09/10/2013 / м. Лозова

Війна пройшлась по їхніх долях…

Захід до 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників у Лозівській юнацькій бібліотеці

У Лозівській юнацькій бібліотеці відбулася зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни, на яку завітали учні сьомих класів ЗОШ №3 під загальною назвою «Війна пройшлась по їхніх долях…». Вона була присвячена 70-річчю визволення України від німецько-фашистських загарбників.

 

 

Присутніх привітала завідувачка юнацької бібліотеки Майстренко І.А., яка нагадала про ключові битви за визволення рідного краю, про людські втрати і те лихо, що принесли окупанти на нашу землю.
Діти переглянули документальний фільм з кадрами кінохроніки воєнних часів про визволення України. Потім перед учнями виступили ветеран Великої Вітчизняної війни М.В.Воробйов і учасник бойових дій В.А.Кравцов. Микола Васильович був свідком подій, що відбувалися під час війни в Лозовій. Він розповів про окупаційний режим і про визволення Лозової від загарбників.
А Василь Акімович Кравцов поділився спогадами про те, як став льотчиком, про літак-штурмовик Іл-2, на якому пройшов всю війну, розповів, в яких бойових операціях приймав участь. Діти засипали ветерана питаннями. Їм було цікаво дізнатися, які бойові завдання йому доводилося виконувати, за що захисник Вітчизни отримав нагороди.
Представляв ветеранів депутат обласної ради М.П.Карасюк. До речі, він не з порожніми руками завітав на свято. Микола Петрович від Ради ветеранів передав читачам бібліотеки 25 примірників книг, серед яких є і книги воєнної тематики.
Переглянути відеоролик, присвячений зустрічі з героями ВОВ юних читачів бібліотеки можна за нижченаведеним посиланням.

 

 


Додаткові матеріали

 Захід до 70-річчя визволення Харківщини від німецьких окупантів у Лозівській юнацькій бібліотеці

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16