16/09/2013 / Близнюківський р-н

Шлях до Перемоги

Заходи до 70-річчя визволення Близнюківського району від німецько-фашистських загарбників

16 вересня Близнюківщина відзначає 70-річчя визволення від німецько-фашистських загарбників.
З цієї нагоди бібліотеки району провели ряд заходів.
11 вересня 2013 року у Близнюківському районі пройшла передача Всеукраїнської естафети пам'яті «Слава визволителям України» від ветеранської організації Барвінківського району.

 

 

В урочистій обстановці відбулася передача символів естафети – копії прапора Перемоги та гільзи із землею з місць поховання загиблих воїнів у роки Великої Вітчизняної війни. В цей день гості відвідали краєзнавчий музей та центральну районну бібліотеку. Працівники бібліотеки організували виставку-експозицію «Шлях до перемоги», присвячену 70-річчю визволення Харківщини та Близнюківського району від німецько-фашистських загарбників. Бібліотекар абонементу О. Бакай розповіла гостям про етапи визволення Харківщини, ознайомила з літературою та фотоальбомами, представленими на виставці. Заступник голови Харківської обласної ради ветеранів Юрій Бабайлов зацікавився «Книгами пам’яті» і пообіцяв надати ті з них, які відсутні у фонді бібліотеки.
12 вересня працівниками центральної бібліотеки спільно з районною ветеранською організацією було організовано зустріч з учнями 9-го класу ліцею селища. Зустріч пройшла у ветеранській організації, де її голова Н. Клименко розповіла учням про роботу організації з ветеранами, а заступник голови М. Волк розповів про події війни на території Близнюківщини. У заході взяв участь почесний громадянин Близнюківського району, дитина війни В. Лисяк, який поділився своїми спогадами.
Бібліотекар Світлана Орищенко ознайомила присутніх із збіркою «Пам'ять про вас у нашім серці», яку підготувала центральна районна бібліотека. В ній зібрані вірші наших земляків, присвячені Великій Вітчизняній війні, деякі з них були зачитані під час зустрічі.
Учні ознайомилися зі стендами, фотоальбомами та виставкою книг, які знаходяться у ветеранській організації. Неабиякий інтерес викликав у школярів вишитий рушник, який майстрині Близнюків, а саме: Ніна Клименко, Алла Труш, Любов Літвінова, Людмила Даниленко та Ольга Соботта підготували до цієї дати, і 16 вересня, під час мітингу вручили селищному голові Г. Королю.
На закінчення зустрічі учні відвідали центральну районну бібліотеку, де бібліотекар абонементу Олександра Бакай провела огляд виставки – експозиції «Шлях до перемоги».

 

Новини та події

12/11/2019
Мій дивосвіте, рідна мова!
Тематичний куточок 11/11/2019
Мова наша солов’їна
Книжкова виставка 09/11/2019
Цікава наука
До Всесвітнього дня науки 09/11/2019
Ніколи не сміявся без любові
Літературна вітальна «Джерело» 08/11/2019
У рідному слові велика сила
Мовознавча вікторина 08/11/2019
Мови рідної краса
Книжкова виставка 08/11/2019
Солов’їна, світанкова і чарівна, як весна
Книжкова виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2019   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16