27/09/2021 / Дворічанський р-н

Лише одна, але яка!..

Бібліотечна подорож

В історії мистецтва є чимало прикладів, коли автори ставали відомими лише завдяки одному своєму твору. Тут можна згадати і полонез «Прощання з батьківщиною» Міхала Огінського, і «Останній день Помпеї» Карла Брюллова. Не є винятком і література. Ми знаємо багато письменників, зокрема - дитячих, які є знаними в усьому світі через любов дітвори лише до однієї з написаних ними книги.
«Лише одна, але яка!..» - саме так називалась бібліотечна подорож книгами письменників-ювілярів 2021 року, яка пройшла в дитячій філії Дворічанської Публічної бібліотеки напередодні Всеукраїнського дня бібліотек.

Протягом цього літературного свята діти поринали в чудовий світ пригод разом з Піноккіо Карло Коллоді та його літературним братом-близнюком Буратіно Олексія Толстого; мандрували чарівною Країною Оз, яку створив Френк Баум, а продовжив їй життя, вигадавши нові історії, Олексанр Волков; чекали східного вітру, щоб зустрітися з нянькою-чарівницею Мері Поппінс з циклу книг Памели Треверс.
Працівники бібліотеки Ольга Рєзнік та Любов Філіпова розповіли дітям історію появи героїв цих літературних творів, зачитали найцікавіші уривки з книг, запропонували відповісти на запитання вікторини.
Наприкінці святкової подорожі на наших глядачів чекала весела фотосесія: діти мали змогу відчути себе героями представлених казок, переодягнувшись в їх костюми. Кожен бажаючий міг побувати і Чарівником Смарагдового міста, і Левом, і Буратіно з Мальвіною, і відомою «Леді Досконалістю», ім’я якої (Мері Поппінс) згодом стало прозивним.
Допомогла зануритися в казкову атмосферу і тематична виставка малюнків читачів дитячої бібліотеки, а також книжкова виставка, з якої наприкінці заходу були розібрані майже всі книги, представлені на цьому літературному святі!

 

Новини та події

20/10/2021
Все, що душа довірила словам
Літературна година 20/10/2021
Гріють душу осінні читання
19/10/2021
Посвята в козачата
15/10/2021
Сіяє Покрова промінням віри, мудрості й добра
Виставка-інсталяція 14/10/2021
Ми роду козацького діти
Турнір 14/10/2021
Доки буде Україна – доти будуть козаки
Виставкові заходи 14/10/2021
Козацькому роду – нема переводу
Патріотичне свято

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16