26/02/2021 / Сахновщинський р-н

Клуби за інтересами в бібліотеці

Семінар

Сьогодні значення бібліотек як осередку культури, центру спілкування та інформації стає дедалі важливішим. Цій темі 26 лютого 2021 року був присвячений семінар працівників сільських бібліотек-філій на тему: «Клуби за інтересами в бібліотеці».

Відкрила семінар директор Сахновщинської публічної бібліотеки Лідія Сініченко, яка розповіла про роль і місце бібліотеки в організації змістовного дозвілля користувачів. Клуби та об’єднання за інтересами – одна із найбільш важливих форм диференційованої роботи з різними групами читачів по задоволенню їх читацьких потреб.
З консультацією по організації читацького клубу за інтересами в бібліотеках виступила методист Ніна Перець. Особлива роль клубів полягає в організації інтелектуального спілкування, створення атмосфери колективізму, виробленні навичок громадської діяльності, в наданні можливості емоційного розкріплення, психологічної розрядки. Хоч читачі об’єднуються в клуби за різними інтересами та захопленнями, інтерес до книги є спільним і важливим для них елементом.
Учасники семінару переглянули виставку методичних матеріалів « Бібліотечні клуби за інтересами». На завершення семінару бібліотечні працівники ознайомились з новими креативними та сучасними формами роботи в клубах за інтересами та зробили цікаві тематичні вправи, які вдосконалили їх навички роботи в клубах.
Досвід створення в бібліотеках таких клубів за інтересами свідчить про те, що вони позитивно впливають на діяльність бібліотек, відкривають перед ними нові можливості для поглиблення роботи з окремими категоріями користувачів. Створення атмосфери живого спілкування робить клуби справжніми осередками виявлення творчих здібностей читачів.
Учасники навчального семінару залишилися задоволеними отриманою інформацією та спілкуванням, і в котрий раз зрозуміли, що потрібно змінюватись і бути сучасними, бо ж професія бібліотекаря сьогодні дуже цікава, нелегка і несе масу нової інформації.

 

Новини та події

14/04/2021
Пам’ятати, берегти, охороняти
Ретро-виставка 13/04/2021
Поміркуєш - відгадаєш
Виставка-вікторина 13/04/2021
Слухайте мову матері-землі
Викладка літератури 13/04/2021
Три бажання – твори Оксани Іваненко
Виставка-знайомство 12/04/2021
Нескінченні дороги Всесвіту
Книжкова виставка 12/04/2021
Космос великий і близький
Виставка-мрія 12/04/2021
Блакитна моя планета
До Дня працівників ракетно-космічної галузі України

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16