2021202020192018201720162015201420132012201120102009


30/12/2015
м. Первомайський
Веселка ялинкових прикрас

Виставка в Первомайській ЦБ

Первомайська центральна бібліотека готова зустрічати своїх користувачів під час новорічно-різдвяних свят. Для них у бібліотеці діють святкові книжкові виставки: "З Різдвом Христовим і Новим роком!", "Сяйво новорічних та різдвяних свят".

 

30/12/2015
Лозівський р-н
Новий рік ступає по планеті

Цикл новорічних свят (Лозівська ЦБС)

Новорічне свято бере свій початок ще з часів найдавніших народів – землеробів. Неможливо визначити який народ почав святкувати зустріч Нового року першим, оскільки цей день святкується всіма народами нашої планети з давніх часів. Але до кожного народу Новий рік приходить «у свій час», відповідно до традицій, звичаїв, легенд, пов’язаних із місцем проживання та історичною долею.

 

26/12/2015
Лозівський р-н
Лісова мандрівка

Еко-квест в Лозівській ЦРБ

26 грудня 2015 року в читальній залі Лозівської центральної районної бібліотеки відбувся еко-квест «Лісова мандрівка».

 

26/12/2015
Лозівський р-н
Новорічне засідання клубу «Друзі бібліотеки» в Катеринівській сільській бібліотеці

26 грудня 2015 року в Катеринівській сільській бібліотеці-філії Лозівської ЦБС пройшло новорічне засідання клубу за інтересами «Друзі бібліотеки».

 

25/12/2015
Ізюмський р-н
Острівець позитиву

(Ізюмська ЦРБ)

«Острівець позитиву» – саме так я хочу назвати бібліотеку і клуб в селі Федорівка, де єдиною господинею є Наталія Нестеренко. З її приходом на посаду культпрацівника в селі все змінилося, що радує очі, душу. Її відношення до людей села – з повагою, любов’ю, відданістю, ініціативністю – сприяють зростанню авторитету Наталії серед громади.

 

25/12/2015
м. Первомайський
Святкові виставки в Первомайській ЦДБ

Протягом 25 грудня – 15 січня 2015 року Первомайська центральна бібліотека для дітей готова зустрічати своїх користувачів-дітей під час зимових шкільних канікул та новорічних свят.

 

23/12/2015
Лозівський р-н
Дорожите счастьем, дорожите…

Засідання літературно-художнього клубу «Гармонія» в Лозівській ЦРБ

23 грудня 2015 року в Лозівській центральній районній бібліотеці відбулося чергове засідання літературно-художнього клубу для дорослих «Гармонія». Зустріч під назвою «Дорожите счастьем, дорожите…» була присвячена життю та творчості Едуарда Асадова. Чудовий поет, мужня людина – його знають навіть ті, хто не захоплюється віршами, бо свого часу не було жодної шкільної чи студентської вечірки де б не декламували вірші Е.Асадова.

 

22/12/2015
м. Куп`янськ
Знайомство з книжковим містом

Екскурсія в Куп’янський міській бібліотеці

Стало традицією в грудні в Куп’янський міській бібліотеці №1 проводити для першокласників екскурсії «Знайомство з книжковим містом» з метою ознайомлення учнів з бібліотекою, зацікавлення книгою та залучення нових користувачів.

 

22/12/2015
м. Чугуїв
Новорічний дивограй

Ерудит-шоу (Чугуївська ЦБС)

Наближається довгоочікуваний, улюблений час для усієї дітвори – час зимових канікул і новорічних свят. Ці дні завжди пов’язані з дивом, а в чудеса хочеться вірити завжди. Надходить час нових надій, серця розкриваються назустріч новим обріям, очі людей теплішають, частіше сяє на обличчі посмішка. Настає Новий рік. Невидимий поріг майбутнього переступає все людство, а з ним і калинова Україна.

 

21/12/2015
Дворічанський р-н
Наш видатний земляк

Засідання клубу «Діалог» в Дворічнянській ЦРБ

21 грудня 2015 року в Дворічнянській центральній районній бібліотеці пройшло засідання клубу для юнацтва «Діалог» з нагоди 90-ї річниці з дня народження М.І.Печеніжського – письменника-драматурга, члена Спілки письменників України, нашого видатного земляка.

 

21/12/2015
Лозівський р-н
Українські вечорниці в Катеринівській сільській бібліотеці

21 грудня 2015 року в Катеринівській сільській бібліотеці-філії Лозівської ЦБС говорили про чарівне місце, де панує неповторний дух жартів та веселих пісень, де шкварчить ковбаска у печі та пахне варениками. Де парубки силою міряються, а дівчата красою пишаються. Де зустрічаються будень і свято, робота і розвага, дівоче серце з парубочим. Тобто, говорили про українські вечорниці.

 

19/12/2015
Дворічанський р-н
Найулюбленіше свято

До Дня святого Миколая(Дворічанська ЦБС)

19 грудня 2015 року в селі Миколаївка Дворічанського району відбулося одне із найулюбленіших свят дорослих і дітей, яке підготували завідуюча Миколаївською бібліотечною філією Сухоносова В.О. та настоятель храму іерей Олексій Бондар.

 

19/12/2015
Дергачівський р-н
Святий Миколай, на всякий час помагай

Свято в Дворічнокутянській бібліотеці

В Дворічнокутянській бібліотеці-філії № 13 Дергачівської ЦБС пройшло свято «Святий Миколай, на всякий час помагай».

 

19/12/2015
Краснокутський р-н
У гості до дітей

Літературно-музична композиція (Краснокутська ЦБС)

19 грудня 2015 року, до Дня святого Миколая, бібліотекарем Пархомівської сільської бібліотеки № 2 Лапою Вікторією Віталіївною та керівником дитячого гуртка Пархомівського сільського будинку культури Ключник Катериною Сергіївною для учнів 3-6 класів Пархомівської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено літературно-музичну композицію «У гості до дітей».

 

19/12/2015
Вовчанський р-н
Святий Миколай в гостях у малечі

(Вовчанська ЦБС)

19 грудня українці святкують День Святого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Зимового Миколая відзначають урочисто, запрошують гостей. Святого Миколая люди люблять, бо він – захисник усіх бідних і знедолених. Найбільше люблять і шанують його діти. Для них він – почесний охоронець і завжди приходить з подарунками.

 

19/12/2015
Куп`янський р-н
Зустрічаємо Святого Миколая

(Куп'янська ЦБС)

День Святого Миколая – найулюбленіше свято українських дітлахів. Щороку в ніч на 19 грудня приходить Святий Миколай у кожну родину з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли з’являється він вночі і кладе в чобіток чи під подушку такі бажані гостинці.

 

18/12/2015
Краснокутський р-н
Святий Миколай до нас завітай

Літературний альманах в Краснокутській ЦДБ

18 грудня 2015 року завідувачем центральною дитячою бібліотекою Павлюк Ольгою Василівною та бібліотекарем Жижирій Інною Олександрівною для учнів 3-Б класу Краснокутської гімназії проведено літературний альманах «Святий Миколай до нас завітай».

 

18/12/2015
Лозівський р-н
Книга для дитини: креативні підходи у просуванні читання

Школа бібліотекаря-початківця (Лозівська ЦБС)

18 грудня 2015 року, згідно плану підвищення кваліфікації працівників бібліотек Лозівської ЦБС, проведено заняття школи бібліотекаря-початківця.

 

18/12/2015
Сахновщинський р-н
Миколай, Миколай, і до нас завітай!

Дитяче свято у бібліотеці (Сахновщинська РДБ)

18 грудня 2015 року Сахновщинська районна дитяча бібліотека гостинно відчинила двері першокласникам місцевої гімназії, запросивши їх на свято під назвою «Миколай, Миколай, і до нас завітай!».

 

18/12/2015
м. Ізюм
Заходи до Дня Святого Миколая в Ізюмській ЦБС

День Святого Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом. За традицією в ніч з 18 на 19 грудня 2015 року Святий Миколай приносить дітям подарунки і кладе їх під подушку.

 

18/12/2015
Лозівський р-н
Миколая зустрічаєм в цей святий величний час

Народознавче свято (Лозівська ЦБС)

18 грудня 2015 року в Краснопавлівській міській бібліотеці-філії № 2 Лозівської ЦБС пройшло народознавче свято "Миколая зустрічаєм в цей святий величний час".

 

18/12/2015
Близнюківський р-н
Прийшов Святий Миколай – двері радощам відкривай

(Близнюківська ЦДБ)

Уже стало доброю традицією щороку в Близнюківській районній бібліотеці для дітей проводити день Святого Миколая. Ось і цього року працівники бібліотеки на свято Миколая запросили найменших читачів – учнів 2-А класу Близнюківського ліцею разом з класоводом Колосок В.В.

 

18/12/2015
Ізюмський р-н
Зимові дива

Майстер-клас в Ізюмській ЦРБ

Новий рік – найулюбленіше і найбільш очікуване свято для всіх. А напередодні свят всі мріють про чудеса, особливо діти. Бібліотекарі Ізюмської центральної районної бібліотеки пропонують не чекати дива, а створити його власноруч. Вони переконані, що для цього потрібне лише бажання, фантазія та гарний настрій.

 

18/12/2015
м. Чугуїв
Новогодние открытки своими руками

Мастер-класс (Чугуевская ЦБС)

Накануне наступающего Нового года всех волнует один и тот же вопрос – что дарить? Хорошей традицией считается поздравлять с Новым годом открыткой с пожеланиями счастья. В наш век цифровых технологий, когда красочную поздравительную открытку можно отправить в любой уголок планеты с помощью пары кликов мыши, так хочется подержать в руках настоящую новогоднюю открытку – ощутимый кусочек картона, на котором написаны теплые слова! Особенно, если это новогодняя открытка своими руками. Особую радость изготовление такого сюрприза родным и близким, доставит детям.

 

18/12/2015
Великобурлуцький р-н
Свято до Дня Миколая у Великобурлуцькій РБД

За доброю українською традицією 18 грудня 2015 року, у переддень Святого Миколая, працівниками КЗ «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей» Г.Фендриковою та М.Ніконенко та підтримкою районного Будинку культури було організовано та проведено свято для дітей райцентру «Святий Миколай, до нас у гості завітай».

 

18/12/2015
Дворічанський р-н
Святий Миколай і про нас не забуває

(Дворічанська ЦБС)

«Святий Миколай і про нас не забуває, усіх зі святом вітає» – такими рядками розпочалося свято для учнів 2-4 класів та вихованців дитячого навчального закладу у Кутьківському Будинку культури.

 

18/12/2015
Лозівський р-н
Святий Отче Миколай, нашу хату не минай

Народознавче коло (Лозівська ЦБС)

18 грудня 2015 року, напередодні Дня святого Миколая, бібліотекарі Герсеванівської та Перемозької бібліотек-філій спільно провели народознавче коло "Святий Отче Миколай, нашу хату не минай".

 

17/12/2015
м. Лозова
Від Миколая до Різдва

Креативна народознавча виставка в Лозівській міській ЦБ

Креативна народознавча виставка «Від Миколая до Різдва» прикрашає приміщення Лозівської міської бібліотеки.

 

17/12/2015
м. Чугуїв
Святой Николай в библиотеку идет и подарки всем несет

Детский праздник в библиотеке

В честь Дня Святого Николая 17 декабря 2015 года в Чугуевской центральной библиотеке состоялся детский театрализованный спектакль «Святой Николай к детям идет и подарки несет».

 

16/12/2015
м. Чугуїв
Новогодний мастер-класс в Чугуевской городской ЦБ

16 декабря 2015 года в Чугуевской центральной городской библиотеке прошел мастер-класс по изготовлению елочных игрушек из гипса и соленого теста.

 

16/12/2015
Кегичівський р-н
З ювілеєм тебе, бібліотеко!

Святковий вогник, присвячений 10-й річниці відкриття Улянівської бібліотеки

16 грудня 2015 року в Улянівській сільській бібліотеці-філії Кегичівської ЦБС відбувся святковий вогник «З ювілеєм тебе, бібліотеко!», присвячений 10-й річниці відкриття бібліотеки.

 

15/12/2015
Дергачівський р-н
«Лунная соната» – бессмертный шедевр Бетховена

К 245-летию со дня рождения Людвинга ван Бетховена (Дергачевская ЦРБ)

Среди актуальных направлений работы Дергачевской центральной библиотеки важная роль уделяется памятным датам, посвященным выдающимся деятелям музыкальной культуры.

 

15/12/2015
м. Ізюм
Тренінг з працевлаштування в Ізюмській міській ЦБ

В Ізюмській міській центральній бібліотеці продовжуються тренінги «Працевлаштування та розвиток трудових ресурсів в бібліотеках», які виконуються в рамках Української Ініціативи з Підвищення Впевненості і адмініструються IREX/Україна.

 

14/12/2015
Кегичівський р-н
Квіти, як люди – живі, мають душу…

Літературно-мистецький вечір в Андріївській сільській бібліотеці

14 грудня 2015 року Андріївська сільська бібліотека-філія Кегичівської ЦБС сумісно з учителем образотворчого мистецтва Андріївської ЗОШ Ковалевською Н.К. провели літературно-мистецький вечір «Квіти, як люди – живі, мають душу…»

 

12/12/2015
Золочівський р-н
Народні свята та традиції в зимові свята

Жіночій клуб Зустріч в Золочівській ЦБ

12 грудня 2015 року в Золочівській районні бібліотеці зібрався жіночій клуб "Зустріч" з темою "Народні свята та традиції в зимові свята".

 

11/12/2015
м. Первомайський
Правові знання – громадянам

Цикл заходів в Первомайській міській ЦБС

В рамках загальнообласного Тижня права та до Дня прав людини, з метою підвищення правової культури і розвитку правосвідомості населення, бібліотеки Первомайської міської ЦБС проводять інформаційні, просвітницькі та дискусійні заходи.

 

11/12/2015
м. Ізюм
Чи знаєш ти свої права

День інформації в Ізюмській міській ЦБ

11 грудня 2015 року в рамках проведення щорічної акції «16 днів без насильства» в Ізюмській центральній міській бібліотеці відбувся День інформації «Чи знаєш ти свої права».

 

11/12/2015
Зачепилівський р-н
Тиждень Права в Зачепилівській РЦБС

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права з 8 по 11 грудня 2015 року Зачепилівською РЦБС проведено ряд просвітницьких заходів, спрямованих на виховання у громадян поваги до права, підвищення рівня правової культури та правової обізнаності.

 

10/12/2015
Великобурлуцький р-н
Акція «16 днів проти насильства» у Великобурлуцькій РБД

Найвищою цінністю будь-якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь, і гідність, недоторканність та безпека. Реалізація соціальних ініціатив Президента України вимагає чіткої, цілеспрямованої та злагодженої роботи задля соціального забезпечення та підтримки осіб, що опинилися у важких життєвих обставинах. Життєве неблагополуччя може бути спричинене різними факторами, зокрема перебування людини у ситуації торгівлі людьми або ж у зв’язку із вчиненням насильства в сім’ї.

 

10/12/2015
Краснокутський р-н
Права людини

Урок в Краснокутській ЦРБ

10 грудня 2015 року бібліотекарем юнацької кафедри Краснокутської центральної районної бібліотеки Горбань Наталією Петрівною та бібліографом Китченко Євгенією Анатоліївною для учнів 11-х класів Краснокутської гімназії проведено всеукраїнський урок «Права людини» (з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини).

 

10/12/2015
Нововодолазький р-н
Семінар бібліотечних працівників Нововодолазької ЦБС

10 грудня 2015 року у приміщенні Нововодолазької центральної районної бібліотеки пройшов семінар бібліотечних працівників Нововодолазької ЦБС.

 

10/12/2015
Золочівський р-н
Юридична вітальна в Золочівській ЦБС

Напередодні Всеукраїнського тижня права на дорослому абонементі Золочівської районної бібліотеки відкрила двері для своїх користувачів юридична вітальна.

 

09/12/2015
Лозівський р-н
Подорож країною Права і Закону в Лозівській ЦБ

9 грудня 2015 року в Лозівській центральній районній бібліотеці користувачі Інтернет-центру, прихопивши із собою в дорогу солідний багаж знань, подорожували країною Права і Закону.

 

09/12/2015
Лозівський р-н
Основа держави – закон і право

Правовий орієнтир (Лозівська ЦБС)

Напередодні Всесвітнього дня захисту прав людини у Герсеванівській сільській бібліотеці-філії Лозівської ЦБС проведено правовий орієнтир "Основа держави – закон і право".

 

09/12/2015
Близнюківський р-н
Заходи до Всеукраїнського тижня права у Близнюківській ЦБС

9 грудня 2015 року в рамках Всеукраїнського тижня права у читальній залі Близнюківської центральної районної бібліотеки відбувся семінар «Державний захист: права, пільги, гарантії», участь у якому взяли представники громадських організацій, установ та закладів району.

 

09/12/2015
Красноградський р-н
Звірята лікують книгу

Зустріч з ляльковим театром «Казкарик» (Красноградська ЦБС)

9 грудня 2015 року в Красноградській районній бібліотеці для дітей у затишному абонементі 1-4 класів відбулася незабутня зустріч з дитячим ляльковим театром «Казкарик» під керівництвом провідного бібліотекаря Світлани Іванівни Шаповал.

 

08/12/2015
Дворічанський р-н
Чи бувають права без обов’язків?

До Всеукраїнського тижня права (Дворічанська ЦРБ)

8 грудня 2015 року, в рамках Всеукраїнського тижня права, в Дворічанській центральній районній бібліотеці відбулася зустріч працівників культури з юристом Центру правової інформації, що діє на базі ГО «ФСГД».

 

08/12/2015
Дергачівський р-н
Заседание литературного клуба в Малой Даниловке

(Дергачевкая ЦБС)

В Малоданиловской библиотеке-филиале № 8, которой заведует Т.П. Сивоконь, состоялось очередное заседание литературного клуба. На нем присутствовали члены клуба и творческая интеллигенция поселка.

 

07/12/2015
Кегичівський р-н
Україно моя! Ти не вправі тих хлопців забути

Патріотична година в Кегичівській ЦДБ

Напередодні Дня Збройних Сил України у центральній дитячій бібліотеці Кегичівської ЦБС відбулася патріотична година «Україно моя! Ти не вправі тих хлопців забути», адресована представникам підростаючого покоління.

 

07/12/2015
м. Ізюм
Її пензлем водило серце

Вечір-портрет в Ізюмській міській ЦБ

7 листопада 2015 року геніальній українській художниці Катерині Василівні Білокур виповнилося 115 років з дня народження.

 

06/12/2015
Вовчанський р-н
Бібліотечні вечорниці в Захарівській сільській бібліотеці

(Вовчанська ЦБС)

Україна – рідний край, золота чарівна сторона. З давніх-давен линуть по світу слова про Україну, про щирий і працьовитий народ, про тихі ріки та озера. Наша країна славиться багатими традиціями та обрядами. До української спадщини та традицій повертається наш народ.

 

06/12/2015
Золочівський р-н
Я стану твоїм захисником, Україно

Огляд періодичних видань в Золочівській ЦРБ

6 грудня – День Збройних Сил України. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків – захисників своєї держави, які щодня вірою і правдою служать українському народові. Всі ми щиро віримо, що наші Збройні Сили є національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

 

04/12/2015
Дворічанський р-н
Чарівний світ природи

Виставка однієї книги в Дворічанській ЦБ

В Дворічанській центральній районній бібліотеці з 4 грудня 2015 року діє виставка однієї книги «Чарівний світ природи» до 115-ї річниці з дня народження видатної української майстрині Катерини Білокур.

 

04/12/2015
Ізюмський р-н
Місячна соната війни

Презентація книги (Ізюмська ЦРБ)

4 грудня 2015 року, напередодні Дня збройних сил України, працівники Ізюмської центральної районної бібліотеки провели для своїх колег, сільських бібліотекарів, семінар-нараду, в рамках якої було презентовано книгу «Місячна соната війни».

 

04/12/2015
Зачепилівський р-н
Здорова молодь – здорова нація

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Зачепилівська ЦБС

СНІД – одна з найбільш трагічних проблем, з якою зіткнулося людство у ХХ столітті. З нею ми ввійшли і у ХХІ століття. Вже стало традицією в Зачепилівській РЦБС проводити тижні, присвячені здоровому способу життя – до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

 

01/12/2015
Дворічанський р-н
СНІД – наше сьогодення

До Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом (Дворічанська ЦРБ)

1 грудня 2015 року в Дворічанській центральній районній бібліотеці зустрілися члени клубу «Діалог» з приводу Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом.

 

01/12/2015
Дворічанський р-н
Ні – насильству!

Книжкова полиця в Дворічанській ЦРБ

«Ні – насильству!» – таку назву має книжкова полиця, яку було обладнано в читальній залі Дворічанської центральної районної бібліотеки до Міжнародної акції «16 днів проти насилля».

 

01/12/2015
Лозівський р-н
Твоє життя – твій вибір

Інформаційний відео портал в Орільській міській бібліотеці-філії № 2

1 грудня 2015 року в Орільській міській бібліотеці-філії № 2 працював інформаційний відео портал до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

 

30/11/2015
Великобурлуцький р-н
На чорних шляхах національної трагедії

Книжкова виставка у Великобурлуцькій ЦРБ

Сумна і трагічна дата… Дата, від якої душу сковує крижаний холод, а серце розривається від нестерпного болю та жалю…З метою вшанування пам’яті жертв голодоморів у КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» оформлено книжкову виставку-реквієм «На чорних шляхах національної трагедії». Виставка діятиме до 4 грудня 2015 року. Всі бажаючі мають можливість ознайомитись з матеріалами, які на ній експонуються, у відділі обслуговування користувачів бібліотеки.

 

30/11/2015
Великобурлуцький р-н
Насильство в сім’ї – гостра проблема сьогодення

Виставка-перегляд у Великобурлуцькій ЦРБ

Починаючи з 2001 року в період з 25 листопада по 10 грудня в усіх регіонах України проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Основні завдання акції: привернути увагу громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї; активізувати партнерський рух громадських організацій та державних органів щодо попередження насильства та захисту прав жінок в Україні; сприяти утвердженню ненасильницької ідеології в територіальних громадах та в українському суспільстві в цілому.

 

30/11/2015
Зачепилівський р-н
Виробнича нарада для бібліотекарів Зачепилівської ЦБС

30 листопада 2015 року Зачепилівська центральна районна бібліотека провела чергову виробничу нараду для бібліотечних працівників району.

 

28/11/2015
Лозівський р-н
Правда крізь роки

Година-спогад в Мальцівській сільській бібліотеці

28 листопада 2015 року в Мальцівській сільській бібліотеці-філії пройшла година-спогад "Голодомор 1932-1933 р.р. : правда крізь роки" присвячена Дню пам’яті жертв голодомору.

 

28/11/2015
Сахновщинський р-н
Скорботна свічка пам’яті людської

До Дня пам`яті жертв голодоморів (Сахновщинська ЦБС)

Голодомор – не історична минувшина, а глибока демографічна і духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам'ять його очевидців і жертв. Історія залишила нам жахливі події, про які жителі Сахновщини дізнаються із документів, спогадів очевидців.

 

28/11/2015
Дворічанський р-н
Засідання клубу «Діалог» в Дворічанській ЦБ

До Дня пам’яті жертв голодоморів

30 листопада2015 року в Дворічанській центральній районній бібліотеці відбулося засідання клубу «Діалог», що діє при бібліотеці, присвячене Дню пам’яті жертв голодомору і політичних репресій в Україні.

 

28/11/2015
Дворічанський р-н
День скорботи

28 листопада 2015 року до Дня вшанування жертв голодомору у с.Кутьківка, що на Дворічанщині пройшов День скорботи, який організувала сільська бібліотека-філія.

 

27/11/2015
м. Первомайський
Землі моєї скорботні роки

День пам'яті у Первомайській міській ЦБС

28 листопада в нашій країні відзначається День пам’яті жертв Голодомору. У бібліотеках Первомайської міської ЦБС 22 – 30 листопада 2015 року проходять відповідні заходи на вшанування пам’яті про ті роки.

 

27/11/2015
Зачепилівський р-н
Невиплакані сльози України

Урок-реквієм в Зачепилівській ЦБ

Вшанування жертв Голодомору – це воскресіння нашої пам’яті. Пам‘ять про знищених і невинно убієнних має об’єднати у великій скорботі всіх, хто любить Україну, незалежно від національності і мови спілкування, віросповідання чи місця проживання – тобто весь український народ.

 

27/11/2015
Кегичівський р-н
Скорботна свічка пам`яті святої

Година пам`яті в Кегичівській ЦБ

27 листопада 2015 року у центральній районній бібліотеці Кегичівської ЦБС було проведено годину пам`яті «Скорботна свічка пам`яті святої», присвячену Дню пам`яті жертв голодоморів.

 

27/11/2015
Краснокутський р-н
Злочин без покарання

Вечір-реквієм (Краснокутска ЦБС)

27 листопада 2015 року завідуюча Колонтаївською сільською бібліотекою-філією Гавриленко Т. Д. та директор СБК Удовицька І. Б. провели для читачів вечір-реквієм «Злочин без покарання» (до Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій).

 

27/11/2015
Близнюківський р-н
Страшна правда голодомору

Урок історичної правди в Близнюківській ЦРБ

27 листопада 2015 року в читальній залі Близнюківської центральної районної бібліотеки пройшов захід у формі уроку історичної правди «Страшна правда голодомору», на який було запрошено учнів 11-го класу Близнюківського ліцею разом з вчителем історії Куряченко В. В.

 

27/11/2015
Дворічанський р-н
Палає свіча…

Година пам'яті (Дворічанська ЦБС)

Найстрашніше, що пережив наш український народ – це голод. 1932 — 1933 рік. Найчорніший час в історії України. У світі не зафіксовано голоду подібного тому, що випав на долю однієї з найродючіших країн. Жахливо навіть через 83 роки ступати болючими стежками страшної трагедії, яка розігралася на благословенній землі квітучого українського краю.

 

27/11/2015
Дергачівський р-н
Пам’ять людська не забуде повік

До Дня пам’яті жертв голодоморів (Дергачівська ЦБС)

Пересічанська сільська бібліотека спільно з історико-краєзнавчим музеєм з приводу скорботної, сумної дати – 82-х роковин Голодомору 1932—1933 років провела урок пам’яті, присвячений одній з найбільших трагедій нашого народу.

 

26/11/2015
Сахновщинський р-н
Вкраїна. ХХ століття. 33-й

Урок пам’яті в Сахновщинській ЦБ

Третій тиждень листопада кожного року в нашій країні – поминальний по жертвах Голодомору 1932-1933 років. 28 листопада кожен свідомий українець запалить на підвіконні свою свічку пам’яті по безневинно померлих з голоду.

 

26/11/2015
Вовчанський р-н
Полум'я пам'яті в наших серцях

Заходи до Дня пам`яті жертв голодоморів (Вовчанська ЦБС)

Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в пам’яті українців однією з найстрашніших сторінок нашого минулого. Ця сторінка сприймається суспільством передусім на емоційному рівні. Але в той же час Голодомор – це історичне явище, яке відбувалося у конкретний час, у конкретному місці і є наслідком дій конкретних осіб.

 

25/11/2015
Близнюківський р-н
Стежини скорботи: голодомор на Україні

Екскурс в історію (Близнюківська ЦБС)

25 листопада 2015 року, в рамках проведення заходів до Дня пам'яті жертв голодоморів, в Близнюківській центральній районній бібліотеці проведено екскурс в історію «Стежини скорботи: голодомор на Україні».

 

25/11/2015
Краснокутський р-н
Запрошуємо у світ пригод та гумору Марка Твена

Літературно-тематичний вечір в Краснокутській ЦДБ

25 листопада 2015 року завідувач Краснокутською центральною дитячою бібліотекою Павлюк Ольга Василівна та бібліотекар Жижирій Інна Олександрівна провели для учнів 6-Б класу Краснокутської гімназії літературно-тематичний вечір «Запрошуємо у світ пригод та гумору Марка Твена» (до 180-річчя від дня народження письменника).

 

25/11/2015
Зачепилівський р-н
З її піснями ми йшли по життю

Вечір пам’яті Клавдії Шульженко у Зачепилівській центральній районній бібліотеці

25 листопада 2015 року в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулось засідання клубу за інтрересами «У колі друзів», присвячене пам’яті Клавдії Шульженко.

 

24/11/2015
Куп`янський р-н
«Працевлаштування та трудові ресурси в бібліотеках»

Харківська обласна універсальна наукова бібліотека продовжує реалізовувати проект «Працевлаштування та трудові ресурси в бібліотеках»

Учасниками тренінгів стали непрацевдаштовані мешканці міста Харкова, внутрішньо переміщені особи.
Проект викликав зацікавленість у мешканців області, тому на прохання Куп’янської та Змієвської ЦБС, а також Районних центрів зайнятості цих міст, Регіональний тренінговий центр обласної бібліотеки провів 2 тренінги з ефективного пошуку роботи.

 

24/11/2015
м. Ізюм
Тренінг «Власна справа» в Ізюмській міській ЦБ

24 листопада 2015 року в Ізюмській центральній бібліотеці відбувся тренінг «Власна справа» в рамках Української Ініціативи з Підвищення Впевненості та адмініструється IREX/Україна.

 

23/11/2015
Золочівський р-н
Заходи у Золочівській ЦРБ

Наприкінці листопаду 2015 року в Золочівській центральній бібліотеці пройшов ряд заходів.

 

23/11/2015
Кегичівський р-н
Твої права - твої обов’язки

Правовий майданчик в Чапаєвській міській бібліотеці-філії

Від народження всі люди мають певні права, які гарантовані і захищаються державою. Їх потрібно знати й реалізовувати. Незнання закону не звільняє від відповідальності за вчинки, дії або бездіяльність.

 

23/11/2015
Лозівський р-н
Портретики цветов из маминого сада

Презентація збірки поезій Л.І.Філенко в Лозівській ЦРБ

23 листопада 2015 року працівники Лозівської центральної районної бібліотеки, читачі та любителі художнього слова із задоволенням приймали Л.І.Філенко – поетесу із міцним лозівським корінням.

 

21/11/2015
Сахновщинський р-н
Заходи Сахновщинської ЦБ

21 листопада 2014 року вперше «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також відання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору …» згідно з Указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року відзначається свято – День Гідності та Свободи.

 

20/11/2015
Великобурлуцький р-н
Дух свободи Майдану

Книжково-ілюстративна виставка в Великобурлуцькій ЦРБ

Указом Президента України від 13.11.2014 № 872/2014 встановлено 21 листопада щорічно відзначати День Гідності та Свободи. В цей день ми вшановуємо патріотизм й мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

 

20/11/2015
Краснокутський р-н
15 топ – книжок про Майдан

Медіа презентація в Краснокутській ЦРБ

20 листопада 2015 року до Дня Гідності і Свободи в актовому залі Краснокутської гімназії для учнів 8-11 класів була проведена медіа презентація «15 топ – книжок про Майдан» (організатор – Кисельова Т.В., педагог Краснокутської гімназії).

 

20/11/2015
м. Первомайський
Веселе ательє художника

Конкурс малюнка (Первомайська міська ЦБС)

Ілюстрація – душа дитячої книги. Особливо книги для тих дітей, що лише вчаться читати, чи тільки-но освоїли цю нелегку справу. Адже для таких читачів усе починається з картинки.

 

20/11/2015
м. Куп`янськ
Людська гідність – гідність національна

Інформаційний куточок в Куп’янській міській бібліотеці №1

До Дня Гідності та Свободи в Куп’янській міській бібліотеці №1 обладнаний інформаційний куточок «Людська гідність – гідність національна» з метою утвердження в Україні ідеалів свободи, демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в країні, а також віддання належної пошани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей.

 

20/11/2015
Ізюмський р-н
Україна – територія гідності і свободи

Година громадянства в Ізюмській ЦРБ

Згідно Указу Президента України 21 листопада визнано Днем Гідності та Свободи. Напередодні, 20 листопада 2015 року, до цієї дати в Ізюмській центральній районній бібліотеці для учнівської молоді та дорослих читачів було проведено годину громадянства «Україна – територія гідності і свободи».

 

20/11/2015
Близнюківський р-н
Вони пройшли крізь вогонь і зброю

Година гідності в Близнюківській ЦРБ

20 листопада 2015 року, в рамках проведення заходів до Дня Гідності та Свободи, в читальній залі Близнюківської центральної районної бібліотеки з учнями 8-Б класу проведено годину гідності «Вони пройшли крізь вогонь і зброю».

 

20/11/2015
Лозівський р-н
Великі права маленької дитини

Урок моралі і права в Лозівській РБД

20 листопада 2015 року Лозівська районна бібліотека для дітей провела урок моралі і права «Великі права маленької дитини», присвячений Всесвітньому дню дитини.

 

20/11/2015
Зачепилівський р-н
Заходи до Дня Гідності та Свободи в Зачепилівській центральній районній бібліотеці

20 листопада 2015 року відвідувачі інтернет центру Зачепиловської центральної районної бібліотеки згадали історичні подіїї листопада 2013 року, переглянувши відео ролик «Євромайдан. Революція Гідності. Хронологія подій» під час відео екскурса «Свободу не спинити».

 

19/11/2015
м. Первомайський
Заходи до Дня Гідності та Свободи в Первомайській міській ЦБ

21 листопада в нашій країні відзначається День Гідності та Свободи. В історії України було багато трагічних періодів та подій. В наш час в історію увійшла ще одна подія – Майдан, який змінив нашу державу та наш народ і наше життя.

 

19/11/2015
Близнюківський р-н
У революції гідності – доля народу

Урок патріотизму в Близнюківській ЦРБ

19 листопада 2015 року в читальній залі Близнюківської центральної районної бібліотеки до Дня Гідності та Свободи проведено урок патріотизму «У революції гідності – доля народу».

 

19/11/2015
м. Ізюм
На варті наших душ Небесна сотня

Година пам’яті в Ізюмській міській ЦБ

21 листопада Україна відзначає День гідності та свободи. До цієї події в Ізюмській центральній міській бібліотеці відбулась година пам’яті «На варті наших душ Небесна сотня».

 

19/11/2015
Кегичівський р-н
Українські ідеали свободи і демократії

Урок патріотизму і мужності в Кегичівській ЦРБ

19 листопада 2015 року для користувачів підліткового віку Кегичівська центральна районна бібліотека провела урок патріотизму і мужності «Українські ідеали свободи і демократії» приурочений до Дня Гідності та Свободи.

 

19/11/2015
Кегичівський р-н
У Революції Гідності – доля народу

Урок свідомості у Чапаєвській міській бібліотеці-філії

19 листопада 2015 року у Чапаєвській міській бібліотеці-філії Кегичівської ЦБС відбувся урок свідомості «У Революції Гідності – доля народу», на якому бібліотекарі розповіли про значення відповідних подій та розкрили причини Революції Гідності 2013 року.

 

19/11/2015
Лозівський р-н
Урок толерантності в Лозівській ЦРБ

Лозівська центральна районна бібліотека запросила старшокласників ЛНВК «ЗНЗ – ДНЗ» № 10 на урок толерантності «Планета толерантності».

 

19/11/2015
Кегичівський р-н
Українські ідеали свободи і демократії

Урок патріотизму і мужності в Кегичівській ЦРБ

19 листопада 2015 року для користувачів підліткового віку Кегичівська центральна районна бібліотека провела урок патріотизму і мужності «Українські ідеали свободи і демократії» приурочений до Дня Гідності та Свободи.

 

18/11/2015
Лозівський р-н
Глибина поетичної душі

Літературна година в Краснопавлівській бібліотеці-філії № 2

18 листопада 2015 року в Краснопавлівській бібліотеці-філії № 2 пройшла літературна година "Глибина поетичної душі", присвячена 120-річчю від дня народження С.О.Єсеніна.

 

18/11/2015
Ізюмський р-н
Острівець безпеки від бібліотеки

Пізнавально-ігровий захід в Ізюмській ЦБ

18 листопада 2015 року на цікавий пізнавально-ігровий захід "Острівець безпеки від бібліотеки" до Ізюмської центральної бібліотеки завітали молодші школярі.

 

18/11/2015
Лозівський р-н
Зустріч літературно-художнього клубу «Гармонія» в Лозівській ЦРБ

18 листопада 2015 року в Лозівській центральній районній бібліотеці відбулась чергова зустріч поціновувачів поетичного слова. Цього разу члени літературно-художнього клубу «Гармонія» мали змогу познайомитись з найбільш яскравою представницею поетів-«шістдесятників».

 

18/11/2015
Нововодолазький р-н
Бібліотека в умовах сучасного інформаційного ринку

Виїзний семінар для бібліотекарів (Нововодолазька ЦБС)

18 листопада 2015 року Харківська обласна бібліотека для юнацтва провела виїзний семінар для бібліотекарів Нововодолазької ЦБС на базі Просянської бібліотеки-філії №1. Цього разу фахівці обговорювали тему «Бібліотека в умовах сучасного інформаційного ринку» та перспективи розвитку української бібліотечної сфери.

 

17/11/2015
Нововодолазький р-н
Скорботна свічка пам’яті святої

Книжкова виставка в Нововодолазькій ЦРБ

Усі нині сущі в Україні покоління багато навчалися історії, але не знали її. А вона – бездонна, невичерпна криниця духу, мудрості, перемог і страждань. Але з неї належить вичерпати багато солоної від горя і сліз води. Багатовікова історія українського народу – це насамперед літопис життя народу-великомученика, на долю якого випало багато лиха.

 

17/11/2015
м. Ізюм
Працевлаштування та розвиток трудових ресурсів в бібліотеках

Тренінг в Ізюмській міській ЦБ

16-17 листопада 2015р в Ізюмській центральный міській бібліотеці відбувся 3-й тренінг за темою «Працевлаштування та розвиток трудових ресурсів в бібліотеках» для внутрішньо переміщених осіб та безробітніх.

 

16/11/2015
Лозівський р-н
Ти - вдома і серед людей

Коло спілкування в Орільській міській бібліотеці № 2

16 листопада 2015 року Орільська міська бібліотека-філія № 2 Лозівської ЦБС запросила своїх читачів у коло спілкування «Ти - вдома і серед людей», присвячене Міжнародному дню толерантності.

 

16/11/2015
Вовчанський р-н
Книги в дарунок

(Вовчанська ЦБС)

16 листопада 2015 року до Вовчанської районної бібліотеки завітали почесні гості: автор багатьох краєзнавчих книг про Вовчанщину – Ігор Захаров та видавник нової книги автора – Олександр Антоненко – голова правління ПАО «Вовчанський агрегатний завод», лауреат Державної премії України в області науки і техніки, Почесний громадянин Вовчанського району.

 

15/11/2015
Лозівський р-н
Під сонцем місця вистачить усім

Година толерантності в Краснопавлівській міській бібліотеці-філії №2

15 листопада 2015 року в Краснопавлівській міській бібліотеці-філії №2 Лозівської ЦБС пройшла година толерантності "Під сонцем місця вистачить усім".

 

14/11/2015
Лозівський р-н
Міжнародний день толерантності в Лозівській ЦРБ

14 листопада 2015 року в Лозівській центральній районній бібліотеці члени клубу за інтересами «Епіцентр» зібралися щоб відзначити Міжнародний день толерантності. Присутні дізналися про те, які відтінки має толерантність у різних мовах, прослухали притчу.

 

13/11/2015
Лозівський р-н
Семінар-нарада в Лозівській ЦРБ

Однією з традиційних та перевірених часом форм підвищення кваліфікації працівників бібліотек є семінар-нарада. 13 листопада 2015 року в Лозівській центральній районній бібліотеці було проведено семінар-нараду, на якій розглянуті питання планування – 2016.

 

12/11/2015
Сахновщинський р-н
Виставки в Сахновщинській ЦБ

15 листопада 2015 року в Україні відзначають День працівників сільського господарства. Це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хліба. З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки «золотим рукам», мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

 

12/11/2015
м. Лозова
Криваві сльози твої, Україно

Година пам’яті в Лозівській міській бібліотеці

Голод 1932-33 рр. став для українців тим, чим був голокост для євреїв і різанина 1915 р. для вірменів. Як трагедія, масштаби якої неможливо збагнути, голод травмував націю, залишивши на її тілі глибокі соціальні і психологічні шрами, які вона носить до сьогодні. Трагедію голодомору слід пам’ятати не лише заради поваги до минулого, а й для того, щоб подібне ніколи не повторилося.

 

10/11/2015
м. Первомайський
День української писемності та мови в Первомайській міській ЦБ

9 листопада в нашій країні відзначається День української писемності та мови. Мова – це великий дар природи, розвинутий і вдосконалений за тисячоліття. Народи нашої планети розмовляють на сорока найпоширеніших мовах. Серед них українська мова посідає 26 місце.

 

09/11/2015
Лозівський р-н
З історії української книги

До дня української писемності та мови (Лозівська ЦБС)

8 листопада 2015 року в Краснопавлівській міській бібліотеці-філії №2 для юних читачів пройшов відео екскурс ''З історії української книги'', присвячений Дню української писемності та мови.

 

09/11/2015
Близнюківський р-н
Заходи до Дня української писемності та мови в Близнюківській ЦБС

9 листопада наша країна відзначає надзвичайно важливе для нас свято – День української писемності та мови. Традиційно до цього дня в Близнюківській районній бібліотеці для дітей проводяться заходи.

 

09/11/2015
м. Куп`янськ
Душа народу бринить у словах

Мовний круїз в Куп’янській міській бібліотеці

Куп’янська міська бібліотека завітала до учнів 6-а класу ЗОШ №4 (класний керівник Хабачкова В.І.) із мовним круїзом «Душа народу бринить у словах», приуроченим до Дня української писемності і мови.

 

09/11/2015
Сахновщинський р-н
О, мово моя, як спів солов’я

Година спілкування в Сахновщинській ЦРБ

Мова народу – найкращий цвіт, що ніколи не в’яне, а вічно живе, розвивається. Відомий український письменник XIX ст. Панас Мирний писав: „Найбільше і найдорожче добро кожного народу — це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподівання, роздум, досвід, почування ”.

 

09/11/2015
Вовчанський р-н
Квітни мово, наша рідна

Урок рідної мови в Іванівській сільській бібліотеці

9 листопада 2015 року весь український народ відзначає День української писемності і мови. Тож, цього дня до Іванівської сільської бібліотеки завітали учні місцевої школи на урок рідної мови.

 

09/11/2015
Дергачівський р-н
У ріднім слові – цілий світ

Тематичний вечір в Дергачівській ЦРБ

6 листопада 1997 року Президент України Кучма Л.Д. підписав Указ, у якому говориться: “На підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливості ролі української мови в консолідації суспільства постановляю: “Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця”.

 

09/11/2015
Близнюківський р-н
Будьмо толерантні

Гостини Близнюківської РБД

9 листопада 2015 року працівники Близнюківської районної бібліотеки для дітей відвідали читачів – учнів 2-А класу Близнюківського ліцею та провели для них захід «Будьмо толерантні».

 

06/11/2015
Великобурлуцький р-н
Дівчина з легенди

До 390-річчя від дня народження Марусі Чурай

У читальній залі КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» відбувся захід, присвячений 390-річчю від дня народження легендарної народної поетеси і співачки Марусі Чурай, яка увійшла святою постаттю до храму пісенної творчості народу.

 

06/11/2015
м. Первомайський
Хіт-парад нових книжок в Первомайській ЦДБ

В Первомайській центральній бібліотеці для дітей 6 листопада 2015 року пройшов день нової дитячої книги під назвою «Хіт-парад нових книжок».

 

06/11/2015
Близнюківський р-н
Запорозький характерник

Історико-пізнавальний екскурс в Близнюківській ЦРБ

6 листопада 2015 року, з нагоди відзначення 160 років від дня народження Дмитра Івановича Яворницького, – історика, археолога й етнографа, в Близнюківській центральній районній бібліотеці для читачів було організовано історико-пізнавальний екскурс «Запорозький характерник».

 

05/11/2015
Великобурлуцький р-н
Таким він був! Звитяг козацьких син

Виставка-портрет у Великобурлуцькій ЦРБ

У КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» оформлено виставку-портрет «Таким він був! Звитяг козацьких син», яка присвячена 160-річчю від дня народження Дмитра Івановича Яворницького.

 

05/11/2015
Лозівський р-н
Пригости мене розмовою – українською мовою

Свято рідної мови в в Лозівській РБД

5 листопада 2015 року в Лозівській районній бібліотеці для дітей відбулося свято рідної мови «Пригости мене розмовою – українською мовою».

 

05/11/2015
Дворічанський р-н
Видатна особистість Д.І.Яворницький

Книжкова виставка в Дворічанській ЦРБ

В читальній залі Дворічанської центральної районної бібліотеки з 5 листопада 2015 року діє книжкова виставка, присвячена 160-річчу з дня народження Д. І. Яворницького.

 

04/11/2015
м. Ізюм
Працевлаштування та розвиток трудових ресурсів в бібліотеках

Тренінг в Ізюмській міській ЦБ

В Ізюмській міській центральній бібліотеці розпочато серію тренінгів в межах проекту «Працевлаштування та розвиток трудових ресурсів в бібліотеках». Проект виконується в рамках Української Ініціативи з Підвищення Впевненості та адмініструється IREX/Україна в рамках програми «Бібліоміст». Бібліотеки, як партнери цього проекту, запроваджують надання консультаційних та практичних послуг в допомогу із працевлаштування внутрішньо переміщеним особам та безробітним.

 

03/11/2015
Близнюківський р-н
Цей мудрий світ – бібліотека!

Бібліотечний урок в Близнюківській РБД

3 листопада 2015 року в Близнюківській районній бібліотеці для дітей відбувся урок «Цей мудрий світ – бібліотека!»

 

31/10/2015
м. Лозова
Хеловінські забави в Лозівській юнацькій бібліотеці

31 жовтня 2015 року в багатьох країнах цікаво й весело святкують Хеловін. Воно давно вже втратило своє перше значення, і більшість людей відзначають його, як свято перемоги над смертю. Та й не хочеться втрачати можливість зайвий раз порозважатися, нарядитися в представників нечистої сили і весело провести час із друзями.

 

30/10/2015
Сахновщинський р-н
Планування і звітність бібліотек

Семінар-практикум для бібліотечних працівників Сахновщинської ЦБС

30 жовтня 2015 року відбувся черговий семінар-практикум «Планування і звітність бібліотек. Напрямки роботи в світі сучасних вимог» для бібліотечних працівників Сахновщинської ЦБС.

 

28/10/2015
Сахновщинський р-н
Роки війни – століття пам`яті

Тематична година в Сахновщинській ЦБ

Однією із жахливих сторінок ХХ століття є Друга світова війна 1939-1945 рр., яка торкнулася і нашої країни. Саме під час цієї війни розпочалось довге і криваве протистояння наших співвітчизників за визволення нашої держави.

 

28/10/2015
Великобурлуцький р-н
Мужність і відвага крізь покоління

Урок слави у Великобурлуцькій РБД

У нашого народу завжди було за правило формувати в молоді героїчні якості, що становили кодекс лицарської звитяги. Він вимагав від кожного юнака чи юнки розвитку в собі високого рівня моралі, духовності, стійкої і незламної волі, сили духу.

 

28/10/2015
Близнюківський р-н
Урочисті проводи у Близнюківській ЦРБ

28 жовтня 2015 року у читальній залі Близнюківської центральної районної бібліотеки відбулися урочисті проводи юнаків до Збройних Сил України. Цього осіннього призову восьмеро хлопців поповнять ряди української армії. Під звуки козацького маршу зайшли до зали новобранці, за ними – гості та запрошені на свято.

 

27/10/2015
Великобурлуцький р-н
Шляхами подвигу і слави

Книжкова виставка-експозиція у Великобурлуцькій ЦРБ

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до сих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Зокрема, для українського народу ця війна стала національною трагедією, бо в ній загинули мільйони людей, було знищено міста й села, промисловість і сільське господарство, кращі здобутки культури та мистецтва.

 

26/10/2015
Лозівський р-н
У вогні палала рідна Україна

Виставку-пам'ять у Лозівській ЦРБ

26 жовтня 2015 року бібліотекарі Лозівської центральної районної бібліотеки звертали увагу своїх користувачів на виставку-пам'ять «У вогні палала рідна Україна».

 

23/10/2015
м. Ізюм
Працевлаштування та розвиток трудових ресурсів в бібліотеках

Тренінг в Ізюмській міській ЦБ

В Ізюмській міській центральній бібліотеці 22-23 жовтня 2015 року відбувся дводенний тренінг "Працевлаштування та розвиток трудових ресурсів в бібліотеках".

 

23/10/2015
м. Чугуїв
Сказкотерапия в Чугуевской библиотеке для детей

23 октября 2015 года сотрудники Чугуевской библиотеки для детей вновь побывали у наших маленьких друзей из общежития для переселенцев. В этот раз мы пришли к ним с самой известной сказкой Корнея Чуковского "Айболит".

 

23/10/2015
м. Чугуїв
Про веселый смех и сказочные слезы

Литературный праздник в Чугуевской библиотеке для детей

23 октября 2015 года Чугуевская библиотека для детей гостеприимно распахнула двери для ребят ООШ №8. Сотрудники библиотеки пригласили учащихся 3-Б класса на литературный праздник, посвященный 95-летию со дня рождения известного итальянского сказочника Джанни Родари.

 

20/10/2015
Великобурлуцький р-н
У дзеркалі слова

Виставка-персоналія у Великобурлуцькій ЦРБ

22 жовтня 2015 року виповнюється 80 років Борису Іллічу Олійнику – видатному українському поету, перекладачу, дійсному члену НАНУ, голові Українського фонду культури, Герою України, почесному академіку Академії мистецтв України, члену правління Національної спілки краєзнавців України.

 

16/10/2015
м. Первомайський
Громадяни, реалізуйте свої виборчі права

Куточок виборця в Первомайській міській ЦБ

Вибори в місцеві органи влади відбудуться 25 жовтня 2015 року – в останню неділю жовтня. Виборчий процес буде відбуватися за суттєво зміненою моделлю виборів. Враховуючи це, завданням бібліотек, як інформаційних центрів, є донесення до користувачів якомога більше інформації про виборчий процес.

 

16/10/2015
Лозівський р-н
Виробнича нарада бібліотекарів Лозівської ЦБС

16 жовтня 2015 року бібліотекарі Лозівської ЦБС зібралися в центральній районній бібліотеці на виробничу нараду.

 

16/10/2015
Лозівський р-н
Ллються краєм поетичні рядки

Літературно-краєзнавчий колаж в Лозівській РБД


16 жовтня 2015 року Лозівська районна бібліотека для дітей розгорнула перед своїми читачами літературно-краєзнавчий колаж «Ллються краєм поетичні рядки».

 

15/10/2015
м. Первомайський
Державні реформи в Україні

Книжкова виставка в Первомайській міській ЦРБ

В читальній залі центральної бібліотеки Первомайської міської ЦБС організована книжкова виставка «Державні реформи в Україні».

 

15/10/2015
Зачепилівський р-н
Тиждень правових знань у Зачепилівській ЦБС

Зачепилівська РЦБС приваблює до себе всі верстви населення – від малечі до дорослих. Вона стала місцем зустрічі людей, які обговорюють важливі питання, спілкуються через «Скайп». А нещодавно в бібліотеках системи дуже цікаво пройшов Тиждень правових знань.

 

15/10/2015
Лозівський р-н
Краса врятує світ

Зустріч клубу за інтересами (Лозівська РБД)

15 жовтня 2015 року члени клубу за інтересами «Книжкові посиденьки», що діє при Лозівській районній бібліотеці для дітей, відзначали День краси.

 

15/10/2015
Кегичівський р-н
Грай, бандуро, грай…

Вечір-зустріч у Кегичівській ЦРБ

15 жовтня 2015 року в читальній залі центральної районної бібліотеки Кегичівської ЦБС відбувся вечір-зустріч «Грай, бандуро, грай…», присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва.

 

15/10/2015
Вовчанський р-н
Ми нащадки славних козаків

Свято маленьких козачат в Білоколодязькій селищній дитячій бібліотеці

В бібліотеках Вовчанщини продовжуються заходи по святкуванню Дня захисника України та Дня українського козацтва.

 

14/10/2015
м. Чугуїв
Козацькими стежками

Ко Дню Украинского казачества (Чугуевская библиотека для детей)

14 октября, на Покрову Пресвятой Богородицы, в Украине отмечается День Украинского казачества и День защитника Украины. Накануне этого праздника, в Чугуевской библиотеке для детей было организовано мероприятие под названием "Козацькими стежками".

 

13/10/2015
Зачепилівський р-н
Зустріч з бійцями у Зачепилівській ЦРБ

Напередодні святкування Дня захисника України, яке згідно з Указом Президента України відзначатиметься щорічно 14 жовтня, в читальній залі Зачепилівської центральної районної бібліотеки відбулась зустріч за участю учасників бойових дій в зоні проведення АТО, голови Зачепилівської районної організації Організації ветеранів України Т.М.Шур, начальника відділення офіцерів запасу і кадрів Зачепилівського районного військового комісаріату молодшого лейтенанта А.Д.Губарєвої та учнівської молоді Зачепилівського ліцею.

 

13/10/2015
м. Первомайський
Ми роду козацького діти

Заходи до Дня українського козацтва (Первомайська міська ЦБС)

Козацтву належить особливе місце в історії України та в історичній пам'яті українського народу. Волелюбне козацтво показало усьому світові не тільки своє лицарство, а й здатність утворити державу. Нею стала Запорізька Січ, яка проіснувала близько 300 років. Саме козацтво було тією силою, яка активно впливала на історію України.

 

13/10/2015
Дворічанський р-н
Книжкова виставка до Дня Українського козацтва та Дня захисника України у Дворічанській ЦРБ

14 жовтня ми відзначаємо величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. Упродовж століть воно набуло особливо важливого змісту, оскільки пов'язане із боротьбою за свободу та порятунком від ворогів. Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. Тому у часи незалежності свято Покрови почало відзначатися ще і як День Українського козацтва. Також указом президента 14 жовтня відзначають День захисника України.

 

13/10/2015
м. Куп`янськ
Воїни світла

Інформаційна година в Куп’янській міській бібліотеці № 1

Інформаційна година «Воїни світла» була проведена до Дня захисника України в Куп’янській міській бібліотеці № 1 з учнями 5-го класа ЗОШ № 4.

 

13/10/2015
Лозівський р-н
Сила нескорених

Конкурсно-пізнавальна програма у Катеринівській сільській бібліотеці

Цього року Україна вперше відзначає День захисника України. Згідно з указом Президента України вшанування мужності та героїзму захисників незалежності нашої країни відбувається у День українського козацтва.

 

13/10/2015
Сахновщинський р-н
Презентація книгиу Сахновщинській ЦБ

14 жовтня всі православні відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці. З недавніх це свято в Україні вiдзначається ще й як день українського козацтва.

 

13/10/2015
Близнюківський р-н
Народ мій є, народ мій буде

До Дня захисника України (Близнюківська ЦРБ)

13 жовтня 2015 року, напередодні Дня захисника України, у читальній залі Близнюківської центральної районної бібліотеки відбулася зустріч дев’ятикласників Близнюківського ліцею із учасником АТО Костянтином Закорко.

 

13/10/2015
Вовчанський р-н
Сила нескорених

Година цікавих повідомлень в Вовчанській юнацькій бібліотеці

З нагоди Дня захисника України в Вовчанській юнацькій бібліотеці було проведено годину цікавих повідомлень «Сила нескорених», на яку були запрошені учні 10-А класу ліцею № 2.

 

13/10/2015
м. Лозова
Козацькі розваги в Лозівській юнацькій бібліотеці

До Дня захисника України і Дня українського козацтва в Лозівській юнацькій бібліотеці провели козацькі розваги. В них взяли участь шестикласники НВК № 3.

 

12/10/2015
Краснокутський р-н
Козацької слави пам’ять невмируща

До Дня українського козацтва (Краснокутська ЦРБ)

12 жовтня 2015 року для учнів 9-А класу Краснокутської гімназії проведено день інформації «Козацької слави пам’ять невмируща» (до Дня українського козацтва). Захід організували: завідуюча відділом обслуговування Кузьміна Валентина Євгеніївна, педагог – організатор Краснокутської гімназії Кисельова Тетяна Володимирівна та вчитель української мови та літератури Вдовенко Ірина Михайлівна.

 

12/10/2015
Краснокутський р-н
Рідна земле моя, ти козацького славного роду

Літературно-історична подорож (Зміївська ЦБС)

14 жовтня наша країна відзначає День захисника Вітчизни. Саме до цього свята, з метою виховання молодого покоління в патріотичному дусі, співробітники Зміївської ЦБС підготовили літературно-історичну подорож «Рідна земле моя, ти козацького славного роду», яку провели 12 жовтня 2015 року.

 

12/10/2015
Ізюмський р-н
Україна є, Україна буде

До Дня захисника Вітчизни(Ізюмська ЦРБ)

Цього року День захисника Вітчизни українці святкуватимуть 14 жовтня в день Покрови Пресвятої Богородиці, в День українського козацтва й в офіційний день створення УПА. Це свято тих, хто сьогодні захищає Україну, а також - нагода згадати звитяги нашого народу, які були в минулому.

 

12/10/2015
Лозівський р-н
Сила нескорених

Ряд заходів до Дня захисника Вітчизни у Лозівській ЦРБ

День захисника України – свято, що відзначається в Україні 14 жовтня, у день святої Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем українського козацтва, є державним святом.

 

12/10/2015
Великобурлуцький р-н
Дзвени світами, славо козацька

Козацькі розваги Великобурлуцькій РБД

14 жовтня – одне з найбільших 12 церковних свят року – свято Покрови Пресвятої Богородиці. І не тільки. 14 жовтня ми відзначаємо День захисника України та День українського козацтва! Козак – лицар честі і мужній захисник незалежної країни. Для козаків Покрова була найбільшим святом. Наші лицарі вірили, що Свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю козаки вважали своєю заступницею і покровителькою.

 

12/10/2015
Нововодолазький р-н
Україна – козацька держава

Книжкова виставка у Нововодолазькій ЦРБ

Під такою назвою у читальному залі Нововодолазької ЦРБ діє книжкова виставка, присвячена Дню українського козацтва, який відзначається 14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці.

 

11/10/2015
Сахновщинський р-н
Вируй, співай осінній ярмарок

Сахновщинська ЦБС

Традиційно ось уже декілька років підряд на Сахновщині відбувається Покровський ярмарок «Вируй, співай осінній ярмарок», в якому беруть активну участь всі бібліотеки району.

 

09/10/2015
Кегичівський р-н
Судимо закон

Урок-диспут (Кегичівська ЦБС)

До Дня юриста в читальній залі Кегичівської центральної районної бібліотеки для 11-го класу Кегичівського ліцею відбувся урок-диспут «Судимо закон» в рамках чергового засідання правового клубу «Феміда».

 

09/10/2015
Нововодолазький р-н
Козаки ми з роду в рід, із забуття в майбутнє

До Дня українського козацтва (Нововодолазька ЦРБ)

14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці. І водночас у цей день відзначається День українського козацтва. Цей день – данина всім козакам, які зробили величезний внесок у формування української народності та досягнення Україною своєї незалежності.

 

08/10/2015
Куп`янський р-н
Знайомство з класиком

(Куп'янська ЦРБ)

Є письменники, чиї твори хвилюють і вражають не одне покоління людей. Саме до таких митців належить український прозаїк Михайло Коцюбинський.

 

08/10/2015
Краснокутський р-н
Поет на всі часи

Година поезії (Краснокутска ЦРБ)

8 жовтня 2015 року у відділі соціально-побутової адаптації територіального центру Краснокутської РДА було проведено годину поезії «Поет на всі часи» (до 120-річчя від дня народження С.Єсеніна, російського поета).

 

07/10/2015
Зачепилівський р-н
Готуємося до місцевих виборів 2015!

Тематичний куточок(Зачепилівська ЦБС)

25 жовтня 2015 року на Україну очікують чергові місцеві вибори. З метою поінформованості населення Зачепилівська центральна районна бібліотека оформила тематичний куточок, який знайомить користувачів з матеріалами щодо виборчої кампанії.

 

07/10/2015
Зачепилівський р-н
Нарада бібліотечних працівників Зачепилівської РЦБС

7 жовтня 2015 року в читальній залі Зачепилівської центральної районної бібліотеки відбулась чергова нарада бібліотечних працівників районної ЦБС.

 

07/10/2015
Сахновщинський р-н
Свято Покрови

Сахновщинська ЦБ

14 жовтня 2015 року православні та греко-католики відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці або, як кажуть в народі, Святої Покрови – головне християнське свято осені та початку зими.

 

05/10/2015
м. Лозова
Збережи тепло – збережи Україну

Інформаційний куточок в Лозівській юнацькій бібліотеці

Енергозалежність країни... Як вижити? Чому так важливо правильно утеплювати приміщення, як заощаджувати електроенергію, які є альтернативні джерела енергія? Що важливо знати? Шукати відповідь на ці та інші питання пропонує інформаційний куточок в Лозівській юнацькій бібліотеці.

 

05/10/2015
Лозівський р-н
Меню для книгоманів

Бібліотечні посиденьки в Лозівській ЦРБ

5 жовтня 2015 року в Лозівській центральній районній бібліотеці пройшли бібліотечні посиденьки «Меню для книгоманів».

 

03/10/2015
Сахновщинський р-н
Святе, як хліб моє село

Свято до Дня села (Сахновщинської ЦБС)

Село живе… Не один десяток літ зустрічає світанок і проводжає день. В золотавих туманах прокидається воно щоранку, як і 86 років тому. І ми вдивляємося в його усміхнене, добре обличчя. Село вітає нас щедрими кетягами калини, п’янким запахом сіна і матіоли.

 

02/10/2015
Дворічанський р-н
А вже осінь прийшла у мій сад

Зустріч учасників клубу «Осінні барви» в Дворічанській ЦРБ

2 жовтня 2015 року в Дворічанській центральній районній бібліотеці з нагоди з нагоди Дня людей похилого віку відбулася зустріч учасників клубу «Осінні барви», що діє при бібліотеці.

 

01/10/2015
Краснокутський р-н
Старість наших батьків – це наша старість

Година милосердя (Краснокутська ЦРБ)

1 жовтня 2015 року співробітниками Краснокутської ЦРБ у відділі соціально-побутової адаптації територіального центру Краснокутської РДА було проведено годину милосердя «Старість наших батьків – це наша старість» (до Міжнародного дня людей похилого віку).

 

01/10/2015
Сахновщинський р-н
Хай не спішать літа на ваш поріг

Свято вшанування (Сахновщинська ЦРБ)

Першого жовтня світ відзначає Міжнародний День людини похилого віку та день ветерана України. Для українців це особливе свято. З дитинства ми вбираємо від людей старшого покоління народні традиції і мудрість. Ніколи не забудемо того, що зроблено руками цих людей.

 

01/10/2015
Вовчанський р-н
Добром забуте серце обігрійте

Вечір-зустріч за круглим столом в Вовчанській ЦРБ

1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку — свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління. Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі. Саме тому в 1990 році Генеральна Асамблея ООН прийняла рішення про заснування Міжнародного дня літніх людей, призначивши його на перший день жовтня.

 

01/10/2015
Лозівський р-н
Роки людині до лиця

Година доброго спілкування (Лозівська ЦБС)

1 жовтня 2015 року Краснопавлівська міська бібліотека-філія № 2 гостинно запросила людей похилого віку на годину доброго спілкування "Роки людині до лиця".

 

01/10/2015
Лозівський р-н
Козацька доба запрошує

Виставка-знайомство (Лозівська ЦБС)

В Перемозькій сільській бібліотеці-філії з 1 жовтня 2015 року відкрилась книжкова виставка-знайомство «Козацька доба запрошує».

 

01/10/2015
Зачепилівський р-н
Тепло наших сердець

Година доброти (Зачепилівська ЦРБ)

Початок жовтня. Вже стало традицією шанувати людей, за плечима у яких великий життєвий досвід та мудрість.

 

01/10/2015
Зачепилівський р-н
Не дай зачерствіти своїй душі

До Дня людей похилого віку (Зачепилівська ЦБС)

1 жовтня 2015 року у Миколаївській сільській бібліотеці-філії до Дня людей похилого віку був проведений захід на тему: «Не дай зачерствіти своїй душі».

 

30/09/2015
Лозівський р-н
День бібліотекаря в Лозівській ЦБС

30 вересня 2015 року, коли відзначається Всеукраїнський день бібліотек, в читальній залі Лозівської центральної районної бібліотеки зібралися бібліотекарі району.

 

30/09/2015
Сахновщинський р-н
В день свята всевишнього стану благати

До Всеукраїнського дня бібліотек (Сахновщинська ЦБС)

Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначають в Україні у вересні, свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека.

 

30/09/2015
м. Первомайський
Бібліотека – простір для душі

Тиждень популяризації бібліотек(Первомайська міська ЦБС)

Бібліотеки міста Первомайський щорічно традиційно відзначають Всеукраїнський день бібліотек. Готуючись до свята книги і бібліотеки, в центральній бібліотеці та бібліотеці для дітей проходив тиждень популяризації бібліотек під назвою «Бібліотека – простір для душі, спілкування та інтелектуального розвитку».

 

30/09/2015
Близнюківський р-н
Святкова нарада в Близнюківській ЦБС

29 вересня 2015 року, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек в читальній залі Близнюківської центральної районної бібліотеки відбулася святкова нарада бібліотекарів району.

 

30/09/2015
Куп`янський р-н
Екскурсія в екопарк

(Куп’янська ЦБС)

Своє професійне свято бібліотечні працівники Куп’янської централізованої бібліотечної системи зустріли у Харкові, де відвідали Feldman Ecopark.

 

30/09/2015
Кегичівський р-н
Всеукраїнський день бібліотек на Кегичівщині

Всеукраїнський день бібліотек, як відомо, співпадає з днем пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. І в цьому є сенс: адже книги, бібліотеки є невичерпним джерелом мудрості та людських чеснот. Бібліотеки нашого часу – це, здебільшого, публічні, загальнодоступні заклади. Але ж були часи, коли книгозбірні мали статус приватних і скористатися їх скарбами мали можливість вкрай обмежене коло людей. Натомість вже сама наявність бібліотеки сприяла підвищенню престижу свого власника.

 

30/09/2015
Шевченківський р-н
Ті, що закохані у книгу

Літературно-музична композиція (Шевченківська ЦБС)

Стоїть бібліотека на землі, вища і святіша від усіх богинь. І це не просто храм науки і душі – це наша історія.

 

30/09/2015
Дворічанський р-н
Летять літа, як білі журавлі

Ряд заходів до Міжнародного дня людей похилого віку (Дворічанська ЦБС)

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана. До цього дня у Дворічанській ЦБС відбувся ряд заходів.

 

29/09/2015
м. Лозова
Сам усміхнись і допоможи усміхнуться другому

Літературний релакс в Лозівській міській бібліотеці

З 29 вересня 2015 року в Лозівській міській бібліотеці оформлений літературний релакс під девізом «Сам усміхнись і допоможи усміхнуться другому».

 

29/09/2015
Нововодолазький р-н
Українська книга, читач: погляди на проблеми

Семінар бібліотечних працівників Нововодолазької ЦБС

29 вересня 2015 року у приміщенні Нововодолазької центральної районної бібліотеки пройшов семінар бібліотечних працівників Нововодолазької ЦБС на тему: «Українська книга, читач: погляди на проблеми», який також був присвячений Всеукраїнському дню бібліотек.

 

29/09/2015
Лозівський р-н
Подорож у Читай-місто

Свято до Всеукраїнського дня бібліотек (Лозівська ЦБС)

Сила книги безмежна. Без неї людина сліпа. Протягом всього життя ми звертаємось до книги. Книга – мудрий друг, який не вміючи говорити, розказує про незвичайні пригоди і подорожі, про навколишній світ, про різні чудеса.

 

28/09/2015
Великобурлуцький р-н
Туризм – спосіб розуміння і єднання

Літературно-туристична мандрівка у Великобурлуцькій РБД

Щорічно 27 вересня відзначається Всесвітній день туризму – свято, що запроваджено з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв'язків. Туризм є частиною глобального руху, який будує взаєморозуміння і може допомогти нам захистити унікальні природні багатства і культурну спадщину.

 

28/09/2015
Краснокутський р-н
Бібліотека – духовна скарбниця людства

Бібліотечний урок (Краснокутська ЦРБ)

28 вересня 2015 року для учнів 6-7 класів Краснокутської ЗОШ № 2 бібліографом Краснокутської центральної районної бібліотеки проведено бібліотечний урок «Бібліотека – духовна скарбниця людства» (до Всеукраїнського дня бібліотек).

 

25/09/2015
Дергачівський р-н
Мир і дружба не дива, або знай свої права

Година спілкування (Дергачівська ЦБС)

З метою популяризації правових знань в Русько-Лозівській сільській бібліотеці, при підтримці Дергачівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, було проведено годину спілкування «Мир і дружба не дива, або знай свої права».

 

25/09/2015
м. Чугуїв
Такие интересные книги

К Всеукраинскому дню библиотек (Чугуевская ЦБС)

25-го сентября 2015 года сотрудники библиотеки для детей г. Чугуева провели познавательное мероприятие, приуроченное к Всеукраинскому дню библиотек, который отмечается в нашей стране каждый год 30 сентября.

 

25/09/2015
Близнюківський р-н
Моє селище – окраса України

Краєзнавча розвідка в Близнюківській ЦРБ

25 вересня 2015 року в читальній залі Близнюківської центральної районної бібліотеки з учнями 9-б класу Близнюківського ліцею було проведено краєзнавчу розвідку «Моє селище – окраса України, частиночка моєї Батьківщини».

 

24/09/2015
Дергачівський р-н
Право на працю – право на гідне життя

Тематичний вечір (Дергачівська ЦБС)

На районний конкурс серед бібліотек по правовому вихованню Полівська бібліотека-філія № 17 (провідний бібліотекар Марченко С.О.) підготувала і провела тематичний вечір «Право на працю – право на гідне життя».

 

22/09/2015
Вовчанський р-н
Подвиги, що стали легендою

Історична хвилинка

Щорічно в Україні відзначається День партизанської слави.
Плин часу невблаганно віддаляє нас від подій Великої Вітчизняної війни 1941-1945р.р. Відбуваються зміни в політичному і суспільному житті країни, після яких проходить перегляд важливості багатьох історичних фактів минулого. І все ж є цінності, вагомість і значення яких не підвладні переосмисленню, вони – суть патріотичних вчинків старших поколінь, вони – в пам'яті і свідомості нащадків.
У бібліотеках Вовчанського району проходять заходи з цієї нагоди.
22 вересня 2015 року у Вовчанську юнацьку бібліотеку-філію № 1 завітали учні 9 класу ліцею №2 на історичну хвилинку «Подвиги, що стали легендою».

 

22/09/2015
Близнюківський р-н
Маленькі герої Великої війни

День партизанської слави в Близнюківській ЦРБ

22 вересня 2015 року, у День партизанської слави з почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.
Для читачів, учнів 2-А класу Близнюківського ліцею, в Близнюківській районній бібліотеці для дітей відбулася година безсмертя «Маленькі герої Великої війни».

 

22/09/2015
Великобурлуцький р-н
Шляхами партизанської звитяги

Година патріотичної слави (Великобурлуцька РБД)

У Великобурлуцькій районній бібліотеці для дітей пройшла година патріотичної слави «Фронт за лінією фронту».

 

21/09/2015
м. Лозова
Скарбниця мудрості – бібліотека

Екскурсія до Лозівської юнацької бібліотеки

Вересень – чудова пора для екскурсій до бібліотеки. І недарма, адже незабаром відзначатимемо Всеукраїнський День бібліотек!
Новий сезон таких гостин розпочала Лозівська юнацька бібліотека. А першими до неї завітали учні 2-Б класу ЗОШ №11. Темою екскурсії стала «Історія книги».

 

21/09/2015
Ізюмський р-н
Хай буде мир у нашій рідній Україні

Інформаційна година в Ізюмській ЦРБ

21 вересня в усьому світі відзначають День Миру – день глобального припинення вогню та відмови від насильства.
Цього року відзначення Дня Миру набуло особливого значення, адже наша країна перебуває у стані війни. В цей день в школах, гімназіях та інших закладах проводяться різноманітні заходи в підтримку миру. Не залишилася осторонь і Ізюмська центральна районна бібліотека, яка організувала та провела для своїх читачів інформаційно-бібліотечну годину «Хай буде мир у нашій рідній Україні».

 

21/09/2015
Сахновщинський р-н
Михайло Чабанівський і лигівська земля

Літературний вечір в Сахновщинській ЦРБ

18 вересня цього року виповнилось 105 років від дня народження нашого земляка, письменника Михайла Івановича Чабанівського. Стало вже доброю традицією відзначати цю дату і проводити у селі Лигівка, де народився письменник, заходи на його честь.

 

18/09/2015
Лозівський р-н
Знай свої права

Правовий калейдоскоп в Лозівській ЦРБ

18 вересня 2015 року в Лозівській центральній районній бібліотеці в рамках всеобласного тижня права проведено правовий калейдоскоп «Знай свої права».

 

18/09/2015
Сахновщинський р-н
До річниці від дня народження письменника-земляка Михайла Чабанівського

18 вересня 2015 року в с. Лигівка, що на Сахновщині, відбулися урочистості, присвячені 105-й річниці з дня народження Михайла Івановича Чабанівського.

 

18/09/2015
м. Первомайський
Дорогами мужества и славы

Цикл мероприятий ко Дню освобождения города (Первомайская городская ЦБС)

В библиотеках Первомайской городской ЦБС прошел цикл мероприятий, посвященных Дню города и его освобождения от немецких захватчиков.

 

17/09/2015
Вовчанський р-н
До нас у гості завітала казка

Бібліотечний урок в Вовчанській центральній дитячій бібліотеці

17 вересня 2015 року до Вовчанської районної дитячої бібліотеки на бібліотечний урок завітали учні 2-Б класу ліцею № 2.

 

17/09/2015
Сахновщинський р-н
Пам’ятаймо твій подвиг, солдате

Заходи до 72-ї річниці визволення Сахновщини

17 вересня Сахновщина святкує 72-гу річницю визволення району від німецько-фашистських загарбників.

 

17/09/2015
Лозівський р-н
Мій рідний край – то справжній рай

Екологічна мандрівка у Лозівській ЦРБ

17 вересня 2015 року Лозівська центральна районна бібліотека разом з учнями 9-х класів навчально-виховного закладу № 8 провела екологічну мандрівку «Мій рідний край – то справжній рай».

 

16/09/2015
Нововодолазький р-н
Визволення України: ціна перемоги

Виставка у Нововодолазькій ЦРБ

У читальній залі Нововодолазької центральної районної бібліотеки експонується виставка до 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників – свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

 

16/09/2015
Близнюківський р-н
Пам'ять заради життя

Ряд заходів до 72-ї річниці визволення Близнюківщини (Близнюківська ЦБС)

В бібліотеках Близнюківської централізованої бібліотечної системи з нагоди 72-ї річниці визволення Близнюківщини від німецьких загарбників, яке відзначалося 16 вересня 2015 року, відбувся ряд заходів.

 

16/09/2015
Сахновщинський р-н
Шляхами подвигу і слави

Вечір-спомин у Сахновщинській ЦБ

Минають роки, відлітають у вічність, багато їх злинуло з тих пір, як зловісним ворожим крилом накрила нашу землю Друга світова війна.

 

16/09/2015
м. Лозова
Література рідного краю

Книжкова виставка у Лозівській юнацькій бібліотеці

До Дня міста, який Лозова відзначає 16 вересня, у Лозівській юнацькій бібліотеці оформлено книжкову виставку «Література рідного краю».

 

15/09/2015
Близнюківський р-н
Близнюківці пам’ятають подвиг солдата

Урок історії рідного краю в Близнюківській ЦБ

15 вересня 2015 року, напередодні 72-ї річниці визволення Близнюківщини від німецьких загарбників, до читальної зали Близнюківської центральної районної бібліотеки були запрошені учні 9-А класу місцевого ліцею на урок історії рідного краю «Близнюківці пам’ятають подвиг солдата».

 

14/09/2015
Нововодолазький р-н
Соло гончарного кола

Презентація книги (Нововодолазька ЦБС)

14 вересня 2015 року у малій залі Нововодолазького РБК відбулась презентація книги учителя української мови та літератури Нововодолазького ліцею О.Г.Степаненко (Оксани Мардус) «Соло гончарного кола».

 

11/09/2015
Лозівський р-н
Мій дім – моя Україна

Патріотична вітрина (Лозівська ЦБС)

Патріотичне виховання дітей та молоді має давні традиції у бібліотеках, але сьогодення розставляє нові акценти і вимагає розширення цього завдання. В Комсомольській сільській бібліотеці-філії Лозівської ЦБС для користувачів бібліотеки пройшов тиждень патріотичного виховання, в рамках якого бібліотекарі організували патріотичну вітрину «Мій дім – моя Україна».

 

11/09/2015
Сахновщинський р-н
Сільська бібліотека – справжній культурний центр села

Нарада бібліотечних працівників Сахновщинської ЦБС

11 вересня 2015 року Сахновщинська ЦБ провела нараду «Сільська бібліотека – справжній культурний центр села» для бібліотечних працівників системи.

 

11/09/2015
Сахновщинський р-н
Мій рідний край, моя Сахновщина квітуча

Виставка декоративно-прикладного мистецтва (Сахновщинська ЦБС)

Творіння людини – найвище напруження всіх сил. Це і життєва мудрість, і майстерність, і мистецтво. Гарною мистецькою традицією в м. Харкові стало проведення щорічної «Великої Слобожанської ярмарки». Барвисте розмаїття талантів Сахновщини продемонстрували учасники виставки декоративно-прикладного мистецтва «Мій рідний край, моя Сахновщина квітуча».

 

11/09/2015
Зачепилівський р-н
Зачепилівщина: працею і подвигами уславлена

Презентація книги (Зачепилівська ЦБС)

11 вересня 2015 року у приміщенні районного Будинку культури відбулась урочиста подія – презентація книги «Зачепилівщина: працею і подвигами уславлена».

 

10/09/2015
Лозівський р-н
Екологія крізь краплю води

Інформаційний коктель у Лозівській РБД

10 вересня 2015 року читачі Лозівської районної бібліотеки для дітей із задоволенням смакували пізнавальний інформаційний коктель «Екологія крізь краплю води».

 

08/09/2015
Дергачівський р-н
Твої права і обов’язки

Година спілкування (Дергачівська ЦБС)

Прудянська бібліотека-філія для участі у районному конкурсі по правовому вихованню підготовила і провела годину спілкування «Твої права і обов’язки».

 

02/09/2015
Красноградський р-н
Зустріч на природі

(Красноградська ЦБС)

Зустріч з книжкою, та ще й біля лісу, на березі річки! Таку можливість літнім людям надали співробітники Красноградської районної бібліотеки разом з працівниками територіального центру соціальної допомоги. Вже рік, як бібліотека надає волонтерську допомогу цьому закладу і ті літні люди, котрим надаються соціальні послуги, є частими гостями в осередку культури.

 

02/09/2015
Близнюківський р-н
Біль і пам'ять людська

До 70-річчя з дня закінчення Другої світової війни(Близнюківська ЦРБ)

2 вересня 2015 року весь світ відзначає 70-річчя з дня закінчення Другої світової війни. Ця війна - одна з трагічних сторінок в історії українського народу.

 

02/09/2015
Великобурлуцький р-н
Пам’ятаємо героїв імена

До 70-річчя завершення Другої світової війни (Великобурлуцька ЦБС)

Друга світова війна — наймасштабніша світова війна в історії людства. Почалася 1 вересня 1939 і тривала до 2 вересня 1945, коли на борту лінкора «Міссурі» було підписано капітуляцію Японії перед союзними державами. Друга світова війна значно вплинула на долю людства. В ній брала участь 61 країна (80 % населення Землі). Воєнні дії відбувалися на територіях 40 країн. До збройних сил було мобілізовано 110 млн. осіб у всьому світі. Загальні людські втрати досягли 50-55 млн. осіб, з них загинуло на фронтах 27 млн.

 

02/09/2015
Сахновщинський р-н
Перемога в серцях поколінь

Інформаційна виставка в Сахновщинській ЦБ

2 вересня 1945 року – офіційна і загальновизнана дата завершення Другої світової війни. У цей день був підписаний формальний акт про беззастережну капітуляцію останнього активного союзника фашистської Німеччини – Японії. Жах Другої світової війни залишився позаду.

 

01/09/2015
м. Ізюм
Ми – нація єдина!

Перший урок нового навчального року в Ізюмській міській ЦБ

Закінчилися літні канікули і дзвоник покликав учнів до школи. Стало вже доброю традицією проводити перший урок нового навчального року в Ізюмській міській центральній бібліотеці.

 

01/09/2015
Красноградський р-н
В єдності наша сила!

Перший урок у Красноградській ЦРБ

Слова «В єдності наша сила!» стали гаслом проведення першого уроку для учнів 9-х класів Красноградської ЗОШ № 1 ім. О. І. Копиленка. Захід був підготовлений і проведений працівниками Красноградської районної бібліотеки.

 

01/09/2015
Зачепилівський р-н
Урок єднання в Зачепилівській ЦРБ

Ми народилися на такій чудовій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Нема життя без Батьківщини, бо Україна – це мати, яку не вибирають, бо Україна – це доля, яка випадає раз на віку, бо Україна – це пісня, яка вічна на цій землі.

 

01/09/2015
Зачепилівський р-н
Ми нація єдина, твої ми, діти, Україно!

Патріотична година в Зачепилівській ЦДБ

Відчуття, які виникають 1 вересня, неможливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і новинок переживань, нових надій і несподіванок зустрічей.

 

01/09/2015
Куп`янський р-н
Знання – це скарб, а книга – ключ до нього

День знань в бібліотеках Куп`янської ЦБС


Ось і промайнуло літо, і знову школярі готові до подорожі в країну знань. З початком нового навчального року бібліотекарі Куп`янської централізованої бібліотечної системи підготували безліч цікавих заходів і запросили своїх читачів у світ таємничих загадок і неймовірних пригод.

 

26/08/2015
Кегичівський р-н
Чарівний світ народних оберегів

Зустріч клуб за інтересами «Росавочка» (Кегичівська ЦБС)

26 червня 2015 року інформаційно-етнологічний клуб за інтересами для дітей та молоді «Росавочка», який діє при Центральній дитячій бібліотеці Кегичівської ЦБС, завітав до дитячого садочка № 1 смт. Кегичівка.

 

25/08/2015
Вовчанський р-н
Нас об'єднує золотий Тризуб

Година цікавих повідомлень в Вовчанській юнацькій бібліотеці

25 серпня 2015 року в Вовчанській юнацькій бібліотеці до Дня незалежності проведено годину цікавих повідомлень «Нас об’єднує золотий Тризуб».

 

25/08/2015
Вовчанський р-н
Золотий серпень України

Патріотична година в Юрченківській сільській бібліотеці

Словами українського поета Т.Г.Шевченка в Юрченківській сільській бібліотеці 25 серпня 2015 року розпочалась патріотична година «Золотий серпень України».

 

24/08/2015
Ізюмський р-н
Моя країна – Україна

Цикл заходів до День Незалежності України в Ізюмській ЦБС

Ізюмська центральна районна бібліотека активно відзначила День Прапора та День Незалежності України. В рамках відповідних заходів підготовлені та презентовані тематично-книжкові виставки: «Єднаймося заради миру», «Свято виміряне поколіннями», «Моя країна – Україна», краєзнавчі виставки-експозиції «Ізюмщино моя, ти одна, як життя», «Край мій – гордість моя» та фото-вернісаж «Україна – це ми».

 

24/08/2015
Сахновщинський р-н
Заходи до Дня Незалежності України в Сахновщинській ЦБС

Нинішнього року ми відзначили 24-ту річницю незалежності української держави. 24 роки – період ніби й незначний для історії, але для української історії це, без перебільшення, ціла епоха. Що в ній було значимого, державотворчого, вирішального – того, без чого немислимий подальший рух вперед, подальше зміцнена України, як самостійної держави?

 

24/08/2015
Кегичівський р-н
День Незалежності в Андріївці

(Кегичівська ЦБС)

В селі Андріївка гучно і цікаво пройшло свято, присвячене Дню Прапора та Дню Незалежності України. На території сільради бібліотека – єдиний заклад культури. Тож організація свят завжди залишається за бібліотекарем.

 

24/08/2015
Кегичівський р-н
Кегичівська величальна – Україні

До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України (Кегичівська ЦБС)

У Кегичівці відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. І знову, як і минулого року, з гордістю стверджуємо: такого Кегичівщина ще не бачила! Звичайно, усі працівники культури нашого району небезпідставно пишаються причетністю до проведення такого масштабного дійства.

 

24/08/2015
м. Лозова
Бібліомістечко Лозівської юнацької бібліотеки

Лозівська юнацька бібліотека приєдналася до загальноміського свята Незалежності України і 24-го серпня 2015 року на площі біля Палацу культури знову запрацювало «Бібліомістечко».

 

24/08/2015
Куп`янський р-н
Хай квітне єдина моя Україна

Цикл святкових заходів Куп’янської ЦБС

23 та 24 серпня 2015 року в бібліотеках Куп’янської централізованої бібліотечної системи було багатолюдно. До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України бібліотечні працівники Куп’янщини підготували багато цікавих заходів, в яких брали участь як діти, так і дорослі

 

23/08/2015
Краснокутський р-н
Вічна і єдина моя ненька – Україна

Поетичний альбом(Краснокутська ЦБС)

23 серпня 2015 року бібліотекарем Основ’янської сільської бібліотеки-філії в приміщенні місцевого клубу проведено поетичний альбом «Вічна і єдина моя ненька – Україна» (до 24-ої річниці незалежності України).

 

21/08/2015
Дворічанський р-н
Рівна серед рівних

Книжкова виставка в Дворічанській ЦРБ

«Рівна серед рівних» - саме таку назву має книжкова виставка, яку було обладнано в Дворічанській центральній районній бібліотеці до Дня державного Прапора України та Дня Незалежності.

 

21/08/2015
Близнюківський р-н
Україно! Ти – моя молитва!

Зустріч жіночого клубу «Берегиня» в Близнюківській ЦРБ

21 серпня 2015 року, напередодні знаменних дат для України: Дня державного Прапору України та 24-ї річниці незалежності України, у читальній залі Близнюківської центральної районної бібліотеки зібралися учасники жіночого клубу «Берегиня».

 

21/08/2015
Лозівський р-н
Україно, ти для мене диво

Бібліотечний бульвар(Лозівська ЦБС)

Вже стало доброю традицією в Лозівській центральній районній бібліотеці виходити до користувачів на свіже повітря у сквер Шевченка.

 

20/08/2015
Зачепилівський р-н
Свято Спаса святкуємо – радість всім даруємо

Година народознавства в Зачепилівській ЦРБ

Серпень багатий святами, присвяченими збиранню врожаю. Адже тричі вшановуються самі значущі дари природи: яблука, мед і горіхи. Величне свято Спасу скликало учасників клубу «У колі друзів» до Зачепилівської центральної районної бібліотеки на годину народознавства «Свято Спаса святкуємо – радість всім даруємо».

 

20/08/2015
Зміївський р-н
Я серцем голосую за Незалежну Україну

Правоосвітній захід (Зміївська ЦБС)

20 серпня 2015 року до Дня Незалежності України відбувся правоосвітній захід, який провели співробітники Зміївської ЦБС спільно з районним управлінням юстиції.

 

19/08/2015
Близнюківський р-н
Великий Спас

Виставка-експозиція в Близнюківській ЦРБ

Головними святковими подіями серпня є Спаси. І за церковними, і за народним календарем 19 серпня – свято Преображення Господнє – Другий Спас, або його називають ще й Яблучним Спасом. Головним його обрядом є освячення плодів і злаків у церквах.

 

19/08/2015
Шевченківський р-н
Виставки до Дня Незалежності України в Шевченківській ЦБС

В рамках святкування Дня Незалежності України та з метою виховання у громадян почуття патріотизму та гордості за свій народ в бібліотечних закладах Шевченківського району протягом серпня діють тематичні виставки.

 

19/08/2015
Дворічанський р-н
Спас – усьому час

Засідання клубу «Осінні барви» в Дворічанській ЦРБ

19 серпня 2015 року в Дворічанській центральній районній бібліотеці відбулося засідання клубу «Осінні барви», присвячене святу Преображення Господнього, або Спаса.

 

19/08/2015
м. Лозова
Це – буккросинг

Лозівська юнацька бібліотека

В усьому світі все більшої популярності набуває Буккросинг – громадський рух, що діє за принципом соціальних мереж і близький до флешмобу. Це процес визволення книг. Людина, прочитавши книгу, залишає («звільняє») її у громадському місці (парк, кафе, поїзд, станція метро) для того, щоб інша, випадкова людина могла цю книгу знайти та прочитати; та, у свою чергу, повинна повторити процес. Сенс цього руху полягає у безкорисливому обміні книг.

 

19/08/2015
Лозівський р-н
Заходи Перемозької сільської бібліотеки

19 серпня 2015 року читачі Перемозької сільській бібліотеки-філії побували на колаж-заході під назвою «Прийшов Спас – готуйся зиму зустрічать».

 

18/08/2015
Сахновщинський р-н
Святий Спас прийшов до нас

Народознавчий екскурс у Сахновщинській ЦБ

Заключним святом літнього циклу є Спас. Перший Спас – Маковія. У цей день освячуються квіти, як символ краси і корисного. Другий Спас – свято овочів і фруктів – символ щедрості природи. Третій Спас – горіховий та хлібний. Всі ці три веселі і смачні свята присвячені годувальниці землі, зібраному багатому врожаю меду, яблук, хліба, горіхів та інших дарів природи, прощанню з благодатним спекотним літом.

 

13/08/2015
Лозівський р-н
Штабс–капитан изволил шутить

Ретро-зустріч в Лозівській ЦРБ

В Лозівській центральній районній бібліотеці відбулася чергова ретро-зустріч «Штабс–капитан изволил шутить».

 

13/08/2015
Краснокутський р-н
Визволення рідної землі – наша спільна пам’ять і турбота

Година історичної пам’яті у Краснокутській ЦРБ

13 серпня 2015 року для відвідувачів відділу адаптації територіального центру Краснокутської РДА бібліографом Краснокутської центральної бібліотеки була проведена година історичної пам’яті «Визволення рідної землі – наша спільна пам’ять і турбота».

 

10/08/2015
м. Лозова
Посміхнися, Україно, чудесами твоїх рук

Книжкова виставка в Лозівській юнацькій бібліотеці

Україна багата талантами. В ній процвітає чимало народних ремесел. Килимарство, ткацтво, гончарство, лозоплетіння, писанкарство, вишивання, лялькарство, гутництво... Усіх їх годі перелічити.

 

10/08/2015
Лозівський р-н
Літо в бібліотеці

(Лозівська ЦБС)

Найулюбленіша, чудова, весела пора для всіх дітлахів – літні канікули. Вони сповнені нових відкриттів, захоплюючих подорожей, веселого відпочинку. Цікаво і змістовно проводять свій вільний час юні читачі Краснопавлівської міської бібліотеки-філії № 2.

 

08/08/2015
Нововодолазький р-н
Моя земля – це незалежна Україна

Книжкова виставка у Нововодолазькій ЦРБ

В читальній залі Нововодолазької ЦРБ розгорнуто книжкову виставку «Моя земля – це незалежна Україна» до Дня Незалежності України.

 

08/08/2015
Лозівський р-н
Я люблю Україну

Інтелектуальний марафон в Лозівській ЦРБ

Щоб мати багату, незалежну Україну – треба бути українцями і робити все для того, щоб зміцнювати, прославляти і цінувати нашу державу.

 

08/08/2015
Лозівський р-н
Строкатий світ тінейджера

Тематична виставка в Лозівській ЦРБ

8 серпня 2015 року Лозівська центральна районна бібліотека організувала на юнацькому абонементі тематичну виставку «Строкатий світ тінейджера», в розділах якої розкритий світ мрій і захоплень підлітків.

 

05/08/2015
Дворічанський р-н
Спадщина українців

Краєзнавчий куточок (Дворічанська ЦБС)

В приміщенні Токарівського СБК силами робітників будинку культури та завідуючої Токарівської бібліотеки Танцюри О.М. створено краєзнавчий куточок «Спадщина українців», в який жителі трьох сіл Токаріської сільської ради – с.Токаріка, с.Добролюбіка, с.Мечніково, передають стародавні речі. Дуже важку та брудну роботу виконала працівниця Токарівського СБК Токар Г.В., і за це ми їй дуже вдячні.

 

05/08/2015
Лозівський р-н
Шануймо воду, бо вона свята

Інформаційний відеорепортаж в Лозівській ЦРБ

5 серпня 2015 року Лозівська центральна районна бібліотека запропонувала своїм користувачам інформаційний відеорепортаж «Шануймо воду, бо вона свята».

 

02/08/2015
Лозівський р-н
Свято Іллі в Перемозькій сільській бібліотеці

Народознавча година (Лозівська ЦБС)

2 серпня 2015 року в Перемозькій сільській бібліотеці-філії Лозівської ЦБС пройшла народознавча година, присвячена святу пророка Іллі.

 

01/08/2015
м. Первомайський
З книгою в тіні квітучих алей

Бібліотечний флешмоб у Первомайській ЦБ

1 серпня 2015 року центральною бібліотекою Первомайської міської ЦБС був проведений бібліотечний флешмоб під назвою «З книгою в тіні квітучих алей». Акція проходила під гаслом «На природу – та читай!» Цей захід був спрямований на привернення уваги до бібліотеки та читання.

 

01/08/2015
Краснокутський р-н
Феномен Винниченка

Бесіда-огляд в Краснокутській ЦДБ

1 серпня 2015 року в Краснокутській дитячій бібліотеці для учнів 5-6 класів проведено бесіду-огляд «Феномен Винниченка».

 

29/07/2015
Лозівський р-н
Княжа Україна

Тематична викладка в Лозівській РБД

29 липня 2015 року в Лозівській районній бібліотеці для дітей пройшла презентація тематичної викладки «Княжа Україна», присвяченої річниці хрещення Київської Русі-України.

 

28/07/2015
Близнюківський р-н
Володимир Великий – хреститель Київської Русі

Історико-тематична година в Близнюківській ЦРБ

28 липня в Україні відзначають день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира – Хрестителя Київської Русі та День Хрещення Київської Русі-України – релігійне і національне свято. Цього року також відзначатиметься 1000 років з дня упокоєння київського князя Володимира Великого – видатного державного та політичного діяча, творця середньовічної європейської держави Русі-України.

 

28/07/2015
Куп`янський р-н
Князь Володимир Великий – хреститель України-Русі

Книжкова виставка в Куп’янській ЦРБ

З 27 по 30 липня 2015 року в читальній залі Куп’янської центральної районної бібліотеки до 1025-річчя Хрещення Київської Русі представлено книжкову виставку «Князь Володимир Великий – хреститель України-Русі».

 

27/07/2015
м. Первомайський
Великий дар – хрещення

До дня Хрещення Київської України-Русі (Первомайська міська ЦБ)

Щорічно в нашій державі відзначається день Хрещення Київської України-Русі. Це свято відзначається 28 липня в день Святого Володимира — одного із засновників і покровителів нашої державності. Бібліотеки Первомайської міської ЦБС не стоять осторонь цієї визначної події, через книгу доносять до читачів інформацію про це дійство.

 

27/07/2015
Лозівський р-н
Духовність. Релігія. Книга

Година цікавого повідомлення в Лозівській ЦРБ

27 липня 2015 року бібліотекарі Лозівської центральної районної бібліотеки провели для відвідувачів годину цікавого повідомлення «Духовність. Релігія. Книга».

 

27/07/2015
Вовчанський р-н
Шуми, шуми, зелений ліс

Урок читання в лісовій школі (Вовчанська ЦБС)

Вже традиційними стали читання в Жовтневій сільській бібліотеці на природі серед лісових галявин.

 

25/07/2015
Близнюківський р-н
Її величність – книга

Книжкова кав’ярня у Верхньосамарській сільській бібліотеці

25 липня 2015 року у Верхньосамарській сільській бібліотеці-філії відбулося чергове засідання жіночого клубу «Самаряночка», яке цього разу пройшло у формі імпровізованої книжкової кав’ярні «Її величність – книга». Гостями клубу стали активні читачки бібліотеки, жінки різного віку, але однаково активні у громадському житті села.

 

24/07/2015
Великобурлуцький р-н
Виставка-портрет до ювілею Володимира Винниченка у Великобурлуцькій РБД

У відділі абонементу Великобурлуцької районної бібліотеки для дітей відбулася презентація книжкової виставки-портрету: «Грані таланту Володимира Винниченка», присвячена 135-річчю від дня народження відомого письменника, невтомного політика і громадсько-культурного діяча.

 

24/07/2015
Вовчанський р-н
Влітку книжка не відпочиває

(Вовчанська ЦБС)

Літні шкільні канікули в Вовчанській дитячій бібліотеці проходять під гаслом «Влітку книжка не відпочиває».До цього заходу входить і відвідування бібліотекарями вулиць нашого міста, де на свіжому повітрі на лоні природи, серед зелені дерев працівники бібліотеки знайомлять дітей з новими книгами, розповідають про значення читання, навчають дітей любити книгу для того, щоб через літературу вони сприймали, як «розумне, добре, вічне».

 

23/07/2015
Ізюмський р-н
Вічні цінності

Цикл бібліотечних радіовиступів (Ізюмська ЦРБ)

Ізюмська центральна районна бібліотека є ініціатором циклу бібліотечних радіовиступів, які запроваджені з 23 липня 2015 року та присвячені Дню незалежності України.

 

23/07/2015
Великобурлуцький р-н
Грані таланту Володимира Винниченка

Виставка-портрет у Великобурлуцькій ЦРБ

26 липня 2015 року громадськість України відзначатиме 135-річчя від дня народження видатного українського прозаїка, драматурга, політика, громадського діяча, художника Володимира Кириловича Винниченка.

 

22/07/2015
Лозівський р-н
АТО – зона особливої уваги

Газетно-журнальна експозиція в Лозівській ЦРБ

22 липня 2015 року Лозівська центральна районна бібліотека презентувала своїм користувачам газетно-журнальну експозицію «АТО – зона особливої уваги».

 

21/07/2015
Дворічанський р-н
Голос рідної землі серцем слухати навчись!

Пізнавально-ігрова година в Дворічанській РБД

Згідно плану роботи в Дворічанській дитячій районній бібліотеці 21 липня 2015 року пройшла пізновально-ігрова година «Голос рідної землі серцем слухати навчись!

 

17/07/2015
Куп`янський р-н
Чергове засідання клубу «Сударушка» в Куп’янській ЦБ

В Куп’янській центральній районній бібліотеці 17-го липня 2015 року пройшло засідання клубу «Сударушка».

 

15/07/2015
Лозівський р-н
Веселий бібліоекспрес в Лозівській РБД

15 липня 2015 року читачі Лозівської районної бібліотеки для дітей відправилися у веселу подорож за допомогою відео-програми «Бібліоекспрес із подарунків і чудес».

 

15/07/2015
Дворічанський р-н
Обговорення Декларації про державний суверенітет України в Дворічанській ЦРБ

Минуло 25 років з того часу, коли Верховна рада Української Радянської Соціалістичної Республіки прийняла 16 липня 1990 року Декларацію про державний суверенітет України.

 

15/07/2015
Ізюмський р-н
Україна – суверенна держава

Книжкова виставка в Ізюмській ЦРБ

16 липня 1990 року Верховна Рада Української РСР прийняла важливий політичний і правовий акт – Декларацію про державний суверенітет України. Відтоді в літописі нашої держави розпочалася нова сторінка, новий відлік часу – епоха утвердження України як самостійної та незалежної країни.

 

15/07/2015
Великобурлуцький р-н
Незалежна Україна: шлях до мети

Книжкова виставка в Великобурлуцькій РБД

15 липня 2015 року в читальній залі Великобурлуцької районної бібліотеки для дітей відкрилася тематична книжкова виставка «Незалежна Україна: шлях до мети», присвячена 25-річчю від дня проголошення Декларації про державний суверенітет України.

 

14/07/2015
Шевченківський р-н
Традиції та звичаї мого народу

Народознавча година в Петропільській бібліотеці-філії

Довгоочікуване літо вступає в свої права, воно дарує нам сонячний і радісний настрій, багато усмішок на кожен день! А головне, скрізь в повітрі чути аромати свіжих трав – пряний чебрець і запашний любисток, гіркий полин і терпкий аїр, освіжаюча м'ята…

 

14/07/2015
Близнюківський р-н
Свято Петра і Павла в Близнюківській ЦРБ

Напередодні свята апостолів Петра і Павла до читальної зали Близнюківської центральної районної бібліотеки були запрошені гості, чиє ім’я або по-батькові такі, як у святих апостолів, і які наразі на заслуженому відпочинку, мають статус діти війни або ветерана праці.

 

13/07/2015
Великобурлуцький р-н
Віще слово княжої доби

Виставка у Великобурлуцькій ЦРБ

Світова література знає не так вже багато творів, які б захоплювали нові й нові покоління, перетинали межі країн і материків, здобували все ширшу й гучнішу славу. Саме до таких пам'яток належить безсмертне «Слово о полку Ігоревім», якому в цьому році виповнюється 830 років з дня його написання. До цієї події у КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» оформлено виставку «однієї книги» під назвою «Віще слово княжої доби».

 

13/07/2015
м. Первомайський
На природу – і читай!

Літні читання в Первомайській міській ЦДБ

Літо – чудова пора літніх шкільних канікул, коли школярі відпочивають від шкільних занять та набираються сил для нового учбового року.

 

13/07/2015
м. Лозова
Таємничий світ ляльки-мотанки

Лозівська юнацька бібліотека

У київському видавництві «Либідь» побачила світ книга бібліотекаря Лозівської юнацької бібліотеки Ольги Тарасової «Таємничий світ ляльки-мотанки».

 

10/07/2015
м. Лозова
Досвід кожного – багатство всіх

День фахівця в Лозівській юнацькій бібліотеці

10 липня 2015 року Лозівську юнацьку бібліотеку відвідали з робочим візитом фахівці Харківської обласної бібліотеки для юнацтва. Приводом для такої зустрічі став виїзний день фахівця на тему "Досвід кожного – багатство всіх", який з метою обміну прогресивним досвідом з колегами області підготували спеціалісти ХОБЮ.

 

09/07/2015
Дергачівський р-н
Творчі здобутки

Конкурс поетів-аматорів (Дергачівська ЦБС)

У Пересічанській бібліотеці-філії № 12 з березня 2013 року діє творче об’єднання місцевих поетів-аматорів «Літературне мереживо». Працівники бібліотеки двічі на місяць організовують творчі зустрічі, на яких учасники об`єднання читають свої вірші, обмінюються думками про прочитане, спілкуються. Ці зустрічі завжди проходять цікаво та змістовно. Зараз наші поети спільно готують до друку збірку своїх творів.

 

09/07/2015
Лозівський р-н
За чистий фасад і зелений палісад

Арт-терапія в Лозівській ЦРБ

9 липня 2015 року Лозівська центральна районна бібліотека арт-терапію «За чистий фасад і зелений палісад» на виробничій дільниці.

 

06/07/2015
м. Первомайський
Зелене Купало з літа упало

Книжкова виставка та народознавча бесіда в Первомайській міській ЦБ

Свято Івана Купала – традиційне українське народне свято. Щорічно бібліотеки Первомайської міської ЦБС відзначають його в рамках популяризації українських народних звичаїв, традицій та обрядів.

 

06/07/2015
Лозівський р-н
Вчимося бути бібліотекарями

Майстер-клас для початківців (Лозівська ЦБС)

6 липня 2015 року на базі Катеринівської сільської бібліотеки-філії, згідно плану навчання сільських бібліотекарів Лозівської ЦБС, проведено майстер-клас для початківців «Вчимося бути бібліотекарями».

 

06/07/2015
Лозівський р-н
Магічне свято Івана Купала

Відео-мандрівка в Лозівській ЦРБ

6 липня 2015 року в читальній залі Лозівської центральної бібліотеки відбулася відео-мандрівка «Магічне свято Івана Купала».

 

06/07/2015
Сахновщинський р-н
Свято Івана Купала у Сахновщинській ЦБС

Серед народних свят на Сахновщині особливе місце займає свято Івана Купала. Його люди слушно називають святом надії, щастя, долі.

 

06/07/2015
Кегичівський р-н
Купальська ніч

(Кегичівської ЦБС)

Купальська ніч в селі Мажарка Кегичівського району виявилася найромантичнішою – сповнена див і чарів, краси і любові. Дівчата плели вінки з польових квітів і пускали їх на воду.

 

03/07/2015
м. Лозова
Країна князя Володимира

Історична книжкова виставка

У Лозівській міській бібліотеці розгорнуто історичну книжкову виставку «Україна – країна князя Володимира». Виставка знайомить відвідувачів бібліотеки зі складним, суперечливим періодом правління Володимира, яке мало велике значення в історії нашого народу.

 

03/07/2015
Великобурлуцький р-н
Чари купальської ночі

Виставка-експозиція

У час найкоротших ночей і найдовших днів, коли життєві сили природи досягають свого апогею, а за народним повір’ям квіти і трави набирають найбільшої сили, наші предки проводили обрядові ігри, що супроводжувалися купальськими піснями, веселими забавами, хороводами, плетінням вінків та гаданнями, розкладанням багаття, купанням та обливанням водою. Згадати про це чарівне й загадкове свято Купала допоможе виставка-експозиція «Чари купальської ночі», яка діє у КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека».

 

02/07/2015
Дергачівський р-н
Туристична Україна

Виставка-мандрівка

У Вільшанській бібліотеці для дорослих Дергачівської ЦБС представлена виставка-мандрівка «Українські міста запрошують», яка знайомить з цікавими та унікальними містами України.

 

02/07/2015
Краснокутський р-н
Чарівні вогні купальської ночі

Пізнавальна година

2 липня 2015 року Краснокутська центральна районна бібліотека провела в Центрі соціально-побутової адаптації пізнавальну годину «Чарівні вогні купальської ночі».

 

01/07/2015
Дергачівський р-н
Людина сонця і землі

Виставка-інсталяція в Дергачівській ЦРБ

Поетові і філософу Антуану де Сент-Екзюпері Дергачівська центральна бібліотека присвятила виставку-інсталяцію «Людина сонця і землі».

 

01/07/2015
Дергачівський р-н
Ходить літо білим світом

Літня виставка в Дергачівській ЦБ

Дергачівська центральна бібліотека організувала традиційну літню виставку «Ходить літо білим світом».

 

01/07/2015
Краснокутський р-н
«Маленький принц» на планеті людей

Година казки

1 липня 2015 року працівники Краснокутської центральної дитячої бібліотеки провели для вихованців ДНЗ № 1 годину казки «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері», присвячену 115-річчю з дня народження письменника.

 

26/06/2015
Сахновщинський р-н
Українська книга, бібліотека, читач: погляди на проблеми

Семінар бібліотечних працівників Сахновщинської ЦБС

26 червня 2015 року працівники Сахновщинської ЦБС стали учасниками семінару «Українська книга, бібліотека, читач: погляди на проблеми».

 

26/06/2015
Вовчанський р-н
Конституція України – закони і права кожного

День Конституції у бібліотеках Вовчанська

Конституція – основний закон держави, який визначає основи політичної, економічної і правової системи країни. Вона закріплює форму правління й державний лад, порядок утворення, принципи діяльності і компетенцію центральних і державних місцевих органів, виборчу систему права і обов’язки громадян, організацію та принципи правосуддя.
До дня Конституції України бібліотеки Вовчанська провели ряд масових заходів.

 

25/06/2015
Ізюмський р-н
Моя країна – Україна

Книжкові виставки до Дня Конституції України

28 червня щорічно в Україні відзначається державне свято – День Конституції. До цієї дати в читальній залі Ізюмської центральної районної бібліотеки оформлено тематичну книжкову виставку «Конституція – наш спільний крок до майбутнього» та у відділі дитячого обслуговування пізнавально-патріотичну виставку «Моя країна – Україна».
Напередодні свята бібліотечні працівники презентували виставки своїм користувачам.

 

25/06/2015
Дворічанський р-н
Основний закон моєї держави

Круглий стіл у Дворічанській ЦРБ

25 червня 2015 року, напередодні Дня Конституції в Дворічанській центральній районній бібліотеці пройшов круглий стіл. Присутніми на заході були небайдужі громадяни України, представники організацій.

 

24/06/2015
м. Лозова
Конституція – оберіг держави

До Дня Конституції України

В Лозівській міській бібліотеці діє інформаційна виставка «Конституція – оберіг держави».

 

24/06/2015
Великобурлуцький р-н
Основний Закон для держави і громадян

Книжкова виставка до Дня Конституції України

24 червня 2015 року в читальному залі Великобурлуцької районної бібліотеки для дітей оформлена виставка літератури «Основний Закон для держави і громадян», де читачам запропонована правознавча, історично-довідкова та художня література

 

24/06/2015
Кегичівський р-н
Літо з книгою

Кегичівська ЦБС

Літні канікули – весела і радісна пора для школяра. Позаду уроки, домашні завдання, підручники. Та спілкування з книгою продовжується. Адже тепер є нагода читати те, що хочеться. І бібліотека є тим місцем, де можна знайти літературу до душі. Так, Андріївська сільська бібліотека-філія Кегичівської ЦБС, підтримуючи оздоровчу компанію, двічі на тиждень проводила серед вихованців майданчика відпочинку при Андріївській ЗОШ огляди літератури для дітей.

 

24/06/2015
м. Первомайський
Конституція України – перепустка у світ гідного життя

Цикл заходів у Первомайській міській ЦБС

Щорічно бібліотеки Первомайської міської ЦБС відзначають День Конституції – велике державне свято. Нинішній рік не є винятком і у бібліотеках системи на 23 – 30 червня 2015 року організовано цикл заходів до Дня Конституції під назвою «Конституція України – перепустка у світ гідного життя».

 

22/06/2015
Лозівський р-н
Не жінки придумали війну

До Дня скорботи

Жінка і війна... Неможливо говорити про це без хвилювання. Мати, любляча дружина, турботлива сестра чи кохана — вона поруч із чоловіками рішуче й відважно стала на захист Батьківщини.
22 червня 2015 року в Лозівській центральній бібліотеці пройшов захід «Не жінки придумали війну».

 

22/06/2015
Дергачівський р-н
Як пройти до бібліотеки?

До 100-річчя Дергачівської ЦРБ

Цього року Дергачівській центральній бібліотеці виповнилось 100 років. На честь ювілею її працівники провели бліц-опитування «Як пройти до бібліотеки?», яке відбулося в центрі міста та на привокзальній площі.

 

22/06/2015
Сахновщинський р-н
Вшануємо живих, пам’ятаємо загиблих

Мітинг-реквієм до Дня Скорботи

22 червня 1941 року. Мало яка інша подія несе в собі стільки суперечливих та складних для пояснень значень і символів. З них тільки один момент – що це був початок найвищих випробувань для нашого народу – ні в кого не викликає сумнівів і заперечень. Пам’яті жертв найжахливішої в історії людства війни був присвячений мітинг-реквієм до Дня Скорботи і жалоби в смт. Сахновщина.

 

22/06/2015
Великобурлуцький р-н
Той червень 41-го – ніколи не забути

Виставка-пам’ять

З нагоди відзначення Дня Скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні у Великобурлуцькій центральній районній бібліотеці оформлено виставку-пам`ять на тему «Той червень 41-го – ніколи не забути».

 

19/06/2015
Зачепилівський р-н
Нарада бібліотечних працівників Зачепилівської РЦБС

19 червня 2015 року відбулася нарада бібліотечних працівників Зачепилівської РЦБС, на якій розглядалися актуальні питання бібліотечної роботи, аналіз виконання планових показників, робота з бібліотечним фондом.

 

18/06/2015
Великобурлуцький р-н
У звичаях, традиціях народу ти душу України впізнаєш

Виставка народної творчості у Великобурлуцькій ЦРБ

Вишивка та в'язання гачком – одні із найпоширеніших видів народного декоративного мистецтва, які з незапам’ятних часів органічно ввійшли в життя народу і сьогодні живуть повноправним життям, надаючи йому своєрідності та неповторності: прикрашають сучасний інтер’єр, одяг, предмети домашнього вжитку тощо.

 

18/06/2015
Нововодолазький р-н
Конституція – основний закон моєї держави

До Дня Конституції України (Нововодолазька ЦРБ)

У Нововодолазькій центральній районній бібліотеці експонується виставка «Конституція – основний закон моєї держави», приурочена до Дня Конституції України.

 

17/06/2015
Краснокутський р-н
Так починалась війна…

Інформаційно-історична година у Краснокутській ЦРБ

17 червня 2015 року бібліографом Краснокутської центральної районної бібліотеки для учнів Краснокутської ЗОШ № 2 (з пришкільного табору «Веселка») в приміщенні школи проведено інформаційно-історичну годину.

 

17/06/2015
Ізюмський р-н
Україна - це ми

Гра-вікторина в Ізюмській ЦРБ

В Ізюмській центральній районній бібліотеці продовжує діяти програма літніх читань «Книжкове літо». Завдяки активній роботі працівників бібліотеки для дітей організовуються різнопланові заходи, під час яких читачі не лише розважаються, але й отримують нові знання.

 

17/06/2015
Зачепилівський р-н
Основа життя – мій закон основний…

Година спілкування (Зачепилівська ЦБС)

Ми – українці, єдиний народ, який поважає Закон і любить свою Батьківщину. 28-го червня наша країна відзначає День Конституції. Саме 19 років тому в Україні було прийнято Основний Закон держави. Цей акт закріпив незалежність українського народу, зробив його справжнім володарем суверенітету. Бібліотекарі Зачепилівської РЦБС вже розпочали популяризацію Конституції у своїй роботі з користувачами.

 

17/06/2015
Краснокутський р-н
Журнал «Малятко» - ювіляр

Бібліографічний огляд в Краснокутській ЦДБ

17 червня 2015 року для вихованців шкільного табору «Джерело» (учнів молодших класів Краснокутської гімназії) співробітниками Краснокутської бібліотеки для дітей проведено бібліографічний огляд періодичних видань «Журнал «Малятко» - ювіляр».

 

17/06/2015
м. Ізюм
Чарівники живуть поруч

Творча зустріч в Ізюмській міській ЦДБ

17 червня 2015 року в Ізюмській міській дитячий бібліотеці в рамках програми «Літні читання» відбулась творча зустріч «Чарівники живуть поруч».

 

17/06/2015
Краснокутський р-н
Не забувайте незабутнє

Година історичної пам’яті (Краснокутська ЦБС)

17 червня 2015 року в Мирнянській сільській бібліотеці проведено годину історичної пам’яті «Не забувайте незабутнє» (до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні).

 

17/06/2015
Куп`янський р-н
Цикл заходів Куп’янської ЦБС

Цього року весь світ відзначає 80-річчя від дня народження класика сучасної французької літератури Франсуази Саган. З цієї нагоди 17 червня 2015 року в Куп’янському міському територіальному центрі соціального обслуговування людей похилого віку була проведена літературна година «Королева літератури Франсуаза Саган».

 

17/06/2015
Харківський р-н
Цікаво про ВОДУ

Пізнавально-розважальний захід


17 червня 2015 року в центральній районній бібліотеці Харкіської ЦБС відбулася бібліотечна акція на допомогу пришкільним літнім дитячим таборам – пізнавально-розважальний захід "Цікаво про ВОДУ".

 

16/06/2015
Зміївський р-н
Бібліотекарі Зміївщини навчаються

16 червня 2015 року в Зміївській центральній дитячій бібліотеці було людно, бо її приміщення заповнили бібліотечні працівники району, які безпосередньо працюють з маленькими читачами.

 

15/06/2015
Дергачівський р-н
Нам 100 лет!

Дергачёвская центральная библиотека - готовимся к юбилею

9 марта 2015 года Дергачёвской центральной библиотеке исполнилось 100 лет. Торжественные мероприятия запланированы на сентябрь 2015 года. В настоящее время работники библиотеки ведут активную работу по подготовке к торжеству.

 

15/06/2015
Куп`янський р-н
Літні заходи Куп’янської ЦРБ

Літо – краща пора, час нових знайомств та зустрічей з улюбленими книжками. В Куп’янську центральну районну бібліотеку завітали діти із пришкільного табору літнього відпочинку, який діє при ЗОШ № 1.

 

15/06/2015
Вовчанський р-н
Прилетіло літо на рожевих крилах

Подорож до країни дитинства і казок (Вовчанська ЦБС)

15-го червня 2015 року до дітей табору відпочинку Жовтневої – Другої сільської школи завітали працівники Варварівської сільської бібліотеки. Вони запросили дітей у цікаву подорож до прекрасної країни дитинства і казок.

 

15/06/2015
Нововодолазький р-н
Літо - час читати хороші книги

Екскурсія до Нововодолазької РДБ

Ось і закінчився навчальний рік й почалася золота пора - літні канікули. Але діти ще не поспішають покинути шкільний двір на ціле літо, протягом червня вони ще мають можливість проводити своє дозвілля в оздоровчих пришкільних таборах.

 

12/06/2015
Близнюківський р-н
Школа починається з бібліотеки

Екскурсії в Близнюківській РБД

В Близнюківській районній бібліотеці для дітей проведено екскурсії «Школа починається з бібліотеки» для дітей старших груп дошкільних навчальних закладів «Теремок» та «Сонечко».

 

12/06/2015
Краснокутський р-н
Казка – вигадка про те…

Турнір знавців казок (Краснокутська ЦБС)

12 червня 2015 року для користувачів - вихованців шкільного табору «Джерело», учнів молодших класів Краснокутської гімназії, проведено турнір знавців казок «Казка – вигадка про те…» з програми літніх читань «Книжкова веселка – 2015».

 

12/06/2015
Лозівський р-н
Щоб ми все на світі знали, є і книги, і журнали

Захід на дитячому майданчику (Лозівська ЦБС)

«Щоб ми все на світі знали, є і книги, і журнали» – так називалася бібліопісочниця, яку Катеринівська сільська бібліотека-філія провела для вихованців ДНЗ «Сонечко» 12 червня 2015 року.

 

12/06/2015
Лозівський р-н
Літній книжковий круїз

Літо у Лозівській РБД

Читачі Районної бібліотеки для дітей 12 червня 2015 року відправилися у «Літній книжковий круїз».

 

12/06/2015
Лозівський р-н
Корисні канікули

Екскурсія до бібліотеки (Лозівська ЦБС)

12 червня 2015 року в Чернігівській сільській бібліотеці-філії відбулася екскурсія до бібліотеки «Корисні канікули».

 

12/06/2015
Лозівський р-н
Не можна на світі без казки прожити

Книжкове свято (Лозівська ЦБС)

Весело і повчально провели час діти, що завітали 12 червня 2015 року до Тихопільськой бібліотеки-філії на засідання клубу за інтересами «Контакт».

 

10/06/2015
Кегичівський р-н
Канікул пора, радіє дітвора

Літня програма для юних читачів (Кегичівська ЦБС)

З метою підвищення читацької активності дітей Чапаєвська міська бібліотека-філія Кегичівської ЦБС підготувала літню програму «Канікул пора, радіє дітвора», яка передбачає: книжкові виставки, екскурсії та конкурси.

 

10/06/2015
Краснокутський р-н
Книжковий гардероб

Бібліотечний урок в Краснокутській ЦДБ

10 червня 2015 року в приміщенні центральної дитячої бібліотеки пройшов бібліотечний урок під назвою «Книжковий гардероб» для учнів Краснокутської ЗОШ № 2 (з пришкільного табору «Веселка»).

 

10/06/2015
Зачепилівський р-н
Літній оздоровчий майданчик – в гостях у бібліотеки

Дні шкільних канікул в Зачепілівській ЦБС

Літо. Весела і гомінка пора, яку з нетерпінням чекають усі діти. Позаду шкільне життя, попереду канікули. І кожна дитина хоче провести їх цікаво і незабутньо.
Відпочинок дитячого літнього оздоровчого майданчика набрав обертів. Зачепилівська централізована бібліотечна система підготувала за планом роботи низку цікавих матеріалів, як для малечі, так і для юнацтва: колекція фільмів і мультфільмів, екскурсія до бібліотеки та краєзнавчої музейної кімнати, Інтернет-мандрівки до Киево-Печерської лаври, подорожували національними музеями світу, віртуально дізналися про «Сім чудес України» та «Таємничих мешканців морських печер». Актуальним є і перегляд художніх фільмів та відеороликів про Другу Світову війну. Цікаво проходять бібліотечні уроки, різноманітні ігри, розважальні програми та конкурси, екологічні диспути. До уваги користувачів діють книжкові виставки.

 

10/06/2015
Лозівський р-н
В бібліотеку завітай, цікаву книжку прочитай

Знайомство з бібліотекою (Лозівська ЦБС)

10 червня 2015 року в Орільській міській бібліотеці-філії №2 провели чергову екскурсію для дітей на тему «В бібліотеку завітай, цікаву книжку прочитай».

 

10/06/2015
Лозівський р-н
Книжку влітку прочитай, в школі бали заробляй!

Засідання літературного бюро (Лозівська ЦБС)

10 червня 2015 року в Краснопавлівській міській бібліотеці-філії №2 відбулося засідання літературного бюро ''Книжку влітку прочитай, в школі бали заробляй!'' в рамках клубу за інтересами ''Кругозір''.

 

09/06/2015
м. Первомайський
Книга не дає нам сумувати

Цикл заходів в Первомайській ЦДБ

Нарешті настало таке довгождане літо, а з ним канікули і шкільні табори, в яких школярі відпочивають, багато бувають на свіжому повітрі, займаються спортивними та іншими розважальними іграми.

 

09/06/2015
Лозівський р-н
В гостях у казкових героїв

Екскурсія до бібліотеки

9 червня 2015 року «В гостях у казкових героїв» побували учні Орільської ЗОШ 1-3 ступенів, відвідавши Орільську міську бібліотеку-філію №2 Лозівської ЦБС.

 

09/06/2015
Дергачівський р-н
У дні шкільних канікул

Подорож сторінками «Світової книги прав дитини» (Дергачівська ЦБС)

Цупівська бібліотека-філія №4 (завідуюча Павлюк Г.П.) разом з учнями місцевої школи в пришкільному таборі вирушила у подорож сторінками «Світової книги прав дитини».

 

09/06/2015
Лозівський р-н
Абетка знань

Інтелектуальне казино в бібліотеці

9 червня 2015 року в Новоіванівську сільську бібліотеку-філію Лозівської ЦБС до інтелектуального казино «Абетка знань» були запрошені діти 5-7 класів, які відпочивають у пришкільному таборі «Веселка».

 

08/06/2015
м. Лозова
Літературний «Оскар» – у Лозовій!

4 червня 2015 року в Київській Національній опері відбулося урочисте нагородження переможців міжнародного літературного конкурсу "Коронація слова". Змаганню рукописів та кіносценаріїв уже 15 років, і за цей час воно стало значною подією в житті країни.

 

08/06/2015
Куп`янський р-н
Ура! Канікули!

Цикл заходів Куп’янської ЦБС

Ось і прийшло для дітлахів довгоочікуване свято – Свято сонячного літа! Кожен день цього великого свята буде розгортатися як нова сторінка цікавої, яскравої, кольорової книги. Літо – це канікули! Це – здорово! Спи скільки бажаєш, гуляй досхочу! І ніяких уроків, ніяких домашніх завдань! І ніякий дощ або хмарний день не зіпсує настрій.

 

08/06/2015
Кегичівський р-н
Сяйте, усмішки, сонцем зігріті, миру і щастя всім дітям на світі

Кегичівська ЦБС

Нещодавно в Медведівському дошкільному закладі спільно з Медведівською сільською бібліотекою-філією Кегичівської ЦБС в рамках оздоровчої кампанії - 2015 пройшов розважальний захід «Сяйте, усмішки, сонцем зігріті, миру і щастя всім дітям на світі».

 

05/06/2015
Великобурлуцький р-н
Екологічна освіта – ключ до виживання людства

Виставка-застереження у Великобурлуцькій ЦРБ

Щорічно 5 червня відзначається Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цей день був проголошений Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй у 1972 році у Стокгольмі на Всесвітній конференції по захисту навколишнього середовища, щоб привернути увагу світової громадськості до проблем екології.

 

05/06/2015
Лозівський р-н
Читати – це модно та цікаво

Бібліотечний бульвар (Лозівська ЦРБ)

5 червня 2015 року Лозівська центральна районна бібліотека організувала у сквері Шевченка для молоді та дітей пришкільних таборів бібліотечний бульвар «Читати – це модно та цікаво».

 

05/06/2015
Краснокутський р-н
Світ навколо тебе

Екотур в Краснокутській ЦДБ

5 червня 2015 року для учнів 3-4 класів Краснокутської гімназії Краснокутською центральною дитячою бібліотекою спільно з Національним природним парком «Слобожанський» в приміщенні бібліотеки проведений екотур «Світ навколо тебе», присвячений Всесвітньому дню охорони навколишнього середовища.

 

05/06/2015
Лозівський р-н
Сучасна українська дитяча література крізь призму бібліотечної роботи з дітьми

Семінар для бібліотечних працівників Лозівської ЦБС

5 червня 2015 року в Лозівській центральній районній бібліотеці відбувся семінар для бібліотечних працівників «Сучасна українська дитяча література крізь призму бібліотечної роботи з дітьми».

 

05/06/2015
Дворічанський р-н
Літній майданчик в Рідкодубівській сільській бібліотеці

З 1-го червня 2015 року на базі Рідкодубівської ЗОШ діяв літній майданчик і всі, хто відвідували цей майданчик, були частими гостями місцевої бібліотеки.

 

04/06/2015
Лозівський р-н
Літо. Час подорожувати

Заходи Лозівької ЦБС

На початку червня бібліотеки Лозіської ЦБС провели ряд заходів для дітей, адже навіть відпочиваючи, можна навчатись.

 

04/06/2015
Лозівський р-н
Безмежний дивосвіт моря

Book-дайвінг в Лозівській РБД

4 червня 2015 року працівники Лозівської районної бібліотеки для дітей подарували своїм читачам, які зараз перебувають у пришкільних таборах відпочинку, незабутню і вражаючу подорож у морські глибини.

 

03/06/2015
Краснокутський р-н
Діти – майбутнє України

Усний журнал (Краснокутська ЦБС)

3 червня 2015 року в приміщенні Краснокутської центральної дитячої бібліотеки для користувачів – учнів 5-6 класів місцевої гімназії проведено усний журнал «Діти – майбутнє України», присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

 

02/06/2015
Сахновщинський р-н
В барвах сонячного дитинства

Святкування Міжнародного Дня захисту (Сахновщинська ЦБС)

Святкування Міжнародного Дня захисту дітей на Сахновщині відбулося 2 червня 2015 року. На свято «В барвах сонячного дитинства» зібралися в районному будинку культури діти з усіх шкіл району.

 

02/06/2015
Дергачівський р-н
Чудо, ім’я якому книга

До Міжнародного дня захисту дітей (Дергачівська ЦБС)

Перше червня – святковий день для дітей та дорослих. І хай зібрались сьогодні, а не вчора, це не суттєво, щоб завадити всім присутнім радіти миру, сонцю, ясному небу.

 

02/06/2015
Золочівський р-н
Заходи в Золочівській ЦРБ

Наприкінці травня та початку червня 2015 року в Золочівській ЦРБ відбувся рід заходів.

 

02/06/2015
Балаклійський р-н
Подарунок бібліотеці

Балаклійська ЦБС

Сучасна бібліотека для дітей – це безмежний доступ до інформації і книга в цьому просторі займає і буде ще довго займати головне місце, а допомогти бібліотеці, щоб вона поповнювалась новою літературою, є одною із найпочесніших завдань суспільства, громадян, які піклуються про розвиток культури у державі.

 

01/06/2015
Вовчанський р-н
Міжнародний день захисту дітей в Петрівській сільській бібліотеці

Щороку в перший день літа відзначається одне з найстаріших міжнародних свят - День захисту дітей, прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими, прославляли свої родини і рідний край. Діти – це саме головне в нашому житті, адже дбаючи про них по піклуємося про майбутнє нашої України.

 

01/06/2015
Дворічанський р-н
Усі родом з дитинства

Свято до Дня захисту дітей (Дворічанська ЦБС)

У селі Кутьківка Дворічанської ЦБС до Дня захисту дітей відбулося свято «Усі родом з дитинства».

 

01/06/2015
Шевченківський р-н
Хай буде дитинство щасливим

Свято до Міжнародного дня захисту дітей у Шевченківській РБД

Земля без дітей?.. Ні, не уявити цього. Тому й звучить упродовж багатьох років у нашому житті гасло: «Мир дітям планети Земля!» Тому щороку перший день червня називаємо Міжнародним днем захисту дітей.

 

01/06/2015
Дергачівський р-н
Хай щастю дитини не буде кінця

Свято у Дворічнокутянській бібліотеці-філії

Дитинство – безтурботний та найкращий час у житті кожної людини, який, на жаль, буває тільки раз. Міжнародний день захисту дітей, який святкується першого червня, – одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення прийняла Міжнародна демократична федерація у листопаді 1949 року. Вперше день захисту дітей відзначили у 1950 році. Підтримала цю ідею Організація Об'єднаних Націй і проголосила захист прав, життя та здоров'я дітей одним із пріоритетів своєї діяльності. В Україні свято дитинства відзначають з 1998 року.

 

30/05/2015
Лозівський р-н
Дітям – радість, дітям – сонце, дітям – мир і доброта

Свято невгамовних дітлахів у Катеринівській сільській бібліотеці

30-го травня 2015 року до Міжнародного дня захисту дітей Катеринівська сільська бібліотека-філія та Катеринівський СБК підготували для членів клубу «Друзі бібліотеки» свято невгамовних дітлахів під назвою «Дітям – радість, дітям – сонце, дітям – мир і доброта».

 

29/05/2015
Близнюківський р-н
Екскурсія до бібліотеки

(Близнюківська РБД)

В період з 25 по 29 травня 2015 року в Близнюківській районній бібліотеці для дітей відбулися екскурсії для учнів молодших класів місцевого ліцею.

 

29/05/2015
Сахновщинський р-н
Хай Трійця Святая в любові єднає Парафію нашу в єдину родину

Народознавчий екскурс в Сахновщинській ЦРБ

29 травня 2015 року в Сахновщинській центральній бібліотеці з учнями –користувачами бібліотеки був проведений народознавчий екскурс «Хай Трійця Святая в любові єднає Парафію нашу в єдину родину».

 

29/05/2015
м. Первомайський
Є право – значить є надія

Тиждень права в Первомайській міській ЦБС

З метою підвищення правової культури і розвитку правосвідомості населення, бібліотеки Первомайської міської ЦБС протягом 25-29 травня 2015 року включились в проведення обласного тижня права.

 

28/05/2015
Великобурлуцький р-н
Національне відродження України в духовній спадщині Марка Кропивницького

Виставка-портрет у Великобурлуцькій ЦРБ

У Великобурлуцькій центральній районній бібліотеці діє виставка-портрет «Національне відродження України в духовній спадщині Марка Кропивницького», присвячена 175-річчю від дня народження Марка Лукича Кропивницького – видатного українського драматурга, актора і режисера, одного із фундаторів українського театру, композитора, співака, педагога, майстра художнього слова.

 

28/05/2015
Дергачівський р-н
Година поезії в Гаврилівській бібліотеці

Мама. Чи є на світі слово більш прекрасне і ніжне? У мами завжди добрі і лагідні руки, найвірніше і найчутливіше серце – в ньому ніколи не згасає любов. Від Шевченккового «Нічого кращого немає, як тая мати молодая з своїм дитятком малим» і до сьогоднішніх днів українська поезія складає величальну пісню Матері.

 

28/05/2015
Дергачівський р-н
Дід Мороз і літо

Комплекс літературно-музичних свят в Балаклійській РБД

З 27 по 28 травня 2015 року в Балаклійській районній бібліотеці для дітей пройшов комплекс літературно-музичних свят «Дід Мороз і літо», присвячених Міжнародному дню захисту дітей.

 

28/05/2015
Сахновщинський р-н
Я обираю здоров’я

Виставка в Сахновщинській ЦРБ

В усьому світі розгорнулася боротьба проти паління. Адже ця шкідлива звичка щорічно приводить до смерті сотні тисяч людей, шкодить їх здоров'ю.

 

28/05/2015
Кегичівський р-н
Семінар «Трудове законодавство України»в Кегичівській ЦРБ

28 травня 2015 року в Кегичівській центральній районній бібліотеці в рамках Обласного тижня права пройшов семінар «Трудове законодавство України».

 

28/05/2015
Лозівський р-н
Наші права у мандрах життя

Правовий лабіринт в Лозівській ЦРБ

28 травня 2015 року в рамках Всеобласного Тижня права в Лозівській центральній районній бібліотеці було проведено правовий лабіринт «Наші права у мандрах життя».

 

27/05/2015
Сахновщинський р-н
Тиждень права в бібліотеках Сахновщинської ЦБС

В бібліотеках Сахновщинської ЦБС проходить тиждень права «Україна – правова держава».Мир, прогрес, права людини – ці три цілі непорушно пов’язані, неможливо досягнути однієї з них, нехтуючи іншими. Права кожної людини: історія і сучасність.

 

27/05/2015
м. Первомайський
Зелена неділя у батьковій хаті

Виставка до Дня Святої трійці в Первомайській міській ЦБ

Протягом 26-30 травня 2015 року в центральній бібліотеці Первомайської міської ЦБС діє виставка до Дня Святої трійці під назвою «Зелена неділя у батьковій хаті».

 

27/05/2015
Великобурлуцький р-н
Слов’яни перед очима світу

Виставка до Дня писемності у Великобурлуцькій ЦРБ

Згідно з Указом Президента України від 17 вересня 2004 року щорічно 24-го травня відзначається День слов’янської писемності і культури.

 

26/05/2015
м. Лозова
Буктрейлер – додаткова промоція книги

(Лозівська юнацька бібліотека)

Цей рік в Лозівській юнацькій бібліотеці проходить під гаслом «Читай українською!» Книжковий фонд регулярно поповнюється новою літературою.

 

26/05/2015
Дворічанський р-н
Краєзнавча робота сільської бібліотеки в сучасних умовах

Семінар для бібліотечних працівників Дворічанської ЦБС

26 травня 2015 року для бібліотечних працівників Дворічанської районної централізованої бібліотечної системи на базі центральної районної бібліотеки відбувся семінар «Краєзнавча робота сільської бібліотеки в сучасних умовах».

 

26/05/2015
Куп`янський р-н
У переддень літа

Куп’янська ЦРБ

26 травня 2015 року в Куп’янському районному будинку культури відбувся захід "У переддень літа" для учнів загальноосвітніх шкіл міста.

 

26/05/2015
Кегичівський р-н
Конституційне право на працю і відпочинок

Урок правознавчої освіти в Кегичівській ЦРБ

Кожен із нас - і дорослий, і малий - є повноправним членом суспільства, його невід’ємною часткою, вільним і рівним у своїй гідності та правах. Першим кроком для повної реалізації себе як повноцінного громадянина є ознайомлення з основними правами та обов’язками.

 

25/05/2015
м. Чугуїв
Сиреневый май

Литературный фестиваль (Чугуевская городская ЦБС)

25 мая 2015 года в актовом зале УВК № 6 Чугуевская городская библиотечная система собрала всех любителей литературы и поэзии на VIII ежегодный литературный фестиваль «Сиреневый май», который проходит под патронатом городского головы Минаевой Г.Н.

 

24/05/2015
Лозівський р-н
Вікторини в Лозівській ЦБС

22-24 травня 2015 року в бібліотеках Лозівської ЦБС відбулися вікторини для дітей.

 

22/05/2015
Сахновщинський р-н
Сучасна сільська книгозбірня – інформаційно-краєзнавчий осередок

Семінар бібліотечних працівників Сахновщинської ЦБС

Публічним бібліотекам для того, щоб вижити сьогодні, потрібно відповідати вимогам часу і потребам громади. Бути корисними і цікавими населенню свого району, стати більш відкритими і дружніми, запропонувати населенню нові послуги, подати нові ідеї громадській спільноті, залучити різні вікові категорії до співпраці на благо самих же людей - головне завдання публічних бібліотек. Робота з громадою і на благо громади майже завжди пов'язана з краєзнавством. Традиційні форми краєзнавчої роботи публічних бібліотек під впливом часу змінюються, стають більш яскравими і ефективними, наближеними до жителів і завжди проводяться за участю населення.

 

22/05/2015
Балаклійський р-н
Свято Букваря в Балаклійській РБД

20-22 травня 2015 року в Балаклійській районній бібліотеці для дітей відбувся комплекс заходів присвячений першій книзі – Букварику.

 

21/05/2015
м. Первомайський
Ювіляри року

Періодична книжкова виставка в Первомайській міській ЦБ

З метою поширення україномовної художньої літератури – не тільки української класики, а й цікавої сучасної української літератури, в Первомайській центральній бібліотеці організована періодична книжкова виставка «Ювіляри року» з циклу «Літературний календар місяця».

 

21/05/2015
Дергачівський р-н
Квіти в легендах і переказах

Засідання клубу «Чомучка» (Дергачівська ЦБС)

Квіти завжди відігравали важливу роль в усіх народів, починаючи з найвіддаленіших часів.

 

21/05/2015
Лозівський р-н
Засідання клубу «Книжкові посиденьки» у Лозівській РБД

21 травня 2015 року у Лозівській районній бібліотеці для дітей відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Книжкові посиденьки», присвячене Дню української вишиванки.

 

21/05/2015
Нововодолазький р-н
Свято вишиванки у Нововодолазькій РБД

21 травня в Україні відзначають свято вишиванки. День вишиванки – Всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння вишитого одягу. Автором свята є студентка історичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, а нині українська письменниця Леся Воронюк. В цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить в ній на роботу, в університет, школу чи садочок.

 

20/05/2015
Вовчанський р-н
Попередження торгівлі людьми

Засідання гендерно-ресурсного центру в Вовчанській РБ

20 травня 2015 року в Вовчанській районній бібліотеці відбулося чергове засідання гендерно-ресурсного центру «Стоп насильству».

 

20/05/2015
Лозівський р-н
День матері в Лозівській РБД

20 травня 2015 року читачі Лозівської районної бібліотеки для дітей зібралися навколо родинного вогника, запаленого на честь Дня матері та Міжнародного дня сім’ї.

 

20/05/2015
Куп`янський р-н
Ілля Мечников. Досьє видатного земляка

Дайджест цікавих повідомлень (Куп’янська ЦРБ)

20 травня 2015 року в міському територіальному центрі соціального обслуговування людей похилого віку проведено дайджест цікавих повідомлень «Ілля Мечников. Досьє видатного земляка».

 

19/05/2015
Краснокутський р-н
Сім кольорів Райдуги

Краєзнавчо-мистецька година у Краснокутській ЦДБ

19 травня 2015 року в Краснокутській гімназії для учнів 7-Б класу проведена краєзнавчо-мистецька година «Сім кольорів «Райдуги» присвячена 60-річчю заснування Пархомівського історико-художнього музею та Міжнародному дню музеїв.

 

19/05/2015
Нововодолазький р-н
То пам'ять стоїть при свічі

Виставка до Дня Перемоги (Нововодолазька ЦБС)

Минають роки, відлітають у вічність. Пройшло вже багато років, відколи замовкли останні постріли гармат. Наше покоління, наші діти, внуки, повинні побачити тих людей, почути з їх вуст спогади про ті історичні події минулого сторіччя. Нічого не можна забути, потрібно вміти цінити і порівнювати минуле з сьогоденням , і тоді ми зуміємо жити довго і щасливо.

 

18/05/2015
м. Первомайський
У світлі воскреслої пам’яті

До Дня пам’яті жертв політичних репресій (Первомайська міська ЦБС)

Роки політичних репресій в Україні, починаючи з кінця двадцятих років минулого сторіччя, нанесли українській культурі величезного удару.

 

18/05/2015
м. Куп`янськ
Моя перша виставка

Година спілкування в Куп’янській міській бібліотеці № 1

До Дня сім’ї в Куп’янську міську бібліотеку № 1 завітали вихованці студії дитячої творчості «Прапор» (керівник Безменова Л.Г.) зі своїми батьками на годину спілкування «Моя перша виставка».

 

18/05/2015
м. Куп`янськ
Гіркі уроки минулого

Тематична поличка у Куп’янській міській бібліотеці № 1

У Куп’янській міській бібліотеці № 1 діє тематична поличка «Гіркі уроки минулого» присвячена пам’яті жертв політичних репресій.

 

18/05/2015
Лозівський р-н
Знання – це скарб, а книга – ключ до нього

Заходи у Лозівській ЦБС

18 травня 2015 року Лозівська центральна бібліотека запросила учнів НВК «ЗНЗ – ДНЗ» № 8 на бібліофреш «Знання – це скарб, а книга – ключ до нього», на якому учні багато дізналися про книгу і бібліотеку, їх історію.

 

16/05/2015
Сахновщинський р-н
Берегині українського роду

Свято до Дня матері (Сахновщинська ЦБС)

День Матері відзначається у другу неділю травня, бо це місяць Пречистої Діви Марії, яка благословила у хресну путь свого єдиного сина – Спасителя людства. До Матері Божої звертаються християни, просячи заступництва і допомоги.

 

15/05/2015
Великобурлуцький р-н
Відкрий Європу для себе

Тематична полиця у Великобурлуцькій ЦРБ

До Міжнародного дня Європи у Великобурлуцькій центральній районній бібліотеці оформлено тематичну полицю на тему «Відкрий Європу для себе».

 

15/05/2015
Сахновщинський р-н
Безсмертний образ матері моєї

Свято до Дня матері в Сахновщинській ЦРБ

День матері – одне з найбільш зворушливих свят, тому що всі ми з дитинства і через все життя до своїх останніх днів несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї матері, яка все зрозуміє, пробачить, притисне до серця і буде самовіддано любити свою дитину незважаючи ні на що. У різних країнах існують свої дати для святкування Дня матері, але в Україні цей день прийнято відмічати в другу неділю травня.

 

15/05/2015
Лозівський р-н
Подорожуємо Європою

Відео-подорож в Краснопавлівській міській бібліотеці-філії №2

В Краснопавлівській міській бібліотеці-філії №2 пройшла відео-подорож "Подорожуємо Європою".

 

15/05/2015
Дворічанський р-н
Пісні ратної звитяги

Літературно-музична година (Дворічанська ЦБС)

У Рідкодубівській бібліотечній філії Дворічанської ЦБС пройшла літературно-музична година «Пісні ратної звитяги».

 

14/05/2015
Лозівський р-н
Hello, Європа!

Подорож-знайомство в Лозівській РБД

14-го травня 2015 року невтомні мандрівники – читачі Лозівської районної бібліотеки для дітей – відправилися в закордонну подорож-знайомство з країнами Євросоюзу «Hello, Європа!»

 

14/05/2015
Великобурлуцький р-н
Великі твої жертви, Україно

Виставка-реквієм у Великобурлуцькій ЦРБ

17 травня Україна відзначає День пам’яті жертв політичних репресій. Цю пам’ятну дату встановлено згідно з Указом Президента №431/2007 від 21 травня 2007 року, і відзначається вона щороку у третю неділю травня.

 

14/05/2015
Дворічанський р-н
Краєзнавчі читання в Дворічанській районній бібліотеці до 170-річчя з Дня народження І.І.Мечникова

15 травня 2015 року відзначається 170-річниця з Дня народження Іллі Ілліча Мечникова – першого в Україні лауреата Нобелівської премії, вченого мікробіолога, одного із основоположників ембріології, порівняльної патології, геронтології, імунології і мікробіології, який народився на Дворічанщині.

 

14/05/2015
Краснокутський р-н
Вклонюся мамі я доземно

Свято до Дня матері в Козіївській сільській бібліотеці

14 травня 2015 року в читальній залі Козіївської сільської бібліотеки до було проведено свято «Вклонюся мамі я доземно», приурочене Дню матері.

 

14/05/2015
Краснокутський р-н
Ми матір називаємо святою

До Дня матері (Краснокутська ЦРБ)

14 травня 2015 року в читальній залі Краснокутської центральної районної бібліотеки до Дня матері було проведено зустріч «Ми матір називаємо святою».

 

13/05/2015
Вовчанський р-н
Екскурсія до Вовчанської центральної дитячої бібліотеки

13 травня 2015 року до Вовчанської центральної дитячої бібліотеки завітали вихованці старших груп дитячого садка № 7 міста Вовчанська.

 

12/05/2015
м. Лозова
Мамин портрет

Свято матері в Лозівській юнацькій бібліотеці

В другу неділю травня в Україні відзначається День матері. Безумовно, День матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що мама є тією людиною, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

 

12/05/2015
Дворічанський р-н
Тепло рідних і ніжних рук

День матері в Дворічанській ЦРБ

Вже доброю традицією стало святкування на початку травня Дня матері в Дворічанській центральній районній бібліотеці. На свято були запрошені читачі - члени клубу «Осінні барви», що діє при бібліотеці.

 

12/05/2015
Близнюківський р-н
Образ матері в поезії

До Дня матері (Близнюківська ЦРБ)

12 травня 2015 року з метою відзначення Дня матері у відділенні соціально-побутової адаптації Близнюківського територіального центру соціального обслуговування для його відвідувачів відбулося свято «Мамо рідна, хай святиться ім’я твоє!»

 

09/05/2015
Вовчанський р-н
Не старіють душею ветерани

Вечір-зустріч в Жовтневій сільській бібліотеці

Вечір-зустріч «Не старіють душею ветерани» у Жовтневій сільській бібліотеці, який відбувся 9 травня 2015 року, був присвячений пам'яті жертв Другої світової війни. Це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим.

 

09/05/2015
Кегичівський р-н
Подвигу жити у віках

До Дня Перемоги (Кегичівська ЦБС)

9 травня 2015 року Андріївська сільська бібліотека-філія Кегичівської ЦБС провела святковий мітинг "Подвигу жити у віках", присвячений 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

 

08/05/2015
Сахновщинський р-н
Віват весні, салют Перемозі

До 70-річчя Великої Перемоги (Сахновщинська ЦРБ)

8 травня 2015 року в Сахновщинській центральній бібліотеці відбулося свято «Віват весні, салют Перемозі», присвячене 70-річчю Великої Перемоги.
На свято були запрошені ветерани Великої Вітчизняної війни, діти війни та всі ті, хто кував перемогу у тилу.

 

08/05/2015
Нововодолазький р-н
Вічний вогонь пам'яті

Урок мужності у Нововодолазькій РБД

Все далі відходять грізні важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто віддав своє життя, захистив рідну землю від ворогів.
В цьому році Україна та Європа відзначає 70-ту річницю Перемоги над нацизмом у Європі.

 

08/05/2015
Дворічанський р-н
Вклонімося тим, хто поліг у бою

Година пам’яті в Дворічанській РБД

9 травня 2015 року в нашій країні відзначається 70-та річниця Великої Перемоги. Напередодні цієї дати в Дворічанській дитячій бібліотеці пройшла година пам’яті «Вклонімося тим, хто поліг у бою», в якій взяли участь учні 6-А кл. Дворічанської ЗШ.

 

08/05/2015
м. Люботин
Ми пам’ятаємо тих, хто зберіг нам життя

До Дня Перемоги (Люботинська ЦРБ)

Однією із жахливих сторінок ХХ століття є Друга світова війна 1939-1945 рр., яка торкнулася і нашої країни. Саме під час цієї війни розпочалось довге і криваве протистояння наших співвітчизників за визволення нашої держави.

 

08/05/2015
м. Люботин
За все що маю дякую тобі

Літературно-інформаційна година в Люботинській ЦБ

Щасливі ми, що народилися й живемо на чудовій, багатій землі - у славній Україні. Тут жили наші прадіди. Тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини, одвічних добрих традицій, які ми сьогодні відроджуємо.

 

08/05/2015
Великобурлуцький р-н
Роки нашої пам’яті

Виставка-панорама у Великобурлуцькій ЦРБ

До 70-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни бібліотекарями Великобурлуцької центральної районної бібліотеки було оформлено виставку-панораму «Роки нашої пам’яті».

 

07/05/2015
Куп`янський р-н
Усім живим в пам’ять про війну

Цикл заходів в Куп’янській ЦРБ

На початку травня 2015 року в Куп’янській центральній районній бібліотеці пройшов ряд заходів.

 

07/05/2015
Куп`янський р-н
Птахи райські та земні

Виставка творчих робіт у Куп’янській ЦРБ

В читальній залі Куп’янської центральної районної бібліотеки відкрилася виставка «Птахи райські та земні».

 

07/05/2015
Ізюмський р-н
Перемога в серцях поколінь

Заходи до Дня Перемоги в Ізюмській ЦРБ

Чимало свят нам дарує весна, але найбільш хвилюючим є величне свято Перемоги. День пам’яті, який організовано Ізюмською центральною районною бібліотекою, присвячений 70-річчю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні - це лише маленька часточка великої данини пошани усім тим, хто брав участь у тих трагічних подіях. Бібліотечні заходи, які пройшли в рамках відзначення цієї дати, спрямовані на висвітлення подвигу українського народу у воєнні роки, популяризацію художньої, історичної літератури про війну.

 

07/05/2015
Лозівський р-н
Сюжети підказала війна

Літературна година (Лозівська ЦБС)

7-го травня 2015 року Краснопавлівська міська бібліотека-філія № 2 провела літературну годину "Сюжети підказала війна".

 

07/05/2015
Зачепилівський р-н
Не стерти з пам’яті той спомин про війну і пісню, що дух нам підіймала

Година пам’яті в Зачепилівській ЦРБ

9 травня для мільйонів українців залишається днем пам'яті та шани тим, хто здобув Перемогу, днем доблесті та героїзму наших ветеранів. Мужність і самовідданість старшого покоління на полях битви і на трудовому фронті в ім'я перемоги над нацизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків.

 

07/05/2015
м. Ізюм
Ви крок за кроком наближали переможну мить

Година пам’яті в Ізюмській міській ЦБ

7 травня 2015 року в Ізюмській міській центральній бібліотеці для учнів 10-11 класів ЗОШ № 4 відбулась година пам’яті «Ви крок за кроком наближали переможну мить».

 

06/05/2015
Нововодолазький р-н
Вклонімося священним тим рокам

Книжкова виставка у Нововодолазькій ЦРБ

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не зітреться з пам'яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами.

 

06/05/2015
м. Первомайський
Будь славен день Святої Перемоги

Цикл заходів до Дня Перемоги у Первомайській міській ЦБС

З кожним роком все далі відходять в історію роки Другої Світової війни. Підростаюче покоління знає про цю війну з уроків історії. Для них вона є історичним фактом про який написано у підручниках історії. Завдання ж бібліотек – не дати забути молодому поколінню про ту жорстоку війну, про Подвиг дідів і прадідів, які захищали Батьківщину від фашистів ціною крові та життя перемогли загарбників, звільнили свою країну та майже всю Європу від фашизму.

 

06/05/2015
Дергачівський р-н
Живі голоси героїчного часу

Книжкова виставка в Дергачівській ЦБ

Час невблаганно віддаляє від нас події, коли завершилася найкровопролитніша в історії людства війна. Час невмолимо забирає останніх свідків і учасників тих трагічних подій. Тому зберегти пам’ять про воєнне лихоліття – священний обов’язок усіх.

 

06/05/2015
Краснокутський р-н
Душа людської пам’яті не згасне

Вечір-реквієм в Краснокутській ЦБ

6-го травня 2015 року до 70-річчя з Дня Перемоги у Другій світовій війні в читальній залі Краснокутської центральної районної бібліотеки для учнів 10-Б класу місцевої гімназії проведено вечір-реквієм «Душа людської пам’яті не згасне».

 

06/05/2015
м. Куп`янськ
По хвилях нашої пам’яті

Година мужності в Куп’янській міській бібліотеці № 1

До 70-ї річниці Перемоги над нацизмом в Куп’янській міській бібліотеці № 1 пройшла година мужності «По хвилях нашої пам’яті». На зустріч з учнями завітав ветеран Великої Вітчизняної війни Касарин Михайло Дмитрович.

 

06/05/2015
Близнюківський р-н
Пісні звитяжної відваги

Зустріч клубу «Берегиня» до Дня Перемоги у Близнюківській ЦРБ

6-го травня 2015 року в читальній залі Близнюківської центральної районної бібліотеки відбулося засідання жіночого клубу «Берегиня». Організатори заходу запросили на засідання і представників районної ветеранської організації.

 

06/05/2015
Печенізький р-н
Цих днів не змовкне слава

Виставка-меморіал у Печенізькій ЦБ

Печенізька центральна районна бібліотека презентує широкому загалу книжкову виставку-меморіал «Цих днів не змовкне слава», присвячену Дню пам’яті та примирення та 70-й річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

06/05/2015
Лозівський р-н
Эти песни спеты на войне

Літературно-музичний вечір-реквієм в Лозівській ЦРБ

6-го травня 2015 року в Лозівській центральній районній бібліотеці відбувся літературно-музичний вечір-реквієм «Эти песни спеты на войне».

 

05/05/2015
Балаклійський р-н
Нас пісня кликала у бій!

До Дня Перемоги (Балаклійська ЦБ)

5 травня 2015 року у Балаклійській центральній районній бібліотеці відбувся літературно-музичний захід присвячений 70-річчю Перемоги над нацизмом у Європі.

 

05/05/2015
Близнюківський р-н
Цей день ми наближали, як могли

Літературно-патріотична година в Близнюківській ЦРБ

8-9 травня 2015 року в Україні відзначається День пам’яті та примирення і 70-річниця перемоги над нацизмом у Європі. З цією метою в бібліотеках Близнюківського району організовані книжкові виставки, готується спільно із сільськими радами, клубними та шкільними закладами ряд заходів.

 

30/04/2015
м. Первомайський
Хобі – ярмарок

Виставка ляльок в Первомайській центральній бібліотеці для дітей

Дитина сприймає зовнішній світ через предмети, які її оточують. Іграшки, в які вона грає – не виняток. Кожен з нас пам’ятає свою улюблену ляльку, але з особливою теплотою відносишся до ляльки, яка зроблена своїми руками.
У Первомайській центральній бібліотеці для дітей організована виставка ляльок під назвою «Хобі – ярмарок» місцевої майстрині Світлани Сафонової.

 

30/04/2015
Сахновщинський р-н
Тихі зорі вічної пам’яті

До 70-річчя Великої Перемоги

У Сахновщинській центральній бібліотеці продовжується цикл заходів до 70-річчя Великої Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни.

 

30/04/2015
Краснокутський р-н
ЇЇ величність – книга

Свято книги (Краснокутська ЦРБ)

30 квітня 2015 року в актовій залі Краснокутської гімназії для учнів молодших класів проведено свято «ЇЇ величність – книга», присвячене Всесвітньому дню книги та авторського права.
Організатори заходу: Краснокутська центральна районна бібліотека та районний Будинок культури.

 

28/04/2015
Золочівський р-н
Чорнобиль був, Чорнобиль попередив

Урок пам'яті у Золочівській РБ

28 квітня 2015 року у читальній залі Золочівської районної бібліотеки відбувся урок пам'яті "Чорнобиль був, Чорнобиль попередив", на який були запрошені учні Золочівської загальноосвітньої школи № 2.

 

27/04/2015
м. Первомайський
Літературний календар місяця

Книжкова виставка у Первомайській міській бібліотеці

З метою популяризації україномовної художньої літератури, не тільки української класики, а й сучасної української літератури, в Центральній бібліотеці міста Первомайська організована періодична книжкова виставка «Ювіляри року» з циклу «Літературний календар місяця».

 

27/04/2015
Лозівський р-н
Чорнобиль не має минулого

Екологічна година (Лозівська ЦБС)

27 квітня 2015 року Катеринівська сільська бібліотека-філія спільно з вчителями початкових класів Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів провели для дітей екологічну годину «Чорнобиль не має минулого».

 

27/04/2015
м. Лозова
Тривожні дзвони Чорнобиля

Екскурс в історію (Лозівська міська бібліотека)

26 квітня 1986 року українське Полісся стало зоною національної трагедії. Це чорна дата не лише для українського народу, а й для всього людства.
Бібліотекар Лозівської міської бібліотеки Н.В. Вешнивецька провела для студентів місцевого професійного ліцею екскурс в історію «Тривожні дзвони Чорнобиля».

 

26/04/2015
Краснокутський р-н
Той квітень не забудеться ніколи

Вечір-зустріч у бібліотеці

26 квітня 2015 року в читальному залі Пархомівської сільської бібліотеки №1 Краснокутського району було проведено вечір-зустріч «Той квітень не забудеться ніколи».

 

26/04/2015
Лозівський р-н
І камінь там сумує й плаче

Відео-повідомлення в Лозівській ЦРБ

26 квітня 2015 року в Лозівській центральній районній бібліотеці користувачі зібралися на відео-повідомлення «І камінь там сумує й плаче», присвячене річниці Чорнобильської трагедії.

 

25/04/2015
Близнюківський р-н
Чорнобиль – пам'ять серця

Книжкова виставка у Близнюках

В історії нашого народу є чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня, коли сталася аварія на Чорнобильській атомній станції у 1986 році, залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії. Вона і зараз впливає на життя мільйонів людей.

 

25/04/2015
Лозівський р-н
Хіт-парад природних дивовиж

Засідання клубу за інтересами (Лозівська ЦБС)

А ви знаєте, що розряду електричного вугра вистачить, щоб засвітити 6 стоваттних лампочок? Ви знаєте, що з водоростей можна робити цукерки? Ви знаєте, який плід найнебезпечніший? Якщо ні, то 25 квітня вам варто було приєднатися до трьох десятків читачів Катеринівської бібліотеки, які зібралися на чергове засідання клубу за інтересами «Друзі бібліотеки», яке мало назву «Хіт-парад природних дивовиж».

 

24/04/2015
Сахновщинський р-н
Бібліотека і права освіти: час нових підходів

Нарада працівників Сахновщинської ЦБС

24 квітня 2015 року відбулася чергова нарада працівників Сахновщинської ЦБС «Бібліотека і права освіти: час нових підходів».
Правова освіта на сучасному етапі має стати одним з основних напрямків в діяльності бібліотек і відповідати тим вимогам, які ставить держава на шляху до гуманізації суспільства. Адже сьогодні в суспільстві ще відчувається, як серед дорослих так і дітей, недостатня обізнаність зі своїми правами, відсутність глибокої переконаності в значущості морально-правових категорій.

 

24/04/2015
м. Первомайський
Стривожений дзвін Чорнобиля

До Дня Чорнобильської трагедії у Первомайській міській ЦБС

26 квітня – чорний день Чорнобильської трагедiї продовжує хвилювати людей. Наша пам’ять і пам’ять багатьох наступних поколінь знову і знову буде повертатися до трагічних квітневих подій 1986 року.
До відзначення сумної дати – 29 років Чорнобильської катастрофи, у центральній бібліотеці Первомайської міської ЦБС проведено низку заходів.

 

24/04/2015
Кегичівський р-н
Диво-книжки – диво-дітям

Екскурсія до бібліотеки (Кегичівська ЦБС)

У Всесвітній день книги та авторського права на екскурсію до Чапаєвської міської бібліотеки-філії Кегичівської ЦБС завітала підготовча група дитячого садочка «Сонечко» разом з вихователем Савченко Тамарою Олексіївною.

 

24/04/2015
Краснокутський р-н
Полиновий присмак чорнобильських рос

Вечір пам’яті (Краснокутська ЦРБ)

24 квітня 2015 року працівники Краснокутської ЦРБ в актовій залі Краснокутської гімназії провели вечір пам’яті «Полиновий присмак чорнобильських рос» для учнів 5, 7-10 класів.

 

24/04/2015
Шевченківський р-н
Атомне століття раною горить

Круглий стіл в Шевченківській ЦРБ

Щороку у квітні, у день національної скорботи, тяжкі дзвони Чорнобиля відгукуються в душах кожного з нас співчуттям і милосердям. Доля нашої країни після чорнобильської катастрофи сумна і пекуча, та все пізнається в порівнянні, і щастя нашої днини в тому, що ми живемо, що ті хто могли ніколи не народитися після 1986 року – народились, живуть і вчаться творити добро.
24 квітня 2015 року в Шевченківській ЦРБ до 29-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС відбувся круглий стіл «Атомне століття раною горить».

 

23/04/2015
Зачепилівський р-н
Чи знаєш ти, світе, як сиво ридає полин

Урок-реквієм в Зачепилівській ЦРБ

26 квітня 1986 року увійшло в історію сумною і трагічною датою.
Епіцентром найбільшої ядерної аварії століття стала багатостраждальна українська земля. Наслідки цієї катастрофи негативно впливають на життя громадян і донині.
23 квітня 2015 року в Інтернет-центрі Зачепилівської районної бібліотеки пройшов урок-реквієм «Чи знаєш ти, світе, як сиво ридає полин», присвячений 29-річниці Чорнобильської трагедії.

 

23/04/2015
Зміївський р-н
Біль Чорнобиля з роками не зникає...

Година пам’яті

23 квітня 2015 року, в рамках засідання любительського об’єднання «Пам'ять», в приміщенні Комунального закладу «Зміївська ЦБС» було проведено годину пам’яті «Біль Чорнобиля з роками не зникає...»

 

23/04/2015
Сахновщинський р-н
Німа печаль на устах України

Заходи до річниці трагедії на Чорнобильській АЕС у Сахновщинській ЦРБ

Час плине невпинно. Спливають роки, сплітаючись у десятиліття, а чорний день Чорнобильської трагедії залишається найбільшим горем для нас, українців

 

23/04/2015
Печенізький р-н
Чорнобильська зона

Слайд-вернісаж у Печенізькій ЦРБ

За традицією, щорічно, в двадцятих числах квітня, бібліотеки КЗ «Печенізька централізована бібліотечна система» організовують для читачів Печенізького району копмлекс пам'ятно-виховних заходів приурочених до трагічних подій Чорнобильської катастрофи.
23 квітня 2015 року Печенізька центральна районна бібліотека представила увазі юнацтва 11-А класу ліцею ім. Г.Семирадського cлайд-вернісаж «Чорнобильська зона».

 

23/04/2015
Нововодолазький р-н
З книгою в майбутнє

Інформаційна година у Нововодолазькій районній дитячій бібліотеці

Серед багатьох весняних свят є прекрасне свято – День книги. Традиція святкування Дня книги народилася в Іспанії, у місті Каталонії, де 23 квітня на День Юрія традиційно дарували троянду за кожну куплену книжку. Нині Всесвітній день книги святкують у 190 країнах світу.

 

23/04/2015
Нововодолазький р-н
Найкращий читач України

Нововодолажчанка Цимбал Марина – переможниця обласного етапу конкурсу «Найкращий читач України – 2015»

Вже стало гарною традицією в Україні щорічно, починаючи з 2003 року, проводити Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач України». Цей конкурс проводиться за ініціативи громадської організації «Форум видавців» та Національної бібліотеки України для дітей. На ньому зустрічаються найактивніші читачі – учні 6, 7, 8 класів та їх улюблені літературні герої.

 

23/04/2015
м. Чугуїв
З Чорнобиля несеться чорний вітер...

Зустріч з учасником ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

В історії нашого народу є чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня…
Напередодні, 23 квітня 2015 року бібліотека-філія м-ну «Дружба» м. Чугуєва провела зустріч учнів 7-го класу ЗОШ№7 з почесним гостем, учасником ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, ветераном афганської війни, Бєляєвим Володимиром Рувимовичем.

 

22/04/2015
Дворічанський р-н
Чорнобильський набат

Засідання клубу в Дворічанській ЦРБ

26 квітня 1986 року о 1 годині 24 хвилини вибухнув ядерний реактор на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції. Не скоро ще зітреться з пам’яті ця квітнева ніч 1986 року… Обставини, у яких опинилася Україна, Чорнобильська земля після катастрофи на електростанції, були дійсно надзвичайними.
І хоча далеко від місця аварії знаходяться землі Дворічанщини, її мешканці не стали осторонь біди, яка в одну мить навалилась на Україну, Росію і Білорусь та країни західної і північної Європи.

 

22/04/2015
Сахновщинський р-н
Приберемо планету від сміття

Урок екологічних знань в Сахновщинській ЦРБ

Природа нашої планети не лише гарна і корисна, але й дуже тендітна і вразлива. І ставиться до неї треба бережно та дбайливо. Адже людина назвала себе господарем планети і на ній лежить відповідальність за її збереження. Тому, урок екологічних знань «Приберемо планету від сміття», який відбувся 22 квітня 2015 року в Сахновщинській центральній бібліотеці з учнями 10 класу Сахновщинської гімназії, був присвячений Міжнародному Дню Землі.

 

21/04/2015
м. Лозова
Подаруємо старим книгам нове життя

Коворкінг в Лозівській юнацькій бібліотеці

23 квітня, починаючи з 1996 року, щорічно відзначається Всесвітній день книги та авторського права. Своїм святом День книги по праву вважають автори, видавці, вчителі, бібліотекарі й усі, хто причетний до книжкової справи. Його відзначають у 190 країнах світу.
Традиційно, до цього дня Лозівська юнацька бібліотека готує різноманітні соціо-культурні заходи.

 

17/04/2015
м. Чугуїв
Нам с Землей вместе жить!

Заседание клуба юных натуралистов

17 апреля 2015года в Чугуевской городской библиотеке для детей прошло заседание клуба "Юные натуралисты", посвященное Дню окружающей среды. Поговорить о том, как быстро загрязняется наша планета, и что можно сделать, чтобы предотвратить это загрязнение, на заседание пришли ученики 5-го класса Чугуевской ООШ №4.

 

16/04/2015
м. Первомайський
Про заходи по підвищенню екологічної культури

До Дня Землі та Дня довкілля в бібліотеках Первомайської міської ЦБС

Земля – єдиний дім людства у безмежних просторах Всесвіту. Не може бути вибору: зберегти чи зруйнувати свій дім, очистити чи забруднити його. В Україні проблема забруднення довкілля стала дуже гостро, тому необхідно проводити роботу з виховання культури спілкування з природою серед користувачів.

 

16/04/2015
Нововодолазький р-н
Е-урядування на допомогу сталому розвитку громади

Тренінг у Нововодолазькій ЦРБ

16 квітня 2015 року на базі Інтернет-центру Нововодолазької ЦРБ відбувся тренінг для працівників Нововодолазької ЦБС та державних службовців Нововодолазької РДА в рамках реалізації проекту «Е-життя разом з бібліотекою: орієнтир на громаду Харківщини», який провели працівники Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка.

 

15/04/2015
м. Куп`янськ
Хай буде з нами Великоднє чудо

Пасхально-бібліографічна композиція в Куп’янській міській бібліотеці № 1

До Великодніх свят в Куп’янській міській бібліотеці № 1 оформлена пасхально-бібліографічна композиція «Хай буде з нами Великоднє чудо».

 

15/04/2015
Лозівський р-н
Свято дитячого читання в Лозівській ЦБС

Одним з перевірених часом комплексу заходів з популяризації дитячої літератури є Тиждень дитячого читання, який проходить під час весняних канікул. Це справжнє свято для читачів, завжди нові книжкові відкриття, заохочення кращих, зустрічі з письменниками, сюрпризи, подарунки...

 

15/04/2015
Зачепилівський р-н
Музична спадщина П. І. Чайковського

Літературно-музичний вечір у Зачепилівській ЦБ

15 квітня 2015 року бібліотечними працівниками Зачепилівської ЦБ спільно з викладачами дитячої музичної школи проведено літературно-музичний вечір «Музична спадщина Чайковського», присвячений 175-річчю від дня народження композитора.

 

15/04/2015
Лозівський р-н
Парад професій

Зустріч у клубі за інтересами «Епіцентр» в Лозівській ЦРБ

15 квітня 2015 року в Лозівській центральній районній бібліотеці відбулася чергова зустріч у клубі за інтересами «Епіцентр», темою якого став вибір професії.

 

11/04/2015
Сахновщинський р-н
Час і досі не загоїв рану цей одвічний біль Афганістану

Вечір-реквієм (Сахновщинська ЦБС)

Афганістан … Для безліч українських родин він назавжди став грізним знаком біди, символом душевних мук і безутішного горя, горнилом для тих, хто туди потрапив. Він навчив юнаків цінувати дружбу, відданість, любов. І знати ціну життя. В народну пам'ять глибоко врізалася неоголошена афганська війна, відгомін якої ми відчуваємо й досі.

 

11/04/2015
Сахновщинський р-н
Під дзвони Великодня хай ваша доля квітне

Привітання зі святом підопічних територіального центру (Сахновщинська ЦБ)

Великдень! Сама назва вказує на те, що це не звичайний, а великий день. Величне свято, яке символізує перемогу над силами темряви і зла. Воскресіння Ісуса Христа дає нам змогу перемогти духовну смерть і жити новим повнокровним життям.

 

11/04/2015
Балаклійський р-н
О писанко! Ти символ України!

Майстер-клас з писанкарства у Балаклійській ЦРБ

У приміщенні Балаклійської районної бібліотеки для дітей відбувся майстер-клас з писанкарства на тему "О писанко! Ти символ України!"

 

10/04/2015
Шевченківський р-н
Писанковий рай

Заходи до Великодніх свят у Шевченківській ЦРБ

У сиву давнину ще в дохристиянські часи день Великодня був святом весняного сонця й природи, яка оживала і відроджувалася після довгого зимового сну. І її прихід наші пращури вшановували дуже урочисто: розігрували обрядові дійства, співали святкових пісень. Відгуки тих давніх традицій дійшли і до наших часів.

 

10/04/2015
Шевченківський р-н
Мамині рушники – лебеді білокрилі

Виставка народних майстрів (Шевченківська ЦБС)

В Шевченківському будинку культури в рамках фестивалю народної творчості «Хай ллється пісня пам’яті людської», присвяченому 70-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні, підготовлено виставку народних умільців.

 

10/04/2015
Куп`янський р-н
Заходи до Великодня в Куп’янській ЦРБ

На передодні свята Великодня в Куп’янській центральній районній бібліотеці проведено низку заходів.

 

10/04/2015
Куп`янський р-н
Заходи до Міжнародного дня визволення в`язнів фашистських концтаборів

(Куп`янська ЦБС)

До Міжнародного дня визволення в`язнів фашистських концтаборів бібліотеками Куп`янської централізованої бібліотечної системи проведені ряд заходів.

 

10/04/2015
Близнюківський р-н
Світлий день воскресіння

Цикл виставок в Близнюківській ЦРБ

Великдень – найбільше християнське свято. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію і любов. У передсвяткові дні в Близнюківській центральній районній бібліотеці до уваги користувачів організовані міні-виставки.

 

10/04/2015
Нововодолазький р-н
Святковий Великдень - радість кожного серця

Книжкова виставка у Нововодолазькій ЦРБ

З нагоди свята Христового Воскресіння Нововодолазька центральна районна бібліотека пропонує переглянути книжкову виставку «Святковий Великдень - радість кожного серця».

 

10/04/2015
Великобурлуцький р-н
Легенди космічної доби

Книжково-ілюстративна виставка у Великобурлуцькій ЦРБ

12 квітня весь світ відзначає День авіації і космонавтики. Це особливий день – день тріумфу науки та всіх тих, хто сьогодні працює в космічній галузі.

 

10/04/2015
Зміївський р-н
Великодні дзвони дзвонять

Годинa народознавства в Зміївській ЦРБ

Напередодні свята Великодня, 10 квітня 2015 року на абонементі Зміївської РБ було проведено годину народознавства «Великодні дзвони дзвонять».

 

09/04/2015
Зачепилівський р-н
Пасха Христова - дар нового життя

Цикл заходів у бібліотеках Зачепилівської РЦБС

До Великодніх свят у бібліотеках Зачепилівської РЦБС проходять заходи з циклу «Пасха Христова - дар нового життя». В рамках циклу в дитячій бібліотеці діє книжково-ілюстративна виставка «Веселкою на Великдень сонце виграє» та підготовлені тематичні полички по сільських бібліотеках-філіях.

 

09/04/2015
Дергачівський р-н
Майстер-шоу по розпису писанок у Дергачівській дитячій бібліотеці

Напередодні Христового Воскресіння до Дергачівської центральної дитячої бібліотеки на майстер-шоу по розпису писанок завітали учні 4-го класу ЗОШ-НВК № 1 з вчителем Губкою В. В. та шкільним бібліотекарем Яровою Л. Г.

 

09/04/2015
Великобурлуцький р-н
Тавром не вибити душі, лиш забуття подібне смерті

До Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів (Великобурлуцька ЦБС)

За ініціативою Організації Об’єднаних Націй 11 квітня щорічно відзначається Міжнародний день визволення в’язнів фашистських таборів – пам’ятна дата, яка була встановлена на згадку про повстання в’язнів найбільшого з фашистських концтаборів – Бухенвальда, яке відбулося саме 11 квітня 1945 року.

 

09/04/2015
Первомайський р-н
Світле Христове Воскресіння

Цикл заходів до Великодніх свят (Первомайська міська ЦБС)

Великдень – велике християнське свято. З тих часів, коли Україна-Русь прийняла християнство, обряд викликання весни став розпочинатися з Великодня. Незважаючи на те, що напередодні Великодня розіп’яли Христа, свято це сповнене радістю, бо Христос Воскрес.

 

09/04/2015
Дворічанський р-н
За чисте довкілля

Природоохоронна акція в Дворічанськый ЦРБ

Вже стало доброю традицією щовесни проводити акцію «За чисте довкілля». У всіх населених пунктах країни відбуваються толоки, на яких громадськість спільними зусиллями прибирає двори, вулиці та сквери після зими.

 

09/04/2015
м. Лозова
Писанковий тиждень у Лозівській юнацькій бібліотеці

У Лозівській юнацькій бібліотеці усі готуються до свята Великодня.

 

09/04/2015
м. Чугуїв
Путешествие сказками Андерсена в Чугуевской городской библиотеке для детей

В Чугуеве продолжается праздничная Неделя детского чтения, посвященная в 2015 году главному событию – 210-летию со дня рождения великого скандинавского сказочника Ханса Кристиана Андерсена.

 

09/04/2015
Зачепилівський р-н
Без права на забуття

Книжкова виставка (Зачепилівська ЦРБ)

Глибоке пізнання історичного минулого свого народу, оволодіння його національними, духовними цінностями – важливі компоненти національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, без яких неможливе збереження історичної пам’яті.

 

09/04/2015
Красноградський р-н
Світле свято Великдень

Година духовності (Красноградська ЦБС)

9 квітня 2015 року для учнів 4-го класу М-Комишуватського НВК бібліотекарем сільської бібліотеки Режило О. Г. була проведена година духовності «Світле свято Великдень».

 

08/04/2015
Сахновщинський р-н
Виставки в Сахновщинській РДБ

У Сахновщинській районній дитячій бібліотеці відкрилася виставка ручних робіт та Великодня виставка.

 

08/04/2015
Балаклійський р-н
Подарунок Балаклійській ЦРБ

Особливий дарунок отримала цього тижня Балаклійська центральна районна бібліотека. Зібрання творів в дев’яти томах на українській та російській мові презентував їй автор, всім нам відомий балаклійський прозаїк зі світовим ім’ям, лауреат премій ім. І. Котляревського, ім. К.Гордієнка, ім. Г. Квітки-Основ’яненка, ім. П. Василенка, ім. О. Масельського, журналу «Березіль» за кращу публікацію року – Михайло Миколайович Олефіренко.

 

08/04/2015
Дворічанський р-н
Веселковий світ писанки

Подорож в минуле у Токарівській бібліотеці

Знову за вікном весна. Як і торік, теплий вітер висушує калюжі на дорогах. От-от відкриються сонні очки бруньок. А там і літо щедре не за горами. Далі мудрість осені завершиться крижаним спокоєм зими. Так було торік, так буде завжди. Іде життя, минають роки, епохи… Багато було втрачено, багато здобуто нового, але пам’ять про деякі речі приходить у наш час із далеких таємничих глибин минулого.

 

08/04/2015
Золочівський р-н
Засідання клубу за інтересами Зустріч у Золочівській РБ

7 квітня 2015 року у стінах Золочівської районної бібліотеки відбулося засідання клубу за інтересами "Зустріч", яке було присвячене найулюбленішому весняному святу усіх християн - святу Пасхи або Великодню - дню Воскресіння Ісусу Христа.

 

08/04/2015
Дергачівський р-н
Свята Пасха йде до хати

Виставка-інсталяція в Дергачівській ЦБ

Великдень – найбільше християнське свято. Воно несе з собою віру, надію, любов. В Дергачівській центральній бібліотеці організовано виставку-інсталяцію «Свята Пасха йде до хати».

 

08/04/2015
Сахновщинський р-н
Це не можна забути

До Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів (Сахновщинська ЦБС)

З 7 по 11 квітня 2015 року до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів в Сахновщинській ЦБС проходе цикл заходів «Це не можна забути».

 

08/04/2015
Дергачівський р-н
Ми подорожуємо по казках

Літературна гра-подорож в Солоницівській бібліотеці-філії № 10

В Солоницівській бібліотеці-філії № 10 пройшло засідання клубу за інтересами «Чомучка». Темою засідання стала літературна гра-подорож «Ми подорожуємо по казках».

 

07/04/2015
Лозівський р-н
Без здоров’я – щастя не буває

Час корисних порад в Лозівській РБД

7 квітня 2015 року, до Міжнародного дня здоров’я, працівники Лозівської районної бібліотеки для дітей провели для учнів час корисних порад «Без здоров’я – щастя не буває».

 

07/04/2015
Дергачівський р-н
Хай живе у серці радість та добро

Свято закликання весни у Слатинській бібліотеці-філії

Наша майже казкова історія бере свій початок ще в період весняних канікул, коли Харківський театр юного глядача запросив юних талантів смт. Слатине з музичною композицією «Прийди весно, з радістю» виступити перед початком вистави «Веселі пригоди Незнайка» та отримали високу оцінку адміністрації театру.

 

07/04/2015
Сахновщинський р-н
Пасха Христова – дар нового життя

Виставка-вітання в Сахновщинській ЦРБ

З 3-го квітня 2015 року в читальній залі Сахновщинської ЦРБ для читачів оформлена виставка-вітання «Пасха Христова – дар нового життя».

 

06/04/2015
Красноградський р-н
Книга, що народжує мрію

Літературно-художній конкурс постерів та книжкових ілюстрацій в Красноградській ЦБС

Красноградська районна бібліотека провела 1 етап літературно-художнього конкурсу постерів та книжкових ілюстрацій «Книга, що народжує мрію», метою якого було духовно-моральне та естетичне виховання молоді шляхом залучення читацького інтересу до книги за допомогою візуальних засобів культури. Юнацтво Красноградщини взяло активну участь у конкурсі – понад 60 ілюстрацій і постерів було надано на розгляд компетентному журі .

 

04/04/2015
Лозівський р-н
Зроби крок до здоров’я

До Всесвітнього дня здоров’я (Лозівська ЦРБ)

4 квітня 2015 року в Лозівській центральній районній бібліотеці відбулася відверта розмова з користувачами Інтернет-центру «Зроби крок до здоров’я», присвячена Всесвітньому дню здоров’я.

 

03/04/2015
м. Лозова
Пасхальна веселка

Книжкова виставка в Лозівській міській бібліотеці

В Лозівській міській бібліотеці з 3 по 14 квітня 2015 року діє книжкова виставка «Пасхальна веселка», присвячена воскресінню Ісуса Хреста – Великодню.

 

02/04/2015
м. Лозова
Світ казок Андерсена

Свято дитячої книги в Лозівській юнацькій бібліотеці

Щороку 2 квітня, в день народження великого данського письменника-казкаря Г. К. Андерсена, весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги. Та цього року це особливий день, бо Великому мрійнику виповнилося 210 років!

 

02/04/2015
Нововодолазький р-н
Свято дитячої книги у Нововодолазькій РБД

Дитинство – це той неповторний час, коли мала людина відкриває для себе світ. Саме тому найсерйозніше заняття для дитини – дитяча книга. Тому що для дитини книжка – це іграшка, яка має навчати, залучати, захоплювати. Дитячі книги вбирають у себе цілий світ, все цікаве, що буває на світі.

 

02/04/2015
м. Куп`янськ
Казкові світи Г. Х. Андерсена

Літературне свято в Куп`янській міській бібліотеці № 2

2 квітня 2015 року в Куп`янській міській бібліотеці № 2 в рамках Міжнародного дня дитячої книги відбулося літературне свято «Казкові світи Г. Х. Андерсена», приурочене до 210-річчя з дня народження великого улюбленця дітей.

 

02/04/2015
Лозівський р-н
Таємниці казкової країни

День дитячої книги в Катеринівській сільській бібліотеці

День дитячої книги... Кожен з нас уявляє його по-різному: для одного це можливість поговорити про улюбленого автора, для іншого – познайомитися з новими барвистими виданнями, для третього – це літературні ігри та конкурси.

 

02/04/2015
Балаклійський р-н
Смійтесь друзі на здоров’я

Конкурсно-розважальна гумористична програма

На початку квітня Борщівська сільська бібліотека-філія Балаклійської ЦБС (бібліотекар Квокова М. М.) гостинно розкрила свої двері перед прихильниками української байки та гуморески.

 

01/04/2015
м. Куп`янськ
Друкар книжок небачених

Книжкова виставка у Куп’янській міській бібліотеці № 1

Книжкова виставка «Друкар книжок небачених», присвячена 505-й річниці з дня народження засновника книгодрукування І. Федорова, зацікавила користувачів Куп’янської міської бібліотеки № 1.

 

01/04/2015
Барвінківський р-н
Минуле і сьогодення нашого краю

Краєзнавчі виставки у Барвінківській ЦРБ

Барвінківська центральна районна бібліотека значну увагу приділяє вивченню та висвітленню історії рідного краю, відродження його кращих традицій.

 

01/04/2015
Лозівський р-н
А ви з нами зустрічались?

Віртуальна інтернет-подорож у Лозівській РБД

1 квітня 2015 року Лозівська районна бібліотека для дітей відправила своїх читачів у віртуальну інтернет-подорож по сторінках відомих дитячих книг «А ви з нами зустрічались?»

 

01/04/2015
Дергачівський р-н
Виставка до Дня сміху в Дергачівській ЦБ

1 квітня – День Сміху. В Шотландії це День Зозулі, в Японії – День Ляльки, в Італії – День Дурня. З однаковим успіхом це свято відзначається і в Україні, і в Росії, і в Англії, і Німеччині, і у Франції і Скандинавії. В цей день люди жартують один над одним, розігрують.

 

01/04/2015
Вовчанський р-н
Сміх - це натхнення

Свято гумору в Вовчанській ЦРБ

1-го квітня українці святкують День сміху. В цей день до Вовчанської центральної бібліотеки завітали читачі, щоб відпочити, пожартувати, від душі посміятися, почути і відчути рідне слово.

 

01/04/2015
м. Ізюм
Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач - 2015» в Ізюмській міській бібліотеці

1 квітня 2015 в Ізюмській центральній міській бібліотеці відбувся ІІ міський етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач - 2015».

 

01/04/2015
Куп`янський р-н
Тиждень дитячого читання в бібліотеках Куп’янської ЦБС

Щороку в дні шкільних канікул в усіх українських бібліотеках відзначається Всеукраїнський Тиждень дитячого читання.В ці дні особливо багатолюдно в бібліотеках Куп’янської централізованої бібліотечної системи. Дітлахи з задоволенням беруть участь в різноманітних заходах.

 

01/04/2015
Дергачівський р-н
Сміх людський – чудесна штука. Він – мистецтво і наука

Вечір гумору (Дергачівська ЦБС)

В затишному залі Вільшанської бібліотеки для дорослих відбувся вечір гумору «Сміх людський – чудесна штука. Він – мистецтво і наука», присвячений Дню сміху.

 

31/03/2015
м. Первомайський
Всесвіт цікавих книжок

Заходи до Всеукраїнського тижня дитячого читання (Первомайська міська ЦБС)

«Читання – ось найкраще навчання» – стверджує народна мудрість. Не погодитись з цими словами не можна. В цьому переконуєшся щоразу, коли мова заходить про роль книги в житті людини. Адже саме книга допомагає пізнати безмежні можливості людського розуму.

 

31/03/2015
Лозівський р-н
Війна на книжковій сторінці

Підбірка літератури (Лозівська ЦБС)

31 березня 2015 року Лозівська районна бібліотека для дітей познайомила своїх маленьких читачів з підбіркою літератури «Війна на книжковій сторінці».

 

31/03/2015
Куп`янський р-н
Перевірка роботи та допомога сільським бібліотекам Куп’янської ЦБС

Наприкінці березня фахівцями відділу культури та туризму Куп’янської районної державної адміністрації було організовано плановий об’їзд закладів культури району. За кілька днів було перевірено роботу всіх 55 закладів.

 

31/03/2015
м. Чугуїв
Веселые приключения в Книголенде

Неделя детского чтения в Чугуевской городской библиотеке для детей

Ярким и красочным выдалось открытие Недели детского чтения, которое состоялось 2 апреля в Чугуевской городской библиотеке для детей. Гостями этого праздника стали ученики 4-го класса ООШ № 4.

 

30/03/2015
м. Первомайський
Ювіляри року

Періодична книжкова виставка в Первомайській міській ЦБ

Одним з напрямків роботи бібліотек є популяризація художньої літератури, особливо письменників-класиків. Інтелектуальні читачі говорять, що класика завжди сучасна. Але певна частина користувачів мало звертають увагу на твори класичної літератури.

 

30/03/2015
Вовчанський р-н
Моя сім'я – це простір без насильства

Засідання гендерно-ресурсного центру в Вовчанській районній бібліотеці

Ні для кого не секрет, що проблема насильства в сім'ї примушує говорити про себе на повний голос. Причинами прояву насильства в родинах є психологічні чинники (психічні розлади, високий рівень агресії, власний негативний досвід дитинства, низька самооцінка осіб) , соціальні чинники (стереотипність уявлень про ролі сім'ї та виховання дітей, поширення наркоманії та алкоголізму), економічні чинники (безробіття, соціально-побутова невлаштованість).

 

28/03/2015
м. Лозова
Канікули в бібліотеці

(Лозівська юнацька бібліотека)

На весняних канікулах в Лозівській юнацькій бібліотеці, як завжди, було людно. Щодня дітлахи чатували коло дверей, ледве дочікуючись її відкриття.

 

28/03/2015
Красноградський р-н
Сторінками книг чудових

Конкурс у Миколо-Комишуватській сільській бібліотеці

Напередодні Всеукраїнського тижня дитячого читання читачі Миколо-Комишуватської сільської бібліотеки, що на Красноградщині, взяли участь у конкурсі «Сторінками книг чудових», який підготували та провели бібліотекар сільської бібліотеки Режило О. Г. та бібліотекар школи Біленко Л. М.

 

28/03/2015
м. Первомайський
Світ театру

Книжкова виставка (Первомайська міська ЦБС)

28 березня 2015 року в палаці культури «Хімік» м. Первомайського проходило театральне свято, а саме народний театр «Сучасник», підтверджував високе звання «народного».

 

27/03/2015
Ізюмський р-н
Поезія! Ти сила чарівна

Літературна гостинна в Ізюмській ЦРБ

Поезія відіграє одну з провідних ролей у духовному збагаченні людини. Тому рішенням генеральної конференції ЮНЕСКО було визначено 21 березня – Всесвітнім днем поезії. Це свято відзначається з 1999 року.

 

27/03/2015
Лозівський р-н
Цикл заходів в рамках Обласного Тижня права в Лозівській ЦБС

Заходи, які проводились в бібліотеках Лозівської ЦБС в рамках обласного Тижня права, були спрямовані на підвищення рівня правової культури, поширення знань про права і свободи людини і громадянина.

 

27/03/2015
Кегичівський р-н
Хай Україна вся читає, бо Україна нас усіх єднає

До Тижня дитячого читання (Кегичівська ЦБС)

Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне і довгоочікуване свято – Тиждень дитячої та юнацької книги. Ці дні – нагода безпосереднього контакту з читачами, популяризації серед дітей читання, книги і бібліотеки, як скарбниці знань.

 

27/03/2015
Куп`янський р-н
Доступний інтернет

Інтернет-урок в Куп’янській ЦРБ

27 березня 2015 року в читальній залі Куп’янської центральної районної бібліотеки для користувачів був проведений Інтернет-урок «Доступний інтернет», який підготувала Разенкова Ю. І.

 

27/03/2015
Нововодолазький р-н
Подорож до країни Читалії

До Всеукраїнського тижня дитячого читання (Нововодолазька ЦБС)

В Україні щорічно в останній тиждень березня проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Упродовж цього тижня в Нововодолазькій районній дитячій бібліотеці проходили різноманітні заходи: оформлена книжкова виставка ''З днем народження книго! Книги - ювіляри 2015 року'', проведені літературні вікторини, ігри присвячені казковим подіям і персонажам, була організована екскурсія до бібліотеки та інтернет - мандрівка ''Подорож до країни Читалії''.

 

27/03/2015
Сахновщинський р-н
Тренінг для бібліотекарів Сахновщинської ЦБС

27 березня 2015 року працівники Сахновщинської централізованої бібліотечної системи відвідали підготовлений для них тренінг «Електронна система моніторингу мережі публічних бібліотек України ».

 

27/03/2015
Великобурлуцький р-н
Конкурс дитячого читання у Великобурлуцькій РБД

27 березня 2015 року у Великобурлуцькій районній бібліотеці для дітей відбувся ІІ етап (районний) конкурсу дитячого читання «Найкращий читач – 2015», який проходить в рамках щорічного Всеукраїнського тижня дитячого читання з метою формування у дітей потреби до систематичного читання шляхом популяризації найкращої світової та української літератури для дітей, вироблення навичок самостійної роботи з книгою.

 

27/03/2015
Близнюківський р-н
Заходи в рамках Тижня права

(Близнюківська ЦБС)

В Близнюківській центральній районній бібліотеці в рамках Тижня права, який проводиться районним управлінням юстиції спільно з бібліотечними закладами району, в період з 23 по 27 березня 2015 року проведено ряд заходів.

 

27/03/2015
Зачепилівський р-н
Нарада бібліотечних працівників Зачепилівської ЦБС

27 березня 2015 року відбулась чергова нарада бібліотечних працівників Зачепилівської РЦБС.

 

27/03/2015
Близнюківський р-н
Конкурс «Найкращий читач України-2015» у Близнюківській РБД

27 березня 2015 року у Близнюківській районній бібліотеці для дітей відбувся ІІ етап конкурсу «Найкращий читач України-2015». Всеукраїнський конкурс дитячого читання є відкритим і проводиться щороку як творче змагання дітей. Сьогоднішньому заходу передували подібні конкурси місцевого масштабу, де було відібрано кращих із кращих.

 

27/03/2015
Зміївський р-н
Цикл заходів в межах Тижня права у Зміївській ЦБС

Зміївська централізована бібліотечна система отримує періодичні видання загального спрямування, що вміщують рубрики на правову тематику: «Вісті Зміївщини», «Зміївський кур’єр» «Слобідський край», «Ваш домашній адвокат», «Голос України», «Урядовий кур’єр», «Пенсійний кур’єр».

 

27/03/2015
Красноградський р-н
Конкурс дитячого читання в Красноградській РБД

27 березня 2015 року в Красноградській районній бібліотеці відбувся районний етап конкурса дитячого читання «Найкращий читач України-2015», у якому взяли участь читачі учні 6-8 класів району.

 

26/03/2015
м. Куп`янськ
Найцікавіше про тварин

Вікторина в Куп’янській міській бібліотеці №1

Традиційно на весняних канікулах в бібліотеках проходе тиждень дитячої та юнацької книги.

 

26/03/2015
Шевченківський р-н
II етап конкурсу «Найкращий читач 2015 року»

Шевченківська ЦРБ

26 березня 2015 року учні 6-8 класів, переможці I туру конкурсу «Найкращий читач України-2015» зібралися в читальній залі Шевченківської районної бібліотеки, щоб прийняти участь в II етапі конкурсу.

 

26/03/2015
Дворічанський р-н
Тиждень дитячого читання в Рідкодубівській сільській бібліотеці

В Україні щорічно в останній тиждень березня проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Славні традиції проведення тижня було започатковано ще в далекому 1944-му році. У той непростий час, велика увага приділялася дитячій книзі, яка несла святе слово дітям – майбутнім творцям, винахідникам, вченим.

 

25/03/2015
Лозівський р-н
Мандрівка у казковий світ

До Тижня дитячого читання (Лозівська ЦБС)

25 березня 2015 року, відзначаючи Тиждень дитячого читання, у чудовий казковий світ відправилися маленькі читачі Лозівської районної бібліотеки для дітей.

 

25/03/2015
Нововодолазький р-н
Поезія – це завжди неповторність…

Літературно-музична композиція у Нововодолазькій ЦРБ

25 березня 2015 року у Нововодолазькій центральній районній бібліотеці була проведена літературно-музична композиція « Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…», присвячена Всесвітньому Дню поезії. На заході були присутні учні 9-х та 11-х класів Нововодолазького ліцею.

 

25/03/2015
Кегичівський р-н
Підлітковий алкоголізм, наркоманія – дань часу чи дань байдужості?

Урок-міркування в Кегичівській ЦБ

25 березня 2015 року працівники Кегичівської центральної районної бібліотеки провели для учнів ПТУ № 60 урок-міркування «Підлітковий алкоголізм, наркоманія – дань часу чи дань байдужості?»

 

25/03/2015
Сахновщинський р-н
Людина має право

Юридичний діалог (Сахновщинська ЦБС)

Сахновщинською централізованої бібліотечною системою проведено юридичний діалог для жителів села Гришівка, за участю Сахновщинського районного управління юстиції спільно з завідуючою державною нотаріальною конторою та начальником реєстраційної служби.

 

25/03/2015
Кегичівський р-н
Читаю я , читаєш ти , читаємо ми разом

Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач – 2015» (Кегичівська ЦБС)

25 березня 2015 року в Кегичівській центральній дитячій бібліотеці відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач – 2015».

 

24/03/2015
Близнюківський р-н
За життя без туберкульозу

Інформаційна година в Близнюківській ЦРБ

24 березня 2015 року відзначається Всесвітній день боротьби з туберкульозом. У читальній залі Близнюківської центральної районної бібліотеки цього дня відбулася інформаційна година на тему «За життя без туберкульозу», на яку були запрошені учні 9-А класу Близнюківського ліцею.

 

24/03/2015
Куп`янський р-н
Ювілейний п’єдестал

Літературна подорож в Куп’янській ЦРБ

В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання 24 березня 2015 року завідуюча відділом обслуговування дітей та юнацтва Куп’янської центральної районної бібліотеки підготувала і провела для п’ятикласників літературну подорож, присвячену дитячим письменникам-ювілярам 2015 року.

 

24/03/2015
м. Первомайський
Я читаю, отже, я мислю, я існую

ІІ етап обласного конкурсу дитячого читання у Первомайській ЦБ

«Я читаю, отже, я мислю, я існую» – під таким гаслом у стінах Первомайської центральної бібліотеки для дітей 24 березня 2015 року відбувся ІІ етап обласного конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України – 2015».

 

24/03/2015
Дворічанський р-н
Навчаються працівники бібліотек району

Cемінар-практикум (Дворічанська ЦБС)

24 березня 2015 року на базі центральної районної бібліотеки відбувся семінар-практикум для працівників сільських бібліотек району за темою «Бібліотечно-бібліографічна класифікація в бібліотеці».

 

24/03/2015
Золочівський р-н
Тарас Григорович Шевченко - честь і слава Україні

Дитячий ранок в Золочівській ЦРБ

24 березня 2015 року в Золочівській ЦРБ пройшов дитячий ранок "Тарас Григорович Шевченко - честь і слава Україні".

 

24/03/2015
Кегичівський р-н
Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає

Посвята першокласників у читачі в Кегичівській дитячій бібліотеці

24 березня 2015 року в Кегичівській дитячій бібліотеці відбулася посвята у читачі першокласників. Захід пройшов під гаслом «Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає».

 

23/03/2015
Дергачівський р-н
Поезія і пісня, обпалені війною

Літературно-музичний вечір (Дергачівська ЦБС)

До 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні Гаврилівська бібліотека-філія № 11 Дергачівської ЦБС та місцевий клуб провели літературно-музичний вечір «Поезія і пісня, обпалені війною».

 

23/03/2015
м. Чугуїв
Лучший читатель Чугуева – 2015

Конкурс детского чтения (Чугуевская городская ЦБС)

23 марта 2015 года Чугуевская городская библиотека для детей провела 2-й городской этап конкурса детского чтения «Лучший читатель Украины - 2015». Это дружеское соревнование, которое помогает всем больше узнать о безграничном и удивительном мире, имя которому – Книга. Как ни странно, но популярность книги вопреки всем негативным прогнозам все равно остается неизменной, и это подтвердили участники конкурса.

 

22/03/2015
Лозівський р-н
Поетичне мереживо

Поетичний конкурс (Лозівська ЦБС)

22 березня 2015 року в Краснопавлівській міській бібліотеці-філії № 2 пройшов конкурс любителів поезії «Поетичне мереживо».

 

21/03/2015
Лозівський р-н
Поезія – сила чарівна

Ретро-вечір у Лозівській ЦРБ

21 березня 2015 року в Лозівській центральній районній бібліотеці в рамках клубу за інтересами «Гармонія» пройшов ретро-вечір «Поезія – це сила чарівна, що музикою серце надихає», присвячений Всесвітньому дню поезії.

 

21/03/2015
м. Чугуїв
Вічне слово Кобзаря

Участь у регіональному конкурсі читців (Чугуївська міська ЦБС)

21 березня 2015 року в приміщенні Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва міста Харкова відбувся традиційний щорічний регіональний конкурс читців «Вічне слово Кобзаря», присвячений творчості великого поета.

 

21/03/2015
Великобурлуцький р-н
Книга і читач – це друзі назавжди

До Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги (Великобурлуцька ЦБС)

В Україні щорічно в останній тиждень березня проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Славні традиції проведення Тижня було започатковано ще в далекому 1944 році. У той непростий час велика увага приділялася дитячій книзі, яка несла святе слово дітям – майбутнім творцям, винахідникам, вченим. У незалежній Україні Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги було засновано 22 лютого 1993 року.

 

20/03/2015
Краснокутський р-н
Ліна Костенко – гуманітарна аура нації

Година поезії в Краснокутській ЦРБ

20 березня 2015 року в читальній залі Краснокутської центральної районної бібліотеки проведено годину поезії «Ліна Костенко – гуманітарна аура нації» до 85-річчя від дня народження української поетеси.

 

20/03/2015
Лозівський р-н
Сім сонат для щастя

Поетичні гостини (Лозівська ЦБС)

20 березня 2015 року завідуюча Надеждівською сільською бібліотекою зібрала в клубі шанувальників і любителів красного слова - учнів Надеждівського НВК - на поетичні гостини «Сім сонат для щастя» з нагоди Всесвітнього дня поезії.

 

20/03/2015
Лозівський р-н
Добрий світ цікавих книг

Екскурсія до Катеринівської сільської бібліотеки

19 березня 2015 року до Катеринівської сільської бібліотеки завітали вихованці ДНЗ «Сонечко».

 

20/03/2015
Красноградський р-н
Свято дитячої книги в Красноградській РБ

В Красноградській районній бібліотеці відбулося справжнє Свято дитячої книги. В затишному абонементі 1-4 класів проходило цікаве дійство, яке підготувала провідний бібліотекар Світлана Іванівна Шаповал зі своїми активними маленькими читачами.

 

19/03/2015
Зачепилівський р-н
Тарас Шевченко – провісник долі України

Книжкова виставка в Зачепилівській ЦРБ

В історії залишаються імена, які з гордістю вимовляє і шанує все людство. До них належить й ім’я великого українського Кобзаря – Т. Г. Шевченка.

 

19/03/2015
м. Лозова
Лялькова скринька

Книжково-лялькова виставка у Лозівській юнацькій бібліотеці

До Всесвітнього дня лялькаря, який відзначається 21 березня, у Лозівській юнацькій бібліотеці відкрилася книжково-лялькова виставка «Лялькова скринька».

 

19/03/2015
Куп`янський р-н
Парадокси долі й поезії

Поетична година у Куп’янській РБ

В ці березневі дні Україна відзначає 120-ту річницю від дня народження одного із славетних українських поетів – Максима Тадейовича Рильського. Поет міг сказати про себе: все моє життя у моїх творах. В поезії Максима Рильського відчувається гаряче і чуйне серце, пристрасне бажання служити своїм благовісним словом високим народним ідеалам.

 

19/03/2015
Куп`янський р-н
Блакитні очі планети

Урок екології в Куп’янській ЦРБ

22 березня відзначається Міжнародний день води. І цей день відмічається не тому, що на Землі багато води, а тому, що вона все частіше потребує захисту. Немає на світі нічого більше дорогоцінного, ніж чудова, звичайна вода.

 

19/03/2015
м. Первомайський
Мандрівка серця Ліни Костенко

Огляди літератури в Первомайській міській ЦБ

19 березня 2015 року виповнилось 85 років від дня народження української поетеси, лауреата Державної премії імені Тараса Шевченка Ліни Василівни Костенко.

 

19/03/2015
Дергачівський р-н
Свято поезії

З нагоди 85-річчя Ліни Костенко (Дергачівська ЦБС)

У Вільшанській бібліотеці для дорослих відбулося творча зустріч місцевих поетів з мешканцями селища Вільшана, присвячене 85-річчю відомої української поетеси Ліни Василівни Костенко.

 

19/03/2015
Дергачівський р-н
Жінка з легенди

Літературно-художній вечір (Дергачівська ЦБС)

19 березня відзначила свій 85-й рік народження Ліна Василівна Костенко. Цій даті був присвячений літературно-художній вечір «Жінка з легенди», який відбувся у Вільшанській дитячій бібліотеці.

 

19/03/2015
Дергачівський р-н
Душа належить людству і епохам

Виставка до дня народження Ліни Костенко (Дергачівська ЦБС)

Ім’я Ліни Костенко стоїть поміж визнаних майстрів української поезії. В її творчості особисте переплелось з суспільним. Поетичному стилю притаманні філософічність, висока культура поетичного вислову, інтелектуальність.

 

19/03/2015
Куп`янський р-н
Тарас Шевченко: погляд крізь віки

Літературно-мистецьке свято в Куп’янській ЦБ

І знову – березень… І знову линуть до нас думки геніального українського поета Т.Г.Шевченка. Традиційно у цей весняний час український народ звертається до постаті Великого Кобзаря, яка у своїй величі була, є і залишається ні з чим незрівняною, невичерпною для людського подиву й осягнення.

 

19/03/2015
Нововодолазький р-н
Поетична мова Ліни Костенко

Година поезії в Нововодолазькій РБД

Читачам Нововодолазької районної дитячої бібліотеки була представлена постать великої українки - геніальної поетеси сучасності Ліни Костенко, якій 19 березня 2015 року виповнилося 85 років.

 

18/03/2015
м. Ізюм
Я вибрала долю сама

Вечір-портрет в Ізюмській міській ЦБ

19 березня 2015 року виповнюється 85 років з дня народження Ліні Василівні Костенко, яку першу з українців за життя визнано поетом світового рівня.

 

18/03/2015
Сахновщинський р-н
Я вибрала долю собі сама

Вечір поезії в Сахновщинській ЦБ

18 березня 2015 року до 85-річчя від дня народження Ліни Костенко працівником юнацького абонемента Сахновщинської центральної бібліотеки для учнів 10-го класу ЗОШ № 2 проведено вечір поезії «Я вибрала долю сама».

 

18/03/2015
Кегичівський р-н
Етнографічно-бібліографічна подорож в Кегичівській ЦРБ

В світі інформаційного простору існує безліч інформації про побут та звичаї українського народу. Питання світоладу української оселі, вивчення давнього обряду, розвитку етнотуризму краю досить часто звучить в запитах читачів Кегичівської ЦРБ.

 

17/03/2015
Лозівський р-н
Віват, ювіляри!

Презентація книжкової виставки в Лозівській РБД

«Віват, ювіляри!» - під такою назвою 17 березня 2015 року в Лозівській районній бібліотеці для дітей пройшла презентація книжкової виставки-поздоровлення.

 

17/03/2015
м. Лозова
Ювіляри березня

Засідання літературного клубу «Лігос» в Лозівській юнацькій бібліотеці

Для чергового засідання літературного клубу «Лігос» Лозівська юнацька бібліотека підготувала і провела годину поезії, присвячену ювілярам березня – поетам Максиму Рильському та Ліні Костенко. Вони народилися в один день – 19 березня, з різницею в 35 років.

 

17/03/2015
Дергачівський р-н
Гармонія, що з думки вироста

Година поезіі (Дергачівська ЦБС)

В Козачолопанській бібліотеці-філії № 6 з нагоди 120-річчя від дня народження Максима Рильського пройшла година поезіі «Гармонія, що з думки вироста».

 

16/03/2015
Лозівський р-н
Бути на землі людиною

Правовий лабіринт в Лозівській ЦРБ

16 березня 2015 року в читальній залі Лозівської центральної районної бібліотеки відбувся правовий лабіринт «Бути на землі людиною».

 

15/03/2015
Лозівський р-н
Ти храм збудуй, а люди в нього прийдуть

До 85-річчя з дня народження Ліни Костенко (Лозівська ЦРБ)

15 березня 2015 року в Лозівській центральній районній бібліотеці пройшли хвилини поетичних почуттів «Ти храм збудуй, а люди в нього прийдуть», присвячені 85-річчю з дня народження відомої української поетеси Ліни Костенко.

 

14/03/2015
Золочівський р-н
Заходи в Золочівській районній бібліотеці

13 березня 2015 року бібліограф Золочівської районної бібліотеки Пахуча Любов Павлівна разом з начальником Золочівської Юстиції Дзьонь Оксаною Олексіївною провели в Золочівській гімназії №1 день інформації на тему ''Юридична відповідальність за правопорушення підлітків''. Оксана Олексіївна відповіла на запитання учнів, для них також була підготовлена цікава вікторина.

 

14/03/2015
Дергачівський р-н
Спадкоємність поколінь

Конкурс бабусь та онучок (Дергачівська ЦБС)

Родина, сім’я – це найдорожче для кожної людини. В родині людина робить свої перші кроки, звідси вона виходить у широкий світ. У сім’ї вона навчається любові і добра, вчиться шанувати свій рід, свою землю.

 

13/03/2015
Нововодолазький р-н
Музика слова, поезіє дивна

Книжкова виставка у Нововодолазькій ЦРБ

Дуже мало зустрічається людей, які були б байдужими до поезії. Навіть якщо вони не пишуть віршів, не читають їх. Але і такі люди розуміють поетичний образ і часто підсвідомо користуються ним навіть у буденних розмовах. Поетична душа нам подарована самим Богом, якого, без перебільшення, можна назвати найпершим та найбільшим Поетом. Бо, власне, поетичний дар дається людині згори. Це добре розуміли в усі часи, називаючи різні джерела такого натхнення: муза, голос Всесвіту тощо.

 

13/03/2015
Кегичівський р-н
Вічне слово Кобзаря

Районний фестиваль читців-аматорів (Кегичівська ЦБС)

13 березня 2015 року на Кегичівщині відбувся IV районний фестиваль читців-аматорів «Вічне слово Кобзаря». Подібні конкурси проводяться і в інших районах Харківської області. Але на такому рівні і в таких масштабах – лише в одиниць.

 

12/03/2015
Дергачівський р-н
Думы Шевченко переживут века

Вечер поэзии в Малопроходовской библиотеке (Дергачевская ЦБС)

Вечер поэзии «Думы Шевченко переживут века», организованный Малопроходовской библиотекой (заведующая С.М. Онуфриева), проходил в теплой атмосфере. Рассказы о жизненном пути Т.Г. Шевченко чередовались чтением стихов и отрывков из поэм великого Кобзаря.

 

12/03/2015
Сахновщинський р-н
Шевченкове слово в віках не старіє

Поетичний струмочок в Сахновщинській ЦБ

12 березня 2015 року поетичним струмочком «Шевченкове слово в віках не старіє» було завершено цикл заходів «Геній українського народу», проведених в Сахновщинській центральній бібліотеці. У царство мудрого й красивого, правдивого й цінного, сильного й ласкавого, доброго й мужнього Шевченківського слова були запрошені учні 8-х класів Сахновщинської гімназії.

 

12/03/2015
м. Лозова
Жінки в житті Тараса Шевченка

Літературна година Лозівської міської ЦБ

12 березня 2015 року в Лозівському Професійному ліцеї була проведена літературна година «Жінки в житті Тараса Шевченка». В заході приймали участь бібліотекар Лозівської міської бібліотеки Вешнивецька Н. В., поетеса Кіпніс Л. Н. та учні ліцею.

 

12/03/2015
м. Куп`янськ
Дзвенять Кобзареві струни

Літературна година у Куп`янській міській бібліотеці № 2

Тарас Шевченко є славою та гордістю українського народу. Для багатьох поколінь українців Шевченко як явище велике та вічне – невичерпний та нескінченний. І нам ще йти і йти до його осягнення. Ми на вічнім шляху до Шевченка.

 

11/03/2015
Вовчанський р-н
Прийди, прийди весно

Свято приходу Весни (Вовчанська ЦБС)

Весна - найпрекрасніша пора року. Весною пробуджується від сну природа, ласкаво пригріває сонечко, розтає сніг, дзвенять струмки, вдягаються в зелень дерева, линуть з вирію пташки. Та й люди стають добрішими, уважнішими один до одного. Тож з цієї нагоди бібліотекарі Червоноармійської Першої громади організували та провели 11 березня 2015 року в Жовтневій сільській бібліотеці свято зустрічі весни "Прийди, прийди весно".

 

11/03/2015
Нововодолазький р-н
Живи в мені ти, ти спів святий Тарасе

До 201-ї річниці з дня народження Т. Г. Шевченка (Нововодолазька ЦБС)

В історії є імена, які з гордістю пам'ятає і шанує все людство. До них належить й ім'я великого українського поета Т. Г. Шевченка. Весь свій талант він присвятив українському народові.

 

11/03/2015
Великобурлуцький р-н
Україна літературна

Панорама подій(Великобурлуцька ЦБС)

Дуже насиченим видався березень щодо ювілейних дат видатних постатей України.

 

11/03/2015
м. Куп`янськ
Творець українського гімну – М. Вербицький

Інформаційна година в Куп’янській міській бібліотеці № 1

Цього року на державному рівні відзначається 200-річчя з дня народження композитора Михайла Вербицького – автора музики гімну України і 150 – річчя з часу першого виконання нашого славеня.

 

11/03/2015
Нововодолазький р-н
Поет, художник, божий дар, відомий світові Кобзар

Книжкова виставка-огляд (Нововодолазька ЦБС)

З нагоди 201-ї річниці від дня народження великого українського поета Т. Г. Шевченка у Власівській бібліотеці-філії Нововодолазької ЦБС оформлена книжкова виставка-огляд на тему: ''Поет, художник, божий дар, відомий світові Кобзар''.

 

11/03/2015
Ізюмський р-н
Вічне слово Кобзаря

Літературно-музичне свято в Ізюмській ЦРБ

Кожного року в березні в Україні проходять шевченківські дні, в рамках яких ми вшановуємо пам’ять видатного Кобзаря, патріота України, великого її сина – Т. Г. Шевченка. З цієї нагоди в літературній вітальні Ізюмської центральної районної бібліотеки для дорослих та юних читачів бібліотекарі провели літературно-музичне свято «Вічне слово Кобзаря».

 

11/03/2015
Дергачівський р-н
Великий син України

Заходи до 201-ої річниці з дня народження Т. Г. Шевченка (Дергачівська ЦБС)

У бібліотеках Дергачівської ЦБС пройшли заходи, присвячені 201-ій річниці з дня народження великого Кобзаря.

 

10/03/2015
Великобурлуцький р-н
Провідник долі України

Виставка до дня народження Т. Г. Шевченко у Великобурлуцькій ЦРБ

Традиційно український народ у весняний час звертається до постаті Великого Кобзаря, яка у своїй величі була, є і залишається ні з чим незрівнянною, невичерпною для людського подиву й осягнення.

 

10/03/2015
Дворічанський р-н
Трагедія та покликання: Шевченково кохання

Літературна година (Дворічанська ЦБС)

Тарас Шевченко… Геній, мислитель, пророк. Людина незвичайної долі і незвичайного таланту, що здобула світову славу.

 

10/03/2015
м. Ізюм
В душі народу Кобзареве слово

Літературний вечір в Ізюмській міській ЦБ

10 березня 2015 року в Ізюмській міській центральній бібліотеці відбувся літературний вечір «В душі народу Кобзареве слово».

 

10/03/2015
м. Чугуїв
Діти в інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі

Інтерактивна лекція-бесіда в Чугуївскій міській ЦБ

10 березня 2015 року в Чугуївскій міській бібліотеці для дітей відбулася інтерактивна лекція-бесіда для учнів 9-а класу СШ № 8 на таку злободенну тему, як «Кіберзлочинність та Інтернет-безпека».

 

10/03/2015
Вовчанський р-н
Він буде жити вічно

Шевченківський урок (Вовчанська ЦБС)

В бібліотеках Вовчанщини цими весняними днями проходять масові заходи по вшануванню пам'яті Великого Кобзаря. Роки минають, століття проходять, але пам'ять про нього живе в серцях усіх українців.

 

10/03/2015
м. Первомайський
Світоч української літератури

Цикл заходів з нагоди дня народження Т. Г. Шевченка у Первомайській міській ЦБС

В бібліотеках Первомайської міської ЦБС пройшов цикл заходів «Світоч української літератури».

 

10/03/2015
Куп`янський р-н
Шлях Кобзаря – це шлях народу

Літературна година в Куп’янській ЦРБ

10 березня 2015 року до 201-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка в Куп’янській ЦРБ для учнів 9-го класу ЗОШ № 4 проведено літературну годину «Шлях Кобзаря – це шлях народу».

 

10/03/2015
Дворічанський р-н
Шевченківські дні

Літературна година (Дворічанська ЦБС)

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень.

 

10/03/2015
м. Люботин
Розповідь-спогад з нагоди дня народження Т. Г. Шевченка

(Люботинська ЦБС)

В історії кожного народу є імена, які він береже в своїй пам’яті. І, з великою любов’ю та шаною, передає їх із покоління в покоління. Є таке ім’я в нас, українців. Це - Тарас Григорович Шевченко.

 

10/03/2015
Великобурлуцький р-н
Освіта – ключ до успіху

Робота з профорієнтації у Великобурлуцькій РБД

Профорієнтаційна робота з підлітками — один з напрямків роботи Великобурлуцької районної бібліотеки для дітей, так як правильний, грамотний вибір професії багато в чому визначає все подальше життя людини. Вдало обрана одного разу професія — це не тільки особисте щастя, але і велика користь для суспільства.

 

09/03/2015
Лозівський р-н
Шевченко в музиці

Музична година в Лозівській ЦРБ

9 березня 2015 року в читальній залі Лозівської центральної районної бібліотеки пройшла музична година «Шевченко в музиці».

 

06/03/2015
Сахновщинський р-н
Жінка, ти у весни позичила чарівність

Виставка-натхнення в Сахновщинській ЦБ

Віки і тисячоліття світової історії осяяні мудрістю та ніжністю, чарівністю та добротою жінки. Тільки завдяки її життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана – жіночий першопочаток супроводжує нас до останнього подиху.

 

06/03/2015
Дергачівський р-н
На крыльях весны

(Дергачевская ЦРБ)

Весна! То самое время года, которое все ждут, устав от зимы. Весна долгожданная. Пригревает солнце. В воздухе "пахнет весною". С каждым днем все громче поют птицы, обновляющие свое жилье.

 

06/03/2015
Близнюківський р-н
Єдине ціле жінка і весна – найдосконаліше творіння світу

Засідання клубу «Берегиня» у Близнюківській ЦРБ

У Міжнародний жіночий день 8 Березня весь світ вшановує Жінку-матір, Жінку-трудівницю, Жінку-берегиню родинного вогнища. Напередодні цього свята — свята весни в читальній залі Близнюківської центральної районної бібліотеки відбулося засідання клубу «Берегиня».

 

06/03/2015
Лозівський р-н
Інфраструктура нестаціонарного обслуговування населення

Семінар для сільських бібліотекарів в Лозівській ЦРБ

6-го березня 2015 року в Лозівській центральній районній бібліотеці проведено семінар для сільських бібліотекарів на тему «Інфраструктура нестаціонарного обслуговування населення».

 

06/03/2015
Дергачівський р-н
Жіноче свято

Заходи до Міжнародного жіночого дня (Дергачівська ЦБС)

У Вільшанській бібліотеці-філії № 14 напередодні Міжнародного жіночого дня почала діяти книжкова виставка «Славетні жінки України». Вона присвячена видатним українкам літератури й мистецтва. Біля виставки проводяться години інформації для усіх категорій читачів бібліотеки.

 

05/03/2015
Лозівський р-н
Велич Тарасового слова

Година поетичного мережива у Лозівській РБД

5 березня 2015 року у Лозівській районній бібліотеці для дітей відбулася година поетичного мережива «Велич Тарасового слова».

 

05/03/2015
Вовчанський р-н
Ми жінку-матір славимо в віках

Дитячий ранок (Вовчанська ЦБС)

Наближається день 8 Березня. У цей день прийнято поздоровляти жінок зі святом весни і любові. І тому масовий захід, що підготували співробітники Вовчанської дитячої бібліотеки, був присвячений жінкам.

 

05/03/2015
Дворічанський р-н
Вам – прекрасній, незрівняній!

Літературна година в Дворічанській ЦРБ


Чи відчуваєте ви? Весна… Весна в природі і душі. Ми занурюємося в свіжий подих весни, що навіює нам мрії про пахощі рідних лісів, трав, квітів. Прийшла весна і подарувала нам сонце, квіти, натхнення і почуття безмежності щастя.

 

04/03/2015
Сахновщинський р-н
Я – Жінка ! Я – Весна !

Виставка народних майстринь (Сахновщинська ЦБС)

Напередодні свята 8 березня працівники Сахновщинського краєзнавчого музею спільно з Сахновщинською ЦБС, відділом культури та туризму РДА презентували виставку народних майстринь декоративно-прикладного мистецтва селища Сахновщина.

 

04/03/2015
Великобурлуцький р-н
Син пісенної України

До дня народження Михайла Вербицького (Великобурлуцька ЦРБ)

4 березня 2015 року Україна відзначає 200-річчя з дня народження Михайла Вербицького – знаного композитора, автора музики до державного гімну України.

 

04/03/2015
Лозівський р-н
Я – Жінка!

Виставка-композиція в Лозівській ЦРБ

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Жінка виступає берегинею роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі.

 

04/03/2015
Лозівський р-н
Це моя Україна

Виставка-експозиція в Лозівській ЦРБ

З 4 березня 2015 року в Лозівській центральній районній бібліотеці почала діяти виставка-експозиція «Це моя Україна, це моя Батьківщина».

 

04/03/2015
Дергачівський р-н
Естетика людських відносин і почуттів

Година спілкування(Дергачівська ЦБС)

Учні 9-го класу разом з класним керівником Шелест Т. О. завітали до Дворічнокутянської бібліотеки-філії № 13 на годину спілкування «Естетика людських відносин і почуттів».

 

04/03/2015
Зачепилівський р-н
Жінка. Кохання. Весна

Поетична подорож до Міжнародного жіночого дня (Зачепилівська ЦБС)

У кожної творчої людини є велика подія – це народження нового твору, вірша, поеми, оповідання. Серед безцінних духовних скарбів, якими так багата Україна, особливе місце належить саме жіночій ліричній поезії, яка дзеркально співзвучна жіночій душі. В ній ціла гама почуттів: любов і гнів, радість і смуток, відчай і надія. Тому особистість поета повинна бути неодмінно значною, духовно багатою і тонкою. Такою жінкою є Зоя Миколаївна Іванова - скромна сільська жіночка і незвичайно талановита поетеса-аматорка з мальовничого села Чернещина.

 

03/03/2015
м. Первомайський
Творець Українського Гімну

Виставка-персоналія(Первомайська міська ЦБС)

Михайло Михайлович Вербицький - український композитор, хоровий диригент, священик - народився 4 березня 1815 року. Творча спадщина Михайла Вербицького – одне з найцінніших надбань української культури. Він був справжнім народним композитором, який тонко відчував настрої та мрії громадськості. Саме цим пояснюється величезна популярність його творів.

 

03/03/2015
Шевченківський р-н
Ти гордість моя і краса, Шевченківщино

Історико-краєзнавчий турнір в Шевченківській ЦРБ

«Рідний край! Дорога серцю земля батьків і прадідів наших. Оспівані в піснях народних безмежні степи, зелені ліси і доли, високі блакитні небеса! Шевченківщина – чарівний край, золота сторона, земля рясно уквітчана, зеленню закосичена» - такими словами розпочався 3 березня 2015 року в Шевченківській ЦБС історико-краєзнавчий турнір, присвячений 80-річчю від дня заснування Шевченківського району.

 

03/03/2015
м. Лозова
Літературний фуршет в Лозівській юнацькій бібліотеці

До Всесвітнього дня письменника, який відзначають 3 березня, в Лозівській юнацькій бібліотеці для читачів організували «Літературний фуршет» - так назвали виставку нових надходжень.

 

02/03/2015
Дергачівський р-н
Велика загадка життя

Літературна вітальня (Дергачівська ЦБС)

Літературна вітальня Гаврилівської бібліотеки-філії №11 зустріла любителів книги та усього прекрасного книжковою виставкою «Поезія – це завжди неповторність, якийсь нестримний дотик до душі».

 

02/03/2015
Дергачівський р-н
Парад країн Європи

Літературна подорож (Дергачівська ЦБС)

Разом із завідувачкою Козачолопанської бібліотеки філії № 6 Дергачівської ЦБС, яка завітала на тиждень початкових класів до Козачолопанського НВК, учні 4-х класів здійснили цікаву літературну подорож до країн Європи.

 

28/02/2015
Лозівський р-н
Знайомтеся: Європа

Бібліомікс (Лозівська ЦБС)

2015 рік оголошено Роком Європи в Україні. Тож останньої зимової суботи Катеринівська сільська бібліотека запросила своїх читачів, членів клубу за інтересами «Друзі бібліотеки», на бібліомікс «Знайомтеся: Європа».

 

28/02/2015
Дергачівський р-н
Мовний круїз

Свято мови (Дергачівська ЦБС)

Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку, виховуючи справжню людину, кожен із нас повинен передусім створити в своїй душі світлицю, в якій зберігається найцінніший скарб - мова.

 

27/02/2015
Великобурлуцький р-н
Я збагнула, що забуття не суджено мені

До дня народження Лесі Українки(Великобурлуцька ЦРБ)

25 лютого 2015 року Україна відзначає 144-річчя від дня народження Лесі Українки.

 

27/02/2015
м. Первомайський
Ювіляри року

Періодична книжкова виставка (Первомайська ЦБ)

Важливим напрямком роботи бібліотек є популяризація художньої літератури, особливо української та зарубіжної класики. Особливо це актуально в наш час, адже читачі мало звертають увагу на твори класичної літератури.

 

27/02/2015
Нововодолазький р-н
Михайло Вербицький – символ нашого національного відродження

Книжково-ілюстративна виставка в Нововодолазькій ЦРБ

4 березня 2015 року вся українська спільнота відзначатиме 200-річчя з дня народження Михайла Вербицького – українського священика, композитора, диригента, громадського діяча, автора музики Державного Гімну України.

 

26/02/2015
м. Первомайський
Декада популяризації літератури з краєзнавства в Первомайській міській ЦБС

Бібліотеки України традиційно є центрами краєзнавства. Своїм змістом бібліотечне краєзнавство пов’язане з соціально-економічними змінами в державі, з урахуванням специфіки роботи місцевих організацій та виробництв, культурного життя громади.
Виходячи з цього, в Первомайській міській ЦБС у лютому проходила декада популяризації літератури з краєзнавства.

 

26/02/2015
Лозівський р-н
Презентація нових періодичних видань в Лозівській ЦРБ

26 лютого 2015 року в Лозівській центральній районній бібліотеці для користувачів юнацького віку проведено презентацію нових періодичних видань, які отримує читальний зал ЦРБ перший рік: «Надзвичайна ситуація» та «Військо України».

 

26/02/2015
Лозівський р-н
Міжнародний день спонтанного прояву доброти

Засідання клубу за інтересами в Лозівській РБД

26 лютого 2015 року в Лозівській районній бібліотеці для дітей пройшло чергове засідання клубу за інтересами «Книжкові посиденьки».

 

26/02/2015
Сахновщинський р-н
Книга – найцінніший людський витвір

Літературний квест у Сахновщинській ЦБ

Книга – найцінніший людський витвір, пройшовши всі процеси розвитку цивілізації, і на сучасному етапі залишається незамінною.

 

25/02/2015
м. Первомайський
Млинці на столі – добробут в домі

Урок народознавства (Первомайська міська ЦБС)

Одним із важливих напрямків бібліотечної діяльності є робота по відродженню народних свят та обрядів. Первомайська центральна бібліотека для дітей спільно з шкільною бібліотекою 25 лютого 2015 року провели урок народознавства, присвячений обряду проводів зими та зустрічі весни.

 

25/02/2015
Лозівський р-н
Літературна вітальня в Лозівській ЦРБ

25 лютого 2015 року літературна вітальня «Гармонія» Лозівської центральної районної бібліотеки в черговий раз гостинно приймала шанувальників поетичного слова.

 

24/02/2015
Дворічанський р-н
Формування інфраструктури нестаціонарного обслуговування населення

Семінар для бібліотечних працівників Дворічанської ЦБС

24 лютого 2015 року на базі Дворічанської центральної районної бібліотеки для бібліотечних працівників районної ЦБС пройшов семінар.

 

24/02/2015
Шевченківський р-н
Мова - духовний скарб нації

Літературний екскурс в Шевченківській ЦРБ

Мова – це найважливіший засіб спілкування людей, вираження і повідомлення їх думок, почуттів; це безперервний процес пізнання світу.

 

24/02/2015
Сахновщинський р-н
Круглий стіл до Дня мови

(Сахновщинська ЦРБ)

Мова – це душа народу. Це проста і разом з тим правдива істина. Якщо забувається мова, то народ, який користувався цією мовою, зникає, але не фізично, а морально. І де б ми не були, скрізь відчуваємо поклик рідної землі, хвилюємося аж до сліз, почувши рідне слово…

 

23/02/2015
Сахновщинський р-н
Героям Небесної Сотні присвячується

Мітинг-реквієм в Сахновщинській ЦРБ

Ще довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013 - 2014 рр. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі.

 

23/02/2015
Дворічанський р-н
Рідна мова моя, поетична і пісенна!

Літературна година (Дворічанська ЦБС)

В Рідкодубівській бібліотечній філії до Дня рідної мови, 23 лютого 2015 року, пройшла літературна година «Рідна мова моя, поетична і пісенна!»

 

23/02/2015
Ізюмський р-н
І зачаровує серця пісенна українська мова

Мовний вернісаж в Ізюмській ЦРБ

21 лютого людство відзначило Міжнародний день рідної мови. У кожного народу є своя мова, вона для них найдорожча і найкрасивіша. Для нас, українців, рідною, найближчою до серця є мова нашого народу – українська.

 

23/02/2015
Лозівський р-н
Правовий обрій

Зустріч з представником управління юстиції у Лозівській ЦРБ

23 лютого 2015 року в читальній залі Лозівської центральної районної бібліотеки відбулася зустріч читачів та працівників бібліотеки з виконуючою обов’язки начальника Лозівського міськрайонного управління юстиції Т. Ю. Безверхою.

 

22/02/2015
Лозівський р-н
В джерелах слова – душі криниця, а наша мова, мов чарівниця

Мовний тюнінг в Лозівській ЦРБ

22 лютого 2015 року, відзначаючи Міжнародний день рідної мови, Лозівська центральна районна бібліотека запросила своїх користувачів на мовний тюнінг «В джерелах слова – душі криниця, а наша мова, мов чарівниця».

 

21/02/2015
Великобурлуцький р-н
Мова – багатство народу

Книжкова виставка у Великобурлуцькій ЦРБ

Глибинні знання про народ закладено передусім у його мові, зв’язній ланці поколінь, тій скарбниці, в яку народ складає своє давнє життя, свої сподівання, розум, досвід, почуття. Тільки той, хто засвоює мовну культуру в усій її сукупності й багатогранності, здатен найповніше виразити себе як особистість у будь-якій галузі суспільного життя.

 

21/02/2015
Дергачівський р-н
Масляна, Масляна, яка ж ти мила…

Година духовності (Дергачівська ЦБС)

Одним з елементів духовної культури є народні свята й обряди. Бібліотеки Дергачівської ЦБС сприяють відродженню народних традицій та звичаїв.

 

20/02/2015
Близнюківський р-н
Їм у віках судилося безсмертя

Година історичної правди в Близнюківській ЦРБ

20 лютого 2015 року, в день Героїв Небесної Сотні, в Близнюківській центральній районній бібліотеці відбулася година історичної правди – пам’яті.

 

20/02/2015
Зачепилівський р-н
Майдан: Революція Гідності

Віче-реквієм в Зачепилівській ЦРБ

20 лютого 2015 року, до річниці Революції Гідності, у Зачепилівській центральній районній бібліотеці проведено віче-реквієм «Майдан: Революція Гідності». На заході були присутні представники влади в особі керівника апарату райдержадміністрації Соколова О. Л., Бабенко Я. А. та учнівська молодь.

 

20/02/2015
м. Ізюм
Дорогою ціною

Патріотична година в Ізюмькій міській ЦБ

20 лютого 2015 року в Ізюмькій міській центральній бібліотеці відбулася патріотична година «Дорогою ціною».

 

20/02/2015
Шевченківський р-н
Варенички рум’яні, варенички в сметані

Урок народознавства (Шевченківська ЦБС)

«Варенички рум’яні, варенички в сметані» - під такою назвою пройшов урок народознавства в Шевченківській районній бібліотеці для дітей з учнями 3-А класу ліцею Шевченківської райради.

 

20/02/2015
Балаклійський р-н
Даруєш книгу – даруєш мир!

Благодійна акція у Балаклійській ЦРБ

У соціальних мережах поширюється історія, як українського бійця в зоні АТО врятувала від кулі книга Гете «Фауст». Боєць на Донбасі залишився живий виключно завдяки книзі класика, адже куля влучила у книгу і таким чином не поранила військового. Куля майже повністю пройшла крізь книгу та зупинилась біля заднього форзацу.

 

20/02/2015
Ізюмський р-н
Герої не вмирають

Заходи до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні (Ізюмська ЦБС)

В Барвінківській центральні районній бібліотеці та в бібліотеках Ізюмського району до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні пройшли інформаційні години, уроки пам’яті, он-лайн інформації та презентація книги «Герої не вмирають».

 

20/02/2015
Дергачівський р-н
Вшанування пам'яті Небесної сотні

(Дергачівська ЦБС)

Україна цього тижня вшановує пам'ять загиблих учасників протестів на майдані – Героїв Небесної сотні. По всій країні відбуваються панахиди за загиблими активістами Революції Гідності.

 

19/02/2015
Лозівський р-н
Наша мова калинова

До дня рідної мови (Лозівська ЦБС)

Цікаву та пізнавальну програму до Міжнародного дня рідної мови підготувала Орільська бібліотека-філія № 2.

 

19/02/2015
Нововодолазький р-н
Небесна сотня – герої не вмирають!

Виставка-реквієм у Нововодолазькій ЦРБ

Майдан. Мабуть, нині це слово знають у всіх країнах світу. Майдан Незалежності – це не тільки велика й головна площа в центрі Києва. Майдан – це небажання жити в системі тоталітарної корупції і малограмотної влади, що розграбувала країну. Це прагнення жити за європейськими стандартами. За це прагнення Україна заплатила більш як сотнею людських життів та кількома сотнями покалічених людей. Страшна ціна.

 

19/02/2015
Дворічанський р-н
Минуще все, лиш слово не мине

Книжкова виставка у Дворічанській ЦРБ

З 19 лютого 2015 року в Дворічанській центральній районній бібліотеці почала діяти книжкова виставка до Міжнародного Дня рідної мови «Минуще все, лиш слово не мине».

 

19/02/2015
Близнюківський р-н
Події і люди в житті краю

Інформаційно-краєзнавча година в Близнюківській ЦРБ

Краєзнавство - це безцінна скарбниця історичного досвіду багатьох поколінь. Не можна пізнати історії всієї держави, не знаючи минулого і сьогодення своєї малої батьківщини, землі, де народилися і виросли. Саме заходи краєзнавчого спрямування виховують почуття патріотизму, любові до Батьківщини, до рідного краю, формують почуття відповідальності за долю свого краю, своєї країни.

 

19/02/2015
Зачепилівський р-н
Масляна до нас прийшла

Засідання клубу «У колі друзів» в Зачепилівській ЦРБ

Масляна або Масниця - одне з календарно-побутових свят, яке пов'язане із давнім народним звичаєм – проводами зими і зустріччю весни.

 

19/02/2015
Балаклійський р-н
Хоробрі серця

(Балаклійська ЦРБ)

19 лютого 2015 року в актовому залі Балаклійської центральної районної бібліотеки відбувся захід, присвячений захисникам Вітчизни в зоні АТО. Його мета – патріотичне виховання молоді у дусі поваги до військової служби та готовності до захисту Вітчизни, популяризація волонтерської справи в Україні.

 

18/02/2015
м. Лозова
Зиму проводжаємо, весну зустрічаємо

Народознавчий куточок у Лозівській міській бібліотеці

Духовні традиції є духовними островами в житті нашого народу. Вони передаються від одного покоління до іншого. Одна з традицій - свято «Масниці» або сирна неділя, яка триває цілий тиждень.

 

18/02/2015
Великобурлуцький р-н
Український Гомер ХХ століття

Тематична полиця у Великобурлуцькій ЦРБ

У Великобурлуцькій центральній районній бібліотеці оформлено тематичну полицю під назвою «Український Гомер ХХ століття» до 110-річчя від дня народження Уласа Самчука – видатного українського письменника, публіциста, громадського діяча, який своєю творчістю самовіддано пропагував ідею незалежності України та став літописцем змагань українського народу.

 

18/02/2015
Лозівський р-н
Рідна мова моя, поетична і пісенна

Ерудиціон в Лозівській РБД

18 лютого 2015 року Лозівська районна бібліотека для дітей провела для учнів 5-го класу ЗОШ № 10 мовний ерудиціон «Рідна мова моя, поетична і пісенна», присвячений Міжнародному дню рідної мови.

 

17/02/2015
м. Ізюм
Виробнича нарада в Ізюмській міській центральній бібліотеці

17 лютого 2015 року в Ізюмській міській центральній бібліотеці за участю бібліотекарів системи відбулася виробнича нарада.

 

16/02/2015
м. Лозова
Герої не вмирають – вмирають вороги!

Інформаційний куточок в Лозівській юнацькій бібліотеці

В Лозівській юнацькій бібліотеці оформлено інформаційний куточок «Герої не вмирають – вмирають вороги!»

 

16/02/2015
Лозівський р-н
Загадковий Валентин і вічна загадка любові

Pасідання клубу за інтересами в Лозівській ЦРБ

16 лютого 2015 року в Лозівській центральній бібліотеці пройшло чергове засідання клубу за інтересами «Епіцентр», яке було присвячене Дню Святого Валентина і мало назву «Загадковий Валентин і вічна загадка любові».

 

15/02/2015
Лозівський р-н
Що означає бути українським патріотом сьогодні?

Соціологічне дослідження (Лозівська ЦБС)

З 10 по 15 лютого 2015 року в Перемозькій сільській бібліотеці-філії проходило соціологічне дослідження «Що означає бути українським патріотом сьогодні?», в процесі якого відбувалось опитування читачів щодо патріотичних почуттів до України.

 

14/02/2015
Сахновщинський р-н
Вечір пам'яті в Сахновщинській ЦРБ

Афганська війна – це ще одна із сумних сторінок нашої історії, брудна, неоголошена. У війни безжальні очі, у війни свій рахунок, своя жорстока арифметика. Це – важкі людські страждання, нелюдські випробування, смерть багатьох людей. Серце стискається від болю, коли думаєш про тих, хто, виконуючи наказ Батьківщини пройшов важкими дорогами чужої країни. Ми маємо знати про страшні події безглуздої афганської війни і пам`ятати кожного із тих, хто в 20-30 років став свідком і учасником воєнних подій.

 

14/02/2015
Лозівський р-н
Афган – наша біль, Афган – наша пам'ять

Відео-портрет в Лозівській ЦРБ

14 лютого 2015 року в Лозівській центральній бібліотеці ушановували пам'ять загиблих лозівчан-афганців.

 

14/02/2015
Лозівський р-н
Юнь, яка крокувала війною

Година історичної правди (Лозівська ЦБС)

В День вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав в Краснопавлівській міській бібліотеці-філії №2 пройшла година історичної правди «Юнь, яка крокувала війною».

 

13/02/2015
Лозівський р-н
Казкове кохання

Мультимедійна програма в Лозівській РБД

13 лютого 2015 року, напередодні Дня Святого Валентина, працівники Лозівської районної бібліотеки для дітей поздоровили своїх читачів з наступаючим святом і подарували їм веселу мультимедійну програму «Казкове кохання».

 

13/02/2015
м. Ізюм
Весна. Любов. І вибір серця

Поетична година в Ізюмській міській ЦБ

В Ізюмській центральній міській бібліотеці 13-го лютого 2015 року, напередодні свята всіх закоханих, відбулася поетична година «Весна. Любов. І вибір серця».

 

13/02/2015
Вовчанський р-н
Кохання – то вічна людська краса

Вечір до Дня закоханих у Вовчанській ЦБ

13 лютого 2015 року, напередодні дня всіх закоханих, до Вовчанської центральної бібліотеки були запрошені самі активні читачі для участі у літературній дискусії «Кохання – це прихильність, пристрасть,готовність до самопожертви».

 

13/02/2015
Вовчанський р-н
Екскурсія до Вовчанської центральної дитячої бібліотеки

13 лютого 2015 року, напередодні свята всіх закоханих до Вовчанської центральної дитячої бібліотеки завітали учні 8-9 класів Вовчансько-Хутірської ЗОШ на екскурсію.

 

13/02/2015
Лозівський р-н
Коли єднаються серця...

До дня Святого Валентина (Лозівська ЦБС)

В день Святого Валентина у Катеринівській бібліотеці-філії на юних читачів чекав романтичний вернісаж «Коли єднаються серця...».

 

13/02/2015
Лозівський р-н
Афганістан – болить в душі

Зустріч з воїнами-інтернаціоналістами (Лозівська ЦБС)

Традиційними вже стали в Орільці зустрічі з воїнами-інтернаціоналістами в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

 

13/02/2015
Лозівський р-н
Кохання панує над світом

Засідання клубу за інтересами(Лозівська ЦБС)

13 лютого 2015 року в Перемозькій сільській бібліотеці-філії пройшло засідання клубу за інтересами «Україночка», присвячене Дню Святого Валентина.

 

13/02/2015
Близнюківський р-н
Викладка літератури до дня святого Валентина у Близнюківській ЦРБ

Кохання – найзагадковіше з усіх людських почуттів. Воно надихало поетів і художників, музикантів і скульпторів на створення безсмертних шедеврів. Прочитати все, що написано про кохання, не вистачило б цілого життя.

 

12/02/2015
Шевченківський р-н
Все починається з любові

Калейдоскоп цікавих фактів в Шевченківській ЦРБ

12 лютого 2015 року в Шевченківській ЦРБ пройшов калейдоскоп цікавих фактів з учнями 8-9 класів ліцею Шевченківської районної ради.

 

12/02/2015
Великобурлуцький р-н
Пам'ять! Гірка пам'ять війни!

Бесіда до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (Великобурлуцька ЦБС)

Далека та чужа країна Афганістан… Безглузда війна… Скільки смертей, скільки горя за 10 років. Молоді люди йшли туди не за орденами і медалями – вони свято вірили, що виконують інтернаціональний обов’язок.

 

12/02/2015
Зачепилівський р-н
І в снах приходить Кандагар

Вечір пам’яті в Зачепилівській ЦРБ

Афганістан… Уже більше 20 років у нашій свідомості прописалося це слово не як географічна назва далекої мусульманської країни, а як синонім людського лиха, справжнього людського пекла.

 

12/02/2015
Дворічанський р-н
Незагоєна рана в серці – Афганістан

Літературна година (Дворічанська ЦБС)

12 лютого 2015 року співробітником Токарівської бібліотеки-філії Танцюрою О.М. і директором Будинку культури Мєшковою О.Б. для молоді було проведено літературну годину «Незагоєна рана в серці –Афганістан».

 

11/02/2015
Сахновщинський р-н
Семінар бібліотечних працівників в Сахновщинській ЦБС

11 лютого 2015 року в Сахновщинській ЦБС відбувся семінар бібліотечних працівників на тему «Сучасна українська дитяча література крізь призму бібліотечної роботи з дітьми».

 

11/02/2015
Лозівський р-н
В єдності сила народу

Книжкова виставка-репортаж в Лозівській ЦРБ

В Лозівській центральній бібліотеці протягом лютого 2015 року продовжує діяти книжкова виставка-репортаж «Українська Армія: минуле і сучасність», розділи якої постійно поповнюються новими темами і матеріалами.

 

11/02/2015
Сахновщинський р-н
Кохання першого перлина

Вечір сюрпризів в Сахновщинській ЦРБ

Кохання – святе почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято. Воно відзначається особливо, майже по всьому світу, 14 лютого і називається Днем святого Валентина.

 

11/02/2015
Чугуївський р-н
Вы душой еще там

Встреча с воинами-интернационалистами(Чугуевская ЦБС)

11 февраля 2015 года библиотека-филиал м-на «Дружба» Чугуевской ЦБС совместно с общеобразовательной школой № 7, ветеранскими организациями города и музыкальной школой традиционно провели встречу с воинами-интернационалистами «Вы душой еще там, где песок раскален».

 

10/02/2015
Дворічанський р-н
Світ читацьких захоплень

Книжкова виставка в Дворічанській ЦРБ

Сучасна людина цікавиться електронними книгами, слухає аудіо книги. Та все ж таки переважна більшість охоче читає традиційні паперові видання.

 

10/02/2015
м. Лозова
У вирі книжкових жахів, містики, пригод

Книжкова виставка в Лозівській юнацькій бібліотеці

Чи лякає вас п’ятниця - тринадцяте? Цього року їх буде аж три! І перша з них припала на лютий.

 

09/02/2015
м. Лозова
Дитячі письменники в лавах української армії

Тематична поличка в Лозівській юнацькій бібліотеці

В Лозівській юнацькій бібліотеці на постійно діючій експозиції «Українські письменники – дітям» оформлено тематичну поличку «Дитячі письменники в лавах української армії».

 

08/02/2015
Лозівський р-н
Я не прислужував ніколи і нікому

Літературна година (Лозівська ЦБС)

8 лютого 2015 року Краснопавлівська міська бібліотека-філія № 2 провела літературну годину «Я не прислужував ніколи і нікому», присвячену ювілею В.Симоненка.

 

08/02/2015
Лозівський р-н
Цікавий світ навколо тебе

Бібліо-експрес в Лозівській ЦРБ

8 лютого 2015 року Лозівська центральна районна бібліотека запросила своїх користувачів на бібліо-експрес «Цікавий світ навколо тебе».

 

07/02/2015
Лозівський р-н
Володар часу

Сторінка-знайомство (Лозівська ЦБС)

7 лютого 2015 року в Перемозькій сільській бібліотеці-філії переглянута сторінка-знайомство з творчістю поета Бориса Пастернака, вірші якого читачі вважають вічними.

 

06/02/2015
Нововодолазький р-н
Семінар бібліотечних працівників у Нововодолазькій ЦРБ

6 лютого 2015 року в приміщенні Нововодолазької центральної районної бібліотеки пройшов семінар бібліотечних працівників Нововодолазької ЦБС на тему: «Роль і місце бібліотеки в інформаційному суспільстві».

 

06/02/2015
Шевченківський р-н
Ті дні у пам’яті народній

Книжкова виставка у Шевченківській ЦРБ

Давно відгриміли останні залпи Великої Вітчизняної війни. На початку лютого щороку Шевченківщина відзначає роковини звільнення своєї території від гітлерівських окупантів. Але людська пам’ять знову і знову повертає нас до тих тривожних і грізних часів воєнного лихоліття, яке стало однією з найбільших трагедій ХХ століття.

 

06/02/2015
Зачепилівський р-н
Легенди рідного краю

Краєзнавча бесіда в Зачепилівській ЦРБ

В усі часи Зачепилівська центральна районна бібліотека поєднувала свою роботу зі школою. В краєзнавчому музеї при Зачепилівській ЦРБ достатньо матеріалу з історії рідного краю і тому вона є головним інформаційним центром з краєзнавства.

 

05/02/2015
Нововодолазький р-н
Афганістан - біль моєї душі

Виставка-спогад у Нововодолазькій ЦРБ

На 15 лютого 2015 року припадає 26-та річниця виведення Радянських військ з Республіки Афганістан. За офіційним визначенням, вони по-добросусідськи виконували в цій азійській країні миротворчу місію, а фактично майже десять років воювали з талібськими та іншими угрупуваннями, які намагалися повалити тодішній дружній до Радянського Союзу уряд Республіки Афганістан. В тій афганській війні взяло участь 160 375 воїнів з України і 3160 з них загинули, 72 зникли безвісти, а 3560 стали інвалідами. З Житомирщини бунтівний Афганістан пройшло 5300 молодих громадян і 131 з них загинув на тій чужій землі.

 

05/02/2015
Лозівський р-н
Твори-ювіляри 2015

Книжкова виставка (Лозівська ЦБС)

5 лютого 2015 року бібліотекарі Краснопавлівської міської бібліотеки-філії №2 протягом дня презентували юним читачам книжкову виставку «Твори-ювіляри 2015».

 

05/02/2015
м. Ізюм
Такий бажаний визволення день

Година слави в Ізюмській міській ЦБ

День 5 лютого для ізюмчан особливий - це день визволення міста від фашистських окупантів. І хоча все далі і далі відходять історію події Великої вітчизняної війни, молодь повинна знати і пам’ятати про ті жахіття, що були на рідній землі, а також про мужніх її захисників.

 

04/02/2015
Дергачівський р-н
Творческий вечер ко дню рождения Владимира Высоцкого в Дергачевской ЦРБ

Накануне Дня рождения знаменитого и популярного актёра театра и кино, поэта, исполнителя своих песен Владимира Высоцкого в Дергачевском районе проходили тематические вечера, посвященные творческой деятельности этого талантливого артиста и певца.

 

04/02/2015
Золочівський р-н
Нарада працівників Золочівської ЦБС

4 лютого 2015 року в Золочівській районній бібліотеці пройшла нарада бібліотечних працівників.

 

04/02/2015
Лозівський р-н
Зі стародавніх часів до сьогодення

Web-мандрівка в Лозівської РБД

4 лютого 2015 року читачі Лозівської РБД здійснили web-мандрівку в історію книгодрукування «Зі стародавніх часів до сьогодення».

 

03/02/2015
м. Лозова
Хоробрі серця українців

Виставка у Лозівській міській бібліотеці

У Лозівській міській бібліотеці експонується постійно діюча виставка «Хоробрі серця українців».

 

30/01/2015
Дергачівський р-н
Казкова плутанина

Дитячі ранки (Дергачівська ЦБС)

Найперший твір, з яким ми знайомимось в дитинстві – це казка.

 

30/01/2015
Ізюмський р-н
Зустріч з улюбленими героями

До 85-річчя з дня народження Всеволода Нестайка

Всеволод Нестайко – автор, чиї твори для дітей увійшли до золотого фонду дитячої літератури. Книжки Нестайка є улюбленими для багатьох поколінь українських читачів. Його твори внесено до шкільних програм, а п'єси успішно ставляться в дитячих театрах різних міст України. Найвідоміші твори Нестайка – трилогія “Тореадори з Васюківки”, казки “У країні сонячних Зайчиків”, “Неймовірні пригоди у лісовій школі”та інші.

 

30/01/2015
Дергачівський р-н
Казка у бібліотеці

Вистава лялькового театру (Дергачівська ЦБС)

У січні Пересічанська бібліотека перетворилася на казковий палац, де відбувалися «Казкові пригоди», - під такою назвою була представлена вистава лялькового театру.

 

29/01/2015
Зачепилівський р-н
Крути – символ українського героїзму

Година історичної пам’яті в Зачепилівській ЦРБ

Бій під Крутами – подія, яка набула для українського народу символічного значення. Україна пишається молодими Героями. Пам’ять про них, як і та велична слава, за яку вони боролися – невмируща.

 

29/01/2015
Великобурлуцький р-н
На Аскольдовій могилі поховали їх…

Бібліографічний огляд літератури у Великобурлуцькій ЦРБ

29 січня 2015 року у Великобурлуцькій центральній районній бібліотеці проведено бібліографічний огляд літератури «На Аскольдовій могилі поховали їх…»

 

29/01/2015
Сахновщинський р-н
Ніколи Україні не забути цих юних душ нескорений політ

Година пам’яті в Сахновщинській ЦРБ

29 січня 2015 року в Сахновщинській центральній бібліотеці пройшла година пам’яті «Ніколи Україні не забути цих юних душ нескорений політ».

 

29/01/2015
Ізюмський р-н
Права людини в українському суспільстві

Зустріч з фахівцями (Ізюмська ЦРБ)

29 січня 2015 року в приміщенні Ізюмської центральної районної бібліотеки в рамках роботи мобільного соціального офісу, пройшла чергова зустріч читачів бібліотеки з працівниками Управління праці та соціального захисту населення, територіального центру, юстиції.

 

29/01/2015
Близнюківський р-н
Герої Крут – для нащадків взірець

Час духовності та патріотизму в Близнюківській ЦРБ

Дата 29 січня увійшла в українську історію як день пам’яті Героїв Крут, що «душу й тіло» поклали за самостійність, волю та незалежність Батьківщини.

 

28/01/2015
Великобурлуцький р-н
Герої Крут - для нащадків взірець

Тематична полиця у Великобурлуцькій ЦРБ

29 січня 2015 року виповнилося 97 років з часу бою на залізничній станції Крути між військовими підрозділами Української Народної Республіки та російською більшовицькою армією під командуванням М. Муравйова.

 

28/01/2015
Великобурлуцький р-н
Згадаймо юність, що горіла в Крутах

Книжкова виставка-спогад у Великобурлуцькій РБД

29 січня 1918 року під Крутами, в бою з більшовиками, поклали свої голови триста юнаків… студентів і гімназистів київських шкіл…

 

27/01/2015
м. Первомайський
Нам не забути славу Крут

Прес-виставка в Первомайській міській ЦБ

Є в українській історії події, які стали знаковими, стали символічними. Такою подією є героїчна смерть молодих захисників Української Держави, яка заявила світові, що вона хоче бути господарем у своїй хаті. Так здекларував IV універсал Центральної Ради, проголошений 22 січня 1918 року. У ньому зазначалося: «…віднині Українська Народна Республіка стає самостійною, ні від кого не залежною, вільною, суверенною Державою Українського Народу».

 

27/01/2015
Дворічанський р-н
Віють вітри…

Книжкова виставка в Дворічанській ЦРБ

В січні виповнилося 390 років з Дня народження легендарної поетеси та співачки Марусі Чурай. З нагоди цієї дати в Дворічанській центральній районній бібліотеці було обладнано книжкову виставку «Віють вітри…»

 

26/01/2015
Лозівський р-н
З книгою через століття

Книжковий портфель в Лозівській ЦБ

26 січня 2015 року бібліотекарі Лозівської центральної бібліотеки запросили старшокласників школи № 10 на книжковий портфель «З книгою через століття».

 

23/01/2015
Вовчанський р-н
Україна – соборна держава

День патріотичності та єдності в бібліотеках міста Вовчанськ

22 січня особливий день в історії України. 96 років тому Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу, і саме цей день прийнято відзначати як свято – День Незалежності і соборності України.

 

22/01/2015
Золочівський р-н
Заходи Золочівської ЦРБ

У січні Золочівська центральна районна бібліотека провела декілька заходів.

 

22/01/2015
м. Первомайський
У єдності – сила народу

Патріотична бесіда у Первомайській міській ЦБ

День 22 січня ввійшов в історію як велике державне свято – День Соборності України. Саме в цей день 1919 року був урочисто проголошений Акт злуки – об’єднання двох суверенних Українських держав (УНР і ЗУНР) в одну Українську Народну Республіку. Саме з того часу починається єдність українського народу.

 

22/01/2015
Близнюківський р-н
Заходи до дня Соборності України в Близнюківській ЦБС

До дня Соборності України бібліотечними працівниками Близнюківської ЦБС було підготовлено ряд заходів.

 

22/01/2015
м. Ізюм
І зупинилось серце молоде

Урок-реквієм в Ізюмській міській бібліотеці

22 січня 2015 року бібліотекарями Ізюмської центральної міської бібліотеки проведено урок-реквієм «І зупинилось серце молоде, щоб вічно билось серце України».

 

21/01/2015
Нововодолазький р-н
Книжкова виставка до Дня Соборності України у Нововодолазькій ЦРБ

У читальній залі Нововодолазької ЦРБ відкрилась книжкова виставка, присвячена Дню Соборності України.

 

21/01/2015
Великобурлуцький р-н
Свято української державності

Книжково-ілюстративна виставка у Великобурлуцькій РБД

В історії України є події, які за своїм історичним значення доленосні. Одне з них – соборність України. Буремного 1919 року, 22 січня, у Києві, на Софійському майдані було проголошено злуку УНР і ЗУНР. Україна стала Соборною – неподільною державою. І хоча державі не пощастило тоді зберегти єдність і незалежність, Акт злуки став реальним втіленням одвічної мрії українців про суверенність своєї держави.

 

21/01/2015
Дворічанський р-н
Єдина українська держава

Книжкова виставка в Дворічанській ЦРБ

Щороку 22 січня святкується День Соборності та свободи України. Це свято відзначається в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

 

21/01/2015
Зачепилівський р-н
Соборних дзвонів чуйний гомін

Відео екскурс в Зачепилівській ЦРБ

22 січня Україна відзначає знаменну дату в історії становлення української державності – День Соборності України.

 

20/01/2015
Великобурлуцький р-н
Величний день єднання

Книжково-ілюстративна виставка у Великобурлуцькій ЦРБ

Двадцяте століття залишило нам у спадок вершинні події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них історичного досвіду боротьби українства за свободу, незалежність, державність.

 

20/01/2015
Нововодолазький р-н
У творчості доріг багато

Творча виставка у Нововодолазькій ЦРБ

Талант - одна з природних якостей духовного складу особистості, але щоб природні здібності стали справжнім хистом, наділеній здібностями людині, доводиться багато вчитися і працювати над собою. Таку можливість надає бібліотека, в арсеналі якої літературні вітальні, творчі зустрічі з народними майстрами, конкурси, виставки дитячих творчих робіт. Естетичне виховання у бібліотеці ґрунтується перш за все на читанні дітей та підлітків, що сприяє реалізації і розвитку творчого потенціалу особистості.

 

19/01/2015
м. Ізюм
Українська армія – школа гарту і мужності

Патріотична година в Ізюмській ЦБ

15 січня 2015 року в Ізюмській центральній міській бібліотеці для учнів 10-го класу ЗОШ № 4 було проведено патріотичну годину «Українська армія – школа гарту і мужності».

 

15/01/2015
Близнюківський р-н
Святкові заходи в Близнюківській ЦРБ

В Близнюківській центральній районній бібліотеці починаючи з 25 грудня 2014 року пройшли святкові заходи.

 

14/01/2015
м. Лозова
Гостини Меланки в Лозівській юнацькій бібліотеці

14 січня 2015 року, на Старий Новий рік, в Лозівській юнацькій бібліотеці відбулися «Гостини Меланки».

 

13/01/2015
Дергачівський р-н
Сдай батарейку — спаси ёжика!

Экологическая акция в Дергачевской ЦБС

Знаете ли вы, что батарейки, выброшенные вместе с обычным мусором, загрязняют почву, отравляя воду солями тяжелых металлов. Одна неправильно выброшенная батарейка, убивает одного ежа, двух кротов и тысячу дождевых червей.

 

09/01/2015
м. Первомайський
Різдвяні свята в Первомайській міській ЦБС

В Первомайській міській ЦБС продовжують відзначатися тепер уже різдвяні свята, які об’єднуються циклом під назвою «Сяйво різдвяно-новорічних святок».

В рамках циклу у бібліотеках проходять народознавчі заходи. Так у центральній бібліотеці пройшла народознавча година «Різдво Христове – найвеличніше свято» та експрес-подорож «Новий рік крокує світом». Дитячою бібліотекою проведена народознавча бліц-інформація «Різдвяні цікавинки».

 

08/01/2015
м. Первомайський
Лицар патріотичної поезії

До ювілею Василя Симоненка (Первомайська міська ЦБ)

8 січня 2015 року виповнилося 80 років від дня народження українського поета і журналіста, одного з найяскравіших представників покоління «шістдесятників» - Василя Симоненка.

 

08/01/2015
Великобурлуцький р-н
Народ мій завжди буде

До 80-річчя з дня народження Василя Симоненка(Великобурлуцька ЦРБ)

8 січня 2015 року Україна відзначає 80-річчя з дня народження українського поета-шістдесятника, «витязя молодої української поезії» Василя Симоненка.

 

05/01/2015
м. Лозова
Христос народився, світ просвітився!

Народознавча виставка в Лозівській міській бібліотеці

В Лозівській міській бібліотеці діє народознавча виставка «Христос народився, світ просвітився!», яка знайомить з біблейським святом на честь народження Христа.

 

 

Якщо потрібно, скористайтесь функцією пошуку:

 

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16