30/09/2013 / Великобурлуцький р-н

Свято з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек у Великобурлуцькій ЦБС

Всеукраїнський день бібліотек 30 вересня 2013 року бібліотекарі Великобурлуцької ЦБС традиційно відзначили низкою різноманітних заходів.

 

 

Для сільських бібліотекарів на базі районної бібліотеки для дітей спеціалістами Великобурлуцької центральної районної бібліотеки та районної бібліотеки для дітей – Павленко В.М., Розуменко Л.В. та Фендриковою Г.І. – проведено семінар-практикум, на якому були розглянуті питання про розвиток бібліотечної справи, інноваційні методи роботи, особисте ставлення до бібліотеки і її користувачів та про плани на майбутнє.
Потім у читальному залі центральної районної бібліотеки в рамках літературно-музичного свята «У царстві мудрості, історії і тиші» бібліотечних працівників району вітали голова районної державної адміністрації Криничанський В.І., голова районної ради Жиліна О. Ф., селищний голова Сорокін В.В., завідувач сектору культури і туризму Грідасова Л.В., директор Великобурлуцької централізованої бібліотечної системи Купіна А.І. Кращі з них були нагороджені грамотами і дипломами. Також бібліотекарі отримали поздоровлення від найактивніших читачів, письменників, поетів, журналістів та працівників районного Будинку культури. А «родзинкою» заходу стало привітання маленьких читачів районної бібліотеки для дітей.
Чудовим тлом для свята послужила районна виставка декоративно-прикладного мистецтва «Руками створена краса», на якій представлено картини місцевого художника Стадника М.М. та виконані в рамках проекту Року дитячої творчості в Україні найкращі роботи читачів-дітей з Андріївської, Гнилицької, Григорівської, Канівцевської, Малобурлуцької, Площанської, Шипуватської сільських бібліотек-філій, Приколотненської селищної бібліотеки-філії та районної бібліотеки для дітей. Всі вони зроблені власноруч.

 

Новини та події

18/10/2019
Бібліотека - територія ідей та інновацій
Засідання за круглим столом 18/10/2019
Є таке у світі диво
Екскурсія-знайомство 17/10/2019
Осінь – очей чарівність
Свято осені 16/10/2019
По Європі з книгою
Літературна мандрівка 16/10/2019
Осінній затишок з книгою
Виставка-інсталяція 15/10/2019
Епоха козацька скінчилась, та зостались козацькі серця!
Урок мужності 15/10/2019
Ми нащадки славних козаків
Історичний урок

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16