08/09/2021 / Дергачівський р-н

Бути грамотним престижно і модно

Культурно-пізнавальна година грамотіїв

Хочеш бути у центрі уваги? Бути на крок попереду інших? Стратегом і аналітиком? Креативним і просто унікальним? Будь! Запорукою цього стане грамотність. Адже «Хто володіє інформацією, той володіє світом!» (цей вислів Натана Ротшильда став крилатим завдяки Вінстону Черчіллю). Бути грамотним престижно і модно, одним словом «Круто!». Саме грамотність дозволяє людям отримати доступ до будь-якої інформації, розширює життєві можливості та сприяє кар’єрному зростанню, є основою для здобуття нових знань і навичок. Адже грамотність – це вміння зрозуміло висловлювати свої думки, повага до мови наших предків і просто візитна картка освіченої людини.

Ось і Слатинські бібліотека та клуб не стали осторонь святкування 8 вересня Міжнародного Дня грамотності та провели культурно-пізнавальну годину грамотіїв «Бути грамотним престижно і модно». Гостями заходу були учні 7-А класу Слатинського ліцею.
Бібліотекар ознайомила присутніх з історією виникнення та значенням свята, підготувала тематичну книжкову викладку та виставку листівок-правил «Пишемо і говоримо грамотно». Діти з задоволенням взяли участь у вікторинах, пригадували прислів’я, розгадували загадки, розповідали гуморески про грамотність. А ще колективно виконали пісні та взяли участь у флешмобі «Краща мова єднання». Завершилася культурно-пізнавальна година переглядом мультфільму «В країні невивчених уроків», від якого діти отримали заряд енергії і позитиву.
Бути грамотним престижно і модно! Не нехтуйте культурою свого мовлення, ставте розділові знаки навіть у листуванні з найближчими друзями, поширюйте думку про те, що грамотна українська мова найкраща і найбагатша мова спілкування. Не будьте невігласами! Ваше майбутнє у ваших руках!

 

Новини та події

20/10/2021
Все, що душа довірила словам
Літературна година 20/10/2021
Гріють душу осінні читання
19/10/2021
Посвята в козачата
15/10/2021
Сіяє Покрова промінням віри, мудрості й добра
Виставка-інсталяція 14/10/2021
Ми роду козацького діти
Турнір 14/10/2021
Доки буде Україна – доти будуть козаки
Виставкові заходи 14/10/2021
Козацькому роду – нема переводу
Патріотичне свято

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16