19/02/2020 / Кегичівський р-н

Вічне слово Кобзаря - 2020

Фестиваль читців-аматорів

19 лютого 2020 року в концертному залі Кегичівського районного Будинку культури відбувся традиційний на Кегичівщині вже ІХ районний фестиваль читців-аматорів «Вічне слово Кобзаря», присвячений творчості славетного митця, далекоглядного Пророка, Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.

 

 

Даний захід, організатором якого являється Кегичівська централізована бібліотечна система, проходив під патронатом Кегичівської районної державної адміністрації та Кегичівської районної ради, за підтримки відділу культури і туризму Кегичівської РДА.
Цього року на участь у даному фестивалі було подано 22 заявки, що охопили 24-х учасників з різних куточків нашого району, серед яких 2-є представляли свої власні авторські композиції.
Від початку і до самого кінця цього святкового дійства зал був сповнений особливої атмосфери, виразного колориту і нестримних емоцій, що створювали ретельно підібрані декорації, музичний та відеосупровід і, звичайно ж, учасники фестивалю, які чарували, захоплювали, зворушували неповторністю, оригінальністю, самобутністю, яскравістю, глибинністю, цілісністю своїх виступів. Серед них - декламування віршів Тараса Шевченка, інших поетів та відтворення пісень на слова Великого Кобзаря.
Дуже приємним моментом для всіх присутніх стали музичні вітання від солістів районного Будинку культури. А завершився фестиваль щирими словами вітання начальника відділу культури і туризму Кегичівської РДА Олени Терех і церемонією нагородження усіх учасників Дипломами за участь у ІХ районному фестивалі читців-аматорів «Вічне слово Кобзаря» з присвоєнням номінації та пам’ятними сувенірами.
За результатами фестивалю оргкомітетом серед учасників будуть визначені кращі із кращих, які представлятимуть Кегичівщину на Регіональному фестивалі читців «Вічне слово Кобзаря», що відбудеться 21 березня в м. Харків.
Даний захід, сповнений патріотизмом і національною ідеєю, вкотре демонструє згуртованість та професіоналізм працівників закладів культури Кегичівського району та відкриває все нові і нові таланти нашого краю.

 

Новини та події

05/08/2020
Творчість як спосіб життя
Книжкова виставка 04/08/2020
Майстер короткої прози
Відкритий перегляд літератури 02/08/2020
Великий гетьман України
Тематична полиця 29/07/2020
Торгівля людьми – це тяжкий злочин
Книжкова виставка 28/07/2020
Святитель Русі-України
Виставка-портрет 28/07/2020
Духовність – храм душі людської
Книжкова виставка 28/07/2020
Історичне значення Київської Русі
Книжкова виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16