28/09/2013 / Близнюківський р-н

Чи на світі є країна ще миліша за наш край

Свято села за участю співробітників Новоолександрівської бібліотеки-філії Близнюківської ЦБС

День села, який пройшов наприкінці вересня, напевне, став найочікуванішим святом для жителів с. Новоолександрівки Близнюківського району. В ньому взяли активну участь і працівники Новоолександрівської бібліотеки-філії.

 

 

В ці вересневі дні до села з'їхалися звідусіль колишні його жителі та зацікавлені гості. ''Ваше село – приклад того, якою повинна бути громада, це доказ того, що лише разом, згуртовано можна вирішити будь-які проблеми, бо ви вмієте і працювати, і відпочивати, - зазначила у своєму привітанні до новоолександрівців голова районної державної адміністрації Лідія Шулець.
На святі, яке підготувала завідуюча Новоолександрівською сільською бібліотекою- філією Валентина Коломицева та аматори сільського клубу, знайшлося місце для розповідей про шанованих людей праці славного села Новоолександрівка, про колишніх вчителів та медиків, про тваринників та хліборобів, про ветеранів війни, афганців та чорнобильців, про багатодітні родини, про найстаріших та наймолодших жителів громади.
Порадував присутніх своїм співом вокальний жіночий ансамбль ''Горлиця'', з захопленням присутні зустріли виступи дитячого танцювального колективу та солістів сільського клубу. Неповним було б свято без виставки майстринь-вишивальниць, яких у селі немало. Тож зацвів веселкою сільський клуб, коли відкрилась виставка робіт ''Життя у вишивці, а вишивка в житті'', на якій красувались вишиті хрестиком картини та рушники, серветки, сорочки, ікони, виготовлені з бісеру дивовижні казкові квіти.
На святі був присутній гість – заслужений журналіст України, поет, кореспондент газети «Сільські вісті» Леонід Логвиненко.
По закінченні заходу його гостей пригостили традиційною кашею, що була зварена у великому спільному казані та роздана усім бажаючим. Добрим словом згадали організатори і про спонсорів – місцевих товаровиробників, без чиєї допомоги свято не було б таким яскравим та життєрадісним. Голова райдержадміністрації Лідія Сергіївна Шулець подарувала бібліотеці DVD-програвач – річ, дуже необхідну для організації заходів в селі.

 

Новини та події

18/09/2019
Усім світом за мир
Інформаційна година 17/09/2019
Все життя моє – в літературі
Книжкова виставка 17/09/2019
Батьки і діти Перемоги – для нас історія, для них життя
Годинапам’яті 17/09/2019
Конституція України – основне джерело права
Годину інформації 17/09/2019
Салют визволителям Сахновщини
Мітинг-реквієм 17/09/2019
Минуле стукає в серця
Ряд заходів 16/09/2019
Моє селище
До Дня селища

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16