25/06/2021 / Сахновщинський р-н

Сучасна бібліотека: формування культурно-інформаційного простору

Сьогодні бібліотека покликана бути багатоликою і різною: з тихими зонами для роботи з діловою літературою, відкритими просторами, окремими місцями відпочинку, Інтернет-центрами, місцями роботи клубів за інтересами. У бібліотеках необхідно постійно переглядати організацію бібліотечного простору з метою його привабливості і зручності. Це і розстановка стелажів, і самого фонду, і виставкові стенди, і вітражі у вікнах, і розташування комп’ютерів для зручності користування ними … Зважаючи на актуальність теми, не могли обійти її увагою й бібліотекарі КЗ «Сахновщинська публічна бібліотека».
Про комфортну бібліотеку, її оформлення та функціонування, відповідність вимогам користувачів говорили впродовж семінару «Сучасна бібліотека: формування культурно-інформаційного простору», який відбувся 25 червня в приміщенні читального залу публічної бібліотеки.

Відкрила семінар директор Лідія Сініченко, яка наголосила що саме сьогодні постає питання естетичної організації бібліотечного середовища, оформлення інтер’єру. Завідуюча ОМВ Ніна Перець надала учасникам семінару консультацію «Єдиний інформаційний простір: сучасне бачення та тенденції розвитку», де були розглянуті питання, що для нас сьогодні означають бібліотеки сучасності, який повинен бути бібліотечний простір, звернула увагу на посібник «Чотири простори бібліотеки» та запропонувала практичний матеріал для натхнення та мотивації.
Про простір Огіївської бібліотеки сімейного читання йшлося у презентації «Бібліотека – дім, де вирує життя», яку надала завідуюча Галина Лимар. Завідуюча організаційно-методичним відділом Ніна Перець ознайомила колектив з Положенням конкурсу професійної майстерності «Сучасне бібліотечне середовище», який проходитиме в 2021 році.
По завершенню семінару Лідія Сініченко надала його учасникам ряд рекомендацій та побажань.

 

Новини та події

22/09/2021
Йшли у бій партизани
До Дня партизанської слави 22/09/2021
Увага! Діти на дорозі!
Тематична поличка 22/09/2021
Партизанськими стежками
Перегляд літератури 22/09/2021
Нескорені: партизанський рух на теренах України
Виставка-спомин 21/09/2021
Героїчні подвиги українських партизанів
До Дня партизанської слави 21/09/2021
Міжнародний день миру
Книжкова виставка 21/09/2021
Я віддаю свій голос за мир!
До Дня миру

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16