05/12/2013 / Красноградський р-н

У Красноградській ЦРБ урочисто відкрито Центр вільного доступу до мережі Інтернет

4 грудня 2013 року в Красноградській центральній районній бібліотеці відбулося урочисте відкриття центру вільного доступу до мережі Інтернет. Ця подія стала можливою завдяки успішній участі проекту центральної районної бібліотеки, районної бібліотеки для дітей Міської та Наталинської бібліотек-філій у програмі «БІБЛІОМІСТ”.

 

 

«Бібліоміст» – програма, покликана поліпшити доступ населення України до інформації та навчити користуватися новітніми технологіями, перетворивши бібліотеки на сучасні громадські центри. «Бібліоміст» – це партнерська робота Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів, Агентства США з міжнародного розвитку, Міністерства культури України та Української бібліотечної асоціації, на підтримку якої Фундація Білла та Мелінди Гейтс надала грант на суму 25 мільйонів доларів США.
На урочистому відкритті Інтернет-центру були присутні юні читачі, викладачі навчальних закладів м. Краснограда та с. Наталино, бібліотечні працівники, представники влади, державних та громадських організацій.
Дійство розпочалося з виступу вихованців дитячої групи школи козацького бойового мистецтва «Булат», які відкрили свято композицією про чарівну криницю Знань і Мудрості. Потім ведучі надали слово почесним гостям: голові районної державної адміністрації Квартенко Роману Олексійовичу, заступнику міського голови Кицюку Евгену Семеновичу, координатору програми «Бібліоміст» в Харківській області Щетініну Віктору Павловичу. У своєму піднесено-святковому виступі директор Харківської обласної наукової універсальної бібліотеки Наталя Шостко адресувала слова подяки за участь у проекті конкурсу “Бібліоміст” кожному, хто активно та творчо його підтримував.
Лупіцька Валентина Михайлівна, представник Обласної бібліотеки для дітей щиро вітала переможців конкурсу. “Книга і комп’ютер не тільки мирно житимуть в бібліотеці, вони доповнюватимуть одне одного новими можливостями,” – відзначила пані Валентина.
Слова подяки всім тим, хто приймав участь у проекті і тим, хто його підтримував висловили завідувач сектору культури і туризму Мирошнеченко М.І. та директор Красноградської централізованої бібліотечної системи Т.В. Мельнікова.
Привітання перемежовувалися виступами учнів школи естетичного виховання, та володарем «Зірки таланту», поетом-співаком Юрієм Самсоновим. Найбільше порадував присутніх виступ дітлахів із ЗОШ №1 ім. Копиленка, які перевели почесних гостей через «Дивоміст» до святково прикрашеної зали, де розташувалися новенькі комп’ютери. Святкову стрічку з нагоди відкриття перерізали почесні гості – голова Красноградської районної державної адміністрації Квартенко Р.О. та координатор програми «Бібліоміст» в Харківській області Щетінін В.П.

 

Новини та події

19/07/2019
Квіти в нашому житті
Подорож-презентація 18/07/2019
У гості до лікувальних трав
18/07/2019
ЄС на книжковій полиці
17/07/2019
Літо з книгою – у розпалі!
15/07/2019
Ласкаво просимо до країн ЄС
Віртуальна подорож 15/07/2019
Літнє дозвілля дітей
13/07/2019
Бібліотека, яка має минуле й майбутнє

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16