11/08/2020 / Сахновщинський р-н

В гості до чарівних казок

Свято казки

Казка - це дитинство людства і його мудрість. Українська казка згуртовує українців і водночас братає з іншими народами, бо у всьому світі цінується закладена в казці і мораль, любов і повага до людини, до мужнього оборонця добра і краси, захисника рідної землі. Казка виховує синів і дочок нашого народу, як треба по правді жити і творити добро. Казка не просто вигадка - це духовна спадщина багатьох поколінь. Казка вчить творити добро і мужньо боротись проти брехні, ледарства, егоїзму та зла. В кожній казці добро завжди перемагає зло.
Надеждинська сільська бібліотека разом зі своїми юними друзями провели свято «В гості до чарівних казок».

 

 

Відкрила свято завідуюча Надеждинською сільською бібліотекою Бабаєва Валентина Анатоліївна. Вона розповіла про значення слово "казка", її різновиди та легенду про казку.
Загадки і вікторини, знайомство з чудовими казками, малюнкова виставка, ігри зробили відпочинок дітей активним і пізнавальним. Позитивні емоції одержали і дорослі, які щиро підтримували всіх учасників заходу. З гарним настроєм, подарунками від СТОВ «Мрія» від директора Кондратенка Юрія Анатолійовича діти залишали бібліотечний дворик.
Дирекція КЗ « Сахновщинська ЦБС» висловлює подяку благодійному СТОВ «Мрія» директору Кондратенку Юрію Анатолійовичу, фонду"Разом із КЕРНЕЛ" в особі Вакуленка Вячеслава Володимировича.
Висловлюємо Вам щиру повагу за велику шляхетну душу, щире небайдуже серце, за співпрацю, доброчинну діяльність, а саме за допомогу у вирішенні питання ремонту Надеждинської сільської бібліотеки та закупівлі дитячих іграшок для юних читачів даної установи, за Вашу щедрість, безкорисливість, за увагу до проблем нашого закладу. Прийміть побажання невичерпної енергії, динамічного розвитку, благополуччя, процвітання.

 

Новини та події

22/09/2020
Далеке ехо війни
Тематична полиця 22/09/2020
Минуле потребує пам’яті…
Тематична полиця 22/09/2020
Моя Сахновщина - окраса України
Цикл масових заходів 20/09/2020
Партизанська слава не згасне
Тематична полиця 20/09/2020
Мужні визволителі отчого краю
Відкритий перегляд літератури 20/09/2020
Пам'ять подвигу
Відкритий перегляд літератури 17/09/2020
Нам не дано забути подвиг земляків
Історична година

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16