05/06/2021 / м. Лозова

Люби цей світ, моя дитино!

Екогодина

5 червня 2021 року в Публічній бібліотеці Лозівської міської ради відбулася екогодина «Люби цей світ, моя дитино!».

 

 

Традиційно Україна, як і весь світ, 5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цей день вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря.
Пізнавати навколишній світ і себе в ньому дитина починає змалку. Закладені природою допитливість, бажання пізнавати нове, перетворюють її на невгамовну чомучку. А це означає, що настав час йти до бібліотеки. Бо саме в книгах можна знайти відповіді на численні дитячі питання.
Цього дня Публічна бібліотека Лозівської МР запросила дітлахів для спілкування зі своїми однолітками. Провідний бібліотекар дитячого абонементу Валентина Шелавіна розширила знання юних користувачів про довкілля, ознайомила з правилами поведінки на природі. Діти розповідали про свій особистий вклад в охорону природи, відгадували цікаві загадки про природні явища, приймали участь в екологічних іграх і міні-вікторинах, малювали екомалюнки на асфальті та висаджували квіти.
Для більш детального ознайомлення з літературою про охорону природи, про рослини, про пташок, про тварин в бібліотеці оформлено книжкову виставку «Дивосвіт рідної природи».

 

Конкурси

2021 Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач
Обласний огляд-конкурс серед публічних бібліотек, представлених в соціальній мережі Фейсбук
2020 ВікіХарківщина 2020
Обласний конкурс серед публічних бібліотек Харкова та Харківської області на кращий внесок серед статей та фотографій з краєзнавчої тематики в українській Вікіпедії «ВікіХарківщина 2020»
2019 ВікіХарківщина 2019
Обласний конкурс серед публічних бібліотек Харкова та Харківської області на кращу статтю та фотографію краєзнавчої тематики в українській Вікіпедії «ВікіХарківщина 2019»
2018 ВікіХарківщина 2018
Обласний конкурс серед публічних бібліотек Харкова та Харківської області на кращу статтю та фотографію краєзнавчої тематики в українській Вікіпедії «ВікіХарківщина 2018»
2016 Ваш гід – бібліотека
Обласний конкурс серед публічних бібліотек Харківської області на кращу краєзнавчу роботу

всі

Copyright © ХОУНБ, 2001-2022   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16