25/09/2020 / Сахновщинський р-н

Сучасна публічна бібліотека - платформа для культурного розвитку громади

Виїзний семінар

25 вересня 2010 року на базі Шевченківської сільської бібліотеки був проведений виїзний семінар «Сучасна публічна бібліотека - платформа для культурного розвитку громади».

 

 

Розпочала семінар директор КЗ « Сахновщинська ЦБС» Лідія Сініченко. Вона привітала всіх з професійним святом, оскільки семінар проходив напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек, розповіла про роль бібліотеки в громаді, про впровадження нових бібліотечних послуг з використанням інформаційних технологій. Бібліотеки мають стати активними, повними життя осередками, де кожен, хто до них завітає, зможе знайти для себе відповідні пропозиції. Аби бібліотеки і далі могли займати важливе і стабільне місце в житті громади, вони мають стати спеціалізованими культурними центрами, освітніми, інформаційними інституціями, місцями для проведення дозвілля.
Семінар продовжила Перець Ніна - завідуюча організаційно-методичним відділом, яка надала консультацію за темою «Простір традиційних бібліотек – простір сучасної бібліотеки». Вона детально розповіла колегам про місце й роль сільських книгозбірень в соціально-культурному житті громади, надала рекомендації та поради щодо якісного обслуговування жителів села, формування нового бібліотечного простору, нових підходів.
В роботі семінару взяла участь голова Шевченківської сільської ради Лисенко Світлана Володимирівна. Вона зазначила, що бібліотеки – це перші помічники для голів сільських рад , вони можуть підказати, де знайти інформацію, допомогти в організації і проведенні заходів. А комп’ютеризовані бібліотеки, особливо в селі, допомагають з пошуком потрібної інформації в мережі Інтернет, надають електронні послуги.
Для учасників заходу був проведений краєзнавчий вечір « Шевченкове – одна родина від батька до сина», підготовлений провідним бібліотекам ЦБ Тетяною Шамотою, завідуючою сільською бібліотекою Любов’ю Кондратенко та директором сільського будинку культури Павлом Леоновим.
Директор підсумувала роботу семінару і наголосила, що бібліотеки не повинні стояти осторонь від громади, вони мають активно працювати з населенням, вивчати та знати його потреби,бути відкритими для спілкування, для співпраці.

 

Новини та події

14/10/2020
Герої війни - України герої
Відкритий перегляд літератури 13/10/2020
Безсмертя козацької слави
Відкритий перегляд 13/10/2020
Ми правнуки славетних козаків
Відкритий перегляд літератури 13/10/2020
Вкраїно рідна, пам’яттю людською ти збережеш героїв імена!
Виставка-вшанування 13/10/2020
Вшануймо мужність земляків
Книжково-ілюстративна виставка 13/10/2020
І оживає дух козацький
Інтернет-година слави 13/10/2020
Сьогодні славить вся країна своїх захисників
Виставка-вшанування

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16