19/02/2021 / Вовчанський р-н

Герої вільного народу

До Дня вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

На шляху до Незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя. Їх вшановує Україна. Їхній приклад має зупинити й тих, хто нині розпалює вже нове, інше протистояння. Пройшло сім років від трагічних подій на Майдані. 20 лютого по всій Україні відбуваються заходи щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
До Дня вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні в бібліотеках комунального закладу «Вовчанська публічна бібліотека» проведено ряд патріотичних масових заходів.

 

 

У Вовчанській публічній бібліотеці проведено історичну годину «Герої вільного народу», присвячену вшануванню подвигу українців, загиблих під час Революції Гідності,
В Юрченківській сільській бібліотеці-філії відбулася патріотична година «Я з небесної сотні», в Симинівській сільській бібліотеці - інформаційно-тематична година «Хай палають свічки пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні», у Лиманській сільській бібліотеці - читання поезій.
В усіх бібліотеках-філіях організовані книжкові виставки, які нагадують читачам про ті лютневі події: в Новоолександрівській сільській бібліотеці-філії - виставка вшанування «Ангели пам?яті», у Білоколодязькій селищній юнацькій бібліотеці - виставка пам?ять «Вони пройшли крізь вогонь і зброю», у Пільнянській сільській бібліотеці - година спілкування «Уже ніхто не знищить Україну, в тобі, в мені, у кожному із нас…».
Мета цих виставок - донести до свідомості учасників заходу історичні факти про події, що відбувалися на Майдані з листопада 2013 року по лютий 2014 року; сформувати особистісні якості громадянина – патріота України, захисників Вітчизни на основі національних, культурно-історичних і військових традицій; виховувати у підростаючого покоління шанобливе ставлення до Героїв Небесної Сотні, воїнів АТО, загиблих у боротьбі за свободу та цілісність України.

 

Новини та події

16/09/2021
І.Багряний: стежки до пізнання
Відкритий перегляд літератури 15/09/2021
Агата Крісті-леді-детектив
Книжкова виставка 15/09/2021
Бібліотека – книжчин дім
15/09/2021
Детектив очима жінки
Відкритий перегляд літератури 14/09/2021
Рекорд популярності королеви детектива
Книжковий вернісаж 10/09/2021
Осінь-чарівниця
Свято осені 09/09/2021
Моя професія – моє майбутнє
Виставка-порада

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16