02/06/2021 / Лозівський р-н

Нехай же стане днем дитини у всьому світі кожен день!

До Міжнародного дня захисту дітей

Наші діти — веселі й бешкетливі, сумні й смішні, а іноді не за віком серйозні, наповнюють життя змістом, приємними турботами. Чарівний, світлий і ні з чим незрівнянний світ дитинства, країни доброти, сміху і радості, безмежного і безтурботного щастя, звідки усі ми родом.
До Міжнародного дня захисту дітей в бібліотеках Лозівського району відбувся ряд заходів.

 

 

1 чевня 2021 року Публічна бібліотека Лозівської МР опанувала негоду і влаштувала піратські змагання «У пошуку скарбів в океані книг». Дітлахи із захватом обирали капітанів, вигадували емблеми та гасла для команд, відгадували загадки та грали в рухливі ігри. Наприкінці свята дитинства учасники квесту отримали бібліотечну «валюту» «Book Coin», сувеніри на згадку та цукерки.
Шатівська сільська бібліотека-філія завітала до дитячого садочку, в якому відразу стало весело і гамірно. Разом з бібліотекарем малеча розгадувала загадки, пригадувала улюблені казки, проходила чарівні лабіринти, робили своїми маленькими рученятами жабенят з паперу та колаж із маленьких кольорових долоньок.
Царедарівська бібліотека-філія з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, подарувала наймолодшим користувачам цікавий, захоплюючий квест «Світами за скарбами». Діти подорожували різними островами, проходили випробування водою та лабіринтами, будували хижки та полювали на цифри.
В Перемозькій бібліотеці стартувало Книголіто! Читачі-діти брали активну участь у казковій вікторині, іграх-конкурсах тощо. Святкову атмосферу доповнював дитячий сміх. Діти отримали солодкі подарунки.
Весело і цікаво в Надеждівському СБК пройшов День дитинства «У дружньому колі з Дзідзьо!».
"Щасливе дитинство - це друзів багато, з якими і будні минають, як свято". Під таким девізом катеринівська дітвора відзначала своє свято. У глядацькій залі СБК було весело і гамірно. Діти співали, танцювали, розгадували загадки, подорожували до різних країн, пригадували улюблені казки, обідали у віршованому грай-ресторані і взагалі розважалися, як могли. А маленькі читачі бібліотеки Крістіна Крижановська, Валерія Вдовенко та Нікіта Коломієць одержали довгождані диплом і подяки за участь у поетичних онлайн-марафонах та конкурсах різних рівнів.
Миролюбівська бібліотека-філія провела захоплюючий квест «Мандруємо у літо». Учасники розгадували різноманітні завдання, шукали старанно заховані організаторами вказівки, також зробили фото біля святкової фото-зони.
Орільська бібліотека-філія №1 запропонувала юним читачам книжкову виставку «Книжкове літо, будь зі мною!», яка стала яскравим відкриттям літніх читань.
В Кінненській бібліотеці весело пройшов День Казки. Діти взяли участь у різних конкурсах, іграх, вікторинах, розгадували загадки, малювали малюнки, створювали різні поробки.

 

Новини та події

22/09/2021
Йшли у бій партизани
До Дня партизанської слави 22/09/2021
Увага! Діти на дорозі!
Тематична поличка 22/09/2021
Партизанськими стежками
Перегляд літератури 22/09/2021
Нескорені: партизанський рух на теренах України
Виставка-спомин 21/09/2021
Героїчні подвиги українських партизанів
До Дня партизанської слави 21/09/2021
Міжнародний день миру
Книжкова виставка 21/09/2021
Я віддаю свій голос за мир!
До Дня миру

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16