28/09/2013 / Близнюківський р-н

Чи на світі є країна ще миліша за наш край

Свято села за участю співробітників Новоолександрівської бібліотеки-філії Близнюківської ЦБС

День села, який пройшов наприкінці вересня, напевне, став найочікуванішим святом для жителів с. Новоолександрівки Близнюківського району. В ньому взяли активну участь і працівники Новоолександрівської бібліотеки-філії.

 

 

В ці вересневі дні до села з'їхалися звідусіль колишні його жителі та зацікавлені гості. ''Ваше село – приклад того, якою повинна бути громада, це доказ того, що лише разом, згуртовано можна вирішити будь-які проблеми, бо ви вмієте і працювати, і відпочивати, - зазначила у своєму привітанні до новоолександрівців голова районної державної адміністрації Лідія Шулець.
На святі, яке підготувала завідуюча Новоолександрівською сільською бібліотекою- філією Валентина Коломицева та аматори сільського клубу, знайшлося місце для розповідей про шанованих людей праці славного села Новоолександрівка, про колишніх вчителів та медиків, про тваринників та хліборобів, про ветеранів війни, афганців та чорнобильців, про багатодітні родини, про найстаріших та наймолодших жителів громади.
Порадував присутніх своїм співом вокальний жіночий ансамбль ''Горлиця'', з захопленням присутні зустріли виступи дитячого танцювального колективу та солістів сільського клубу. Неповним було б свято без виставки майстринь-вишивальниць, яких у селі немало. Тож зацвів веселкою сільський клуб, коли відкрилась виставка робіт ''Життя у вишивці, а вишивка в житті'', на якій красувались вишиті хрестиком картини та рушники, серветки, сорочки, ікони, виготовлені з бісеру дивовижні казкові квіти.
На святі був присутній гість – заслужений журналіст України, поет, кореспондент газети «Сільські вісті» Леонід Логвиненко.
По закінченні заходу його гостей пригостили традиційною кашею, що була зварена у великому спільному казані та роздана усім бажаючим. Добрим словом згадали організатори і про спонсорів – місцевих товаровиробників, без чиєї допомоги свято не було б таким яскравим та життєрадісним. Голова райдержадміністрації Лідія Сергіївна Шулець подарувала бібліотеці DVD-програвач – річ, дуже необхідну для організації заходів в селі.

 

Новини та події

22/05/2019
Книга - подорож у часі
Бібліотечний урок 22/05/2019
Скільки народів, стільки казок
Казка вголос 22/05/2019
У світі нема прекраснішого слова - мама
Засідання клубу «Розрада» 21/05/2019
Безпечна праця – право кожної людини
Книжкова виставка 20/05/2019
Іван Мазепа на терезах вічності
Літературно-документальний вечір 18/05/2019
Забуттю не підлягає
Тематична поличка 18/05/2019
Дружить з книгою родина
Cвято

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16