04/12/2013 / Ізюмський р-н

Доброта, як сонце, завжди гріє

Ізюмська ЦРБ

У грудні 1992 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня міжнародним днем інвалідів. Це не свято, це день вираження загальнолюдської поваги і любові.
Місія бібліотеки – забезпечення прав соціально-незахищених груп населення, людей з обмеженими фізичними можливостями; уважне ставлення до кожного інваліда як до особистості; надання допомоги у виборі інформації, розкритті їх творчого потенціалу, тому що ті, кого ми називаємо людьми з обмеженими фізичними можливостями, є людьми з необмеженим духовним світом.

 

 

Завжди і у всі часи турбота про інвалідів в основному трималася на щирій добрій волі окремих людей і проводиться така робота не лише в один конкретний день. Протягом року в бібліотеках Ізюмського району функціонує система послуг для даної категорії людей, це - «обслуговування на дому», благодійні відвідування.
Для залучення волонтерів до такої благородної місії бібліотекарі в цьому році оформили для своїх читачів тематичні книжкові виставки «Доброта, як сонце, завжди гріє» (центральна районна бібліотека), «Право на життя без перешкод» (сільські бібліотеки) та провели бесіди, години милосердя «Перевір себе добротою» (с. Червоний Оскіл, с. Капитолівка, с. Липчанівка та інші )
Директор Ізюмської центральної районної бібліотеки В.М. Лисаченко разом з заступником головного редактора міськрайонної газети «Обрії Ізюмшини» М.І.Калюжним, в рамках відзначення міжнародного дня інвалідів, 3 грудня, також відвідали мешканця м. Ізюм Сергія Черепню, який, на жаль, не має можливості пересуватися, володіти руками, але складає талановиті вірші та прозові твори. В ході зустрічі Сергію виразили свою прихильність, повагу та побажали життєвої наснаги, незламного терпіння, міцного духу, бажання творити, вручили йому квіти і подарунки.

 

Новини та події

12/11/2019
Мій дивосвіте, рідна мова!
Тематичний куточок 11/11/2019
Мова наша солов’їна
Книжкова виставка 09/11/2019
Цікава наука
До Всесвітнього дня науки 09/11/2019
Ніколи не сміявся без любові
Літературна вітальна «Джерело» 08/11/2019
У рідному слові велика сила
Мовознавча вікторина 08/11/2019
Мови рідної краса
Книжкова виставка 08/11/2019
Солов’їна, світанкова і чарівна, як весна
Книжкова виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16