07/04/2021 / Дергачівський р-н

Мудрість здорового життя

До Всесвітнього Дня здоров'я

Щорічне проведення Всесвітнього Дня здоров'я стало традицією від 1950 року. Люди мають зрозуміти, як багато означає здоров'я в їхньому житті та вирішити що їм слід зробити, щоб здоров'я людей у всьому світі стало кращим.
7 квітня 2021 року КЗ «Дергачівська публічна бібліотека» Дергачівської міської ради провела день інформації «Мудрість здорового життя». До уваги відвідувачів було організовано банер-квілт «Мудрість здорового життя», виставки «Здорове харчування, як основа здорового стилю життя», «Вороги юності та краси», «Спортивні перемоги, перемоги здоров’я».

 

 

Банер-квілт «Мудрість здорового життя» знайомить з висловлюваннями відомих людей про здоров’я, афоризмами з давніх часів до наших днів, з нетрадиційними методами лікування.
Виставка-порада «Здорове харчування, як основа здорового стилю життя» рекомендує літературу для тих, хто хоче привести себе в бажану форму, позбутися неправильних харчових звичок. В нашій бібліотеці є багато книг про правильне і здорове харчування. Стане в нагоді і література з тематичної викладки-рекомендації «Спортивна перемога – перемога здоров’я».
Ознайомившись з представленими на виставці «Вороги юності і краси» книгами, ви дізнаєтесь, що приносить найбільшу шкоду нашому здоров`ю та руйнує нас, і що треба робити, щоб зберегти і зміцнити своє здоров`я.
Провідний бібліограф бібліотеки Тимошенко О.І. підготувала огляд літератури «Здоров’я без ліків» де підібрано найкращі книги про нетрадиційні методи лікування.
Користувачі можуть дізнатися про секрети лікування, різні методики і системи. А рекомендації зможуть застосувати у повсякденному житті для збереження свого здоров’я.
Серед наших користувачів є багато цікавих особистостей. Нам приємно, що на захід завітала заслужений лікар України Ярова Любов Володимирівна. Вона порекомендувала декілька правил здорового способу життя. Це - здоровий сон, правильне харчування, активне життя, правильний розпорядок дня, життя без шкідливих звичок: куріння, вживання алкоголю і тим більше наркотиків, позитивний настрій, дбайливе ставлення до себе. Розповіла вона і про профілактику туберкульозу.
Здоровий спосіб життя залежить від самої людини, від її розуміння світу. Це практичні дії, спрямовані на запобігання захворювань, зміцнення всіх систем організму й поліпшення загального самопочуття людини. Тому вибір свого життя (здоровим воно буде, чи ні) робить кожен особисто.

 

Новини та події

14/04/2021
Пам’ятати, берегти, охороняти
Ретро-виставка 13/04/2021
Поміркуєш - відгадаєш
Виставка-вікторина 13/04/2021
Слухайте мову матері-землі
Викладка літератури 13/04/2021
Три бажання – твори Оксани Іваненко
Виставка-знайомство 12/04/2021
Нескінченні дороги Всесвіту
Книжкова виставка 12/04/2021
Космос великий і близький
Виставка-мрія 12/04/2021
Блакитна моя планета
До Дня працівників ракетно-космічної галузі України

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16