15/05/2021 / Краснокутський р-н

Яка вона - щаслива сім’я?

Виставка-заклик

15 травня 2021 року Пархомівською сільською бібліотекою-філією №2 оформлена онлайн книжкова виставка-заклик «Яка вона - щаслива сім’я?» (до Міжнародного дня сім’ї).

Сім’я — це найближчі та найулюбленіші люди, це наш будинок, де нас завжди чекають з нетерпінням.
Сім’я відіграє в житті кожної людини найважливішу роль. З самого народження нас оточують найрідніші люди — мама й тато. Вони нас вчать всьому: ходити, говорити, думати. Вони годують нас, одягають, піклуються про наше здоров’я. Вчать бути добрими, чемними, виховують нас.
Всі люди мріють про щасливу родину. Але для цього кожен з її членів повинен докласти багато зусиль. В першу чергу, потрібно поважати один одного та вміти слухати. Адже без взаєморозуміння ніколи не буде добрих відносин.
Щоб уникати конфліктів в сім’ї, потрібно завжди пам’ятати, яке значення вона має в нашому житті. Без сумніву, без неї нам було б дуже погано. Це те місце, де тебе завжди чекають з нетерпінням. Де радіють разом з тобою твоїм перемогам і досягненням. Тут завжди можна розраховувати на допомогу. Адже тільки найближчі й найрідніші люди ніколи не кинуть тебе в біді. Батьки — це ті люди, які готові дати пораду в будь-якій життєвій ситуації. Вони допоможуть і з вибором професії, і з вибором наряду для першого побачення.
Сім’я — це особливий світ, де все таке рідне й улюблене. Це найрідніше та найзатишніше місце на землі.
Отже, сім’я — це найдорожче, що ми маємо в житті. І ми не повинні ніколи забувати про це. Нам потрібно цінувати те, що у нас є, та намагатися ніколи не ображати своїх близьких. Якщо ми будемо добрі один до одного, то в кожній родині запанує мир і спокій.
На виставці представлені книги з психології людських відносин та взаємовідносини в сім'ї, поради з питань виховання дітей, книги про звичаї,традиції, обереги родини.

 

Новини та події

22/09/2021
Йшли у бій партизани
До Дня партизанської слави 22/09/2021
Увага! Діти на дорозі!
Тематична поличка 22/09/2021
Партизанськими стежками
Перегляд літератури 22/09/2021
Нескорені: партизанський рух на теренах України
Виставка-спомин 21/09/2021
Героїчні подвиги українських партизанів
До Дня партизанської слави 21/09/2021
Міжнародний день миру
Книжкова виставка 21/09/2021
Я віддаю свій голос за мир!
До Дня миру

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16