09/06/2021 / Дворічанський р-н

Батько українського бестселера

Книжкова виставка

10 червня 2021 року виповнюється 70 років від дня народження Василя Миколайовича Шкляра. Дворічанська центральна районна бібліотека запрошує відвідати книжкову виставку, обладнану до ювілею письменника.

Читачі, книга, читання – проблемне питання, яке вирішували бібліотеки повсякчас і яке залишилось у ХХІ столітті – змінилися лише уподобання, літературні смаки, улюблені автори та їх твори. Переважаючим критерієм вибору художньої книги стає якість її змістовного наповнення.
Популярний сьогодні серед читачів один з найвідоміших сучасних українських письменників, журналіст і політичний діяч, Володар премій Коронація слова, Золоте перо, лауреат Шевченківської премії – Василь Шкляр. Його без перебільшення називають батьком українського бестселера.
Найбільш близька тема творів для нього – історичні романи, які побудовані на міцній документальній основі. Вони найпотрібніші, найзапитуваніші серед українців. Особливо тих, хто не знав своєї історії, читав її в перекрученні. Книги Шкляра читаються дуже легко, бо написані доступною прекрасною українською мовою. І в той же час – вони надзвичайно глибокі, бо зачіпають важливі теми історії, культури, психології…
Пропонуємо почитати романи Василя Шкляра, які є в бібліотеці: «Маруся», «Чорний ворон. Залишенець», «Спів Божої пташки. Ностальгія», «Елементал», «Самотній вовк», «Чорне сонце», «Троща», «Тінь сови», та ін.

 

Конкурси

2021 Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач
Обласний огляд-конкурс серед публічних бібліотек, представлених в соціальній мережі Фейсбук
2020 ВікіХарківщина 2020
Обласний конкурс серед публічних бібліотек Харкова та Харківської області на кращий внесок серед статей та фотографій з краєзнавчої тематики в українській Вікіпедії «ВікіХарківщина 2020»
2019 ВікіХарківщина 2019
Обласний конкурс серед публічних бібліотек Харкова та Харківської області на кращу статтю та фотографію краєзнавчої тематики в українській Вікіпедії «ВікіХарківщина 2019»
2018 ВікіХарківщина 2018
Обласний конкурс серед публічних бібліотек Харкова та Харківської області на кращу статтю та фотографію краєзнавчої тематики в українській Вікіпедії «ВікіХарківщина 2018»
2016 Ваш гід – бібліотека
Обласний конкурс серед публічних бібліотек Харківської області на кращу краєзнавчу роботу

всі

Copyright © ХОУНБ, 2001-2022   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16