13/02/2020 / Великобурлуцький р-н

Афганістан болить в моїй душі

Урочистості до Дня вшануванняучасників бойових дій на території інших держав

Щорічно 15 лютого українська спільнота на державному рівні відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей день - нагадування для всіх поколінь українців про взірець мужності, самовідданості, вірності присязі, яким стали воїни-інтернаціоналісти, день, коли ми віддаємо шану тим солдатам і офіцерам, які з честю та гідністю виконували свій військовий обов’язок на території Афганістану, Іраку, учасникам бойових дій в Югославії та інших «гарячих точках».
Саме до цієї пам’ятної дати, щоб вшанувати мужність воїнів-великобурлучан, яким довелось нести нелегку військову службу під час локальних війн, з глибоким сумом згадати тих, хто загинув у тих воєнних конфліктах, 13 лютого 2020 року в комунальному закладі «Великобурлуцька публічна бібліотека» відбувся тематичний захід «Афганістан болить в моїй душі».

 

 

На урочистості зібралися воїни-афганці, учнівська молодь, керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники громадськості та ЗМІ.
Із вітальним словом з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з території республіки Афганістан перед присутніми виступили голова Великобурлуцької районної державної адміністрації Ігор Миколайович Коваленко, голова Великобурлуцької районної ради Олександра Федорівна Жиліна та голова районної спілки ветеранів Афганістану, воїнів-інтернаціоналістів Олександр Михайлович Сємєнцов. Від імені Великобурлуцького селищного голови зі святом привітала секретар Великобурлуцької селищної ради об’єднаної територіальної громади Ганна Леонідівна Крюк, а звернення від Народного депутата України Дмитра Шенцева зачитала ведуча Марина Куценко.
Під час заходу ведучі нагадали про масштаби складних і неоднозначних подій в Афганістані, продемонстрували документальні відеоматеріали про війну і закликали вшанували пам’ять тих, хто поліг в Афганських ущелинах, поіменно згадавши загиблих на чужині земляків та схиливши голови у скорботній хвилині мовчання. На меморіальний комплекс до пам’ятного знаку на честь воїнів-афганців та воїнів-інтернаціоналістів, які брали участь у воєнних конфліктах на території республіки Афганістан та інших країн, була направлена делегація для покладення квітів.
До уваги присутніх була також представлена книжкова виставка-пам'ять «Вершина мужності», в якій зібрані книги і статті з періодичних видань про війну в Афганістані.
Музичне вітання зі святом ветерани-афганці приймали від фольклорного гурту «Світанок».

 

Новини та події

11/03/2020
Єднаймо душі словом і пензлем Кобзаря
Мистецька мандрівка 11/03/2020
Наша гордість – безсмертний Кобзар
Книжкова виставка 11/03/2020
Вічне слово Кобзаря
Літературна година 11/03/2020
Книгоманія-2020
Всеукраїнський конкурс дитячого читання 11/03/2020
Музична спадщина Михайла Вербицького
Патріотична бесіда 11/03/2020
Шевченково слово в віках не старіє
Усний журнал 11/03/2020
І знову линуть думи Кобзаря
Поетична година

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2020   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16