05/03/2021 / Вовчанський р-н

Жінка – найчарівніше створіння на землі

До Міжнародного жіночого дня

Весна… Напевно, не знайдеться людини, а, особливо, жінки, яка б не любила весну. За що ми любимо весну? За яскраве сонечко, за звук талої води, що капає з дахів, за оновлення наших надій і сподівань, за можливість скинути такий обридлий важкий зимовий одяг.

 

 

Щороку 8 березня світ відзначає свято всіх жінок. У багатьох країнах в цей день прийнято згадувати про роль, що відіграють жінки в історії, дарувати їм подарунки та квіти, говорити про їхні заслуги, влаштовувати різні заходи.
Поетами всіх часів і народів написано десятки тисяч ліричних рядків, присвячених жінці. Слова Оноре де Бальзака тільки підтвердження цьому: «Жінка – це ліра, що дарує свої таємниці тому, хто може грати». Та не вистачить усіх слів, щоб розкрити всю повноту та значення ролі жінки у світі, яку створила матінка-природа.
З нагоди цього свята в бібліотеках Вовчанщини для відвідувачів бібліотекарі підготували тематичні виставки: у Вовчанській публічній бібліотеці огляд книжкової виставки «Жінка – найчарівніше створіння на землі», в Графській сільській бібліотеці філії - поетичні вітання «Жінка» - величне, дивне, ніжне слово», у Юрченківській сільській бібліотеці - година інформації «Жінки – найчарівніші творіння», у Пільнянській сільській бібліотеці – літератуно-музична композиція «"Жінка" - величне, дивне, ніжне слово», виставка-привітання «Нині твій весняний день сонця, квітів і пісень».
Шановні наші читачі та колеги! Всіх вітаємо зі святом весни! Нехай весна живе у вашому серці щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. А настрій нехай забезпечують ті, хто поряд, хто любить вас і кого любите ви. Хай множиться щастям ваше життя, здоров’я вам, родинного затишку та добробуту.

 

Новини та події

27/09/2021
Край, мій рідний край
Книжкова виставка 27/09/2021
Лише одна, але яка!..
Бібліотечна подорож 25/09/2021
Мальовничими сторінками історії Лигівського краю
День краєзнавства 23/09/2021
Онлайн подорож до Всесвітнього Дня туризму
23/09/2021
Зріє колосом творча нива
Поетична зустріч 22/09/2021
Йшли у бій партизани
До Дня партизанської слави 22/09/2021
Увага! Діти на дорозі!
Тематична поличка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16