26/09/2013 / Лозівський р-н

Cвяткування Дня людей похилого віку та інші масові заходи в Краснопавлівській міській бібліотеці-філії № 2

На протязі кількох років Краснопавлівська міська бібліотека-філія №2 Лозівської ЦБС тісно співпрацює з Краснопавлівським відділенням соціально-побутової адаптації інвалідів та пенсіонерів (скорочено – терцентр). Зараз у бібліотеці готуються святкувати День людей похилого віку.

На свято «Доброта, як сонце гріє» запрошена почесний житель Краснопавлівки, колишня вчителька Місевря Н.С., якій скоро виповнюється 90 років. Про життя цієї чудової жінки відвідувачі терцентру дізнаються з розповіді бібліотекаря та від самого ювіляра.
Кожен з учасників зможе поділитися своїм секретом, як людям похилого віку жити повноцінним життям і забути про нудьгу. Адже саме в терцентрі люди похилого віку зустрічаються, спілкуються, разом співають, читають вірші. Вони дуже радіють кожній зустрічі з бібліотекарями, дуже активно приймають участь в конкурсах, вікторинах, іграх і з піднесеним настроєм йдуть додому, забувши про старість та самотність.
Кожного місяця в терцентрі працює читальний зал бригади, де можна ознайомитися з різноманітними періодичними виданнями: «Огородник», «Моя судьба», «Голос Лозівщини», «Мастерица» та ін. Також користувачі мають змогу замовити інші журнали та газети та художню літературу.
Крім того, один раз на місяць бібліотекарі проводять масові заходи. Наприклад: до Дня гумору було проведено літературно-музичне шоу «Весілля і сміх у нас найкраще всіх», де відвідувачами були обіграні сценки із творів українських письменників І.С.Нечуя-Левицького « Кайдашева сім’я», М.Старицького «За двома зайцями» та ін..
До 70-річчя з дня визволення Харківщини від німецько-фашистських загарбників була проведена година пам’яті «Їм вклоняється земля лозівська». Відвідувачам бібліотекар Мокроусова А.В. розповіла про тих, хто пройшов вогняними шляхами війни, пішов у безсмертя, визволяючи нашу рідну Харківщину та Лозівщину, про історію деяких пам’ятників і обелісків нашої області. Розповідь супроводжувалася показами фотографій та спогадами очевидців.

 

Новини та події

19/07/2019
Квіти в нашому житті
Подорож-презентація 18/07/2019
У гості до лікувальних трав
18/07/2019
ЄС на книжковій полиці
17/07/2019
Літо з книгою – у розпалі!
15/07/2019
Ласкаво просимо до країн ЄС
Віртуальна подорож 15/07/2019
Літнє дозвілля дітей
13/07/2019
Бібліотека, яка має минуле й майбутнє

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16