/04/2016
Великобурлуцький р-н
Забути цього неможливо

Виставку-перегляд у Великобурлуцькый РБД

Щорічно, 11 квітня, світ відзначає Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. Саме в цей день в 1945 році в’язні Бухенвальда підняли повстання проти нацистів та вибороли свою свободу й отримали шанс на життя.

 

10/04/2016
Лозівський р-н
Космічна одіссея зоряного десанту

Тематичний перегляд в Комсомольській сільській бібліотеці

10 квітня 2016 року, до Дня космонавтики, в Комсомольській сільській бібліотеці-філії відбувся тематичний перегляд «Космічна одіссея зоряного десанту».

 

09/04/2016
Дергачівський р-н
Зустріч із поетесою Ніною Лебеденко

9 квітня 2016 року в Подвірській бібліотеці-філії №9 Дергачівської ЦБС панувала привітна, лірична атмосфера. До книгозбірні на зустріч з земляками завітала поетеса Ніна Лебеденко, мешканка села Подвірки.

 

08/04/2016
м. Люботин
Юрій Гагарін – перша людина в космосі

Літературно-музична година (Люботинська ЦБС)

12 квітня 2016 року виповнюється 55 років з дня, коли стартував перший у світі космічний корабель «Схід», пілотований першою людиною-космонавтом Ю.О.Гагаріним.

 

08/04/2016
Дворічанський р-н
Небо починається на землі

Тематична виставка в Дворічанській ЦРБ

В Дворічанській центральній районній бібліотеці обладнано книжкову виставку до 55-ї річниці з дня першого польоту людини в космос.
Першим відкрив епоху пілотованих польотів і назавжди вписав своє ім'я в історію, як першопроходець Всесвіту, Юрій Гагарін. І почалася космічна доба людства…

 

08/04/2016
Зміївський р-н
Сміх шануєм, розумієм, сміятися вмієм

Засідання клубу в Комсомольській міській бібліотеці

У Комсомольській міській бібліотеці Зміївської ЦБС відбулося чергове засідання клубу «Поетичне рандеву».

 

08/04/2016
м. Люботин
Руками творяться чудеса

Година спілкування в Люботинській ЦДБ

8 квітня 2016 року в Люботинській центральній дитячій бібліотеці пройшла година спілкування «Руками творяться чудеса» із циклу «Уроки бабусі Марусі».

 

07/04/2016
м. Первомайський
Здоров’я – мудрих гонорар

До Всесвітнього дня здоров’я (Первомайська міська ЦБС)

Без здоров’я немає щастя. Іноді люди, мов навмисне роблять все для того, щоб підірвати своє здоров’я. Вони набувають шкідливі звички, які негативно впливають на організм, яких потім важко позбутися, адже вони згубно впливають на людей різного віку.

 

07/04/2016
Лозівський р-н
Люби своє, читай українське!

Виставка в Лозівській ЦРБ

У квітні 2016 року на юнацькому абонементі Лозівської центральної районної бібліотеки проходить місячник популяризації української книги «Люби своє, читай українське!»

 

06/04/2016
Лозівський р-н
Уроки не звичайні, а літературні й розважальні

Мультимедійно-пізнавальна програма в Лозівській РБД

6 квітня 2016 року учні 3-го класу ЗОШ №10, завітавши до Лозівської районної дитячої бібліотеки для обміну книг з позакласного читання, знову потрапили на уроки. Але «Уроки не звичайні, а літературні й розважальні».

 

06/04/2016
Дергачівський р-н
Перший космонавт планети

До Дня космонавтики (Дергачівська ЦБС)

Сьогодні для сучасної молоді це здається дивним, але всього лише 100 років тому не було ні літаків, ні планерів, ні аеродромів, ні, тим паче, ракет та супутників. Перший реактивний літак в нашій країні полетів в 1942 році. А перший політ в космос відбувся 12 квітня 1961 року. Починаючи з 12 квітня 1961 року, день першого польоту Юрія Гагаріна в космос був оголошений Днем космонавтики.

 

06/04/2016
Нововодолазький р-н
Подорож в місто книг

Екскурсія до Нововодолазької РБД

Безмежна сила книги… З дитячих років книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам про пригоди і подорожі, про планети і таємниці природи.

 

05/04/2016
Близнюківський р-н
Знати, щоб жити

Зустріч до Всесвітнього дня здоров’я (Близнюківська ЦБС)

Вже стає традицією до Всесвітнього дня здоров’я організовувати в Близнюківській центральній районній бібліотеці зустрічі з медичними працівниками. 5 квітня 2016 року спільно з Близнюківським районним відділом кримінально-виконавчої інспекції УДПтСУ в Харківській області було організовано захід для клієнтів пробації з метою профілактики та уваги до власного здоров’я.

 

04/04/2016
Дергачівський р-н
Життя прожити – не поле перейти

Година спілкування в Дворічнокутянській бібліотеці

Хто я? Навіщо прийшов у цей світ? Як домогтись успіху в житті? У чому полягає істинне людське щастя? Яка вона краса людська? Що важливе у цьому житті? На ці питання намагались дати відповідь учні 9-10 класів Дворічнокутянської ЗОШ.

 

04/04/2016
Лозівський р-н
Героїко-патріотичне виховання дітей та молоді

Семінар працівників бібліотек Лозівської ЦБС

Сьогодення ставить перед бібліотечними працівниками важливе і невідкладне завдання – виховати свідомого громадянина, патріота рідної землі. Саме тому 4 квітня 2016 року в Лозівській центральній районній бібліотеці пройшов семінар на тему: «Героїко-патріотичне виховання дітей та молоді».

 

02/04/2016
Дергачівський р-н
Мир детской литературы

Видео экскурс в Токаревской библиотеке

2 апреля все маленькие любители чтения празднуют Международный день детской книги. Этот праздник начали отмечать в 1967 году, приурочив его ко дню рождения известного писателя – сказочника Ганса Кристиана Андерсена. В Международный день детской книги (раз в два года) детским писателям и художникам присуждается главная и самая престижная в данной литературной области награда — Международная премия имени
Г.К. Андерсена с вручением золотой медали с профилем великого сказочника.

 

01/04/2016
Дергачівський р-н
Рядочки-заморочки

День Сміху в Дергачівській ЦБ

1 квітня – гумор, сміх і посмішки. Це найвеселіше свято року. Свято має декілька назв, самі відомі – день Сміху і день Дурнів.

 

01/04/2016
Краснокутський р-н
Книжкові відкриття

Літературний конкурс в Краснокутській ЦДБ

1 квітня 2016 року завідувачем Краснокутською центральною дитячою бібліотекою Павлюк Ольгою Василівною та бібліотекарем Жижирій Інною Олександрівною для учнів 4-В класу Краснокутської гімназії проведено літературний конкурс «Книжкові відкриття» (до Міжнародного дня дитячої книги).

 

01/04/2016
Лозівський р-н
Гумористичний контроль в Лозівській ЦБ

1-го квітня 2016 року користувачі Лозівської центральної бібліотеки перед тим, як скористатися комп’ютером, повинні були пройти гумористичний контроль.

 

01/04/2016
Дворічанський р-н
Історико-культурний проект «Родовід»

Дворічанська ЦБС

1 квітня 2016 року в Харківському обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбулася церемонія нагородження переможців історико-культурного проекту «Родовід», конкурсу дослідницьких робіт «Історія моєї сім’ї» для дітей та молоді у номінаціях «Фотографія на пам’ять, «Сімейний літопис» та «Кращий сімейний архів».

 

31/03/2016
м. Ізюм
Патріотичне виховання дітей та підлітків. Роль і місце бібліотеки

Семінар для бібліотечних працівників в Ізюмській міській ЦБ

31 березня 2016 року в Ізюмській центральній міській бібліотеці відбувся семінар для бібліотечних працівників на тему «Патріотичне виховання дітей та підлітків. Роль і місце бібліотеки», на якому розглядались проблеми, методи і форми роботи з дітьми і підлітками по патріотичному вихованню.

 

31/03/2016
Нововодолазький р-н
Тиждень дитячого читання в Нововодолазькій РБД

В Україні щорічно з 25 по 31 березня проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Свято дитячої книги було започатковано ще у 1943 році дитячим письменником Львом Кассилем під назвою « Книжкові іменини». В той непростий час, обпалений крилом війни, приділялась велика увага дитячій книзі, і вже 73 роки несе це свято радість читання, спілкування з творцями книги, розширює дітям кругозір. В незалежній Україні свято Всеукраїнського тижня започатковано 22 лютого 1993 року.

 

31/03/2016
Кегичівський р-н
Читання? Читання. Читання!

Тиждень дитячого читання в Кегичівській ЦБС

Традиційно, під час весняних канікул, у бібліотеках оголошується тиждень дитячого читання. Бібліотека і читання – це взагалі поняття, які доповнюють одне одного, тісно пов’язані між собою і, навіть, немислимі поодинці. Але читтання – це ще не все, чим живе бібліотека. Заклади Кегичівської ЦБС щороку активно долучаються до тижня дитячого читання: проводять конкурси, години для цікавих і допитливих, уроки пізнання, організовують виставки, майстер-класи, книжчині лікарні та книжчині іменини.

 

31/03/2016
Кегичівський р-н
Субсидії - всім

Семінар в Кегичівській ЦРБ

31 березня 2016 року на базі Кегичівської центральної районної бібліотеки відбулося засідання правознавчого клубу «Феміда». В рамках клубу було проведено семінар «Субсидії всім».

 

30/03/2016
Лозівський р-н
Ювілейний зорепад

Зустріч переможців І туру конкурсу «Найкращий читач України – 2016»(Лозівська ЦБС)

Вже стало доброю традицією проводити навесні Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Найкращий читач України – 2016». Його мета – популяризація найкращих надбань української і світової літератури, формування у дітей навичок самостійної роботи з книгою, підвищення якості і ефективності процесу читання: критичного аналізу, переосмислення і творчої інтерпретації прочитаного.

 

29/03/2016
м. Люботин
II-й відбірковий тур конкурсу дитячого читання у Люботинській ЦДБ

29 березня 2016 року у Люботинській центральній дитячій бібліотеці пройшов II-й відбірковий тур конкурсу дитячого читання “Книгоманія”.

 

28/03/2016
Кегичівський р-н
Вічна магія книги

Тиждень дитячого читання в Чапаєвській міській бібліотеці

В Чапаєвській міській бібліотеці-філії Кегичівської ЦБС стартував Всеукраїнський тиждень дитячого читання «Вічна магія книги». Це час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття, свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, дні веселих пригод і літературних відкриттів.

 

28/03/2016
м. Люботин
Місія – Космос

Виставка однієї книги в Люботинській ЦБ

28 березня 2016 року до 55-річчя першого польоту людини у космос в Люботинській центральній бібліотеці відкрилась виставка однієї книги Леоніда Каденюка «Місія – Космос».

 

28/03/2016
Вовчанський р-н
Книга мудрий, вірний друг, книга знає все навкруг

Тиждень дитячого читання в Білоколодязькій селищній дитячій бібліотеці

Цікаво і весело проходять весняні канікули в Білоколодязькій селищній дитячій бібліотеці, адже в ці дні проходить Тиждень дитячого читання по всій Україні. З 25 березня по 2 квітня 2016 року щоденно в бібліотеці проходять масові заходи для дітей.

 

26/03/2016
Дергачівський р-н
Культура спілкування між людьми

Засідання клубу в Солоницівській бібліотеці

26 березня 2016 року в Солоницівській бібліотеці-філії Дергачівскої централізованої бібліотечної системи пройшло засідання клубу під назвою «Культура спілкування між людьми». Мета цього засідання – навчити дітей правильно спілкуватися з однолітками і дорослими, ввічливо поводитися, шанобливо звертатися до людей, виховувати учнів гідними громадянами.

 

25/03/2016
Сахновщинський р-н
Бібліотечне краєзнавство публічних бібліотек

Семінар для працівників сільських бібліотек Сахновщинської ЦБС

Для працівників сільських бібліотек-філій Сахновщинської ЦБС 25 березня 2016 року проведено семінар «Бібліотечне краєзнавство публічних бібліотек», на якому розглядалися питання краєзнавча діяльність бібліотек; збір та розкриття краєзнавчого фонду.

 

25/03/2016
Вовчанський р-н
Читання – шлях до успіху

Тиждень дитячого читання в Вовчанській центральній дитячій бібліотеці

На початку весняних канікул 25 березня 2016 року в Вовчанській центральній дитячій бібліотеці стартував Всеукраїнський тиждень дитячого читання «Читання – шлях до успіху». На його відкриття були запрошені учні 5-В школи-ліцею №2.

 

25/03/2016
Краснокутський р-н
Краса та сила поетичного слова

Бібліобар в Краснокутській ЦРБ

25 березня 2016 року в читальній залі Краснокутської центральної районної бібліотеки бібліографом Китченко Євгенією Анатоліївною та завідуючою відділом обслуговування Кузьміною Валентиною Євгенівною було проведено бібліобар «Краса та сила поетичного слова» (до Всесвітнього дня поезії).

 

25/03/2016
Близнюківський р-н
Читай на здоров'я

Районний етап конкурсу дитячого читання в Близнюківській РБД

«Читай на здоров?я» – під таким гаслом 25 березня 2016 року в Близнюківській районній бібліотеці для дітей пройшов районний етап конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України – 2016». Учасниками конкурсу були читачі – учні 6-7 класів, які стали переможцями відбіркового етапу Книгоманії.

 

25/03/2016
Зачепилівський р-н
Другий етап конкурсу «Найкращий читач України-2016» в Зачепилівській РБД

25 березня 2016 року в Зачепилівській районній дитячій бібліотеці відбувся другий (районний) етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України-2016».

 

24/03/2016
Краснокутський р-н
Україна надзвичайна

Калейдоскоп цікавинок в Краснокутській ЦРБ

24 березня 2016 року для учнів 5-го та 6-го класів Краснокутської ЗОШ № 2 бібліографом центральної районної бібліотеки проведено калейдоскоп неймовірних цікавинок «Україна надзвичайна».

 

24/03/2016
Барвінківський р-н
Чарівний світ казки

Вистава в Барвінківській ЦРБ

Казка – це особливий дитячий світ, де діти почувають себе господарями. У цій незвичайній країні вони виховують у собі доброту, співчуття, вміння співпереживати, допомагати, радіти і журитись, діти стають добрішими, бо бачать, що зло засуджується, а перемагає добро. А ще у казці можна помріяти про все на світі, можна залетіти на далекі зорі, які приваблюють, кличуть, можна уявити і побачити інше життя, щось таке цікаве, чого ще ні хто у світі не бачив. Бо ж нате вона і казка – у ній все можливо.

 

24/03/2016
м. Ізюм
Найкращий читач 2016 року

Конкурс в Ізюмській дитячій міській бібліотеці

24 березня 2016 року в Ізюмській міській дитячій бібліотеці панувала весела атмосфера, адже тут зібрались учасники ІІ міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України 2016 року».

 

24/03/2016
м. Первомайський
Найкращий читач України – 2016

ІІ етап конкурсу (Первомайська міська ЦБС)

24 березня 2016 року року в центральній бібліотеці для дітей Первомайської міської ЦБС відбувся ІІ етап міського Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України – 2016».

 

24/03/2016
Ізюмський р-н
Другий етап Конкурсу дитячого читання «Книгоманія» в Ізюмській ЦРБ

24 березня 2016 року в Ізюмській центральній районній бібліотеці пройшов другий етап Конкурсу дитячого читання «Книгоманія» («Найкращий читач України – 2016»), в якому взяли участь тринадцять учасників з усього району.

 

23/03/2016
Лозівський р-н
Тричі мені являлася любов…

Засідання клубу «Гармонія» в Лозівській ЦРБ

23 березня 2016 року в Лозівській центральній районній бібліотеці члени клубу «Гармонія» зібралися в літературному кафе на чергове заняття «Тричі мені являлася любов…»

 

23/03/2016
Сахновщинський р-н
Поезії одвічна висота

До Всесвітнього Дня поезії (Сахновщинська ЦБС)

Поезія… Без неї ми не уявляємо ні годину відпочинку, ні будь-які урочистості. Поезія – це голос людської душі. Це чарівна скрипка у чудовому оркестрі літератури. Поезія збуджує душу, примушує її не черствіти, бути чуйною, відгукуючись на вселюдські болі і на радощі.

 

23/03/2016
м. Куп`янськ
Сторінками улюблених книжок

Виставка дитячих малюнків в Куп’янській міській бібліотеці №1

В Куп’янській міській бібліотеці №1, в рамках проведення Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги, оформлена виставка дитячих малюнків «Сторінками улюблених книжок».

 

23/03/2016
Нововодолазький р-н
Поезія – це завжди неповторність…

Літературно-музична композиція у Нововодолазькій ЦРБ

Кажуть, що поезія – це голос істини, голос правди. Той, хто чує його, здатний піднятися на вершини духу, згуртувати націю, об’єднати людство.
«Поезія – це найважливіше культурне явище, всеосяжна мова, що передає внутрішнє прагнення людини жити разом з іншими і тим самим необхідна для зближення народів. Будучи відображенням і дзеркалом суспільства, поезія – головний засіб самоствердження і дієвий важіль творчості, прогресу та всезагального розвитку», зазначив Генеральний директор ЮНЕСКО К.Мацуура.

 

23/03/2016
м. Первомайський
Відкриття «Всеукраїнського тижня дитячого читання»

(Первомайська міська ЦБС)

23 березня 2016 року в загальноосвітній школі №5 міста Первомайський для учнів 3-4 класів відбулося відкриття «Всеукраїнського тижня дитячого читання».

 

21/03/2016
Нововодолазький р-н
Все, що душа довірила словам…

Книжкова виставка в Нововодолазькій ЦРБ

В читальній залі Нововодолазької районної бібліотеки до Всесвітнього дня поезії оформлено книжкову виставку "Все, що душа довірила словам…", де предсталено поетичні добірки українських поетів та поетів Нововодолажчини, членів літературно-музичного об’єднання "Веселка".

 

21/03/2016
м. Ізюм
Працевлаштування та розвиток трудових ресурсів в бібліотеках

Тренінг в Ізюмській міській центральній бібліотеці

Нещодавно в Ізюмській міській центральній бібліотеці відбувся тренінг для бібліотечних працівників «Працевлаштування та розвиток трудових ресурсів в бібліотеках».

 

21/03/2016
Лозівський р-н
Моя любове, смутку мій прекрасний

Засідання клубу за інтересами в Орільській міській бібліотеці

21 березня 2016 року в Орільській міській бібліотеці-філії №2 пройшло засідання клубу за інтересами «Джерело» на тему: «Моя любове, смутку мій прекрасний», присвячене Всесвітньому дню поезії.

 

21/03/2016
Лозівський р-н
Їх надихнула книга

Зустріч з поетом в Миколаївській сільській бібліотеці

21 березня 2016 року в Миколаївській сільській бібліотеці-філії до Всесвітнього дня поезії відбулася зустріч-рандеву з місцевим поетом-аматором А.А.Луговим під назвою: "Їх надихнула книга".

 

21/03/2016
м. Люботин
Україна – космічна держава

Інформаційна година в Гиївській бібліотеці

З давніх-давен люди вдивлялись в безмежність зоряного неба. І мріяли, мріяли, мріяли... Ці мрії знаходили відображення в об'єднанні зірок в сузір'я і створенні про них міфів, у казкових килимах-літаках. Ці мрії допомогли подолати земне тяжіння і освоювати космос.
12 квітня 1961року весь світ облетіло повідомлення, що на орбіту навколо Землі було виведено перший в історії космічний корабель-супутник "Восток" з людиною на борту, який пілотував Юрій Олексійович Гагарін (позивний – "Кедр"). Лише 108 хвилин тривав його політ, але кожна з цих хвилин була відкриттям невідомого. Так на Землі з'явилася нова професія – космонавт.

 

20/03/2016
Дергачівський р-н
Високих дум святе горіння

Всесвітній день поезії в Дворічнокутянській бібліотеці

Всесвітній день поезії відзначається 21 березня з 2000 року, з 2004 року його відзначають і в Україні. 20 березня 2016 року Дворічнокутянська бібліотека-філія №13 (завідувач Стечишина Г.І.) запросила на свято жителів села та користувачів бібліотеки.

 

20/03/2016
Дергачівський р-н
Філософія щастя

(Дергачівська ЦБС)

Що таке щастя? Кожен визначає його для себе по-різному. Інколи поняття можуть бути навіть діаметрально протилежними, але одне буде остаточним – кожен обов’язково має бути і буде щасливим! Для кожної людини щастя – це один із основних складників життя. Можливо тому всі й прагнуть зробити все від них залежне, аби лише обличчя рідних та близьких сяяли посмішками від щастя й любові.

 

20/03/2016
Лозівський р-н
Гордість Лозівщини – моя Катеринівка

Зустріч з письменником (Лозівська ЦБС)

20 вересня 2016 року у затишній читальній залі Катеринівської сільської бібліотеки було багатолюдно. Цього дня катеринівці зустрічалися з Олександром Григоровичем Козорозом – автором-упорядником краєзнавчої збірки «Гордість Лозівщини – моя Катеринівка». Підзаголовок цієї книги «Події. Люди. Долі» якнайкраще відображає її зміст, адже книга розповідає про знакові для Лозівщини та Катеринівки події та про долі наших земляків.

 

19/03/2016
Лозівський р-н
Знайомство з сайтами в Лозівській ЦРБ

19 березня 2016 року в читальній залі Лозівської центральної районної бібліотеки відбулося знайомство користувачів Інтернет-центру з молодіжними сайтами і зокрема з Урядовим сайтом для юних громадян.

 

18/03/2016
Кегичівський р-н
Світ кольору веселки

Година доброти в Кегичівській ЦРБ

18 березня 2016 року в приміщенні центральної районної бібліотеки Кегичівської ЦБС відбулася година доброти «Світ кольору веселки». Таким чином ми підтримуємо проведення заходів з нагоди Міжнародного дня щастя, де пакет позитивних дій - це частина кампанії.

 

18/03/2016
Краснокутський р-н
Віночок віршів Марійки Підгірянки

Дитячий ранок у Краснокутській ЦДБ

18 березня 2016 року бібліотекарем Краснокутської центральної дитячої бібліотеки Жижирій Інною Олександрівною та завідувачем центральною дитячою бібліотекою Павлюк Ольгою Василівною для учнів 3-А класу Краснокутської гімназії проведений дитячий ранок «Віночок віршів Марійки Підгірянки», присвячений 135-й річниці з дня народження М.Підгірянки, української поетеси.

 

18/03/2016
Барвінківський р-н
Масляна

Барвінківська ЦБС

Співробітники Барвінківської бібліотечної системи взяли активну участь у міському заході «Масляна».

 

18/03/2016
м. Ізюм
Краса почуттів, втілена в картини

Персональна виставка

Хтось творить красу словом, хтось звуком, а хтось – кольорами. Вона, краса, так необхідна нам сьогодні, для того, щоб легше сприймати наш непростий світ, непросте сьогодення. Ось чому море емоцій викликала персональна виставка художника Ізюмщини Володимира Івановича Костенка, яку організувала 18 березня 2016 року в «Ізюмському вернісажі» міська громадська організація об’єднання художників і майстрів народної творчості Ізюмщини, головою якої є В.І.Федоренко, теж художник нашого краю. Він і відкрив цю виставку.

 

18/03/2016
м. Ізюм
Інформаційна незалежність

Міська олімпіада в Ізюмській міській ЦБ

18 березня 2016 року в Ізюмській центральній міський бібліотеці зібралися учні 8-9 класів шкіл міста на міську інформаційну Олімпіаду «Інформаційна незалежність».

 

17/03/2016
Великобурлуцький р-н
Весна – пора поезії моєї

Книжкова виставка у Великобурлуцькій ЦРБ

Напередодні святкування Всесвітнього дня поезії, який щорічно відзначається 21 березня, у читальному залі КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» відкрилася книжкова виставка під назвою «Весна – пора поезії моєї».

 

17/03/2016
Вовчанський р-н
Шевченківські дні в Вовчанській ЦРБ

На початку березня протягом декількох днів в Вовчанській центральній бібліотеці проводяться масові заходи з нагоди 202-ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченка – славного сина українського народу.
З нагоди цієї річниці, 17 березня 2016 року працівники бібліотеки провели засідання літературної світлиці «Ми чуємо тебе Кобзарю крізь століття».

 

17/03/2016
Вовчанський р-н
Поезія мого серця

Вечір-зустріч з поетом Вовчанщини В.П.Бондаренко

17 березня 2016 року напередодні Всесвітнього дня поезії бібліотекарі Вовчанської юнацької бібліотеки-філії №1 організували та провели вечір-зустріч місцевого поета В.П.Бондаренко з учнями 9 класу ліцею №2.

 

17/03/2016
м. Куп`янськ
Зустріч з письменницею в Куп’янській міській бібліотеці №1

В рамках проведення тижня дитячої та юнацької книги в Куп’янській міській бібліотеці №1 відбулась зустріч учнів 5-х класів ЗОШ №4 з харківською письменницею Булгаковою Елеонорою Еммануїлівною, автором багатьох дитячих книг, таких як «Шалунишки», «Їжачок», «Забавная азбука», «Кругосветний билетик или разноцветные дети», «Диалог с Омаром Хайямом».

 

17/03/2016
Сахновщинський р-н
З криниці пам’яті черпаю любов до рідного краю

Українські вечорниці (Сахновщинська ЦБС)

Наша Україна славиться великими традиційними святами та обрядами. Кожен, хто не черствіє душею, хто сповнений любові, доброти до української спадщини, повертається до традицій свого народу.

 

17/03/2016
Нововодолазький р-н
Пізнавально-оглядова екскурсія в Нововодолазькій РДБ

Весело та радісно було 17 березня 2016 року в Нововодолазькій районній дитячій бібліотеці. Саме цього дня було організовано пізнавально-оглядову екскурсію.

 

16/03/2016
Краснокутський р-н
Поезії чарівна неповторність

Година поезії в Краснокутській ЦДБ

16 березня 2016 року, до Всесвітнього дня поезії, завідувачем Краснокутською центральною дитячою бібліотекою Павлюк Ольгою Василівною для учнів 9-А класу Краснокутської гімназії (кл. керівник Полежака Н. І.) проведена година поезії з поетесою Л.І.Покусай «Поезії чарівна неповторність».

 

16/03/2016
Сахновщинський р-н
І знов читаємо Кобзаря

Усний журнал (Сахновщинська ЦРБ)

У літературі кожного народу є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким поетом українського народу є Тарас Шевченко, чия безсмертна спадщина – одна з найбільших вершин людського генія. Пізнавати Шевченка – це пізнавати історію свого народу.

 

16/03/2016
Нововодолазький р-н
Мандрівка книжковим містом

Бібліотечний урок в Нововодолазькій РБД

Книга – супутник людини. Вона супроводжує нас в усьому житті. Не можна уявити людину яка, обходилася без книги. З дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує. Книга – мудрий друг, який навчає говорити, розповідає про незвичайні пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ.

 

15/03/2016
Дергачівський р-н
Тарас Шевченко – художник з душею поета

До дня народження Т.Г.Шевченка (Дергачівська ЦБС)

Тарас Григорович Шевченко – центральна постать українського літературного процесу ХІХ століття. Його творчість мала вирішальне значення в становленні та розвитку нової української літератури, піднявши її до рівня передових літератур світу. Природа щедро наділила Шевченка не тільки літературним талантом, а ще й талантом художника. У Шевченкові поєднувалися й боролися одразу поет і художник, про що говорить і офіційна статистика: поетичних творі великого Кобзаря до нас дійшло – 240, тоді як мистецьких, олійних картин, акварелей, сепій, офортів, малюнків – 1200.

 

14/03/2016
Дворічанський р-н
Прийди, прийди весно!

Виставка дитячих малюнків у Кутьківській бібліотеці

У Кутьківській бібліотечній філії Дворічанської районної централізованої бібліотечної системи відбулася виставка дитячих малюнків «Прийди , прийди весно!»

 

14/03/2016
Сахновщинський р-н
Мій край, де я родилась і живу

Літературно-мистецький вечір (Сахновщинська ЦБС)

Рідний край – це мала Батьківщина, частина нашої неньки України. Вивчення його історії, популяризації традицій, культурних цінностей, надбаних народом протягом століть, у наш час є одним із найголовніших завдань, що стоїть перед бібліотеками.

 

14/03/2016
Лозівський р-н
Поєдинок ерудитів в Лозівській ЦРБ

14 березня 2016 року бібліотекарі Лозівської центральної районної бібліотеки щиро вітали старшокласників ЛНВК «№ 10 «ЗНЗ – ДНЗ» на поєдинку ерудитів. Змагалися дві команди «Масанята» та «Старші хлопці».

 

14/03/2016
м. Ізюм
Працевлаштування та розвиток трудових ресурсів в бібліотеках

Тренінг для бібліотечних працівників в Ізюмській міській ЦБ

14 березня 2016 року в Ізюмській міській центральній бібліотеці відбувся тренінг для бібліотечних працівників «Працевлаштування та розвиток трудових ресурсів в бібліотеках».

 

13/03/2016
Кегичівський р-н
Зацвіла в Андріївці «Калинонька»

Творчий вечір (Кегичівська ЦБС)

На Масляну у актовій залі Андріївської ЗОШ відбувся творчий вечір вокального колективу «Калинонька». Цей колектив було організовано восени 2012 року з ініціативи сільського голови села Андріївка П’ятак Людмили Іванівни. І спочатку називався «Гарячі серця» – адже такими талановитими і завзятими можуть бути люди тільки з гарячим серцем. Та коли колективу подарували сценічні костюми з вишитою калиною, всі зійшлися на одній думці: перейменувати назву на «Калиноньку».

 

12/03/2016
Сахновщинський р-н
Масляна у Сахновщинській ЦБ

Масляна – одне з календарно-побутових свят, яке пов’язане із давнім народним звичаєм – проводами зими і зустріччю весни, близького тепла, відновлення природи.

 

11/03/2016
Кегичівський р-н
Шевченківські дні у Кегичівській ЦБС

Є постаті, про які згадують виключно на ювілейні дати. А є особистості, які залишаються з нами повсякчас. До когорти таких належить і Тарас Григорович Шевченко. Для кожного він свій - Геній, Пророк, Поет, Художник, Людина – але завжди з великої літери. Навіть річниці з дати його народження і смерті ми називаємо Шевченківськими днями. В ці березневі дні у бібліотеках Кегичівської ЦБС відбулося чимало заходів, присвячених видатному сину України.

 

11/03/2016
Шевченківський р-н
Лунає струна Кобзаревого слова

Літературна година в Шевченківській ЦРБ

Кожний народ має своїх духовних велетнів-повідників у самобутній національний світ. Для нас, українців, таким символом став Тарас Шевченко: пізнаючи Шевченка, людство пізнає Україну.

 

11/03/2016
м. Ізюм
Шевченківські свята Ізюмській міській ЦБС

Щороку в березневі дні в бібліотеках міста проходять заходи, присвячені Тарасу Григоровичу Шевченко. За мету бібліотекарі ставлять розкрити багатогранність таланту нашого Кобзаря.

 

11/03/2016
Дворічанський р-н
Старые письма

Засідання клубу «Осінні барви» в Дворічанській ЦБ

11 березня 2016 року в Дворічанській центральній районній бібліотеці відбулося засідання клубу «Осінні барви» під назвою «Старые письма».

 

11/03/2016
Зачепилівський р-н
Шевченкове слово у віках не старіє

Година поезії в Зачепилівській ЦРБ

11 березня 2016 року з учнями Зачепилівського ліцею (10 клас) в Інтернет-центрі центральної районної бібліотеки пройшла година поезії «Шевченкове слово у віках не старіє», з метою виховання в учнів любові до рідної мови, скарбів поетичного слова, України, а також вшанування пам’яті видатного художника слова, патріота України Тараса Григоровича Шевченка.

 

10/03/2016
Лозівський р-н
І старий і молодий Масляній радий!

Народознавча година в Лозівській ЦРБ

Масляна для дітей і дорослих одне з довгожданих і найулюбленіших свят. Ще б пак – цілий тиждень можна веселитися і наминати млинці з сиром, медом, варенням. Але кожному святу передували свої традиції та прикмети.

 

10/03/2016
Дергачівський р-н
І говорило полотно про його муки, мрії і любов

Година пізнавальної інформації в Дергачівській ЦРБ

Свій талант Тарас Григорович Шевченко присвятив служінню народові. Його ім’я з гордістю вимовляє усе людство. Т.Г.Шевченко – Людина, Поет, Художник. В Дергачівській центральній бібліотеці пройшла година пізнавальної інформації, присвячена живописній спадщині майстра, яка налічує близько 1200 робот. Основна мета нашого заходу - ознайомити користувачів з окремими сторінками життя Т.Г.Шевченка.

 

10/03/2016
Дергачівський р-н
Ми онуки Кобзаря

Літературний ранок в Солоницівській бібліотеці

У кожного народу є великі поети, письменники, яких знають всі: дорослі і діти. Для українського народу таким поетом є Тарас Григорович Шевченко. Його ще називають великим Кобзарем, бо свою найкращу книгу він назвав «Кобзар».

 

10/03/2016
Барвінківський р-н
До висот Шевченкового слова

Книжкові виставки (Барвінківська ЦБС)

І знову – березень… І знову линуть до нас думи геніального українського поета Т.Г.Шевченка. Традиційно український народ у цей весняний час звертається до постаті Великого Кобзаря, яка у своїй величі була, є і залишається ні з чим незрівнянною, невичерпною для людського подиву й осягнення.

 

10/03/2016
Краснокутський р-н
Жінки в житті Тараса Шевченка

Сторітелінг (Краснокутська ЦБС)

10 березня 2016 року бібліографом Краснокутської центральної районної бібліотеки Китченко Євгенією Анатоліївною у відділі соціально-побутової адаптації територіального центру Краснокутської РДА було проведено сторітелінг «Жінки в житті Тараса Шевченка» (до 202-ої річниці від дня народження Т.Г.Шевченка).

 

09/03/2016
Нововодолазький р-н
Слава Шевченкова – слава України

Виставка-експозиція в Нововодолазькій ЦРБ

В історії кожного народу є імена, які становлять його велич, славу і національну гордість. Саме таким для України є ім'я безсмертного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.
Тарас Шевченко – один із тих небагатьох українців, чиє ім’я сприймається як символ країни, народу. В ньому дивовижно поєднуються громадянин і митець, борець і мрійник. Перед нащадками він постає в кількох іпостасях. По-перше – як геніальний поет, чарівник слова, по-друге – як блискучий художник-живописець, гравер, великий майстер офорта. Не менш цікавий і привабливий Шевченко як прозаїк і драматург.
9 березня 2016 року Україна та світова спільнота широко відзначає 202-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

 

09/03/2016
м. Лозова
Масляні традиції

Книжкова виставка в Лозівській міській бібліотеці

Багато чудових звичаїв в Україні, а самі привабливі – свята.
З народознавчої книжкової виставки «Масляні традиції» відвідувачі Лозівської міської бібліотеки дізнаються про найцікавіше і незвичайне свято «Масляна».

 

09/03/2016
Близнюківський р-н
Його слова – мов та вода жива

До дня народження Тараса Шевченка (Близнюківська ЦБС)

9 березня 2016 року з нагоди 202-ї річниці від дня народження українського поета, письменника, художника та громадського й політичного діяча Тараса Шевченка в Близнюківській ветеранській організації відбулися «Шевченківські літературні читання».

 

09/03/2016
Зачепилівський р-н
Вічне слово Кобзаря

Година пам’яті в Зачепилівській ЦРБ

9 березня 2016 року з нагоди відзначення 202-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка в читальній залі Зачепилівської центральної районної бібліотеки проведено годину пам’яті «Вічне слово Кобзаря».

 

09/03/2016
Дергачівський р-н
На струнах Кобзаревої душі свіча Шевченкова горить

Заходи до дня народження Т.Г.Шевченка (Дергачівська ЦБС)

Є у нашій українській літературі імена, що увібрали в себе живу душу народу, стали часткою його життя. Таким ім’ям для нас, українців, стало ім’я Тараса Григоровича Шевченка, чия поезія викликає в людях почуття гордості і захоплення красою, своєю силою і народною мудрістю.

 

09/03/2016
Краснокутський р-н
Кобзарю рідний, з нами ти завжди!

Усний журнал (Краснокутська ЦБС)

9 березня 2016 року завідуючою Качалівською сільською бібліотекою Чаговець Галиною Петрівною та класним керівником 6-го класу Качалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гоголь Русланою Борисівною для учнів був проведений усний журнал «Кобзарю рідний, з нами ти завжди!» (до 202-ої річниці з дня народження Т.Г.Шевченка).

 

09/03/2016
Дворічанський р-н
Жінки в історії України

Літературно-мистецька композиція в Рідкодубівській сільській бібліотеці

Протягом багатьох століть люди оспівували та прославляли в піснях і віршах образ матері-берегині чи коханої жінки, благословляючи її ім'я. Деякі філософи вважали, що доля жінки – у домашньому господарюванні та материнстві. На їхній погляд, жінка не здатна до великих справ і почуттів. Але українки вже багато століть виявляють і велич почуттів, і талант материнства, і велич справ.

 

09/03/2016
Дворічанський р-н
Великий Кобзар

Книжкова виставка в Дворічанській ЦРБ

Україна… В одному вже цьому слові і для нашого вуха, і навіть для вуха чужинців бринить ціла музика смутку і жалю… Україна – країна смутку і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше мають її, країна гарячої любові до народу і чорної зради, довгої, вікової, героїчної боротьби за волю, в результаті якої – велетенське кладовище: високі в степу могили, руїна та прекрасна на весь світ, безіменна, невідомо коли і ким складена пісня.

 

09/03/2016
Куп`янський р-н
Тарас Шевченко – вічний як народ

Цикл заходів в Куп’янській міській бібліотеці №1

У Шевченківські дні в Куп’янській міській бібліотеці №1 був проведений цикл заходів під назвою «Тарас Шевченко – вічний як народ».

 

08/03/2016
Дворічанський р-н
Тематичний вечір в Топільській cільській бібліотеці

Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються із далеких країв птахи, зодягаючись у зелень, квітнуть дерева. І не дивно, що саме на початку цієї прекрасної пори, коли все пробуджується, оживає, набирає сили, жінок всього світу вітають з чудовим святом 8-го Березня.

 

07/03/2016
Сахновщинський р-н
Благословенна, жінко, ти на всі часи, на всі віки

Березневий вечір (Сахновщинська ЦБС)

Березень – це весна світла. Це не тільки відблиск крижинок і приліт перших птахів. Березень – це початок тепла, краси, кохання. І тому не випадково перше свято весни – День жінок.

 

07/03/2016
Дворічанський р-н
Святковий концерт у Вільшанській сільській бібліотеці

Коли приходить весна, коли зацвітають перші проліски, найкраща половина людства святкує міжнародний жіночий день 8 Березня. В цей день, усім жінкам дарують квіти, подарунки.

 

05/03/2016
м. Ізюм
Ми рівні, бо ми того гідні

Круглий стіл в Ізюмській міській ЦБ

05.03.2016 р. Ізюмська міська центральна бібліотека взяла участь в Гендерному марафоні «Ми рівні, бо ми того гідні».

 

04/03/2016
м. Первомайський
Тарас Шевченко – України син

Цикл заходів в Первомайській міській ЦБС

В Україні, починаючи з 9 березня, відзначаються дні вшанування пам'яті великого українського письменника, художника, революціонера-демократа Тараса Григоровича Шевченка. Доля склалася так, що майже все своє життя Шевченко провiв на чужині, але серцем i душею завжди линув до України, його власний біль був продовженням болю свого народу, своєї Батькiвщини.

 

04/03/2016
Зачепилівський р-н
Виробнича нарада в Зачепилівській ЦРБ

4 березня 2016 року в Зачепилівській центральній районній бібліотеці відбулась виробнича нарада бібліотечних працівників.

 

04/03/2016
Золочівський р-н
Обереги нашого дому

Засідання жіночого клубу в Золочівській ЦРБ

4 березня 2016 року в Золочівській центральній районній бібліотеці відбулось засідання жіночого клубу «Зустріч», присвячене оберегам наших осель.

 

03/03/2016
м. Ізюм
«Аутернет» – нова технологія в бібліотеці

(Ізюмська міська ЦБС)

Бібліотеки Ізюмської міської ЦБС продовжують впроваджувати новітні технології в обслуговування користувачів.

 

02/03/2016
м. Ізюм
Якби зібрать красунь усіх віків

Книжкова виставка в Ізюмській міській ЦБ

В Ізюмській центральній міській бібліотеці напередодні весняного свята відкрита книжкова виставка «Якби зібрать красунь усіх віків», присвячена жінкам.

 

02/03/2016
Близнюківський р-н
Дива, створені руками жінок

Засідання клубу «Берегиня» в Близнюківській ЦБ

Вже стало доброю традицією в Близнюківській центральній районній бібліотеці проводити зустрічі з талановитими людьми. У переддень жіночого свята саме такі жінки були запрошені на засідання клубу «Берегиня».

 

01/03/2016
Дворічанський р-н
Я – жінка

Книжкова виставка в Дворічанській ЦРБ

З 1-го березня в Дворічанській районній бібліотеці для дорослих розпочала діяти книжкова виставка «Я - жінка», присвячена Міжнародному жіночому дню 8 березня.

 

01/03/2016
м. Люботин
Хотіла б я піснею стати

Літературно-музичний вечір в Люботинській ЦБ

1 березня 2016 року в Люботинській центральній бібліотеці пройшов літературно-музичний вечір «Хотіла б я піснею стати», присвячений 145-річчю від дня народження великої поетеси Лесі Українки.

 

01/03/2016
Кегичівський р-н
Творчість Лесі Українки у призмі сучасного мистецтва

Інтерактивна літературна година (Кегичівська ЦБС)

1 березня 2016 року в приміщенні Андріївської сільської бібліотеки-філії відбулася Інтерактивна літературна година «Творчість Лесі Українки у призмі сучасного мистецтва» (до 145-річчя від дня народження Л. Українки).

 

01/03/2016
Барвінківський р-н
Жінко, ти завжди велична!

Святковий захід у Барвінківській ЦРБ

Нещодавно при Барвінківській центральній районній бібліотеці для читачів похилого віку було створено клуб за інтересами «Золота пора». Напередодні свята тут відбулася чергова зустріч, на якій бібліотекарі щиро вітали найчарівнішу половину людства – мам, бабусь, подруг з Міжнародним жіночим днем.

 

29/02/2016
Дворічанський р-н
Безсмертна Дочка Прометея

До 145-річчя від дня народження Лесі Українки (Дворічанська ЦБС)

«Кожна людина щоденно пише свою «книгу життя». І важливо, щоб кожна сторінка була написана добрими ділами, щирими почуттями, впевненими кроками до гідної мети. Тож перелистаймо книгу життя Лариси Петрівни Косач (псевдонім – Леся Українка)».

 

26/02/2016
Великобурлуцький р-н
Безсмертна дочка Прометея

Літературна година у Великобурлуцькій ЦБ

26 лютого 2016 року у читальній залі КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» для учнів 7-го класу Великобурлуцької ЗОШ І-ІІІ ст. проведено літературну годину «Безсмертна дочка Прометея», присвячену 145-річчю від дня народження видатної української поетеси Лесі Українки.

 

26/02/2016
Кегичівський р-н
Вічне слово Кобзаря

Фестиваль читців-аматорів (Кегичівської ЦБС)

Надходить весна, а разом з нею і Шевченківські дні. На Кегичівщині творчість Тараса Григоровича люблять і поважають. От і центральний майдан райцентру прикрашає погруддя Шевченка. Але раніше за пам’ятник, не чекаючи ані ювілеїв, ані визначних дат, відділ культури і туризму Кегичівської районної державної адміністрації ініціював, а працівники Кегичівської ЦБС втілили в життя задумку, завдяки якій було започатковано районний фестиваль читців-аматорів «Вічне слово Кобзаря».

 

26/02/2016
Дворічанський р-н
Хто не жив посеред бурі, той ціни не знає силі

Літературна година в Дворічанській РБД

Ці рядки з «Епілогу» Лесі Українки стали назвою літературної години, яка пройшла нещодавно в Дворічанській дитячій районній бібліотеці і була присвячена 145-річчю великої української письменниці. На захід були запрошені учні 6-Б кл. Дворічанської ЗОШ (кл. керівник – Ірина Анатоліївна Ліпейко).

 

26/02/2016
Сахновщинський р-н
Нарада бібліотечних працівників Сахновщинської ЦБС

26 лютого 2016 року в Сахновщинській ЦБС відбулася чергова нарада бібліотекарів «Інноваційний пошук – основа розвитку сучасної бібліотеки».

 

26/02/2016
Дергачівський р-н
Хотіла б я піснею стати

Усний журнал (Дергачівська ЦБС)

Леся Українка – талановита поетеса, драматург, прозаїк, літературний критик, публіцист, перекладач, фольклорист. Вона володіла дванадцятьма мовами. ЇЇ творчість – не тільки дослідження образу борця за свободу і незалежність, Леся Українка була й творцем ліричних шедеврів.

 

26/02/2016
Дворічанський р-н
Талант і мужність Лесі Українки

Під такою назвою пройшла літературна година в Першотравневій бібліотечній філії Дворічанської районної централізованої бібліотечної системи до 145 річниці з дня народження великої української поетеси Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач).

 

25/02/2016
Дворічанський р-н
Славна дочка України

До 145-річчя від дня народження Лесі Українки (Дворічанська ЦБС)

Будь-яка людина щоденно пише свою «книгу життя». І важливо, щоб кожна сторінка була виписана добрими ділами, щирими почуттями, впевненими кроками до гідної мети. Написана прекрасними чорнилами, ця «книга» житиме в душах людей.

 

25/02/2016
м. Первомайський
Славна дочка українського народу

До 145-річчя від дня народження Лесі Українки (Первомайська міська ЦБС)

25 лютого 2016 року виповнюється 145 років від дня народження Лесі Українки. Вона – найславніша українська поетеса, послідовний та енергійний борець за згуртування українського народу. Леся Українка, наділена потужними і стійкими громадянськими почуттями, високим благородним обов’язком. Вона вірно та повноцінно служила людям, віддаючи свої сили, знання, енергію, талант боротьбі за їхнє щастя, за наближення на землі справедливості, добра, гуманістичних ідеалів. Літературна спадщина Лесі Українки – органічна і невіддільна складова частина української літератури й культури.

 

25/02/2016
Краснокутський р-н
Дзвінка струна Лесиного слова

Літературно-поетичний альманах в Краснокутській ЦДБ

25 лютого 2016 року, до 145-річчя від дня народження Л.Українки, завідувачем Краснокутської центральної дитячої бібліотеки Павлюк Ольгою Василівною та бібліотекарем Жижирій Інною Олександрівною для учнів 4-Б класу Краснокутської гімназії (класний керівник Єремій Валентина Григорівна) проведено літературно-поетичний альманах «Дзвінка струна Лесиного слова».

 

25/02/2016
Ізюмський р-н
Леся Українка – поетична квітка України

Таку назву мала година поезії, приурочена 145-річчю від дня народження великої української поетеси Лесі Українки, яка відбулася 25 лютого, в день її народження, в Ізюмській центральній районній бібліотеці.

 

25/02/2016
Краснокутський р-н
Леся Українка – амазонка, яка знайшла квітку папороті

Інформаційна година в Краснокутській ЦРБ

25 лютого 2016 року завідуючою відділом обслуговування Краснокутської ЦРБ Кузьміною Валентиною Євгенівною у відділі соціально-побутової адаптації територіального центру Краснокутської РДА було проведена інформаційна година «Леся Українка – амазонка, яка знайшла квітку папороті» (до 145-річчя від дня народження української поетеси).

 

25/02/2016
Нововодолазький р-н
Обернуся в легенду

Літературна година в Нововодолазькій РБД

«На світі запалає покинутий вогонь моїх пісень, і стримуваний пломінь засіяє, вночі запалений, горітиме удень». Ці слова Лесі Українки стали прологом до масового заходу, який пройшов в Нововодолазькій районній дитячій бібліотеці до 145-річчя від дня народження видатної поетеси.

 

25/02/2016
м. Куп`янськ
Високе світло імені і слова

Літературна година

До 145-ї річниці від дня народження відомої української поетеси Лесі Українки в Куп’янській міській бібліотеці №1 було проведено літературну годину «Високе світло імені і слова».

 

25/02/2016
Кегичівський р-н
Дочка Прометея

Літературно-біографічна вечірка у Вовківській сільській бібліотеці

25 лютого 2016 року у Вовківській сільській бібліотеці-філії Кегичівської ЦБС відбулася літературно-біографічна вечірка «Дочка Прометея», присвячена 145-річчю від дня народження видатної української поетеси Лесі Українки.

 

25/02/2016
м. Ізюм
Нехай мої струни лунають

До дня народження Лесі Українки (Ізюмська міська ЦБС)

25 лютого виповнилось 145 років з дня народження найславнішої української поетеси Лесі Українки. ЇЇ життя, гідне подиву і захоплення. Вона змушена була змагатися з тяжкою хворобою, яка мучила її все життя. Але ця феноменальна жінка не тільки не зламалася, вона переплавила своє безмежне горе у вогні творчої фантазії, яка допомагала їй створити шедеври літератури світового рівня.

 

25/02/2016
Зачепилівський р-н
Обернуся в легенду

Година поезії в Зачепилівській ЦРБ

До 145-річчя від дня народження Лесі Українки, в Зачепилівській районній бібліотеці пройшов цикл масових заходів.

 

25/02/2016
Лозівський р-н
Ти себе Українкою звала…

Заходи з нагоди дня народження Лесі Українки (Лозівська ЦБС)

25 лютого 2016 року в Лозівській центральній районній бібліотеці організовано низку заходів «Ти себе Українкою звала…», присвячених 145-й річниці від дня народження Лесі Українки.

 

23/02/2016
Зачепилівський р-н
Яке прекрасне рідне слово!

До Міжнародного Дня рідної мови (Зачепилівська ЦРДБ)

В Міжнародний День рідної мови учні Зачепилівського ліцею вирішили довести, що вони не забувають рідної мови, вивчають та досконало володіють нею.

 

23/02/2016
Краснокутський р-н
Їм у віках судилося безсмертя

Патріотична година (Краснокутська ЦБС)

23 лютого 2016 року бібліотекарем юнацької кафедри Краснокутської центральної районної бібліотеки Горбань Наталією Петрівною в Краснокутській гімназії для учнів 11-А та 11-Б класів була проведена патріотична година «Їм у віках судилося безсмертя» (до дня Героїв Небесної Сотні).

 

23/02/2016
Сахновщинський р-н
А сотню вже зустріли небеса

Година скорботи в Сахновщинській ЦБ

Кожен з героїв Небесної сотні мали свою сім`ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик їхньої душі призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну.

 

23/02/2016
Краснокутський р-н
Оспівана в віршах і в прозі ти будеш жити у віках

До Міжнародного дня рідної мови (Краснокутська ЦБС)

23 лютого 2016 року керівниками гуртків Краснокутського районного будинку культури Бєрєжною Іриною Дмитрівною та Бєрєжним Миколою Івановичем і бібліографом Краснокутської центральної районної бібліотеки Китченко Євгенією Анатоліївною у фойє районного будинку культури було проведено спільний районний захід – свято мови «Оспівана в віршах і в прозі ти будеш жити у віках» (до Міжнародного дня рідної мови).

 

23/02/2016
Золочівський р-н
Мова – жива скарбниця народу

До Дня рідної мови (Золочівська ЦРБ)

Працівники Золочівської районної бібліотеки провели заходи, присвячені Міжнародному дню рідної мови.

 

23/02/2016
Золочівський р-н
Нарада бібліотечних працівників Золочівського району

23 лютого 2016 року відбулась нарада бібліотечних працівників Золочівщини. Їм була представлена новий директор Золочівської районної бібліотеки Калайда Вікторія Леонідівна.

 

23/02/2016
Вовчанський р-н
Український Мовограй

Свято До Міжнародного дня мови в Петрівській сільській бібліотеці

Бібліотеки Вовчанщини продовжують проводити заходи по відзначенню Міжнародного Дня рідної мови. 23 лютого 2016 року до Петрівської сільської бібліотеки завітали учні 4-го класу Петрівського НВК для участі в брейн-ринзі з української мови.

 

23/02/2016
Сахновщинський р-н
Урок мужності у Жовтневій бібліотеці

23 лютого 2016 року у Жовтневій бібліотеці-музеї Сахновщинської ЦБС пройшов урок мужності.

 

22/02/2016
Зміївський р-н
Дзвенить струмочком рідна мова

Інформаційна година (Зміївська ЦБС)

Із тисяч мов, які існують на планеті, найдорожчою для кожного є його рідна мова. В ній – історична доля, духовна могутність та національна суть. До дня рідної мови працівники Зміївської ЦБС 19 лютого 2016 року підготували та провели інформаційну годину «Дзвенить струмочком рідна мова»для учнів Зміївського ліцею №1 імені двічі Героя Радянського Союзу З.К.Слюсаренка.

 

22/02/2016
Дергачівський р-н
Ти, рідна мова, чиста, як сльоза

Літературно-музичний вечір в Гаврилівській бібліотеці-філії

В Гаврилівській бібліотеці-філії № 11 Дергачівської ЦБС (завідувач Л.Грудина) пройшов літературно-музичний вечір «Ти, рідна мова, чиста,як сльоза».

 

22/02/2016
Барвінківський р-н
Дім, де живуть не тільки книги

(Барвінківська ЦБС)

Багатьом з нас важко уявити своє життя без постійних потоків інформації, які линуть до нас з усіх сторін. Ми вважаємо, що Інтернет та інформація, котра в ньому гуляє, є доступними всім, а це насправді не так. В багатьох немає доступу до Інтернету вдома, ні тим більше з усіляких гаджетів. Доступом до інформації в них залишаються бібліотеки.

 

22/02/2016
Лозівський р-н
Гордість Лозівщини – моя Катеринівка!

Презентація книги

22 лютого 2016 року в Катеринівській сільській бібліотеці-філії Лозівської ЦБС відбулася презентація краєзнавчої книги Козороза О.Г. «Гордість Лозівщини – моя Катеринівка». Захід підготувала і провела завідуюча цієї бібліотеки Зозуля Оксана Станіславівна. Він був задуманий, не тільки як презентація нової книги, а і як показовий для бібліотекарів району. Оксані Станіславівні це вдалося.

 

19/02/2016
Нововодолазький р-н
Небесна сотня – герої не вмирають

Експозиція в Нововодолазькій ЦРБ

Майдан. Мабуть, нині це слово знають у всіх країнах світу. Майдан Незалежності – це не тільки велика й головна площа в центрі Києва. Майдан – це небажання жити в системі тоталітарної корупції і малограмотної влади, що розграбувала країну. Це прагнення жити за європейськими стандартами. За це прагнення Україна заплатила більш як сотнею людських життів та кількома сотнями покалічених людей. Страшна ціна.

 

19/02/2016
Близнюківський р-н
Ти наше диво калинове, кохана українська мово!

Прогулянка мовним сквером (Близнюківська ЦБС)

19 лютого 2016 року учні 5-А класу Близнюківського ліцею разом з працівниками районної бібліотеки для дітей здійснили прогулянку мовним сквером «Ти наше диво калинове, кохана українська мово!»

 

19/02/2016
м. Первомайський
Я з Небесної Сотні

Презентація книги у Первомайській ЦБ

20 лютого вся Україна вшановує Героїв Небесної Сотні. В історії України було багато трагічних періодів та подій. В наш час в історію увійшла ще одна подія – Майдан, який змінив нашу державу та наш народ і наше життя. Борців Майдану об’єднало бажання жити у вільній країні, з справедливим та світлим майбутнім. За ці ідеали на Майдані пролилася кров. Так з’явилася Небесна Сотня – це патріоти, які віддали життя за свої переконання.

 

19/02/2016
Близнюківський р-н
Упала сотня на Майдані

Урок мужності в Близнюківській ЦРБ

19 лютого 2016 року, з нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні, в читальній залі Близнюківської центральної районної бібліотеки з учнями 8-Б класу Близнюківського ліцею проведено урок мужності «Упала сотня на Майдані».

 

19/02/2016
Ізюмський р-н
Нащадкам мову передай, як скарб

Година рідної мови в Ізюмській ЦРБ

21 лютого весь світ відзначає міжнародний День рідної мови. Мова – це найважливіший засіб спілкування людей, вираження і повідомлення їх думок, почуттів; це безперервний процес пізнання світу.

 

19/02/2016
Краснокутський р-н
Історія написана кров’ю: Небесна Сотня

Патріотична година (Краснокутська ЦБС)

19 лютого 2016 року в Слобідській ЗОШ І-ІІ ступенів пройшла патріотична година «Історія написана кров’ю: Небесна Сотня», присвячена Дню пам’яті героїв Небесної Сотні.

 

19/02/2016
Зачепилівський р-н
В їхніх серцях жила Україна

Година пам’яті в Зачепилівській ЦРБ

Минає два роки з часу загибелі Героїв «Небесної сотні». Світла небесна пам’ять кожному, чиє життя обірвалося в серці української столиці, всім тим, хто не дожив кілька днів до весни. Батьківщина втратила своїх синів. Це великий біль для кожного, хто є українцем.
19 лютого 2016 року в читальній залі Зачепилівської центральної районної бібліотеки для старшокласників місцевого ліцею було проведено годину пам’яті «В їхніх серцях жила Україна». На захід також були запрошені представники місцевої влади та ЗМІ.

 

18/02/2016
м. Первомайський
Нові часи – нові Герої

До дня Героїв Небесної Сотні (Первомайська міська ЦБС)

Відтепер, 20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеї демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
У лютому 2014 року, під час сутичок протестувальників із силовиками в центрі Києва, загинули понад 100 осіб, сотні були поранені та зникли безвісті. Більшість людей загинули від куль снайперів, згодом загиблих учасників акції протесту почали називати «Небесною Сотнею».
У пам’ять про Євромайдан і Небесну Сотню названо низку вулиць і площ, складено пісні та літературні твори, знято фільми, відкрито пам’ятники.

 

18/02/2016
Лозівський р-н
Уроки безпеки від Фіксиків і бібліотеки

Шок-урок в Лозівській РБД

18 лютого 2016 року Лозівська районна бібліотека для дітей провела для своїх читачів шок-урок «Уроки безпеки від Фіксиків і бібліотеки».

 

18/02/2016
Великобурлуцький р-н
Сила нескорених

До дня Героїв Небесної Сотні (Великобурлуцька ЦБС)

Цими днями Україна згадує трагічні події, що сталися на Євромайдані у Києві, та вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні. Події, які відбулися на центральній площі української столиці в листопаді 2013 – лютому 2014 роках вразили увесь світ. Протестуючи спочатку проти порушення волі народу, а потім проти міліцейського свавілля, люди провели кілька місяців на вулиці в центрі столиці.

 

18/02/2016
Лозівський р-н
Небесна Сотня! Вічна слава Героям!

Година пізнання історії в Чернігівській сільській бібліотеці

18 лютого 2016 року Чернігівська сільська бібліотека-філія Лозівської ЦБС в Чернігівському НВК провела годину пізнання історії під назвою «Небесна Сотня! Вічна слава Героям!»

 

18/02/2016
Ізюмський р-н
Зустріч зі спеціалістами органів соціального захисту населення в Ізюмській ЦРБ

18 лютого 2016 року в Ізюмській центральній районній бібліотеці в рамках мобільного соціального офісу відбулася чергова зустріч з спеціалістами органів соціального захисту населення.

 

17/02/2016
Краснокутський р-н
Їм у віках судилося безсмертя

Годину історичної правди у Краснокутській ЦДБ

17 лютого 2016 року завідувачем центральної дитячої бібліотеки Павлюк Ольгою Василівною та бібліотекарем Жижирій Інною Олександрівною для учнів 9-А класу Краснокутської гімназії проведено годину історичної правди «Їм у віках судилося безсмертя» до Дня Героїв Небесної Сотні.

 

17/02/2016
Дворічанський р-н
Веселий, добрий друг дитинства

Бібліографічна подорож в Рідкодубівській сільській бібліотеці

Ім'я автора рядків «Идет бычок качается» знайоме всім. Одна з найвідоміших дитячих поетес – Агнія Львівна Барто – стала улюбленим автором для багатьох поколінь дітей. Її вірші ми знали, ще не вміючи добре говорити та читати.

 

17/02/2016
Краснокутський р-н
Улюблені вірші Агнії Барто

Поетичний калейдоскоп в Краснокутській ЦДБ

17 лютого 2016 року завідувачем Краснокутської центральної дитячої бібліотеки Павлюк Ольгою Василівною та бібліотекарем Жижирій Інною Олександрівною для учнів 3-А класу Краснокутської гімназії проведено поетичний калейдоскоп «Улюблені вірші Агнії Барто», до 110-річчя від дня народження А.Барто, російської письменниці.

 

17/02/2016
Дергачівський р-н
Пам'ять героїв у полум’ї свічок

Тематична виставка у Пересічанській бібліотеці-філії № 12

Вже минуло два роки від тих подій, які ми не забудемо ніколи. Не забудемо Героїв Майдану – Небесну Сотню.

 

17/02/2016
Дергачівський р-н
Свято Книгодарування в Великопроходівській сільській бібліотеці

В селі Великі Проходи Дергачівського району відбулося свято Книгодарування. Участниками цього свята були учні Великопроходівського НВК та читачі Великопроходівської сільської бібліотеки-філії № 23 Дергачівської ЦБС.

 

16/02/2016
Шевченківський р-н
Афганістан – біль моєї душі

Урок мужності в Шевченківській ЦРБ

16 лютого 2016 року в читальній залі Шевченківської центральної районної бібліотеки відбувся урок мужності «Афганістан – біль моєї душі», присвячений 27-й річниці виведення радянських військ з Афганістану.

 

16/02/2016
Золочівський р-н
Їм у віках судилося безсмертя

Заходи до річниці трагічних подій на майдані Незалежності та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Золочівській ЦРБ

У ці дні ми відзначаємо річницю трагічних подій на майдані Незалежності, коли під час революції Гідності з 18 по 20 лютого було поранено більше як тисячу людей, загинуло понад 100 протестувальників. Сьогодні ми називаємо їх Небесною Сотнею.

 

16/02/2016
Барвінківський р-н
Зима, що нас змінила

Патріотичний урок у Барвінківській ЦРБ

Президент України Петро Порошенко підписав указ «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної сотні». Згідно з указом, День Героїв Небесної сотні буде щорічно відзначатися в Україні 20 лютого.
Барвінківська центральна районна бібліотека не залишилася осторонь, та провела для своїх читачів патріотичний урок «Герої не вмирають».

 

15/02/2016
Лозівський р-н
Були ми там, куди нас кликав час

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (Лозівська ЦРБ)

З нагоди річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу із Афганістану, з метою вшанування пам’яті воїнів, які полягли на афганській землі, 15 лютого 2016 року в Лозівській центральній районній бібліотеці проведено вечір пам’яті письменника, воїна-інтернаціоналіста О.Стовби.

 

15/02/2016
Вовчанський р-н
Афганістан мій вічний біль, моя пекуча пам'ять

Виховна година в Вовчанській юнацькій бібліотеці-філії №1

15 лютого 2016 року бібліотекарі Вовчанської юнацької бібліотеки завітали до школи-ліцею №2 для проведення виховної години «Мій вічний біль, моя пекуча пам'ять» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. На виховний захід були запрошені учні 10-А класу.

 

15/02/2016
Дворічанський р-н
Афганістан 1979-1989

Тематична лінійка (Дворічанська ЦБС)

Війна… В нашу лексику чорним тавром впеклося це лунке, як постріл, слово. Для тисяч українських родин воно назавжди є грізним знаменом біди, символом невгамовних душевних мук. Не відболить це горе, не виплачеться і невідпечалиться на нашій землі, допоки житимуть батьки, брати і сестри, вдови і діти підступно загублених синів України, які пролили кров, несучи миротворчу місію народам Угорщини, країн близького і далекого сходу, Африканського континенту, Куби, Чехословаччини, Югославії, Лівану, Іраку, і найболючішої нашої рани – Афганістану.
15 лютого 2015 року в Рідкодубській ЗОШ І-ІІ ступенів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав була проведена тематична лінійка «Афганістан 1979-1989».

 

15/02/2016
Великобурлуцький р-н
Обпалені вогнем війни чужої

Зустріч із ветеранами-афганцями у Великобурлуцькій ЦРБ

Афганістан… Він увійшов якщо не в кожне серце, то в кожне місто, далеке село – це достеменно. І хоча відлунала мідь військових оркестрів, відшуміла на південному кордоні радість зустрічі воїнів-інтернаціоналістів, які поверталися додому, його Вічний вогонь пломеніє для нас і сьогодні. І палатиме завжди… Відблиск цього вогню в нашій пам’яті про земляків, які пішовши воювати в свої 20-30 років, не повернулися більш ніколи. Його відблиск – на обличчях тих, хто повернувся з війни живим і сьогодні живе мирним життям.
З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення військ з території Республіки Афганістан у читальному залі КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» було оформлено виставку-реквієм «Обпалені вогнем війни чужої» та проведена зустріч з ветеранами-афганцями.

 

15/02/2016
Золочівський р-н
Любовь загадочное слово

Літературно-ілюстративна виставка у Золочівській ЦРБ

Любов – це почуття, про яке писали в усі віки, яке надихало на рицарські подвиги у двобої. Але все-таки що воно таке? Яке воно – це почуття? Коли виникає?

 

15/02/2016
Барвінківський р-н
Між життям і смертю

Урок пам’яті у Барвінківській ЦРБ

Щороку ветерани афганської війни відзначають 15 лютого особливий день – день, коли закінчилась війна, останній день виведення радянських військ з Афганістану.
Працівники Барвінківської ЦРБ провели для учнів 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №2 урок пам’яті «Між життям і смертю».

 

15/02/2016
Зачепилівський р-н
Ціна чужої війни

Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших (Зачепилівська ЦБС)

Війна… В нашу лексику чорним тавром впеклося це лунке, як постріл, слово. Для тисяч українських родин воно зажди залишається грізним знаменом біди, символом невгамовних душевних мук. Не відболить це горе, не виплачеться і не відпечалиться на нашій землі, допоки житимуть батьки, брати і сестри, вдови і діти підступно загублених синів України, які пролили кров, несучи миротворчу місію народам Угорщини, країнам Близького і Далекого Сходу, Югославії, Лівану, Іраку, і найболючішої нашої рани – Афганістану.

 

14/02/2016
Дергачівський р-н
Афганістан… пам’ятаємо!

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (Дергачівська ЦБС)

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Однією з таких подій для нашої країни є афганська війна.

 

14/02/2016
Сахновщинський р-н
Білі крила кохання найвищі із крил

Літературно-розважальний вечір в Сахновщинській ЦБ

Кохання – це свято почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято. І ось таке свято є, є такий день. Він відзначається майже по всьому світу 14 лютого і називається днем Святого Валентина.

 

13/02/2016
Лозівський р-н
Мелодія весни – поезія кохання

До Всесвітнього дня закоханих (Лозівська ЦРБ)

13 лютого 2016 року бібліотекарі Лозівської центральної районної бібліотеки запросили членів клубу «Епіцентр» на загадковий вечір «Мелодія весни – поезія кохання».

 

13/02/2016
Дворічанський р-н
Так ніхто не кохав…

Літературний вечір в Рідкодубівській сільській бібліотеці

До України свято всіх закоханих прийшло порівняно недавно, але вже набуло великої популярності. І не дивно, бо кохання — це одне з найважливіших почуттів у нашому житті.
Саме кохання, любов — джерело творчого натхнення багатьох поколінь. До цієї одвічної теми завжди зверталися художники, композитори, скульптори, філософи і звичайно поети.

 

13/02/2016
м. Первомайський
Вічна спрага душі

(Первомайська міська ЦБС)

В місцевій газеті «Знамя труда» від 13 лютого 2016 року надрукована стаття під назвою «Вічна спрага душі», про роботу Первомайської центральної бібліотеки.

 

12/02/2016
Сахновщинський р-н
Рідне село моє, ти щасливої долі колиска

Краєзнавча подорож (Сахновщинська ЦБС)

Рідний край – це мала Батьківщина, частина нашої неньки – України. Вивчення його історії, популяризація традицій, культурних цінностей, надбаних народом протягом століть, у наш час є одним з найголовніших завдань Жовтневої бібліотеки-музею Сахновщинської ЦБС.

 

12/02/2016
Близнюківський р-н
Ікони, вишиті нитками

Виставка майстрині-вишивальниці в Близнюківській ЦРБ

Протягом місяця в читальній залі Близнюківської центральної районної бібліотеки діяла виставка майстрині-вишивальниці із села Лукашівка М.Г.Сафонової «Ікони, вишиті нитками».

 

12/02/2016
Вовчанський р-н
Мелодія весни - поезія кохання

Засідання літературної світлиці в Вовчанській ЦДБ

Ще з давніх часів в усьому світі 14 лютого святкують День закоханих, або його ще називають День святого Валентина. 15 років тому в нашій країні ніхто не знав про свято закоханих і про Святого Валентина. Останні роки 14 лютого практично всі молоді люди відзначають це свято, дарують один одному симпатичні милі листівки, підносять приємні сюрпризи.

 

12/02/2016
м. Первомайський
Афганістан: осколки пам’яті

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (Первомайська міська ЦБ)

Щороку 15 лютого ми вшановуємо подвиг учасників бойових дій, які не за власним бажанням, а виключно з обов'язку брали участь у військових конфліктах, проявляли силу духу, відвагу, мужність.

 

12/02/2016
Близнюківський р-н
Афганістан – ти край війни і крові

Година-спогад у Близнюківській ЦРБ

12 лютого 2016 року, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у читальній залі Близнюківської центральної районної бібліотеки відбулася година-спогад «Афганістан – ти край війни і крові» за участі дев’ятикласників Близнюківького ліцею (кл. керівник Н.Линник).

 

12/02/2016
Лозівський р-н
Під знаком Купідона

Відео подорож в Орільській міській бібліотеці №1

12 лютого 2016 року в Орільській міській бібліотеці-філії №1 пройшла відео подорож «Під знаком Купідона».

 

12/02/2016
Нововодолазький р-н
Семінар бібліотечних працівників Нововодолазької ЦБС

12 лютого 2016 року у приміщенні Нововодолазької центральної районної бібліотеки пройшов семінар бібліотечних працівників Нововодолазької ЦБС. Основна мета семінару – підведення підсумків роботи бібліотек району за 2015 рік.

 

12/02/2016
м. Ізюм
Афганська війна очима сьогодення

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (Ізюмська міська ЦБ)

12 лютого 2016 року в Ізюмській центральній бібліотеці вшановували учасників бойових дій на території інших держав. Ця зустріч – данина пам'яті всім, хто причетний до героїчної й трагічної афганської війни. Війна, яку замовчували, яка ніби не існувала, але рахунок її жертв вимірювався тисячами втрачених життів. Тільки Україна втратила близько 4 тисяч молодих хлопців, 6 тисяч стали інвалідами, ще 72 залишились у полоні або пропали безвісти. Молоді мало що відомо про ту війну, її причини, її героїв. Вона залишається «білою плямою» новітньої історії.

 

12/02/2016
м. Чугуїв
Литературно-музыкальная встреча с ветеранами афганской войны в библиотеке-филиале м-на «Дружба» Чугуевской ЦБС

Уже много лет в преддверии Дня вывода войск из Афганистана библиотека-филиал м-на «Дружба» Чугуевской ЦБС совместно с первичной организацией ветеранов войны и труда «ЧЗТА», общеобразовательной школой №7, детской музыкальной школой города, объединенным Союзом инвалидов Афганистана собирает всех своих друзей вместе, чтобы отдать дань памяти всем погибшим, выразить глубочайшую признательность и благодарность всем вернувшимся домой, кто честно и мужественно исполнил свой воинский долг в Демократической Республике Афганистан. И нам очень приятно, что они находят время и приходят на наши уже традиционные встречи.

 

11/02/2016
Нововодолазький р-н
Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя…

Виставка-спогад у Нововодолазькій ЦРБ

15 лютого в нашій країні відзначають скорботний День пам’яті воїнів-афганців. Всі ті, хто воювали на афганській землі і повернулися з Афганістану, і ті, хто назавжди залишилися там, і ті, хто вірили в перемогу – довго чекали цього дня – 15 лютого 1989 року.

 

11/02/2016
Дергачівський р-н
Кохання – вічне почуття

До Дня всіх закоханих (Дергачівська ЦБС)

Мабуть, не секрет, що для нашої молоді одне з найулюбленіших свят – День Святого Валентина. Почуття любові оспіване поетами, письменниками, музикантами, співаками, свої твори йому присвячують скульптори та художники.

 

11/02/2016
Сахновщинський р-н
«Кто говорит, что на войне не страшно, тот ничего не знает о войне...»

Вечір в Сахновщинській ЦРБ

11 лютого 2016 року в Сахновщинській центральній бібліотеці відбувся вечір «Кто говорит, что на войне не страшно, тот ничего не знает о войне», присвячений воїнам-інтернаціоналістам, які пройшли пекло афганської війни, живими повернулися додому.

 

11/02/2016
м. Лозова
Друзі планети

Реалізація програми сталого розвитку в Лозівській юнацькій бібліотеці

Життєдіяльність і розвиток людства породили зростання населення, виснаження природних ресурсів, забруднення середовища різними відходами.
Тому на часі постала потреба в сталому розвитку, який задовольняє потреби сучасності, але не ставить під загрозу і потреби майбутніх поколінь. В Україні розроблено і впроваджено цілу систему освіти для сталого розвитку, починаючи з курсів для дошкільнят і закінчуючи 11-м класом.
До цієї програми долучаються також бібліотеки як інформаційні центри. От і в Лозівській юнацькій бібліотеці заплановано цикл заходів, присвячений сталому розвитку. Це книжкові виставки, інформаційні куточки, коворкінги, конкурси, анкетування молоді тощо. Деякі з них вже відбулися.

 

11/02/2016
Краснокутський р-н
Пам’ятаємо. Славимо. Вшановуємо.

Літературно-тематичний вечір в Краснокутській ЦРБ

11 лютого 2016 року бібліотекарями відділу обслуговування Краснокутської центральної районної бібліотеки Кузьміною Валентиною Євгеніївною та Горбань Наталією Петрівною проведено літературно-тематичний вечір «Пам’ятаємо. Славимо. Вшановуємо», присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

 

11/02/2016
Лозівський р-н
Афганістан: правда крізь роки

Годину вшанування в Лозівській РБД

11 лютого 2016 року у районній бібліотеці для дітей Лозівської ЦБС проведено годину вшанування «Афганістан: правда крізь роки».

 

11/02/2016
Шевченківський р-н
Валентинка – серця краплинка

Свято закоханих(Шевченківська ЦБС)

В читальній залі Шевченківської ЦРБ 11 лютого 2016 року з учнями 8-10 класів ліцею Шевченківської районної ради відбулося свято закоханих «Валентинка – серця краплинка».

 

11/02/2016
м. Лозова
Чарівниця поетичного слова

Літературний фуршет в Лозівській міській бібліотеці

11 лютого 2016 року в Лозівській міській бібліотеці для учнів 2-го класу ЗОШ №12 було проведено літературний фуршет «Чарівниця поетичного слова», присвячений 110-й річниці від дня народження А.Барто.

 

11/02/2016
Ізюмський р-н
Воля або смерть

Презентація документального фільму в Ізюмській ЦРБ

11 лютого 2016 року в Ізюмській центральній районній бібліотеці відбулася презентація документального фільму ''Воля або смерть'' американського режисера-документаліста українського походження Дем’яна Колодія.

 

11/02/2016
Лозівський р-н
Герої не вмирають

До Дня Героїв Небесної Сотні (Лозівська ЦБС)

11 лютого 2016 року художній керівник Катеринівського СБК Р.В.Іончикова та завідувачка Катеринівської сільської бібліотеки О.С.Зозуля розпочали хвилину пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають».

 

10/02/2016
Вовчанський р-н
Творчий вечір авторської пісні в Вовчанській районній бібліотеці

Напередодні свята всіх закоханих – Дня святого Валентина – 10 лютого 2016 року у Вовчанській районній бібліотеці відбувся творчий вечір авторської пісні місцевого барда Валерія Шахова.

 

10/02/2016
Кегичівський р-н
Тренінг з медіаграмотності громадян в Андріївській сільській бібліотеці

Андріївська сільська бібліотека-філія Кегичівської ЦБС продовжує роботу по програмі з медіаграмотності громадян.

 

08/02/2016
Великобурлуцький р-н
Уроки війни – століття пам’яті

Урок слави у Великобурлуцькій РБД

Багатовікова історія українського народу свідчить про велику увагу до виховання підростаючого покоління: любові до рідної землі, поваги до героїчних подвигів українців, готовності до захисту своєї Батьківщини.

 

08/02/2016
Лозівський р-н
Україна – наш дім

Вікторина в Лозівській ЦРБ

8 лютого 2016 року на юнацькому абонементі Лозівської ЦРБ проведено вікторину «Україна – наш дім».

 

05/02/2016
м. Первомайський
Пізнай свій рідний край

Краєзнавчі виставки в Первомайській міській ЦБ

Краєзнавча робота займає важливе місце в діяльності центральної бібліотеки міста Первомайського, тому протягом 1-7 лютого 2016 року тут проходив тиждень поширення краєзнавчих знань серед користувачів.

 

05/02/2016
Лозівський р-н
Гарні манери від гномика Етикета

Урок ввічливості і чемності в Лозівській РБД

5 лютого 2016р року Лозівська районна бібліотека для дітей запросила своїх користувачів на слайд-урок ввічливості і чемності «Гарні манери від гномика Етикета».

 

05/02/2016
м. Ізюм
Тим, хто віддав життя за мир, присвячується…

Година-спомин в Ізюмській ЦБ

5 лютого 2016 року Ізюм відзначає 73-ю річницю звільнення від фашистських окупантів. В Ізюмській центральній бібліотеці відбулась година-спомин «Тим, хто віддав життя за мир, присвячується…»

 

04/02/2016
Барвінківський р-н
Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся

Участь у проекті (Барвінківська ЦБС)

Барвінківська центральна районна бібліотека взяла участь у проекті УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках», організованої за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +»), де здобула перемогу.

 

03/02/2016
Великобурлуцький р-н
Щоб пам'ять вічною була…

До 73-ї річниці визволення Великобурлуччини (Великобурлуцька ЦБС)

Недарма кажуть: пам'ять для людини, мов коріння для дерева. Так і згадка про Другу світову війну – наче зарубки у серцях багатьох мешканців Великобурлуччини, людей старшого покоління. Невимовна туга бринить у спогадах тих, кому випало пережити фашистську окупацію, зазнати усіх її страхіть.

 

03/02/2016
Барвінківський р-н
Ти без мене – не ти, я без тебе – не я

Літературно-поетична година в Барвінківській ЦБ

Кохання… Це найпрекрасніше, що є в нашому житті. Кохання – це те, без чого не можливо було б уявити існування людства, те, заради чого помирають і живуть, те єдине, що здатне посунути гори і дістати з неба зірку. Все наше життя існує тільки завдяки коханню.

 

01/02/2016
Краснокутський р-н
Словник, довідник, енциклопедія – твої помічники в країні Знань

Бібліотечний урок в Краснокутській ЦБ

1 лютого 2016 року бібліографом Краснокутської центральної районної бібліотеки Китченко Євгенією Анатоліївною для учнів 10-Б класу Краснокутської гімназії проведено бібліотечний урок «Словник, довідник, енциклопедія – твої помічники в країні Знань».

 

01/02/2016
Дергачівський р-н
Творческая встреча в Малоданиловской библиотеке

(Дергачевской ЦБС)

На протяжение четырех лет, с 2012 года, в Малоданиловской библиотеке-филиале № 8 Дергачевской ЦБС почти ежемесячно проводятся тематические вечера и встречи с известными творческими и просто интересными людьми г. Харькова и области.

 

30/01/2016
Дергачівський р-н
Чарующие звуки «Волшебной флейты» Моцарта

Лекция-концерт в Дергачевской ЦБ

В Дергачевской центральной библиотеке начала работу музыкально-литературная гостиная «Музыка и слово». Главной задачей деятельности клуба является привлечение к чтению как можно большего количества читателей, особенно молодежи, а также развитие творческих способностей читателей.

 

29/01/2016
Нововодолазький р-н
Вони загинули за Україну

Історичний урок в Нововодолазькій ЦРБ

Багатовікова історія українського народу, насамперед літопис життя і смерті народу-великомученика, на долі якого було досить лиха... Майже кожне століття, як свідчать давні джерела, розпочате голодними роками, наслідками епідемій, спустошливими війнами, чужоземними навалами…
300 юнаків – цвіт тодішньої української патріотичної молоді – поклали буйні голови, захищаючи від інтервенції Українську Народну Республіку.

 

29/01/2016
Великобурлуцький р-н
Вічний вогонь української волі

Виставка-пам’ять у Великобурлуцькій ЦБ

29 січня 2016 року виповнилося 98 років з часу бою на залізничній станції Крути між військовими підрозділами Української Народної Республіки та російською більшовицькою армією під командуванням М.Муравйова. З нагоди цієї дати працівниками КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» оформлена виставка-пам’ять «Вічний вогонь української волі».

 

29/01/2016
Близнюківський р-н
Вічна пам’ять в кетягах калини

Історичний альманах у Близнюківській ЦРБ

29 січня 2016 року в рамках відзначення Дня пам’яті Героїв Крут у читальному залі Близнюківської центральної районної бібліотеки для одинадцятикласників Близнюківського ліцею відбувся захід у формі історичного альманаху «Вічна пам’ять в кетягах калини».

 

29/01/2016
Кегичівський р-н
І знов під Крутами рясні сніги упали

Історико-літературна година в Кегичівській ЦРБ

Найзнаковішою подією січня для української державності є, безперечно, бій під Крутами. І що найгірше, то складається враження, що той бій ще не закінчився для України. Крути – цієї станції немає навіть на найдетальнішій карті України. Загубилась вона серед лісів на північний схід від Києва. Тут у січні 1918 року відбулося криваве побоїще між юнню, яка прагнула за будь-яку ціну відстояти свободу Вітчизни і загарбницьким більшовизмом.

 

29/01/2016
Зачепилівський р-н
Підсумкова нарада працівників закладів культури

(Зачепилівська ЦБС)

29 січня 2016 року в приміщенні Зачепилівського районного будинку культури відбулася підсумкова нарада працівників закладів культури району, на якій обговорили результати роботи 2015 року та намітили планові завдання на 2016 рік.

 

29/01/2016
Зачепилівський р-н
Під Крутами пішли в безсмертя

Круглий стіл в Зачепилівській ЦБ

29 січня відзначається річниця бою під Крутами – подія, яка набула для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.

 

29/01/2016
Сахновщинський р-н
І знов над Крутами сніги упали

Історична година в Сахновщинській ЦБ

29 січня ми вшановуємо пам'ять юнаків, які героїчно загинули у бою під Крутами. Нехай пам'ять про цих загиблих героїв буде вічною. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як потрібно любити свою Батьківщину.

 

29/01/2016
Барвінківський р-н
Спом’янімо в пісні їхню славу

Урок-пам’ять (Барвінківські ЦБС)

Крути – це кривавий крик юного українського студентства, яке свідомо в січні 1918 року пішло супроти озвірілих більшовицьких банд генерала Муравйова і поклало у нерівному бою під Крутами за волю України найдорожче – життя.

 

28/01/2016
Великобурлуцький р-н
Панорама подій у Великобурлуцькій РБД

Дуже насиченим видався січень щодо ювілейних дат літературних постатей. З нагоди цих подій у читальній залі Великобурлуцької районної бібліотеки для дітей оформлено тематичні полички.

 

28/01/2016
Сахновщинський р-н
Заклади ЦБС у 2015 році: реальний стан, проблеми, перспективи

Нарада для співробітників Сахновщинської ЦБС

В Сахновщинській ЦБС проведено нараду для співробітників «Заклади ЦБС у 2015 році: реальний стан, проблеми, перспективи».

 

28/01/2016
Красноградський р-н
Зимові сторінки 2016

Літературна вітальня (Красноградська ЦБС)

Літературна вітальня запросила відвідувачів Красноградської районної бібліотеки на щорічний захід «Зимові сторінки 2016».

 

28/01/2016
Красноградський р-н
Балада про Крути

Історичний вечір в Красноградській ЦБ

28 січня 2016 року в Красноградській районній бібліотеці відбувся історичний вечір, присвячений річниці бою під Крутами. Не зважаючи на те, що бій не мав визначного воєнного значення, для українського народу він став символом героїзму і жертовності молодого покоління у боротьбі за незалежність України.

 

27/01/2016
Зачепилівський р-н
Душа моя сонця намріяла

Поетична година в Зачепилівській ЦРБ

27 січня 2016 року у рамках святкування ювілейної дати від Дня народження Павла Тичини в Інтернет-центрі Зачепилівської центральної районної бібліотеки пройшла поетична година «Душа моя сонця намріяла».

 

27/01/2016
Дворічанський р-н
Поет чарів ночі

Книжкова виставка в Дворічанській ЦРБ

«Поет чарів ночі» – під такою назвою в читальному залі Дворічанської бібліотеки для дорослих розпочала діяти книжкова виставка, присвячена 125-й річниці з дня народження Павла Григоровича Тичини.

 

27/01/2016
м. Куп`янськ
Вічний вогонь української волі

Година скорботи пам`яті героїв Крут у Куп`янській міській бібліотеці № 2

29 січня минає 98 років бою під Крутами – чергової річниці історичного бою українських військ за свою незалежність у 1918 році. Вічна слава і світла пам`ять юним українцям, які віддали своє життя, щоб сьогодні під небом України ми були вільними і щасливими.

 

26/01/2016
Дергачівський р-н
Я пізнаю Україну

Виставка-панорама в Дергачівській ЦБ

Наша Україна красива і щедра. Вона має свою культуру, звичаї, традиції, свою мову та історію, багату природу та щирих, добрих людей.

 

26/01/2016
Дворічанський р-н
Казкова країна Гофмана

Бібліотечний урок в Рідкодубівській сільській бібліотеці

Нещодавно було одне з найбільших релігійних свят – Різдво. Різдво – це час чудес, коли відбуваються неймовірні, інколи фантастичні речі. Одним з письменників, що щиро вірили у диво, в незвичайне, можна назвати німецького романтика Ернеста-Теодора-Амадея Гофмана, якому виповнилося 240 років від дня народження.

 

26/01/2016
Кегичівський р-н
Без творчості нема життя

Літературний вечір (Кегичівська ЦБС)

В Антонівській сільській бібліотеці-філії Кегичівської ЦБС відбувся літературний вечір «Без творчості нема життя», присвячений 125-річчю від дня народження українського поета Павла Григоровича Тичини.

 

26/01/2016
Великобурлуцький р-н
Біжить життя моє спіралями

Виставка-портрет в Великобурлуцькій ЦРБ

27 січня 2016 року виповнюється 125 років від дня народження відомого українського поета, перекладача, публіциста, громадського діяча, першого серед українських поетів лауреата Шевченківської премії 1962 року Павла Григоровича Тичини. Про нього написано досить багато: створено антології, детальні біографічні матеріали, зібрано його малюнки, художні твори, відкрито музей.

 

26/01/2016
Вовчанський р-н
Засідання клубу «Женсовет» в Жовтневій сільській бібліотеці

26 січня 2016 року, зимового морозного дня, до Жовтневої сільської бібліотеки завітали місцеві жіночки на чергове засідання клубу за інтересам «Женсовет». Цього разу члени клубу обговорювали зимові звичаї та обряди українського народу.

 

25/01/2016
Лозівський р-н
Тетянин день

Поздоровчо-розважальна програма (Лозівська ЦБС)

25 січня 2016 року Краснопавлівська міська бібліотека-філія № 2 Лозівської ЦБС провела для учнів 11-го класу поздоровчо-розважальну програму "Тетянин день".

 

23/01/2016
Лозівський р-н
Хвали січень сніговий

Засідання клубу за інтересами «Епіцентр» в Лозівській ЦБ

23 січня 2016 року в Лозівській центральній районній бібліотеці пройшло чергове засідання клубу за інтересами «Епіцентр» – «Хвали січень сніговий».

 

22/01/2016
Великобурлуцький р-н
Від Соборності – до національної єдності

Книжково-ілюстративна виставка у Великобурлуцькій ЦБ

97 років тому на майдані перед Софією Київською відбулася подія, про яку мріяли багато поколінь українців, – возз’єднання східних і західних земель в одну соборну і неподільну Українську Народну Республіку. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом – Днем Соборності.

 

22/01/2016
Зачепилівський р-н
Соборність України – соборність нашої свідомості

Заходи в бібліотеках Зачепилівської ЦБС

До Дня Соборності та Свободи України в бібліотеках Зачепилівської РЦБС проведені заходи, метою яких є пропаганда ідеї єдності українського народу та зміцнення державності, сприяння консолідації громадян різних національностей, поглядів, регіонів проживання.

 

22/01/2016
Лозівський р-н
Виставка актуальної періодики в Герсеванівській сільській бібліотеці

Бібліотека - центр громади, і ми не можемо залишатись осторонь подій, які відбуваються в нашій країні. У Герсеванівській сільській бібліотеці-філії представлена нова виставка актуальної періодики з матеріалами про АТО "Слава Україні".

 

22/01/2016
Лозівський р-н
Соборна духом Україна

Урок патріотизму в Лозівській ЦРБ

В читальній залі Лозівської центральної районної бібліотеки відбувся урок патріотизму «Соборна духом Україна», на якому молодь однозначно підтримала цілісність, єдність та соборність нашої держави.

 

22/01/2016
Сахновщинський р-н
Щоб сяяв Соборності стяг

Історичний хроноскоп в Сахновщинській ЦБ

22 січня 1918 року був підписаний історичний Акт злуки, який з’єднав УНР (Українську Народну Республіку) та ЗУНР (Західноукраїнську Народну Республіку). Схід і Захід України опинилися в межах однієї держави, що стало відправним пунктом для всієї української нації.

 

21/01/2016
м. Первомайський
Декада патріотичного виховання в Первомайській міській ЦБС

Історичні дати — не тільки пам'ять про минуле. Це також ключ до того, щоб в майбутньому уникати помилок минулого. Щорічно в Україні відзначаються 22 січня — День Соборності України, а 29 січня — День пам’яті Героїв Крут.

 

21/01/2016
Зміївський р-н
Соборність – це єдність і злагода

Історична година в Зміївській ЦБ

21 січня 2016 року в приміщенні Комунального закладу «Зміївська ЦБС» відбулася історична година «Соборність – це єдність і злагода».

 

21/01/2016
Красноградський р-н
Моя Україна – єдина соборна держава

Свято до Дня Соборності України (Красноградська ЦБС)

21 січня 2016 року Красноградська районна бібліотека на базі Красноградського медичного коледжу провела свято до Дня Соборності України «Моя Україна – єдина соборна держава».

 

20/01/2016
Лозівський р-н
Виробнича нарада працівників Лозівської ЦБС

20 січня 2016 року в Лозівській центральній районній бібліотеці відбулася виробнича нарада працівників ЦБС.

 

15/01/2016
Дворічанський р-н
Сестри-лихоманки

Виставка ляльок мотанок в Дворічанській ЦБ

В Дворічанській центральній районній бібліотеці діє виставка ляльок мотанок «Сестри-лихоманки». Це колективна робота членів краєзнавчого гуртка при Токарівському СБК (директор Будинку культури Мєшкова О.Б., завідуюча бібліотечною філією Танцюра О.М.), виконавці: Семененко Анна (3 клас), Семененко Сергій (6 клас), Криворучко Юрій (6 клас).

 

15/01/2016
м. Куп`янськ
З Богом у серці, світлом, добротою

Народознавчий вечір в Куп`янській міській бібліотеці № 2

Цікавим було життя в Україні в минулому з його прекрасними звичаями, обрядами, співучими дівчатами і хлопцями. А ми з вами, як гідні нащадки своїх предків, будемо шанувати найкращі українські традиції, народознавчі та релігійні свята, бо від цього залежатиме майбутнє нашої рідної України.

 

14/01/2016
Близнюківський р-н
Презентація книги М. Волкова «Нарис історії Близнюківщини»

На початку 2016 року у читальній залі Близнюківської центральної районної бібліотеки відбулася презентація книги Михайла Волкова «Нарис історії Близнюківщини».

 

13/01/2016
Куп`янський р-н
Новорічні забави в Куп'янській ЦРБ

На зимових канікулах у відділі обслуговування дітей та юнацтва Куп'янської центральної районної бібліотеки відбулися новорічні посиденьки «З Новим роком, з добрим роком!»

 

13/01/2016
Дворічанський р-н
Таємниці різдвяного ворожіння

Народознавчі посиденьки (Дворічанська ЦБС)

Ось і прийшов один з найважливіших свят у християнському календарі – Різдво, а разом з ним настали і веселі Святки (з 8 по 19 січня). Веселі зимові свята відмічають і дорослі, і діти. Вони супроводжуються пустощами, розвагами, жартами, піснями. У ці дні загадують бажання, замовляють подарунки, гадають на майбутнє.
Наші предки з особливим трепетом ставилися до Святок, адже різдвяні ворожіння самі точні і правдиві, це одна з найулюбленіших дівочих і навіть парубкових розваг за всіх часів.

 

06/01/2016
Дергачівський р-н
Колядка дзвонів

Літературно-музичний вечір (Дергачівська ЦБС)

Цього року ми святкуємо 100-річчя «Щедрика» Миколи Дмитровича Леонтовича. Це одна з найвідоміших обробок відомого українського композитора М. Леонтовича не тільки в Україні, але й по цілому світу під назвою «Колядка дзвонів» (анг. Carol of the Balls).

 

06/01/2016
Сахновщинський р-н
Під зіркою Різдвяною

Свято у Сахновщинській ЦБ

В Сахновщинській центральній бібліотеці продовжується цикл заходів, присвячених одному з найвеличніших християнських свят – Різдву Христову.

 

05/01/2016
Сахновщинський р-н
Диво Різдвяної ночі

Різдвяна зустріч в Жовтневій бібліотеці-музеї

Різдво – велике свято всього християнського світу, яке починає двотижневий період зимових свят. Не випадково співали : «Ой, радуйся, земле, син Божий народився!»

 

 

Якщо потрібно, скористайтесь функцією пошуку:

 

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16