22/11/2013 / Шевченківський р-н

Булига А.М. „Шевченківщина: Люди. Події.Факти”

Презентація книги

Нещодавно в Шевченківському районному будинку культури пройшла презентація книги А.М. Булиги „Шевченківщина: Люди. Події.Факти”.

 

 

Від імені всіх жителів Шевченківського району Голова районної державної адміністрації Віталій Володимирович Лахно та голова районної ради Юрій Васильович Вінніченко подякувавли Андрію Михайловичу Булизі за його титанічний труд, невичерпну енергію, досягнення у вивченні історії нашого краю та публікацію книг про наш район.
Презентуючи її, працівники РДК перегортали сторінки історії нашого краю, переплітаючи головні події з піснями того часу та демонструючи зворушливий відеофільм про головних героїв книги – людей: воїнів, трударів, колгоспників, вчителів, медиків, передовиків господарств та підприємств та інших жителів нашого району.
У 2010 році до 75-річчя заснування Шевченківського району вийшла з друку книга Андрія Михайловича Булиги «Шевченківщина: Люди. Події. Факти.». Вона була найповніша, найцінніша книга з історії рідного краю за всі роки існування району.
Енциклопедичний характер, доступність викладення матеріалу, насиченість фотографіями все це зробило її настільною книгою в краєзнавчій роботі для кожної бібліотеки.
І ось через три роки ми тримаємо в руках нове, доповнене видання цієї книги. Звісно, що до неї увійшли нові факти, фотографії. Вона стала більш детальнішою. Книга має велику цінність для вивчення історії нашого краю.
А ще так приємно, гортаючи сторінки цього видання, знаходити події, фотографії, цікаві факти про своїх знайомих, рідних і усвідомлювати, що все це вписано в літопис нашого краю і залишиться для нащадків.
І колись, через десятки років, наші внуки і правнуки, взявши до рук цю книгу, з великим зацікавленням гортатимуть її сторінки і гордитимуться своїм корінням.
Книга вийшла з друку за фінансової підтримки народного депутата України Остапчука Віктора Миколайовича та місцевих підприємців.
Кожна бібліотека Шевченківської ЦБС отримала в подарунок від автора. Бібліотечні працівники дуже вдячні Андрію Михайловичу Булизі за це цінне краєзнавче видання.

 

Новини та події

18/10/2019
Бібліотека - територія ідей та інновацій
Засідання за круглим столом 18/10/2019
Є таке у світі диво
Екскурсія-знайомство 18/10/2019
Бібліотека, як краєзнавчий інформаційний центр
Семінар-практикум 17/10/2019
Осінь – очей чарівність
Свято осені 16/10/2019
По Європі з книгою
Літературна мандрівка 16/10/2019
Осінній затишок з книгою
Виставка-інсталяція 15/10/2019
Епоха козацька скінчилась, та зостались козацькі серця!
Урок мужності

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16