28/10/2013 / Кегичівський р-н

Пам’ять про них збережуть обеліски

Зустріч поколінь у Кегичівська ЦРБ(До річниці визволення України від фашистських загарбників)

Дорогою ціною завойоване для наших дітей щастя жити, вчитися. Всі вони народилися і виросли на мирній землі, добре знають як шумлять весняні грози, але ніколи не чули гарматного грому, бачили як споруджуються нові будівлі, але навіть не уявляють як вони легко руйнуються під зливою бомб та снарядів.

 

 

Все далі в історію відходять жорстокі битви, проте ми знову та знову дошукуємося джерел мужності, сили духу, самопожертви тих, хто зробив можливе та неможливе для перемоги. Життя і безсмертя мільйонів полеглих – ціна, яку заплатив радянський народ за наше щастя жити та творити.
Щоб ознайомити дітей з героїчними та трагічними сторінками часів Великої Вітчизняної війни, сприяти вихованню любові до рідної землі, інтересу до минулого свого краю, виховати у дітей повагу до ветеранів Великої Вітчизняної війни 28 жовтня 2013 року у Центральній районній бібліотеці Кегичівської ЦБС було організовано зустріч учнів Кегичівського ліцею з ветераном Великої Вітчизняної війни Драгузею Михайлом Петровичем.
М. П. Драгузя пройшов нелегкими дорогами Великої Вітчизняної війни, про що розповів слухачам аудиторії, згадав своє важке дитинство, як він, найстарший син у багатодітній сім’ї, був призваний до лав радянської армії, ніс службу на мінно-торпедному катері.
Діти уважно слухали розповідь ветерана, яка була пов’язана з історією рідного краю, про події, які відбувалися у селищі Кегичівка в роки війни, про земляків – героїв Радянського союзу. Михайло Петрович був нагороджений численними нагородами, про які розповів дітям, за що саме була отримана кожна нагорода.
Учасники зустрічі переглянули відео «Ніхто не забутий, ніщо не забуте» та прослухали записи пісень.

 

Новини та події

21/10/2019
Золота осінь щасливої жінки
Черговове засідання клубу «Від усієї душі» 18/10/2019
Бібліотека - територія ідей та інновацій
Засідання за круглим столом 18/10/2019
Є таке у світі диво
Екскурсія-знайомство 18/10/2019
Бібліотека, як краєзнавчий інформаційний центр
Семінар-практикум 17/10/2019
Осінь – очей чарівність
Свято осені 16/10/2019
По Європі з книгою
Літературна мандрівка 16/10/2019
Осінній затишок з книгою
Виставка-інсталяція

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16