29/12/2020 / м. Ізюм

Новий рік крокує по планеті

Новорічні заходи

З Новим роком! Наближається свято і все частіше звучать ці вітання: «З Новим роком!» А в душі оживає казка. Та давня-давня, коли ти був маленьким і чекав на Діда Мороза. Чекав з таким трепетом і надією, що довго не засинав, а сподівався хоч краєчком ока побачити його, сказати йому добре слово за подарунки, які на ранок будуть обов’язково під зеленою пахучою ялинкою...

 

 

Проходять роки, а та давня казка залишилася з нами на все життя. І, будучи вже дорослими, ми так само чекаємо новорічного дива, яке повинно статися в цю чарівну і казкову ніч. Так добре, коли це диво все ж стається. Хоч на одну мить свято Нового року повертає нас у чарівну казку, повертає в пору дитинства і юності, до тих дивних і неповторних хвилин щастя, яке ми вже колись відчували. І кожного Нового року ми знову і знову чекаємо дива, неповторної казки.
В Ізюмській центральній бібліотеці вікна прикрасили новорічні інсталяції в народознавчому стилі, щоб нагадати про давні звичаї нашого народу, традиції святкування зимових свят. Поруч з традиційною ялинкою в цьому році, нашу бібліотеку прикрашає і креативна, в сучасному стилі. Бібліотекарі з радістю поринули в оздоблення бібліотечних залів, створення сніжинок, ялинкових прикрас. Також для наших читачів бібліотекарі центральної міської бібліотеки підготували онлайн вікторину-гру «Вірю – не вірю», присвячену новорічним та різдвяним традиціям народів світу. (Веб-посилання: https://learningapps.org/display?v=p408dnf3a20 ) Також пройти цю вікторину можна на нашій сторінці у Фейсбуці «Бібліотечний дайджест Ізюма».
Магія новорічних свят в міській бібліотеці-філії №1 дарує читачам подорожі до казкового світу пригод та розваг та пропонує до уваги виставку-інсталяцію «Новий рік крокує по планеті» та новорічну виставку «Книжкова заметіль». Також в дитячому відділі бібліотекарі створили яскраву новорічно-різдвяну фотозону.
Прикрашаються бібліотечні оселі для зустрічі своїх читачів на новорічні заходи. В цьому році, як ніколи, працівники бібліотеки зробили чимало цікавих новорічних виставок.
В міській бібліотеці-філії №2 до оздоблення залів приєдналися маленькі відвідувачі. Під керівництвом Щербатюк Людмили Василівни пройшов майстер-клас «Майстерня доброго настрою» по виготовленню гарних іграшок, різноманітних поробок із паперу, стрічок. Головне, що в бібліотеці царювала тепла, затишна, святкова атмосфера.
Міська дитяча бібліотека привертає увагу до своїх вікон яскравою виставкою-інсталяцією у вітринному просторі «Зимовими стежинками». Книжковий сніговик та звірята, сніжинки, що повільно падають з неба, святкова гірлянда та новорічне привітання з різнокольорових рукавичок подарують всім новорічний настрій. А в читальному залі оформлено виставку для молодших відвідувачів «Феєрія зимових пригод». Маленькі читачі зможуть знайти віршики для Діда Мороза, зимові колядки, щедрівки і поринути в захоплюючі історії зимових пригод відомих письменників. Також До новорічних свят була створена презентація «Книги з новорічним настроєм» (https://www.youtube.com/watch?v=uzyhDw7WOeUt=41s – посилання на наш You Tube канал.) Дякуємо дітям, їх батькам, вчителя ЗОШ №4, Козак Людмилі Іванівні за допомогу в створенні цього ролика.
То ж хай у кожного буде Новий рік щасливим і радісним, наповнений щастям і чарівною казкою! Вітаємо з Новим роком і Різдвом Христовим та до зустрічі в затишних залах наших бібліотек!

 

Новини та події

22/01/2021
Єдина держава
Книжкова виставка 22/01/2021
Видатні українці
Книжкова виставка 21/01/2021
Вона - наш витвір, наша мрія, соборна, вільна Україна
Книжково-ілюстративна виставка 20/01/2021
Соборність - це єдність і злагода
Тематична полиця 20/01/2021
П.Тичина. Життя моє довічнеє…
Виставка-портрет 20/01/2021
В єдності сила й міць держави
Онлайн виставка 20/01/2021
Нехай не розмежованою залишиться навіки
Патріотично-книжкова полиця

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16