19/02/2020 / Кегичівський р-н

Вічне слово Кобзаря - 2020

Фестиваль читців-аматорів

19 лютого 2020 року в концертному залі Кегичівського районного Будинку культури відбувся традиційний на Кегичівщині вже ІХ районний фестиваль читців-аматорів «Вічне слово Кобзаря», присвячений творчості славетного митця, далекоглядного Пророка, Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.

 

 

Даний захід, організатором якого являється Кегичівська централізована бібліотечна система, проходив під патронатом Кегичівської районної державної адміністрації та Кегичівської районної ради, за підтримки відділу культури і туризму Кегичівської РДА.
Цього року на участь у даному фестивалі було подано 22 заявки, що охопили 24-х учасників з різних куточків нашого району, серед яких 2-є представляли свої власні авторські композиції.
Від початку і до самого кінця цього святкового дійства зал був сповнений особливої атмосфери, виразного колориту і нестримних емоцій, що створювали ретельно підібрані декорації, музичний та відеосупровід і, звичайно ж, учасники фестивалю, які чарували, захоплювали, зворушували неповторністю, оригінальністю, самобутністю, яскравістю, глибинністю, цілісністю своїх виступів. Серед них - декламування віршів Тараса Шевченка, інших поетів та відтворення пісень на слова Великого Кобзаря.
Дуже приємним моментом для всіх присутніх стали музичні вітання від солістів районного Будинку культури. А завершився фестиваль щирими словами вітання начальника відділу культури і туризму Кегичівської РДА Олени Терех і церемонією нагородження усіх учасників Дипломами за участь у ІХ районному фестивалі читців-аматорів «Вічне слово Кобзаря» з присвоєнням номінації та пам’ятними сувенірами.
За результатами фестивалю оргкомітетом серед учасників будуть визначені кращі із кращих, які представлятимуть Кегичівщину на Регіональному фестивалі читців «Вічне слово Кобзаря», що відбудеться 21 березня в м. Харків.
Даний захід, сповнений патріотизмом і національною ідеєю, вкотре демонструє згуртованість та професіоналізм працівників закладів культури Кегичівського району та відкриває все нові і нові таланти нашого краю.

 

Новини та події

26/01/2021
Голокост – лихо століття
Виставка-пам’ять 26/01/2021
Скорботна свічка пам’яті святої
Виставка-нагадування 26/01/2021
Трагедія Голокосту в Україні
Тематична полиця 26/01/2021
Голокост – трагедія і героїзм
Патріотична викладка 26/01/2021
Я в пам’яті запалюю свічу
Виставка-нагадування 25/01/2021
Свічка Голокосту не згасне»
Тематична полиця 24/01/2021
Трагедія Голокосту в Україні
Відкритий перегляд літератури

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16