14/12/2013 / Куп`янський р-н

Всеукраїнський тиждень права у Куп’янському районі

Побудова демократичної, соціальної, правової держави і відповідного громадянського суспільства неможлива без підвищення рівня правової свідомості та правової культури всього населення країни. В умовах економічної кризи, соціальної невлаштованості населення, росту злочинності певного значення набуває робота з підвищення рівня правосвідомості та правової культури населення України.
З 9 по 14 грудня 2013 року на території Куп’янського району був проведений Всеукраїнський тиждень права. Бібліотеки Куп’янської централізованої бібліотечної системи прийняли в ньому активну участь.

 

 

В центральній районній бібліотеці було проведено ряд заходів: на абонементі діяла книжкова виставка «Правознавчий калейдоскоп», в читальному залі був представлений перегляд літератури «Що говорить закон». У відділі обслуговування дітей та юнацтва оформлено інформаційний стенд «Права дитини».
В Грушівському бібліотечному філіалі було розгорнуто книжкову виставку «Мої права – моя фортеця», в Новоосинівському бібліотечному філіалі діяла книжкова виставка «Зроби крок у світ своїх прав», в Курилівському бібліотечному філіалі до уваги читачів представлена книжкова виставка за матеріалами періодичних видань «Нове в законодавстві», в Петропавлівському бібліотечному філіалі – книжкова виставка «Право є втіленням добра і справедливості», в Ягідненському – книжкова виставка «Поважай права і закон».
10 грудня 2013 року в центрі соціально-побутової адаптації с. Курилівка-1 спільно з бібліотекою був проведений день інформації «Забезпечення прав людини — громадське суспільство країни». На захід були запрошені Гречук Є.А. – державний нотаріус, Векслер С.В. – начальник Куп’янського міськрайонного управління юстиції, Малишева І.В. – заступник начальника відділу грошових виплат і компенсацій Куп’янської РДА, Олейникова О.О. – представник управління праці та соціального захисту, Фенько З.І. – представник Пенсійного фонду. До уваги присутніх була представлена книжкова виставка «Право в нашому житті». Представники державних служб відповідали на питання присутніх, давали правові консультації.
Велику увагу учасників заходу привернула виставка народно-прикладної творчості, на якій представили свої роботи художники Редько А.К. та Литвин Н.М., вишивки Хаустової Р.В., поробки з бісеру Дорошенко О.Г. та інші.

 

Новини та події

19/11/2019
І той лиш пошани достоїн, хто мову шанує свою
Мовознавчий ігровий практикум 19/11/2019
Свіча пам’яті, свіча надії
Книжкова виставка 19/11/2019
Історія, написана кров’ю
Патріотична година 19/11/2019
Вільні творять майбутнє
Тематична викладка 18/11/2019
Чим шкідливе тютюнокуріння?
Гра-застереження 16/11/2019
Сонце всім однаково сяє!
До Міжнародного дня толерантності 16/11/2019
Вікенд у Брюсселі
Суботня канапа

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16