22/11/2013 / Шевченківський р-н

Булига А.М. „Шевченківщина: Люди. Події.Факти”

Презентація книги

Нещодавно в Шевченківському районному будинку культури пройшла презентація книги А.М. Булиги „Шевченківщина: Люди. Події.Факти”.

 

 

Від імені всіх жителів Шевченківського району Голова районної державної адміністрації Віталій Володимирович Лахно та голова районної ради Юрій Васильович Вінніченко подякувавли Андрію Михайловичу Булизі за його титанічний труд, невичерпну енергію, досягнення у вивченні історії нашого краю та публікацію книг про наш район.
Презентуючи її, працівники РДК перегортали сторінки історії нашого краю, переплітаючи головні події з піснями того часу та демонструючи зворушливий відеофільм про головних героїв книги – людей: воїнів, трударів, колгоспників, вчителів, медиків, передовиків господарств та підприємств та інших жителів нашого району.
У 2010 році до 75-річчя заснування Шевченківського району вийшла з друку книга Андрія Михайловича Булиги «Шевченківщина: Люди. Події. Факти.». Вона була найповніша, найцінніша книга з історії рідного краю за всі роки існування району.
Енциклопедичний характер, доступність викладення матеріалу, насиченість фотографіями все це зробило її настільною книгою в краєзнавчій роботі для кожної бібліотеки.
І ось через три роки ми тримаємо в руках нове, доповнене видання цієї книги. Звісно, що до неї увійшли нові факти, фотографії. Вона стала більш детальнішою. Книга має велику цінність для вивчення історії нашого краю.
А ще так приємно, гортаючи сторінки цього видання, знаходити події, фотографії, цікаві факти про своїх знайомих, рідних і усвідомлювати, що все це вписано в літопис нашого краю і залишиться для нащадків.
І колись, через десятки років, наші внуки і правнуки, взявши до рук цю книгу, з великим зацікавленням гортатимуть її сторінки і гордитимуться своїм корінням.
Книга вийшла з друку за фінансової підтримки народного депутата України Остапчука Віктора Миколайовича та місцевих підприємців.
Кожна бібліотека Шевченківської ЦБС отримала в подарунок від автора. Бібліотечні працівники дуже вдячні Андрію Михайловичу Булизі за це цінне краєзнавче видання.

 

Новини та події

17/05/2019
Знай про Європу більше
До дня Європи в Україні 16/05/2019
Невідомий Китай
Виставка поробок 16/05/2019
Вишиванка - душа України
Книжкова виставка 16/05/2019
Тяжкий шлях до правди
Година історії 16/05/2019
Життя у вишивці, а вишивка - життя
Книжкова виставка 16/05/2019
День вишиванки у бібліотеці
16/05/2019
Гортаючи глобус
Літературний круїз

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16