20/12/2013 / м. Чугуїв

Бібліотека для юнацтва Чугуївської ЦБС – переможець Всеукраїнського конкурсу!

Ура -а- а! Ми перемогли ! У важкому конкурсі, в напруженій боротьбі! Це був Всеукраїнський конкурс буктрейлерів «Оживають герої на екрані у рекламі» на українську книгу, який проводився з березня по листопад 2013 року Державною бібліотекою України для юнацтва та Бібліотечною Асоціацією України. Всього було відібрано по всій Україні 193 роботи. Наш буктрейлер – серед них.

 

 

А Ви знаєте, що таке „буктрейлер”? ВООК – книга, trailer – тягти, тобто, простіше кажучи, це реклама книги. Але не просто банальна реклама, це складна, кропітка робота: на високому професійному рівні виконана презентація з відеофрагментами, із закадровим текстом і т.д., не будемо вдаватися в технічні подробиці, відомі тільки лише автору проекту. Головне, що робота була успішною!
Авторитетне журі конкурсу, до складу якого входили: голова – український письменник Андрій Курков, члени журі: Притуло С. В. – Державне Агенство України з питань кіно, Гребьонкін В. – PR- експерт 5-го каналу, Плєсконос Є.Ю. – член Національної Спілки кінематографістів України та інші поважні особи, визначало переможців.
Наша бібліотека представила на Конкурс буктрейлер по книзі Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я» і отримала Першу премію! Цього року письменнику виповнилося б 175 років, а його повісті «Кайдашева сім’я» – 125! Наш проект був відзначений спеціальним призом від Української бібліотечної Асоціації – Сертифікатом на участь у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції в смт. Славське Львівської області. Ще ми отримали у подарунок чудові книги сучасних українських авторів.
Від імені бібліотеки для юнацтва хочеться сказати велике «Спасибі» колегам з бібліотек Чугуївської ЦБС – завідуючій бібліотеки для дітей Толмачовій Світлані, бібліотекарю бібліотеки-філії м-ну «Дружба» Коломієць Юлії за велику поміч та підтримку, а також спонсору поїздки на нагородження до Києва Пічугіну А.В.
Попереду – нові звершення! Наша українська література – безмежна і створювати таких роликів можна дуже багато!
P.S. Подивитись буктрейлер «Кайдашева сім’я» ви можете на каналі Youtube.

 

Новини та події

11/12/2019
Твої права – твій захист
До дня прав людини 11/12/2019
Заради нашого життя вони сягнули у безсмерття
Книжкова виставка 11/12/2019
Права людини на сучасному етапі
Морально-правова вікторина 10/12/2019
16 днів проти насильства
Книжкова виставка 10/12/2019
Права і обов’язки юного громадянина
Година інформації 10/12/2019
Свої права ти добре знай, та й право інших поважай
Година-репортаж 08/12/2019
Детектив вiдкриває завiсу
Лiтературне кафе

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16