28/09/2013 / Близнюківський р-н

Чи на світі є країна ще миліша за наш край

Свято села за участю співробітників Новоолександрівської бібліотеки-філії Близнюківської ЦБС

День села, який пройшов наприкінці вересня, напевне, став найочікуванішим святом для жителів с. Новоолександрівки Близнюківського району. В ньому взяли активну участь і працівники Новоолександрівської бібліотеки-філії.

 

 

В ці вересневі дні до села з'їхалися звідусіль колишні його жителі та зацікавлені гості. ''Ваше село – приклад того, якою повинна бути громада, це доказ того, що лише разом, згуртовано можна вирішити будь-які проблеми, бо ви вмієте і працювати, і відпочивати, - зазначила у своєму привітанні до новоолександрівців голова районної державної адміністрації Лідія Шулець.
На святі, яке підготувала завідуюча Новоолександрівською сільською бібліотекою- філією Валентина Коломицева та аматори сільського клубу, знайшлося місце для розповідей про шанованих людей праці славного села Новоолександрівка, про колишніх вчителів та медиків, про тваринників та хліборобів, про ветеранів війни, афганців та чорнобильців, про багатодітні родини, про найстаріших та наймолодших жителів громади.
Порадував присутніх своїм співом вокальний жіночий ансамбль ''Горлиця'', з захопленням присутні зустріли виступи дитячого танцювального колективу та солістів сільського клубу. Неповним було б свято без виставки майстринь-вишивальниць, яких у селі немало. Тож зацвів веселкою сільський клуб, коли відкрилась виставка робіт ''Життя у вишивці, а вишивка в житті'', на якій красувались вишиті хрестиком картини та рушники, серветки, сорочки, ікони, виготовлені з бісеру дивовижні казкові квіти.
На святі був присутній гість – заслужений журналіст України, поет, кореспондент газети «Сільські вісті» Леонід Логвиненко.
По закінченні заходу його гостей пригостили традиційною кашею, що була зварена у великому спільному казані та роздана усім бажаючим. Добрим словом згадали організатори і про спонсорів – місцевих товаровиробників, без чиєї допомоги свято не було б таким яскравим та життєрадісним. Голова райдержадміністрації Лідія Сергіївна Шулець подарувала бібліотеці DVD-програвач – річ, дуже необхідну для організації заходів в селі.

 

Новини та події

21/05/2020
Свято вишиванки
До Дня вишиванки 15/05/2020
Нобелевський лауреат, народжений на Дворічанщині
До 175-річчя від дня народження І.Мечникова 08/05/2020
Сивий голубе, солдате, дякуємо тобі за свято!
Книжкова виставка 07/05/2020
Пам'ять серця, пам'ять сивини
Книжкова виставка 06/05/2020
А кров пролита маком сходить, як пам'ять тих воєнних літ
Виставка-пам’ять 22/04/2020
Світла радість Великодня
Онлайн-виставки 18/04/2020
Екологія виставляє рахунок
Виставка-протест

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16