01/10/2013 / Лозівський р-н

Свято хранителів мудрості

Всеукраїнський день бібліотек у Лозівській ЦРБ

30 вересня 2013 року в Лозівській центральній районній бібліотеці відзначалося свято Всеукраїнського дня бібліотек. На ньому за дорученням районної державної адміністрації присутніх вітав заступник голови Лозівської РДА Боболєв М.М.

 

 

Він же від імені голови адміністрації Б.Реви вручив грамоти найкращим бібліотекарям району. З найщирішими вітаннями до присутніх звернулася начальник відділу культури і туризму Т.Федорчук. Ніхто із співробітників районних бібліотек не залишився без квітів.
Поздоровив бібліотекарів і голова Лозівської районної профспілкової організації працівників АПК О.Козороз та презентував подарунок для ЦБС – фотоапарат «NIKON».
Директор Лозівської ЦБС Л.Рябова відмітила роботу найкращих у своїй професії працівників в 6 номінаціях: «Сільський бібліотекар – бібліотекар творчий», «За життєву мудрість», «Клуба за інтересами – справа творча», «Господиня книжкових полиць», «За розуміння душі читача», «З комп’ютером на «ти. Усі переможці отримали подяки.
На цьому ж святі голова профспілки працівників бібліотек, провідний методист ЦБС К.Горбацевич привітала молодих бібліотекарів, які нещодавно влилися в колектив Лозівської ЦБС, і побажала усім їм реалізуватися в своїй професії, працювати старанно, щоб сприяти розвитку культури в рідному районі.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16