05/03/2021 / Вовчанський р-н

Жінка – найчарівніше створіння на землі

До Міжнародного жіночого дня

Весна… Напевно, не знайдеться людини, а, особливо, жінки, яка б не любила весну. За що ми любимо весну? За яскраве сонечко, за звук талої води, що капає з дахів, за оновлення наших надій і сподівань, за можливість скинути такий обридлий важкий зимовий одяг.

 

 

Щороку 8 березня світ відзначає свято всіх жінок. У багатьох країнах в цей день прийнято згадувати про роль, що відіграють жінки в історії, дарувати їм подарунки та квіти, говорити про їхні заслуги, влаштовувати різні заходи.
Поетами всіх часів і народів написано десятки тисяч ліричних рядків, присвячених жінці. Слова Оноре де Бальзака тільки підтвердження цьому: «Жінка – це ліра, що дарує свої таємниці тому, хто може грати». Та не вистачить усіх слів, щоб розкрити всю повноту та значення ролі жінки у світі, яку створила матінка-природа.
З нагоди цього свята в бібліотеках Вовчанщини для відвідувачів бібліотекарі підготували тематичні виставки: у Вовчанській публічній бібліотеці огляд книжкової виставки «Жінка – найчарівніше створіння на землі», в Графській сільській бібліотеці філії - поетичні вітання «Жінка» - величне, дивне, ніжне слово», у Юрченківській сільській бібліотеці - година інформації «Жінки – найчарівніші творіння», у Пільнянській сільській бібліотеці – літератуно-музична композиція «"Жінка" - величне, дивне, ніжне слово», виставка-привітання «Нині твій весняний день сонця, квітів і пісень».
Шановні наші читачі та колеги! Всіх вітаємо зі святом весни! Нехай весна живе у вашому серці щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. А настрій нехай забезпечують ті, хто поряд, хто любить вас і кого любите ви. Хай множиться щастям ваше життя, здоров’я вам, родинного затишку та добробуту.

 

Новини та події

14/04/2021
Пам’ятати, берегти, охороняти
Ретро-виставка 13/04/2021
Поміркуєш - відгадаєш
Виставка-вікторина 13/04/2021
Слухайте мову матері-землі
Викладка літератури 13/04/2021
Три бажання – твори Оксани Іваненко
Виставка-знайомство 12/04/2021
Нескінченні дороги Всесвіту
Книжкова виставка 12/04/2021
Космос великий і близький
Виставка-мрія 12/04/2021
Блакитна моя планета
До Дня працівників ракетно-космічної галузі України

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16