30/09/2013 / Ізюмський р-н

Свято книги, творчості, краси

Захід до Всеукраїнського дня бібліотек в Ізюмській ЦРБ

15 років поспіль разом з громадою міста та району Ізюмська центральна районна бібліотека відзначає Всеукраїнський день бібліотек. Не стало виключенням і 30 вересня 2013 року.

 

 

На святі прозвучало багато привітань. Особливими були виступи голови РДА Білокудрі В.М., голови райради Чегринця А.І., заступника голови РДА Дуванського С.В. Їх слова – це підтримка та визнання нашої професії, її невмирущої місії – служіння громаді, краю, всій Україні.
Почесні грамоти та подяки були вручені головами РДА та райради бібліотекарю Капитолівської сільської бібліотеки Котяховій Т.І., бібліотекарю Левківської сільської бібліотеки Протопоп О.І., бібліотекарю Бригадирівської сільської бібліотеки Кадигроб Н.П., провідному бібліографу центральної районної бібліотеки Максименко Т.І.
Урочисто, в творчій атмосфері, сповненій шани до працівників бібліотечної ниви відбулося свято. Особливим цей день зробив регіональний конкурс читців, присвячений творчості Т.Шевченка, що проходить у рамках проекту «Творча Слобожанщина» під патронатом народного депутата України, президента громадської спілки «Соціальний рух поваги» Віктора Остапчука. Співробітники Ізюмської ЦБС вдячні йому за таку ініціативу, за повагу до українського слова, української літератури. Змагалися учні 7-11 класів, читачі сільських бібліотек нашого району. З усіх шкіл прибуло 25 конкурсантів, в тому числі з державного навчального закладу «Ізюмський професійний аграрний ліцей». Слід сказати, що діти показали не лише свій талант, а також знання творчості Т.Г.Шевченка, свою прихильність до Великого Кобзаря, 200-річчя якого весь світ буде відзначати в 2014 році.
За результатами виступів журі визначило призерів І-ІІІ місць, які стали лауреатами конкурсу. ІІІ місце отримала Коротка Анастасія, учениця 8 класу Кун’євської ЗОШ, ІІ місце – Григор’єва Єлизавета, учениця 8 класу Червонооскільського НВК, а переможицею стала Мозглякова Валентина, учениця 10 класу Довгеньківського НВК, що неповторно прочитала свій авторський вірш «Шевченко». Саме вона буде представляти Ізюмський район у ІІ турі, який відбудеться в березні 2014 року в смт. Шевченково Харківської області.
З великою вдячністю працівники бібліотеки відмічають участь в журі конкурсу помічника-консультанта народного депутата України Сердюка В.М. Завдяки ньому всі учасники конкурсу отримали не тільки відповідні оцінки, але й дипломи та солодощі, а переможці – цінні подарунки від громадської спілки «Соціальний рух поваги».
Окрасою свята стали музичні привітання аматорів сцени с. Кам’янка І. Петецького та О. Харунжої. Свій вірш продекламувала ізюмська поетеса, дипломант (І місце) обласного конкурсу «Вічне слово Кобзаря» (березень 2013р) Т.А.Гребенюк.
Важливими елементами заходу були оформлені бібліотечними працівниками виставки народної творчості, на яких можна було побачити вишиванки з портретами Т.Г. Шевченка та словами з його творів, рушники, «Заповіт», декламацією якого і закінчилося свято, як заклик, як вічне святе слово Кобзаря.
Всі присутні отримали велике задоволення від зустрічі і особливо від талановитих виступів читачів-дітей, а це означає головне: що ми усі разом творимо історію наших бібліотек. Крилатий вислів «Краса врятує світ» сьогодні потребує трансформації – світ обов’язково повинен врятувати красу, до якої належить книга.

 

Новини та події

21/10/2019
Золота осінь щасливої жінки
Черговове засідання клубу «Від усієї душі» 18/10/2019
Бібліотека - територія ідей та інновацій
Засідання за круглим столом 18/10/2019
Є таке у світі диво
Екскурсія-знайомство 18/10/2019
Бібліотека, як краєзнавчий інформаційний центр
Семінар-практикум 17/10/2019
Осінь – очей чарівність
Свято осені 16/10/2019
По Європі з книгою
Літературна мандрівка 16/10/2019
Осінній затишок з книгою
Виставка-інсталяція

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16