06/01/2021 / Дворічанський р-н

Я люблю тебе, рідна Дворічна

Книжкова виставка

«Я люблю тебе, рідна Дворічна» - так називається книжкова виставка, організована в Дворічанській дитячій районній бібліотеці. Присвячена вона 360-річчю заснування Дворічної, яке ми відзначили у 2020-му році. За роки свого існування, з прикордонного пункту Дворічна перетворилась на прекрасне селище та район з чудовою природою, розвинутою інфраструктурою та сільським господарством.

Але головне багатство Дворічанщини – це її люди. Всім відомі наші видатні земляки: біолог І.І.Мечников, письменник М.І.Печеніжський, літературознавець М.А.Плевако. І, звичайно, майбутнє кожного краю – це його юне покоління. Чи будуть нинішні діти надалі тут жити і розвивати Дворічанщину, залежить від нас, дорослих. Саме ми повинні зараз надавати всіляку підтримку підростаючому поколінню, сприяти створенню умов для його всебічного розвитку. Одним із таких центрів на Дворічанщині є дитяча районна бібліотека. Окрім інформаційних та читацьких послуг вона підтримує талановитих дітей свого краю, заохочує їх до розвитку талантів. Однією із форм реалізації здібностей дітей є участь в конкурсах. Щорічно юні читачі Дворічанського р-ну беруть участь в різноманітних літературних та художніх бібліотечних конкурсах, нерідко стають їх лауреатами та переможцями. Не став виключенням і 2020-й рік. Незважаючи на карантинні обмеження, перехід в он-лайн формат, читачі-діти нашої місцевості стали активними учасниками Всеукраїнських, міжрегіональних та обласних конкурсів.
Нещодавно в Дворічанській дитячій бібліотеці та сільських бібліотеках району відбулось нагородження учасників-конкурсантів. Так, дипломами переможців від Харківської обласної бібліотеки для дітей були нагороджені: Марина Олєйнікова та Аріна Губська (читачки Дворічанської дитячої та Пристанційної бібліотек), грамотами та сертифікатами від ХОБД - учасники обласних турів конкурсів: Анна Фоміна, Олександра Рибалка, Вікторія Черкасова, Анна Соловей (Дворічанська ДБ), Владислав Шило (Пристанційна б-ка), Вєроніка Онуфрієнко (Кутьківська б-ка), грамотами Дворічанської ДБ: Катерина Сторожук, Ольга Дяченко, Аліна Алтиця, Ольга Мельник (Першотравнева б-ка), Єлизавета Миколайчук, Нікіта Герасименко, Роман Дорошенко, Андрій Бережний, Кіра Горобченко, Анна Захарчук, Анжеліка Федяй (Рідкодубівська б-ка), Наталія Брянцева та Анастасія Наврось (ІІ-Пісківська б-ка), Віннік Ельвіра та Дарія Шевчук (Богданівська б-ка), Аліна Кондратюк та Єлизавета Бурцева (Вільшанська б-ка), Ірина Чуб (Колодязненська б-ка), Олеся Павленко (Тавільжанська б-ка), а також Людмила Білогорцева та Анастасія Оліфіровська (читачки Дворічанської ДБ).
Ці діти отримали не тільки дипломи та грамоти від бібліотек, а й призи, які надали нам Дворічанські підприємці-меценати.
В цьому ж році Дворічанська ДБ теж стала учасницею обласного конкурсу «Краща бібліотека Харківщини-2020», створивши презентацію своєї діяльності.
Вважаємо, що наша робота на поприщі організації дитячого читання на Дворічанщині є і буде корисною не тільки для дітей, а й для дворічанської громади в цілому.

 

Новини та події

22/09/2021
Йшли у бій партизани
До Дня партизанської слави 21/09/2021
Героїчні подвиги українських партизанів
До Дня партизанської слави 21/09/2021
Міжнародний день миру
Книжкова виставка 21/09/2021
Я віддаю свій голос за мир!
До Дня миру 21/09/2021
Країна фантастики в творах Герберта Уеллса
Книжкова виставка 21/09/2021
Партизанські дороги
21/09/2021
Міжнародний день миру
Книжкова виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16