2021202020192018201720162015201420132012201120102009


11/11/2011
Лозівський р-н
Відкриття Інтернет центрів Лозівської ЦБС

Надання нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету

11 листопада в приміщенні Комсомольської сільської бібліотеки-філії Лозівського району відбулася урочиста церемонія з нагоди відкриття пунктів публічного доступу до Інтернету та початку надання нових сервісів.
Відкриття інформаційного центру з надання нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету проводиться за сприянням програми ''Бібліоміст'', Лозівської районної ради, Лозівської районної адміністрації та Лозівської централізованої бібліотечної системи.

 

10/11/2011
Зачепилівський р-н
Відкриття Інтернет центрів Зачепилівської ЦБС

Надання нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету

10 листопада 2011 р. о 11:00 у приміщенні Зачепилівської центральної районної дитячої бібліотеки відбулася урочиста церемонія з нагоди відкриття пункту публічного доступу до Інтернету та початку надання нових сервісів. В цей день відкриття інтернет – центрів відбулося в Руновщинській, Новоселівській та Сомівській бібліотеках- філіях.
В урочистостях брали участь: головний спеціаліст відділу мистецтв, культури, просвітницької роботи та туризму Маргарита Володимирівна Жарова, менеджер програми «Бібліоміст» Олександра Першина, регіональний представника проекту «Бібліоміст» в Харківській області Віктор Павлович Щетинін, директор Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки Наталія Іванівна Шостко.

 

09/11/2011
Дергачівський р-н
Відкриття Інтернет центрів Дергачівської ЦБС

Надання нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету

9 листопада у Дергачівській центральній районній бібліотеці відбулася урочиста церемонія з нагоди відкриття пункту публічного доступу до Інтернету та початку надання нових бібліотечних послуг. Відкриття Інтернет- центру - свято для працівників бібліотеки і читачів.

 

02/11/2011
Барвінківський р-н
Відкриття центрів вільного доступу до Інтернету для користувачів бібліотек Барвінківського району

В рамках програми «Бібліоміст» Барвінківська централізована бібліотечна система отримала комплект комп’ютерного обладнання

2 листопада 2011 року відбулося відкриття центрів вільного доступу до Інтернету для користувачів п’яти бібліотек Барвінківського району: Центральної районної бібліотеки, Центральної дитячої бібліотеки, Барвінківської міської бібліотеки та Нікопольської і Курульської сільських бібліотек-філій.

 

21/10/2011
Ізюмський р-н
Відкриття центрів вільного доступу до Інтернету для користувачів бібліотек Ізюмського району

Завдяки проекту «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету II»

21 жовтня 2011 року відбулася урочиста церемонія з нагоди відкриття Інтернет-центру в Ізюмській центральній районній бібліотеці та іі сільських філій: Капитолівської, Кам’янської, Бугаївської та Червонооскільської.
В урочистостях брали участь голова Ізюмської районної ради С.В. Дуванський, заступник голови Ізюмської районної державної адміністрації В.В.Тертишний, начальник управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Д.П. Кузнєцов, начальник відділу культури Ізюмської РДА К.В. Малютіна, директор Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки Н.І. Шостко, асистент з комунікації програми «Бібліоміст» (м. Київ) В. Пілярчук, регіональний представник програми «Бібліоміст» в Харківській області В.П. Щетинін, голови сіл бібліотек переможців проекту: Прудкий С.П. (с. Капитолівка), Загоруйко Г.М. (с. Червоний Оскіл), Ліснича С.М. (с. Бугаївка), Задніпровська Л.С. (с. Кам’янка), бібліотекарі системи, представники ЗМІ, представники служб соціального захисту населення та читачі бібліотеки.
Завдяки проекту «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету II» в рамках програми «Бібліоміст» Ізюмська централізована бібліотечна система отримала 15 ПК з програмним забезпеченням, 4 сканери, 4 принтери, web-камери з навушниками та мікрофонами, що дасть можливість надавати своїм читачам доступ до інформації через світову мережу Інтернет.

 

21/10/2011
м. Ізюм
Відкриття центру вільного доступу до Інтернету для користувачів Ізюмської міської центральної бібліотеки

Завдяки проекту «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету II»

21 жовтня 2011 року відбулося відкриття Центру вільного доступу до Інтернету для користувачів Ізюмської міської центральної бібліотеки.
На урочистостях з цієї нагоди були присутні мер міста Ізюма Божков О.А., заступник мера Полях О.М., начальник управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Кузнєцов Д.П., начальник управління культури Ізюмської міської ради Яснова О.І., директор Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки Шостко Н.І., асистент з комунікації програми «Бібліоміст» Пілярчук В. (м. Київ), регіональнй представник програми «Бібліоміст» в Харківській області Щетинін В.П.

 

13/10/2011
Сахновщинський р-н
Урочисте відкриття в Сахновщинській ЦБС

Інформаційні центри з надання доступу до Інтернету

Відкриття інформаційного центру з надання публічного доступу до Інтернету та початку надання нових сервісів в бібліотеках Сахновщинської ЦБС проводиться за сприянням програми « Бібліоміст » , Сахновщинської районної адміністрації , Сахновщинської районної ради та Сахновщинської централізованої бібліотечної системи .
Проект « Бібліоміст » покликаний перетворити публічні бібліотеки на сучасні громадські центри та підвищити роль бібліотек в українському суспільстві . Серед основних завдань даної програми – покращення доступу населення до інформації шляхом обладнання публічних бібліотек технікою ; навчання бібліотекарів з метою підвищення якості послуг для відвідувачів ; розвитку спроможності бібліотек представляти свої інтереси та отримувати необхідні громаді ресурси , а також формування у суспільстві розуміння ключової ролі бібліотек і необхідності їх підтримувати .
Бібліотеки Сахновщинської ЦБС ( центральна , дитяча , Огіївська бібліотека сімейного читання , Лебедівська та Катеринівська бібліотеки – філії ) у лютому місяці поточного року були офіційно оголошені переможцями другого раунду конкурсу з організації нових бібліотечних послуг з використанням доступу до Інтернету програми « Бібліоміст » . 27 вересня 2011 року всі ці бібліотеки отримали повний комплект комп’ютерного обладнання і підключилися до мережі Інтернет .
13 жовтня 2011 року об 11 . 00 годині у приміщенні центральної бібліотеки за адресою смт . Сахновщина , вул . Південновокзальна 4 відбулася урочиста церемонія з нагоди відкриття пунктів публічного доступу до Інтернету та початку надання нових сервісів .

 

 

Якщо потрібно, скористайтесь функцією пошуку:

 

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16